Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Share

Arashi Kaiten

Go down 
SzerzőÜzenet
Arashi

Arashi

Hozzászólások száma : 53
Regisztrált : 2009. Jun. 18.

Karakterlap
Reiatsu:
Arashi Kaiten Left_bar_bleue448/50000Arashi Kaiten Empty_bar_bleue  (448/50000)
Démonmágia:
Arashi Kaiten Left_bar_bleue10/50000Arashi Kaiten Empty_bar_bleue  (10/50000)

Arashi Kaiten Empty
TémanyitásTárgy: Arashi Kaiten   Arashi Kaiten Icon_minitimeKedd Aug. 25, 2009 11:29 pm

Név: Arashi Kaiten
Kor: 20
Nem: Férfi
Kaszt: Vaizard

Maszk:Arashi Kaiten Hollow_mask__arashi__ver_2._www.kepfeltoltes.hu_

Zanpaktou: Temeraire
Eredeti alakja egy sima katana,markolata fekete.Pengéjének mindkét oldalán egy kínai sárkány található belevésve a kardba.
Shikai:
A shikai szint állandó képességei:
-Kardjának hívása után mindkét kezében egy-egy kard jelenik meg.Arashi Kaiten Mithrodin_www.kepfeltoltes.hu_
-Shikai-ban a gyorsasága rendkívül megnő
Olyan képességek,melyek plusz reiatsut igényelnek:
Kardjai körül fekete tüzet képes létrehozni.Ilyenkor nem muszály megvágnia ellenfelét,hisz akár meg is égetheti.A tűz megjelenésekor a kardok pengéje kék színű lesz.Ez a tűz sok reiatsujába kerül,így használatát megpróbálja elkerülni.
-Ha akarja az ellenfele felé küldhet egy tűzgolyót.(a tűzgolyót eleinte nem tudja használni,ezt majd később fejleszti ki)

Jelleme:
...

Előtörténet:

Emberként:

A hullámok hátán ringó francia hajó fedélzete csúszós lett a sok vértől.Ezen a sikamlós harctéren a támadók is nehezen boldogultak.Könnyen megesett,hogy egy-egy támadásnál több kárt okoztak magukban,mint ellenfelükben.Feltekintve a csatatérre észrevehető volt,hogy hiába az angol túlerő,a terep nekik sem kedvezett,így mindkét félnél szép számmal akadtak veszteségek.A puskák és pisztolyok okozta füstben jócskán megfogytkozott a látótávolság.Brown kapitány épp egy francia matrózt szúrt halálra,s nagy lendülettel indult meg következő ellenfele felé,aki öltözékéből ítélvé a francia hajó kapitánya volt.Ám ő nem támadásra készen várta Brown-t,kardja a földön hevert ő maga pedig féltérdre ereszkedve figyelte az angol vezető reakcióját.Brown fejének biccentésével jelezte,hogy elfogadja a fegyverletételt.Körbenézett,hogy nagyjából felmérje saját veszteségeiket,a helyzet nem volt olyan vészes,mint azt először hitte,a legtöbben csak megsebesültek,kevés volt a halott.Az angol oldalról hatalmas üdvrivalgás vette kezdetét,az újoncok még fal fehéren,reszketve a csatában kapott sokktól döltek a fedélzet korlátjának.
-Mr.Flagg,kérem szóljon Mr.McMurray-nek,hogy szükségünk lenne egy francia tolmácsra!
Brown kapitány az arcára rászáradt vért törölgetve ment le a hajótestebe.
-Brown kapitány!Brown kapitány!Jöjjön utánam,ezt látnia kell!
A matróz gyors iramban vezette át kapitányát a hajón,míg végül elértek a kapitányi kabinhoz,ahol a tömeg már eltorlaszolta a bejáratot.
-Utat!Engedjétek már be a kapitányt!
Miután Brown beférkőzött a kabinba,nagy meglepetésére nem a szokványos felszerléseket találta benne.A szoba nagy részét selyemfüggönyök takarták el,előttük pedig két kis termetű fekete hajú férfi állt.Fegyvernek semmi nyoma nem volt,így a kapitány bátran húzta el a függönyt,hogy bejuthasson az ismeretlenbe.Bennt egy férfi ült,teljes nyugalomban,mintha misem történt volna.Nagy köpenye még a közelében lévő párnákat is beborította.Jobb oldalán még ott voltak a tálcák,rajtuk az ebédből megmaradt étellel.A gyors körbetekintés után Brown kiviharzott a kabinból.A fedélzetre visszaérve McMurray elsőtiszttel találta szemben magát.
-Végre,Mr.McMurray,beszélje meg a megadási feltételeket ennek a hajónak a volt kapitányával!Ja,és keressen olyat aki tud akár egy keveset is kínaiul!És végül engedje meg,hogy gratuláljak a hajóhoz,ezennel ennek a fregattnak az irányítása a magáé!
Kezet ráztak,de többre már nem volt idejük,mindkettejüket várta a munka.Brown kapitány visszament a saját hajójára,hogy ellenőrizze a zsákmány átszállítását.Kis vártatva a másodtisztje jelntkezett nála szolgálatra.
-Kapitány!Úgy értesültem McMurray elsőtiszttől,hogy igényt tart egy kínai tolmácsra.
-Először is,kérlek most hagyd el a formalitásokat.Másodszor pedig mióta tudsz te kínaiul?Ejnye,ejnye,az ilyet nem illik eltitkolni a legjobb barátod elől!
-Bocsánat,nem tartottam fontosnak.De lényeg a lényeg,azt rebesgetik,hogy egy nagy hatalmú kínai diplomata van abban a hajóban.Ha ez tényleg igaz,akkor az azt jelentené,hogy Napoleon tárgyalásokat folytat a távol kelettel,és ez Angliára nézve még végzetes is lehet.
-Ezt én is tudom,de ne fessük az ördögöt a falra,még nem tudjuk biztosra,hogy milyen diplomáciai törekvéseket tettek a franciák.Gyere,ezt fogjuk most kideríteni!
Adamson másodtiszt követte a kapitányt a kabinba.Nagy meglepetésükre a diplomata minden kérdésükre válaszolt.A kérdezősködés végeztével Brown meginvitálta a kínaiakat egy vacsorára vele és tisztjeivel.Illedelmes távozásukat követően visszatértek a Healer-re.A két hajó útnak indult Angliába.A hazaút szokványos volt,a távol-keleti vendégeik sem okoztak problémát.Az ünnepélyes hazatérést követően Brown jelentést tett Hartington admirálisnak.
-Hallottam milyen szép fogásuk volt Gibraltárnál,gratulálok hozzá!Meg kell mondjam,már nagyon régen volt,hogy el tudtunk fogni egy 38 ágyús francia freagattot.
-Köszönöm uram,én is meglepődtem,hogy milyen állapotban volt az a hajó.Kíséret nélkül szállítani egy fontos diplomatát.Ez nem vall a franciákra.
-Nos,igen....ami azt a bizonyos kínai úriembert illeti,szeretném ha elmondaná mit tudott meg tőle.Amint ezt megbeszéltük,az ő sorsáról is dönteni fogunk.Kérem,üljenek le!
Adamson mindent részletesen felvázolt,amit a francia-kínai kapcsolatról megtudott.Miszerint a franciák egy erős szövetségesre számítanak kína személyében,míg a kínaiak csak fel akarják térképezni a francia erőket és harci szerkezeteiket.
-Rendben,nos akkor nincs miért aggódnunk,egyelőre.Azonban a diplomatát minél előbb vissza kell juttetnunk a távol-keletre,mielőtt még tovább rontanánk az amúgy is reménytelennek tűnő kapcsolatunkat kínával.Nos,mivel a flottának igencsak szüksége van a hajókra és kapitányaikra,ezért nincs más választásom....Mr.Adamson,mivel ön tud kínaiul és ugye most lett Mr.Brown új elsőtisztje,ezennel ön kapja meg azt a feladatot,hogy egy hajóval visszakísérja otthonába külföldi vendégünket.
*Brown és McMurray egyaránt elképedtek ezen a felkérésen.a jelenlévők közül mindenki arra számított,hogy Brown kapitány fogja megkapni ezt a feladatot.Felébredve az elképedésből Brown hevesen tiltakozni kezdett.Barátja még csak most lett az elsőtisztje,szerette volna még egy ideig maga mellett tudni,mielőtt egy hajó kapitánya lesz belőle.*
-Na de uram.Már megbocsásson,de ő még csak most lépett elő elsőtisztnek,máris kapitánnyá akarja tenni?De hisz még sokat kéne tanulnia,ráadásul rögtön a távol-keletre küldeni....Ez szinte öngyilkosság.
-Én is nagyon jól tudom,de jelenleg önre valamint McMurray-re is nagy szükségünk van.Minden erőnkkel meg kell fékeznünk Napoleon próbálkozásait a tengeren.Tehát rendelkezésére tudunk bocsájtani két harcra is renkívül alkalmas kereskedőhajónkat.Úgy alakítja át,ahogy jónak látja,viszont csak két hetet kap rá.Indulhat is!A többi kapitánnyal még meg kell beszélnem a teendőiket.
*Adamson fejével biccentett,megértette,hogy ez nem kérés volt,hanem parancs.A kikötőbe sietett,hogy felmérje a hajók állapotát.Az elkövetkező két hét nagyon zsúfolt volt számára,a kereskedőhajókon túl sok volt a hely az árunak,így a hajótestet át kellett alakítani az ágyúk részére,meg kellett erősíteni a gerendákat és az árbócot,hogy a támadásokat is kibírják.Brown-nal csak az előléptetése utáni két napban tudott találkozni,mivel őt is elküldték a frontra.Elérkezett a második hét vége,a hajók,ha nem is teljesen de készen álltak az indulásra.Az olyan feladatokat hagyták a legvégére,amit az utazás közben is meg tudnak csinálni.Adamson kapitány és a kínaiak utaztak a vezérhajóval,a Magnificent-tel.A Breath-et újdonsült első tiszte foglalta el.Hosszú útnak néztek elébe,megkerülni Afrikát,majd a Dél-ázsiai partok mentén végighajózva eljutni Kínáig.Afrika megkerülése még a könyebbik megmérettetések közé tartozott,ugyanis az Ázsiai vizek tele vannak banditákkal és a franciák sem rettennek vissza ezektől a tengerektől.Ám mégsem akadtak útonállóba egészen az indiai partokig.Itt azonban három kalózhajó támadta meg őket.*
-Ágyúkat készíts!Jelezz a Beath-nek,hogy készüljenek!
*A ,,Támadásra készülj!" zászló fellendült,megindult a zsibongás mindkét hajón.A hajótestben betöltötték az ágyúkat,a fedélzetr kitolták a borságyúkat.Aki éppen nem az ágyúk körül sörgött-forgott,az a fegyvereit készítette elő a csáklyázásra.A hajók gyorsan közeledtek egymáshoz,a kalózok egymás mellett haladtak,míg az angolok eltávolodtak egymástól és a két szélen próbáltak elmenni,hogy addig a harmadig ne tudjon tüzelni.Ágyúk dördültek fel,halálsikolyok és a fa recsegése megtörte a "vihar előtti csendet".*
-Kerüljün a hátukba és gyorsan töltsék újra az ágyúkat!Nem lesz egységes tűz,minden ágyú amint tud,lőjön!
*Hallatszott a kapitány parancsa.Amint újra láthatóvá vált a Breath,jelezték az új tervet.A kereskedőhajók jóval gyorsabbak voltak,mint a nagy kalózhajók,így könnyen tudtam mellettük manőverezni.Végül a gyors helyváltoztatások az angolok malmára hajtották a vizet.Két ellenséget már elsüllyesztettek,a harmadik viszont megcsáklyázta a Breath-et.A Magnificent a segítségükre sietett és így együttes erővel sikerült elfogniuk a kalózokat.A hajót magukkal vitték,mint zsákmányt.Az út további része nem tartogatott veszélyeket,Indiában kikötöttek,hogy a Kelet-Indiai Társaság segítségével feltankolják készleteiket,valamint leadják a zsákmányolt hajót és legénységét.Innen gyorsan továbbindultak,már így is késésben voltak a hívatlan utitárs lassúsága miatt.Adamson kapitány a út során jól összebarátkozott kínai vendégével,még új nevet is kapott tőle,arra kérte,hogy ha kínába érnek,akkor mindenkinek úgy mutatkozzon be,mint Arashi Kaiten.Xiapu kikötőjében léptek partra az angol követség tagjai.Innen a diplomata segítségével jutottak el pekingbe.A hajókra is vigyázni kellett,így Arashi hátrahagyta elsőtisztjét,s csak 25 ember vitt magával.Pár nap alatt felértek eme virágzó városba.Otttartózkodásuk első napján a kapitány pihenőt adott mindenkinek,így az összes embere elmehetett,hogy bevásároljon a szebbnél szebb kínai porcelánokból,selyemből és mindenből,amit éppen találtak.Sokan fegyvereket is vettek.Szerencsére az aranyat itt is ugyanolyan jó fizetőeszköznek találták mint máshol.Míg emberei szórakoztak,Arashi és kínai barátja bebocsátást kértek a császárhoz,erre azonban sokat kellett várniuk,napokat töltöttek el csak a császár válaszára várva.végül csak a diplomata nyert bebocsátást,így Arashi és csapa a szállásukon maradt.A szállásuk egy szép,tisztavízű tó közelében lévő kis épület volt.A várakozás közben léptek halk dübörgése és emberek halk suttogása zavarta meg a nyugalmat.mindenki rögtön a fegyvereiért nyúlt,de hiába,a papírból készült ablakokon nyilvesszők száguldoztak az épületbe.Akik még életben maradtak,azok vagy az ablakok alá bújtak,vagy az ajtónál várták a betörő ellenséget.az egyik lövész kitekintett az ablakon,ám nem látott senkit.
-Húzódjon vissza és figyelje az ajtót!Lövészek,tüzeléshez készülj,amint betolakodót látnak azonnal tüzeljenek,a többiek húzódjanak az ajtó két széléhez,ezzel utat biztosítva a tüzéreknek!Én kimászok és kikémlelem az ellenség számát és helyzetét.
*suttogta Arashi az utasításait.Finoman kimászott az ajtóval ellentétes irányú ablakon.Egy körbetekintést követően már meg is indult,hogy megkerülje az épületet.Az első pár harcos,akiket észrevett,fényes páncélban voltak és lovon ültek.Az ajtó előtt előreszegezett lándzsákkal álltak a katonák.
~De hiszen ők....~
*Befejezni gondolatmenetét már nem volt ideje,mert a kapott ütéstől elájult.Mikor magához tért csak rácsokat látott maga előtt.Feltápászkodott s megilletődve nézett körbe saját cellájában.Egy őr meghallotta,hogy felébredt,kardját jobb kezében tartva nyitotta ki a tömlöc ajtaját.Szigorú ábrázattal kezdte el ráncigálni a nála jóval magasabb Arashit.Folyosókon és termeken keresztül végül elértek egy udvarszerűségbe.A tér közepén egy vastag fa volt a földbe szúrva.Az őr odavonszolta Arashit a fához,majd kikötözte.Arashi nem tudta mire vélni ezt a bánásmódot és nem tudta mi lett végül bajtársaival.Órák teltek el,de nem látott senkit.Éppen azon gondolkozott,hogy mi történhetett,mikor háta mögül lépteket hallott.Az idegen gyorsan megkerülte őt s előtte megállt.A diplomata Xi Shong volt az.*
-Végre valaki,ráadásul ismerős.El tudnád mondani mi folyik itt?Hogy vannak az embereim és miért támadtank ránk azok a katonák?
-Sajnálom,de azt kell mondjam,hogy a császár a birodalom elleni vétségnek találta azt,hogy elfogtátok azt a francia hajót és visszahoztatok ide.Ezért elrendelte az azonnali likvidálásotokat.Az embereid meghaltak és téged is ki fognak végezni,majd a fejeiteket visszaküldik angliába.Megszöktetni nem tudlak mert túl sok az őr.Sajnálom,hogy ez történt de hidd el,nekem nincs közöm ehhez az egészhez!
*A mondat végét már nem lehetett hallani,elnyomta a dobok pergése,valamint a nyüzsgő tömeg közeledő hangja.Shong feljebb emelte hangját.*
-Kivégeznek,de mivel nem vagy kínai,így érdemtelennek találtak arra,hogy kínai kivégzést kapj.Éppen ezért le fognak lőni.
*Ekkor egy ő lökte arréb Shongot.A jelenlévők mind tudták már,hogy milyen vádakkal fogják kivégezni az angol férfit.Az egyik őr az angoloktól elkobzott puskát a kezében tartva lépett előrébb.
~Ez a helyzet nem éppen illik egy királyi család mellékágának a tagjához...
*Szemei elkerekedtek a látványtól,nem tudta mire vélni hogy egykori társai,akiket elhozott a hajóktól ott állnak az első sorokban,mellkesukból lánc lógott s bár eléggé kilógtak a tömegből,a kínaiak fel sem figyeltek rájuk.Arashi-n nem látszott,hogy nagyon meglepte társai hirtelen felbukkanása.Szólni már nem tudott hozzájuk,mert a kivégzés kezdetét vette.
A kivégzést nem előzte meg semmilyen beszéd.A katona célzott,majd elsütötte a fegyvert.A golyó egyenesen célra tartott,átfúrva a koponyát a fába csapódott.*

A hozzászólást Arashi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 29, 2010 12:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tezuka Maiko
Vaizard
Tezuka Maiko

Hozzászólások száma : 472
Kor : 25
Regisztrált : 2009. Apr. 23.

Karakterlap
Reiatsu:
Arashi Kaiten Left_bar_bleue245/50000Arashi Kaiten Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Arashi Kaiten Left_bar_bleue0/50000Arashi Kaiten Empty_bar_bleue  (0/50000)

Arashi Kaiten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arashi Kaiten   Arashi Kaiten Icon_minitimeSzer. Aug. 26, 2009 7:32 am

Vííí Arashiii *Maiko nagy csillogó szemekkel néz és éppen egy szurkolóruha van rajta és pomponok vannak a kezéében.*
Juj Kawaii Very Happy Biztos sok sok pontot kapsz *-* XDXDXD
*Reggeli energiájával kezd el ugrálni, hogy szurkoljon Minatonak, hogy írja már meg XD*
Arashi

Arashi

Hozzászólások száma : 53
Regisztrált : 2009. Jun. 18.

Karakterlap
Reiatsu:
Arashi Kaiten Left_bar_bleue448/50000Arashi Kaiten Empty_bar_bleue  (448/50000)
Démonmágia:
Arashi Kaiten Left_bar_bleue10/50000Arashi Kaiten Empty_bar_bleue  (10/50000)

Arashi Kaiten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arashi Kaiten   Arashi Kaiten Icon_minitimeSzer. Aug. 26, 2009 3:58 pm

Lélekként:

*Arashi hunyorogva nyitotta ki a szemét.A tiszta kék ég tárult elé.Zavartan vizsgálta át magát,hogy minden testrésze megvan-e.*
~Ezek szerint most vagy meghaltam és a mennyekben vagyok,vagy olyan szellem lettem,mint a többiek.
*Felkel,hogy körbenézzen,ám ekkor megakad a szeme valamin.*
~Dehát...hisz ez....ez én vagyok.Ezek szerint még a Földön vagyok.
*Két őr épp akkor vonszolta el Arashi testét,a fejéből folyó vér csíkot húzott a lepelig amibe becsavarják.Egy szekérre dobták fel a testet,majd elhajtottak vele.Arashi kővé dermedve nézett a kocsi után*
~Azok az őrök ügyet sem vetettek rám,és még ott van a test....Tehát már biztos,hogy olyan szellem lettem,akiket mindig is láttam magam körül.Akkor mégsem én voltam az őrült....
*A faoszlophoz ment,lehuppant a tövébe s nekidőlve a fának vizsgálgatta saját vérét.A fa még mindig hűen őrizte a golyót,melyel megölték.Hamarosan egy férfi bóklászott arra,hogy feltakarítson,Arashi egy hirtelen ötlettől vezérelve egy közeli boltból elemelt egy kést.Az emberek elfutottak a szabadon repkedő kés láttán,a gonosz nevét kiabálva.A kés belevájt a fába.A körkörös mozdulatok egyre beljebb vitték a pengét,mígnem a golyó maradványai ki nem estek a rönkből.Arashi magával vitte emlékbe,elment Pekingből s Angliába tartott.Pár napig még a Földön bolyongott,de a shinigamik érte is eljöttek.*
-Hát te meg ki az Isten vagy? *Tette fel meglepődött kérdését Arashi az ismeretlen,feketébe burkolózott egyénnek*
-Pontosan,egy halálisten vagyok.És azért jöttem hogy elvégezzem rajtad a Lélektemetést,a ti szavatokkal élve,átküldelek a mennyekbe.
*A shinigami nem sokat tétovázott,biztos még sok dolga volt.Arashi mire feleszmélt már a Soul Society-ben volt.A többi lélektől sokat megtudott a halálistenekről és munkájukról valamint a lelkek "életéről".Sok-sok évet élt le Rukongai-ban.Eleinte még ugyanolyan volt mint bárki más,ám ahogy telt-múlt az idő azt vette észre,hogy egyre éhesebb és éhesebb lesz.A többiek nem hittek neki,hiszen csak azok éhezhetnek akik nem átlagos lelkek.Szerencsére lopkodnia nem kellett mert szerzett munkát,amiből tudta fedezni az ételt.Sok lélek gondolta úgy,hogy csak tetteti,hogy ezzel kitűnjön a többiek közül,ezért megvetették ám Arashit ez nem zavarta.Soha nem gondolkozott azon,hogy elmenjen shinigaminak.Egy nap azonban ez az álláspontja is megváltozott.Éppen szokásos ebédjét fogyasztotta a Nyugati Kapu-tól nem messze.Egy shinigami,aki épp arra járt,hogy keressen valami finomságot lépett be a kajáldába.A kajálda korántsem volt szegényes,épp emiatt minden drágább is volt.A shinigami barátságos hangvételéből ítélve gyakori vengéd lehetett ott,a szokásos asztalához ült le arashitól nem messze.Észrevéve Arashi-t meglepődött,hogy egy átlagos lélek egy ilyen drága helyen eszik.Neki egyenesen a tulaj hozta a rendelést,a barátságos üdvözlés után a shinigami leültette maga mellé a tulajt,hogy beszélgessenek.-
-Amúgy ki ez az ember,még sosem láttam itt.
-Magam sem tudom,néha el szokott ide jönni ebédelni.Mivel nem szeretném,hogy mindenféle kétes alak járjon ide,ezért ezt-azt kiderítettem róla.Ha jól emlékszem valami Arashi,vagy hogy hívják.Állítólag nem valami átlagos lélek,de megnyugodtam,mert nem tartozik a kétes egyének közé.
-Rendben,szóljon neki,hogy beszélni akarok vele!
*Kisvártatva Arashi termett ott a shinigamival szemben a tengerészetnél megszokott fegyelemmel.*
-Azt mondták beszélni akar velem,uram!
-Igen-igen,azt rebesgetik,hogy te nem vagy olyan mint a többi szokványos lélek.Szóval,mióta érzel éhséget?
-Már nem tudom,uram.Nagyon régóta...
-És egyszer sem ötlött fel benned,hogy valahogy megpróbálj eljutni a Lélektovábbképző akadémiára?
-Nem igazán,nem sok értelmét láttam annak,hogy halálisten legyek,már elnézést ezért a megjegyzésért.
-Pedig a halálisteneknek különleges kiváltságaik van ám.A tiszta lelkek városa sokkal jobb környék ennél és még számtalan jó indokot tudnék felhozni.De mindegy is,én a helyedben átgondolnám ezt az ajánlatot,érdemes!Majd keress fel,ha döntöttél,addig is jobban tennéd ha gyakorolnál egy keveset!
*Ezzel a shinigami kiviharzott a kajáldából.Arashi fejében szöget ütött a beszélgetés,hosszas tépelődés után megfogadta a halálisten tanácsát.A haálisten beajánlásával bejutott az akadémiára,ahol minden idejét a fejlődésre és tanulásra fordította így kiemelkedő eredményeket ért el.Szabadidejének nagy részét is a gyakrolásra fordította,mást úgysem tudott volna tenni.Bár eredményei kiemelkedőek voltak,mégis shikai képességeinek előhívásában alulmaradt.Osztálytársai fele már rendelkezett shikai-jal,mikor Arashi még mindig az előhívásával szenvedett.A sok munka azonban meghozta gyümölcsét,ami egy különleges shikai volt.Irónikus,hogy egy ilyen shikai-jal pont Kyouraku osztagába került az akadémia után.*

Shinigamiként/Vaizardként:

Shinigamiként pont olyan volt,mint bárki más.Küldetéseket teljesített,szebadidejében pedig gyakran ivott és pihent együtt kapitányával.Minden teljesen szokványos volt,leszámítva néha fellépő eszméletvesztését.Ilyenkor egy homokos partú szigeten találta magát,a tiszta,kék tengeren megszámlálhatatlan fregatt horgonyzott.Ezen a szigeten mindig találkozott valakivel.Kinézetre mintha a tökéletes mása lett volna,csak pont ellentétes színekben.Az illető mindig csak beszélt,majd egy harsány nevetés kíséretében eltűnt.Ekkor Arashi is visszaeszmélt s mindig ugyanazt tapasztalta.A környezetében lévő tárgyakat,bútorokat mind tönkretéve találta.Még kapitányának se merte elmondani a történteket,úgy tett mintha gyakorlás közben tette volna tönkre a környezetét.Kutatásba kezdett,hogy mégis mi az ami történik vele.Sok időbe telt mire eljutott a hollowizált shinigamikig,azaz a vaizardokig.Ezután előszeretettel kérdezősködött mindenkitől a vaizardokról,mondván,hogy nagyon érdekli a téma.Nemsok használható anyagot szerzett,így kénytelen volt feladni.Egyik nap azonban infot kapott egy bizonyos Urahara-ról,aki kapitány volt egykoron.Sok veszítenivalója nem volt,így a legközelebbi küldetésnél,amikor Karakura-ba kellett menni felkereste Urahara-t.Urahara elintézte,hogy az aktákba úgy kerüljön be,hogy Arashi küldetés közben halt meg.A vaizardokhoz küldte,akik megtanították neki hogyan kell elnyomnia a benne rejlő hollow-ot.Azóta is a vaizardokkal él a Földön,bár maszkját még nem tudja kezelni.
//A ,,Lélekként" résznél már megrövidítettem a történetet,mert nem akartam olyan hosszúra írni. Very Happy //
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo

Hozzászólások száma : 317
Regisztrált : 2009. May. 01.

Karakterlap
Reiatsu:
Arashi Kaiten Left_bar_bleue0/50000Arashi Kaiten Empty_bar_bleue  (0/50000)
Démonmágia:
Arashi Kaiten Left_bar_bleue50000/50000Arashi Kaiten Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Arashi Kaiten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arashi Kaiten   Arashi Kaiten Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 9:38 pm

Hello! /Így a két holdas estén Very Happy/

Az előtörténettel nekem semmi bajom. Tetszik! ^^
Tied 260 reiatsu pont! Very Happy
A képességeid (erő, gyorsaság, állóképesség) 900 pontot oszthatsz el, valamint a reiatsudból levonhatsz pontokat, hogy hozzáadd a démonmágia pontjaidhoz.
Sok sikert a játékhoz.
Az Élők világában kezdj.

Üdvözlettel: Tezuka Maiko /Hinamori Momo/
Ajánlott tartalom

Arashi Kaiten Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arashi Kaiten   Arashi Kaiten Icon_minitime

Arashi Kaiten
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal