Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Hálókörzet

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo

Hozzászólások száma : 317
Regisztrált : 2009. May. 01.

Karakterlap
Reiatsu:
Hálókörzet Left_bar_bleue0/50000Hálókörzet Empty_bar_bleue  (0/50000)
Démonmágia:
Hálókörzet Left_bar_bleue50000/50000Hálókörzet Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimePént. Jún. 19, 2009 1:52 am

Az osztag területein belül nagy részt képez a hálókörzet. Mindenkinek egy egyszobás "ház" jut, de ez elég szokott lenni, hiszen napközben nem nagyon szoktak itt lenni, csak éjszakára tér vissza ide mindenki.
Vissza az elejére Go down
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo

Hozzászólások száma : 317
Regisztrált : 2009. May. 01.

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:
Hálókörzet Left_bar_bleue50000/50000Hálókörzet Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeSzomb. Jún. 20, 2009 9:58 am

*A két fiatal shinigami az Orvosi részlegről jutott végül ide, azzal a céllal, hogy mára aludni térjenek. Kotoko békésen sétálgat a fiú mellett, miközben egymás után haladnak el a házacskák mellett. Tekintete előre szegeződik, és elég boldognak tűnik, bár látszik rajta, hogy már fáradt. Hirtelen az egyik házacska előtt lelassít, majd megáll a bejárata előtt.*
- Na én megérkeztem. Be is megyek azt hiszem és használatba veszem az ágyamat. *Mosolyog a fiúra, majd kezét felemelve integet Haironak.*
- Jó éjszakát! *Köszön el végül és szája elé téve a kezét ásít egyet, majd belép az ajtón.*
Hairo
Shinigami
Hairo

Hozzászólások száma : 46
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Hálókörzet Left_bar_bleue194/50000Hálókörzet Empty_bar_bleue  (194/50000)
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeSzomb. Jún. 20, 2009 11:58 am

-Szia. Neked is.
*Mondtam majd az én hálóm felé vettem az irányt.
~Nos végül mégsem alakult unalmasan ez a nap.
*Amikor megérkeztem félre húztam az ajtót és mentem lefeküdtem aludni.
Hairo
Shinigami
Hairo

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeVas. Jún. 21, 2009 11:15 am

*Másnap reggel jó szokásomhoz híven korán ébredtem.
~Nem hiszem hogy egyhamar feladatot fogok kapni. Legalább addig van időm tökéletesíteni a támadásaimat.
*Felültem az ágyban majd szépen lassan fel is álltam. Ezután elvégeztem a reggeli nyújtó feladatokat.
~Most hogy már kész a bemelegítés ideje gyakorolni menni.
/folytatás: edzőtér/
Hairo
Shinigami
Hairo

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeVas. Jún. 21, 2009 4:09 pm

*Bár már ellátták sebeimet még mindig eléggé fájtak így nem jöttem túl gyors tempóban.
~Vajon miért edzett ma a kapitány?
*Míg ezen gondolkodtam lassan a saját hálóm előtt találtam magam. Beléptem majd a tegnapihoz hasonlóképp kidőltem. Másnap szintén nem vártam sokat és úgy döntöttem ma is edzek amíg nincs fontosabb dolgom. Így hát felöltözök fogom a kardomat és az edzőtér felé veszem az irányt.
/folytatás: edzőtér/
Kerino Hano

Kerino Hano

Hozzászólások száma : 176
Kor : 26
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Hálókörzet Left_bar_bleue280/50000Hálókörzet Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeHétf. Jan. 31, 2011 5:54 pm

*Szép hosszú alvás után kiment Hano az erkélyre majd körbe s körbe nézett. A főnök nem adót neki semmi parancsot csak unatkozott. Ki ment a kertbe majd meglátott egy szép helyet mely még szebb volt közelebbről. Ámult és bámult majd minden gondolata azon járt, hogy ki kell próbálni mint pihenőhely. Kőrbe nézett ismét, nem látott senkit csak úgy vetült a szép virágos ágyásra. ~Milyen puha, jobb mint az ágyam.~ Majd alváshoz készülődőt ismét. Eszébe jutott, hogy találkozója van egy lánnyal akivel múltkor küldetésen volt. De ez hihetetlen régen volt, már rég letelt a lánynak a büntetése is, legalább is ezt mondta Hanonak. Elindult a találkozópont felé, majd mint aki jól végezte volna dolgát leült. ~Á szerencse én vagyok az első.~ Majd piheni próbált.*
Akamoto Imuru
Shinigami

Hozzászólások száma : 178
Kor : 25
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Hálókörzet Left_bar_bleue154/50000Hálókörzet Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Hálókörzet Left_bar_bleue5/50000Hálókörzet Empty_bar_bleue  (5/50000)

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeHétf. Jan. 31, 2011 6:01 pm

*Imuru szokásos faarccal bámult előre a találkozóhelyen. Míg Hano meg nem érkezett, azon járt az esze, hogy Kuchiki kapitány vajon miért ilyen elnéző vele szemben, hisz amit tett, azért máshol már rég sokkalta rosszabbat kapott volna.*
~Egyszerű a válasz, Imuru: gyerekként tekint rád. Jobb magyarázatot én sem tudok~*próbált bekapcsolódni Tsuki no Hime is. Mikor Hano reiatsuját megérzi, inoman int kezével köszönésképpen. Ő nem az a fecsegős típus.*
http://www.peach94.eoldal.hu
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeHétf. Jan. 31, 2011 6:13 pm

*Dai csak bambul előre és nem veszi észre Imuru-t. A gondolatai a menyekben járnak épp mereng a régi szép időkről és próbál vissza emlékezni ,hogy volt az előtt mielőtt ide jött. A kíváncsisága már hatalmas volt, már ha megtestesült volna akkor egy medvéhez hasonlíthatnánk. Eközben még Imuru integet is neki, de semmi reakció Hanotól. Csak ámul és bámul.*
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeHétf. Jan. 31, 2011 6:52 pm

*Imuru ugyan nem látja, hogy Hano nem reagál semmit az intésre, de a távolodó reiatsuját megérezte.*-Te kartál találkozni velem, nem?*kelti fel a shinigami figyelmét érzelemmentes, rideg hangján.*
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeHétf. Jan. 31, 2011 7:14 pm

*A szép álmok közben szörnyen hangos beszéd keltette Hano-t, hirtelen nem tudta, hova rakja magát. Majd felnézz és meglátja szeme előtt Imuru-t. ~Úh én hívtam meg? Tökre elfelejtettem azt hittem ő hívott meg engem. Á mostanában elégé inaktív a memóriám, de nem mertem rá kérdezni~ Majd erőt vett magán és felállt.*
- Akkor mehetünk? Akkor hol együnk vagy inkább most fagyizunk? *
Nézett a lányra, Hanonak mindegy volt mivel pénzét már megszámolni se tudta, a sok küldetés után csak jön a bevételt, de szinte semmit nem költött ebből.*
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeHétf. Jan. 31, 2011 7:55 pm

-Most nincs kedvem hozzá. A kapitány nem volt olyan vészes, csak kicsit emelte meg a hangját.*tette hozzá Imuru. hátát nekidöntötte a kertben a hozzá legközelebb eső fa törzsének, bár hozzá kellett némileg segítenie a kezével, hiszen nem látott.*
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 11:31 am

*Hát Dai elég furán érezte magát. ~Akkor minek jött ide, ha nincs kedve enni? Vagy mi célja volt az idejövetellel? Nem értem ezt a lányt komolyan.~ Dai felnézett a lányra mivel vak és van élni akarása. Ha Dai lenne vak, azt nem bírná ki már rég megölte volna magát. Szinte hibátlanul neki dőlt egy fatörzsnek, persze azért segített az egyik kezével. Napról, napra egyre jobban csodálja ezt a lányt, habár sajnálja, hogy ilyen stílusa van, ha nem ilyen lenne még simán megkérdezné, hogy lenne-e a barátnője. Először is fél a visszautasítástól másodszor nem bírná el azt a stílust amit folytat a lány.*
- Akkor hova szeretnél menni vagy már hagyjuk az egészet?
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 3:06 pm

-Csak a hatodik osztag területein mozoghatok. Kuchiki-san mondta.*felelte Imuru. Ha a lány tudta volna, mi járt Hano fejében, biztos, hogy messzire kerüi a fiút. Érzelmi szinten nem sokat tudott mutatni, habár tett már dolgokat ösztönből, de mégsem tudta mik azok.A helyzet adta tetteit. Csak vár, mit fog válaszolni Hano*
~Magadnak köszönheted~*tette hozzá zanpakutoja szelleme.*
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 3:28 pm

*Hát Hamano hiába közeledik hozzá mindig egy nagy pofont kap. Már ő sem tudta, hogy mit kellene tenni-e. Végül odáig jutott, hogy elmegy a kapitányságra és elkéri egy napra Imuru-t.*
- Gyere utánam...
*Miközben megérkezett az irodába nem látta, bent a kapitányt.*
- Minden felelősséget vállalok, ha eljössz velem a kajáldába. Ne aggódj annyival már úgy is tartozik nekem a kapitány, hogy elnézze. *Rá mosolyodott Imurura várva a válaszra.*
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 4:42 pm

~Aggódni...*már megint egy újabb, idegen szó. A lány tudja, mit jelent félni, de többet nem, legalább is a fogalmakal nem nagyon volt lehetősége megbaátkozni. Követte Hano-t a reiatsu alapján, mivel úgy sem volt egyéb dolga.*
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 5:09 pm

*Hano, egy kicsit boldogabb volt, hogy már rá tudta venni, hogy a lány kövesse. Ekkor a fagyizó felé vette az irányt. Mikor odaérnek látja, hogy még nyitva van, sőt még akció is.*
- Milyen fagyit szeretnél Imuru? Van Alás, epres, körtés, dinnyés, lilipulis, barnamacis, meghintő porozott hollowval cumogos erdei retek, ultrálisa nmegálisan eprimentes menta...
- Szerintem én egy heverő mentes kenő májasos hasimantis epret kérnék meg egy elhalványuló reiatsus kenyér pirított banánt.
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 7:43 pm

*Imuru inkább megmarad az epresnél, de persze ő maga fizet, ahhoz túl nagy a büszkesége, hogy mástól függjön. Akár anyagiakról, akár érzelmekről van szó. Akárcsak egyesenk... bár az ő makacssága és önfejűsége nem ismer határokat.*
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 6:09 am

*Hát Hao, teljesen elcsodálkozott azon, hogy a lány visszautasította azt, hogy ő fizessen. Hát ez neki nagyon nem tetszett, mi az, hogy Hano elhívja és még ő fizet? Ezt teljesen érthetetlennek vette Hano. Töprengett töprengett, hogy mit is kellene tennie, hogy a lány is jól érezze magát.*
- Egy pill és leszek. *Hano, gyorsan eltűnt a helyszínről, mivel egy lány közlében nem nagyon tud gondolkodni. Így párpercig felment az egyik ház tetejére, és teljese erejéből a gondolkozást próbálta csinálni. Mikor vissza ment, már volt A,, B és C terve is tovább.*
- A, B, vagy? Mondj egy betűt e három közül. Ne aggódj nem lesz rettenetes. *Mivel látta, hogy a lány szinte semmi érzelmet nem használ, így inkább az egyik barátjához mennek, ő több mint valószínű, hogy eltudja neki magyarázni a helyzetét sőt még segíteni is tud rajta legalább is remélem. Végül is mindegy volt milyen betűt mond a helyen és az időn már nem változtathat.*
/Ez csak a választás után mondja./
- Hát te ezt a betűt választottad? Mond el miért? Kíváncsi vagyok. *Majd mosolygott, mely a reiatsuján is kiolvasható volt.*

Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 6:41 am

*imuru nem egy beszédess fajta.*-Nekem mindegy.*felelte röviden. Leginkább söndet akart, Hano folyamatos tapadsa pedig már kezdett az agyára menni.*~Akkor már inkább Kuchiki kapitány papoljon nekem...~*gondolta.*
~Ugyan drága, ennyitől még nem lesz bajod. Nézd a jó oldalát, legalább valaki felfigyelt rád.*~engedett meg egy halk kuncogást kardja szelleme.*
~Kac-kac... csak tudnáám, mire jók ezek az idióta ézelmek...~*hárított egyből bár rca semmit sem árult el lelkéről.*
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 1:47 pm

~~Egy randevú vagy egy új barát?~~

//Rokungai-ban mindegy hol folytatod Very Happy//

*Hát rajta nem tudok eligazodni, pedig világosan adtam 3 választási lehetőséget, de ő nem akart választani. ~Át látott volna rajtam?~ Nem ezt teljesen kizárhatjuk, a gondolat menet lepörgése után intek neki, hogy induljon, de csak később esik le, hogy mi a fenére gondoltam? Hogy majd elindul? Hát én tiszta hülye vagyok. ~Még szerencse, hogy nem látta senki milyen hülye vagyok. ~ Elmosolyodva nézek a lányra, mintha egy teljesen ártatlan személyiség lenne, de ki tudja lehet, hogy az is.*
- Akkor induljunk, kövess kérlek...
*Ahogy elindultam ismét követni kezdett, ezek után ismét csodálni kezdtem a kitartásáért. Ahogy sétáltunk csak mosolyogni tudtam, miközben elképzeltem milyen lehet az élete, de utána jobban belegondoltam, hogy ez nem is annyira vicces. Hirtelen leült az arcomról a mosoly. Ez talán a reiatsumon is meglátszott. A címet pontosan nem tudtam szóval egy papír fecnit követünk amit már jó pár éve írtam, de kitudja, hogy nem költözött el vagy már más utakat jár. Szépen lassan kiértünk Rokungai-ba, meglátom a barátom házát majd felgyorsítom a tempóm, mivel nekem ő olyan volt mint a vértestvérem. Akár hányszor gond volt hozzá fordultam bizalommal és mindig segített ahogy tudott. Habár az utóbbi nem tom hány évben nem láttam, szóval itt az ideje, eközben kopogni kezdek. Egy hűvös hang szól ki.*
- Mit akartok akartok tőlem, miért vagytok itt?
- Hello Shyeu! Rég láttalak. Lenne egy kérésem hozzád, emlékszel még tartozol egy szívességgel.
*Teljes örömmel ejtette ki a nevét.*
- Te vagy az Hano!? Rég láttalak miért nem jöttél eddig, persze még emlékszem arra az ígéretre. De addig is fáradjatok beljebb, ki ez az ifjú hölgy?
/Itt bemutatkozhatsz, ha akarsz./
- Hát egy barátom... Na a kérésem az lenne, hogy visszatudnád-e hozni neki az érzelmeit, de az is lehet, hogy nem is voltak neki. Megtudod oldani?
- Ezt ő kérte vagy te akarod rá erőltetni?
- Hát igazából még nem kérdeztem meg erről öt, de szerintem, ha lesznek érzései biztos jobban fogja érezni magát, egy shinigami nem élhet érzelmek nélkül.
- Barátom olyat nem tehetek meg amit ő maga nem akar, ha ő azt akarja akkor elvégzem rajta,igen ezzel azt mondom, hogy képes vagyok érzelmekkel megajándékozni, de ettől függetlenül nem biztos, hogy egyből visszatér. Kb 1 év hatássugara van, szóval, ha most beleülne akkor egy évvel később biztos lesznek érzelmei. De 11 hónap múlva még nem biztos, sőt az is lehet, hogy már egyből lesznek, de akkor is szokni kell ezt a helyzetet. Nos kislány mit választasz?
- Hát rendben van tudod, hogy megbízom benned.
*Elindultam tea-t készíteni, de mióta itt jártam semmit nem változott a hely. Very Happy*

Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 6:00 pm

*Imuru csak szótlanul hallgatja a két barát beszélgetését. Majd mikor leesik neki, ő ezt azonnal visszautasítja.*
-Nem.*röviden, tömören, mint mindig.*
~Makacs vagy, mint mindig. Miért csak annak a kapitánynak engeded, hogy lásson érezni?~*kérdezte tőle kardja szelleme.*
~Ano, mert ő talán megérdemli. Ellenben ez a fiú még semmit sem mutatott. Lehet, hogy ő
hozott vissza Soul Society-be, de ez nem jelent semmit. Csak egy egyszerű tiszt, osztagtárs. Semmi több.~*felelte kardjának. Arc nem árult el semmit belső világának lakójával való kommunikációjáról.*
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 8:49 pm

Miközben elkészítettem a tea-t már válaszolt is Imuru. Sajnos a számárrá nem kedvező választ említette, de nem adtam fel a reményt. Oda mentem hozzá miután elkészült a tea. Először a barátomnak adtam oda, majd Imurunak. Ezek után megálltam mellette majd elmeséltem nek iegy történetet. A történet egy nyúlról és egy medvéről szólt, a lényege annyi volt, hogy a nyuszi hiába szerette a medvét, de mivel a medve nem tudta kimutatni érzéseit mindketten szomorúan és egyedül haltak meg. Reméltem Imurunak, majd jelent valamit. Eközben a tea-t elfogyasztottuk így újat főztem. Miközben neki álltam már szólt is a barátom.
- Hallod, ez a történet valami nagyon foss volt, miért nem a saját élet példádból mesélsz? Így lehet, hogy meg se fogja érteni a helyzetet.
- Nem baj, már eldöntöttem addig nyaggatom még azt nem mondja igen szeretném.
Majd rá mosolyodtam Imurura.
- Biztos, hogy nem gondoltad meg magad?
Majd oda viszem neki az újonnan készített tea-t.
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeHétf. Feb. 07, 2011 6:50 am

- Igen. Ne akarj megváltoztatni.*felelte rideg, rezzenéstelen arccal. Kissé idegenkedve fogadt az újdonságnak számító italt. Furcsa íze volt, de kellemes.*
Ez mi?*mutatott a csészében gőzölgő italra. Az Élők Világában csak fagyi volt egyedül, am igazán ízlett neki az újdonságok közül. A nyugati ételeket nem igazán szívlelte.*
~Nem lenne jobb visszamenni? Kuchii megint aggódnifog, ha szó nélkü elkóborólsz ~*próbálta mozdulásr bírni kardja szelleme.*
~Még nem. Előbb megtudom, mi ez a fura ízű ital.*makacskodott a lány.*
~Nem lenne jobb, ha hozzá tennéd, hogy szeretnéd?~*terelgette azérzelmek útjára Tsuki no Hime, bár sikertelen próbálkozás volt.*
~Ne hadoválj te is értelmetlen zagyvaságokat!~*a helyzet azt mutatta, hogy Imur rendesen megmakacsolta magát és készül visszabújni a csigaházába.*
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeHétf. Feb. 07, 2011 12:31 pm

Felnéztem a lányra, de már a korlátaimat súrolta a nem törődöm semmivel viselkedése. Próbáltam magam vissza fogni ,de lehet, hogy ez már kihatót a külső viselkedésemre. Hiába válaszolt nemlegesen én nagyon azt támogattam, hogy jó az neki... De végül belenyugodtam.
- Rendben van, akkor legyen így...
Majd a kérdésére nem igazán lett volna kedvem, de megzsarolni se szerettem volna.
- Green and Red Tea, ez egy saját találmány, mikor először ide kerültem ezt tanultam meg, de ez most nem lényeg. Akkor elég lesz mára ennyi, induljunk vissza a Taichouhoz, mivel nagyon látom, hogy menni akarsz.
Feleltem minden kedvességemet bevetve.
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitimeHétf. Feb. 07, 2011 3:04 pm

*Ami azt illette, Imuru szívesebben ment volna vissza és gubózott volna be a kis egyszobás lakásába. Hano, ha még nem, most rájöhetett volna: csak egy valaki tud hatással lenni a lányra: a kapitánya. Mást eddig nem igen engedett közel magához. Amint lehetősége nyílt, azonnal eltűnt Hano szeme elől.*

//Köszi a játékot^^//
Ajánlott tartalom

Hálókörzet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörzet   Hálókörzet Icon_minitime

Hálókörzet
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next