Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lovarda

Go down 
+5
Hanashita Onitsura
Tsubaki Iria
Kurosaki Ichigo
Alice
Neliel tu Oderschwank
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue562/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 8:23 pm

* Mikor meghallotta, Selene válaszát, átjárta a gyanú, hogy hazudik. De nem volt benne biztos. Ha neki van igaza, akkor nagyon ügyesen hazudik. Nyilván tart valamitől. Mindegy volt mikor meghallotta Dai kiabálását. Futás közben lépett ki a póttestből, míg a lélekpótlék elrohant a testével. A srác mellé lépett és kardot rántott.*
- Még egyszer idegennek hívsz és kicsinállak. *Vetette oda félvállról. Nem ez volt a legfontosabb dolga, de szerette egy kicsit idegesíteni a társait. Úgy gondolta ettől jobban koncentrálnak majd, és nem mellesleg, valami hangulatot teremt a rögtönzött csapatban. Várta a hollow-ot. *
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 2:07 pm

*Srácok... mért kell ezeknek is mindig harcolniuk.Engem már nem érdekelt az a hollow, de a harcra azért kíváncsi voltam.Dai elordította magát, egyre kevésbé bírtam ezt a kölyköt.*
- Ne ordibálj....idegesít. *Mondtam neki és reméltem, hogy több ordibálás, kiabálás nem lesz itt.Utálom ha ordibálnak körülöttem.Elsétáltam kicsit messzebb és neki támaszkodtam egy korlátnak, vagy olyasminek.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue5000/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 2:19 pm

Dai árnyéka is hamar reagált az ordibálásra. Hamar fel is vette alakját, sőt még a maszkja is megjelent. Eközben Iria arrébb ment. Már szinte senkit sem érdekelt ez a szörnyeteg. Jobb kezét magasba emelte, majd hamar le is sújtott azzal.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue562/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 4:01 pm

*Még épp időben magasba emelte a fegyverét, hogy megfoghassa a szörnyeteg mancsát. Ha sikerült neki, akkor nagy lendülettel visszalöki azt és visszakézből vágni próbál. Reméli, hogy Dai hamar fog reagálni a mögöttük lévő hollow-ra. Oldalra pillant Selene-re de felőle nem számíthat segítségre. *

/Dai a kaland során egyszer már leírtam, hogy hívnak és akkor te is halottad elvileg. /
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 4:10 pm

*Dai, rájött, hogy tényleg jobb lenne a közelebbi viszony, mivel nem lenne a legjobb senkire se nézve, ha balhé lenne közöttünk. Selene közben távozik a "harcmezőről" Dai, csodálkozott ezen a lépésén.*
- Hát akkor kezdjünk bele Onitsura!
- Magical Dream! - Suttogja, majd a kardja Shikai-ra vált.
*A shurikenjei megjelenek a kezeiben majd átveszi a blockot Onitsuratól.*
- Most támad! Sajnos én nem vagyok nagyon közzel harcos. A többit rád bízom.


Shika-i:
10 reiatsu, körönként 1 reiatsu fent tartás
(Maradt 271 reiatsu)
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 5:25 pm

*Hát én csak figyeltem a harcstílusukat.Őszintén megmondva a védelmük elég nyitott.Jól van lehet, hogy én se vagyok jobb de most ők harcolnak.Hátulról simán csinálhatna a szörnyeteg egy olyan árnyéktámadást vagy mit.A borzalmas látványtól inkább kidobtam magam a póttestemből. A testemben lévő pótléleknek közöltem, hogy fusson haza a nyakláncért azután pedig hozza ide. Ugyanúgy álldogáltam az előző helyemen és figyeltem melyik purcan ki először.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue5000/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 5:57 pm

A szörnyeteg támadását sikeresen védi ki Onitsura, majd Dai akarja átvenni a védelmet hogy társa ellentámadást indíthasson, de eközben ellenfelük sem áll egyhelyben. Bal kezét is felemeli, majd a földbe próbálja csapni. Ha nem hárítja senki, akkor a keze egy árnyékba olvad bele, majd egy árnyékon keresztül jön ki. A támadás súlyos sérüléseket okozhat a kezek végén lévő hegyes újak miatt. Eközben a Iria pattestje hazaszalad a nyakláncért.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue562/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 6:47 pm

*Dai átvette a védelmet, így támadást akart indítani, de a másik mancs is lefelé indult. Ugyan, ha két manccsal foglalkoznak, nem marad kezük a támadásra, de biztos ami biztos. Hatalmas lendülettel a mancsba szúrt. Ha sikerült neki, akkor oldalra rúg , hogy gyomron rúghassa az ellenfelét. *
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 7:00 pm

*A combo bezárására Dai hátra ugrik majd mint egy bumeráng dobja el a shurikenjét. Mely azt a célt szolgálta, hogy messzebb kerülhessünk eme lénytől. Dai személy szerint inkább távol harcos, habár Onitsura kitudja milyen, de a mozgásából a közel harcra tippelnék. A Shuriken már elég közel került a Hollowhoz.*
- Onitsura ugorj hátra majd szúrj, közben fedezlek!
*Dai mintha megkönnyebbült volna mikor látta a hollow hátrálását, viszont az előzőkből tanulva nem hagyja, hogy akármije leérjen a földre. Ha ismét leütni készül, akkor ismét eldobja a vissza térő shurikent.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 7:19 pm

~ Csapatnak nem is lennének rosszak.Az egyik hátulról fedezi a másikat.A távol- és a közelharcos, nem rossz csapat.De viszont.... nem lenne könnyebb ha egyből a maszkra céloznának? Most az is jelen van, nem úgy, mint amikor én harcoltam vele.~
-Bolondok. *Jegyeztem meg elég hallhatóan. Reméltem is, hogy a másik kettő meghallja. Kicsi vigyort eresztettem az arcomra közben.Ha megutálnak, nyugodtan nem vagyok ellene.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue5000/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 8:51 pm

A pót lélek hamar megjárja útját és elhozza a kívánt ereklyét. Eközben a harc fojtatódik. Hátrébb ugrik, majd eldobja immáron shikai alakban lévő zanpakutoját. Onitsura sem tétlenkedik, mivel kardját a Hollow kezébe döfi, majd megpróbál belerúgni, de nem jár sikerrel. A rúgása nem éri el célját, mivel a szörnyeteg felemeli a kezét amiben a kard van, majd egy jól irányzott mozdulattal elhajítja. Iria továbbra is csak nézi a történéseket. Dai dobása véletlenszerűnek bizonyul, de igen szerencsésnek, mivel az az ellenség maszkjába repül, ezzel széttörvén azt. A lidérc hamar elillan, háta mögött hagyva ezt a világot, de az utolsó másodperceiben megpillantja nyakláncát, amibe a fénykép volt beleillesztve. Ezek után eltűnik.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue562/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2011 3:28 pm

*Egy darabig csúszott a betonon, majd hamar felpattant, de már későn, a hollow eltűnt a szeme elől. Visszacsúsztatta a kardját, bár a gyanús volt neki, hogy nem ez volt az utolsó találkozásuk. Dai-ra pillantott.*
- Kösz a segítséget. Egész jól harcolsz. * Jegyezte meg. Ez nála már elismerésnek számított, bár ezt a többiek valószínűleg sem a hangjából, sem a modorából nem vették volna ki.*
- Te jól vagy? *Kérdezett rá a csapattársánál, majd oldalra pillantott Selene-re. *
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2011 4:18 pm

*Hát végül Dai nem tudta meg, hogy Onitsura is-e Vaizard. Végül feladta és nem foglalkozott eme ténnyel. Majd int Onitsurának.*
- TE sem vagy rossz, remélem még találkozunk! *Majd Selene felé fordult*
- Sajnálom, hogy egy újabb napodat rontottam el. Szij~ja! *egy kicsit szomorúan mondta Dai. Majd megindul a munkahelye felé. Közben filózott, hogy mit csináljon most tökre nincs mit csinálnia. ~Majd kitalálom később.~*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2011 5:00 pm

*A lidérc eltűnt és valószínűleg nem is lássuk többet.én még mindig ugyanabban a pózban figyeltem őket, és Onitsura pillantását jól kiszúrtam.*
-Hiába nézel úgy rám.Minek harcoljak, ha ti úgyis előbb léptek. *Szóltam hozzá talán kicsit bunkóan.Nem akartam, hogy elmenjenek, meg akartam tudni ezt a hollow-halálisten dolgot, amiről Dai a múltkor beszélt.Valamit gyorsan ki kellett találnom, ez nem mehet így tovább.tenyeremet összecsaptam, ezzel tapsolva egyet és kedvesen elmosolyodtam.*
-Nos akkor? Ki éhes? *Ez felért egy gyere különben kicsinállak szöveggel, magamban.De ők csak annyit szűrhettek le, hogy ez egy meghívás semmi több.Inkább kihallgatást terveztem, de az is lehet, hogy a végén még jól is sül el.Ez az egész Dainak is szólt nem csak az újfiúnak.*
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue562/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2011 5:24 pm

*Füttyentett a póttestének, és hamar eggyé vált vele. Aztán Selene-re nézett.*
- Legalább tetszett amit láttál? *Kérdezte egykedvűen. Majd mikor meghallotta a meghívást felkapta a fejét. Nem értette, mit akar ezzel. Magában morfondírozott.*
~Ha már elhívott, talán több is kiderül róla. Legalábbis remélem, hogy sikerül kihúznom belőle valamit. *Bólintott.*
- Ám legyen. Elfogadom a meghívást. De megkérdezhetném, hogy melyik osztagba is tartozol Selene? Ne haragudj, de rövid a memóriám. *Tetette a hülyét és legnagyobb bánatára ez élethűen sikerült neki.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2011 8:01 pm

*Miközben kifelé tartott a lovardából Dai, egy csodás hang szólt hozzá. A csodás hang Selenétől származott, a hang szépen lassan átalakult egy mondattá. Ami épp jókor jött, mivel Dai már rég hallhatta ezt a mondatot bárki szájából. A másik jó, hogy nagyon, de nagyon reménykedett az emlékezett visszatérésre. Hátha beugrik neki valami. Hirtelen gondolkodni kezdett mi ez így hirtelen? Eddig le se szarta a fejét most meg már el hívja ebédelni Dai-t. Hát nagyon furcsa volt ez számára, de a hasa már válaszolt helyette. Elindul Selene felé.*
- Rendben van, akkor veled tartok, ha nem gond. Úgy is iszonyat éhes vagyok, de viszont csak egy feltétellel, ha én fizettem a te adagodat. *Ezek után egy kicsit elmosolyodott, ha tényleg Daijal akar menni akkor ez egy remek csapda Selene számára.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2011 8:38 pm

*Dai mondatára, gonosz pillantást vetettem. Most egy egész focicsapatot letudtam volna ölni a tekintetemmel.de muszáj megtudnom róluk legalább egy kicsike picike infót.*
- Na jó! *Engedtem neki.Hát jó csapda meg kell mondani.Hanashita kérdésére még nem válaszoltam, de nem kell félni annak is eljön az ideje.Szépen visszagondolkoztam, hogy melyik osztagot mondtam az előbb.Ha jól emlékszem a 12-est de nem biztos.Próba szerencse.*
- A 12. osztaghoz. *Válaszoltam, és ennél többet nem is akartam mondani.Visszabújtam a póttestembe.Pontosan most nem tudtam, hogy hova mennyünk, de ők talán tudják.Visszafordultam a két sráchoz és idétlen vigyorral az arcomon kérdeztem rá.*
- Izééé... nem tudtok egy helyet, ahol ehetünk és beszélgethetünk nyugodtan?
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue562/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 1:59 pm

*Mikor meghallottam a válaszát, nem lettem kevésbé gyanakvó. De egyenlőre nem találtam rajta fogást. Dai érdekesen válaszolt, valahogy azt szűrte le, hogy a nemrég még csapattársaként harcoló fiúnak esetleg valami terve van a lánnyal. Nem filózott rajta, hogy mi. A hollow-ra gondolt, de amikor utoljára látta nem úgy tűnt, mint aki vissza akar térni egyhamar. *
- Én ezt a kérdést passzolnám. * Vetette oda, mikor meghallotta a lány kérdését. Dai-ra akarta bízni a kérdést. Ő most inkább tervezgetett.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 2:40 pm

*Egy kicsit lehűlt az idő, Dai már fázott mivel nem volt nála kabát, se semmit nem vitt magával. ~Elég fura, hogy nyáron ennyire hideg van.~ Majd Dai törni kezdte a fejét, hogy hova is kellene elmenni. A gyomra már nagyon hozta az éttermek felé, de melyikbe?*
- Á, innen nem messze van egy kisebb vendéglő, étterem. A Halma-tag utcában azt hiszem a 16. szám alatt, de nem tudom pontosan. Nem annyira puccos, de a kaja isteni. *Ezek után rá nézett Selene-ére, majd látta, hogy elég szép ruha van rajta. Ellenben Dai-n egy munkás ruha volt. ~Hiába nem puccos, de meg kell adni neki a módját.~ Gondolta Dai, így oda szólt a többieknek.*
- Nekem most haza kell ugranom, találkozunk 17:30 kor az étterem előtt.
*Majd Dai elrohant.*
/Szerintem most már váltsunk színhelyet Smile/
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 3:42 pm

- Rendben!Akkor 17:30-kor! *kiabáltam vissza neki, hogy én aztán biztos, hogy ott leszek.Viszont addig még volt elég időnk így inkább én is a hazavonulás mellett döntöttem. Nem ártana kicsit lezuhanyozni vagy valami.Visszafordultam Hanashitához.*
- Hát akkor majd találkozunk.Most én is hazafutok, de aztán ott legyél! *Parancsoltam rá. Mindenképp beszélni akartam velük. Ezek után elfutottam a lakásom felé.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue5000/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 4:28 pm

A három jómadár időpontot beszéltek meg, ami nem más volt mint 17:30. A város viszont tele van étteremmel. Ez nem jelent akadályt hőseinknek. Ezek után mint a villám mentek el a helyszínről. Ki haza, ki pedig a munkahelyére igyekezett. A messziségben egy Senkai kapu nyílt meg, amin Sai ment át. Bizonyára a sikeres feladatát adta le, amit másokkal csináltatott meg. Az idő hamar telik.

/Most már válasszatok más helyet./
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 5:20 pm

*Iria szokásához híven megint ellógott a munkahelyéről. Mostanában egyre gyakrabban. Igazából nem is érdekli, a főnökét annál inkább. Folyton hívogassa miközben a lovardában sétálgat nyugodtan. Hamar megunja és kikapcsolja a telefont így most már békében élheti a perceit. Egy szál cigarettát húz ki a bal zsebéből, meggyújtsa és már füstölgeti is.Az idő elég szép, néhol felhő, de amúgy süt a nap. Egyszerű kényelmes cipőben van most, fekete hosszú nadrág, fehér rövid ujjú fölé fekete dzsekivel. A rózsafüzér most sem maradhatott le a nyakáról. Az egyik korlátnak támaszkodott közben és várt a semmire.*
Vissza az elejére Go down
Arisa Ishihara

Arisa Ishihara


Hozzászólások száma : 22
Kor : 29
Regisztrált : 2011. Jan. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue250/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 5:54 pm

*Arisa a lovarda közeláben sétál. És úgy dönt hogy megnézi közelebbről is. Mikor oda ér látja hogy van ott valaki. Ezért óvatosan megy oda hozzá.* - Szia. *Most méri csak alaposan végig hogy kivel is találkozott. De nem lát rajta semmi különöset. Ezért nem is foglalkozik azzal hogy különösebben oda figyeljen. Inkább szétnéz. De ez sen közi le a figyelmét. Már indulni készül.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 6:13 pm

*Túl sokáig nem lehetett nyugta, mivel egy ismeretlen személy szólította meg.Először kifújta a füstöt csak utána szólalt meg. *
-Hello, te ki vagy? - kérdezett először ő, de különösebb választ nem várt rá. Kevés lélekenergiát érez a vele kb. egykorú lányból. Eléggé rossz hangulatában kapta el Iriat így faggatózni kezdett.
- Halálisten vagy vaizard? - tért rögvest a lényegre, mielőtt levegőt vehetett volna a vele szemben álló idegen.
Vissza az elejére Go down
Arisa Ishihara

Arisa Ishihara


Hozzászólások száma : 22
Kor : 29
Regisztrált : 2011. Jan. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue250/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 6:51 pm

*Nem lepte meg egyik kérdés sem. Azért lehetett kevés lélekenergiát érzékelni feelőle mivel a lélekenergiájának a nagy részér elrejtette.* - Arisa. *Az első kérdésre csak ennyit válaszolt.* - Vaizard. *Tömören válaszolt a másokik kérdésre is.* - Te ki vagy? *Nem vár különösebben választ. De azért feltesz még egy kérdédt.* - Mi vagy? *Erre sem igazán vár választ.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lovarda
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: