Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hegy-szirt

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 8:14 pm

*Mikor végre felértem, nagy levegővétel kíséretében a földre hajítottam a táskámat én pedig kiterültem a fűben. Kis ideig mást nem is csináltam csak kifújtam magam. Ez körülbelül 5-10 percig tarthatott majd a nyakamban lévő rózsafüzért emeltem a szemem elé. Szörnyű emlékek futottak át a fejemen és hamar elengedtem a füzért. Felültem a fűbe. A kilátást kezdtem nézni, szinte egész Karakurát lehetett látni innen. Sokáig ez sem kötött le és a táskámban kezdtem kotorni. Egy uzsonnás dobozt vettem elő egy félliteres flakon kíséretében. Az ételnek nagyon finom illata volt, még teljesen friss és meleg volt. Idejövet vettem az egyik ételkihordó üzletben. Rizsa, sok zöldség, csirkemell darabok jól átsütve. Finom kínai étel, legalábbis azt írják ki, de lehet az akármilyen ázsiai is. Az illatok csak úgy szálltak a levegőben szerteszét, és akkor még a édes sütit elő se vettem.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 8:26 pm

* A lány lehuppan a fűbe, majd felkel, körbenéz, de szerencsére nem vesz észre engem aki éppen a levegőben áll. Szerencsétlenségemre egy béklyót vesz elő, vagyis egy olyan dolgot, melynek illata a gyomromra gyakorol hatást. A jó illatok egyértelműen étel jelenlétét jelzik. Ez a tudat hamar összezavarja a koncentrációm, ezáltal az alattam lévő semmi megszűnik, én pedig a fűbe esek nem messze a célszemélytől. Az esésemnek hangja is lehetett, de az inkább csak az érkezésé lehetett. A füzetem, sőt még a ceruzám is elejtem, mely a lány felé eshetett. Felkelek, megvakarom a fejem. A jobb szemem becsukva tartom, majd Iria felé nézek, aki ekkorra már észrevehetett. Hamar észbe kapok, és a fűbe feküdve próbálok meg elrejtőzni. Balszerencsémre a reiatsum is elengedem, de csak néhány másodpercig, amíg magamhoz nem térek, utána újra elrejtem. *
~ jaj a hátam. Még szerencse hogy itt van ez a páncél.~
*Gondolom magamban én, az éhes shinigami. A nyál kicsordul a számon. látszik rajtam, hogy éhes vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 9:11 pm

* Alig veszem elő az ebédemet és kezdek bele, egy hangra leszek figyelmes. Megkeresem a forrást, ami lehet hogy jobb lett volna, ha észre se veszem.Egy egész halálisten esett a hátára nem messze tőlem. Ebédemet a helyén hagyva kezdtem meg hátrálni az ijedségtől. Nem minden nap potyog az ember mellé egy halálisten, akit életében nem látott. Nem csoda, hogy az első reakcióm a hátrálás volt kerek szemekkel. Túl sokat nem tudtam hozzá fűzni kénytelen voltam feltenni a nagy kérdést:
- Ki...ki vagy? *Az idegen nagyon...khmm...furcsának tűnt. Nyálcsorgatva nézett rám, ami nekem nem volt éppen kellemes látvány. De , ami furcsább volt az a reitatsuja, amit egyből megéreztem, ahogy elengedte kicsit. Rögtön tudtam, hogy az a furcsa érzés, ami eddig nem hagyott nyugodni, egy lélekenergia emléke volt.Egyre jobban kezdett érdekelni a veszett shinigami. Gyorsan elkaptam az ebédemet még mielőtt rátámadna és befalná az egészet. Vártam a válaszát közben pedig kezdtem lenyugodni már kicsit. Az ebédemre pillantottam, majd a shinigamira. Nehéz döntést hoztam, de ahogy elnéztem a szerencsétlent, kitudja mióta nem evett már. Felé nyújtottam a dobozt tele étellel.*
- Kérsz?
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 6:38 am

*Természetesen ha az ember veszít, akkor azt tudni kell elismerni. Mivel a célszemély észrevett, fölöslegessé vált a rejtőzködés. A reakciója viszont igen meglepett. Elsőnek nem ismert fel, sőt hátrálni kezdett, ekkor érzem, hogy a nyál is kicsordult a számon, így hát a maszkom feljebb emelem, de épp csak annyira, hogy a szám kilátszón, és letörlöm a nyálam. Az államon szinte kitűnik az egykoron szerzett mély seb, ami egyenes vonalban halad egy kis ideig.
Az arcomon gonosz vigyor veszi uralmát, amit ezúttal a számról látni, de ez is csak pár perces látványosság, mivel hamar visszahelyezem az álarcom eredeti helyére.*
- Úgy látszik elfelejtett valaki engem. *Szólalok fel nagy komolysággal.*
- Így van ez, ha a halálisten emberek között él. Elfelejti a számára nem fontos dolgokat. Nem de bár? Tsubaki Iria.* Jelentem ki, bár nem tudom, hogy mi történt vele, így hát csak arra tudok következtetni, hogy nem tartott engem olyan fontosnak, hogy emlékezzen rám. Hamar megkínál az étellel, ami szinte a szívembe hatol. Már pár napja nem ettem, mióta elkezdte Rokuta az edzést. A józan eszem azt súgja, hogy fogadjam el, de én mégis az illem fele akarok hajolni, ami azt javasolja, hogy csak másodjára fogadjuk el a dolgokat. Sajna ez a két dolog nagyon összezavarja a választó készségem így hát csak pár perc múlva szólalok ismét fel.*
-Köszönöm a szívességed. Örömmel fogadom el az ajánlatod. *Mondom immáron barátságosabb hangon, majd a füzetemet és a ceruzámat kezdem el keresni.*
- A fene... Hova tűntek el? *Teszem fel a kérdést halkan magamnak, hiszen ez a füzet nagyon fontos a számomra. Nem is csoda, hiszen ez az a füzet, amibe minden információmat leírok.*

// Ez az előbb említett füzet. //
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 8:28 am

* Még ő rendbe teszi magát, letörli a nyálát meg hasonló én addig az ételt próbálom külön választani. Az egyik felét a dobozban hagytam a másikat pedig a tetejére próbáltam valahogy rápakolni.Ezt valahogy sikerült is megoldanom és már nyújtottam is felé az ételt, de ahogy meghallottam a mondatait gyorsan visszahúztam.*
- Ismernem kellene valahonnan? *Szúrós és gyanakvó szemeimmel figyeltem a halálistent. csak remélni tudtam, hogy nem Soul Societyből jött. Bár az öltözéke alapján ezt megcáfolnám. Valamit keresni kezd hirtelen a földön, biztos leejtett valamit. Az ételt leraktam a földre inkább, még mielőtt leejteném. Egy füzetet pillantottam meg a fűben. Valószínűleg a shinigamié volt, de ez engem cseppet sem érdekelt. Felvettem és beleolvastam teljesen nyugodtan:
Hogy mi az az arrancar? Igazából gőzöm sincs, de minden bizonnyal
Aizenhez van köze. Ezen kívül megtudtam még pár dolgot, hála Tsubai
Iriának, vagyis a halálistennek. Az arrancarok lidércek akik Egy másik
világból jöttek, amit még nem ismerek.
...
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 2:28 pm

*Tovább keresem a tulajdonom, mit sem figyelvén a másik személyre, aki ijedten húzza vissza az ételt. Ez egy ideig nem is idegesít, de amint a füzetemhez ér, majd belenéz, egyből elfog a rosszullét. Ledermedve nézem, ahogy a lány beletekint annak tartalmába.*~ A füzetem... Az ő kezében!~ *Fut végig a tudat a fejemben, majd egy gyors és rövid shunpoval elé kerülök és kiveszem határozott mozdulattal a füzetem a karmaiból.*
- Bocsáss meg, de ez az én tulajdonom. Nem nagyon szeretem, ha idegenek olvasgatják.
* Fejezem ki magam elegánsan és annál nyugodtabb hangnemen.*
- Tán elfelejtettél hogy így beszélsz hozzám? *Teszem fel a kérdést csodálkozván a viselkedésén. Nem tudom mi történhetett, sőt még sejteni se sejtem. * ~ A legutóbbi emlékeim még szerint otthagytak. Én mégis így viselkedek vele?De vajon mi történhetett?~
*Gondolkodok magamban, közben a lányt bámulom erőteljesen. Mint mindig, úgy most is megpróbálok az étvágyamnak ellenállni, de a tudat nem hagy nyugodni. A szemem hirtelen az étel irányába kezd összpontosítani. A lány csak a másodlagos figyelmi zónába kerül.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 4:02 pm

*Nem volt lehetőségem tovább olvasni, mivel a tulaja kikapta a kezemből a füzetet. Nem szólok miatta semmit, pedig nagyon felhúzott. Ilyenkor általában köszönömöt kéne mondani, ha megtalálják egy elveszett tárgyunkat, de ő inkább szó nélkül kikapta a kezemből. Felálltam a földről és nem hagytam annyiban ezt a dolgot.*
- Már megbocsáss, de ha valaki megtalálja a cuccaidat illik megköszönni nem pedig kikapni a kezéből! *Alig fejeztem be ezt a mondatot már folytattam is határozott hangnemben, kicsit morcosan.*
- Az előbb meg még úgy beszéltél hozzám mintha ismernénk egymást, most meg már idegen vagyok? Döntsd el végre! *Fejeztem be ezzel a mondatomat, de a másik mintha alig figyelt volna rám. megláttam az ételre vetett pillantását és elgondolkodtam.*
-Jól van. Ha válaszolsz a kérdéseimre adok abból. *Tettem meg egy ajánlatot a halálistennek és az étel felé mutattam az ujjammal. Vártam a válaszát, de szinte tudtam, hogy nem fog ellenállni a kísértetiesen finom illatú és csábító éteknek.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 4:21 pm

*Kikapom a füzetem a lány kezéből, aki erre kioktat engem. Sajna nem tudja, hogy miket tartalmaz eme eszköz, ezért nem értheti a dolgokat.*
- bocs, hogy így kikaptam, de nem tudod miket tartalmaz. Köszönöm hogy megtaláltad, de nem illik mások dolgaiba beleolvasni. *Vágok vissza a számomra kevésbé ismert személynek.*
~ Ez tényleg ő.~ *Jelentem ki magamban, eközben pillantok a kajára. Iria továbbfolytatja a mondandóját, de látja rajtam, hogy a hasam erősebb. az üzlet és a jelzésből egyből lekövetkeztetem, hogy mit akar. Komoly dilemma közé estem, hiszen nem tudok választani. Az információközlés nem a legjobb dolog, de ha nem teszem, akkor nem kapok enni. Ez igen megvisel mindenféle módon. sokáig töprengek, mire meg tudok szólalni.*
- Szóval üzletelni akarsz. Az az étel igen csábító, de az információkért nem hiszem, hogy elég lesz ennyi. Halálisten. *Jelentem ki rideg hangnemen. Tekintetem szintén ugyanezt tükrözi, bár az arcom nem látni, de azzal együtt igazán ijesztő látványnak szoktam ilyenkor számtani.*
- Bár látszik rajtam, hogy éhes vagyok, de akkor sem adom magam ilyen könnyen. információcserét ajánlok és mellé az élelem felét, cserébe megkapod a kérdéseidre a választ, bár inkább te mesélhetnél, hogy mi történt a kedves arrancar haveroddal. Hanashitával.
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 6:05 pm

* Kicsi mosolyt ejtett a halálisten reakciója. Szinte tudtam, hogy nem fogja visszautasítani a kajámat és megpróbál osztozni más nem. Beleegyezésem jeléül visszaültem a földre és újra felé nyújtottam az ő részét.*
- Nem akarom elrontani a kedved, de valószínűleg megvan. nem tudom hol lakik, de biztos jól elvan egymagában. *Válaszoltam az előző felszólalásának. Nem igazán érdekelt mi van a kölyökkel, most teljesen más foglalkoztatott. Még ő várt, vagy akármit csinált én addig már belekezdtem az ebédembe. *
- Most én jövök. Honnan ismersz engem és a kölyköt? *Vártam a válaszát közben megint szedtem egy kört a villával és azt rágtam.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 6:14 pm

*Örömmel látom, hogy beleegyezik az információcserébe, és amikor leül, akkor én is leülök. Elveszem tőle az étel rám eső részét, és csöndben hallgatom amit mond. Legszívesebben levenném a maszkom, de nem nagyon merem, így hát az ételt is csak nézem.*
- Hogy honnan ismerlek? Komolyan nem emlékszel? Nem rég találkoztam veled, és két idegennel az erdőben. Az egyiket közülük Hanashitának hívják. Ő árulta el akkor a teljes neved. *Hosszú ideig nézem továbbra is csak a jó falatokat, hiszen nincs evőeszközöm és egy ceruzával érdekes lehet enni. Ránézek a lányra, majd vissza a kajára.*
- Akkor most én következek. Mit láttál a túloldalon? *Teszem fel a kérdést érdeklődve.* ~ ezt tudnia kéne, de igaz elájult és lehet ezért nem emlékszik, de nem lehet hogy azért a balesetért lett amnéziás? Végül is. Ő is csak egy abból a bűnszövetkezetből.~ * Gondolja végig magában, bár választ nem nagyon vár, inkább kérdést, de reméli, hogy arra mégiscsak emlékszik.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 6:47 pm

* Végighallgatom a mondandóját, de egy szaván ledöbbenek.*
- Az erdőben?! * Teljesen kikerekedtek a szemeim. Nagyon furcsa volt az a nap, de most már biztosra tudhatom, nem aludtam annyit. Hirtelen egy két kép beugrik a semmiből. Beszélgettünk, elájultam, a reitatsu amit az előttem ülő halálistentől éreztem, furcsa érzés, mintha homokba fúrtam volna a kezemet, és egy torkomnak feszülő penge. Mindez egy másodperc töredéke alatt fut át az agyamon. nem emlékszem mindenre, de egykét részlet abból a napból már biztos. A penge érintését erőteljesen éreztem a nyakamon, mintha tényleg ott lett volna. Kezemmel érintettem meg az érzés pontos helyét, de semmit nem éreztem rajta.Sebhelynek nyoma sem volt. Ránéztem a shinigamira és észrevettem, hogy nincs mivel egyen. Mintha mi se történt volna a táskámban kezdtem kotorni hátha találok egyet, de semmi. Kénytelen voltam a sajátomat nyújtani felé.*
- én úgyis diétázom, egyél csak. *Mosolyogtam rá egyet majd vártam, hogy elvegye az evőeszközt. Ha elveszi én lefekszem a fűbe és azon a napon kezdek gondolkodni.*
-Elmentem Hueco Mondoba? *Kérdeztem vissza. Mást úgysem tudtam volna azon kívül, hogy valószínűleg homok van ott.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 7:08 pm

* A lány egy kis időre leblokkol, majd a torkához nyúl. Ez a dolog roppant érdekes a számomra.* ~Látszólag emlékszik valamire.~* vonom le a jeleket, de sajna nem tart sokáig. Hamar eltereli a témát. Ez még gyanúsabbá válik nekem. Mivel nem talál másikat, ezért a saját villáját ajánlja fel nekem, ami már volt a szájában. ez a tudat valamilyen indokból elrettent, de mégis az ösztönöm, sőt más úgy súgja, hogy fogadjam el.*
- Azt hiszem előbb edd meg te, majd utána. szóval nem emlékszel. Sejthettem volna. *Mondom ki hangosan a hazug szavakat, hiszen ekkorra már tudtam, hogy tud róla, legalábbis sejtem.*
- Ennyi lenne? *Teszem fel a kérdést, hiszen se nem válaszolt, se nem kérdezett. Az ételt lerakom a földre, tudván, hogy nem lesz baja, és előveszem a füzetem. Kinyitom, majd a következő üres oldalra már írom is a dolgokat, eközben csendben figyelek.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 7:43 pm

* A villát nem veszi el tőlem, sőt inkább felajánlja hogy én egyek előbb. Nem engedem magamat a villát a kajájába rakom majd hátradőlök a fűben. A shinigamira nézek. Valami már eszembe jutott de csak képek értelmetlen sorozata.*
- és? Mi a neved? Vagy az nincs? *Néztem fel rá a fűből és vártam a hárító válaszát persze közben próbáltam felidézni a napot. Közben megint a kis füzetével kezd el szórakozni. Nem igazán veszek róla tudomást inkább a nyakamban állandóan lógó rózsafüzért kezdem el babrálni közben pedig az égen haladó felhőket bámulom.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 7:51 pm

*Hosszú ideig irkálok, majd lerakom a nyitott füzetet és hozzálátok az evéshez. A maszkom csak feljebb tolom. A tudat, hogy ez az evőeszköz a szájában volt, még jobban felizgat. Az agyam felélénkül. *~Nem tudom, mi ez az érzés, de kellemes.~ * Fogalmazom meg magamban a szavakat, majd lenyelem a finom falatot. *
- Ez nagyon finom. Ha tudnád, hogy már mióta nem ettem. Hogy hogy hívnak? Nekem nincs nevem, legalábbis ha megtudnád, akkor meg kéne hogy öljelek. Mit tudsz a t-mobiléról? * Teszem fel a nagy kérdést. ez nagyon fontos számomra, ezért rendkívül nagy odafigyeléssel veszem a szavait.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 8:13 pm

*Elég sokáig irogat a kis füzetébe, de nem izgat. legalább addig nyugtom van a hülyeségeitől. Végül hozzálát az ételhez, amit ugyebár magamnak vettem de sebaj. Amit mond az már aggasztóbb. *
- Ne hülyéskedj. Senkit nem ölnek meg azért, mert tudja a másik nevét. *Szóltam közbe, de amint meghallottam a kérdését elkapott a röhögés. Egy ideig nem bírtam abbahagyni, aztán valahogy erőt vettem magamon. Gondolkodtam, hogy hogyan is lehetne egy shinigaminak elmagyarázni, mi az a T-mobile.*
- Háááát...az egy ilyen...telefonokkal foglalkozó cég. *Felültem inkább a földre és a nadrág zsebemben kezdtem keresni valamit. Hamar előhúztam egy mobilt onnan és megmutattam a halálistennek. Miután felébredtem az erdőben a telefonomnak hűlt helye volt, így kénytelen voltam újat vásárolni.*
- Ez egy telefon. Ezzel tudnak az emberek egy távolabb lévő emberrel kommunikálni.
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 8:46 am

* Hamar befejezem a mondatom, amibe igaz beleszól a lány, majd hirtelen elröhögi magát. Ez a fejlemény igen csak meglep engem, sőt még a kardom is.*
~ Ez jel! Senshi. Ez biztos jelzés a többi shinigaminak. Kapjuk el, és kínozzuk meg és faggassuk ki! Nem lenne jó, ha most kapnának el minket, vagy ez az idióta lenne a végünk! Öljük meg!~
*Vág közbe a kardom miközben hallgatom a lány nevetését.*
~ Várj. 3 lehetőség van. Vagy valamit viccesnek talál? Vagy ezzel akarja a figyelmet elterelni? Vagy tényleg jelez valakiknek. Ha a legutóbbi, akkor nem örülök.~ *Fejezem ki magam a kardomnak. Abbahagyom az evést, majd lerakom a maradék ételt és felkelek. A jobb bal kezem a kardomra helyezem, amíg a másikkal a maszkom igazítom a helyére.*
- Nem vicceltem. *Fejezem ki magam komoran, miközben a tájat kezdem fürkészni idegenek után, eközben ő előveszi azt az eszközt, amit már volt alkalmam megismerni.*
- Rendben. Az információcsere sajna úgy látom nem működik a legjobban. tudom mi az az eszköz ott a kezedben és tudom hogy kiknek dolgozol. úgy gondoltam, hogy talán veled szóra jutok, de úgy látom nem lehetséges ez. Nem akarlak kifaggatni, sőt bántani se, hiszen ételt adtál, de ha nem lesz más választásom, akkor kénytelen neszek rá. A legutóbb megérezhetted a reiatsum erejét, ezért ájultál el, de ez még nem jelenti azt, hogy elveszítsd az emlékeid, de ahogy láttam, tudsz mindenről. A mozdulatok, ahogy a torkod felé nyúlsz, A pillanatnyi leblokkolás mindent elárult. *Fejezem ki magam a lehető legbővebben és legkomolyabban. a beállásom laza, hiszen csak a bal kezem pihentetem a zanpakuton, amíg a másikat a zsebemben tartom. A gyanakvásom egyre csak nő, de még nyugodt vagyok, viszont a szerkezet látványa nyugtalanít. A füzetem a földön hever rajta a ceruzával. Egy kisebb kellemes szellő fújja meg a hajam. Jó, sőt kitűnő idő van. A nap süt. A virágok ilyenkor a legszebbek. kellemes szellők járkálnak mindenfele.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 9:32 am

*Nem tudom követni a gondolatmeneteit. Végigvárom még befejezi a mondandóját. Amit mondott az erdőben teljesen beugrott a kép. Már szinte minden összeállt a fejemben, kivéve egy-két Hueco Mondo-i pillanatot. Csak mosolyogni tudtam az egész félreértésén, de valami meglepetést is ki kéne találnom rá. A telefont leraktam magam mellé a fűbe. Még az ő haját a szellő fújja én addig cselekszem. Egy pillanatnyi mozdulattal próbálom meg kirúgni láb alól, amire valószínűleg nem számít a halálisten. Ha ez sikerül akkor rögtön utána felé hajolok, fekszek és a karjait a földhöz szorítom. Lehet, hogy lány vagyok, de a sok évi pusztakezes harc során elég erős lettem. A rúgásaim, az ütéseim, a szorításom.Talán nem annyira mint egy kigyúrt férfi, de még így is erősebb az átlagos lányoknál. Ha ez nem válna be, akkor a füzete után nyúlok és azt próbálom meg elkapni.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 9:44 am

* A lány gyorsan legyűr engem, ami meglep. Ezt az egészet igen nehéz felfognom hirtelen, de nem tart sokáig.*
- Ez mindent bebizonyít.
*Jelentem ki a lánynak, aki éppen lefog engem. Ez az egész beállás igen fura helyzet a számomra. Ha a maszk nem lenne, akkor láthatná, hogy elpirultam. A szívem még jobban ver, de a pillanat nem tart sokáig.*
- Te akartad. *Jelentem még ki utoljára, majd a közvetlen közelben lévő halálistennek kieresztem a reiatsum. Hatalmas mennyiségű reiatsut engedek el, ami biztosan leszorítja őt.

Ha sikerül a tervem, akkor lefordítom magamról, majd felkelek, leporolom magam, majd előhúzom a kardom, és a combját célozva egy aprócska sebet ejtek rajta. Túl nagy vizet nem zavarhat, ha nem nagyon bír mozogni, bár dupla annyi reiatsu nagyon megviselheti. A sebbe belevezetem kardom különleges képességét, amihez 60 reiatsut használok fel. Miután megvágom, elnyomom ismét a lélekenergiám.

Ha nem sikerül, akkor kiengedett lélekenergiával próbálok meg kiszabadulni, majd előrántom a kardom, és figyelem a reakcióját.*

// Ha sikerül, akkor 60 reiatsu= 3 kör.
658 reiatsuból lejön 60, akkor marad 598 reiatsupont.//
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 10:32 am

*Az első tervem tökéletesen sikerül, de a másik nem hagyja, hogy végigmondjam a dolgokat.*
- Mi lenne ha egyszer végighallgatná! *Jelentem ki, még mielőtt elengedné a teljes lélekenergiáját. Sokkal erősebb nálam, azt már az elején tudtam, de nem bántam. A rengeteg reitatsu mondhatni a nyakamba dőlt, viszont most jobban bírom, mint a múltkor. Egyből ledob magáról én pedig nehézkesen próbálok legalább négykézlábra állni. Levegőt alig-alig kapok, a végtagjaim remegnek, de most legalább nem ájulok el. Sikerül megvágnia a combomat, amit én nem tudok mire vélni, viszont a reitatsuját legalább visszahúzta. Nem szólalok meg inkább most jobban lefoglal, hogy végre levegőt vehetek normálisan. Várom hogy mire készül ezek után.*
~Minek vágott meg? Ez a kardja shikai képessége vagy mi? Idióta shinigami ez!~
*Ordítozok magamban a dühtől. Fogalmam sincs mire készül,de nem számíthatok jóra ezek után.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 10:43 am

*Sikerül megvágnom a lányt. Ebben nagy örömöm lelem.*
- Végre. Most már nyugton maradsz egy ideig. Na szóval. Mond. *Fejtem ki magam várván, hogy mikor jön rá, hogy mit műveltem vele.*
~Valószínűleg csak néhány percig fog nyugton maradni, de ez bőven elég ahhoz, hogy kiszedjek belőle bármit.~ * A kardot visszahelyezem méltó helyére.*
- Remélem rájöttél hogy nem tudsz mozogni. Ha nem, akkor mindjárt megmutatom. *Felelem neki, majd közelebb megyek hozzá, és egy egyszerű gyengéd fogással a földre fektetem háttal. A maszkom egész közel helyezem az arcához. Érzem a lélegzetét.*
- Csodás illatod van. *Jelentem ki, amit még a maszkon belül is érzek.*
- Szerintem ennyi erőfitogtatás elég is lesz. Na, akkor ideje beszélned. Mit keresel az élők világában? Mi az a T-mobile? Mik a céljaik? Hol van a bázisuk, és mit akarnak velem?
* Teszem fel a kérdéseket még mindig nagy komolysággal. tekintetem továbbra is a lány szemébe koncentrál.*
- Ha nem lenne a maszk, már rég megcsókolhatnálak. *Fejtem ki kissé perverz felszólalásom, de szent ami szent, csodás lánynak tartom továbbra is. A lábára nézek, majd egyből reagálok, hogy megvágtam, és a ruhám belső részéből tépek egy cafatot. Elszorítom a sebet, hogy ne folyjon több vér, és bekötöm a ruhadarabbal.*
- Tessék. Most már jó lesz. *Jelentem ki még utoljára, majd várom a válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 11:21 am

* Próbáltam felállni, mozdulni, de semmi. Nem értettem mit csinálhatott velem. Még én elfoglaltam magam azzal, hogy mozogni próbáljak ő addig a földre tepert. ha tudtam volna mozogni biztos fejbe rúgom minden erőmmel, de ez sajna nem történt meg. A perverzebbnél perverzebb mondanivalójára rá se figyeltem. A szememet a kilátás felé fordítottam és tudomást sem vettem a shinigamira. Nem szólaltam meg azt meg, hogy hogyan kerültem ide még jobban nem voltam hajlandó elmesélni. Az előző vágást is bekötötte, de még ez sem késztetett, hogy megszólaljak. Némasággal büntettem, mint régebben a családomat, ha nem értettem velük egyet. De most inkább csak játszadoztam, cseppet sem érdekelt ha ezt komolyan gondolta.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 3:02 pm

* A lány egy szót se szól. Ez nem idegesít, de nem is derít jó kedvre. Leülök mellé, majd elkényelmeskedek.*
- Gondolom nem tudod, hogy mi történik veled. Jobb is így. Szép idő van. Kár hogy nem beszélsz, pedig ha kihallgatásról van szó, akkor általában keményebb szoktam lenni. Nem zavar amit teszel, de azért remélem ez nem jelent kellemetlenséget. *Mondom barátságosan, miközben körbenézek. Egy kis idő múlva felkelek, majd a füzetem felé sétálok és felveszem azt. Kinyitom, majd olvasni kezdem azt. Csendben várok, hátha felszólal.*
- tudod még egy kis ideig úgy maradsz, de ne félj. Nemsokára úgyis elmúlik. Erős lány vagy. A többi lányhoz képest túlságosan is erős. *Fejtem még ki utoljára magam, majd végképp elcsendesedek. A kardom viszont nem így áll hozzá.*
~ Senshi! Mire vársz? Egy tökéletes célpont! Miért nem kínzod meg? Mit jelentsen ez? Ő is csak egy azok közül, akik a halálod akarják! Ő is sokakat kínozhatott meg! Nézz csak rá! Látszik rajta a nemesi vér!~ *Bár nem szólalok meg, de mégis rápillantok a lányra, aki ezen percben is csak az eget nézi.*
~ Talán mégsem volt ez a legtisztességesebb dolog, hiszen nem vagyok egy gonosz gyilkos. Legalább pihen.~ * Fogom fel a dolgot pozitívan, várva, hogy cselekedjen.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 4:05 pm

*Még ezek után sem szólaltam meg, inkább az eget kémleltem. Néha egy-két felhő elhaladt felettünk, de azon kívül sütött a nap rendesen. Az előző megjegyzése az illatomra egy tök jó kis vicces emléket hozott vissza, amit teljesen el akartam felejteni.*
~Tudod mit? Nincs igazuk a többieknek. A kaméliának van a legjobb illata. Nem olyan erőteljes, mint a liliomnak. Ez inkább...olyan könnyed és gyengéd, mint a levegő, de mégis más. Megnyugtat.~
*Ezek a mondatok jártak a fejemben, miközben a shinigami mondta a magáét. Mindenképp el akartam felejteni a régi életemet, de soha nem sikerül. Nem tudok szabadulni tőle, bárhogy próbálkozom. Megint jött egy kis szellő, ami most belekapott a szabadon lévő hajamba. Becsuktam a szeme és csak élveztem. Közben a sírás kerülgetett és azt próbáltam visszafojtani magamban. A szemem már csillogott, de nem adtam meg magam. Az ujjamat sikerült egy kicsit megmozdítanom, de mást nem igazán.*
- Ahogy mondtam a T-mobile csak egy az emberek világában lévő rengeteg cég közül. Telefonokat árusítanak. Ennyi. Nem akarnak tőled semmit sem, biztos csak valamit félreértettél. *Szólaltam fel hirtelen, de még mindig az eget bámultam.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 4:18 pm

*Csendben olvasom tovább a könyvem, az emlékeimben fürödve, közben rá- rá nézek a lányra aki csendben fekszik. Egy kis idő múlva felszólal. A szavai igaznak hangzanak, de mégsem hiszem el neki a tapasztalataimra érvelve. ránézek a lányra, majd csöndben folytatom a könyv olvasását. Az étel ekkorra már rég kihűlhetett, sőt, már a hangyák is fogyaszthatták, de már csak 2-3 villányi darab volt rajta. A szívem nyugodt és békés volt ahhoz képest, hogy a múltamról olvasok.*
~ Mostanra már biztos tud mozogni. Mozgás. A kaja!~ *jut eszembe, majd odafordulok, de ekkorra már a bogarak elvitték az utolsó falatokat is.*
~ Kár érte, pedig nagyon finom volt.~ *Jelentem ki magamban. A karom ismét csak csendben figyel, mint én. Egy szót se szólok, ezzel is jelezve, hogy figyelek rá, bár a könyvből ítélve mást következtethet ki.*
~ Úgy látszik mégiscsak tévedtem és nincs semmiféle ellenség. Ez baj. Szegény lányt gyanúsítottam. Lehet hogy van valami a mondataiban, de még egyenlőre a biztonság kedvéért tartom magam.~ * A szellő már nagyon birizgálja a hajam és zavar a maszk, de mégiscsak leveszem ezzel is megmutatva az arcom, melyen 2 seb helyezkedik el. Az egyik az államon, amíg azzal egy vonalban a jobb szememen a másik. Nagy levegőt veszek, közben barátságos mosollyal csukom be a szemem. Szemmel láthatóan élvezem a szellőt.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 4:43 pm

*Már elég szépen sikerült megmozdulnom. A lábaimat, karomat mozgattam, de felállni nem álltam fel. A másik mozdulataira odanézek, de különösebben nem érdekelt.*
- Még kérdés? *Néztem rá a fűből. Elég mogorva lett a hangulatom, de ezt csak is magamnak köszönhetem. Nem néztem a sebhelyeit végül is egy halálistennek ezzel is kell számolnia. Nem vártam meg amíg kérdez inkább én kezdtem el.*
- Mi a neved? * Számítok rá, hogy nem fogja megmondani, de már nem érdekel igazán. Akkor legfeljebb elmegyek, mintha mi sem történt volna.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hegy-szirt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hegy-szirt
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: