Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Share

Sreuhorn Tourn Born

Go down 
SzerzőÜzenet
Sreuhorn Tourn Born

Sreuhorn Tourn Born

Hozzászólások száma : 3
Regisztrált : 2011. Jan. 19.

Sreuhorn Tourn Born Empty
TémanyitásTárgy: Sreuhorn Tourn Born   Sreuhorn Tourn Born Icon_minitimeSzer. Jan. 19, 2011 4:54 pm

Név: Sreuhorn Tourn Born
Kaszt: Espada
Number: 24
Nem: Férfi
Kor: 124 éves
Születés: Július 24.-e

Kinézett & jellem:
Piros rövid haj, a kinézette még espada ként is olyan mint egy átlagos fiú-é.
Kinézette alapján 17-18 éves. Jelleme kemény, nem hagyja addig abba a dolgokat még el nem hiszik neki, hogy igaza van. Ha nincs igaza akkor is igaza van. Az ellenfelének nem kegyelmezz. Amúgy barátságos és kedves. Ezt az oldalát nagyon kevés szer mutatja.

Előtörténet:
- Hol vagyok? Mi történhetett velem, ki vagyok valójában? - kérdeztem magamtól. Habár tényleg fogalmam sem volt arról, hogy miért születtem. Ezeket a kérdéseket nagyon sokszor használtam. A tény az, hogy nem ismerem önmagam szörnyű volt. Hiába emlékszem mi történt velem az előtt mielőtt ilyen lettem volna, de az nem számít. Az csak egy kezdő élet formám volt. Azért elmondok egy pár szót, ha már úgy is unatkozom itt. Akkor kezdjük is azzal, hogy hol itt? Hát valahol Huece Moendoban, de több mint valószínű, hogy a Ménosok Erdejében. Igaz ne ezzel kezdjük. 1887-ben születtem egy Júliusi napon, furcsa erre is pontosan emlékszem, több testvérem is volt. Szám szerint 16-an voltunk a családban. Sok öcs, bátyó, húgocska, nővér. (16 évesen) Mivel sokan voltunk a családban ezért meg kellett keresnünk nekünk is a minden napi kenyér árát. Ugyan úgy mint a szüleink mi is dolgoztunk, kisebbek a házi munkában segítettek mi meg szomszédoknál, pékségekben, és sörözőkben dolgoztunk. Minden tőlünk telhetőt megtettünk minden nap szinte azt is mondhatnám, hogy minden nap megéltük a poklot. Egy nap a nővéreimnek és bátyáimnak elege lett ebből majd elhagytak minket, így mint a legidősebb fiú még többet kellett dolgoznom. Ezt sose fogom megbocsátani nekik. 2 évvel később... Apám és anyám meghaltak egy szerencsétlen atomreaktori robbanásban az orvos nem tudott rajtuk segíteni. Így rám maradt mindenki, egyedül neveltem a tesóimat. Végül nem bírtam egyedül ezt a terhet majd árvaházba raktam őket. Épp, hogy el láttam saját magam, igaz nagyon gyűlöltem magam miatta, de az éltetett, ha felnőnek addigra egy szép helyett teremtek nekik. Minden nap látogattam őket amint elengedtek a munkából... Egy nap egy levél érkezett melyben az állt, hogy a bátyám egy csomó pénzt elcsalt és rám kente az egészet, majd ezt mind nekem kell kifizetni. Hát még oké, hogy rokoni kapcsolatban voltunk/vagyunk, de hogy csak tőlem hajtsák be az egészet, az már kellemetlen. A többi nagyobb testvérem? Ők nem tudnak fizetni csak én? Így amit össze spóroltam pénzt minden mint a kámfor eltűnt. Ezt már nem tudtam elnézni nekik, a düh teljesen átjárta a testem csak a gyilkolás járta át az agyam! Hiába látogattam a testvéreimet nekik is feltűnt, hogy még sem tudom megtartani nekik azt amit ígértem. Hirtelen ők is lenézően néztek rám majd mindegyik egytől egyik csúnyán beszélt velem, mintha azt akarták volna, hogy tűnjek el, persze biztosan csak azért, hogy ne velük foglalkozzak már amikor előttem is itt az élet. Sajnos ez engem már nem érdekelt csak a gyilkolás a gyilkolás és a gyilkolás volt az eszembe. Így ahogy megtaláltam sorra a testvéreimet megöltem őket végül az utolsó bátyám maradt. Nagyon nehezen találtam meg, hiába tudta ő is, hogy megfogom ölni. Több évig üldöztem és kerestem a nyomot felé majd rá találtam. Viszont már ő is várta ezt a pillanatot. Direkt fel bérelt egy maffiózót, hogy öljön meg. Amikor leszúrtam volna a bátyám ez a lesi puskás ember lelőtt. Egy kis idő után felébredtem majd egy kicsit zavaros voltak a dolgok. Valami fura lánc volt hozzám kötve, rohadtul idegesített így eltéptem eme láncot. Majd hihetetlenül nagy fájdalmak járták át a testem. Végül csak a gyilkolás maradt meg, ölni ölni ölni akarok. A bátyámat aki előttem állt felfaltam, majd a maffiózót is. Az erő csak terjengett a testemben, habár nem értettem, hogy mit keres ott a testem előttem, de már nem érdekelt erősebb akartam lenni. Ekkor magamra néztem mintha teljesen más lennék mint aki eddig voltam. Majd megjelenik egy shinigami megpróbál megölni, de ő került ki vesztesen majd őt is felfaltam. Az erőm hihetetlenül nagynak éreztem. Ez után a Hollowok gilliannak hívtak. Ezek után valahogy eljutottam Huece Moendo-ba a ménosok erdejében majd ott is ölni kezdtem. Adjucas lettem, de ezzel sem voltam elégedett. Majd meg jelent Aizan-sama. Aki felajánlotta, hogy erősebbé tesz, ha hűséget vállalok. Ez igazából nem nagyon érdekelt, mert nekem csak az erő volt a lényeg, így az ajánlatát elfogadtam. Ezek után már Espada lettem, itt sem akartam megállni minél erősebb akartam lenni. Ekkor Aizan-sama kitalált egy versenyt melyben espada vs espada volt. Én is részt vettem eme versenyen majd eljutottam a végéig, de az erőm besorolása szerint csak 24. Espada lettem. Hát akkor most hol vagyok? Igen éppen most ért véget eme szórakozás és jelenleg nem tudom mitévő legyek.

Zanpaktoum: Shiherion

Képességei:

1.) Greinarivon (Táncolj a szélben)
A keze vége (ujjai) karmokká válnak. A suhintásával a szél irányával vág.

2.) Derijain (A sötétség szélén)
A kardját egy sötét burok veszi körben mely egy vágással egy kaput nyit meg.
( A kardvágástól függ a kapu mérete, persze + az ő ereje.)

3.) Soriseryon (A véletlen)
A kardját megtudja változtatni, így sosem tudjuk az eredeti alakját. A használójától függ melyiket szeretné használni.
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori

Hozzászólások száma : 273
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Sreuhorn Tourn Born Left_bar_bleue5000/50000Sreuhorn Tourn Born Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sreuhorn Tourn Born Left_bar_bleue5/50000Sreuhorn Tourn Born Empty_bar_bleue  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Sreuhorn Tourn Born   Sreuhorn Tourn Born Icon_minitimeSzer. Jan. 19, 2011 6:12 pm

Hello! Hát úgy néz ki, hogy neked is én fogom ellenőrizni az életedet. Hát akkor lássunk
hozzá!

1) Az espadák 1-től 10-ig vannak számozva és ezek erősség szerint.Mivel te ahogy
írtad 24. vagy akkor te arrancar vagy.és az arrancarok nem az erősség szerint
mennek, hanem születés szerint.

2) Nem hiszem hogy 1889-ben voltak atomreaktorok.Ez lehetetlen.Olyan korán nem volt semmi, ami atommal kapcsolatos.

3) Ha megetted a halálistent és olyan nagy ereje volt, hogy egyből gillian
lettél, akkor, hogyan tudnád megölni? Erőviszonyok ugye értsük
egymást.

4) Aizen nem hiszem, hogy rendezne ilyen espada vs. espada dolgot. Barrangan hamarabb na de Aizen??

5) Az első technikád oké.A második már kevésbé. Jó jó kaput de hova?A harmadik
technika háááát....alakot változtatni.Azért ez nem fer a többiekkel szemben.Minden
kardnak van egy alap formája,mert pl. ha te fejszét csinálsz és a másiknak egyszerű katanája van, az azért valljuk be hülyén nézne ki. Vagy fordítva, ha neked van mondjuk kaszád és a másiknak mit tudom én baltája.Vagy találj ki valami hátrányt oda.
és hát ezek eléggé súlyos hibák szóval Elutasítom.Bocs hogyha keményen fogalmaztam, de ez van.Javítsd ezeket kérlek és ha ez megvan, akkor szólj nekem vagy egy másik KM-nek és újra leellenőrizzük. és szólok még egyszer, hogy espada nem lehetsz csak arrancar.Szóval a számod maradhat csak ne espadat írj. Asszem ennyi.
Sreuhorn Tourn Born

Sreuhorn Tourn Born

TémanyitásTárgy: Re: Sreuhorn Tourn Born   Sreuhorn Tourn Born Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 4:13 am

Na akkor kezdjünk i bele (:

1) Az espadák 1-től 10-ig vannak számozva és ezek erősség szerint.Mivel te ahogy
írtad 24. vagy akkor te arrancar vagy.és az arrancarok nem az erősség szerint
mennek, hanem születés szerint.

Részben igazad van, részben nincs. Ha emlékszel az animeben mikor Ichigo megakarta ölni Aizen és megmenteni Orihime-t akkor Espadakkal harcolt. Ha most erre a részre koncentrálsz akkor emlékezned kell amikor a legelső harcot vívta. Ott is egy 'Espada'-val harcolt neki valami 12? nem tom mi volt, ezt nézd el nekem. Szóval az első felvetésed nem teljesen igaz.

2) Nem hiszem hogy 1889-ben voltak atomreaktorok.Ez lehetetlen.Olyan korán nem volt semmi, ami atommal kapcsolatos.

Nem emlékszem pontosan a nevére, de volt egy személy aki atom elemekkel dolgozott. Igaz, hogy ő e tudta, hogy mit csinál, de az atom részecskéivel dolgozott... Mivel írtam, hogy össze vissza dolgoztunk ezért ez teljesen elképzelhető, hogy anyámék pont egy ilyen helyen kötöttek ki egy nap. Mely pont egy rosszul sikerült kísérlet volt.

3) Ha megetted a halálistent és olyan nagy ereje volt, hogy egyből gillian
lettél, akkor, hogyan tudnád megölni? Erőviszonyok ugye értsük
egymást.

Úgy látom ezt félre írhattam, mivel nem a halálisten erejéről, hanem az enyémről akartam írni. De oda írhatom zárójelben, hogy gyenge shinigamit ettem meg. De, ha belegondolsz ez elég ahhoz, hogy szintet lépjen a hollow. Írd meg, ha nem értesz egyet ^^.

4) Aizen nem hiszem, hogy rendezne ilyen espada vs. espada dolgot. Barrangan hamarabb na de Aizen??

Ezzel is csak félig értek egyet. Oké Barranganról jobban eltudjuk képzelni, de ez egy frpg mely képzeleten alapul és ha belegondolunk a mostani történetbe, hogy Karakurába jött Aizen és amikor sorra haltak meg az Espadak lese szarta, ráadásba még Haribelt is megölte. Így hát tökéletesen elképzelhető, hogy ő kíváncsiságból megrendezte eme tornát, hogy meglássa ki milyen erősé fejlődött.

5) Az első technikád oké.A második már kevésbé. Jó jó kaput de hova?A harmadik
technika háááát....alakot változtatni.Azért ez nem fer a többiekkel szemben.Minden
kardnak van egy alap formája,mert pl. ha te fejszét csinálsz és a másiknak egyszerű katanája van, az azért valljuk be hülyén nézne ki. Vagy fordítva, ha neked van mondjuk kaszád és a másiknak mit tudom én baltája.Vagy találj ki valami hátrányt oda.

Gomen~~
Igazad van ebben teljes mértékben. Legalább is egyetértek. Akkor ide leírom, hogy mire gondoltam. A kapu egyértelműen számomra olyan mintha Shinigami karddal vagy mnt az espadak járkáltak arra amerre akartak. Itt is hagyatkoznék az anime-re mikor Ichigo levágta a 0. espadanak a karját... Akkor is Ulquiorra csinálta a kaput szóval ez az erő nem olyan vészes, szerintem.
A 3. képességem a tény az tény, ebbe teljesen nem gondoltam bele ezek szerint.
ááá meg is van a hátránya, ha ez megfelel:

Amilyen alakot felvett eme kard azt csak 30p múlva lehet váltani. Addig nem képes átváltoztatni, visszaváltoztatni.
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi

Hozzászólások száma : 927
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Sreuhorn Tourn Born Left_bar_bleue14000/50000Sreuhorn Tourn Born Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Sreuhorn Tourn Born Left_bar_bleue0/50000Sreuhorn Tourn Born Empty_bar_bleue  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Sreuhorn Tourn Born   Sreuhorn Tourn Born Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 12:11 pm

Ha nem gond, reagálnék én Smile
1. 12-es számú espada tényleg nincs Smile 1-10 ig vannak az espadak, akik lényegében arrancarok, csupán az erejük miatt különböztetik meg őket. ichigo ex-espada ellen harcolt az eleje táján, ha jól emlékszem Smile Espada karakterek indulását amúgy alapból nem engedélyezzük, csupán átlag arrancarokét, mivel az espada "rang" egy bizonyos erőt is feltételez, de mint már sok helyen elmondtam: próbálunk egyenlő erejű karaktereket elindítani a pályafutásukon, aztán ki milyen erős lesz, az már más tészta. Emellett igen, 10 fölött már a születés ideje van hozzámérve, hogy hányas számú Smile

2. ebben így nemlátok gondot, jónak tűnet Smile

3. Ha már sok lelket / shinigamit kebeleztél előtte be, akkor természetesen oké lehet Very Happy

4. FRPG-ig oké, tényleg fantáziánkon múlik sok dolog, ám Aizennél én is kétesnek tartom, hogy rendezne efféle versenyt, a jelleméből kiindulva. szerintem nem nagyon érdekelné egy efféle dolog, hiszen ahogy a történetből megtudhattuk, az effélét az espadak már-már maguk közt végezték, hogy megtudják ki az erősebb. Aizent nem érdekeltem
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Sreuhorn Tourn Born

Sreuhorn Tourn Born

TémanyitásTárgy: Re: Sreuhorn Tourn Born   Sreuhorn Tourn Born Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 1:18 pm

Akkor csak arrancar lehetek? :S Az nem jó
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Sreuhorn Tourn Born   Sreuhorn Tourn Born Icon_minitime

Sreuhorn Tourn Born
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal