Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Külterület

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Külterület Left_bar_bleue280/50000Külterület Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Külterület Left_bar_bleue0/50000Külterület Empty_bar_bleue  (0/50000)

Külterület Empty
TémanyitásTárgy: Külterület   Külterület Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 5:42 pm

Nem messze a hálókörzettől van a külterület. Ahol megtalálható egy virágos kert nem sokkal után egy hatalmas erdő. Edzésre egy tökéletes hely. Nap sütéskor az egész területet bevilágítja így majd nem mindent lehet látni. Ez annak köszönhető, hogy sorba vannak ültetve a fák...
Vissza az elejére Go down
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Külterület Left_bar_bleue280/50000Külterület Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Külterület Left_bar_bleue0/50000Külterület Empty_bar_bleue  (0/50000)

Külterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külterület   Külterület Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 5:58 pm

*Sajnos tegnapeste nem nagyon tudtam aludni mivel egészen nap csak edzetem. Végül ma jót pihentem a virágos ágyáson. Puhább volt mint a saját ágyam. Igazából nagyon szeretem a kinti levegőt, mondjuk sokat panaszkodott a kertész. De mindig tudtam valahogy kárpótolni nem elég sokat megér, ha kint aludhatok a szabadban. Ma is úgy tervezem edzeni fogok, de már jó ideje nem mentem vissza a szállásra. Ki tudja mi lehet ott? Lehet, hogy áll a bál? Na jó nem vagyok annyira nagy fiú még, hogy körülöttem forogjon Soul Society. Na menjünk enni.*
~Végre én is pihenhetek egy kicsit, nem hiszem el, hogy engem sose hatsz aludni. Nem kell sietned csak szépen lassan.~
*Rendben van Imagination, egy nőt nem szabad ennyire megterhelni tudom. Majd kárpótollak valamivel. Majd elindulok a hálókörzet felé.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Külterület Left_bar_bleue5000/50000Külterület Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Külterület Left_bar_bleue5/50000Külterület Empty_bar_bleue  (5/50000)

Külterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külterület   Külterület Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 6:09 pm

Hosszú nap volt a mai, melynek nagy részt egyzéssel töltötted, de a mai nap még nem ért véget. Út közben egy pokol lepke állít meg, mely egy küldetést tartalmaz. Cél a kapitányi iroda. A küldetés nem tudatja saját magát.
/ A kapitányi irodánál folytassuk./
Vissza az elejére Go down
Arakiri Keisuke

Arakiri Keisuke


Hozzászólások száma : 12
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Külterület Left_bar_bleue280/50000Külterület Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Külterület Left_bar_bleue68/50000Külterület Empty_bar_bleue  (68/50000)

Külterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külterület   Külterület Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 6:10 am

*A háló körletből kilépve a külterületen át vezetett az utam. Pihenni akartam, mert most végeztem egy eléggé nehéz küldivel. 5 perc elteltével már ott is voltam, azon a helyen ahová menni akartam, az erdőbe. Leültem egy köre és néztem a fákat, előntött egy olyan nyugtató érzés, amihez eddig foghatót még nem éreztem. Ez az érzés nem volt más mint, a nyugalom.*
~ Hé te, miért nem csinálunk valamit unatkozom. Tudod mit csináljunk menjűnk el csajozni, rendben??? ~

*- Most nem, majd később, jó?*
~ Mindig csk később, mikor lehet már az amikor azt mondod, hogy:Pl:."Akkor menjünk csajozni"~
* Megigérem, hogy amikor legkőzelebb elmegyünk az emberek világába, akkor becsajozunk.Rendben?*
~Jóóóó, Király~

*Na indulás vissza, mert már későre jár.*
És elkeztünk vissza sétálni a hálóköletünkbe
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Külterület Left_bar_bleue5000/50000Külterület Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Külterület Left_bar_bleue5/50000Külterület Empty_bar_bleue  (5/50000)

Külterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külterület   Külterület Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 5:48 pm

Arakiri Keisuke a 6. osztaghoz tartozik, de különösebben nem fontos személy. Nem kapitány, nem hadnagy de még csak tiszti rangja sincsen. Ha úgy adódik pótolható személy. Nemrég érkezett meg egy küldetésről és nagyon nem volt még ideje pihenni, de ez az osztagvezetőt kevésbé érdekli. Amint felállsz és lépnél egyet egy pokollepkét pillanthatsz meg, amint kecsesen és gondtalanul szárnyal feléd. Ezek a lepkék főleg üzenetközvetítésre jók, de valami elragadó teremtmények. éjfekete szárnyai biztos elveszne a sötétségben bár egy kis piros árnyalat is látszódik rajta. Amint már előtedd van megvárja, hogy kinyújtsd az ujjadat és megpihenhessen rajta. Az üzenet, amit hozott neked elég hosszú, mivel a kapitány nem szereti fogadni az osztagbéli embereit. Talán csak a hadnagyát és a tisztjeit engedi be az irodájába, vagy egy nagyon nyomós oknak kell lennie, hogy fogadjon valakit. Az üzenetet sem ő mondja, hanem az egyik feljebbvaló tiszt.
- Egy újabb küldetésre mész az emberek világába! A küldetésed célja megtalálni egy lidércet és megölni, de...- drámai szünet- az egyik nemesi és befolyásos klán kért meg minket, hogy keressünk meg valakit. Egy fiatal lány, van kép is, majd mielőtt elindulnál néz be a kapitányi irodába és kérd el a hadnagytól. Nem baj ha nem találod meg, de legalább annyit deríts ki, hogy él e még. Ne felejtsd a lidércet mindenképp öld meg!
Ezzel a lepke újra felemelkedett és elrepült vissza a kapitányi iroda felé. A feladatod világos és elég egyszerűnek tűnik, de kitudja, hogy az a lány mennyire képes elbújni, csak azért, hogy ne kelljen visszatérnie ide. A kapitányod elvárja a becsületes és rendes munkát, szóval ha kudarcot vallasz, biztos lesz egykét következménye.
Vissza az elejére Go down
Arakiri Keisuke

Arakiri Keisuke


Hozzászólások száma : 12
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Külterület Left_bar_bleue280/50000Külterület Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Külterület Left_bar_bleue68/50000Külterület Empty_bar_bleue  (68/50000)

Külterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külterület   Külterület Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 7:54 am

*Felálltam épp indultam volna a hálókölet felé, amikor felém repült egy pokollepke.
- Ne már megint egy küldi. Most jőttem vissza az előző küldimről. Persze, az a k....g
Byakuya már pihenni sem engedi az embert.
Kinyújtom a kezem és megvárom míg rámszáll. Küldit hozott. "Tudtam.- mondtam magamban."
Az üzenet így szólt: "Egy újabb küldetésre mész az emberek világába! A küldetésed célja megtalálni egy lidércet és megölni, de...- drámai szünet- az egyik nemesi és befolyásos klán kért meg minket, hogy keressünk meg valakit. Egy fiatal lány, van kép is, majd mielőtt elindulnál néz be a kapitányi irodába és kérd el a hadnagytól. Nem baj ha nem találod meg, de legalább annyit deríts ki, hogy él e még. Ne felejtsd a lidércet mindenképp öld meg!"

Miután meghalgattam űzenetet a kapitányi iroda felé vettetem az irányt. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Külterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külterület   Külterület Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Külterület
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Soul Society :: Tiszta lelkek városa :: 6. osztag-
Ugrás: