Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share

Kapitányi iroda

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Saito Akira

Hozzászólások száma : 124
Kor : 25
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue150/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue20/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/50000)

Kapitányi iroda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 7:06 pm

-de......d....de kapitány ugye nem várja el hogy egy ien kis............*saito szava megakadt mikor a kapitány rápillantott-értettem indulok is*azzal saito elindult.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Kerino Hano

Kerino Hano

Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue280/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 7:18 pm

*Hát nem valami kedves shinigami ez. De mindegy nem nagyon érdekel. Csak egy küldetésig leszek vele. Azután mintha nem ismerném hátat fordítok neki. Végül is magának köszönheti, hogy így reagálok az érzéseire ráadásba még a nevére se voltam kíváncsi. Egy ilyen öntelt tudom is én ki nem érdekel. Az se zavarna, ha egy lidérc véletlen megölné. A kapitány egyszer elmondja a teendőt és a helyszíneket. Majd megindulok kifelé.*
- Amúgy rosszul láttad, miért néznék rád? Te csaj egy semmire kellő vagy, pedig reméltem, hogy nem fogok ilyennel mint te össze futni. Most előre elmondom, nem érdekelsz ha bajban vagy old meg magad. Nem fogok rajtad segíteni nem vagyok, se anyád se apád. Szóval ehez tartsd magad.
*Mire vág fel ez a shinigami? Hogy képes volt egy hasonló kardot szerezni mint Yami? Hát gratulálok neki. De nekem biztos nem kellene. Nekem egyedül te vagy és leszel a kardom Img.*
~Jéé egyre kedvesebb vagy velem, rá jöttél hogy tisztelni kell? Na örülök neki. ~
Saito Akira

Hozzászólások száma : 124

Karakterlap
Reiatsu:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue150/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue20/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 7:27 pm

innkább induljunk ja és ha mégegyszer beszólsz ezzel a kardal szellek ketté és adlak a kutyámnak *fenyegeti saito majd elindul-na gyere induljunk
/ fojtasd kérlek a sentai kapunál köss/
Akamoto Imuru
Shinigami

Hozzászólások száma : 178
Kor : 24

Karakterlap
Reiatsu:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue154/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 6:41 pm

*Imuru végig szótlanul ballagott társa mellett, s magában imádkozott, hogy Kuchiki kapitány még véletlenül se tartózkodjon az irodájában, és megússza a letolást.*
~Legalább szólhattál volna neki, hogy lelépsz egy kis időre.~*kapta meg anyáskodó kardjától is a magáét menet közben.*
~Ugyan, ha tudta volna, akkor az egész akcióban nem lett volna semmi élvezet.~*mosolygott enyhén.*
~Na ja, a kivégzésed is ennyire élvezted volna?!~*háborodott el a léleöklő.*
~Jól van na, igazd van...~*amit ez után végott volna kardjához, inkább megtartotta magánvéleménynek.*
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.peach94.eoldal.hu
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue280/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 7:21 pm

*Szépen lassan megérkeztünk, habár elég furán éreztem magam. Mintha én is valami nagyon rosszat tettem volna, de szépen lassan eltűnt ez az érzés. Majd megérkeztünk a kapitány irodájához.*
- Taicho megérkeztünk! Ahogy mondtad siettem. *Közelebb megyek hozzá majd a fülébe súgok.*
- Megismertem egy Vaizardot elég furán viselkedett, nem tudom ,hogy jó ötlet lenne-e figyelmen kívül hagyni, szóval arra gondoltam, hogy ellenőrzöm én ezt a fickót. A küldetésemet persze teljesítettem. Szóval, ha nem gond elmennék.
- Sok szerencsét Imuru - ezt már az ő fülébe súgtam amikor kimentem.
- Akkor Taicho addig szálláson várok a válaszára. További szép napot mind2töknek.

/Itt megvárjuk Ulqu-t és megkapod a Reiatsu-t ^^Köszönöm a veled töltött játékot./
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue154/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 8:20 pm

*Hát, Imuru, ha nem is mutatta, félt előre a kapitánya reakciójától. Azzal, hogy leöntötte Kuchiki-sant teával, nem egyszer szegte meg a parancsot, vagy kihúzta magát a papírmunka alól-eygszóval követte hadnagya lelkesítő "példáját", az alkoholizálás kivételével igen csak bosszantó jelenség volt. Persze a eltűnésével vetette csak el igazán a súlykot. Inkább nem szólalt meg, nem akarta még jobban magára haragítani a kapitányát. A viselkedésésével kapcsolatban tett ígéretét meg nem is kell említeni ahhoz, hogy a feszültség elég nagy legyen a lányban...*
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Hozzászólások száma : 737
Kor : 26
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue5000/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 3:10 pm

A kapitány érzések nélküli arccal nézett a lányra, de ezt ő nem láthatta. Hangja erős volt, de nem nagyon tűnt dühösnek. Amolyan szidalmazással látta el a lányt, persze csak a saját módján. Nem kapott nagy büntetést, mindössze annyit, hogy nem hagyhatja el a hálókörletét. A kapitány nem mutatta ki érzelmeit, de önmagában megbocsájtott a lánynak. Így hát a kirándulás végül is jól végződött a lánynak, viszont a fiúnak még nem ért véget.
- Imuru. Elmehet. Nos Hano.
Szólt hozzá a másik személyhez. Természetesen ő egy fokkal rosszabbul járt. Büntetése keményebbek bizonyult. Hálókörlet elhagyáson kívül kényszer munkára lett ítélve a körletében.
- Remélem érthető voltam. Most már elmehet.
Fejezte be mondandóját, majd leült és folytatta irományát.

/Am feladatom elvégeztem, egyenlőre még nem adok reiatsut, se egyebeket, de ez is megtörténik, majd./
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 3:49 pm

*Ez most komoly? szerintem valamit elfelejtett megköszönni. Ráadásba még meg is büntet pedig ő kért meg rá, hogy nyomozzak Imuru után. Hát ezt nem hiszem el, csak ő miatta hagytam abba az edzésem.*
- Taicho! Elnézését kérem, de ön adta a küldetésem melynek célja, hogy Imurut hozzam vissza. Szerintem nem vétettem hibát és még is megbüntet ezt mire véljem? Igaz régen volt már, de nézze meg a jelentésem és a küldetési aktát. Előre is köszönöm.
*Hát remélem feltűnik neki az igazság. Meg elenged, hogy folytassam az új küldetésem.*

/sry a rövid hszért nem gondoltam volna, hogy kell még ide írnom ^^/[i]
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Kapitányi iroda - Page 3 Left_bar_bleue5000/50000Kapitányi iroda - Page 3 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 4:04 pm

A taicho hozzá is lát a kereséshez. Hamar megtalálja amit keres, majd így szól.
- Rendben. Látom már. A büntetést visszavonom. Elmehet.
Mondja egy igazságosztó mondatait. Majd folytatja amit elkezdett.
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 5:15 pm

*Szokásos, rideg tekintettel, érzelemmentes accal jelent meg az irodában. Nem érdekelte különösebben, miért hívatta a kapitánya.*- Mi kifogása van velem,megint?*kérdezte, bár nem árulkodott hangja se érzelmekről. Tudta, hogy Byakuya át fog látni rajta, ez a maszk már csak megszokás.*
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 5:34 pm

Imuru megközelíti az irodát, majd belép oda és érzések nélküli arccal kérdez. A kapitány se mutat érzelmeket, de annyi különbség van az ő helyzetében, hogy őt még nem ismerik teljesen. Na de ez teljesen lényegtelen.
- Üdvözöllek Imuru. Kérlek foglalj helyet. Egy igen könnyű küldetéssel foglak most megbízni. A küldetésed az lesz, hogy biztosítsd te és még rajtad kívül két személy egy igen fontos csomag biztonságát. A csomag tartalma nagyon titkos és fontos, ezért kérlek fel téged erre a feladatra. A büntetésed ideiglenesen feloldom. A csapat másik két tagjával a Shenkai kapunál fogtok találkozni. Onnan rukongai gazdag övezetébe fogtok menni. A csomag indulási pontja onnan kezdődik és a célhely ide van megadva. Még egyszer elmondom, hogy a csomag tartalma rendkívül fontos, ezért tartsd rajta a szemed (Ezt persze nem célzásként mondta). Ha megértetted a feladatot, akkor távozhatsz.
Felelte ismét, majd újra nekiállt az írásnak.
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 5:44 pm

*Imuru legszívesebben megfojtotta volna a kapitányt a szemesmegjegyzésért.*-Más valami?*ha valaki hallotta volna őket beszélgetni, biztos leesett volna az álla. Általában a kapitányok nem igen zokták kedvelni az Imuru-féle magatartást.*
~Biztos van valamilyen hátsó szándéka. És kiderítem, ha addig élek is.~gondolta. Felállt, mivel nem hallotta hosszú ideig kapitánya hangját, s épp ment volna, mikor megállították. Tudta jól, ki az a kapitányi szintű reiatsuból.*
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 6:53 pm

Nem más volt az mint Komamura Taicho. Igazából Byakuya taicho-hoz jött, de menet közben eléd került, ezzel elállta az utat.
- Bocsánat.
Szólalt fel, majd arrébb állt. Miután Imuru kiment Komamura bevonult és behúzta az ajtót.
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 25, 2011 6:19 pm

*Imuru jócskán legyengült, egy darabig a kapitánya támogatása nélkül meg sem tudott állni a saját lábán. Mikor már beértek Seireiteibe, akkor lett elege a "pátyolgatásból".*
- Innentől tudok tovább egyedül menni -*szólalt meg, majd elengedte kapitánya karját. Aki láthatta őket, akár a kapitány lányának is hihette Imurut, de aki tudott egyes-mást a kapitányról, az nyilván rájött, hogy Imurunek és Kuchikinek semmi köze egymáshoz, ha rokoni kapcsolataikat nézzük. Imuru ugyan megy magától, bár kissé sántít, s néhol meginog, de esze ágában sincs segítséget kérni.*
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 25, 2011 9:01 pm

Byakuya hagyja a lányt magától menni, igaz olykor olykor rátekint amikor meginog, de ha nem akkor nem alapon tartja magát és ugyanúgy továbbmegy. Már nyílik is az ajtó az irodába. Ezt Imuru örömmel halhatta. Végre otthon. Gondolhatta magában. Ezek után a taicho az asztalához fáradt, de még nem ült le.
- Imuru most már leülhetsz.
Szólalt fel a megszokottan, majd közölte a többiekkel hogy távozhatnak.
- Kérem számoljon be a küldetésről.
Szólalt fel ismét, majd csendben hallgatta a lányt. Szép lassan leült és a füzetébe kezdett el írogatni.
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 8:17 am

*Imurunek a kimerültség mellett nem sok kedve volt beszélni. Legszívesebben feleselt volna, ahogy kapitánya nevezte egy rossz szokását, de már így is úgy érezte, sokat tett érte Kuchiki*
- Minden rendben is ment az elején. A lányok beszélgettek, én vittem a csomagot -*azt már nem tette hozzá, hgy miről folyt az a bizonyos csevegés.*-, megálltunk egy kútnál megtölteni a vizes kulacsokat. Akkor vette át tőlem egy őr a csomagot. Mit nem ondjak azért van súlya a ládának. Itt támadtak meg minket, az őröket sejtéeim szerint vagy lemészárolták vagy elmenekültek. Kénytelenek voltunk harcba szállni a túlerővel. A többit már maga is látta*igyekezett rövidre fogni a beszámolót. Remélte, hogy senkinek nem tűnnek fel a sérülései, melyeket a saját kardja okozott, ha nem is szándékosan. Azt már nem árulta el, hogy halálos veszélyben volt a második tánc miatt*
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 11:50 am

A taicho még egy ideig hallgatott, majd így szólt.
- Rendben. Köszönöm a szolgálatait. Most már nyugodtan elmehet pihenni. Vagy ha van valami mondandója, akkor most nyugodtan beszámolhat róla.
Természetesen a kapitány észrevette a sebeket, de nem nagyon mutatott érdeklődést felőle. Kivéve persze ez az utóbbi mondat.
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 12:02 pm

*Imuru egy ideig gondolkodott, elmondja-e, hogy ő nem először folyamodott gyilkossághoz. Remélte, nem döbbenti le a kapitányt.*
- Elnézést hogy nem mondtam el korábban. Magam sem tudtam eddig...de nem az akadémiai éveim során tanultam meg ölni. Az anyámmal én végeztem -*legalább is ő azt hitte, azonban ez csak egy hamis kép volt. De ő igaznak vélte, amit látott a belső világában. Habár, nem tudta, mi vette rá őt e szörnyű tettre gyerekként.*
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 4:41 pm

A taicho felfigyelt Imuru mondatára.
- Értem. Menjen és pihenjen egy kicsit. Úgy látom nagyon kifáradt a feladat végrehajtása során.
A kapitány nem tudta elhinni amit hallott. Úgy vélte hogy csak a fáradtság beszél belőle és ezért beszél hülyeségeket.
~ Képtelenség hogy ilyet tett volna. Nem hiszem el.~
Gondolta magában. Tekintete még mindig a fáradt shinigamin volt. Még a jegyzetelést is abbahagyta. Ezt az eseményt később le is jegyezte az egyik füzetébe.
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 5:01 pm

*Imuru felállt, bár alig észrevehetően a hasához kapott. Végül sikeresen elsántikált az ajtóig, majd megfordult.*
- Arigatou...mindenért.*mondta, majd elindult volna a háló köretek felé, ám miután becsukta az ajtót, lábai feladták a küzdelmet. Reiatsuja nem volt kevés, de fizikailag rendesen kimerült. Számított rá, hogy a negyedik osztagnál fog kikötni*
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 2:04 pm

Imuru kifárad a teremből, majd a legyengültségtől összeesik. Ahogy gondolta a 4. osztaghoz vitték. Pár napig még nem engedték el. Végül is a kaland jól sikerült és a küldetés is sikeresen végződött. A gyengélkedőn lévő napokban Aya és barátnőlye sűrűn meglátogatta és mindig hozott neki ajándékot. Ezzel is megköszönték a segítséget. A kaland ezzel le lett tudva, de még vajon mi vár erre a szegény lányra? Azt megtudhatják a következő részből. Wink

/Nos hát, akkor a kaland le lett zárva. Köszönöm a játékot. A kalandért
16 reiatsu pontot és 5 tulajdonságpontot kapsz amit természetesen a 3 tulajdonság között oszthatsz el. Erő- Gyorsaság- Tűrőképesség. További jó napot./
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 2:13 pm

//Köszönöm szépen a játékot, Ulqui^^ Narrátornak sikeres lennél a televízióban:D//
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 11:14 am

*Imuru nem kertel, nem is kezd el össze-vissza magyarázkodni, kapitánya előtt fölösleges.*
- Jobb volt így, mielőtt olyasmit találok mondani, amit mebánnék - *felelte. Kedvelte ugyan a kapitányát, de a túlzott babusgatásból már kezdett elege lenni.*
~ Talán ha megint olyan lennék... ~ *gondolkodott el rajta magában, hogy ismét visszahozza a régi oldalát, amelyik távolságtartó volt, bár a lányokkal szemben nem tenné.*
~Ismer téged, mint a rossz pénzt, fölösleges lenne. ~ * intette le kardja szelleme.*
~ Talán igazad van. ~ * hagyta rá Imuru a kardszellemre.*
~ Nem csak talán. Méghogy nem vagy gyerek... ha nem lennél az, nem kezelne gyerekként ő sem ~*osztottak i magában a lányt a kardszellem, persze csak saját véleményét fejtette ki, nem bírálni akart. Imuru kissé nyugtalan volt, ez abból látszott, hogy felsője ujjának szélével babrált.*
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 3:34 pm

*Természetesen a kapitány megérti Imuru mondatát, majd fel is szólal.*
- Meglógtál a lelkek világából... megint.
*Feleli el magát, eközben ránéz a lányra, majd vissza a füzetére.*
- Van egy feladatom számodra. Nemrég kaptunk jelentést fura történésekről Rukongaitól északra egy erdőben. A te feladatod ezeknek a jelenségeknek a kivizsgálása. A küldetést személyes kérésre bíztuk rád. A terepen várni fog rád egy telepes. Van valami kérdés?
*Ha van kérdés, akkor a kapitány meghallgatja, majd utána válaszol.*
- Köszönöm. Elmehet.
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 3:47 pm

*A lány végighallgatta kapitányát, szája fintorba húzódott. Szokásos, hosszú szónoklatra számított.*
- Azt hittem, megint valami hosszú szentbeszédet fog tartani a helyes viselkedésről. Bár szeritnem felesleges, ismer engem, mint a rossz pénzt - *jegyezte meg halkan.*
~Személyes kérés, mi? Ezzel akarsz büntetni, hogy majd megint kihúhass a csávából, mint amikor először találkoztam Miyukival és Ayával. Abból nem eszel! ~ *gondolta eltökélten a lány.*
- Az ajtó előtt ácsingózó hölgyikéket legyn szíves, világosítsa fel, hoy egy épeszű férfinek se lenne gusztusa egy magamfajta, vak fattyúra, aki a saját anyját gyilkolta meg... - *teszi még hozzá, ugyanis Miyuki és Aya gyakran teszik fel neki a kérdést, hogy tetszik-e neki a kapitánya avagy sem? Természetesen ő mindannyiszor kitért a válasz elől, hisz döntésképtelen volt a témában. Felállt, és az ajtó felé ballagott, szerencsére nem tévesztette el.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Icon_minitime

Kapitányi iroda
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next