Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dojo

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue14000/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 17, 2009 8:33 pm

*A lányt eléggé erősen éri a támadás, lévén nem is igen védekezett ellene úgy, ahogy kellett volna, mit lehet tenni, vannak balszerencsés dolgok. A férfi még mindig nem akar nagy kárt okozni, látni rajta, hogy nagyon visszafogja magát. Mikor Kaelina rászorít a kardra, keze elvágódik, nincs mit tenni. A kard azonban mégsem szabadul ki a kezéből, a shinigami nem próbálja meg kirántani, tart tőle, hogy levágná a lány ujjait a mozdulattal. Így Kaelina pengéje egyenesen a férfi felé közelít. Utolsó pillanatban egy széllöketet érezhetnek mindhárman, még a szemüket is kénytelenek becsukni tőle. Mikor Kaelina kinyitja szemeit, akkor láthatja, hogy kardját Kenpachi tartja, kezével könnyedén megfogta mielőtt az a másik shinigamiba vágódhatott volna.*
-ÉRdekes! *Nevet fel, hangjában tényleg érdeklődés hallatszik.* -Nagyon érdekes!! *Nevet tovább, mást nem is mond eleinte.* -Te lány... Kaelina, mi? Megjegyzem a neved! Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a sorsod! Egy nap majd az ígéretedhez híven megküzdünk! Életre-halálra! *Nevet tovább. Természetesen az utolsó dolgot nem gondolja komolyan, ez csak egy afféle motivációt ad, hogy mindent beleadjon majd a fejlődésbe, lévén sneki sme akar meghalni, nem ölne meg senkit, akiben szórakozást láthat még.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina


Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue250/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 17, 2009 8:47 pm

-köszönöm kapitányúr nem fog csalodni benem
*tükrözödika fejlödhetnék a szemében azzal
megfordul majd orditania kellet a fádjdalomtól egy jó erőset orditott*

-ááááááááááááááá *sziszen odakap a válához most kezdi érzni a fájdalmat mikor megy ki az adrenalin a szervezetéből*
*g*türjél kaelina türjél...........nem lehetsz gyenge!!!*ez a gondolat járt a fejében*
*a lány eltette kardját elindult leült és csak tür egy orditásal kiadta a fájdalmat rászoritott a fogára fogja a válát de tür esze ágába ninscs elmmenni a 4es osztaghoz mit neki egy ilyen sérülés?Ám végül ugy dönt lekezelteti sérülését ami biztos az biztos nehéz döntés volt inkább nemkockáztatt igy hát elhagyta a dojot*
Vissza az elejére Go down
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina


Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue250/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 17, 2009 8:58 pm

-nem kérek orvosi ellátást nem én!!!!!
*visszajött látszik rajta hogy fáj neki de probál ura ugymond
inkább hölgye lennia fájdalomnak leül törüpülésbe*
Vissza az elejére Go down
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina


Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue250/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 20, 2009 6:07 pm

-Nekem nem kell orvosi ellátás!!!
*hajtogata törüpülésben*
-Nekem abszolute nem...
*direkt harcol a fájdalommal makacs akár egy
öszvér már pedig én akkoris megmutatom hogy
ki vagyok jár a fejében* Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue14000/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 20, 2009 11:15 pm

*Zaraki csak felmosolyog, mikor a lány visszatér, termsézetesen ez közel sincs az afféle barátságos mosolyhoz, sokkal inkább egy önelégült mosoly. Hamarosan az ablakon beugrik valaki. Kaelina mögött, rá Kaelina vállára, majd onnan továbbugrik. Kenpachi előtt landol a jószág, ekkor lehet csak látni, hogy Yachiru az.*
-Ken-chan. Már mindenhol kerestelek! Golyófejű keres, mert hogy akar valamit... *Hallatszik a leányzó hangja, aki láthatóan mit sem törődik a többiekkel. Erre érkezik a kapitány hangja, válaszképpen.*
-Golyófej? *Vonja fel szemöldökét, érdeklődve figyel.* -Ikkakura gondolsz?
-Rá..rá... Csak gyere már, Ken-chan! *A férfi sóhajt egyet, feláll a kényelmes ölő pozícióból, majd Kaelinára vet még egy pillantást.* ~Kaelina.. Mi?~ *Majd szó nélkül indul meg Yachiru hadnaggyal a vállán el felé. A shinigami, akivel Kaelina küzdött, odasétál a lányhoz, majd megszólítja még ő is.*
-Jól küzdöttél... De amint látom vannak hiányosságaid... Tudod, hogy mi az a shunpo? *Érdeklődik valamiről. Régebben tanították az efféléket az akadémián, de kaelina maximum a fogalmával lehet tisztában, azzal, hogy hogy kell csinálni, nem. Persze, letagadhatja, hogy képtelen rá, bár ez csak egy ártalmatlan kérdés.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina


Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue250/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 21, 2009 10:57 am

*elgondolkodik*
-villámlépés de nem tudom nem tanitották nekem....nem volt rá esélyem megtanulni
tudod amilyen körülmények között én felnötem nem volt időm akadémiára járni amit tudok arra apám tanitott de az az összes tudásnak 3%a mint amire egy shinigaminak szüksége van.
*felelte nyugodt hangon szúrkálja avállát a fájdalom de probál nem foglalkozni vele de arcán határozotan látni mindenegyes perc egy harc vagy van akaratereje vagy nincs odakap a váláhozz nem birja tovább itt a vége majd sziszen egyet ahogy sebe lassan lassan kezd gyogyulni csíp szúr *

-sajnos nem tanitották a villámlépést nekem*fogja a sérült vállát*
Vissza az elejére Go down
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina


Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue250/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Dojo - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Dojo - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 21, 2009 11:35 am

~nem álhatsz meg gyakorolnod kell fogd fel sulyós leckeként...*hajtja saját gondolota majd kimegy a dojoból*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dojo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dojo
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Soul Society :: Tiszta lelkek városa :: 11. osztag-
Ugrás: