Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vidámpark

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue5000/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue5/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 7:47 pm

A város lakóinak néha szórakozniuk is kell így épülhetett ki ez a jócskán nagy vidámpark.Minden korosztály szívesen fordul meg ezen a helyen, hisz van itt minden. Találhatók itt hullámvasutak, körhinták, gyomorpróbáló pénznyelő játékok és persze a bódék, ahol ha ügyes vagy nyerhetsz egy plüssöt. Tucatnyi gyorsétterem várja a kedves látogatókat nappal és főleg este, mikor minden ki van gyönyörűen világítva.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue562/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue0/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 9:39 am

* Kicsit meglep, a fiú válasza, de nem foglalkoztat. Bosszantó, hogy semmilyen információval nem szolgáltak. Sebaj. Majd ha közelebbről megismerkedek az áldozattal, talán leszűrhetek valamit. Ami jobban aggaszt az Yiuzaki.*
~ A bátyját kell visszarángatnunk Las Noches-be. Ki tudja mennyire kötődnek egymáshoz, vagy az ellenfél mennyire eszes, hogy ezt kihasználja. Meglehet nem lenne elmés ötlet túl közel engedni őket egymáshoz. Nem sokára kiderül. *Gondolom magamban míg átérünk. Végigpillantok a társaimon, aztán a helyszínen. Egy Vidámpark. Vigyor húzódik az arcomra. Jó hely vadászathoz. *
- Hát itt lennénk? *Kérdezem információ fukar társam. Közbe az agyam szokatlanul pörög. Fél szemmel a terepet figyelem, míg a másikkal a társaimat próbálom felmérni. Rég hagyatkoztam az ösztöneimen kívül másra. Csak mire a harchoz érek múljon el. *
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue5000/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue5/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 10:13 am

* A kapun kilépve egy igen ismerős telepre értek. Körülöttetek csupa játék stand, körhinta, Hullámvasút, nagykerét és a többi eszköz helyezkedik el. A nap még fent van, de nincs rajtatok kívül senki. Aya meglepődötten és örömtelien néz körbe. Látszik, hogy tetszik neki ez a hely, viszont a némaság amint átértetek egyszerűen lefagy a látványtól. Lehet hogy valami rossz emlék az oka, de a szeméből ki lehet olvasni, hogy nem a legjobb emlékei vannak erről a helyről. 5 percig néz tágra nyitott szemekkel és meglepett arccal, majd magához tér, addigra a lányt már sehol se látni. Hirtelen az egyik hullámvasút tetején jelenik meg, kezében némi édességgel (vattacukor). Hamar el is majszolja, majd egy jót nevet örömében. Nem is nagyon törődve a küldetéssel, de ez nem tart sokáig, hiszen amint magához tár Yiuzaki, egyből le is rángatja dühös szavaival.*
- Aya! Gyere le azonnal! Küldetésen vagyunk! * Ordítja hangosan és idegesen fel. Valószínűleg nem a lány miatt ideges és ezt jó lesz megjegyezni. Csak ezután válaszol neked.*
- Itt vagyunk. Ezt a helyet ismerem. Itt vált a kisöcsémből lidérc, és úgy látszik tudta hogy jövünk. Készülj, mert ez nehéz játszma lesz. * Szavaival figyelmeztetni próbál, bár már te is ismered, ezt ő nem tudja.*
- Hé! Tudjuk hogy itt vagy! Búj elő! * Ordít fel ismét, ezúttal testvérének célozva az üzenetet aki ezt meg is hallja, de nem válaszol.*
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue562/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue0/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 2:26 pm

*Kicsit kiborít a pókerarcú viselkedése. Csak úgy mint a lányé. Megragadom mindkettő ruháját és arrébb rángatom őket.*
- Ti teljesen megvesztetek? Így szokás felétek vadászni he? *Teremtem le csapattársaim.*
- Minden alkalommal, mikor nekiálltok hangoskodni, eláruljátok a helyzetünk. Mit gondoltok, hogy csak úgy idejön, hogy vigyük haza? Tökkelütött barmok. *A szemem gonoszan villan. A hangerőm épp a suttogás és a normális hangerő között táncol. Mintha legszívesebben üvöltenék velük, de nem tehetem. És valóban így is van.*
- Egy ilyen kaliberű ellenféllel, nem lehet így küzdeni. Elő kell csalogatnunk, és úgy elkapni. Csapdába csalni. Hiába vagyunk többen. Az árnyékokban suhan. Az árnyékokat manipulálja. Tudom hogy erősek vagytok. Azt is hogy Aizen nagyúr okkal adott társakat. Szóval légyszi, fogjátok be. A nagyúr azt mondta én vezetem a csapatot. Szóval mostantól aki nem azt csinálja amit mondok, az magának Aizen nagyúrnak mond ellent. *Adom elő ugyanazon a hangnemen, és hasonlóan leteremtő stílusban. Nem akartam, hogy ez legyen, de az önfejűségük és a viselkedésük felbosszantott. Remélem, hogy az ütőkártyám legalább hatott rájuk. Még egyszer rájuk nézek.*
- Én is jobb szeretem a harcot szemtől szembe elintézni. De az ellenfelünk korántsem vallja a nézeteinket. Tudom, mert már csatáztam vele. Szóval most mi is megpróbálunk taktikusabban hozzáállni a dolgokhoz. Ha ez lehetséges még ekkora lárma után. * Ezek után már csak a válaszuk várom. Ha beleegyeznek akkor előadom a tervem. Ha továbbra is önfejűek, akkor visszazavarom őket Huco Moundo-ba és egyedül állok neki a vadászatnak.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue5000/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue5/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimePént. Szept. 02, 2011 6:44 pm

* Hamar elszabadul a káosz, amint a vidámparkba kerülnek. Aya elengedi magát, amíg Hyuzaki üvöltözni kezd. Ez a helyzet nem tart sokáig hála Onitsurának, aki nagy szerencsével szinte már leüvölti őket gondolatban. Bár szavaid mélyről jönnek, mégsem olyan mélyről, mint a társadé. Hogy ezt honnan tudod, elég ha a szemébe nézel. Ha az arca nem is, de a szeme mindent elárul. Az érzelmek csakúgy forronganak benne, de ő mégis magába folytja. hosszú ideig szemeztek, de körülöttetek semmi válasz. Ő se válaszol, egészen addig, amíg meg nem hallotok valamit. Ez a dolog olyan mint valami hang. Egy értelmes beszéd hallatszódik halkan. Egy hang, méghozzá egy öreg nő hangja.*
- Te vagy az Hyuzaki? Tényleg eljöttél idáig? * Teszi fel az ismeretlen a kérdést, aki igencsak meglepődik. Látszik rajta, hogy felismerte ezt a hangot, és nem igen tetszik neki.*
- Csak... * Kezd bele* ... Csak nem... Nem lehet. Képtelenség. * Suttogja halkan. A tekintetében kitörni látszik a fájdalom, de mégis megpróbálja visszatartani. El sem tudod képzelni, hogy mit érezhet át, de hogy eközben mi történik? A hang víz hangzik, mintha minden árnyékból jönne. Igazi horrorisztikus hangulatban részesülhettek. Az ingadozó reiatsu is felbukkan, szinte ugyanonnan, ahonnan a hang is. Minden árnyékból. Több mint valószínű, hogy megtalált titeket, és már rátok vadászik. Ki tudja, hogy mióta eleresztettétek már hány lelket evett meg, de ereje sokkal nagyobb, mint legutóbb. Elképzelhető, hogy már több 100 áldozata lehetett, köztük nagyobb lélekenergiájúak is. Egyenlőre semmi mást nem veszel észre. Aya a dolgokra meglepetten és érdeklődve reagál. Egy szót se szól, mindössze meglepetten tekint körbe, majd társára akin megakad a tekintete. Ez nem tart sokáig. Hamar előkapja kardját, mely az oldalán pihen és felkészül a váratlanra. Ő már kész, de te és kétségbeesett barátotok még nem. A nap eközben már megindul lefele. Fénye megvilágítja a tárgyakat, amik árnyéka felétek hajlik. Ez még ugyan nem is lennek különös, de ez a dolog mégis más. Az árnyék nem a megszokott, sőt, még mintha közeledne is. Folyni kezd felétek, mint valami vér. Vajon mit reagálsz?*

// Hangulatadó.//
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue562/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue0/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimePént. Szept. 02, 2011 8:42 pm

*Az egész helyzet kicsit meglep. Egy pillanatra még a szemem is kikerekedik, és kiráz a hideg. Először azok a hangok, aztán a reiatsu. Most pedig az árnyékok. Eléggé lesokkol. A látásom elhomályosodik. Hirtelen mintha megsüketülnék, elhallgat a világ. Teljes némaság borul az agyamra. Ritkán szoktam ilyet, de most szerét ejtem. Félni kezdek az egésztől. A hely is sokkal félelmetesebb lett. Ahogy egyre közelebb kúsznak az árnyékok, úgy uralkodik el rajtam a félelem. A fiúra nézek. A tekintete mindent elárul. Ő is hasonlóképp érez. Aztán megpillantom Aya-t. A kezében kard. Készen áll a harcra. A látványától visszanyerem az irányítást az elmém felett. Az agyamba hasít Lidérckard hangja.
~ Ébredj te szerencsétlen! *Üvölti szinte a fülembe. Ettől aztán tényleg visszanyerem a lélekjelenlétem. Megrázom a fejem, és az egyre közeledő árnyékra pillantok. *
~ Mi van félsz a sötéttől? *Gúnyolódik a kardom, tudván, hogy már visszatért a józan eszem.*
~ Dehogy is csak ámulok, hogy milyen szép a naplemente. *Vigyorodok el valóságosan is.*
~ Az ellenfelünk megpróbál megijeszteni.
~ Egy pillanatra sikerült is neki. *Jegyzem meg miközben a kezem a kardomra csúszik.*
~ Mit szólnál, ha kicsesznénk vele?
~ Mire gondolsz?
~ Nálad van még a fülesed? * Ekkor ugrik be, hogy a fülhallgatóm egész eddig a nyakamban pihent. Csendes megfigyelőként. A zsebembe nyúlok. Közben gonosz vigyorral Yiuzaki-ra pillantok.*
- Ébredj! *Legyintek a tarkójára. Remélve, hogy a pillanatnyi fájdalom kizökkenti. Az árnyakra fordul a tekintetem. *
- Hé! Sötét nagyúr! * Kiabálok gúnyosan. Aztán a társaimnak kezdek suttogni. *
- Meg akar ijeszteni. Ne hagyjátok. Ha a félelem úrrá lesz rajtatok akkor biztosan lecsap. *A fiú elé lépek. Háttal állok neki, így eltakarom a kilátást.*
- Nem tudom mit érzel most. Lövésem sincs róla, hogy mit akar tőled, de nem is érdekel. Az a feladatunk, hogy élve visszavigyük. Ha képtelen vagy harcolni ellene, akkor ne tedd. De ha most csak azért meghátrálsz mert rád ijesztett akkor én magam doblak elé. Dönts. Harcos módjára kiállsz a félelmed ellen, vagy rémült kisgyerekként hazafutsz? *Még hátrapillantok, gonoszul vigyorogva. Az árnyak miatt az arcom most tényleg ijesztő. Aztán előrepillantok.*
- Higgyetek nekem. Mi ijesztőbbek vagyunk. *Ezzel felteszem a fülhallgatóm. A fülemben bömböli kezd, a zene. A számhoz képest lassan indul és ezzel adrenalint kezd pumpálni az agyamba. Előkapom a Lidérckardot.*
- Hé Árnyéksrác! Nem akarsz játszani? Megjött a kaszás! *Kiáltom az ellenfélnek. Teljesen elönt az adrenalin. Aya-ra pillantok.*
- Védd meg amíg magához tér! *Adom parancsba hűvös stílusban. Aztán elgondolkodok, hogy a taktikus vadászat reménye, ebben a percben teljesen elszállt. Talá nem is baj.*
- Nem szeretek bújócskázni! Mit szólnál inkább a fogócskához? * Ezzel előreugrok. Fejjel az akcióba. És talán a halálba. Mint mindig.*

//Ezt hallgatja Onitsura.//
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue5000/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue5/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeSzomb. Szept. 03, 2011 6:52 am

* Hamar leblokkolsz a látványon, de a lány segítségével magadhoz térsz és te is felkészülsz a harcra. Legelsőnek egyetlen társatokat próbálod magához téríteni egy tockossal, aminek még nem látod a hatását, ezért biztató szavakat is bevetsz ami az előzővel ellentétben nagyobb hatást fejt ki. Yiuzaki is felkel, majd érzéstelen arccal kardot ránt és így szól.*
- Köszönöm.* A hangja éppen hogy csak hallatszik. Ezután felveszed a fülhallgatót és belekezdesz a zenébe. Az árnyak közelednek felétek, de te rezzenésmentesen ugrasz a veszélybe. Az ugrás pillanatában viszont megpillantasz valamit. Az egyik stand mögött egy teljes formát látsz meg. Valószínűleg a keresett személy az, de ez az árny nem marad ott sokági. Hamar megindul, mintha menekülne. Ez egyértelmű beleegyezés a fogócskádba.

Ha itt maradsz, akkor az árnyakból kezek jönnek elő, akik be akarnak titeket rántani, de ha utánaeredsz, akkor könnyedén tudod követni egészen a kísértetkastélyig, amibe bemenekül, de utol nem érheted. A nap szép lassacskán megy le, amit te is tudsz, és azt is tudod, hogy a nappal után az élyszaka következik. Az élyszaka, ami csupa sötétség, és ez kedvez neki, így hát nem elég, hogy el kell kapnod, de még időhatár is van rajtad. Kalandra fel!*


/// Az időhatár 10 hsz. Jó zene. xD///
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue562/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue0/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeCsüt. Szept. 08, 2011 12:50 pm

*Még zuhanás közben megpillantom ahogy menekülni kezd. Földet éréskor azonnal utána indulok. Nem zavarnak túlságosan a felém kapkodó karok, habár értékes másodperceket vesztek,mikor egy-egy árnyék utánam kap, vagy előttem terem, s ezért kénytelen vagyok levagdosni őket. Persze amikor tehetem elkerülöm, vagy nemes egyszerűséggel rohanás közben csapom félre az ellenfelem "segítő kezeit". Egy árnyék pont a fejem próbálja lekapni, de szerencsére nem sikerül neki. A reflexeim mentik csak meg az irhám, és emiatt haladhatok tovább. Egy következő kéz a bokám elé nyúl. Ezt átugorva nyerek, pár szívdobbanásnyi időt, így képes vagyok követni a Lidércet. Látván, hogy a kísértetkastélyba menekül gyorsan utána vetem magam, hiába. Nem érhetem utol. Egyetlen másodpercig vesztegelek kint, majd azonnal beugrok. Reménykedek benne, hogy a hely nem csupán ellenfelemnek, hanem nekem is előnyt nyújthat. Bevetem magam a sötétbe.*
~ Ellenséges terepre értünk. *Jegyezte meg gúnyosan a kardom, amit a zenétől alig hallottam.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue5000/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue5/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeSzomb. Szept. 10, 2011 7:12 pm

* Onitsura hamar bekapja a legyet és hagyja, hogy szétválasszák őt a csoporttól, de ami még rosszabb, hogy önfejűen besétál az ellenség csapdájába. Hogy ez miért rossz? Azt majd most meglátjuk. Folytassuk.

Nagy elszántsággal és bátorsággal veszed az akadályokat, már-már rémisztően nagy önbizalmat mutatsz ami valljuk be, valakinek nem nagyon tetszik. Mikor belépsz a kastélyba először a téged körülvevő sötétség fogad addig, amíg hozzá nem szoksz. Amint a szemed hozzászokik a fényviszonyokhoz és kinyitod azt láthatod a terepet. A bal oldali sarokban egy lépcsőt láthatsz, középen egy nagy kerek asztalt, amit székek vesznek körbe. Amolyan médium asztalnak tűnik. Az előbb említett bútoron még egy tábla és egy vonalzó is jelen van. Az épület 2 szintesnek tűnik, hiszen a lépcső egy párkányra, és egy folyosóra vezet ahol még egy kevés fény is beszűrődik. Túl sok dolgot nem veszel észre a fotelek, székek és az asztalon kívül... egyenlőre, de ez változik mikor egy ismerős és tiszta hangot hallasz meg.*

- Tökfej! Csak eljöttél? * Teszi fel a kérdést, de még egyenlőre senkit se látsz.

Miközben elbámészkodol megérzel valamit. Ez a valami nem más, mint egy hideg szellő. Egy lehelet, ami a jobb oldali vállad érinti meg. Ennek a szellőnek gazdája is van, aki szintúgy mögötted helyezkedik el. Ez a valaki elneveti magát, de csak halkan, szinte már kuncog. Hangja kellemesen simogatja a füled, de mire hátrafordulnál már nincs a helyén. A terepnek amint érezheted reiatsuja van, ami ingadozni kezd. Csak úgy ugrál, de nem tűnik erősnek. A médium székénél az ismeretlen személy jelenik meg. Az ismeretlen személy, akit hamar megismersz. Nem mást, mint Tsubaki Iriát pillantod meg a médium székénél ahogy azt végigsimítja a jobb kezével. Arcén kellemes mosoly látható, a lábát nem látni, de érezni rajta az ingadozó energiát. Teljesen olyan, mint az igazi, sőt még a hangja is ugyanaz.*

- Szia Onitsura.* Mondja kedvesen és feleltén nyugodtan, miközben tekintetét rád szegezi.*

// Bocs a késésért. Tessék. Egyenlőre nem akartam többet írni, mert az akkor túl sok történés lenne.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue562/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue0/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 3:05 pm

* Ahogy megpillantom a lányt gonoszul elvigyorodok. A kardom már úgyis a kezemben, így csak előre kell ugranom, és gyomron szúrnom a lányt. Minden további gondolkodás nélkül megforgatom benne a fegyverem. Gonosz vigyorral várom a fejleményeket. Tudatában annak, hogy az ellenfelem illúziójába kerültem. Ennek hangot is adok.*
- Béna! Szánalmas vagy. Iria sosem köszöntene ilyen kedvesen. Próbáld újra. *Ezzel kirántom a kardot a lányból és hátrébb lépek. Körbetekintek, hátha valahol megpillanthatom az ellenfelem. *
- Megmondtam. Nem szeretek bújócskázni. És a sötét alakokat sem bírom. Szóval.... *A kardom fénysebesen mozdul.*
- Világosodj meg! Lidércsikoly! * Üvöltöm és a tető felé lendítem a lövést. A sebességem és a befektetett lélekenergiám elégnek kell, hogy legyen ahhoz, hogy kirobbantsa a tetőt. Így a sötét épületet fény járja majd be.*

// Kis számolás. 322 Reiatsu-ból egy Lidércsikolyt lőttem el, ám azt dupla erőbefektetéssel. Ez 80 Reiatsu-t jelent. Marad tehát 242 Reiatsu.//
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue5000/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue5/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeKedd Szept. 13, 2011 7:37 pm

* Nem nagyon lep meg a látvány téged, így hát hamar letámadod Iria másolatát. Kardod belemártod és felnyársalod rá a lány ábrázatát. Szinte már élvezed az egészet. Igazi elmebeteg módjára szórakozol, de a test egy hirtelen meglepett arckifejezés után eltűnik. Miután a kellemes esemény lezajlik, hősünk gondol egyet és úgy dönt, hogy megvilágítja a termet. ezt a híres lidércsikollyal váltja valóra, ami úgy hatol át a szinteken és a tetőn, mint kés a vajon, ezzel bevilágítva a romokat. A lemenő nap fénye szép árnyalatot ad a romoknak, amik közül érdekes módon egy darabka se esik rád. A lemenő nap fényei ezen kívül egy számodra érdekes dolgot is megvilágít. Ez a dolog nem más, mint egy testes árny a levegőben.*
- Nocsak nocsak. erre nem számítottam.* Szólal fel a sötét árny. Érdekes módon nem menekül, sőt, mintha azt várná, hogy cselekedj. Az árnyból éppen hogy látható cérna vastagságú vonalka húzódik le egészen az egyik rom árnyékáig.*
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue562/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue0/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeSzomb. Szept. 17, 2011 7:58 pm

* Megpillantom végre az ellenfelem. A méretes árny, a levegőben lóg így nem nehéz észrevenni. Leporolom a ruhám, aztán ránézek a lidércre.*
- Nocsak, úgy látszik új vendég lépett színre. A híres árnylidérc. A testes ámde roppant hülye. Kezdesz bosszantani. Tudod eleinte azt hittem játszani akarsz. De kezdem azt hinni, hogy te tényleg hülye vagy. És mivel felettébb bosszantasz, mit szólnál, ha gyorsan véget vetnék a játéknak. * Ezzel elvigyorodok. Észre sem veszem az árnyat mely a romhoz húzódik. Teljesen másfele pörög az elmém. A következő mozdulatsorom tervezem. Körbekémlelek, aztán gonoszul elvigyorodok. Ravaszan csillan a szemem, és úgy látom elérkezett az idő, hogy cselekedjek. A cérna vastag árny minden bizonnyal el is érte a romot, de mivel nem látom, így nem érdekel. Minden figyelmem az ellenfelemnek szentelem. Lassan előre emelem a kardom. Nem tűnik fenyegetően, hiszen lazán tartom. Csupán jelzésként, hogy ott van a kezemben. Mikor látom, hogy a kardra figyel, hihetetlen sebességgel meglendítem azt, és egyenesen az ellenfelem szíve felé dobom. Míg ő a kardra figyel, én Shupo-val pontosan a háta mögé kerülök, és olyat teszek, amit nagyon ritkán. Olyasmit, melyre még a kardom tanított, és minden bizonnyal sokat ki fog venni belőlem. A kezemben villámgyorsan összegyűlik a reiatsu. Kék színben játszik az ujjaim közt. Az ujjaim összeszorítom. Kivéve a hüvelykujjam melyet a tenyeremmel szembe fordítok. A karom felfelé indul. Gondosan ügyelve arra, hogy az ellenfelem ne kapjon halálos sebet. Csupán lebénuljon tőle.*
- Lidércsikoly. *Sziszegem, ahogy a tenyerem elhagyja a támadás. A nyers reiatsu végig cikáz előttem. Ha a támadás sikerül, akkor pusztakézzel illetve lábbal tartom földön az ellenfelem, majd elkiáltom magam a kért társamért. Ha a támadás sikertelen, akkor a kardomért shunpo-zok és megpróbálok távolabb jutni az ellenfelemtől.*

// Gyors számolás. 242 Reiatsu-m volt az előző akció után. Ebből most 10 lejön a shunpo miatt, valamint a tenyérből ellőtt llidércsikoly, mely megduplázza a penge által felhasznált reiatsu-t. Az erősségen nem változtat. Ez 80 pontot jelent. Az összesen 90 reiatsu. Marad tehát 132 Reiatsu. //
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue5000/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue5/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 5:54 pm

* A kastély hamar összeomlik. A romok felett egy árny álldogál várván a válaszod, mely a kardod elhajításában és egy mondatban nyilvánul meg. A mondataid nem hatják meg, de a felé közeledő kard annál inkább, melyet a kezével próbál meg védeni, ám de ekkor megjelensz mögötte és egy erősebb lidércsikolyt sütsz el, ami nagy port kavar a levegőben. Ekkorra érkezik meg a kardod is, ami a por közepette utat vágva közeledik feléd, de te azt könnyedén megragadod. A por elül, de a lénynek se híre, se hamva, kivéve a reiatsuját, ami még mindig körbelengi a romokat. Természetesen te ekkor se remegsz meg, mivel a támadás előtt egy lényeges dolgot pillantottál meg, aminek tudatában előnyt élvezhetsz. Ez a lényeges dolog nem más, mint a társaid, akik ekkorra jelennek meg. Yiuzaki hatalmas fényáradattal lép a helyszínre, ami a környéken az összes romot beteríti, de ha ez még nem is lenne elég, akkor még itt van Aya is, aki egy időben jelenik meg a társával. Kardját előrántva az árnyákot vető romokat kezdi el tördelni.*
- Megjöttünk.* Szólal fel kényelmesen, de nem túlságosan érzelemdúsan az arrancar. Tekintetével pásztázva méri fel a terepet, keresvén az egyetlen ellenfeleteket. Ez addig megy, amíg csak egy rom marad.*
- Most már feladhatod! Vesztettél!* Szólal fel a lány tudatván azt, hogy tudják hol van, és nincs esélye. A végső döfést mégsem adja meg, inkább meghagyja neked. Vajon Onitsura széttöri az árnyak egyetlen búvóhelyét? Vagy inkább megvárja az estét?*

// A számolásod elfogadva. //
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue562/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue0/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 3:02 pm

* A kardom a kezemben landol, és megpillantom a társaim. Ők persze kényelmesen lépnek a helyszínre. Ez azért bosszantó, habár én voltam az aki különvált tőlük. Attól még reméltem, hogy kicsit nehezebb dolguk lesz. Leporolom a vállam, majd Yiuzaki-ra pillantok. A fényes belépője vakítóan hat rám is így hunyorogva figyelem érzelmektől újfent mentes arcát. Elvigyorodok, és ezzel a zene is befejeződik. Leveszem a fülhallgatót, majd a lányra pillantok.*
- Lekéstétek a jó részt. * Jelentem be egykedvűen.*
- Minden rendben? * Kérdezem amolyan főnöki aggodalommal. Nem túl személyes, de nem is elhanyagolható. Mikor a lány már, csak egy törmeléket hagy épen, mind a kettejükre vetek egy pillantást. Nem lenne rossz, ha a továbbiakban is velem maradhatnának. Máskor is hasznukat venném. Ez mindössze egy lélegzetvételnyi időt vesz igénybe. Ezután közelebb lépek a törmelékhez, majd oda sem pillantva, a szemem végig az ellenfelünk búvóhelyén tartva, a pókerarcú társamnak kiáltok.
- Hé lámpásfiú! Gyere ide egy kicsit Yiuzaki. Félek egyedül a sötétben. *Gúnyolódok, de érezhetően nem a társamon, hanem az ellenfelemen. Megvárom, míg a másik leugrik mellém a fényességével, majd két kézre kapom a kardom, és a lendülettől valamint a csapásba vitt erőtől, gyakorlatilag úgy siklik át a kardom a törmeléken, mint kés a vajon. Az ott bujkáló lidércet valószínűleg megsebzi a csapás, de semmiképp sem halálosan.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue5000/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue5/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2011 5:06 pm

* A történet folytatódik melyben a hős legyőzi ellenfelét a barátai segítségével, akik szinte a semmiből jelentek meg. A fény elvakít szinte mindent, de a főszereplő ezzel is szembenézve pillantja meg a védő fényekben a társait, akik közül a lány akcióba is lép. Hamar elintézi a romokat, amire Onitsura fel is szólal.*
- Lekéstétek a jó részt. Minden rendben?* Teszi fel aggódóan, de főnökieken a kérdést melyre Aya adja meg a választ.*
- Igen, ráadásul rendkívül könnyen. * Jelenti ki magabiztosan miközben kifújja magát. Látszólag ezen vezette le a feszültséget.*
- Most már feladhatod! Vesztettél!
* Ordít fel még utoljára. Ez még ismerős lehet a számunkra, de ami ezután történt, már más eset...

... A szörnyeteg a saját árnyékába szorult hála Onitsura és társai munkájának. A fiú közelebb lép a börtönhöz, majd gúnyolódva hívja közelebb társát, aki szép lassan és kényelmesen sétál mellé. Ahogy közeledik, az árny úgy nyúl, de nem nyúlik messzire, mivel a vaizard megadja a végső döfést, vagy mondhatnám inkább vágásnak is. A rom úgy hullik szét, mint egy kártyavár, de az árnynak nyoma sincs. Mi történhetett? Tehetnék fel a kérdést, hiszen úgy látszott oda menekült a lidérc, de még sincs nyoma, kivéve a reiatsujának, ami vészesen közel van hozzátok, de vajon hol?*
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue562/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue0/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 5:25 am

* Kicsit meglep a látvány, de nem annyira, hogy elveszítsem a lélekjelenlétem. Az óra ketyeg, így nincs más választásom, mint körbe kémlelni. Az egész terepet átpásztázza a szemem, árnyékokat keresve. A reiatsu alapján próbálok tájékozódni, hátha ezzel közelebb jutok a megoldáshoz. Még az a gyanú is felmerül bennem, hogy talán a saját árnyékomba bújt el. Vagy esetleg a társaiméba. És azt a lehetőséget sem tartom kizártnak, hogy egyáltalán nem is árnyat kell keresnünk. Az egyetlen stabil kiindulópont, a reiatsu. Ezt veszem szemügyre először. Majd az árnyakat és minden mást sorban. Egyáltalán nincs kedvem megvárni az estét. Yiuzaki felé fordulok.*
- Menj fel és állj olyan szögben mintha a nap pont felettünk világítana. Minél kevesebb az árnyék annál kevesebb a búvóhely. És vigyázz a saját árnyékaiddal is. *Adom parancsba, aztán a lányhoz fordulok. *
- Aya. Gyere csak ide. Szükségem lesz rád. Te fogsz fedezni úgymond. Figyeld az árnyékokat, és maradj mögöttem. Ha bármi gyanúsat látsz döfd le! *Ezel visszafordulok, és elkezdem szemügyre venni, az árnyakat. Ekkor jut eszembe, hogy mikor a fiú lejött, az árny elkezdett nyúlni. Oda fordulok, és próbálom kitalálni, hogy vajon merre bújhatott.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue5000/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue5/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 6:55 pm

* A történet folytatódik, de a szellem sehol. Az óra ketyeg és a napot már alig látni. Kísérteties csend honol a terepre, melyet egy mély és komoly személy hangja tör meg.*
- Menj fel és állj olyan szögben mintha a nap pont felettünk világítana! Minél kevesebb az árnyék annál kevesebb a búvóhely. És vigyázz a saját árnyékaiddal is! Aya. Gyere csak ide! Szükségem lesz rád. Te fogsz fedezni úgymond. Figyeld az árnyékokat, és maradj mögöttem! Ha bármi gyanúsat látsz döfd le! * Jelenti ki a vezér, de nem minden történik pont úgy, ahogy ő azt akarja, ugyanis Yiuzakinak más ötlete támadt. Összecsapja két tenyerét, ezzel széttörve a fényt, majd kezeivel úgy csinál, mintha gyúrná, azután kinyújtja karjait, mintha egy galambot engedne el. Ujjai közt mozog a fény, és olyan látványt kelt, mintha foszfor csíkot hagyna, csak ennek fehéres sárgás színe van. Miközben kinyújtja végtagjait, azokból 4 irányba kisebb gömbök repülnek szét, szinte tökéletesen pontos négyszöget leírva, majd megállnak egyszerre, és hatalmas erejű világítást sugároznak ki magukból.A látvány olyan lehet, mintha nagy üres és fehér semmiben lennétek. Ekkor ha körbenézel, már Aya mögötted áll és vigyáz, ahogy kéred. A fiút is egészen jól láthatod, de valószínűleg más fog téged jobban érdekelni, és ez a valami is jól látható. Ha körbenézel, akkor se neked, de Yiuzakinak nincs árnyéka, viszont a lánynak méretarányosan pontos árnyéka van. Ez árulkodó jel arra, hogy mi a helyzet. Ezzel a bújócska végleg lezárult. Hogy hogy kerülhetett oda? Valószínűleg egy egyszerű tévedés volt, mikor azt mondta, hogy az utolsóban lehet. Mikor a búvóhelynek szolgáló törmeléket széttörte, akkor szállta meg az árny, az ifjú társ tekintélyét. A látvány megdöbbentő, sőt még maga a sötét gesztus és meglepődik a dolgon, majd megmozdul és futni kezd. Fut, ahogy a lába bírja egészen addig, amíg a fal végét el nem éri, ahol már az egyik fénygömb várja, ami fel is robban. Ez az esemény valószínűleg a címzettnek is fájhatott.*
- Rendben. Elkaptatok. És most mit akartok kezdeni velem? Talán megint meg akarsz ölni...* kiáltja oda nektek, de ez főképp egyetlen testvérének szól.*... Bátyám! Itt vagyunk újra. Itt ezen az isten átkán, ahol azzá tettél, ami vagyok. És most mi lesz? Megint az életem fog neked kelleni? Nem okoztál épp elég problémát? Nem volt elég a húgunk elvesztése? Neked még a család is kellett? És most én következek? He? Válaszolj!* Dobja oda dühösen, mint egy csapdába esett egér. Ez az egész neked új lehet, de a többieknek nem, és ez a barátod sem zavarja, sőt, még olyannyira is nyugodtnak tűnik, hogy nem is válaszol.*
- Rendben! Akkor gyere! Gyere és vedd el ami kell! Ismét! * Ordít fel még utoljára, majd kikel a talajból, és térdre ereszkedik. Az eredeti alakját még mindig nem vette, fel ezért a látvány olyan, mint ha Aya-t látnád, csak annyi különbséggel, hogy az egész egy nagy sötétség.*
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue562/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue0/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 6:40 pm

*Eleinte meglep,sőt bosszant amit tesz, de azonnal megnyugszom, ahogy meglátom a csapdába esett lidércet. *
~ Francba. Elkerülte a figyelmem. * Dohogok magamban,de aztán meghallom a fogoly szavait. Végig Yiuzaki-nak beszél. Mintha más itt sem lenne. Ez pedig kifejezetten dühít. Megvárom míg kikel a talajból. Aya képét vette fel. Az emlékeim közt kutatva találom meg honnan is olyan ismerős a dolog. Mitológia. Az emberek által Doppelganger-nek keresztelt démont ábrázolják így. Érdekes látni a megelevenedő mitológiát, ám nem tart sokáig az érdeklődésem. Hamar arrébb húzom onnan Aya-t, majd a pókerarcúnak is intek, hogy maradjon a helyén. Előrébb lépek.*
- Nem tudom mi bajotok van egymással. De őszintén megmondom nem is érdekel igazán. Rohadtul nem ezért jöttünk most ide. Így aztán bocsi hogy nem hagyom hogy könnyek közt meghatódva tépjétek darabokra egymást. Pedig higgyétek el érdekelne. * A lidérc elé lépek, és a kardom hegyét a torkához érintem. *
- Egyenlőre meghagyjuk az életed. De ne aggódj, amint hazavittünk, s megmutattalak a főnöknek, azonnal mehettek játszani. És ez rád is vonatkozik Yiuzaki. *Fordulok hátra a fiúhoz. Nem érdekel most a családi viszály. Nem ez a feladatunk, így nem is vagyok hajlandó eltűrni. Visszafordulok a Lidérchez.*
- Most pedig ha lennél olyan kedves, és megmutatnád a valódi alakod, valamint követni minket, akkor nem kellene megkérnem drágalátos testvéred, hogy zárjon fénydobozkába. Mit szólsz? *A kardom ekkor az állához érintem. Megemelem kicsit a fejét, hogy rám nézzen. *
- Vagy akár fel is szabdalhatunk kissé, és egy fényes dobozban hazavihetünk. De mivel érdekes egy lidérc vagy, és örülnék neki ha arrancar lenne belőled, ezért nem szeretném ezt a módszert választani. Szentjánosbogaraim tudtok Gargantát nyitni ebben a nagy fényességben? *Kérdezem a társaimtól, de közben nem pillantok hátra. Végig a foglyot nézem, és közben tervezgetek. Szeretném ha Arrancar lenne, és magam mellé vehetném a testvérével és a lánnyal együtt.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue5000/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue5/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeHétf. Okt. 10, 2011 6:11 pm

* A lidérc hamar kiönti a szívét, ami kissé zavaró egyesek számára. Mint valami nagy főnök, Onitsura pont úgy jár el. Tettei megnyilvánítják a céljukat, és szavai épp olyan igazságosak, mint az a személy, aki felkérte őket. Gondolhatnák ezt azok, akik nem ismerik a nagyurat, de ne is húzzam tovább. Aya nagy könnyedséggel lép arrébb, de Yiuzaki a parancshoz híven meg sem mozdul.*
- Te ki vagy egyáltalán? Csak nem egy halálisten? Miért engedelmeskednék pont neked, de legyőztetek, és én betartom a szavam. Mehetünk.* Fogalmazza meg könnyedén az a személy, akinek ekkor fájt a legjobban a szíve. Természetesen a többieknek szóló parancs gond nélkül eljut, sőt, azon nyomba meg is nyitnak egyet, pont mellettetek. HA belépsz, akkor mindenki más is belép veled együtt, és megkezdődik az út Aizen nagyúr színe elé.*


// HA kívánod, akkor folyt köv. Aizen nagyúr terme.//
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Vidámpark Left_bar_bleue2550/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Vidámpark Left_bar_bleue700/50000Vidámpark Empty_bar_bleue  (700/50000)

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2015 10:28 am

Az állatkert hangis ricsaja közt sajnos nem bukkantam semmire sem. Pár halott lelken kívül semmit különös nem történt. Így utamat tovább folytatva a Karakurai vidámparkba keveredtem, ami ugyancsak közel volt, hisz a turista látványosságok jobb ha egy helyen vannak. Ne kelljen annyit mászkálni és bolyogni a más városból érkező embereknek. Tovább haladva az utamon a vidámpark hatalmas óriáskerekét és hullámvasútját pillantom meg legelősször. Valahogy soha nem érdekelt hogy ezekre ráülljek. Érzékeimet kiélezve kutatok gyanús alakok, lélekenergiák vagy csak tárgyak után. De pontosan mit keresek? Magam sem tudom.
Vissza az elejére Go down
Ivan Azgiaro

Ivan Azgiaro


Hozzászólások száma : 218
Regisztrált : 2013. Jun. 20.

Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2015 3:08 pm

*Fail. Jelenthetné ki ismét egy hang Iria fejében. Bizony kedves hősünk immáron majdnem felkutatott minden szórakozó helyet a cél érdekében, de sajna továbbra se semmi.

Viszont ha már itt vagyunk, akkor vessünk egy kis fényt a vidámparkra is. Iria útja során semmi furcsa dolgot nem találta nap ragyogó sütésén kívül. Nyugodtan érkezik meg eme szent helyre, ahova a fiatalok szórakozni járnak. Milyen csodás is lenne, ha itt találná meg azt a semmit amit keres, de itt is csak pár fiatalt lát, kik nem féltik magukat a napfénytől, vagy esetleg napernyővel takargatják hófehér bőrüket ezen kellemesen sugárzó energia elől. Bizony kissé fülledt a levegő, főleg a szerelmespárok által sziporkázó különleges aura miatt. Bár Iriát nem hatja meg az Óriás kerék látványa, se a hullámvasút, vagy a szellemkastély, mégiscsak úgy tűnik, hogy ezeken kívül semmi érdekességet se talál. Érdekes mód még lidérc által rongált területnek sincs nyoma. Bizony még ha lidérc is lenne,d e úgy látszik, hogy eme szép napon ők is inkább a pihenés mellett döntöttek.

Am térjünk rá a történésekre. Iria megáll a vidámpark előtt, hogy nyomokat vagy a semmit keresse, de úgy látszik, hogy még a semmi is nyaralni ment. Bizony-bizony. Ez nem egy szerencsés nap. Talán ha más helyen próbálná. Am iria mellett elhalad egy emberke. Haja olyan mint a csillagok alakzata. Magas férfiról van szó, aki napszemüveget visel, illetve rövid ujjú ruhákat. Bőre nem sokkal tér el a hétköznapi emberekétől. Testéből érződik a halálistenek által jól érzett lélekenergia, mégsem reagál semmit Tsubaki közelségére. Mintha hétköznapi dolog lenne neki, hogy halálistenek mellett járkál. Na vajon merre keres most tovább Iria? Mi lesz a következő hely? És vajon miért lesz pont az a hely?*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark   Vidámpark Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vidámpark
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: