Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Aizen irodája

Go down 
+12
Akamoto Imuru
Tsubaki Iria
Hanashita Onitsura
Higoshi Aya - Takayuki
Kobusi
Ulquiorra Schiffer
William Wandern
Hirako Shinji
Anvar Szaba
Minato Angelote
Akki Enzeru
Zaraki Kenpachi
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue14000/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 4:14 pm

Las Noches jelenlegi vezetőjének szobája. Általában itt érhető el. Két része van, az arrancaroknak csak a külsőbb részhez van belépési joguk. Ennek a teremnek a jellegzetessége a hosszabb lépcsősor utáni szék, melyen Aizen helyet foglal. Mellette szokott állni két társa, Gin és Tousen.


A hozzászólást Zaraki Kenpachi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 20, 2009 3:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Akki Enzeru
Arrancar
Akki Enzeru


Hozzászólások száma : 29
Kor : 36
Tartózkodási hely : Dombegyház
Regisztrált : 2009. Apr. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue295/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (295/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue50000/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2009 1:50 pm

Enzeru egy napon sétálni indult a hosszú és fehér folyosókon amik jellemzők Las Noches-re. Egyszer csak a háta mögött rohanvást haladó léptekre lett figyelmes. Azonnal hátrafordult megnézni ki siet és miért. * Remélem semmi harci szándék nem vezéreli, mert ma nem igazán van kedvem acsarkodni ha nem muszáj* - gondolta Akki miközben hátra fordult és jobb kezét katanájára helyezte.
- Enzeru - san Aizen - sama hívat az Irodájába. Már mindenütt kerestlek. Kérlek amint tudsz jelentkezz nála. - Mondta a gyors léptű Arrancar. Haja színe őszes volt, az arca kipirosodott a futástól.
- Köszönöm szépen, hogy szóltál. - válaszolta Enzeru udvariasan és közben Elindult Aizen Irodája felé nyugodt léptekkel s levette kezét a katanájáról.
* A fene! Már megint vele kell találkoznom! egyre idegesítőbb ez az alak! Remélem semmi haszontalan dolgot nem akar nekem mondani. * - Gondolta Enzeru miközben végig haladt a kietlen folyosón egészen Aizen irodájának az ajtajáig. Amikor odaér az arcáról letörli az unalmat és a gyűlöletet és udvariasan bebocsátást kér. Hamar jön is a válasz. Az ajtó kisebb nyikorgást követően kinyílt és Enzeru Elsétált Aizen széke elé és féltérdre ereszkedett evvel megadva a tiszteletet ami "meg illeti".
- Aizen - sama, megtudhatom miért is hívattál engem? - Kérdi Enzeru lágy hangon.
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue14000/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2009 1:58 pm

*Aizen szokásos könyöklő pózában ül a székén, mellette Gin, másik oldalán pedig Toushiro állnak. Pár másik arrancar már a székkel szemben áll, ám ahogy Enzeru belép, néhányan rátekintenek, és felhördülnek.*
-Csak a 90-es az... *Hallatszik halkan, ám jól kivehetően Enzeru számára. A tagokat nem ismeri, de láthatólag nem is most azonnal fogja megismerni őket, mivel Aizen int, hogy menjen közelebb.*
-Küldetésem van számodra, a többi arrancarra együtt. *Mutat kezével a többiekre, majd visszakönyököl.* -A Földre kéne mennetek. VAn ott egy hollow, már régóta kerüli a shinigamikat, nagy sikerrel. Jó képességei vannak, és belőle is arrancart akarok csinálni. A feladatotok tehát, hogy elhozzátok hozzám. *Jelenit ki, majd kis hatásszünetet tart.* -A csapatot Enzerura bízom. *Jelenti ki, mire a többi arrancar közül az egyik előrelép, és felkiált.*
-Pont ennek az alacsony rangú kis..... *Ám végigmondani mrá nem tudta, mivel Aizen csöndre intette, majd várta Enzeru reakcióit.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Akki Enzeru
Arrancar
Akki Enzeru


Hozzászólások száma : 29
Kor : 36
Tartózkodási hely : Dombegyház
Regisztrált : 2009. Apr. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue295/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (295/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue50000/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2009 4:31 pm

Ahogy Enzeru a letérdelése után megpróbálta jobban szemügyre venni a körülötte lévő Arrancaro - kat, de nem sikerült neki, mivel nem tudta volna feltűnés mentesen megtenni ezt. A levegő kissé nyomasztó volt a légkörről nem is beszélve. Amint Enzeru felteszi a kérsését Aizen-nek egy hang szólal meg.
" -Csak a 90-es az..." - Mondta az Egyik ismeretlen Arrancar.
Enzeru azonnal oda csapta a fejét, de erőfitogtatás helyett egy könnyed mosollyal elintézte a dolgot majd Aizen rögtön csendre is utasította a kételkedő Arancar - t és Enzeru visszatért az eredeti pozíciójába.
* Hmmm...újabb arrogáns egyének akik azt hiszik a számuk a mindenük. Remélem nem valami közös dolgunk lesz, mert annak nem fogok örülni! Ráadásul Aizen is rendre utasította őket amivel mélyebben elhintette bennük a gyanakvást az erőm felől! * - Gondolta Enzeru miközben a mosoly továbbra is az arcán maradt. Ezután Aizen folytatta a mondandóját, de Enzeru ekkora már felállt és úgy hallgatta tovább. Látta ahogy Aizen a trónusán könyököl és mellette a két sehonnai Shinigami áll.
" - Küldetésem van számodra, a többi arrancarra együtt. " - Mondta Aizen és a többiekre mutatott majd újra kényelembe helyezte magát a trónusán.
"-A Földre kéne mennetek. VAn ott egy hollow, már régóta kerüli a shinigamikat, nagy sikerrel. Jó képességei vannak, és belőle is arrancart akarok csinálni. A feladatotok tehát, hogy elhozzátok hozzám. A csapatot Enzerura bízom. "
* Csak ezt ne! Éreztem, hogy kiakar velem cseszni...* - Gondolta Enzeru Aizen mondandója után és a mosoly az arcáról eltűnt, helyette semmitmondó arckifejezés jelent meg.
Ekkor hírtelen a többi Arrancar-ok közül egy fenhangón megszólal.
"-Pont ennek az alacsony rangú kis..."
Enzeru erre csak a szemét rántja a hang felé, de ekkor Aizen lecsitította.
* Ha még egyszer így lenézel nem fog megmenteni Aizen se! * - gondolta magában Enzeru és a tekintetét Aizen-re szegezte.
- Aizen - sama, ha ez a parancsod nincs ellen vetésem. Esetleg tudnál adni pár Információt a Hollow pontos hollétét illetően és milyen "képességei" lehetnek valamint lesznek-e előre látható gondok/ zavaró tényezők? Ha jól értelmeztem akkor lehetőleg élve fogjuk el és az esetleges gondokat kerüljük vagy szüntessük meg amik a Hollow elfogásával és ide hozatalával fellépnek. Netalán rosszul gondolom? - Fejezte be a mondandóját, a többi Arrancar-ra nem figyelve és teljesen nyugodt hangon. A szobában feszültség kicsit fokozódott a kisebb monológ elhangzása után, de Enzeru-t ez a legkevésbé érdekelte. Csak örült, hogy végre elhathatja Las Noches-t és vele együtt az átkozott sivatagot és persze annak, hogy harcolhat is.
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue14000/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2009 5:03 pm

*Aizen végighallgatta a kérdést, és csak elmosolyodott, teljes higgadtsággal.* -A feltételezésed pontos. Elkapni élve, az esetelges gondokat megszüntetni. *Kezdi hátulról a válaszok megadását, majd rátér a hollowra is.* -Pontos információink nincsenek róla, ám azt tudjuk, hogy megvana képessége, hogy elrejtőzzön, amikor csak akar. Pont ezért is lesz nehezebba feladat, mint egy szimpla hollow elkapásánál, és ez az oka, amiért hasznát venném arrancarként. *Válaszol szépen kifejtve, tervét elárulva, vagy legalábbis nagyon is úgy tűnik, hogy elárulta a tervét, de hát Aizenről van szó. Ki tudja, hogy valójából mire készül, mit akarhat a hollowval. Talán sosem tudják meg. Talán igazat mondott majd kiderül.*
-Van még kérdésed? Ha nincs, induljatok. A honlétéről nem tudunk még, de gondolom ezt a rejtélyes képességéből kitaláltad. *Ad még egy csipetnyi információt, amennyiben nem jött volna rá, mielőtt még megkérdezné esetlegesen.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Minato Angelote
Arrancar
Minato Angelote


Hozzászólások száma : 320
Regisztrált : 2009. Apr. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue1190/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (1190/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue10/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (10/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeKedd Ápr. 28, 2009 10:00 am

Minato lassú léptekkel haladt az iroda felé s közben elégedetten fütyörészett.A szoba ajtajához érve óvatosan bekopogott majd választ várva dőlt neki a fehér falnak.


A hozzászólást Minato Angelote összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 30, 2009 3:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue14000/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeSzer. Ápr. 29, 2009 3:35 pm

*Minato várakozhattott egy kis ideig az irodaszerűség, szóval a szoba előtt, mire Aizen végre megadta neki a parancsot a belépésre. Aizen melett ezúttal csak Gin állt ott. Aizen szokás szerit a székén ült, a karfára könyökölve, s intett Minatonak, hogy lépjen közelebb.*
-Küldeetésem volna a számodra, kissé más, mint az eddig megszokottak. *Kezd bele mondandójába, majd kisebb szünetet tart, scsak után folytatja.* -A Földön élnek bizonyos vaizardok, olyan shingiamik, akik hollowok erejére is szert tettek. Utánuk kébe kcisit nyomozni, maximum három napig lehetsz távol, majd utána jelentést várok. *Mondja végig el a küldedtést, szigorú hangnemben.* -Jó lenen tudni a számukat és a helyet, ahol bújdosnak. A semmiből kell kiindulnod. *Természetesenn ezek parancsok, egyáltalán nem kérések, úgyhogy aizen nem fogja eltűrni a megtagadásukat, persze valószínűleg egy szimpla arrancar nem is merné.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Minato Angelote
Arrancar
Minato Angelote


Hozzászólások száma : 320
Regisztrált : 2009. Apr. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue1190/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (1190/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue10/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (10/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeSzer. Ápr. 29, 2009 7:28 pm

minato miután végighallgatta aizen parancsait illedelmesen távozott,szabadulása után az ajtónak dőlt és kifujta a levegőt,amit nem mert bennt megtenni.
*huhh,ez kemény volt,lehet,hogy még mindig dühös rám a múltkori incidens miatt?na mind 1,most erre nem érek rá,sietnem kell,különben még a végén fejemet veszi*
minato nem sokat tétovázott,az ideje rohamosan fogyott.eszeveszett rohanásba kezdett át az emberek világába.
Vissza az elejére Go down
Anvar Szaba

Anvar Szaba


Hozzászólások száma : 21
Regisztrált : 2010. Jun. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue265/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (265/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 6:17 pm

*Anvar odaért a kőajtók elé de nem volt még nyitva szóval leült és nekitámaszkodott a falnak így várta hogy Aizen megtisztelje jelenlétével.*
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji


Hozzászólások száma : 174
Kor : 31
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue10000/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue3000/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 6:58 pm

*Gin sétál el Anvar előtt és látszik rajta hogy indulna be Aizen irodájába, de mikor meglátja az arrancart átvillan valami az agyán és lenéz rá szokásos gúnyos nézésével.*
Hali, pont jó, hogy itt vagy Aizen samanak lenne egy kérése feléd. Azt szeretné, ha elfognád az új kiszemeltünket a sivatagban.
*Itt kis hatásszünetet tart.*
Ő egy kis mozgékony orszarvúra hasonlít leginkább aki két lábon jár... Mit gondolsz képes lennél élve idehozni?
Vissza az elejére Go down
Anvar Szaba

Anvar Szaba


Hozzászólások száma : 21
Regisztrált : 2010. Jun. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue265/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (265/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 7:05 pm

*Anvar ismét csak egyet bólintott* "Remek megint a semmiért küld el a sivatag közepébe. Mintha nekem se lenne jobb dolgom" *Azzal felkapta karját köpenye meglibbent és elindult hogy megtegye amit Aizen kért tőle.*
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji


Hozzászólások száma : 174
Kor : 31
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue10000/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue3000/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 7:07 pm

*Gin csak rándít egyet a vállán*
~Sose fogom megérteni ezt az embert~
Társat kérsz mgad mellé vagy egyedül akarod csinálni?*Kérdez még utána bár már előre sejti a választ.*
Vissza az elejére Go down
Anvar Szaba

Anvar Szaba


Hozzászólások száma : 21
Regisztrált : 2010. Jun. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue265/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (265/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 7:14 pm

*Anvar hallotta Aizen szavait de csak fejét csóválta és futott tovább magában bosszankodva.* "Úgy érzem lebecsül még hogy ilyen semmiséghez társak hova gondol"
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue285/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 4:25 pm

*Követem Ulquiorrat mígnem megállunk Aizen irodája előtt. Majd belépek a teremben a hatalmas áthaladva. Egyenesen sétáltam előre semmit nem mondva és folyamatosan csak előre nézve. Majd amikor elértem a trón elé térdre ereszkedtem és fejemet is leeresztettem a tiszteletem jeléül.*
-Hallottam hogy hivatott uram. Miben lehetnék az ön szolgálataira uram?
*Kérdeztem meg tőle miközben ugyanabban a pozícióban maradtam amit felvettem.*
~Ha egy újabb küldetés lesz az akkor remélem most egy kicsit jobb lesz mint legutóbb.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue5000/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue5/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (5/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 4:51 pm

- Ulquiorra. Most már elmehetsz.
Mondja egy már régóta ismerős hang.
- Igenis Aizen nagyúr.
Ezzel kiment és becsukta az ajtót. A teremben egy másik arrancar is jelen volt.
- Légy üdvözölve, Wandern. Hűségedért most megjutalmazlak. Megkapod a számozásod. Ezentúl te leszel a 75-ős számú arrancar.
Jelenti ki hangosan. Erre a mondatra a másik arrancar is felemeli a fejét.
- De Aizen nagyúr. Én vagyok a 75-dik arrancar.
Thousen és Gin is jelen vannak a beszélgetésben, de Thousen hamar megmozdul és ledöfi az arrancart, majd így szól.
- Engedetlen és törvényszegő magatartásért büntetés jár. Az igazság nevében.
Az arrancar hamar kifekszik, majd egy fura alak jelenik meg.
- Ő az a személy aki beleégeti tested egy általad kijelölt pontjába a számozást. Ezen felül egy újabb küldetést bízok rád. A végtelen sivatagban behatolást jeleztek. A te és egy másik személy feladata lesz ezen személyek deaktiválása. Remélem a másik arrancar nem várattat meg.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue285/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 5:10 pm

-Köszönöm a megtisztelő szavait Aizen nagyúr. A legjobb tudásom szerint fogok eljárni hogy teljesítsem azt a küldetést amit ön rám bízott. A számot pedig a szívemhez kérem.
*Felállok és megvárom hogy belém égessék a számot amit kaptam.*
-Elnézést hogy kérdezősködöm de ki lesz a társam nagyuram?
*Közben pedig végig azon gondolkoztam hogy vajon egy erősebb valakit osztanak be mellém aki majd elorozza előlem az áldozatokat. Nem szeretem hogyha valaki beleszól vagy megváltoztatja a dolgokat ahogyan én azt elterveztem.*
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 6:48 pm

Mire elérkeztünk a végállomáshoz, biztos voltam benne, hogy legalább Hófehérke észrevett.
~Ahogy azok a furcsa szerzetek mondták még a folyosón, olyan a reiatsum mint egy shinigamié...
Meglátva, hogy hova lukadtunk ki. Nyeltem egyet.
~Azt hiszem most nem alkalmas zavarni.
Sarkon fordultam majd mielőtt elindultam volna egy test puffanása hallatszott.
~Úgy tűnik nagyon nem alkalmas.
Szépen lassan elindultam visszafelé...
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue5000/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue5/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (5/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 6:49 pm

Ulquiorra kilép az ajtón, majd becsukja azt, ekkor a 99.-dik arrancart pillantja meg.
- Aizen nagyúr téged is látni kíván. Ajánlom ne várakoztasd meg.
Ezek után elmegy. Ezt persze a bentiek nem láthatták.
Ezek után Aizen ismét megszólal.

- A társad? Kobisi. Fáradj beljebb.
Mondata az ajtón kívül is tisztán halható volt. Ez a mondat úgy hangzott, mint egy kérés, de igazából egy parancs volt.
Miután megérkezik az utolsó alkotó elem is, Aizen ismét belefog mondandójába.

- Most hogy ilyen szépen összegyűlünk, mondom is a küldetést, de előbb. Wandern. Ő lesz a társad. Ti ketten most már egy csapatot alkottok. Na de térjünk a tárgyra.
Tekintetén ekkor kedves mosoly tűnik fel, a kezével takarja el ezt.
- A végtelen sivatagba, ahogy mondtam behatolókat észleltünk. Feltételezhetően shinigamik. A ti feladatotok az lesz, hogy deaktiváljátok őket. És most távozhattok.
Az ajtó túloldalán ismét Ulquiorra vár titeket, majd így szól.
- Kövessetek. Megmutatom a kiutat.
Zsebre dugja kezét. Tekintete nem rebben semmit ismét, viszont egész idő alatt a páros szemébe nézett, majd megfordul és elindul.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue285/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 8:12 pm

-Ideje lesz indulnunk Kobusi.
*Mondta halkan Kobusinak majd intett neki hogy kövesse. Majd Ulquiorrát követi hogy megtalálja a kivezető utat a sivatagba. Habár nagyon is jól tudta hogy hol van az eddig még sosem kellet ide jönni és valljuk be nem ismerte ki jól Las Noches ezen részén.*
~Na végre Halálistenek... Végre egy jó kis csatában lesz részem. Bár most nem árt majd ha az úton odafelé Kobushit is beavatom majd a tervembe hogy hogyan is tervezzük majd meg a rajtaütést.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 10:31 pm

...azonban a Negyedik megszólított.
-Igen is.
Nyújtott lépésekkel visszaindultam, első lépésként leróttam tiszteletemet néhány jobb gesztussal.
~Hatalmas terem.
ámulok a helység méretein, az én kis szobám nincs akkora mint a trónszék 3ada. Miután a feladatunkat kiosztották, fejhajtással nyugtázom, hogy megértettem. Elhagyom a termet, Wandern szavaira is csupán biccentek.
~Úgy tűnik még nem vette észre. Szerencse, addig sem lesz oka nekem esni. Továbbá az is érdekel, hogy mennyi erő szorult ebbe a testbe.
Kezemet magam elé emelem és néha néha összeszorítom az öklömet. Majd Ránézek újdonsült társamra.
~Az övé is érdekelne.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue285/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 2:50 pm

*Követem Ulquiorrát közben végig a taktikát fontolgatom.*
~Elvégre a sivatagban mi leszünk előnyben és egy meglepetés szerű támadással akár meg is ölhetnénk mindet. És talán legjobb hogyha az éj leple alatt támadunk mert így csak tovább növeljük az esélyeinket. Szó mi szó egyedül jobban szeretek dolgozni de az is lehet hogy azért kaptam társat mert egyedül nem lennék elég. Szóval jobb lenne hogyha felmérném az ő erejét is.
*Kobusi mellé lép, hogy beszélő közelségben legyenek és így ne hallja senki a beszédüket.*
-Üdv Kobosu ha jól emlékszem. Én William Wandern vagyok a jelek szerint társak leszünk. Ezért el kellene beszélgetnünk egymás erejéről és egy tervet összeállítani a behatolók ellen.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 3:24 pm

Karba tett kézzel és lehajtotta fejel haladok vezetőnk mögött. Amikor William mellém szegődik felé sandítok és közelebbről is szemügyre veszem.
-Örvendek. Igen jól emlékszel. Ami a tervet illeti...
Kicsit elgondolkozom, és felnézek a plafonra egy pillanatra. Szinte azonnal be is ugrik valami.
~Igen, ez jó lesz.
-Nem vagyok egy erő bajnok, a gyorsaságom az erényem. Szóval, ha te eltereled a figyelmét mögé kerülhetek és onnantól már csak egy vágás, szúrás, ami kézre esik.
Fejtem ki javaslatom.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue285/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 3:37 pm

-Értem hogy mire is gondolsz... Én még hozzátenném hogy a támadásunk legyen éjszaka. A látási viszonyok romlása miatt. Bár ez ránk nem vonatkozik mivel mi itt kiismerjük magunkat. Én benne vagyok a tervben. Én igaz nem vagyok se kimagaslóan gyors sem pedig erős sem. De harcolni viszont elég jól tudok. Szóval a feltartás a részemről rendben van. De nem is biztos hogy ilyen könnyen fog menni mint ahogy mi most eltervezzük. Majd ott elválik minden. De azért jó ha van egy tervünk amivel nagyfeszültséggel sikert aratunk.
*Majd tovább lépkedek mellette. Kíváncsi voltam mire véli majd az okfejtésem. Körülnéztem a folyosón bár még mindig nem tudtam hol lehetünk elvégre a palota ezen részén még nem jártam csak egyszer. De akkor is ugyanúgy elkísértek.*
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 7:32 pm

Kissé furcsálltam a terv "éjszakai" részét.
-Las Noches kupoláján kívül, tudtommal mindig éjszaka uralkodik. Azonban a világos homoktól meglehetősen világos van. De tényleg fölösleges tervezni. A sivatag nyitott és könnyen belátható nagy távolságról is.
Zárom rövidre a témát. Lassan el is érkezünk a kijárathoz, végül a sivatagban kötünk ki. Az irányt megkaptuk merre kell menünk így el is indultunk. menet közben unalmam csillapítása véget a maszkom szélét birizgáltam a körmömmel.

/ Folyt: Végtelen sivatag: Sivatag ( Ulqi'Bá remélem nem haragszol h átsorolunk oda. Smile Indexeltem. ;D ) /
Vissza az elejére Go down
Minato Angelote
Arrancar
Minato Angelote


Hozzászólások száma : 320
Regisztrált : 2009. Apr. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája Left_bar_bleue1190/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (1190/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája Left_bar_bleue10/50000Aizen irodája Empty_bar_bleue  (10/50000)

Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 7:27 pm

*Minato kopogtat az iroda ajtaján.Küldetése nem pont úgy sikerült,ahogy azt Aizen megparancsolta és ezért kicsit idegesen toporog az ajtó túlsó oldalán.Azonban jó híreket is hozott,aminek fejében reméli a megbocsátást.Várja,hogy egy hang (lehetőleg Aizené) beinvitálja.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aizen irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Aizen irodája
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Hueco Mundo :: Las Noches-
Ugrás: