Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Share

Hytari Takeda Kaelina

Go down 
SzerzőÜzenet
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina

Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Hytari Takeda Kaelina Left_bar_bleue250/50000Hytari Takeda Kaelina Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Hytari Takeda Kaelina Left_bar_bleue0/50000Hytari Takeda Kaelina Empty_bar_bleue  (0/50000)

Hytari Takeda Kaelina Empty
TémanyitásTárgy: Hytari Takeda Kaelina   Hytari Takeda Kaelina Icon_minitimePént. Jún. 05, 2009 7:44 pm

Név:Kaelina
Családi:Hytari
Nemesi:Takeda
Kor:16
Kaszt:Halálisten
Rang:Nincs
spec:nincs

Kinézet.55Kg,175cm magas kék szem,Haja rozsdavörös ,nem narancs de nem is piros.

Jellem:
Érzelmileg nagyon gyenge a legkisebb dolog vagy kihozza a sodrából vagy bánatossá teszi mindig az centrális világa ha baj van csak ö az oka senki más, erről nehéz lebeszélni.
Érzékeny volt mindig is minden rossz dologra ha nem bírja elviselni gyakran sír.
Ha bepöccen akkor semmi nem hozza ki a sodrából mindent 1 1 1 szóval elintéz. Pl:.H adjál...
Nem stb.....
Nagyon félénk visszahuzodó de amugy kedves ha tud amedig ereje birja meg lelki állapota mindig probál segiteni.

Fegyverének neve:Angel Blade(angyalpenge)
Leírása: A katana formájú pengét kaelina félkézzel fogja meg,s' megforgatja csukló körül nagy sebesével majd szólítja. Gyűjts fényt a sötétségben angyalpenge.!A kard mire kaelina megfordítja felveszi sikai formáját egy vörös villanással. Sikaiban 1méter 80centi hosszú 2kezes penge hátul plusz 1 vízszintes markolattal súlya 10kg pengelap vastagság pengétől hátvasig12cm a csúcs egyenes,színe élénk vörös.

Zanpakuto:
Szólitás:Gyűjts fényt a sötétségben angyalpenge.
Japán:Yami no tenshi no hane no hikari o atsumeru
Kinézet:Sima katana japán szamurály kard.EGy hosszú vörös selyemszalagal.
Hytari Takeda Kaelina Oni_Forge_Tonbo_Katana_Iaito_Dull_Sword

Sikai form:
Kinézete:
Hytari Takeda Kaelina Dissidia-Revolver

Bankai form:Még nincs

Sikaiform képeségek(mikor szólitja  a kardját kaelina):
-Első itélet, vérszomj:
-Japán:Satsuriku saisho no bun, Vér alapanyagú szilárd tüskék söpörnek a suhintás irányába 90%szöget bezárva.
-Második itélet, halálos érintés.
-Banme no bun,-shi-tatchi.:A kard vörösen kezd el izzani. Ezután a kard villogni kezd lassú vörös villogással ebben a formában a kard támadósebzése valamit kaelina sebesége 50%nagyobb de kifárasztja a használót.
-Útolsó itélet,a lélek szava
-Saigonoshinpan, kotoba no tamashī :Kaelina a kardot beledöfi a földbe koncentrálja energiáit a lány vörös fény veszi körbe majd megújult erővel szál harcba. A lélekenergiát használata alatt fogyasztja másodpercenként -10pontnyi maga a folyamat 3secig tart. Hatás:A használónak megszűnik a kimerültsége.

SHinigami képeségek: Nincsenek

Előtörténet Valahol a múltban a lelkek világában messze északon soul society-től volt egy Grófság.
A grófság egyedüli jogos tulajdonosai a Takeda ház volt. A családnak született egy lánya. Elérte a feketeség a grófságot holowok gyűltek össze meg mindenféle csúfság amire azt lehetett mondani hogy lidérc.A lány apja shinigami az anja ember. Név szerint Hytari Takeda Jason ,és Hytari Takeda Tiffany. A grófokat szolgáló sinigamik kitartóan harcoltak de ez levéss volt az üdvösséghez.
A lidércek betörtek az udvarházba kivégeztek mindenkit Soul society segítsége azután jött meg mint
az 1hetes kaelinával meglógott az egyik sérült sinigami. A shinigami átment az emberek világába összes erejét felhasználva egy családnál kitette kaelinát majd visszament ,és meghalt. De a ház üres volt ekkor az apa lelépet veszve hagyva a grófságot egy szégyen egy kudarc ami folttá nőtte ki magát rátelepedett a szívére mivel kaelina anját nem tudta kihozni. Magára öltött egy Pót estet megkeresve Jason a lányát ,elfoglalták a házat ichigoéktól 3 saroknyira másnap az apa lerendezte a papírokat. A lány csak nőtt cseperedett iskolába járt apja meg tanította amit a halálistenekről tudni kell majd eljött az idő mikor megkapta apjától a kardját is. Ichigó iskolájába járt a földszinten a 4es tanterembe. A kardjával sokáig tartott megbarátkoznia. Mígnem egy napon megkellet védeni magát megtámadta 14évesen az első lidérc.
Először kellet harcolni tehetetlenek elesettnek érezte magát ahogy rávicsorított a randaság.
Kimásztam a Pót testemből és harcoltam.
-.*gondolkodtam*.Harcolj kaelina harcolj!!!!!*erre hajtott a gondolatom nehogy pánikba essek közben kerülgettem a lidércet*
-HÚSI!!Elég leszel ebédnek szerintem kislány nyami nyami!!!!!*vicsorított meg sikoltott a lidérc csorgatta a nyálát kiszámíthatatlan volt*
-Ne közelíts mert mert....*rettegtem a szó nem hagyta el a számat elkapott a félelem*
-Mert mi lesz leszúrsz a kardoddal???*azzal a lidérc lendületet vett és megindult majdnem elért ám akkor történt valami az idő megállt a sötétből egy Szőke hosszú hajú szakállas  manusz  tűnt fel.
-te meg mit csinálsz???*szólított meg majd keresztbe tette a kezét *
-öö izé ki maga?????*kérdeztem vissza félve*
-A nevem.........*amint mondta a nevét semmit nem halottam*
-MI?????*kérdeztem vissza*
*megismételte majd gúnyosan megszólalt*
-Tehát még nem hallod a hangon??majd ha eljön az idő a nevem is tudni fogod most fogj meg emelj magasra és sújts le az ellenségre!!
*az idegen férfi eltűnt, nem tudom mi irányított de mindenre kész lettem hirtelen a félelmem elillant az idő elindult szembeszálltam az ellenséggel*
-Belőlem nem lesz vacsora!!!!*nem tudtam mit teszek csak tettem amit jónak láttam forgattam a kardom bevittem az első sebeket a lidércnek aki üvöltött visított majd a maszkját támadva legyőzetett.*
A harc után visszatértem a Pót testembe hazamentem gyakoroltam az udvarban a idegen alak ismét eljött.
-Látom gyakorolsz nemsoká meghalhatod a hangomat is!!!!!*majd eltűnt*
Ez erőt adót edzetem edzetem edzetem szüntelen.
Eljött a nap mikor már tisztán láttam ,megöltem számtalan lidércet. AZ utolsó harc mutatta meg a létem lényegét.
Harc közben előjött a manus magas 1.90m es termetével.
-Forgass kaelina forgass!!!!SZÓLÍTS A NEVEMEN!!!SZÓLÍTS!!!*üvöltött a manusz keresztbe tett kézzel*
A lidérc erősebb volt mint az átlag elgondolkodtam majd mielőtt végem lett volna nem tudom mi de valami késztetett rá ,és szólítottam a pengét.
-Gyűjts fényt a sötétségben angyalpenge!*a kardom átváltozott sikaiba angyalpenge megszólalt*
-most már hallod tisztán amit mondok Sújt s le rá kegyetlenséggel szakíts a nyakába  a halált HASZNÁLJ!!*megfogta a vállam*
A csapás végzetes volt rázúdítottam kardom erejét gyilkos Satsuriku saisho no bun paranccsal ami egy hangrobbanás következtében vértüskék lőtték keresztül a lidércet majd elpusztult.
Haza mentem, becsaptam az ajtót rosszul éreztem magam hogy ez lenne az utam mégis csak?Rádöbbentem hogy több vagyok mint az átlag ember sokkal de sokkal több.Darabokra hullottam nem tudtam mihez kezdjek bezárkóztam a szobámba 1dül a vaksötétben duzzogtam.
Benyitott az apám:
-KAELINA valami baj van kislányom????*aggódott*
-Nem semmi*szipogtam sírtam próbáltam elfojtani de nem sikerült*
-Figyelj beszéljük meg segíteni szeretnék de ha nem mondod el arany szíved mi bántja nem tudok.*bölcsességét elővette*
-Tudod a halálisten élete tele van harccal,veszéllyel,rengeteg bonyodalommal sőt olyan dolgokkal is amit nem kívánok megtapasztalj..
-Tudom apa de de félek félek mi lesz ha én a család fekete bárányává válok akiből nem lett 100%os halálisten?:Sokat beszélgetünk de akkor is..
-..............semmi de meg ha ,ha akarod ,erősen akarod halálistenné válhatsz csak rajtad áll én mint apád csak terelgethetlek de nem foghatom a kezed mindig..*tanácsokat add*
-Igazad van apa de hol kéne nekiállnom?*Ichigorol se tudd*
-Figyelj nyitok egy gyors kaput Soul society bejáratához a lelkek világában az a főváros aztán magadra hagylak ha megtanulsz boldogulni gond nem lehet.*biztatja a lányát*
Az apám büszke volt rám hogy idáig eljutottam azt az elégedett mosolyt sose felejtem el nyitott egy kaput elkísért soul society elé majd se szó,se beszéd otthagyott.
Ez elégé rosszul hatott rám idegen környezet környék senkit nem ismerek ez járt a fejemben így hát végül soul society bejáratánál kezdődik történetem.

Hytari Takeda Kaelina Ffxiii_artwork

A hozzászólást Hytari Takeda Kaelina összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 20, 2013 6:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo

Hozzászólások száma : 317
Regisztrált : 2009. May. 01.

Karakterlap
Reiatsu:
Hytari Takeda Kaelina Left_bar_bleue0/50000Hytari Takeda Kaelina Empty_bar_bleue  (0/50000)
Démonmágia:
Hytari Takeda Kaelina Left_bar_bleue50000/50000Hytari Takeda Kaelina Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Hytari Takeda Kaelina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hytari Takeda Kaelina   Hytari Takeda Kaelina Icon_minitimeHétf. Jún. 08, 2009 12:41 pm

Szija Very Happy

Az előtörténeted elfogadom.
A játékot a Lelkek Világában (Soul Society) kezd meg.
A 11. osztagban kezdhetsz akkor, ha neked ez megfelel.
Reiatsu: 250
Készítsd el a karakterlapodat. A 3 képesség (erő, sebesség és állóképesség) közt 900 pontot oszthatsz el.

Jó játékot és sok szórakozást Very Happy
Vissza az elejére Go down

Hytari Takeda Kaelina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal