Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Share

Kite Kattusz

Go down 
SzerzőÜzenet
Kite Kattusz

Kite Kattusz

Hozzászólások száma : 5
Regisztrált : 2009. Jul. 18.

Kite Kattusz Empty
TémanyitásTárgy: Kite Kattusz   Kite Kattusz Icon_minitimeSzomb. Júl. 18, 2009 1:40 pm

Név: Kite Kattusz
Kaszt: Vaizard
Nem: Férfi
Kor: 16 év körülinek néz ki /amúgy 188 éves lenne/
Zanpaktou neve: Shitai Ryuu /Halott Sárkány - Villám (Kézség) tipusú/

Előtörténet:
Az 1860-as években születtem észak Írországban. Gyermekkorom gond nélkül telt el, egészen addig amíg egy hollow meg nem támadta a családomat. A hollow támadásba én is belehaltam. A lelkem ott maradt a testem közelében egészen addig amíg a 10-ik osztag kapitány, Hitsugaya Toushiro oda nem jött felszabadítani a lelkemet és ezzel együtt átküldeni engemet Soul City-be, azaz a tiszta lelkek városába. Az ott létem alatt nem volt esélyem megtalálni a szüleimet. Mivel ott nem öregedtem olyan gyorsan, mint az emberek épp ezért elég fiatalosan nézek ki most is. A shinigami képzőbe is úgy sikerült be kerülnöm hogy néhány helybeli gyerekkel próbáltunk Halálistenesdit játszani és egyszer csak sikerült csinálnom egy Sokatsu-t. Egy arra járó negyedik osztagos Halálisten látta ezt. Így kerültem a be a shinigami képző iskolába.
Az iskolában kemény évek vártak rám, mert én voltam a legfiatalabb. Viszont a fiatalságom nem tett túl a tehetségemen. Azért mert mindenki engem csesztetett, ezért gyakoroltam mindennap olyan intenzitással mint senki más. Szereztem azért néhány barátot is, azok közül akiket úgyszintén kivetettek. A sok gyakorlás következtében a reitsum is növekedett. Sokszor kérdezték hogy kihez akarok majd kerülni ha eljön az osztag választás. Én általában azt mondtam hogy a 10. osztagba, mert ott 2. tiszt az aki ide hozott. Mert akkoriban még csak 2. tiszt volt Hitsugaya taicho. Én nem nagyon ismertem a rangokat ezért folyton csak fönöknek hívtam. A zanpakutoum-at a vizsgák után kaptam csak meg. Neve az lett amit akkor gondoltam magamról: Shitai Ryuu, a halott sárkány. Találkozásom a 2. tiszttel igen érdekesen alakult, mivel övé volt a jégsárkány, az enyém meg a villámsárkány. Néhány év alatt szoros barátság alakult ki közöttünk. Hamarabb érte el a Bankai szintet mint én, viszont ő gyengébb volt a módszerek alkalmazásában. Sok sérülés által bírtam csak elsajátítani azt a szintet amit ő játszi könnyedséggel elért. Együtt neveztünk a kapitányi vizsgára is.
A vizsga biztosok azt fundálták ki hogy egymás ellen kell küzdenünk. Majdhogynem azonos kard, hasonló képességekkel. Sokatsu támadással indítottam a harcot, remélve hogy elkábul és nem lesz semmilyen komoly baja. Oda shuppozott mellém és elvágta a csulkomnak az egyik erét. Szerencsére a bal kezemen és nem a jobbon mert akkor egyből vége lett volna a harcnak. Elindultam felé vadul hadonászva Shitai Ryuu-t, de minden egyes csapásomat hárította. Megpróbálkoztam a villámtánccal, viszont lehajolt a döfésem elől és elvágta a térdemnél a bőrt fordulatból. Innen már tudtam a sorsomat. Amíg eszméleténél van az egyik addig van a harc. Nem volt választása. Lefejezett, majdhogynem. Kisuke akit néhány évvel késöb számüztek megmentette az életemet. Hitsugaya elvitte gyenge testemet hozzá. Megpróbált megmenteni de nem sikerült. Megtette azt amit csak bírt. Másnap hajnalra már Vaizard voltam.
Ennyi. Most jöjjenek a képek.
Katana (alap):
http://www.oriental-weaponry.co.uk/acatalog/HW1002Close-Bamboo-Katana.jpg
Katana: (shikai):
http://www.armoury.hu/termekek/42.jpg
Katana (bankai):
http://cn1.kaboodle.com/hi/img/2/0/0/75/b/AAAAAkJNmWUAAAAAAHW8lg.jpg

Képességek:
- Shitai Ryuu /Egy villám sárkány vesz körül (bankai)/
- Shitai Ryuu no sokatsu /egy hatalmas kék villámot lövök ki egy sárkány alakjában (shikai)/
- Ryuu no haruken /megbénitja az ellenfelet egy rövid időre (alap)/

A hozzászólást Kite Kattusz összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 28, 2009 12:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kite Kattusz

Kite Kattusz

Kite Kattusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kite Kattusz   Kite Kattusz Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 8:05 pm

Miért nem kapok ide semmi üzentet? Legalább egy üzit hogy rossz az egész vagy valami!!
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo

Hozzászólások száma : 317
Regisztrált : 2009. May. 01.

Karakterlap
Reiatsu:
Kite Kattusz Left_bar_bleue0/50000Kite Kattusz Empty_bar_bleue  (0/50000)
Démonmágia:
Kite Kattusz Left_bar_bleue50000/50000Kite Kattusz Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Kite Kattusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kite Kattusz   Kite Kattusz Icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 11:10 am

Érdekes név xD
amúgy mér változtattad meg a előtörid címét? O_o csináld csak vissza xD
A bountoukat a halálistenek teremtették éppen mint a módosított lelkeket.
Egy varánusz hátán szerintem nem nagyon lehet rohanni xD Vagyis hát max elég nehezen. Amúgy is nehézkes és nem is tudna olyan gyorsan szaladni, ha te a hátán lennél xD
és írhatnád hosszabbra atz előtörténetedet. valamint a bábod képességét/képességeit jobban lekéne írnod.
//azért nem írtam mert nem annyira értek a bontoukhoz, de azért a többiek is írhattak volna ^^"" csak gondolom most sokan nyaralnak xD//
Kite Kattusz

Kite Kattusz

Kite Kattusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kite Kattusz   Kite Kattusz Icon_minitimeVas. Júl. 26, 2009 7:52 pm

Köszönöm hogy végre írt valaki. Csak azért változtattam meg mert senki sem írt semmit. Mindjárt javítok csak még egy fejlesztést be kell fejlesztenem.
Saruwatari Hamano

Saruwatari Hamano

Hozzászólások száma : 126
Kor : 28
Regisztrált : 2009. Jul. 20.

Karakterlap
Reiatsu:
Kite Kattusz Left_bar_bleue250/50000Kite Kattusz Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:

Kite Kattusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kite Kattusz   Kite Kattusz Icon_minitimeVas. Júl. 26, 2009 8:43 pm

Idézet :
csak még egy fejlesztést be kell fejlesztenem.
te magyar vagy?
http://www.afsite.gportal.hu
Kite Kattusz

Kite Kattusz

Kite Kattusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kite Kattusz   Kite Kattusz Icon_minitimeHétf. Júl. 27, 2009 9:07 am

Egyenlőre igen. de lehetek angol is. XD
Neliel tu Oderschwank
Admin
Neliel tu Oderschwank

Hozzászólások száma : 144
Kor : 27
Regisztrált : 2009. Jun. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Kite Kattusz Left_bar_bleue4500/50000Kite Kattusz Empty_bar_bleue  (4500/50000)
Démonmágia:
Kite Kattusz Left_bar_bleue2000/50000Kite Kattusz Empty_bar_bleue  (2000/50000)

Kite Kattusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kite Kattusz   Kite Kattusz Icon_minitimeSzomb. Aug. 01, 2009 2:43 am

Mivel már ígyis-úgyis kifolyik a szemem mind1 mennyit olvasok.... Nos....
Bocs késő vagy inkább korán van és ilyenkor már / még bunkó vagyok, ráadásul nem játszik elem sneki úgyhoyg a hangulatom is szar.
Az elején azt nem értem hogy megtámadott egy Hollow és te túlélted.... Le kéne írnod hogy menekültél meg.
Aztán... A kapitányok nemigen járnak le az emberek világába, csak ha muszáj. Elsősorban azért mert túl erősek és a puszta reiatsujuk is kárt okozna (lásd mikor mégis mennek, le van kötve az erejük), meg túl sok a dolguk S.S.-ben és a lélektovábbküldések és Hollowok írtása a "mezei Shinigamik feladata".Aztán nekem az is fura hogy egyszer kapitány másszor még csak hadnagy. Mindegy ez lehet a fáradtság is.
A Kardodat nem megkapod valakitől. A kardod van. Benned van.
Aztán. Kapitánynak nem lehet jelentkezni! Kapitánynak csak és kizárólag másik kapitáy jelölhet és a kapitányi vizsgán egy régebbi kapitánnyal kell megközdened. (Gondolom egy a Bleach Movie 2-ből van.... Mármint az ötlet! Bár lehet csak azért látom így mert a múlhéten láttam XD na mind1)
Szóval asszem eddig nekem ennyi a problémám.... Aztán megint le lehet cseszni ha valamit elírtam XD
Jah meg kéne valamit írnod a karaktered jelleméről kinézetéről, meg konkrétabban a Waizardá válásáról, vagy Waizard életéből kicsit.....
Saruwatari Hamano

Saruwatari Hamano

Hozzászólások száma : 126
Kor : 28
Regisztrált : 2009. Jul. 20.

Karakterlap
Reiatsu:
Kite Kattusz Left_bar_bleue250/50000Kite Kattusz Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:

Kite Kattusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kite Kattusz   Kite Kattusz Icon_minitimeSzomb. Aug. 01, 2009 5:45 am

"Jah meg kéne valamit írnod a karaktered jelleméről kinézetéről, meg konkrétabban a Waizardá válásáról, vagy Waizard életéből kicsit....."

NEM MEG MONDTAM DANI XXDDDDDD Majdnem ugyanazt írta mint én :DDDDDDDDDD
http://www.afsite.gportal.hu
Ajánlott tartalom

Kite Kattusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kite Kattusz   Kite Kattusz Icon_minitime

Kite Kattusz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal