Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share

Utcák

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu

Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue405/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue40/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 02, 2013 3:43 am

Egy lány fogadott engem. Elsőre max 18 évesnek saccolnám, de tudom, hogy a kor itt másképpen jelenik meg, nem pedig kinézettként. Szépen csendben hallgattam mit mond el, és minden világos volt.
- Igenis Sasamura-sama! - mondom és úgymond tiszteletem jeléül meghajoltam neki.
Jóideig nem szólaltam meg, csak mikor már a kíváncsiság már szinte kifúrta az oldalamat.
- Sasaumra-sama... Szeretném megkérdezni, hogy véletlenül az a személy, akire felügyeletre szorul nem Kunoshi Sai? - ha megkérdezné honnan a fenéből veszem - Beosztásom előtt találkoztam vele, és emlegetett egy Kuchikit, így arra következtettem, hogy ő is ennek az osztagnak a tagja...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Hozzászólások száma : 737
Kor : 25
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue5000/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 7:57 pm

*Miután végighallgatod új kísérődet,engedelmesen meghajolsz,jelezve,hogy készen állsz alávetni magad a 6.osztag összes szabályának,és feladatának.Ami talán nem is lesz olyan egyszerű,mint hiszed...Követed a lányt, szinte síri csöndben,mikor már nem bírod tovább,és kinyögöd,ami fúrja az oldaladat.Kérdésed eléggé meglepte Sasamarut,ezért egy pillanatig megtorpan,és furcsa grimasszal az arcán, néz rád. Elgondolkozik,majd megszólal,kétkedéssel a hangjában.*
-Te találkoztál Kunoshi Saival,és még nem indult ellened büntető eljárás? Hogy csináltad?*- Már majdnem megjelenik egy kis mosoly a szája szélén,mikor komolyabbra fordítja a szót.* -Igen,jól gondolod. Sai-kun az én alárendeltem,egyben "tanítványom".Mivel te magad is tapasztalhattad,hogy konkrétan egy agyalágyult,közveszélyes őrült,ezért nem lehet felügyelet nélkül hagyni,pedig már 32 éves. Azóta én vigyázok rá. Az egyetlen ok,amiért shinigami lehet,hogy Zaraki kapitány nagyon kedveli, és szüksége van a vérfrissítésre.Egyébként erős,de nem érne meg ennyi fáradtságot, ha nem külön utasítottak volna a további kiképzésére. Eléggé...bonyolult egy lélek.Soha senki nem ismerte még ki,hiszen nem is lehet.Minden helyzetben váratlanul reagál,és hajlamos sokszor dührohamot, idegösszeroppanást kapni,csak úgy, ok nélkül. Senki nem tud semmit az életéről,vagy hogy mik történtek vele emberi életében.Biztos nem átlagos gyerekkora volt. Minden esetre jobb ha vigyázol vele,mert ha magadra haragítod,akkor álmodban is képes megőrjíteni,úgy,hogy semmiről nem lesz tudomásod. Minden esetre az,hogy ilyen tiszteletlenül szólítottam Kuchiki kapitányt,az már megszokott, de senkit sem tisztel meg semmilyen módon,pedig kapott is érte büntetést.Egyszer így szólította a kapitányt a jelenlétében. Eléggé ki volt akadva Sai-kunra. Több hétre szóló büntetést kapott,meg minden mást. Rukongaiból például ki is van tiltva,mert már van híre ott is,és nem szívesen látja ott senki.Se a lelkek,se mi.Abból sose lesz semmi jó.Főleg,ha ráakad pár hollowra,és kiélheti gyilkos szándékait.De erről ennyit.*-Látszólag befejezte mondandóját,majd még valami eszébe jut*-Azt megtudhatnám,hogy hol találkoztál vele? Kb 2 órája elküldtem,hogy segítsen az öreg Kubokoki-samanak a házimunkában,aki egyedül már semmire sem képes,shinigami létére.Már lassan itt kéne lennie.Legjobb lesz,ha utána nézek,nehogy valakinek baja essen.*-Kíváncsian várja válaszodat,miközben észre veszed,hogy megérkeztetek az edzőtérre.*

/következő hozzászólást a 6.osztag edzőtermébe kérném/
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Utcák
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3