Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Masaki Sachi

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Masaki Sachi

Masaki Sachi


Hozzászólások száma : 4
Kor : 31
Regisztrált : 2009. May. 31.

Masaki Sachi Empty
TémanyitásTárgy: Masaki Sachi   Masaki Sachi Icon_minitimeVas. Május 31, 2009 9:32 pm

név: Masaki Sachi
kaszt:vaizard//volt shinigami
felszerelés: zanpakutou, hollow maszk https://2img.net/h/i118.photobucket.com/albums/o98/dserranojr/Punisher_Skullcopy.jpg
magasság: 188cm
nem: férfi
kor: 237 év
kinézet: barna rövid haj, vörös szemek, egy hosszú fekete farmer, tornacipő, fekete halálfejes póló, tetoválások hátán és mindkét karján (ezeknek jelentőségük lesz a későbbiekben)
hátán lévő tetoválás:https://2img.net/h/i200.photobucket.com/albums/aa227/Incompreensivel/tattoos/demonwingset1.jpg

Jellem: Mogorva, kiállhatatlan alak, Káromkodós, nem érdeklik a szabályok, Összességében, egy csomó rossz tulajdonság, de azért vannak jó tulajdonságai is, marha nincs rossz kedve!

zapakutou:VAMEKU BAMPAIA(üvöltő vámpír)
-vörös saya, fekete lángnyelvekkel
-menuki: üvöltő vámpír
-keresztvas: a pengét két kezével egy vámpír öleli körbe,de formára ovális alakú
-markolat vége: aranyozott tűz minta
SHIKAI:BENY CHI KAVA (vörös vérfolyam)
Egy vörös fénysugár jön ki a kardból,ami körbeöleli az áldozatot. Egy pillanatra kirajzolódik a vámpír alakja és karjai amint körbeveszik, majd egy üvöltéssel szétroppantja az ellenfelét.
KUROI CHI KAVA (fekete vérfolyam)
Fekete köd, amely mozgásképtelenné teszi az ellenséget első körben. Miután a köd teljesen létrejött fekete cseppek hullanak le,amik darabokra szaggatják szét az áldozatot. (szabad szemmel nem lehet őket követni, így kitérni sem lehet előlük)

Történet:
Normális ember, majd lélek és valamikor shinigami is voltam...Az emberi életemre már nem emlékszem. Lélekként pedig nem mondhattam el magamról, hogy rossz életem lett volna. Egy kedves család befogadott, ahol persze nem volt vérségi kötődés mégis tiszteltük és szerettük egymást, ahogy egy igazi család. A nevelőapámnak sokszor okoztam galibát a sok lélekenergiámmal mivel volt egy kisebb rizsföldünk, ahová előszeretettel követtek engem a hollow-ok. Sokáig mellettem álltak és segítettek védekezni ellenük, de miután egyre rosszabbul ment a sorunk. "Apám" megkért, hogy hadjam el a családot és iratkozzak be a Lélektovábbképző Akadémiára, mert ez az egész család érdeke. Meg is tettem....
Miután sikeresen teljesítettem az akadémiát, rögtön bekerültem az egyik osztagba,de meglepetésemre nem a 13-ba kerültem, ahogy ez általában szokás volt. A 9. osztaghoz kerültem. A kapitány azt mondta, lát bennem fantáziát és örülne, ha nála szolgálmék. Meglepett, hogy egy kapitány szóba áll velem, főleg ilyen kedvesen, hiszen csak egy frissen végzett zöldfülű voltam.
Innen már nem volt megállás. Gyakoroltam rengeteget és végül a 7.osztagba felvételiztem. Nem voltam az a kedvelt beszélgetőpartner típus. Főleg, mert elég szabadszájú voltam. Nem igazán zavart, ha megbántok valakit egy mondatommal, de attól sem rettentem vissza, ha ütni kellett. Egyetlen ember volt, akitől szerettem volna mindig elmenekülni, ő Sarugaki Hiyori volt, a 12. osztag hadnagya. De szerencsémre Hirako Shinji-t (5. osztag kapitánya) jobban szerette "lerúgni" és addig volt időm eliszkolni.
A gondjaim azok után kezdődtek, hogy Urahara Kisuke-t kinevezték a 12. osztag kapitányának és egy "járvány" kezdett pusztítani Soul society-ben. Ennek következtében a shinigamik egyszerüen köddé váltak, de ruháik megmaradtak...A gotei 13 rögtön intézkedésbe kezdett. Persze minden a feje tetejére állt...
A főkapitánytól jött parancs értelmében én, Hirako Shinji, Yadoumaru Lisa, Otoribashi Roujuurou és Ushouda Hachigen kidou-mester a Muguruma Kensei által megadott koordinátákra siettünk. Itt sikerült a hollow-á változott 9. osztag kapitányába és tisztjeibe szaladnunk. Nagyobb erőfeszítések segítségével sikerült a tomboló kapitányt lekötöznünk, hála a kidou-mester gyors közbelépésének. Ami ezek után következett az maga volt a pokol. Előbb a helyszínen megtalált Hiyori változott át, majd sorra mindenki. Mivel nem voltam eszméletemnél én semmire sem emlékeztem csak arra, hogy Urahara Kisuke vigyorog képembe miután felébredtem egy érdekes helyen. Valamilyen épület alagsorára hasonlított...
Végképp magamhoz térített a hőzöngő Hiyori, aki egy jól irányzott rúgást küldött balról az arcomba.
-Ébredj, te retardált!-üvöltözött felém.
Nem sok hiányzott, hogy felrobbanjak mérgemben, de ekkor megláttam a csapatot, akikkel nemrég még együtt harcoltam.
-Most komoly munka vár ránk. Ezt az alakotokat meg is kéne tartanotok....-ücsörgött velünk szemben Urahara.
-Alakot?-néztem kérdően rá.
Ezután elmesélték, hogy ez az egész annak az undorító Aizen-nek a műve. Mi pedig a kísérleti alanyai lettünk, vagyis rajtunk próbálta ki azt, hogy egy shinigami hogyan is képes hollow-vá válni.
Hosszú időt töltöttünk lent, hiszen egyessével mindenkinek le kellett győznie a saját lidércét és újra tökéletesen kellett, hogy a testünk urai legyünk. Végül Urahara felvitt az emberek világába és arra kért minket, hogy addig rejtőzködjünk, amíg el nem jön a bosszunk ideje. Úgy fest ez hamarosan eljön....


A hozzászólást Masaki Sachi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 01, 2009 8:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo


Hozzászólások száma : 317
Regisztrált : 2009. May. 01.

Karakterlap
Reiatsu:
Masaki Sachi Left_bar_bleue0/50000Masaki Sachi Empty_bar_bleue  (0/50000)
Démonmágia:
Masaki Sachi Left_bar_bleue50000/50000Masaki Sachi Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Masaki Sachi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi   Masaki Sachi Icon_minitimeHétf. Jún. 01, 2009 11:21 am

Üdvözletem!

Sajnálatosan közlöm, hogy ezt az előtörténetet elutasítom.
Meg is mondom persze, hogy miért.
- Először is elfelejtettél jellemet írni. Ezzel még ki kell egészítened.
- Másodszor. A játékban sehogy se kezdhetsz egy olyan emberrel, aki valamilyen magasabb pozíciót tölt avagy töltött be. Szóval még akkor se ha már waizarddá vált.
- Plusz még bankai-od sem lehet. (majd később lehet megszerezni)

Amúgy a többi részt nagyon szépen megoldottad. Remélem a javítások után már eltudjuk fogadni, de most még sajnos nem.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachi

Masaki Sachi


Hozzászólások száma : 4
Kor : 31
Regisztrált : 2009. May. 31.

Masaki Sachi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi   Masaki Sachi Icon_minitimeHétf. Jún. 01, 2009 5:34 pm

Kijavítottam, remélem, így már jó lesz!!!
Vissza az elejére Go down
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo


Hozzászólások száma : 317
Regisztrált : 2009. May. 01.

Karakterlap
Reiatsu:
Masaki Sachi Left_bar_bleue0/50000Masaki Sachi Empty_bar_bleue  (0/50000)
Démonmágia:
Masaki Sachi Left_bar_bleue50000/50000Masaki Sachi Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Masaki Sachi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi   Masaki Sachi Icon_minitimeHétf. Jún. 01, 2009 6:35 pm

Nem látszik. Légy szíves próbáld meg újra ^_^"

A jellemedet írd le külön és még mindig nem lehetsz kapitány sehogy se. Próbáld átalakítani az előtörténetedet, úgy hogy nem voltál kapitány.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachi

Masaki Sachi


Hozzászólások száma : 4
Kor : 31
Regisztrált : 2009. May. 31.

Masaki Sachi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi   Masaki Sachi Icon_minitimeHétf. Jún. 01, 2009 8:06 pm

Javitottam Hinamori-san!
Vissza az elejére Go down
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo


Hozzászólások száma : 317
Regisztrált : 2009. May. 01.

Karakterlap
Reiatsu:
Masaki Sachi Left_bar_bleue0/50000Masaki Sachi Empty_bar_bleue  (0/50000)
Démonmágia:
Masaki Sachi Left_bar_bleue50000/50000Masaki Sachi Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Masaki Sachi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi   Masaki Sachi Icon_minitimeCsüt. Jún. 04, 2009 6:51 pm

Rendben van! Elfogadom az előtörténetet.
Akkor Masaki-kun a kezdő reiatsud 220 lesz .tessék megírni a karakterlapot és menj játszani.
A karakterlapodra kellő képességek közt - erő, gyorsaság, állóképesség - 900 pontot oszthatsz el és persze oda kell leírnod a most kapott reiatsud is ^^
A játékot az emberi világban kezd meg. Very Happy
Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Masaki Sachi Left_bar_bleue14000/50000Masaki Sachi Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Masaki Sachi Left_bar_bleue0/50000Masaki Sachi Empty_bar_bleue  (0/50000)

Masaki Sachi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi   Masaki Sachi Icon_minitimeCsüt. Jún. 04, 2009 7:15 pm

A dolgot javítanám annyival, hogy a második képességet később tudod megszerezni, mivel kezdénél nagy előnyt jelentene a többiek ellen. Ha szeretnél helyette mást, nyugodtan írd át, írj hozzá, csak szólj üzeneten valakinek, hogy nézze meg. Megértésedet előre is köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Ajánlott tartalom





Masaki Sachi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi   Masaki Sachi Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Masaki Sachi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Masaki Sachi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: