Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Share

Obskur Stern

Go down 
SzerzőÜzenet
Obskur Stern

Hozzászólások száma : 5
Regisztrált : 2010. Dec. 31.

Obskur Stern Empty
TémanyitásTárgy: Obskur Stern   Obskur Stern Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 10:11 am

Név: Obskur Stern

Kaszt: Bountó

Nem: Fiú

Kor: 32-nek néz ki, de valójában a 15-ik századi Angliában született.

felszerelése: ezüst tőr a bountok címerével valamint egy ezüst kb 10 cm hosszú karperec ezzekkel tudja a bábját előhívni

Báb: Szikra (tűz elemű)
a báb kinézete: egy hatalmas farkas
kép róla: http://browse.deviantart.com/?qh=§ion=&q=fire+wolfs#/d28giuu

Kinézetem : kép: http://1.bp.blogspot.com/_uoX8YspYFYE/TEysoxfrJXI/AAAAAAAAAdQ/rAKn-rCbqC0/S1600-R/AnimeGuy.jpg

személyiségem: visszahúzódó csak a bábjával beszél. ha hozzászólnak és nem tudja ki az akkor megtámadja

Előtörténet:
Az életem a 15. századi Angliában azon belül is Londonban kezdődött. Miután megszülettem szüleimmel éltem 10 éves koromig, mivel ők meghaltak egy tűzvészben. Ezután az utcára kerültem, ahol egy csapat gyerekkel kisseb rablásokból tartottuk el magunkat. Egy pár év után elhagytam őket. Ezekután talált rám egy férfi, aki azt állította, hogy olyan vagyok, mint ő. Először nem hittem neki, de mint később kiderült tényleg olyan vagyok, mint ő. Egy bountó. Elmondta hogy mi bountók örökké élünk. Azt is elmondta valamint felkészített egy báb előhívására. A bábom előhívását sok gyakorlás és felkészülés előzte meg. miután megidéztem uralmam alá hajtottam. ez úgy történt hogy mivel egy vadállat először lassan kezdtem meg a szelídítését majd mikor láttam egyre gyorsabban ment de mégis sok gond volt pl: nem tudtam rendesen megidézni mivel nem volt elég akaratom hozzá. majd miután megidéztem előkellet cibálni belőle az erejét mivel makacs volt mint egy öszvér. majd amiután már az élhetésért kellet harcolnunk ( mivel üldöztek) akkor sikerült teljesen az uralmam alatt tartanom az egész lényét. ezt a feladatot kb 2 hét alatt sikerült elérnem. egyszer viszont amikor beleszerettem egy lányba és láttam felnőni megöregedni akkor magamba fordultam nem beszéltem senkivel csak sirtam. viszont egy napon miután edzettem a bábom megvígasztalt s így ezekután csak a bábommal beszélek többet mint másokkal. ezek után én és Szikra, a legjobb barátok és társak lettünk . Szikra egy tűz elemű báb. Képessége a tűz manipulálása. Mivel jó pár évet megéltem már nem is érzem az időt. Nekem az idő, mint fogalom nem létezik vagy nincsen jelentősége. Otthonom egy temető melletti kis ház. Ezt válsztottam mivel csendes és békés hely csak emetésekkor látom hogy telik az idő. Sok évem során rengeteg dolog történt velem. első legfontosabb eseményem 1600-sa évek voltak minvel nem öregedtem semmit megvádoltak boszorkánysággal és üldöztek azért is mert eretneknek vagyis protestánysnak nyílvánítottak. majd később szolgálatra ,,raboltak" az angol hajóhadhoz ahonnan megszöktem mivel a bábomat nem tudtam használni a tengeren. ezután elköltöztem japánba de kitoloncoltak onnan mivel ,,idegen"voltam majd az életem és a sorsom nem változott semmit.

A hozzászólást Obskur Stern összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 02, 2011 4:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Hozzászólások száma : 737
Kor : 26
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Obskur Stern Left_bar_bleue5000/50000Obskur Stern Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Obskur Stern Left_bar_bleue5/50000Obskur Stern Empty_bar_bleue  (5/50000)

Obskur Stern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Obskur Stern   Obskur Stern Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 10:57 am

Üdvözöllek. Én leszek azon személy, aki most leellenőrzi eme igen rövid irományt. Na de nem is pazarlom az időt. Lássunk hozzá,

1. Az előtörténeted igen rövidnek találom. Maximum egy normális ember karakternek lenne elegendő. Mivel azt írtad meg hogy a 15. századi Angliában született, hát akkor biztos történhetett vele egy-két dolog.

2. Hiányos. Egy Bounto attól hogy megszerzi a bábját, még irányítása alá is kell vonnia azt.

3. A karakter személyiségéből túl sokat nem tudunk meg. A kinézetével ugyanez a helyzet.

4. Oké hogy a bábod tűz elemű és azt is tudja manipulálni, de hogy hogy néz ki? Mit lehet tudni róla? Milyen a kapcsolatotok?

Ezen hibák miatt
ELUTASÍTOM az előtörténetet. Hibáidat javítsd, majd jelezz és újra megnézi valamelyikünk. Ha valamit kihagytam nyugodtan ki lehet javítani.
Obskur Stern

Obskur Stern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Obskur Stern   Obskur Stern Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 11:37 am

készen vok vele remélem jó lesz Very Happy
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Obskur Stern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Obskur Stern   Obskur Stern Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 12:50 pm

Ez még mindig amolyan vázlatra hasonlít.
Az 1. pontra nem nagyon figyeltél. A 15. század óta amint írtam biztos történhetett vele egy-két dolog.
A 2. pontra figyeltél, viszont nagyon lerövidítetted. Mi történt? Hogyan szelídítette meg?
A 3. pontra szintúgy nem nagyon figyeltél. Igaz leírtad külsejét, személyiségét, de ezt a történet során nem lehet megtudni.
Továbbra is
elutasítom az előtörténeted ezen hibák miatt.
Obskur Stern

Obskur Stern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Obskur Stern   Obskur Stern Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 12:42 pm

végeztem vele szerintem ja am az 1. már nem tuk mit irni
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

Obskur Stern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Obskur Stern   Obskur Stern Icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 2:19 pm

Újra jelen vagyok. Bocsáss meg késlekedésemért. Na, akkor vágjunk bele. A történet nem sok mindennel bővült, de ez már elegendő. A történettel bajom nincs. Most már jelentkezésed ELFOGADOM.
Kezdő reitasud: 100
Ezen felül kapsz még 900 tulajdonságpontot, melyet 3 képesség között oszthatsz el.
(Erő-gyorsaság-állóképesség)
Készítsd el karakterlapod. Jó játékot kívánok.
Ajánlott tartalom

Obskur Stern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Obskur Stern   Obskur Stern Icon_minitime

Obskur Stern
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal