Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Share

Saruwatari Hamano

Go down 
SzerzőÜzenet
Saruwatari Hamano

Saruwatari Hamano

Hozzászólások száma : 126
Kor : 28
Regisztrált : 2009. Jul. 20.

Karakterlap
Reiatsu:
Saruwatari Hamano Left_bar_bleue250/50000Saruwatari Hamano Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Saruwatari Hamano Left_bar_bleue0/50000Saruwatari Hamano Empty_bar_bleue  (0/50000)

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 5:50 pm

- Sötét kék haj
- Fekete ruha
- Szemei zöldek
- + egy nyaklánc ami arra szolgál, hogy elfojtsa a szellemi energiáját. /Ezt még Urahara adta nekem./

Előtörténet:
A történetem már nagyon régen kezdődött. Szegény családból származom, több testvérem volt. Mivel szegényesen éltünk így nekem is dolgoznom kellett 14 éves létemre. Anyám hamar meghalt, így apámmal éltünk. Miután apám is meghalt én vigyáztam a testvéreimre, mivel én voltam a legidősebb. Minden pénzünket a kajára, szállásra költöttünk. Egy karácsonyi nap, megajándékoztam a tesóimat egy kutyával, nagyon örültek neki. Egy nap mikor jöttem vissza fele a munkából látom, hogy a kutya kiszökött. Az idősebbik testvérem kiugrott a kutyáért, eközben jött egy lovas kocsi, de nem tudta kikerülni így rögtön bele is halt. Nagyon el voltunk keseredve. Ezek után nem sokkal a húgom betegségben meghalt. Egyedül maradtam a nagyvilágban. Mikorra betöltöttem a 16 évemet fura embereket láttam karddal mászkálni. Egy nap sikerült közzel kerülni az egyik ilyen alakhoz és megkérdeztem tőle minek van nála. Erre mint, ha nem is látna odébb ment. Azt hittem a szemem káprázik, de a levegőben is meg tudott állni. Így nem hagytam annyiban a dolgot. Mire végre visszaszólt elmondta, hogy ki is ő valójában. „Én egy Shinigami vagyok, de ennél többet nem árulhatók el.” Tovább fakadtam, hogy-hogy nem szólnak az emberek, azért mert a levegőben ugrál. Erre ezt a választ kaptam: „Engem az emberek nem láthatnak.” Rögtön válaszoltam is. Akkor én, hogy-hogy látlak? Erre ezt a választ kaptam: „Neked valahogy több lélek energiád van, mint amennyinek kellene lenni.” Erre elgondolkodtam, ki lehetek én valójában? Eközben a shinigami eltűnt. Ezek után egy jó ideig nem láttam „shingiamikat”. Mikorra betöltöttem a 17-et felkeresett egy Urahara nevezetű fickó. Elmondott nekem mindent a lélekenergiáról. Először tiszta hülyének néztem, de az érvei meggyőztek. Megemlítette azt is, hogy a testvéreim nem csak úgy meghaltak. Rosszul láttam az egészet, egy hollow ölte meg őket. Itt ismét elakadtam, nem tudtam mi az a hollow. Ismét magyarázni kezdet ez a fura ficko. Ekkor egy olyan ajánlatott adót, hogy menjek vele és próbáljak egy jobb és izgalmasabb világban élni. Ezen nem gondolkodtam sokat, mivel már nincs ami ide húzzon, és meg akartam menteni a többi embert, hogy ne lehessen olyan, hogy Hollow. Több évig tanultam Soul Societyben. A sok tanulás eredményesé vált, nem sokkal a tanulmányaim után elégé ismert lett a nevem a Shinigamik között.

Waizardá válásom:
Egy titkos küldetésen vettem részt, rajtam kívül még 5 hadnagy és 2 kapitány kísérttel. Titokban Aizen után nyomoztunk, mert egy olyan infót kaptunk, hogy Hollowokat képeznek shinigamiktól. A gyanú sajnos igaznak bizonyult. Mint Shingiami megpróbáltam megállítani, de nem tudtam levenni az Uraharától kapott nyakláncom. Elfogott Aizen mindünket, ezek után kísérletezni kezdett. Minden hónapban egy valakit áldozott fel, mivel én voltam a legerősebb ezért engem hagyott utoljára. Sajnos a szemében én is csak egy gyenge áldozat voltam. Amikor el akartak intézni valami fehér szerűség tört ki az arcomon. Nem értettem semmit. Kűzdőttem-e dolog ellen, de nem igazán értetem, hogy mi is ez. Mint, ha át akarná venni a testem felett az írányitást. Minden erőmmel vissza próbáltam tartani, de felszínre tőrt. Ez után Uraharánál ébredtem, elmonda, hogy le kell győznöm a saját énemetés azt is, hogy száműztek a Soul Societyből. Elmesélt nekem mindent, hogy mi történt ez alatt a 7 hónap. Elmeséltem neki, hogy mit tett velem Aizen. Azt mondta, hogy egy ideig éljek vele…

Zanpaktou Képesség:
Feather Storm - Madár tollak vesznek körül védenek, és támadni is tudok vele (ható távolság 1 km)
Vision Feather - Előre látás képesség. (Előre láttok 5p a jövőbe.)
Hátránya: Rögtön ez után 12órai pihenés kell, mivel kimerül a testem.
Kinézett:
Normál kard kinézette nincs! Csak egy könyvnek látszó valami. De ahogy shikai-ba lép alakot ölt.
Bankaiba viszont nincs alakja.

A hozzászólást Saruwatari Hamano összesen 28 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 20, 2010 6:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.afsite.gportal.hu
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji

Hozzászólások száma : 174
Kor : 26
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Saruwatari Hamano Left_bar_bleue10000/50000Saruwatari Hamano Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Saruwatari Hamano Left_bar_bleue3000/50000Saruwatari Hamano Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 7:21 pm

Vééégre valaki elolvasta amit írtam Very Happy ez azért megnyugtat, persze hogy ki lehet harcolni, sok gyakorlással és harccal meg ilyenek, de mondjuk kezd azzal, hogy hosszabbítsd meg valahogy az előtöridet, mondjuk halj, hosszan és látványosan meg v írd le hogy hogyan és miért döntött a tanács, arról, hogy 6. osztagos legyél meg ilyen kis apróságok és máris egy rakat reiatsut kapsz ami közelebb visz a bankaihoz (jééé ezt nem húzza alá a mozilla :O)
meg még valami húz le egy képességet a shikaiból vagy kösd meg valahogy h mit tudsz csak használni
végszó nem utasítom el az előtörit, mert az alapjában véve jó, csak alkoss még egy picit, hidd el megéri Razz
Saruwatari Hamano

Saruwatari Hamano

Karakterlap
Reiatsu:
Saruwatari Hamano Left_bar_bleue250/50000Saruwatari Hamano Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Saruwatari Hamano Left_bar_bleue0/50000Saruwatari Hamano Empty_bar_bleue  (0/50000)

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 8:01 pm

Shinji köszönöm a jó tanácsot és egyébként én minden kommentált elolvasok!
További jó játékot és jó estét. Szerinted egyébként most már többet kapok mint 100 reiatsu?
Habár ha van még őt letted elkérném mivel el szeretném érni a max pontszámot Razz
Így ha szerinted jó akkor elfogadom ha nem jó írj pls vagy pm-t vagy ide és javítom a hibát.
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji

Karakterlap
Reiatsu:
Saruwatari Hamano Left_bar_bleue10000/50000Saruwatari Hamano Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Saruwatari Hamano Left_bar_bleue3000/50000Saruwatari Hamano Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 8:35 pm

nem szerintem ha ezeket megcsinálod megkapod
max még valami olyasmit hogy zanpakutod igazi alakja meg h hogy jöttél össze vele vagy vmi ilyesmi, bár ezt kiskarimnál sem írtam oda (mondjuk nem is kaptam max reiatsut xD)
Saruwatari Hamano

Saruwatari Hamano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 6:54 am

húh sikerült +2x ezni a szöveg hosszát + a Kardom történetét leírni.
Figyi köszi Shinji, hogy ennyit segítesz örök hála. De ha van még benne hiba akkor szólj és javítom. Nem muszáj hibának lenni, lehet ötlet is.
üdv. Saruwatari Hamano
Saruwatari Hamano

Saruwatari Hamano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 7:56 am

Shinji tudsz adni öltetett mit csináljak? XD
Mert egy kicsit unatkozom. Nem tudom mit csináljak.
Csináljak +1 karit? :S (// . o)
Van valami ahogy elszoktad tölteni az időt?
Very Happy
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 8:17 pm

Elfogadom nagyon szép bla bla...
250 reiatsu bár majd ha zaraki visszatér kérdezd me h télleg ennyi-e v több
ééééé scsináálj karilapot aztán majd ha kész vagy akkor játsszál Razz
jah 900 pontod van erőre gyorsaságra és állóképességre
plusz a reiatsudból vehetsz démonmágiát, amit még énse tom h mire jó úgy.. Razz
Saruwatari Hamano

Saruwatari Hamano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 8:32 am

Most már jöhet a kommi újból XD
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi

Hozzászólások száma : 927
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Saruwatari Hamano Left_bar_bleue14000/50000Saruwatari Hamano Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeSzomb. Aug. 22, 2009 10:02 pm

Khmm... Én nem egy kivetnivalót találtam...

Uraharához sosem küldenék le Byakuyát, ennek megvan az oka is gondolom. A másik, hogy a kapitányok nagyját ismerjük, nem szokás engedni, hogy ilyen felmenőt kapjon valaki, nyilván előnyökkel indulna, nekünk pedig célunk, hogy kezdetben nagyjából egyerősek legyenek a karakterek.

Amit már leírtam az előbb Baisoteinél is, hogy shingiamivá kétféleképp válhatnak,a zt ovlasd el kérlek nála, nincs kedvem megint lerizsázni, bocsi.

A második képességeddel még annyi korlátozás, hogy eleinte nem tudsz vele halálos sérülést okozni, csak ha soxor eltalálod.

A vaizardokkal kapcsolatban több dolgot is kevergettél: azt írtad, hogy az elején apád ebbe halt bele -ha jól értelmeztem, kissé zavaros volt - mely nem lehet, ha Aizen csak a korodban kezdett kísérletezgetni, s max a korodban kezdett, a születésedet illetően, 1800 körül még nem volt Aizen shinigami sem igazán.
A vaizardokat pedig kidobták, meg akarták ölni őket, csak a földre menekültek Urahara jóvoltából, a shinigami világ abbana h itben él, hogy a vaizardok már nem is igazán léteznek (hiszen még Ichigoról sem tudják giazán, csak kevesen)

Ezeket a hivbákat fedeztem fel nálad, majd kérlek javítsd őket, ha megvolt szólj, átnézem.
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Saruwatari Hamano

Saruwatari Hamano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeSzer. Aug. 26, 2009 9:39 am

....
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi

Karakterlap
Reiatsu:
Saruwatari Hamano Left_bar_bleue14000/50000Saruwatari Hamano Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeSzer. Aug. 26, 2009 5:26 pm

Nos...
A pontos shinigamivá vállásodról semmit sme tudunk, emellett nem úgy ismertük meg Soul Society vezetőségét, mint aki engedné egy embernek, hogy ott maradjon huzamosabb ideig, csak mert szerelmes egy shinigamiba.

Az, hogy az apád kapitájny volt, emgint cska erős túlzás...
Hadnagyokat nem szoktunk engedélyezni kezdetben
Mi az hogy titkos képesség a 4.? .... még ha kari titkolja is, ide lekéne írni, hogy eldönthessük lehet-e

Nem hiszem, hogy olyan könnyű lenne visszatérnie egy vaizardnak a soul societybe, miovel 5-6 hónap sok idő, biztos kérdezgetnének felőle, hogy hol volt, meg efféle, s ha más nem, Mayuri biztos rájönne mi van a háttérben

Ezek a hibák, amiket találtam. Röviden üösszefoglalva. Kérlek javítsd őket.

Saruwatari Hamano

Saruwatari Hamano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeVas. Szept. 13, 2009 8:57 am

Nos szerintem kész vagyok. Nah most téleg hulla vok
Saruwatari Hamano

Saruwatari Hamano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeVas. Szept. 13, 2009 8:58 am

KB 21 írtam át a történetet Very Happy (mindig másra, a maradékban szerkesztetem) szerintem rekordot döntöttem Very Happy
Saruwatari Hamano

Saruwatari Hamano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 9:07 pm

Kenpachi, ha úgy van szólj és most lesz időm javítok rajta xD
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 9:17 pm

Vaizarddá válást még nem ovlastam el, mivel találtam még kivetnivalót:
Emberként nem tudott téged sem démonmágiára sem semm ishinigamis dologra tanítani senki, még Yama-apó sem lenne képes erre. A démonmágiát alapból külön vesszük, azt alapból reiatsuból ha beválatassz démonmágiára, majd ismerhetsz 1-et esetleg, vagy kettőt végesetben, attól függ, hogy milyet, viszont a hibát javítsd kérlek. De lehet a legtisztább az lenne, ha újat írnál előtöriből, hisz ez rég volt. Ez persze csak javaslat, ha ezt szeretnéd átalakítani, akkor tedd azt Smile
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 3:16 pm

Nah, pár javítás-ra még szorul, de ez már könynen menthető előtöri Smile
1. nem lehetsz kapitányi szintű még előtöriben sem. A kapitányok eddig a pontig ismertek voltak. Átlag shinigamiként kellett történnie.
2. a vaizarddá válást kérlek egy minimálisan módosítsd, annyivla kiegészítve, olyasfélével, hogy nem tudod még irányítani mondjuk, mert még nem győzted le a belső ént. Akkor azt kitudod jtéászani majd, ami érdekes dolog =) Persze ez nem kötelező
3. A kard kéepsségét kérlek kicsit részletesebben írd le ezt az előre látást.

amíg a két fő pont megvan, addig elutasítom.
Ajánlott tartalom

Saruwatari Hamano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Hamano   Saruwatari Hamano Icon_minitime

Saruwatari Hamano
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal