Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Share

Chikafusa Baisotei

Go down 
SzerzőÜzenet
Chikafusa Baisotei

Chikafusa Baisotei

Hozzászólások száma : 21
Kor : 24
Regisztrált : 2009. Jul. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Chikafusa Baisotei Left_bar_bleue100/50000Chikafusa Baisotei Empty_bar_bleue  (100/50000)
Démonmágia:
Chikafusa Baisotei Left_bar_bleue150/50000Chikafusa Baisotei Empty_bar_bleue  (150/50000)

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 2:00 pm

Név: Chikafusa Baisotei
Kaszt: Shinigami
Nem: férfi
Kor: 20
Zanpaktou: Taiso Tokko (Üvöltő Sárkány)
Jellem: Nagy szájú, gyorsan bajba keveredik,gyorsan tanul szereti a zampaktou-ját amely úgy néz ki mint egy ember egy vastag kardal. Könnyen szerelmes lesz a szép lányokba. Szeret harcolni mindenkivel. És senkitől se fél

Előtörténet:
1800-as években született egy fiú, akinek a képességei felül múlták a többi ember képességeit.
Apját, anyját nem ismerhette, mivel születése óta árvaházban élt 16-éves koráig ezután örökbe fogatta egy öregember. Aki elmondta hogy van egy testvére (egy bátyja) bár nemtudta hogy mi a neve,mert már a gyerek nevét megváltoztatták ezután ezt a beszélgetésről nem beszéltek többet. Az öregember fiaként nevelte a gyereket és mindenre megtanította, amit tudott bele értve a hobbikat is. Az öregembernek az egyik ismerőse vezet egy dojo-t.
Annak az embernek van egy fia, akivel nagyon összehaverkodott Baisotei. A fiú egyidős Baisotei-vel ezért meg volt köztük a szinkron. A két gyerek együtt tanultak a Dojo-ban és együtt gyakoroltak fő vizsgára. Az előtt megbeszélte hogy elmegy a meccs után. Mert több tapasztalatot akart szerezni. Két nyertes volt az egyik Baisotei a másik Hatokori Mauko a dobogón még két ember volt az egyik a barátja a II. helyen, a III helyen egy ismeretlen ember állt. Miután vége volt a vizsgának mindenki összegyűlt egy helyre és meg ünnepelték a győzteseket.Ezek után kimentem a falu melletti erdőbe.
Az erdő közepén volt egy ház ahova beköltöztem és ott sokat kutattam és egyszer egy esős időben
épp mentem vissza a házba az leejtős úton amikor meg csúsztam és le estem a lejtőröl és bevertem a fejemet és leájultam. 5 percre rá már fel ébredtem és egy fekete fehér ruhás ember folt előttem és ö mondta,hogy meghaltam és el küld egy jobb helyre és hozzám érintettre a kardja végét és utána nagy fény volt és egy faluban voltam oda mentem egy felnőtthöz és meg kérdeztem : - Hol vagyok?
- Te most Rukongaiban vagy!
- Köszönöm
Ez után elmentem a "falu" végére egy kis házba, ott is éltem 1 évig míg egyszer egy hollow valahogy ide jutott a falu széli erdőbe. Éppen egy kis vargánya gombát szedtem amikor is hirtelen egy nagy Hollow tűnt fel és megtámadott majd nem meghaltam hirtelen egy másik dimenzióba kerültem, ahol egy nagy fekete sárkány feküdt egy emeletes ház tetején és utána hozzám szolt:
- A nevem Taiso Tokko
- Megkérdeztem, hogy tudom használni?
Erre azt felelte:
- Biz magadban és előtted leszek!
Ezek után újra ott voltam egy kardal a kezemben és utána el rugaszkodtam a földtől és levágtam mind két lábát, utána elesett majd félbe vágtam a maszkját és utána eltűnt addigra 3 shinigami tűnt fel és látták ,hogy egy zanpaktou van a kezemben és azt mondták hogy menjek velük és iratkozzak be az akadémiára.Útközben láttam egy rózsaszín hajú lányt aki egy tüske hajú emberen lovagolt (a hátán ült) és folyton nevettet.
- Nem is tudtam, hogy ilyen kicsi gyerekek is járnak akadémiára.
Még láttam egy korombeli gyereket oda futottam hozzá és megkérdeztem tőle, hogy hívják öt ö ezt, mondta:
- A nevem: Saruwatari Hamano
-téged hogy hívnak? -kérdezte tőlem
- Az én nevem: Chikafusa Baisotei
- Itt vannak osztagok:
- Igen
- Te melyik osztagba tartozol?
- Én a 6.osztag-hoz
Na szia majd beszélünk mennem, kell bejelentkezni az akadémiára
- Jó, szia!
Ezek után elmentünk bejelentkezni az akadémiára és egy évre rá már tudtam használni majdnem minden mágiát és minden képességemet és még a Shikaimat is.Ezek után letettem a vizsgát és bekerültem a 11 osztagba.

Így néztem ki 16. évesen:

- fekete haj
- fekete ruha
- két piros szem
- hosszú vékony kard

Így nézek ki:

- fekete haj
- két piros szem
- fekete ruha
- hosszú vékony kard

Képességei:
-Harikaru (egy sárkány jelenik meg az ellenfélen és minden vágás után növekszik és amikor eléri a 25cm-t akkor megeszi belülről ) (Harikaru /2 ha X után csinálja akkor csak elszívja a lélekenergiáját és utána pedig 1 óra után újra minden ugyan az)
/ISMERETLEN/
Zanpaktou:Táncolj Taiso Tokko amikor ezt kimondta akkor a zampaktou-bol egy nagy fény jön ki és a kard teljesen meg változik fekete jelek jelennek meg a pengén és a nyél egy másik a lakot olt (más hogy néz ki). A zampaktoum ha alakot ölt akkor így néz ki:
A legerősebb támadásai:
- Harikaru
- [Ismeretlen]

-Kard:

Sinkai:

A hozzászólást Chikafusa Baisotei összesen 58 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 24, 2010 10:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Megszünt felhasználó

Hozzászólások száma : 56
Kor : 25
Regisztrált : 2009. Jul. 09.

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 8:03 pm

Nézzük csak / sorry kenpachi Razz/
1. hiba! Ragozás...
2. Hiba Shinigami? Nem mesélted el rendesen hogy váltál shinigamivá!
3. Hiba Ne utánoz más idézet szöveget mint pl.:
-Erősebb akarsz lenni hogy legyőzd ezt a hollow-ot ?
-igen!! -válaszolta Baisotei
/Ha ezt végig nézzed a karakterlapokat már el van helyezve egy pár helyen/
4. Tele van helyesírási hibával.
5. Képességeid nagyon erősek! Nézd végig egy pár karakter lapot!!! Ha ezeket használnád felül múlnál mindenkit. /Rövidítsd le az időt talán úgy majd elfogadják!/
6. Meg volt mondva, hogy ne lopjunk anime képeket mint ami most van kirakva neked Vampire knight.

Egyébként is tudsz jól rajzolni ŐCSI!!!!!! Akkor rajzolj egyet!
IGEN EZZEL AZT ÉRTEM, HOGY AZ ÖCSÉM IS REGISZTRÁLT IDE, HOGY NÖVELJE A LÉTSZÁMOT!!!!
ÚGY HOGY KENPACHI NE TÖRÖLD EZT AZ ŰZIT!!!!
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo

Hozzászólások száma : 317
Regisztrált : 2009. May. 01.

Karakterlap
Reiatsu:
Chikafusa Baisotei Left_bar_bleue0/50000Chikafusa Baisotei Empty_bar_bleue  (0/50000)
Démonmágia:
Chikafusa Baisotei Left_bar_bleue50000/50000Chikafusa Baisotei Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimeSzomb. Júl. 18, 2009 10:17 pm

Hello Very Happy

Először is ...
Nem tetszik, hogy írtál, de elfogadom. És nem csak Kenpachi törölheti ki Razz XD
de most nem teszek olyat mert végül mire hazajövök megöltök. XD Mert eleve csak admin javíthatna de nem gááááz, ja meg a mesélők is asszem Very Happy
Amúgy a nagy betűkért se szólok be ... de rühellem XD *kicsit gonosz ma este, nézzétek el neki.*
És örülünk neki, hogy új tagunk van. És azt sajnálom, hogy pont akkor jönnek a tagok mikor elmegyek ^^""

Amúgy kb helyes a javítás. Ha meg nem akkor valaki úgyis még javít rajta.
(bár nekem nagyon nem jön be ez a földi Shinigami dolog . A shinigamik legtöbbször csak lelkek. Póttest segítségével maradhatnak láthatóak az emberek előtt. A halálisteneknek - mivel már meghaltak - nem lehet gyerekük .. mondjátok, ha tévedek, de én így tudom. Maximum akkor ha megszöknek vagy örökös/tartós őrségre küldik ki őket egy területre. Szóval csak egy megengedett ideig lehet akkor ott. ameddig oda küldték. vagy az lesz mint Rukiánál xD)

Üdvözlettel: Hinamori Momo //Tezuka Maiko//
Chikafusa Baisotei

Chikafusa Baisotei

Karakterlap
Reiatsu:
Chikafusa Baisotei Left_bar_bleue100/50000Chikafusa Baisotei Empty_bar_bleue  (100/50000)
Démonmágia:
Chikafusa Baisotei Left_bar_bleue150/50000Chikafusa Baisotei Empty_bar_bleue  (150/50000)

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 12:55 pm

Még nincs vége még folytatom!!!
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo

Karakterlap
Reiatsu:
Chikafusa Baisotei Left_bar_bleue0/50000Chikafusa Baisotei Empty_bar_bleue  (0/50000)
Démonmágia:
Chikafusa Baisotei Left_bar_bleue50000/50000Chikafusa Baisotei Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 8:24 pm

Ok ebben még több hiba van XD
Bankai használatakor nem változik meg a kinézet, max a ruha xD
Híres animéből ne vegyél ki képeket (Spiral, DNAngel .. )
A videókat töröld ki mert nem ide való ... Azt sem értem mért raktad be őket -.-
a csevegőbe még oké, de az előtörihez semmi köze
"Ott 2 évig tanultam Shimigami lettem és sok küldetést megcsináltam és egy nap Zakari Kenpachi-val találkoztam és együtt kellett csinálnunk az egyik küldetést. Kenpachi majdnem meghalt de én megmentettem mert majdnem le esett de felhúztam a szikláról.Ezek után felvett a 11.osztagba mert nem voltam bent semelyik osztagban. " <- nem kicsit lehetetlen ...
Képességeid túl erősek és amúgy bankai-od se lehet szóval ne rakjál sztem be róla épet amíg nincsen
És sok a helyesírási hiba. Érthetetlen néhány helyen és használd rendesen a jeleket, és van enter is a világon. Úgy áttekinthetőbb lenne.
Kite Kattusz

Kite Kattusz

Hozzászólások száma : 5
Regisztrált : 2009. Jul. 18.

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 8:41 am

Az enyémet mért nem nézi meg senki?
Chikafusa Baisotei

Chikafusa Baisotei

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimeHétf. Aug. 03, 2009 4:21 pm

Liszi Dani mért az enyémbe irkálsz perig olyan szép
Chikafusa Baisotei

Chikafusa Baisotei

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimeHétf. Aug. 03, 2009 4:23 pm

[/b]LOL XD
[b]
Very Happy
Chikafusa Baisotei

Chikafusa Baisotei

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimePént. Aug. 07, 2009 11:22 am

nem nézi senki Sad
ez már uni Sleep
Chikafusa Baisotei

Chikafusa Baisotei

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 7:38 am

most nézd meg
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 1:24 pm

Bankai-os képet szedd ki és a Karkuro szerintem kicsit túl durva. De amúgy jó az előtörténet, csak kicsit néha zavaros nekem ahogy irsz ^^"
A jellemet kicsit jobban leirhatnád például.
Addigis várok. Very Happy
Saruwatari Hamano

Saruwatari Hamano

Hozzászólások száma : 126
Kor : 28
Regisztrált : 2009. Jul. 20.

Karakterlap
Reiatsu:
Chikafusa Baisotei Left_bar_bleue250/50000Chikafusa Baisotei Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 5:31 pm

XD öcsi vedd komolyan :DDDD szenvedj vele többet :I
http://www.afsite.gportal.hu
Chikafusa Baisotei

Chikafusa Baisotei

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimePént. Aug. 21, 2009 7:56 am

jó kész most jó???
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi

Hozzászólások száma : 927
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Chikafusa Baisotei Left_bar_bleue14000/50000Chikafusa Baisotei Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimeSzomb. Aug. 22, 2009 9:49 pm

Noh, ha már más nem, akkor ellenőrzöm én, most úgy sincs munkám mára már.

Pár hiba még felfedezhető, de közel jársz ahhoz, hogy felvételt nyerhess.

1. a karkuro nevű képességed túl erős, rakj bele hátrányt is, vagy csökkentsd jóval az erejét.- Hátrány pl: Ha a gyorsaság 10x nagyobb lesz tőle, akkor az erő 5x kisebb. Vagy efféle.

2. A shinigamivá valaki csak halála után válhat, vagy születési úton. Te láthatóan a születési utat írtad le, mely egészen a találkozásig jó. Semmi sem vezetne valójából arra, hogy olyat kérdezz "akadémiátok van-e", nincs értelme. Emellett a születési úton lett shinigamiknak meg kell hogy jöjjön az ereje, avagy a lelkét kiütika testéből, ám ez a kockázatos mód, így vált Ichigo is teljes shinigamivá. Ajánlom, hogy olyasfélét írj, hogy a karaktered meghalt valamikor, akkor találkozott a shinigamival, az elvégezte rajta a lélektemetést, így Rukongaiba kerültél. Írj kicsit arról, hogy mi történt Rukongaiban veled, s hogy lassacskán éhes lettél, majd ahogy ettél, lassan az erőd is megjött (mert ugye az átlag lelkek nem esznek).
Még annyit hozzátennék emellett, hogy egy Menos Grande támadását egy kezdő shinigami nagyon esélytelen, hogy védje.
Ha ezeket javítod, szólj nekem és leellenőrzöm ismételten. Addig is elutasítom.
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi

Hozzászólások száma : 927
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Chikafusa Baisotei Left_bar_bleue14000/50000Chikafusa Baisotei Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitimeKedd Aug. 25, 2009 2:41 pm

Nah akkkor:
Harikaru nem épp 11. osztagba való képesség, ha mutogatod, biztos megvet az osztag érte, de te tudod, ilyen karaktert is lehet természetesen indítani.
A második képességet, a Karkuro még mindig ugyanúgy néz ki,a zt nem engedélyezem, viszont ha azt törlöd/ átíod hátrányokkal s neme nnyire táppal telire, akkor elfogadom az előtörit és 180 reiatsuval meg is kezdheted a játékot az osztagodnál, közös helyeken, vagy épp Rukongaiban.
Hozd ltére a akrakterlapod még játék előtt, ahol 900 pontot ioszthatsz el a 3 tulajdonság közt(állóképesség, erő, gyorsaság)
Kellemes játékot!
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Ajánlott tartalom

Chikafusa Baisotei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chikafusa Baisotei   Chikafusa Baisotei Icon_minitime

Chikafusa Baisotei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal