Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tisztás

Go down 
+5
Hirako Shinji
Zaraki Kenpachi
Ray
Alice
Hinamori Momo
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue160/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 6:36 pm

*Épp zenét hallgatok. Körbe nézzek és nem látok senkit. Elkezdek a tó felé menni. Mint, ha látnék valakit. Felé fordulok és mint, ha egy ismerős arcot látnék. Gondolkodom, gondolkodom. Pedig rémlik valahonnan az arca. De még is honnan. Azért nem ismerek olyan sok "embert". Hirtelen egy kellemes szellő fújja meg az arcom és végre eszembe jut. A régi barátomra emlékeztet Traf-ra. De várjunk mi van akkor, ha tényleg ő az? Csak ő miatta utaztam ide és most nem tudom ,hogy mit mondjak. Mit is gondolok, ez biztos Trafika!*
- Helló! Traf te vagy az?
Téged kereslek, az egész világot bejártam miattad.
- Mi történt veled? Furcsán viselkedsz.
Mi ez a fúra kard nálad? Sok mindent meg kell még beszélnünk.
Vissza az elejére Go down
Trafika

Trafika


Hozzászólások száma : 13
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue140/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (140/50000)
Démonmágia:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 7:55 pm

*Végre odaértem ahhoz az árnyalakhoz. A tisztás túl partján is ugyanolyan a környék. Zöldek a fák, és kék az ég. A fickó furcsán nézett ki. Mintha ismerős lenne. De akkoriban lehet hogy nagyobb volt a "tüdeje". A haja furcsán hosszú számomra. Egyből amint megérkeztem elkezdett engem faggatni mindenféle dologról. Trafinak nevezett. Lehet hogy ez a nevem. És most hogy említette, tényleg van egy kard a hátamon. Magam elé emelem és elkezdem vizslatni mindent fürkésző szememmel. Hosszabb, mármint ahhoz képest amit eddig alkotott kép él a fejemben a kardokról. Kicsit vastag is, és kemény a fogása. Azt hittem hogy a markolat puhább lesz. Ott van rajta az a barna szövetből készült marokpánt is. Nagyon jól esik a fogása és kellemes érzés önt el attól hogy a kezemben tartom végre. Mintha egy évtized telt volna el azóta hogy kezemben tartottam. Most hogy végig nézek öltözékemen észreveszem hogy öltönyben vagyok és fekete szmoking nadrágban. Mint valami maffiózó. Pedig igazat megvallva azt sem tudom hogy is nézz ki egy maffiózó. Olyan dolgok villannak be a fejembe amikről semmit sem kéne tudnom. Egy fehér slip sapka van a fejemen. Nem is fehér, hanem inkább világos barna színű. Hosszúak az ujjaim. Nagyon hosszúak. A kardot próbaként meg suhintom. Egy kisebb szél örvény keletkezik a kard útjának nyomán. Véletlenül belevágok az előttem lévő fába. A fa recsegések közepette kidőlt. Most ránézek a rejtélyes idegenre.*
- Honnan ismersz? Amúgy azt se tudom ki vagyok. Vagy hogy mit keresek itt. Mikor kerültem ide? Mit csinálok itt?
*Csönd fogadott válaszul. Az ismeretlen intett hogy kövessem. Elindultunk az erdőkön keresztül az egyik kisebbik utca felé. Nagy városban lehetek.*
- Hova megyünk? - próbálkozok ismételten választ kicsikarni az ismeretlenből, de ő minden reakció hiányában csak ment tovább a maga útján. Követem őt amíg nem tudok meg valamit erről az idegenről.
Vissza az elejére Go down
Dioniro

Dioniro


Hozzászólások száma : 7
Kor : 30
Regisztrált : 2011. Jan. 23.

Karakterlap
Reiatsu:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue190/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (190/50000)
Démonmágia:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 2:51 pm

Sikeresen bekerültem egy osztagba, így már hivatásos Shinigaminak hívhattam magam. Hivatásos ként kötelességemnek éreztem az emberi világ ellenőrzését, így el is indultam.
~ Remélem minden rendben, és pár helyi csetepatét leszámítva minden békés.~ Gondoltam, mikor elindultam karakura város tisztására, hogy ott is ellenőrizem minden rendben van e. Kis idő után, miután nem vettem észre semmi szokatlant egy fa tövébe ültem, meditálni, és az elkövetkezendő dolgokról merengeni.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue160/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 3:03 pm

*Sok utazást után Ayáék megérkeztek Karakurában lévő tisztásra. Igazából már teljesen ki voltak mind ketten. Egy csepp szünetet nem adót Aizen nekik idáig. Így most ez egy remek alkalom arra, hogy szétnézzenek a városban.*
- Hova menjünk először bátyó?
- Szerintem kezdjünk egy kiadós alvással. *Aya-ra mosolyog, majd meglátnak egy fát ahova leülnek mindketten. Eközben észre vesznek egy embert vagy legalább is annak tűnő férfit a fa mögött, de nem foglalkoznak vele.*
Vissza az elejére Go down
Dioniro

Dioniro


Hozzászólások száma : 7
Kor : 30
Regisztrált : 2011. Jan. 23.

Karakterlap
Reiatsu:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue190/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (190/50000)
Démonmágia:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 3:16 pm

Meditálás közben léptekre leszek figyelmes.
~ Valaki, vagyis inkább valakik erre felé jönnek...~ Miután a léptek abba maradtak a lépések hangja volt egy olyan megérzésem, hogy valahol a közelben pihentek meg. Megpróbáltam a lélekenergiájukra koncentrálni.
~ Érdekes két személy azonos lélekenergiával... csak nem ikrek?~ Elmélkedtem magaban, mikor furcsa érzés kapott el. Olyan érzésem támadt, mintha nem is lenne annyira emberi a lélekenergiájuk.
Nem foglalkoztam annyira velük, ám egy idő után nem bírtam tovább ülni, és megszólítottam őket.
- Sziasztok... Látom, ti is megpihentek ez alatt a fa alatt. Nagyon jó hely, sűrűn jártok erre? - kérdeztem
~ Nem tudom miért gyanakszom két ilyen fiatalra~
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue160/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 3:39 pm

*Pihenés közte épp megzavarta a srác aki a fa mögött volt. Hát egy kicsit morcin nézett a srácra, meg egy kicsit illetlennek tartotta, hogy épp alvás közben zavarják meg.*
- Hello! Nem tudtad, hogy nem illik alvó embert zaklatni. Ugye nem kötelességem erre válaszolni? *Nézett a srácra elég mérgesen, mivel ki nem állhatja ha alvás közben zaklatják.*

*Egy szép srác közeledett felénk, nagyon szép és kifinomultnak látszott. Persze egyből a bátyám felé fordult majd rá szólt. Nem volt időm szólni neki, hogy ezt nem kellene, mivel kitudja húzni ezzel a gyufát nála. Egy kicsit hátra mentem, nem bírtam ezt a tüzes hangulatot, de azért válaszoltam a srácnak*
- Szijjjó! Igen egyik --- *Majd a bátya intet neki, hogy nem kellene.*
Vissza az elejére Go down
Dioniro

Dioniro


Hozzászólások száma : 7
Kor : 30
Regisztrált : 2011. Jan. 23.

Karakterlap
Reiatsu:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue190/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (190/50000)
Démonmágia:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 5:19 pm

Sajnálatosan épp megzavartam őket az alvásban.
~ Miért alszik valaki a nap kellős közepén egy fa altt?~
- Bocsánat ha felébresztetelek titeket azt hittem ti is csak merengtek az élet dolgain, mint én.- mondtam majd a lányra pillantottam.
~ Valószínű ikrek.~ Gondoltam majd felnéztem, és a kék eget bámultam pár pillanatig, ám egy seregnyi madár megzavarta az idili pillanatot így folytatam párbeszédem a fiatalokkal.
- Mond csak.- néztem a fiúra.
- Miért nem otthon alszotok?- kérdeztem, de rögtön közbe is vágtam.
- De mit is beszélek, nem akarok tolakodó lenni, az természetes dolog ha az ember elszundikál néha egy hűs fa lombjai alatt.- mondtam, majd a lányra mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue160/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Tisztás - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Tisztás - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 5:37 pm

*Méregetni próbálta a fiú erejét, De ahogy közeledett egyre jobban érezhető volt, hogy nem emberi. ~Rá jött volna, hogy nem vagyunk emberek? De, ha ilyenekre gondol az csak erősíti azt a tényt, hogy nem ember őse.~ Mosolyogni kezd, majd egyre hangosabban nevet, de ezt a madár zajtól nem lehet teljesen kivenni. Ezek után szépen lassan felkel és a szemébe nézett.*
- Erre se szeretnék válaszolni, barátom - mondta gúnyosan.


~A srác elég sokat kérdez, mi van ha rá jött a mivoltunkra? Á a bátyám szinte teljesen elrejtette a reiatuját mi több én is. Szóval ezt a lehetőséget kizárom. Csak barátnőt keresne? De miért pont hozzám jött ide, és ha hozzám jött akkor miért a bátyámat szólította le előbb? Ebből már kezdek semmit sem érteni. Miért ilyen bonyolultak a fiúk.~
- Hát igazából mindketten szeretjük a friss levegőt, sőt a bátyám még szeret is kint aludni. Neki mindegy tél vagy nyár, reggel vagy este ő alszik mint a bunda, ha kijövünk a parkba. *Ebbe némi hazugság található, de persze lehetetlen ezt így kimutatni. Majd amikor elmosolyodott a srác is Aya elfordult.*
- Na bátyó akkor meek aludni.


- Rendben van menjél, itt már semmi lényeges nincs.

/Csak Takayukit zavartad, meg a lány fent volt ^^ a piros üzenet aya, kék takayuki/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tisztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tisztás
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: