Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Tanácsterem

Go down 
SzerzőÜzenet
Zaraki Kenpachi
Admin

Hozzászólások száma : 927
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
14000/50000  (14000/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Tanácsterem   Pént. Ápr. 17, 2009 1:47 pm

Az 1. osztag területén van a kapitányok tanácsterme is. Itt főként ők - és ritkán hadnagyaik is - végighallgatják a főkapitány utasításait, parancsait, és persze mindemellett itt beszélik át Seretei (Tiszta lelkek városa) és Rukongai ügyeit.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Ulquiorra Schiffer

Hozzászólások száma : 737
Kor : 25
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Vas. Ápr. 28, 2013 9:24 pm

/bocsánat,most jutott eszembe,hogy ide kellett volna írnom/

*Nagyon feldob téged a gondolat,hogy azzal a shinigamival kerülsz egy osztagba, akivel az előbb majdnem összeugrottatok. Meghajolsz a főkapitánynak,majd az új vezetődnek,Kuchiki Byakuyanak. Kilépsz ezután az ajtó elé,és megpillantod új kísérődet. A nő elég magas,legalább 180 centi. Vékony alkata viszont nem azt tükrözi, hogy törékeny fajta. Szokványos shinigami egyenruhát visel,bár az ujja le van vágva, és egy pár fekete hosszú kesztyű van rajta. Ráadásképp egy Byakuyáéhoz hasonló, bordó sál van a nyaka köré tekerve, valamint barna haja a szemébe lóg. A nőt lehetne nyugodtam lánynak is nevezni,ugyanis elég fiatal, alig lehet 18 éves, viszont eléggé felnőttes kisugárzása van. Arcán semmiféle érzelem nem ül, igazából Byakuyát lehetne ugyan így elképzelni,csak női kiadásban. Amint meglát téged, már beszélni is kezd. Hangja sem árul el különösebb érzelmeket. Úgy tűnik, mintha már rutinból nyomná ezt a szöveget, fiatalsága ellenére.*

-Üdvözöllek a 6.osztagnál! Abakura Ryuu,ugye?* Meg sem várja a válaszodat, igazából nem is érdekli* - A szabályok egyszerűek, ha betartod őket, akkor könnyedén be fogsz tudni illeszkedni. Én kaptam a feladatot, hogy beavassalak ezekbe a szabályokba, és egy darabig egyengessem az utadat. Amit tudnod kell rólam, hogy Sasamaru Kotoko vagyok, neked Sasamaru-sama. Kuchiki kapitány egyik bizalmasa vagyok, habár rangot nem kaptam, mivel nem kértem. Szóval minden egyes részletet jelenteni fogok a kapitánynak, ahogy megkért rá. Nem igazán szereti az újoncokat, macerás a kiképzésük, ezért szinte állandó felügyeletet rendelt el melléd. Nem tűnsz közveszélyes őrültnek, ezért lehet nem leszek folyton veled, viszont attól még szemmel leszel tartva! Bevezetésnek talán ennyi elég is. A feladatod egyenlőre az lesz, hogy elvégezd a 6. osztag körüli munkákat. Ha neked úgy jobban tetszik,akkor te leszel a "csicskánk", vagy a komornyikunk.*Gúnyos fintor jelenik meg az arcán* -Ha az osztag tagjai kérnek tőled valamit,akkor azt neked haladéktalanul el kell végezned! Megértetted,Abakura Ryuu?!* Emelte fel a hangját, ami ettől eléggé úgy hangzott, mintha egy katonai kiképzőtáborban lennél.Láthatólag befejezte a hosszabb részét a monológjának.* -Körbevezetlek a 6.osztag birtokán, utána bemutatlak a másik "tanoncnak", akit hála istennek,neked kell szintén felügyelnem!*Hangjában erősen érződött a szarkazmus. Elindultok kifelé az 1.osztag birtokából, és célba veszitek a 6.osztag körzetét. Ha van valami kérdésed új "barátod" felé, azt nyugodtan felteheted neki út közben. De baktathattok egymás mellett némán is...*

/ itt egy kép Sasamaruról: http://fc00.deviantart.net/fs16/f/2007/132/5/c/Aki___Bleach_OC_by_manu_chan.jpg
A következő hozzászólást kérlek a 6.osztag valamelyik területére írd! Köszönöm./
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Tanácsterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mester új tanítványa? Hikuro vs Akira
» Aramo villa //Kalandmester: Uzumaki Kushina//
» A nosztalgia kifizetődő? (11|11)
» [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé
» Tanács