Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 fumetsu kyuusaisha

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 10
Kor : 32
Tartózkodási hely : kecskemét
Regisztrált : 2009. Aug. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue150/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue45/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (45/50000)

fumetsu kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: fumetsu kyuusaisha   fumetsu kyuusaisha Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2009 3:36 am

név:
Fumetsu Kyuusaisha

kaszt: shinigami

nem: fiú

kor: 23 de 17nek látszik

külső: 164 cm magas, szőkés barna hajú, barna szemű normál testalkatú fiú

jellem:
Szereti az akció dús napokat és imádja a sebességet, e mellet általában nem képes megmaradni egy helyben 5 percnél tovább, de mindig megáll a mellett akinek kell a segítség. Nem szeret csapatban csinálni semmit mert fél hogy lemarad a többiektől vagy nem fogadják el a munkáját vagy őt magát de bárkivel könnyen meg ismerkedik ha másik is akarja




zanpakutou: egy egyenes pengéjű fekete és piros színű markolattal ellátott kard a kardot a hátamon lévő tokból tudom előhúzni ami szintén fekete és piros színű. A kardomnak alap szinten nincs képessége.

neve: karmazsin



shikai: ha kimondom az >izz< szót a kardom meghosszabbodik a pengéje vörös színű lesz a markolata fekete fehér és piros színű lesz a tokja fekete színű lesz és írásjelek jelennek meg rajta, a tokot a bal oldalamon hordom.




képesség:

perzselés: Kardot egy sötét kék energia folyam veszi körbe ami ha hozzá ér valamihez azt meg égeti.

tűz szikrák: A kardot körül vevő energia folyamból folyamatosan kis lángoló gömbök lövell ki abba az irányba amerre a kardommal mutatok (egyszerre csak egy irányba vagyok képes tüzelni ahhoz hogy célpontot váltsak abba kell hagyna a támadást és még csak tanulom).

tűz pajzs: A kardomon lévő energia folyam segítségével testem köré egy védőpajzsot hozok létre ami valamennyire megvéd a távolsági és a közelharci támadásoktól (sok lélek energiát fogyaszt és drasztikusan legyengíti a sebességemet).

bankai: még nem nincs


emberek világa:


*Kyuusaisha gyerek kora igen zűrös volt mivel születése után 2 évvel szülei elváltak arra már nem emlékszik hogy miért és hogyan de nem is érdekli elege volt már abból hogy állandóan oda vissza küldözgetik őt és a testvérit már 12-két évesen elhatározta hogy ha betölti a 18-at elköltözik és nem fogja érdekelni hogy mit mondanak a szülei már 14 évesen elment diák munkára hogy meglegyen rá a pénze, mindenki furcsának tartotta e miatt pedig az egyik munka társa és barátja is egyben már 12 évesen dolgozott mert meghalt az édesapja és az anya nem volt képes egymaga ellátni őt és a testvéreit. Kyuusaisha amikor meghallotta ezt a történetet ráébredt hogy neki ehhez képest semmi gondja és elhatározta hogy segíteni fog a barátjának és azok után amikor tehette elment hozzájuk és megnézte mi van velük ha úgy látta hogy segítségre van szükségük bármit megtett az érdekükben ám idő közben (Kyuusaisha 16 éves) édes anya és édes apja is elveszítette a munka helyét és képtelenek voltak ellátni magukat és nekik is segítenie kellett és e miatt nehezen tartotta a lépést az iskolában és leromlottak a jegyei de szerencsére a bátya miután befejezte tanulmányait (Kyuusaisha 17 éves lett januárban) talált egy jól kereső munkát és tudott segíteni az öccsének a hugára viszont még nem számíthatott hiszen túl kicsi volt és épp mikor kezdett jó lenni az élete meghalt.

*Azon a júniusi este mikor hazafelé tartott a munka helyéről érezte hogy valami nincs rendben az út a megszokott volt de mintha sötétebb lenne és hűvösebb mint előtte és ebben a pillanatban úgy érezte mintha egy kötél szorosan köré csavarodna, hirtelen a levegőbe emelkedett és moccanni sem tudott nem tudta mi lehet ez hiszen nem látott semmit csak valami homályos alakot vagyis inkább annak is a kontúrját ami halványan de látszott. A szorítás egyre erősebb lett míg nem össze roppantak a bordái és szét robbant a szíve a teste mint egy homokkal teli zsák zuhant a földre de ezt mér nem érezte ezt látta méghozzá alig néhány méterre előtte először nem értette mi történt de aztán csak annyit mondott*-oh...ilyen a halál?-*de nem volt ideje tovább gondolkodni az eseményeken hiszen egy házmagasságú szörnyeteg éppen előtte állt és amikor ez a maszkos bestia körbe fonta csápszerű végtagjaival a testét csak akkor jött rá mi történt pontosan és dühében azt üvöltötte
*- te....r.h.dt sz.m.t megöltél engem-*de erre a szörny csak nevetve annyit mondott*-nem is vagy olyan buta mint látszol-*és már emelte volna a a szájához amikor hirtelen egy homályos alak suhant el mellettük és a szörny csápjai mind ha elszakadtak volna Kyuusaisha ismét a földre került ekkor suhant el mellette megint az a furcsa alak és a következő pillanatban a szörny kékes színnel szétfoszlott a levegőben és mögötte megjelent egy férfi elindult a még mindig földön fekvő Kyuusaisha felé és amikor oda ért azt mondta "most már jó kezekben vagy ne félj" ez Kyuusaisha számára egyszerre volt megnyugtató és rémisztő hiszen mit akarhat tőlem egy fekete ruhás kardot lóbáló fickó gondolta ekkor a férfi azt mondta*-ne félj nem foglak bántan-*és amikor ezt kimondta a kardja markolatának végét a fejéhez nyomta.*


Soul Society:


*Amikor Kyuusaisha felébredt nem tudta hol van csak azt tudta hogy meghalt és éhes egyből eszébe is jutott*-ez mekkora hülyeség a túlvilágon nem az kéne hogy mindenki boldog meg ilyenek, de éhesen hogy lehetnék boldog b.r.ms.g-*miután kicsit össze szedte magát körbenézett és meglátott a közelben egy várost pihent még egy kicsit és elindult a város irányába amikor oda ért a város szélén ült egy öreg ember Kyuusaisha odament hozzá és megkérdezte hol tudna enni valamit*
-hát én nem igazán tudom még csak nemrég vagyok itt de a múltkor amikor éhes lett egy fickó egy csapat shinigami jött érte.
-shinigami?
-igen ezek az emberek különlegesek vagy mi? állandóan kardokkal szaladgálnak meg valami fekete ruhában mászkálnak, de ha minden igaz te is találkozhattál eggyel mielőtt ide kerültél nem?
-de igen éppen valamilyen szörny akart felfalni amikor megjelent egy fickó és megmentett.
-hát az erős túlzás hogy megmentett nem?hisz akkor nem lennél itt?
-ez mondjuk igaz. de inkább mesélj még ezekről a kardos fickókról.
-hát én sem tudok sokkal többet mondom meny inkább oda ahhoz a fickóhoz ő többet tudna mondani.
-hát végül is rendben,de mit tudsz arról az alakról
-semmit de úgy sem lesz probléma ne aggódj,emiatt.
-rendem van köszi
*amikor odaért a kapuőr közelébe valahonnan előtűnt egy fal ami az egyik város részt leválasztott a többiről ez a rész nem is hasonlított arra ahonnan jött itt minden út,ház,ember tiszta volt semmi és senki nem volt elhanyagolva nem volta romos házak vagy szakadt ruhák, pont mikor elmerült volna a gondolataiban, bumm a fal nagy robajjal leért és eltakarta a várost, kyuusaisha oda sietett az őrhöz és megkérdezte h mi ez a fal és minek van itt?, de az őr nem akart válaszolni, újra próbálkozott de semmi válasz, miután megunta a próbálkozást el akart mellette menni a falhoz de az őr elé állt*-itt nem mehet át senki ha én nem engedem-*mondta és továbbra is csak komoran nézett*
-mi az hogy nem lehet bemenni milyen túlvilág ez*egyre dühösebb kezdett lenni*
-ez itt a tiszta lelkek városa ide csak a shinigamik léphetnek be
-hát akkor nincs baj én is vagyok csak elhagytam a ruhámat
~hátha beveszi~
-engem nem tudsz ilyen könnyen átverni mivel a kapuőröknek alapkövetelmény h tudják a kapitányok hadnagyok és tisztek nevét egyszóval minden shinigaminak
-most már hadnagyok meg kapitányok meg mit tudom én mik ez egyre bonyolultabb nem?
-majd megtanulod az akadémián, vagyis amennyiben azért jöttél hogy jelentkezz.
-és akkor kapok kaját is végre?
-ezt hogy érted mert ha csak a miatt akarsz jelentkezni mert éhes vagy akkor inkább fordulj meg és menj el.
-jól van nyugi csak hülyültem. de amúgy mi a dolga a-aaaa mik is ezek?
-shinigamik.
-ja igen köszi. na szóval mi is a feladatuk ezeknek a shinigaimiknak?
-tömören fogalmazva az hogy megvédjék az embereket a hollowoktól akik magukba akarják olvasztani a lélekenergiájukat.
-ez izgalmasnak tűnik benne vagyok.
-akkor várj meg itt.
-rendben
*amikor vissza ért már nem volt egyedül, volt vele egy shinigami aki behívott ő mindent részletesen elmagyarázott hogy a shinigamik az emberek védelmezői és a hollow-ok ellen küzdenek akik az emberek lélekenergiájábol táplálkoznak a hollow-okat csak szellemként láthatnak az emberek és csak néhány kivétel van akinek van elég lélekenergiája ahoz hogy láthassák őket, elmomdta azt is hogy soul sotiecy csak ez lessz éhes akinek van lélek energiája ezek után meg kérdezte hogy nem szeretnék e én is shinigami lenni erre persze egyből rávágtam hogy gond nélkül akkor még nem tudtam hogy milyen nehezek lesznek a feladatok legalábbis számomra. meg kérdezte azt is hogy én hogy kerültem ide, miután elmondtam neki a történetem idő közben elértönk az 5. osztaghoz és azt mondta jelentkezzek be mint tanonc shinigami, miután bejelentkeztem elküldtek az akadémiára amit nehézkesen de elvégeztem, nem túl sok barátot szereztem de legalább nem volt egy ellenségem sem miután harmadjára sikerült át mennem a vizsgán jelentkeztem a 10. osztaghoz és most reménykedek h felvesznek.*


A hozzászólást fumetsu kyuusaisha összesen 11 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 28, 2009 1:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Chikafusa Baisotei

Chikafusa Baisotei


Hozzászólások száma : 21
Kor : 28
Tartózkodási hely : Monor
Regisztrált : 2009. Jul. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue100/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (100/50000)
Démonmágia:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue150/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (150/50000)

fumetsu kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: fumetsu kyuusaisha   fumetsu kyuusaisha Icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 6:50 am

Bocsi hogy szolok de változtasd meg a kari képed mert a Bleach animéböl hősök képét csak engedéjel
xd lol!
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 10
Kor : 32
Tartózkodási hely : kecskemét
Regisztrált : 2009. Aug. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue150/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue45/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (45/50000)

fumetsu kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: fumetsu kyuusaisha   fumetsu kyuusaisha Icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 1:15 pm

nem gond, már meg is változtattam
Vissza az elejére Go down
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo


Hozzászólások száma : 317
Regisztrált : 2009. May. 01.

Karakterlap
Reiatsu:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue0/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (0/50000)
Démonmágia:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue50000/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (50000/50000)

fumetsu kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: fumetsu kyuusaisha   fumetsu kyuusaisha Icon_minitimeSzomb. Aug. 22, 2009 9:59 pm

Szija!

Mivel este van és sztem reggel irok csak megint ezért sietek és csak pár dolgot irok neked.

A neveket nagy betűvel létszi. És ott a ..
"-akkor inkább fordulj meg és meny el
-de hol kapok egy kis ennivalót? azért jöttem mert egy öreg fickó azt tanácsolta.
13 osztagot addig maradj itt!
-rendben"
Ez nekem kicsit zavaros O.o
Valamint a tűzszikrák nevű támadást mondjuk, hogy még nem nagyon tudja használni, és kb max egyszer, vagy még tanulja.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 10
Kor : 32
Tartózkodási hely : kecskemét
Regisztrált : 2009. Aug. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue150/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue45/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (45/50000)

fumetsu kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: fumetsu kyuusaisha   fumetsu kyuusaisha Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 12:02 pm

a hibát észleltem és kijavítottam xD
Vissza az elejére Go down
Stark

Stark


Hozzászólások száma : 144
Regisztrált : 2009. Aug. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue10000/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue3000/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (3000/50000)

fumetsu kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: fumetsu kyuusaisha   fumetsu kyuusaisha Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 12:56 pm

bocs,hogy beleszólok,de az a rész még mindig érthetetlen,vagy csak én vagyok hülye hozzá
"-akkor inkább fordulj meg és meny el
-de hol kapok egy kis ennivalót? azért jöttem mert egy öreg fickó azt tanácsolta.
13 osztagot addig maradj itt!
-rendben"
ezt a részét még javítsd ki mielőtt Momo visszajön egy újabb ellenőrzésre Smile
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 10
Kor : 32
Tartózkodási hely : kecskemét
Regisztrált : 2009. Aug. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue150/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue45/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (45/50000)

fumetsu kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: fumetsu kyuusaisha   fumetsu kyuusaisha Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 3:08 pm

kijavítottam de igazából nem fontos mert amire megint megnézi valaki eltelik egy hét
Vissza az elejére Go down
Stark

Stark


Hozzászólások száma : 144
Regisztrált : 2009. Aug. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue10000/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue3000/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (3000/50000)

fumetsu kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: fumetsu kyuusaisha   fumetsu kyuusaisha Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 3:42 pm

ha gondolod,akkor leírom,hogy milyen hibákat észleltem,seperc alatt kijavítod és már kapod is a pontokat Very Happy na szóval:
1. az őr nem fog kihívni egy kapitányt egy éhes lélek miatt,talán ha jószívű akkor egy átlag shinigaminak szól,hogy valamit kezdjen már veled.és még az is idetartozik,hogy egy hadnagy nem fog elkísérni,hogy jelentkezhess.
most így átnézve,szerintem ennyi
nyugodtan javítsd ki,nézd át az egészet,hogy ne legyen benne hiba.én úgyis ittleszek,ha látom,hogy kész lettél átolvasom és "osztályozok". Smile
Vissza az elejére Go down
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo


Hozzászólások száma : 317
Regisztrált : 2009. May. 01.

Karakterlap
Reiatsu:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue0/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (0/50000)
Démonmágia:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue50000/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (50000/50000)

fumetsu kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: fumetsu kyuusaisha   fumetsu kyuusaisha Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 4:08 pm

Én amúgy mást is észrevettem. Rukongaiban is lehet kapni például ételt. xD Csak kell pénzt szerezned. Vagy lophatsz is, de az balhés. A kapuőr például erről is tájékoztathatott volna. Persze, ha akart volna. De ha így akartad, akkor nem szólok bele.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 10
Kor : 32
Tartózkodási hely : kecskemét
Regisztrált : 2009. Aug. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue150/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue45/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (45/50000)

fumetsu kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: fumetsu kyuusaisha   fumetsu kyuusaisha Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 6:48 pm

én nem igazán tom még h ki mi +hogy hol én animax-on nézem ott még nem túlsók derült ki meg azt se tom h egyátalán hogy lesz shinigami valakiből a lelkek világában
Vissza az elejére Go down
Stark

Stark


Hozzászólások száma : 144
Regisztrált : 2009. Aug. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue10000/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue3000/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (3000/50000)

fumetsu kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: fumetsu kyuusaisha   fumetsu kyuusaisha Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 9:15 pm

hát úgy lesz shinigami,hogy felvételizik az akadémiára,ott lehúz pár évet (asszem 6-ot) és közben folyamatosan fejleszti a képességeit,majd elér arra a szintre,hogy a kardját shikai szinten is tudja használni,záróvizsgázik majd felvételizik egy osztagba
kb ennyi Very Happy
és látom javítottál,szóval pontozok
Az előtörténetedre 195 reiatsut adok.A karakterlapon 900 pontot oszthatsz el erőre,gyorsaságra és állóképességre.A reaitsu pontjaidat beválthatod démonmágia pontokra és ha kész a karakterlapod meg is kezdheted a játékot a Soul Society-ben.
Jó szórakozást Very Happy
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 10
Kor : 32
Tartózkodási hely : kecskemét
Regisztrált : 2009. Aug. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue150/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
fumetsu kyuusaisha Left_bar_bleue45/50000fumetsu kyuusaisha Empty_bar_bleue  (45/50000)

fumetsu kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: fumetsu kyuusaisha   fumetsu kyuusaisha Icon_minitimePént. Aug. 28, 2009 1:15 pm

oké értem és kösz a szórakozás pedig elkerülhetetlen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





fumetsu kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: fumetsu kyuusaisha   fumetsu kyuusaisha Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
fumetsu kyuusaisha
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» fumetsu kyuusaisha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: