Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Főtér

Go down 
+9
Hanashita Onitsura
XXVIII. Daimaou
Ulquiorra Schiffer
Tsubaki Iria
Stark
Kainu_Anatamaru
Aido Mikuto
Arashi
Hinamori Momo
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue232/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue0/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 10:01 pm

~~Múlt, jelen, jövő~~


Miközben kifelé tartottam volna elkezdett rezegni a telefonom. Gyorsba előkaptam, de nem ismertem a számot így kinyomtam. Amikor jobban megnéztem épp Onitsura csesztette a telefonját így biztos voltam benne, hogy ő szórakozik velem. A szemébe néztem egy kicsit gúnyosan majd visszafordultam abba az irányba amelyre távozni akartam. De ez sem ment zökkenő mentesen, mivel amikor kifelé tartottam Iria rá vett imagát a ruhám nyakára majd visszarántja. Hirtelen ezt nem tudtam mire vélem, majd a viselkedésére magyarázatot adót. Ekkor minden világossá vált, ő az nincs semmi kétség, habár a stílusa nagyon megváltozott azóta. Rá se ismerek, pedig nem sok év telt el. Hirtelen problémák ezrei oldódnak meg a fejemben. Minden világossá válik, ekkor veszem észre, hogy oda jött hozzánk egy Pszichológus habár őt most rohadtul leszartam, mivel egy fontos információhoz jutottam ez az volt, hogy ő még él és virul, de ez még semmi egy ideig vele voltam úgy, hogy ne mis tudtam róla semmit. Nem értem most, miért változott meg ennyire, mondjuk amikor először találkoztunk akkor is ez volt az első mondani valója: "Honnan is tudhatnád mi az a fájdalom? Hisz csak egy gazdag ficsúr vagy, aki mindig mindent megkap.". Tényleg ekkor határoztam el, hogy egyedül fogok élni és mindent magamnak teremtek meg. De várjunk csak most, hogy vissza emlékszem azok a bankkártyák is egytől egyik a sajátjaim voltak amikért több évig dolgoztam. Hogy, ha ismét találkozom Iriaval meglássa, hogy mennyit változtam, de most elég morcinak nézz ki nem nagyon mertem megszólítani, de végül nem bírtam szótlanul, sokáig.
- Na ide figyelj először is mint egy jó barát kérlek, hogy ne beszélj, így velem. Második, mi az, hogy nem tudom mi az a munka? Én szerintem elég sokat szenvedtem azért, hogy az első éttermemet megnyissam. Amikor elkezdtem dolgozni nem az volt először az elképzelésem, hogy nyitok ezt meg azt, hanem hogy dolgozzak csak miattad. Szerinted, honnan van az a sok bankkártya? Igen képzeld el, azt nap mint nap dolgoztam érte több éven át, sőt volt olyan hónap amikor alig jutott kenyérre és még te mondod nekem, hogy én mindent megkapok? Akkor csak hiszed, hogy nem éreztem fájdalmat. Kétszer volt ilyen "Fájdalmam" Egyszer amikor a kezem között halt meg a barátnőm mivel nem tudtam megvédeni emberként. a második, hogy nem láthattalak. Sok éven át már fel is adtam néha a reményt, hogy ismét látlak. Akkor most újra gondold el, hogy ki. mi, stb.
Hirtelen sok dolgot vágtam Iria fejéhez, talán túl sokat is, de ezen már nem tudtam változtatni. De amikor elkezdtem a telefonját babrálja, hát ő nem lehet az az Iria. Legalább is már engem nem érdekel, na jó azért ilyet nem mondanák, mert nem tudom elfelejteni, de most azonnal kell egy friss levegős hely ahol egyedül tudok gondolkodni, piheni.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue562/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue0/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 9:03 am

*Választ kapott a kérdésére, úgyhogy mentette a számot Dai néven. Mivel úgy tűnt, ezek ketten békíthetetlenek, már ő is kezdte feladni. Megfordult és felnézett. Nem úgy jött össze, ahogy tervezte, de már nem érdekelte. Csináljanak amit akarnak. Őt már nagyon hidegen hagyja. A nyakláncra pillantott. Aztán Irára.*
~ Csak külsőleg hasonlít rád. De nem baj. Legalább szereztek nekem két jó napot. *Gondolta magában, majd hirtelen eszébe jutott valami. Felemelte, a telefont, és villámgyorsan csinált egy-egy képet róluk. Aztán eltette a mobilt és sarkon fordult. Elindult haza.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue2550/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue700/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 10:43 am

*A mobilom megszólalt, miközben Dai dumált valami baromságról. Hamar felvettem. Valamit lebeszéltem majd vártam.Egy-két másodperc múlva egy koromfekete motor érkezett. Elém parkolt, én csak rámosolyogtam a vezetőjére, akin sisak volt. De nem hagyhattam ennyiben a srác hülyeségét, miközben felvettem a szemüvegem és felszálltam a motorra, még beszéltem hozzá, hogy hallja.*
- én nem azt mondtam, hogy nem tudod mi az a munka. Nem is érdekel, hogy mit tudsz és mit nem. Nem beszélve arról, hogy én nem adtam okot arra, hogy várj rám. Ja igen! és hülye vagy, ha nem használtad ki a gazdagságod. Te bajod, nem az enyém. *Itt befejeztem volna a mondandómat, de Hanashita elkezdett paparazzit játszani. Nem hagyhattam szó nélkül, az ő múltkori mondatát idéztem. Plusz elég jó emberismerő vagyok ahhoz, hogy rájöjjek a húgához szokott hasonlítgatni. Erre főleg a nyaklánc utána a rám pillantásából jöttem rá.*
- Hé Onitsura! Máskor szóljál, ha fotózol. Hidd el úgy barátságosabb lesz a kép. és ne hasonlíts a húgodhoz. Nem vagyok az. * Az előttem ülő, eddig sisakban lévő srác most felfedte az arcát. Ugyanannyi idős volt, mint én, legalábbis látszólag ugye.Fekete hosszú haja volt, ami lófarokba volt kötve. Vidám személyiség volt, ez a mosolygásából is le lehetett szűrni. Hátranézett rám és megszólalt.*
- Indulhatunk, Selene? Nincs semmi baj? Amúgy rég találkoztunk ahhoz képest, hogy együtt vagyunk.Nem tudod miért? * Mosolygott rám. Az utolsó kérdését gúnyosan tette fel, de nem azért, hogy megbántson. Ez csak olyan vicc volt tőle.*
- Persze.Mehetünk. Bocs, de látod nincs sok időm. Kölyköket kell elrendeznem. * mosolyogtam vissza rá. Ezzel vége is volt a párbeszédnek. Megigazítottam a szemüvegem ő pedig visszavette a sisakját. Ha nem állítanak meg, akkor mi ezzel el is megyünk.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue232/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue0/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 12:21 pm

Ahogy kommunikálok Iriaval ismét elkezdi babrálni a telefonját, de nem csak ő mert próbáltam nem észre venni akkor meg megláttam Onitsuránál is, de ő nem csak babrálta, fényképezett is. Épp készültem volna leszidni mikor Iria helyettem válaszolt. Ekkor én bólogatni kezdtem.
- Igen, azért tényleg jó lenne, ha szólnál. Most nem vagyok olyan hangulatban, hogy lefényképezzenek.
Ezek után vissza fordulok Iriahoz, majd telefonálni kezd, de se perc alatt le is teszi, majd megjelenik egy új alak. Hirtelen nem tudtam mitévő legyek. Valahogy irritált a fickó, de amikor jobban belegondoltam akkor rémleni kezdet az arca, és az a copf hátul rohadtul ismerős volt, de nem tudom hova tenni.
~ Igen mostanában elég sokszor gondolkodok - Említettem meg a kardomnak.
~ Ha most nem teszel semmit a lány akit eddig szerettél eltűnik és ezek után már tényleg lemondhatsz az újra találkozásról.
~ Igen tudom, de látod. Mindent megtettem azért, hogy tisztázzuk a dolgokat és erre ezt kapom válaszul szerinted? Innen látva semmi esélyem nincs nála, értelmetlen lenne követni.
~ Én azért nem adnám fel ilyen könnyen - említette a kardom.
~ Akkor mit kellene tennem, most légy okos Dream! Várom a válaszod és ne várakoztass meg mivel bármelyik pillanatban eltűnhet Iria.
~ Akkor javaslom, hogy kövesd lélekformában, az ember úgy sem fog látni és egy moci lehagyása Shunpoval semmi és (???). -mondta a kardom.
~ Rendben van akkor ezt fogom tenni, remélem beválik az ötleted. Bízom benned,
- Sajnálom, hogy egy ilyen hülye fülig szerelmes beléd, nem tehetek róla. Ez van.
Majd visszaemlékezik az első találkozásra, amikor fagyiztak. ~Milyen kellemes emlékek, ezek arra a bizonyítékok, hogy van benne még jó szándék.~ Majd minden erőmet arra fektettem, hogy eszembe jusson ki ez az alak, de nem jut eszembe akárhogy próbálom viszont, ha nem cselekszem esélyesem se lesz követni. Mondjuk itt nem hajthat többel mint 50Km/h mivel lakót terület, ha még is megtenné akkor pár percen belül több zsaru is üldözné. Az viszont nem vetne rá szép kis jövőt. Várjunk csak, itt a kulcs mintha az arcát a híradóban láttam volna, mint az egyik legveszélyesebb bűnöző. Ezt tudja Iria? Ha igen akkor direkt van vele? De ha nem tudja, mondjuk akkor is megtudja védeni magát. Nem hiszem, hogy egy halálisten csak úgy 2x meghalna, de fő a biztonság. Majd rámosolyog Iriara és Oninak integet.
- Most el kell mennem, mivel fontos dolgom van egy fontos ügy mely kihat majd a jövőmre. - Mondta Oninak.
- Jó utat, szerintem még látjuk egymást. - Mondta Irianak majd oda dobott neki egy gúnyos és gyerekes mosolyt.
Ekkor Dai bevett egy lélekszétválasztó cukrot, mely kilökte a testéből.
- Na akkor indulhatunk? Smile - Még gúnyosabban szólt Irianak, mivel a baráta ember lehetetlen, hogy lása, hallja Dai-t lélek formában.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue562/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue0/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 5:48 pm

*Nem foglalkozott a többiekkel. Mikor elkezdték szidni, csak mosolygott. Aztán megfordult és még egy utolsó alkalommal, a szemükbe nézett.*
- Tudom, hogy nem vagy az. És nem is érdekel. Csak érdekesnek találtalak eleinte. De már elmúlt. *Vetette oda hűvös hangnemben. Az arcára újból kiült az az arckifejezés, ami akkor, mikor az étteremnél találkoztak. Az érdeklődése teljes egészében elmúlt. Dai-hoz fordult.*
- Neked nem nagyon hat meg a hangulatod. A kép azért készült, hogy legyen valami, ami emlékeztet rátok. *Közölte, majd végleg hátat fordított. Nem érdekelte, sem a megérkező motoros figura, sem a másik kettő. Ő végleg itt hagyja őket. Még arra sem reagált, mikor Dai kilépett a testéből. Csak zsebre tett kézzel sétált tovább. Haza akart jutni. Át akart öltözni, és a zenéjét is régen hallgatta már. Mosoly húzódott az arcán, mikor ezeket végiggondolta. Hát igen, milyen egyszerű dolgoknak képes örülni.*
~ Ennyit ezekről. *Szólt oda Lidérckard*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue2550/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue700/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 6:47 pm

* Nem maradtam sokáig, szóltam a vezetőnek, hogy induljon és hajtson gyorsan. Dai nem érdekelt, ez is csak azt mutatta mennyire hülye. Az előbb még azt mondta sietős dolga van Uraharához most meg engem akar követni. Felőlem, de aztán ne én legyek a hibás.Onitsurán nem lepődtem meg. A rideg gyerekből ezt kinéztem. Viszont valami eszembe jutott. Amikor aludtam a szobámban az étteremben, Dai hangjára keltem fel főleg. De Hanashita is ott volt már, őt is hallottam. és a kezemet fogta, legalábbis onnan kapta el a saját kezét.*
~Lehet, hogy mégsem olyan rideg amilyennek próbálja mutatni magát? na most kiderül. ~
*Megkértem a motorost, hogy álljon be elé, hogy tudjak még valamit szólni.így is tett gyorsan elállta az útját a nagy motorral.*
- érdekesnek mi? Minden érdekes embernek megfogod a kezét? *Ezzel annyi volt. A motor újra elindult és már el is húztam a csíkot. *
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue5000/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue5/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 6:50 pm

//Üdvözlök mindenkit aki eme kalandban részt vett. Sajna mint legutóbb, most pont úgy kell ezt a kalandot is befejezni. Bevallom a történet sem sikerült úgy ahogy reméltem. Ezek után elkezdem a pontozást. Sajna kicsúszott ezen mesélés a kezem alól.
A kaland nyereménye nem más mint 15 reiatsu pont.
A játékot folytathatjátok, de immáron az én mesélésemen kívül. További jó játékot és még egyszer bocsánat..//
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue232/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue0/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 9:04 pm

//Köszönöm a játékot nektek ^^, de én most egy kicsit pihenek a karimmal. Megpróbálom úgy intézni a dolgaim, hogy mindegyik karimmal csak egy történetben legyek, mivel msot 6ban vagyok voltam nem tudom követni teljesen ^^ Megértéseteket köszönöm. Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Mune Okina

Mune Okina


Hozzászólások száma : 47
Regisztrált : 2011. Jan. 31.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue190/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (190/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue20/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 11:31 pm

Okina udvariasan elköszönt és Ryuutoval együtt elhagyta az irodát, majd elindultak az élők világába. Karakura város fölött voltak.
-Hát, gondolom megkeressük a hollowot és elbánunk vele...Ha tudunk.
Nem titkolta, hogy kissé izgul a feladat sikerét illetően. Na meg hollow vacsora sem szeretett volna lenni. De végül is nincs oka panaszra, ő vágyott rá, hogy végre valami feladatot bízzanak rá.
-Nos, merre induljunk? Szerintem jobb lenne együtt maradni.-mondta Ryuutonak.
Vissza az elejére Go down
Yoshiki Ryuuto

Yoshiki Ryuuto


Hozzászólások száma : 54
Regisztrált : 2011. Jan. 20.

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Márc. 05, 2011 9:45 pm

Ahogy megérkeztek a város fölé Ryuuto egyből a környéket kezdte el nézegetni. Pusztítás, felfordulás nyomait próbálta felkutatni. Olyat keresett ami nem illik egy hétköznapi város arculatába.
-Úgy lenne a jó.
Válaszolt a lánynak. Majd kicsit lejjebb ereszkedett és közelebbről is szemügyre vette a helyszínt.
~Jó nagy város...
-A különválást én sem preferálom különösebben. Egységben az erő, és csak egy lényről volt szó.
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue5000/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue5/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2011 4:54 pm

A két halálisten gond nélkül átsuhant a senkai kapun és meg is érkeztek az élők világába. A főtérről nézték az eseményeket, ami jó ötletnek tűnt. Egy állítólagos "robbanás" történt a közelben és ezt észre is vette a két shinigami. Az esemény már elég régen történhetett, mivel az emberek már ott vizsgálták a helyet és keresték a puskaporok nyomát. Viszont azzal ellentétben reitatsut lehetett érzékelni. Enyhén de észrevehetően. Egy gonosz, fenyegető reitatsut, viszont a kibocsájtója már messze járhat. Csak a nyomait követhetik, egyelőre.

/Sorry a késésért!!! /
Vissza az elejére Go down
Mune Okina

Mune Okina


Hozzászólások száma : 47
Regisztrált : 2011. Jan. 31.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue190/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (190/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue20/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2011 6:03 pm

Eddig nagy az egyetértés közte és Ryuuto között. Elkezdik kémlelni a várost, remélve, hogy ráakadnak a hollow nyomára. A közelben robbanásra utaló nyomokat fedeznek fel. Ez önmagában számukra nem volna érdekes, ha nem éreznének némi reiatsut felőle.
-Te is érzed?
Óvatosan megközelíti a robbanás helyszínét, remélve, hogy többet is meg tudhat.
-Talán ez lesz a mi hollowunk, kövessük a nyomait!-mondja és el is indul a nyomokat követve.
Vissza az elejére Go down
Yoshiki Ryuuto

Yoshiki Ryuuto


Hozzászólások száma : 54
Regisztrált : 2011. Jan. 20.

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2011 6:09 pm

Ryuuto érzékeit egy furcsa érzés bizsergeti meg.
-Igen.
A lánnyal ellentétben Ryuuto nem ereszkedik le a magasból. Fentről figyeli a terepet és a lány fölött kicsit lemaradva ám szemelőt tartva követi azt. Ő főként a környékre koncentrál. A nyomkövetést meghagyja a lánynak. Bal keze készenlétben a markolaton.
~Szép kis város. Nem kéne elpusztítani... Remélem gyorsan letudjuk. Bár, 2őnket küldtek, úgy hogy biztos nem egy emberes meló.
Tűnődött el a dolgokon.
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue5000/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue5/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 6:24 pm

Emberek sürögtek-forogtak. Egy épület teljesen felrobbant és mindenfelé törmelékek foglaltak helyet. Az emberek közt viszont volt egy lélek is. Egy lélek, aki csak ballagott. Egy fiatal nő volt, úgy 23-25 év körül hallhatott meg. Hollow sehol se volt, de a lélek szomorkás hangulatáról, lehetett következtetni, hogy esetleg őt kergette, kergeti.
Vissza az elejére Go down
Mune Okina

Mune Okina


Hozzászólások száma : 47
Regisztrált : 2011. Jan. 31.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue190/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (190/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue20/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2011 9:09 am

Okina egyedül ment le felderíteni, míg Ryuuto fentről fedezte őt. Az eset elég súlyos volt az emberek számára, de ezzel nem a halálistenek feladata foglalkozni. Elég sok embert látott, de aztán felfigyelt egy lélekre is köztük. Felnézett Ryuutora és rá mutatott. Ha a fiú rá néz a lélekre, láthatja, amint egy ember épp átmegy a lelken. Persze nem várja a fiútól, hogy most lejöjjön ő is. Sőt, az a legjobb, ha tovább figyel onnan fentről, nehogy a hollow hátulról támadjon.
~Na jó, megpróbálok beszélni vele, hátha tud valamit. Utána pedig segítek rajta.
Oda lép a lélekhez és a vállára teszi a kezét, így az tudhatja, hogy Okina látja őt.
-Üdv! Minden rendben?-kérdezi kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Yoshiki Ryuuto

Yoshiki Ryuuto


Hozzászólások száma : 54
Regisztrált : 2011. Jan. 20.

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 12:12 pm

Ryuuto felfigyel Okina jelzésére. Ránéz a célszemélyre melynek egy lánc lóg ki a mellkasából. Biccent a lélek felé.
~Remélem érti.
Tovább figyeli a környéket.
~Előtolhatná a képét végre.
Kipattintotta a hüvelyből a fegyvert és elengedte. Körülbelül egy centiméterre lóghatott ki a penge.
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue5000/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue5/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 5:27 pm

A shinigamik rendesen végzik a munkájukat. Mindkettő értelmes személy, aki betartsa a szabályokat és jó kiképzést kaptak. A lélek először megijed, de ahogy ránéz a halálistenre és lássa rajta, hogy ugyanúgy néz ki ,mint ő, megkönnyebbül.
- ne... nem én voltam. Egy szörny! Megtámadott egy szörny..és én.. csak - magyarázkodott a lány. Sokkos állapotban volt, de ez nem csoda. Viszont túl sok nyugalmuk nem lehetett. Ryuuto hallhatta meg a leghangosabban a fenyegető hangot, ami a háta mögül jött.
- Azzal, hogy kihúzod a kardod még nem segítesz magadon! Több halálistent ettem már meg és nem te leszel az utolsó! - fenyegetőzött a lidérc, aki nem sokkal később elő is bukkant Ryuuto mögött és rögtön egy lesújtó csapást adott neki. Lent a lélek észrevette ezt és hátrálni kezdett lassacskán.
Vissza az elejére Go down
Mune Okina

Mune Okina


Hozzászólások száma : 47
Regisztrált : 2011. Jan. 31.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue190/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (190/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue20/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 5:52 pm

A lélek elsőre megijed, majd megkönnyebbülni látszik. Bizonyára egy fekete kimonós lány karddal az oldalán még mindig barátságosabb jelenség, mint egy ronda lidérc.
-Nyugodj meg, velem biztonságban vagy. Azért jöttem, hogy segítsek neked.-próbálta nyugtatni.
Sokkal többet nem szed ki a lányból, mert sokkos az állapota. De nem is kell, mivel előkerül a lidérc és már támadja is Ryuutot. A lány hátrálni kezdett, de Okina nem engedi elfutni.
-Nem kell tovább futnod. Csak maradj nyugton egy pillanatra és elküldelek a Tiszta Lelkek városába. Ott biztonságban leszel.
Előhúzza a fegyverét és a markolat alját a lélek homlokára nyomja, ha az engedi.
-Nyugodj békében.
Amint ezzel végzett, felemeli a tekintetét és kivárja a megfelelő alkalmat, hogy beavatkozzon.
Vissza az elejére Go down
Yoshiki Ryuuto

Yoshiki Ryuuto


Hozzászólások száma : 54
Regisztrált : 2011. Jan. 20.

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 6:04 pm

Ryuuto épp a penge kilógó részére szegezi a tekintetét amikor is egy hang szólal meg a háta mögül.
~Ennek még kell egy kis idő... Mi a...
Kicsit oldalra fordítja a fejét és a szeme sarkából figyel. Lassan fordul hátra. Nem érti mi szólhatott hozzá. Aztán a semmiből hirtelen feltűnik a hang hordozója aki ezzel a lendülettel csapást is próbál mérni Ryuutora. nem rest. Megmarkolja a fegyver markolatát és a hüvely nyakát. Nem húzza elő teljesen, egy 20 centiméter még a tokban van. Bal kezével viszont a tokot is mozgatja. Ezáltal ahogy maga elé tartja a fegyvert védekezés kép, mind a 2 végén biztosan tudja tartani 2 kézzel. Megpróbálja úgy tartani hogy a lény a kard éles részére csapjon.
-Remélem ízlettek... Mert ők voltak az utolsók...
Rápillant a penge tövére ami egyre jobban izzik.
~Alakul...
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue5000/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue5/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 6:42 pm

A lélek ledöbbenésében hagyta magát és Okina már máris rányomta homlokára a jelet. Nagy kékes fény kíséretében tűnt el és változott át pokol lepkévé. Ez jól ment de Ryuuto sorsa már kevésbé. Erős lidércről volt szó és ezt be is bizonyította. Előnyben volt a szörnyeteg a levegőben. Legjobban egy lepkére lehetett hasonlítani. Maszkja inkább egy hangyáéhoz hasonlított óriási csáprágókkal, de szárnyai voltak. átlátszó hártyás szárnyai, mint egy rovarnak, de formára a pillangóéhoz hasonlítható. Egy kézzel támadt a fiatal shinigamira, de karmai voltak így a kard pengéje nem igazán hatott rá. Az ütközet csak úgy szikrázott az erőteljes becsapódástól. Mindenképp le akarta gyűrni a halálisten. Fokozatosan nyomta lefelé, még rá is segített a szárnyaival. Aztán hirtelen hátrább repült. Talán hogy lendületet vegyen, vagy csak egérutat akar hagyni a két személynek élvezet gyanánt.
- Hö.. pimasz egy kölyök vagy. Ezért fogod megjárni egyszer figyeld meg. Talán most, talán később, kitudja. De halni fogsz így vagy úgy! - mondta szónoklatát hátrálás közben. Még egy vérfagyasztó nevetést is a végére rakott. Provokálás semmi több.
Vissza az elejére Go down
Mune Okina

Mune Okina


Hozzászólások száma : 47
Regisztrált : 2011. Jan. 31.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue190/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (190/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue20/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 7:01 pm

A lelket sikerült megmenteni. Egy gonddal kevesebb. Viszont a neheze most következik, le kell gyűrniük valahogy a lidércet. Okina elszökken és felemelkedik, hogy segíthessen majd Ryuutonak.
~Játszani akar velünk, ahogy látom. Alábecsül minket.
Amikor oda ér a fiú mellé, ismét felnéz a lidércre, majd a fiúra is vet egy pillantást.
-Rendben vagy?
Vissza az elejére Go down
Yoshiki Ryuuto

Yoshiki Ryuuto


Hozzászólások száma : 54
Regisztrált : 2011. Jan. 20.

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 7:09 pm

~Ühm... Van benne nafta...
Ryuuto arca eddig komoly, kissé morcos volt, miután a hollow kissé eltávolodott, felegyenesedett. Végleg kihúzta a kardot a tokból. Azt eltette a helyre. Kitartotta oldalra a fegyvert. A penge találkozás helyén foltokban jobban izzott, szépen lassan elterült az egész pengén és egy köztes árnyalatot vett fel. Kifordította oldalra a lassan felizzó fegyvert. A lány kérdésére elmosolyodott.
-Persze. Kellemes küzdelemnek nézünk elébe.
~Még jó is hogy nem volt időm másik kimonót felvenni. Úgy néz ki az is megjárná.
Térdeit berogyasztotta és várt az ellenfél támadására.
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue5000/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue5/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 7:35 pm

A lidérc a két személy viselkedése láttán megint csak nevetni kezdett.
- Tényleg azt hiszed, hogy jobb ha én támadok? Szerinted mért küldtek kettőtöket és nem csak egy nyamvadt shinigamit? - nyomta a szöveget tovább de már nem sokáig. Gyors volt. Egy nagy körívett repült majd oldalba támadta Ryuutot a karmaival. Nem volt elég a nagy löket de még tovább is repült maga előtt a halálistent tolva. Az egyik épület felé tartottak. Kemény, vastag fala volt láthatólag. Biztos fájna ha ekkora sebességgel röpülne neki telibe, de így a shinigami kapja a fájdalmat. Legalábbis ha nem állítsa meg valahogy, vagy nem kerül ki a gyilkos karmok közül.
Vissza az elejére Go down
Mune Okina

Mune Okina


Hozzászólások száma : 47
Regisztrált : 2011. Jan. 31.

Karakterlap
Reiatsu:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue190/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (190/50000)
Démonmágia:
Főtér - Page 4 Left_bar_bleue20/50000Főtér - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/50000)

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 8:29 pm

A lidérc ismét támad és most is Ryuuto a célpontja. Okina félre szökken az útból, a lidérc pedig elviszi magával a másik shinigamit.
-Megadegu,Baratoge!
Okina zanpakutoja felveszi a Shikai alakját és egy hosszú indaostorrá változik a lány kezében. Azonnal lendíti a lidérc felé, ami háttal van neki, így talán nem veszi észre időben a támadását.
-Soushatane!
Kilövi a magot a lidérc felé, ha eltalálja, jó eséllyel gúzyba köti.

Reiatsu: 180/160
Vissza az elejére Go down
Yoshiki Ryuuto

Yoshiki Ryuuto


Hozzászólások száma : 54
Regisztrált : 2011. Jan. 20.

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 8:51 pm

-Egy hozzád hasonlóhoz bőven legen vagyunk mi is.
Szól vissza mosolyogva. Aztán az ellenfél megindul. Ryuutonak nincs ideje kitérni csak ráfeszít a karjára és az izmai nagy részére, hogy az ütés ne fájjon annyira. A hollowban rejtőző spiritusz elég nagy, így Ryuutot elkezdi tolni egyenesen egy épület felé. Ahogy Ryuuto szíve egyre gyorsabban ver a fegyver is egyre gyorsabban forrósodik, már csak néhány sötétebb folt van rajta, a penge többi része izzik. bal kezével ellentart a jobbal pedig megpróbálja a forró pengét megmártani a hollow szemében, vagy ahol éri.
~Ezt neked...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: