Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Karakura folyópart

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue5000/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue5/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (5/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 7:29 pm

Ehhez talán nem is kell írnom semmit a Karasu-folyó partjáról van szó. Zöld gyep, terebélyes fák szinte minden ami a lazuláshoz kell.
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 11:02 am

*Éppen a folyóparton sétálgatok és megpróbálom kitalálni mi legyen velem a jövőben. Normális életről szó sem lehet hisz ez a képesség sem normális. Az átlag emberek nem látják a szellemeket, és nem is sejtik micsoda világrengető események történnek az orruk előtt. A nap éppen felkelőben van de már így is elég fény van ahhoz, hogy teljes pompájában láthassam a folyót. A hullámok békésen ringatóznak akár egy bölcső a víz pedig eléggé tisztának tűnik. Annyiban maradtam a jövőt illetőleg, hogy megpróbálok többet megtudni ezekről a túlvilági dolgokról. Tudom a Hollowok rosszak de a Shinigamik sem éppen angyalok. Így tehát ha valamelyik is szemem láttára valamilyen helytelen dolgot cselekszik azt ellenségként fogom kezelni.*
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 4:28 pm

//most mi legyen?ne félj Ishiro,nem feledkeztem meg rólad,csak valahogy megpróbálom összehozni,hogy ne egyszerre két helyen legyek.Smile csak még Las Nochesben sehol sem tartok,így lehet hogy belekezdek itt...//
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 7:10 pm

//jó,oké,nem érdekel,de ne engem hibáztass,ha összefutok saját magammal!xD//
Épp a Garganta végére értem.Aizen ide küldött,hogy megnézzem mik a hírek a lidércek terén.Mostanság sok shinigami tűnt fel,akik erősen megtizedelték az állományt.Persze a parancs úgy szólt hogy: "Nézz körül,és vizsgáld meg mi a helyzet!Senki sem láthat meg!Ha bárki is meglát téged,esküszöm megöllek!" Nyeltem egy nagyot,és kiléptem az átjáróból.A levegő itt hihetetlen fullasztó volt!Alig kaptam levegőt,és megszédültem.Hueko Mundoban sokkal több a szellemi részecske,így ott jó minőségű a levegő is.De itt...kibírhatatlan!Léptem egyet előre a LEVEGŐBEN.Igen,a levegőben jártam!Nem tudom,hogy,de először én is meglepődtem.Melegem volt,így lejjebb húztam a ruhám cipzárját a nyakamig,így tisztán kivehető volt a nyakam jobb oldalán feketéllő 99-es szám.Lenéztem,és egy folyót pillantottam meg magam alatt.Pont egy folyópartnál sikerült megérkeznem.Na mindegy.Meg kell találnom azt,vagy azokat,akik irtják a lidérceket.Minél hamarabb,hogy elszabaduljak ebből a rossz levegőjű világból.
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 7:35 pm

*Egy furcsa érzés fut végig a gerincem mentén mintha valaki más is lenne a közelemben. Magam előtt nem látok senkit ezért fejemet amennyire csak tudom hátra csavarom. Kis fájdalmat érzek amint a nyakam egyre jobban kicsavarodik majd eszembe jut egy korszakalkotó ötlet. A testemet arra felé fordítom amerre a tekintetem néz így a nyakam végre megszabadulhat a fájdalomtól. Egy probléma így tehát megoldódott, de még mindig van egy olyan sanda gyanúm, hogy valaki van itt. Jó alaposan körbenéztem ezúttal csavarodás mentesen és még egy árva bogarat sem láttam. Hirtelen eszembe jut lehetséges, hogy egy láthatatlan lidércet "érzékelek." Behunyom a szememet és megpróbálom meghallani a láthatatlan lény lépteit mert tudtommal a lidércek nem repülnek. Olyan csönd van még a légyvakarózást is tisztán lehet hallani csak lépteket nem észleltem. Egy pár percig csukott szemmel figyelek még és ha nem történik semmi kinyitom szemem és elkezdek mindenfelé bámulni, hogy eltereljem a figyelmemet a furcsa érzésről.*
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 8:04 pm

Lenézek,és egy srácot pillantok meg,aki a testét tekergeti,és nézelődik.Mi szösz?Talán érzékeli a jelenlétem?Hát ha ez így van akkor inkább távolról figyelem őt.Lehet hogy ő a keresett személy.Sonidot használok,és egy távolabbi fa ágára surranok.Innen nem érezhet.Figyelem,hátha reagál valamit.Huhh,itt nagyon nehéz lélegezni,ezért még ez a kis mutatvány is "leizzasztott". Tüdőm folyamatosan ég,és sikítozik,hogy "NORMÁLIS LEVEGŐT!NORMÁLIS LEVEGŐŐŐT!" Én meg csak nyeldeklek,hogy nehogy felforrjon a számban a nyálam.Kíváncsi vagyok az idegen srácra,így tovább figyelem rejtekhelyemről.
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 10:24 am

*Úgy tűnik próbálkozásom nem jár sikerrel és csak képzelődtem. Máskor nem szokott csődöt mondani azonban úgy tűnik engem is elért az öregedés. Most meg azt érzem, hogy valaki figyel. Elegem van magamból és a paranoiámból. Nem is figyelek furcsa érzésekre csak a tiszta tengert csodálom. Kerek fél percig bámulom a vizet majd megunva elindulok valamerre. Pár méter után megállok és fölveszek a földről egy vasdarabot majd koncentrálok is kiszívom a lelkét.(Persze erről tudatosan még mit sem tudok csak figyelem a tárgyat) Érzem, hogy a csontjaim keményebbek ezért teszek egy próbát. Egy kezemben fogom a csövet míg a másikkal erősen bele öklözök. Az eredmény a vasdarab behorpad a kezem pedig sajog a fájdalomtól. Sajnos ez a technika nekem még nem megy tökéletesen csak a szobrom erejét tudom maximálisan használni. Miközben a kezemet rázom elindulok a fák felé, hogy egy kicsit leüljek.*
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 3:38 pm

Úgy tűnik az idegen nem vett észre.Szerencsémre... Hirtelen feláll,és közelebb jön a fákhoz,így veszélyesen közel kerülve rejtekhelyemhez.Próbálok még kisebbre összehúzódni.Ekkor felvesz a földről valamit.Szemeim rettenetesen élesek,így könnyen ki tudom venni,még nagy távolságról is,hogy az egy vasdarab.Pár másodpercig értetlenül nézek az idegenre,majd beleüt a vasba,és rázni kezdi a kezét fájdalmában.Mégis mit gondolt ez az emberszabású?!Hogy puszta kézzel szétüthet egy...?De csodák csodájára a vas elgörbült.Leesik az állam.Most már biztos,hogy ez nem egyszerű ember.Valami több...Ilyennel még nem találkoztam...asszem.De szerintem eddigi életemben sem láttam még ehhez hasonlót.
A férfiszemély még közelebb jön hozzám,és leül közvetlen alám,egy pad alá.Végem van ha ez észrevesz!Aizen nem volt vicces kedvében (bár jóllehet mosolygott),így biztos vagyok benne,hogy elevenen felnyársalna,ha lebuknék.A baj az,hogy közvetlen közelben van,így meg sem rezdülhetek,ezzel minden menekülési útvonaltól elzárva.Reiatsumat is megpróbáltam a minimumra folytani (bár ezt még nem igazán sikerült elsajátítanom),hogy a legnagyobb dolog,amit a fáról érezhessen,egy mókusé,vagy egy madáré legyen.

//amúgy Ishiro: Karakura FOLYÓPARTON,hogy tudod te a tengert bámulni???xD mond már el nekem mi a titkod!xD //
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 5:21 pm

*Mire a fához érek elhajítom a vasdarabot és a kezemből is valamelyest kiáll a fájdalom. Nem valami borzasztó érzés csak kicsit kellemetlen. Ahogy leülök a fa alá egyből megérzem a reggeli harmatot a fenekemen. Nem áztam el teljesen csak kicsit nedves lettem. Egy kis vízbe nem hall bele az ember ezért nem törődök vele. Inkább hallgattam ahogy a szél lágyan a fuja a leveleket. Ssss mondja a fa. Nagyon megnyugtatónak találom ezt a hangot majdhogynem táncolni volt rá kedvem. Sss..recsss. Ez a furcsa zaj jön közvetlenül a fejem fülöl ami már nem annyira szép. Éppen fölnézek mikor valami puha de jó súlyba lévő valami egyenesen rám zuhan. Az arcomat beborítja két gyönyörű női comb. Nem látok semmit csak a puhaságából gondolom.
-Lennél szíves leszállni rólam szép kisasszony?-*
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 5:33 pm

Alattam ül a férfiszemély.Nagyon ideges vagyok,és melegem van.Kicsit fészkelődni kezdek,mert elzsibbadtam.Ekkor egy hangos reccsenés hallatszik alattam,és egy halk sikoly hagyja el a számat,de már a földön is vagyok.Azaz...nem is a földön,hanem a padon,a férfiszemély ölében.Megijedek,és gyorsan leugrok a padról,és visszasiklok a fa mögé.Amikor leestem,szerencsére felkavarodott a por,de szerintem még így is meglátott.Másra sem tudtam gondolni,csak Aizen mosolyára...a GONOSZ kegyetlen,kárörvendő mosolyára.Már látom lelki szemeim előtt a képet,amint végez velem.Talán még a lidércek elé is vet,hogy faljanak fel.Ulquiorra meg csak ott állna,és nézne érzelemmentes arccal,és nézné ahogy eltűnök a világon.
Nem bírok magammal,és rám tör a sírás.Még mielőtt a férfiszemély megszólalhatna még odaordítok neki.
-Ne gyere a közelembe!Nem láthat meg senki sem,főleg nem egy emberfajzat!Tűnj innen!
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 5:58 pm

*A lány mintha tűzbe esett volna rögtön fölpattan az ölemből. Tudom, hogy illetlenség más ölébe csak úgy beleülni illetve pottyanni, de azért ez a kapkodás mégis csak túlzás. Talán nem tűnök olyan veszélyesnek, hogy ilyen iramban keljen előlem menekülni. Az esés következtében fölkeveredett egy kis por, de ennek ellenére ha nem is tisztán, de látom a szép lányt amint egy fa mögé rejtezik. Úgy reszket mint egy falevél és közben furcsaságokat kiabál. Mintha félne tőlem és arról beszél nem láthatja meg senki.
-Nem kell tőlem félni még senkit nem ettem meg-* mondom nyugtatás képen, de nem igazán használ. Nem is értettem ha azt akarja, hogy ne lássák meg miért mászkál ahol mindenki megláthatja. Hirtelen rájöttem nem is tőlem fél hanem valaki mástól aki megtiltotta, hogy meglássák. Egy igazi szörnyeteg lehet az ilyen aki csak a sötétben engedi sétálni ezt a leányzót. Elkezdek gondolkodni a megoldáson, hogy megnyugtassam majd hirtelen beugrott.
-Tudod egy találkozásnál illik bemutatkozni. Szólíts engem Senki sem-nek. Így megfelel.- miközben beszélek remélem bejön a tervem. Ezt a trükköt egy régi görög mitológiában olvastam még nagyon régen. Szeretném látni, hogy néz ki a lány mert a por miatt csak a körvonalait láttam.
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 6:23 pm

Továbbra is a fa takarásában vagyok,miközben az ember beszél hozzám.Hangja megnyugtató,és kellemes.De most már nekem úgyis mindegy!Ekkor "bemutatkozik"
-Tudod egy találkozásnál illik bemutatkozni. Szólíts engem Senki sem-nek. Így megfelel.-valahogy tetszik a humora,és a megoldóképessége.Bár nem tudom Aizennek leesne-e,ha közölném vele,hogy "Senki Se látott meg..."?Most már úgyis menthetetlen a helyzetem,inkább veszek egy mély lélegzetet,és összeszedem magam.Kilépek a félhomályba,hogy Senki Se is jobban szemügyre vehessen.Nem tudom,hogy eláruljam-e a nevemet,de inkább úgy döntök,hogy nem leplezem le magam.
-Üdvözletem,férfiszemély.-hangom közömbös,szememet a földre szegezem.-Személyes okok miatt az én nevemet nem árulom el.Remélem most boldog vagy!Veszélyezteted az életemet,és legfőképp a sajátodat.De most már teljesen mindegy,mindkettőnknek.Végünk van,ha Ő rájön...
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 6:38 pm

*Nem tudom, hogy a zseniálisan egyszerű ötletem vagy a békés hangom hallatán de előjön a szép kisasszony. Egyszerűen csodálatosan néz ki főleg ebben a fehér ruhában. A szemei olyanok akár a smaragdok a haja pedig. Fogalmam sincs milyen de nagyon csodálatosan néz ki. Egyetlen furcsaságot vélek felfedezni rajta, egy kis fehér csontdarabkát amit úgy visel mint egy hajtűt. Kísértetiesen hasonlít egy lidérc maszk darabjára, de nem foglalkozok ezzel az ostobasággal. Jobban érdekel, hogy a lány még mindig nagyon fél és már tudtam nem tőlem. Közölte velem ha ő rájön, hogy találkoztunk mindkettőnknek végünk van.
-De hisz én egy senki vagyok sőt még annyi se. Tehát velem nyugodtan beszélhetsz. Mondanál valamit magadról a semminek. Tekints rám mint úgy mint a levegőre vagy egy szép szál virágra. És ki az a valaki akitől így félsz?-*
Abban a pillanatban fogalmam sincs ki ő azt hiszem csak egy hétköznapi lány.
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 6:46 pm

A férfiszemély szemügyre vesz.Szeme megakad a maszkom megmaradt kis darabjánál.Legszívesebben felszívódnék a Föld színéről.De úgy nézi azt a kis darabot,mintha már látta volna.Csak nem...?Ő is látja a lidérceket?Kérdéseire nem válaszolok,inkább én kérdezek tőle.
-Ne érdekeljen...Mellesleg,te ember vagy?Gondolom nem vagy semmi...-az ajkamba haraptam.Nem akartam semmit sem elkotyogni egy emberszabásúnak,főleg,mert lehet hogy tényleg csak egy ember,és semmi különös.Talán az utolsó kérdésére válaszolhatok bűn nélkül,elvégre nem esik nehezemre elárulni Aizent.-Akitől tartanod kell,az egy félelmetes alak.Fekete kimonót visel,és fehér köpenyt.Lehet,hogy őrültnek fogsz tartani,de ő egy másik világ ura.Nem tudom,hogy hiszel-e nekem,de ez az igazság.
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 7:03 pm

-Mint mondta én semmi sem vagyok sőt még annál is kevesebb, de ha lennék valaki ami nem vagyok akkor izének nevezném magam. Mivel nem tudok róla, hogy előttem más is lett volna így nem tudom minek nevezhetném magamat.-
* Nem akarok túl sokat elárulni magamról így az elején.A beszédstílusából könnyen rájövök, hogy nem egy közönséges lánnyal van dolgom. Elég furcsán kissé lekezelően beszél velem. Mikor közli velem kitől is kell félnem felcsillan a szemem. Végre elérkezett a pialant, hogy hasznosítsam a több évnyi tanulás gyümölcsét.*
-Had találjam ki egy Shinigamiról van szó aki Soul Sityben uralkodik. Bár a ruhád kissé furcsa egy Shinigamihoz képest tudtommal fekete kimonót viselnek. Vagy esetleg a Quincy vagy? Bár a Shinigamik őket sem csípik akár a Bountokat. Láthatod ha lenék valaki akkor nem lennék közönséges.-
*Egkor egy kis mosolyra nyilik a szám és reménykedem abban, hogy sikerült lenyűgöznöm.*
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 7:13 pm

Az első mondata nekem kissé zavaros,és nem is értem,de a többivel meglep,és leesik az állam.Úgy tűnik,ez a férfiszemély tényleg mindent tud rólunk...vagyis majdnem mindent.Azt hiszi shinigami vagyok!Ha tudnám hogy kell,most biztosan felnevetnék,vagy mosolyognék.De csak a számat húzom,és ekkor leesik: ENGEM egy SHINIGAMIhoz hasonlított!!!Na ennyi elég is hogy kihozzon a sodromból,ami eddig még sosem fordult elő.Sonudót használok,feldöntöm a férfiszemélyt, egyik lábamat ráteszem,és leköpöm az arcát.Rávicsorgok.
-TE ENGEM NE HASONLÍTGASS AZOKHOZ A FÉRGEKHEZ!-még mindig nem emlékszem,hogy miért,és hogy mióta gyűlölöm a shinigamikat.Igazából az egész eddigi életemre sem emlékszem,még a nevemre ,vagy az életkoromra sem.Mikor rájövök,hogy tulajdonképpen mit is csináltam,zavartan leszállok az idegenről.Nem szoktam ilyet csinálni.Utálok és nem is tudok harcolni!Nem tudom az idegen mit fog reagálni...
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 7:30 pm

*Valahogy sikerül kihoznom a sodrásból mert egy szempillantás alatt eltűnt majd közvetlenül az orrom előtt bukkant fel. Azt tudom, hogy a Shinigamik kifejlesztettek egy gyors mozgásos technikát, de így élőbben látva még látványosabb mint mikor csak elképzeltem. Valami rosszat mondhattam mert hirtelen fellök majd egyik lábát rám teszi és még le is köp. Ezután olyasmit ordít, hogy ne hasonlítsam őt azokhoz a férgekhez. Mikor ezt kimondja zavartan lemászik rólam. Látszik rajta, hogy megbánta amit tett.*
-Sajnálom az ősöm csak az róluk beszélt nem tudtam, hogy mások is vannak rajtuk kívül. Igaz az sem tudom én mi vagyok. Kiskorom óta látok szellemeket és hollowokat. Ember vagyok és mégsem.- *miközben beszélek az arcom és a hangom is szomorkás és nem is törödök a nyálfoltalt ami még mindig rajtam van. *
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 4:43 pm

Tartom a távolságot az ember és köztem.Úgy tűnik még semmit sem tud az arrancarokról.Nem tudom beavassam-e,de amíg nem tudom biztosra,hogy shingami-e vagy nem,addig inkább hallgatok.Bár a reiatsuja nem hasonlít egy shinigamihoz,de ilyet még én se éreztem,jóllehet én is még tapasztalatlan vagyok.
Rendben.Tehát régóta látja a shinigamikat és a Hollowokat.Igen,nem úgy beszél,mint egy shinigami féreg,de ez még nem elég bizonyíték nekem.
-Mit keresel itt?Mármint a Földön.Ide lettél rendelve?-átlátszó szöveg,de mivel hogy nem tudja,hogy én is egy lidérc-féleség vagyok,ezért sok bajom nem lehet a puhatolózásokból.-Mi a feladatod?Esetleg a lidércek irtása?-na,jó!Az utolsó kérdésemmel kicsit messzire mentem,de meglátjuk mi lesz a vége!
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue405/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue40/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (40/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 5:52 pm

Még nem osztottak be osztagba, de már küldetésre is küldtek. Nem tudom mi okból történik ez, de nem érdekelt, míg elfoglalhatom magamat. Küldetéskét pár lidérc kiirtását kaptam. A küldetés nem volt valami nehéz, hiszen alig fél óra leforgás alatt megcsináltam, ám ami utána történt na az nem volt piskóta. Először is egy különös lidérc lélekenergiáját, és egy furcsa ember lélekenergiáját éreztem meg, és miután megtaláltam a keresett személyeket ledöbbentem. Egy elég helyes lány volt ott, aki mint a tanulmányaim alatt megtanultam egy arrancar, ám a másik srácot nem tudtam megállapítani, mivel nem teljesen emberi, ám nem tudtam mi ő pontosan. Meg sem próbáltam elrejteni jelenlétemet. Három zanpakutommal nyugodt léptekkel indulok el feléjük, és köszönök.
- Üdvözlet. Nem zavarok?
Kérdeztem eléggé ironikusan.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 5:59 pm

A válaszra várok,mikor megfagy a vér az ereimben.Egy új erős lélekenergiát érezem...méghozzá egy shinigamijét!Odakapom a fejem,és hátrálok két lépést,így ismét a fa takarásába kerülök.
-A fenébe,a fenébe!A francba!-szitkozódok,és belerúgok a fába,ami ki is dől.-Nem elég,hogy ez az emberszabású kiszúrt,erre még kapok a nyakamba egy shinigamit is!Ezt nem hiszem el!Ezt már nem tagadhatom le,Aizen mindenképpen kibelez.-a fejemet fogom kétségbeesésemben.A legjobb az lenne,ha most rögtön elmenekülnék.Lehet,hogy az lesz!Izmaim megfeszülnek,és bár utálok harcolni,felkészülök egy esetleges támadásra...
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 6:23 pm

*Furcsa kérdéseket tesz fel a lány amiket nem teljesen értek. Úgy beszél velem mintha katona lennék és arról érdeklődött úgy rendeltek-e ide és mi a feladatom tán hollow ölés? A múltban végeztem pár hollow-al de ők mind megérdemelték mert náluk gyengébbekre támadtak. Éppen válaszolni akartam mikor megjelent egy idegen férfi elég magas reatsuval. A kedves hölgy ekkor a fa mögé bújik és szitkozódás közben egy akkorát rúg a fába amitől az kidől. Nem tudtam, hogy ennyi erő lakozik azokban a gyönyörűséges kacsókban. miközben szitkozódik megtudom annak a nevét akitől annyira retteg. Mikor végignézek az idegenen látom, hogy hivatalos shinigami kimonót visel. Jól tudom bájos beszélgető társam nem kedveli a shinigamikat bár az oka eddig még tisztázatlan.*
-Semmi különös csaképpen csevegek a felkelő nap fényében ezzel a gyönyörű hölggyel.-
*Nem tudom föl tűnik-e neki, hogy ember létemre látom őt.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue405/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue40/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (40/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 6:37 pm

A lány icipicit bedühödött, és kidöntötte a fát, ami mögé megpróbált elbújni. A srác eközbe válaszolt. Ám előbb a lányhoz fordulok, és megnyugtatom:
- Nyugalom! Én egyrészt még nem tartozok a 13 osztaghoz, mert igaz átmentem a vizsgán, de még nem osztottak be. A számomra kiosztott küldetéssel. Amúgy ne aggódjon arrancar kisasszony. Én nem támadok olyanokra, akik nem célpontok, és én amúgy sem vagyok jóban Soul Cityben, szóval nyugalom! Nem szólok az ügyedben a kapitányoknál, és senki másnak sem. Amúgy engem Abakura Ryuunak hívnak. - mondom, és kezet nyújtok először a fiúnak, majd a lánynak.
Ha a lány tartózkodik tőle, akkor kardjaimat előveszem, és sorba a földbe szúrom, és majd csak utána megyek közelebb hozzá. Nem aggódtam, és amúgy sem érdekelnek a faji viták, amit meg is mondok, és reménykedek, hogy bemutatkoznak nekem.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 6:46 pm

A shinigami próbál megnyugtatni,de nem igazán sikerül.És még a nevét is elmondja!Természetesen!Most már nem mondhatok igazat Aizennek,azt pedig úgyis kiszúrja ha hazudok.Abakura Ryuu ledöfi a földbe a kardjait,amik igen veszélyesen csillognak.Ekkor jövök rá,hogy én még meg sem néztem a kardomat.Fogalmam sincs,hogy nézhet ki,mivel még nem kellett használnom,és nem is terveztem.Csak annyit vetek oda Abakura Ryuunak,hogy:
-Halott vagy...-közben végig rajta tartom a szemem.Pár perc után még hozzáteszem.- Elárultad a neved,shinigami.Rossz hírem van: az enyémet nem fogod megtudni!Ha majd rájövök,ígérem te leszel az első,aki megtudja.-szarkazmust használtam erősen,ami reméltem hogy ki is tűnik a szavaimból.A kézfogást nem fogadom el.Nem bízok a shingamikban,és nem tudom miért?Talán mert félig lidérc vagyok.Talán mert egy régi emlékem fűződik hozzájuk,amire nem akarok emlékezni.Talán a múltam egy elveszett darabját képviselik,amit nem akarok megtudni...
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 6:58 pm

*Ebben a pár percben sok mindent megtudok. többek között, hogy a hölgy egy aranca meg a shinigami nevét és, hogy nem osztották, be egyetlen osztaghoz sem. Majd kinyújtotta a kezét szemében őszinteség csillog amit én erősen megrázok. A hölgy nem fog kezet és megtudom nem ismeri a nevét de megígéri a Shinigaminak ő neki mondja el elsőnek. Ekkor színlelt bánat és meglepődés jelenik meg orcámon.*
-Ez nagyon fájt kisasszony. Régebb óta ismersz még segítettem is, hogy puhán landolj a fáról leesve ezek után egy shinigaminak ígéred a neved elárulását. Most aztán nagyon megbántottál.-
*Kissé szipogok közben és megtörlöm a száraz szememet.*
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart Left_bar_bleue405/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart Left_bar_bleue40/50000Karakura folyópart Empty_bar_bleue  (40/50000)

Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 7:06 pm

- Irónia! - válaszolok a lány helyett.
Hátat sem fordítottam a lánynak, és így shunpoztam a kardjaim mögé. Kihúzom a földről, és visszateszem helyükre. Ezután ismét a lányhoz fordulok.
- Látom nagyon tartasz valakitől, és ha akarod, akkor elvihetsz az illetőhöz, és okolhatsz engem nyugodtan.
Ezután a sráchoz fordulok, és mosolyogva ennyit kérdezek:
- Te amúgy miféle szerzet vagy? Annyit tudok, hogy félig ember vagy, ám nem tudom mi vagy még?
Megvárom míg válaszol, és csak utána fojtatom.
- Nem segítenél edzeni kicsit? A küldetésemre 2 órát kaptam, de alig fél óra alatt elvégeztem, szóval van még időm. na szóval van kedved? - ezután a lányhoz fordulok - Ne légy, már ennyire merev. Ha olyan nagy gond, akkor most rögtön vigyél el a vezetődhöz, és akkor majd utánra teszem az edzést, ha neked is megfelel. - a végét a fiúnak terveztem.
Már csak várom a válaszaikat.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom





Karakura folyópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakura folyópart
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: