Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Share

Trafalgar Law

Go down 
SzerzőÜzenet
Trafika

Trafika

Hozzászólások száma : 13
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Trafalgar Law Left_bar_bleue140/50000Trafalgar Law Empty_bar_bleue  (140/50000)
Démonmágia:
Trafalgar Law Left_bar_bleue0/50000Trafalgar Law Empty_bar_bleue  (0/50000)

Trafalgar Law Empty
TémanyitásTárgy: Trafalgar Law   Trafalgar Law Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:04 am

Név: Trafalgar Law (Trafika)
Kaszt: Módosított lélek
Nem: Fiú
Kor: Ismeretlen
Képesség: Testek szétszedése és összerakása egy bizonyos területen belül (5m)

Előtörténet: Nem tudni mikor, amikor még a Kutatási laboratóriumban kísérleteztek a módosított lelkek létrehozásában, születtem meg. Nem tudták szabályozni az energia szintemet mivel még csak a kísérleti fázis elején tartott a kutatás. Én kaptam a 21-es számot akkoriban. Mikor beakarták szüntetni a kísérleteket és megsemmisíteni az összes eddigi kísérleti alanyt (beleértve engemet is) megszöktem nagy nehézségek árán. A póttest amit kaptam közel 187 cm magas lehet, barna, tüsi hajjal. Jelenleg az emberi világban vagyok és figyelem az emberek fejlődését. Mikor átkerültem ebbe a csodás világba 1815-öt írtak. Jelenleg a 2011-es év küszöbén vagyunk. A shinigamikat kerülöm, mert ha összeakadnék eggyel biztos megtámadnának és megsemmisítenének. Jelen voltam a Quinci-k harcánál és be is segítettem nekik, de nagy vereséget szenvedtünk akkoriban. Azóta a harc óta beszereztem egy kardot. Körülbelül 120 cm hosszú lehet a kard. Szeretem, csak a mai világban feltűnő lehet egy karddal járkáló ember. Szeretem az emberi ételeket, főleg a gyrost, bár itt japánban nehéz beszerezni a jó gyrost. Jelenleg figyelem azt hogy ne jöjjenek át a hollow-ok, és védem az embereket.
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi

Hozzászólások száma : 927
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Trafalgar Law Left_bar_bleue14000/50000Trafalgar Law Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:

Trafalgar Law Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trafalgar Law   Trafalgar Law Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:11 am

Üdvözlet. Alapból nem rossz az előtörténeted, s így a képességötleted is fantáziabeindító, ám megkérnélek, hogy írj kicsit bővebben a karakter képességéről, hogy mit rejt az, hogy testek szétszedése s összerakása. Miféle testekre gondolsz. Úgy érted, mint egy láthatatlan kéz, ami 5 méteren belül tud tevékenykedni?
Ha sikerült módosítani, akkor kérlek jelezd itt egy új hozzászólás formájában, átnézem, s elfogadom Smile
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Trafika

Trafika

Hozzászólások száma : 13
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Trafalgar Law Left_bar_bleue140/50000Trafalgar Law Empty_bar_bleue  (140/50000)
Démonmágia:

Trafalgar Law Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trafalgar Law   Trafalgar Law Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:34 am

Képesség : (Bővített kiadás)
Egyszer kellet használnom eddig a képességemet és azt is inkább csak reflexből csináltam. Egy harcba keveredtem két shinigamival szökésem alatt. Már majdnem elértem az átjárót mikor megjelent ez a két őrző. A fiatalabbik, legalábbis fiatalnak nézett ki, elkiáltotta magát:
- Kurenai.
A támadását sikerült valahogy kivédenem egy oldalra ugrással. Egy belső hang azt mondta nekem hogy lelkem mélyéből kiabáljak és meneküljek fejvesztve. Ez is történt volna ha nem furdalt volna a kíváncsiság. Mi van ha..?
- Room! - mondtam ki gyorsan az első szót ami eszembe jutott. Körülöttem megállt az idő, vagy csak úgy tűnt mintha megállt volna. Egy kék levegő buborék jelent meg ami körülbelül 5-6 méterig kihatott. Soha nem láttam ilyet. A kezemet felemeltem váll magasságba és az ujjaimmal elkezdtem zongorázni a levegőben. Az előbbi shinigami aki rám támadt az most darabokra hullott. Külön a feje, külön a keze a lába és a törzse. A levegőben lebegtek a testrészei. Megfordítottam a bal kezemet, mire újra össze állt a teste, igaz kezei helyére a lábak kerültek. Jaj-kiáltva menekült volna ha tudott volna kézen futni. társa addig a meg próbált menekülni látva képességemet, de nem kímélhettem meg. Mintha tudnám mit csinálok őt is darabokra szedtem, és társát is darabjaira hullajtottam újra. "Mintha csak kirakó lenne" - gondoltam. Elkezdtem mozgatni az ujjaimat és mikor úgy gondoltam kész vagyok megszüntettem az energia burkot. A két shinigami egybe olvasztottam. Négy lábú és négy kezű szörnyeteg lett belőlük két fej egy vékony törzs oszlopon.
Kicsit megizzadva mentem tovább utamon ez után.
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi

Hozzászólások száma : 927
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Trafalgar Law Left_bar_bleue14000/50000Trafalgar Law Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:

Trafalgar Law Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trafalgar Law   Trafalgar Law Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:39 am

Az előtörténetet elfogadom, amennyiben beleegyezel, hogy a képességed használata valamiféle veszéllyel járhat, mivel azért ez egy igen erős képesség. A veszélyfaktorként olyasmire gondolok, hogyha túl sokat próbálsz csinálni, egymás után gyakran használod, akkor súlyos kihatással lehet egészségre, fizikumra. Ha ezt elfogadod, akkor hozd létre a karakterlapod, ahol 140 reiatsuval kezdessz, s a 3 tulajdonság közt (erő-gyorsaság-állóképesség) ossz el 900 pontot Smile
Ha nem jó a hátrány, nyugodtan írhatsz hasonló kaliberű más hátrányt, amit adatlapodon tüntess fel a képesség leírása mellett, vagy kicsit módosítsd a képességet.
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Ajánlott tartalom

Trafalgar Law Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trafalgar Law   Trafalgar Law Icon_minitime

Trafalgar Law
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal