Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Karakura külterülete

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Karakura külterülete - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Karakura külterülete - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura külterülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 6:34 pm

*Dream hivatalosan is kidőlt.Vagy meghalt? Nem ,csak kidőlt.Hát elég sokat pocsékolt a reitatsujából szóval elvárható volt. A kezemben lévő nyakláncot a zsebembe raktam, majd elindultam a póttestemért.semmi perc alatt vissza voltam.Dreamot is valahogy sikerült visszatuszkolnom a saját testébe.A medálon lévő kis név eléggé zavart.Lehet hogy valakije a hollownak, vagy nemtom.Elakartam vinni haza a szerencsétlen srácot.majd a szüleinek azt mondom, hogy megverték és megtaláltam az utcán.Vagy valami ilyesmi.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Karakura külterülete - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Karakura külterülete - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura külterülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 13, 2011 5:25 am

*Kénytelen voltam visszafutni ide a külterületre, hogy megkeressem Daimaout.Lehet, hogy csak rosszat álmodtam?De elég valóságosnak tűnt.De hogyha a lidérc él, akkor mi lett azzal a Sai gyerekkel?Lehet, hogy legyőzte és felfalta?Ki tudja.Ha nem álom volt, akkor úgyis kiderül, ha meg igaz volt, akkor szarban vagyunk.Futottam az utcákon, sikátorokon keresztül, hogy kiérjek és megmentsem ezt a bolondot, aki időközben kiszökött.Ha annyira szökni akar, akkor ott az ajtó mennyen nem tartom vissza.De hogy üzenetet ír és aztán kiugrik az ablakon... mindennek van határa.*
~Hol van már ez? Francba lehet, hogy komolyan csak egy hülye álom volt.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Karakura külterülete - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Karakura külterülete - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura külterülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 13, 2011 9:04 am

*Hirtelen álmomból felkellek. Majd megindulok a park közepén lévő tóhoz. Egy kicsit leülök a fűre majd nézzek ki a fejemből. Hát most mit csináljak? Menjek haza? Habár azt se tudom, hogy merre van a haza? Iszonyatosan szar elveszteni az emlékezetet. Az a baj, hogy még a legegyszerűbb dolgokat sem tudom. Na jó azért a 50%-ra emlékszem. Hogy kaphattam egy olyan nevet, hogy XXVIII. Daimaou? Mint valami hercegnek a rangja, de mit jelent a daimaou vagy nincs semmi jelentése?
Közben elkezdet fel kelni a nap is. Meglátók nem messze egy éttermet majd elindulok felé. Az árak láttán egy kicsit a szívbaj gyötör, hogy nekem biztos szabad lenne ennyi pénzért kajálnom? Végül is, ahogy a kardom mondta nem vagyok szegény gyerek.*
- Üdvözletem! Szeretnék egy kacsasültet jó ropogósan egy kis krumplit megsütve, de nem oda égetve. Mellé egy minden bele sherry-t. Úgy hallottam, hogy itt elég jól megcsinálják.
*Meglátom az étterem falán a nevem XXVIII. Daimaou. Ez mit jelenthet?*
- Mit keress itt a nevem a falon? - kérdeztem a pincért fura hangsúllyal.
- Ez a étterem a te tulajdonod, de ezt te miért nem tudod? Mi történt veled főnök?
- Már mint én főnök? Nem keversz össze valakivel? Végül is lehetséges nem rég elveszítettem az emlékezetemet. Kérlek mesélj el rólam mindent.
*A meséje után egy kicsit elfáradtam, de most már teljesen tisztán látom a dolgokat. Kezdenek képkockák megjelenni a fejembe. Miután megettem az reggelimet, ott hagytam a pincért majd útnak indultam. Még ma is kell dolgoznom... *
/A hszmet ki törölte ki? :X/
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Karakura külterülete - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Karakura külterülete - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura külterülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 13, 2011 6:58 pm

*Kiértem végre a külterületre de senkit se láttam.A nap is már felkelőben volt.Túl sokat nem aludhattam ezek szerint.és munkába is kéne mennem...vagy suliba tök mindegy.Dreamot nem találtam meg.Biztos hazament és alszik.Talán nekem is vissza kéne mennem.A póttestemet is otthon hagytam.Muszály visszamennem érte, hogy elmehessek suliba aztán.Visszafelé útközben, kivettem a zsebemből a lidérc nyakláncát és jól megvizsgáltam.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Karakura külterülete - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Karakura külterülete - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura külterülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 13, 2011 7:50 pm

*Dolgozni? Ja és nem járok suliba? Bölcs kardom mond a választ! Smile*
~Elvileg jársz, csak nem jársz be a suilba mert magán tanárod van, csak év végeként kell bemenned vizsgát írni.~
*Na jó ma sulihoz lenne kedvem. Tudod mit ma benézzünk! Kíváncsi vagyok, hogy milyen osztály társaim lennének. Felpattanok a fűről majd elindulok a suli felé. A kapu bejáratánál igazolom magam majd elkísérnek az osztály terembe.*
/Folytassuk a sulinál. (Te jössz,)/
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 3 Left_bar_bleue5000/50000Karakura külterülete - Page 3 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Karakura külterülete - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Karakura külterülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 6:10 pm

A napok teltek múltak, közben a két személyünk is hasznosan töltötte idejét. Na, de mi lett a lidérccel és a halálistennel? Természetesen a halálisten még mindig a lidércet keresi a zseblámpájával. Igaz lemerült már az ellem a túl sok használástól, de ezt ő még nem tudja.Wink
A lidérc természetesen nem találta meg amit keresett, így egy nyaklánccal és sok emlékkel kevesebb maradt neki. Bár ki tudja? Talán még egy napon visszatér és erősebb lesz. A lelkeket ettől még ugyanúgy fogyasztja. Ennek a történetnek itt a vége fuss el véle.




/ Na, akkor pontozás következik.
Személy szerint a kaland nagyon jóra sikeredett. A hsz-ek hosszúságával se lehet problémám, igaz egyszer kétszer rövidet írtam, de azt igyekeztem bepótolni. Az elvárásokat sikeresen teljesítettétek. Ez plusz pontokat érdemel.
a történelemben most először láthattok olyat hogy én mennyi mindent adok.

27 reiatsuval lehettek gazdagabbak, ha éltek a lehetőséggel, ezen felül az alap 5 tulajdonságpontot és Daimaou ajándék amnéziával lesz megajándékozva. Még sokáíg tartsátok meg játékminőségeteket, de vigyázzatok, mert a kaja is megromlik egyszer. Am köszönöm a játékot. Gratulálok./
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakura külterülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakura külterülete
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: