Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Saito Kira

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Saito Akira




Hozzászólások száma : 124
Kor : 29
Tartózkodási hely : Székesfehérvár
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Saito Kira Left_bar_bleue150/50000Saito Kira Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
Saito Kira Left_bar_bleue20/50000Saito Kira Empty_bar_bleue  (20/50000)

Saito Kira Empty
TémanyitásTárgy: Saito Kira   Saito Kira Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 4:04 pm

Név: Saito Akira
Kaszt: Shimigami
Nem: férfi
Kor: 20
Zanpakutou neve: Karmazsin vérfolyam

Előtörténet: Mielőtt halálisten lettem volna az életem egészen kellemes volt. Megvolt mindenem, sőt több is volt, mint ami kellett volna ugyanis gazdag volt a családunk, de egy nap hatalmas tragédia történt. A házunk leégett, s mi is bent rekedtünk az 1 éves húgommal. Ezt a tüzet nem lehet tudni, hogy ki okozta de, én halálom előtt láttam egy fehér maszkos alakot, aki nevetett felettem, mert azt hitte hogy meghaltam és kb. 2 perc múlva meg is történt.

Földi életem végén a Peremvidékre kerültem akkor még alig egy éves kishúgommal. A Peremvidéken olyan borzalmas életkörülmények uralkodtak, hogy nem tudtam volna gondoskodni a testvéremről, ezért egy ház előtt letettem, és tovább mentem. Miután otthagytam őt nehezen teltek a napjaim. Iskolába nem nagyon tudtam járni. Egy nap viszont rám ragyogott a szerencse és befogadtak egy családba, ahol mindenem megvolt, amire szükségem volt. Ezután 2 hónappal bekerültem a halálisten akadémiára, ahol jó tanuló voltam, mivel míg nem volt semmim mindenért meg tanultam küzdeni. Mivel okos voltam de mégsem a legjobb nem nagyon kedveltek. Folyamatos volt a cseszegetésem napi kb.300, mivel az osztály nagy része lusta volt. Ez után, mint a sors megismétli önmagát egy ujab tűzvész ütött ki, de ezt túléltem csak az örökbe fogadó családomból meghalt majdnem mindenki. Fogadott öcsém megesküdött hogy megöl, ezért ő is elment a halálisten akadémiára csak egy gyakorlati akción meghalt egy rosszul elsütött lánglabda miatt. Miután végeztem a halálisten akadémián, csatlakoztam a 13 védelmi osztaghoz pontosabban a 6. osztaghoz.

Zanpakunto: „szerencsések közé tartozol,, mondta a tanárom az akadémián, mivel sikerült egy tűz elemű zanpakuntót előhívnom. Nem is akármien volt ez a zanpakunto a legszebb tűz elemű zanpakunto. A kard megidézésekor a pengéje lángcsóva alakú pengévé alakul és eközben lángol.
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Saito Kira Left_bar_bleue14000/50000Saito Kira Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Saito Kira Left_bar_bleue0/50000Saito Kira Empty_bar_bleue  (0/50000)

Saito Kira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saito Kira   Saito Kira Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 5:08 pm

Elfogadom az előtörténeted Smile
Kezdő reiatsud: 130
A 3 tulajdonság közt (erő-gyorsaság-állóképesség) ossz el 900 pontot s hozd létre a karakterlapod Smile
Kellemes játékot!
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
 
Saito Kira
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Saito Akira

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: