Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kapitányi iroda

Go down 
+9
Ulquiorra Schiffer
Kerino Hano
Akamoto Imuru
Kumiko Nanami
Kuchiki Byakuya
Hytari Takeda Kaelina
Hirako Shinji
Saruwatari Hamano
Zaraki Kenpachi
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Kapitányi iroda - Page 4 Left_bar_bleue5000/50000Kapitányi iroda - Page 4 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Kapitányi iroda - Page 4 Left_bar_bleue5/50000Kapitányi iroda - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Kapitányi iroda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 5:55 pm

*Byakuya figyelemmel követi a lány mondatait.*
- Imuru. A szabályokat természetesen illik betartani minden shinigaminak. ez alól ön se kivétel, de már annyiszor elmondtam önnek, hogy már fölöslegesnek tartom. Minden esetre sok szerencsét, és ne törődjön velük. Ha lesz időm, akkor majd intézkedek.
*Hangoztatja el a szavait hangosan, eközben a vak lány felkel, majd kimegy. Ott kint már várnak rá. Kissé durcásan, de nem bánják, hiszen a barátnőjük. Kezdődjék a kaland!*


/Irány Rukongaitól északra/

Vissza az elejére Go down
Arakiri Keisuke

Arakiri Keisuke


Hozzászólások száma : 12
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Kapitányi iroda - Page 4 Left_bar_bleue280/50000Kapitányi iroda - Page 4 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Kapitányi iroda - Page 4 Left_bar_bleue68/50000Kapitányi iroda - Page 4 Empty_bar_bleue  (68/50000)

Kapitányi iroda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 4 Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 11:35 am

*Felálltam épp indultam volna a hálókölet felé, amikor felém repült egy pokollepke.
- Ne már megint egy küldi. Most jőttem vissza az előző küldimről. Persze, az a k....g
Byakuya már pihenni sem engedi az embert.
Kinyújtom a kezem és megvárom míg rámszáll. Küldit hozott. "Tudtam.- mondtam magamban."
Az üzenet így szólt: "Egy újabb küldetésre mész az emberek világába!
A küldetésed célja megtalálni egy lidércet és megölni, de...
- drámai szünet- az egyik nemesi és befolyásos klán kért meg minket,
hogy keressünk meg valakit. Egy fiatal lány, van kép is, majd mielőtt elindulnál néz be a kapitányi irodába
és kérd el a hadnagytól. Nem baj ha nem találod meg, de legalább annyit deríts ki, hogy él e még.
Ne felejtsd a lidércet mindenképp öld meg!"

Miután meghalgattam űzenetet a kapitányi irodába vitt a lábam.
Belépek a kapitányi irodába és el kezdem keresni a hadnagyomat.
- Hé, nem tudja valaki, hogy hola a hadnagy???
- Nincs itt! -válaszolta egy fiatal lány a sarokból
- Miért, holvan??
- Nem tudom, asszem valamilyen küldetésen van.
- Értem, és nem tudod, hogy mikor jön vissza?
- Nem, nem tudom!
- Azért, köszi na csá! - mondtam és elindultam kifelé

- Hello! - integet
- Ja, eszembe jutott még valami - mondtam
- Miaz?
- Semmi, na pá*
*Kaptam egy küldetést ami abból áll, hogy keresek meg egy lányt, de nem tudutom hogy néz ki és azt sem tudom hogy mi a neve.
Most mit csináljak?*
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Kapitányi iroda - Page 4 Left_bar_bleue5000/50000Kapitányi iroda - Page 4 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Kapitányi iroda - Page 4 Left_bar_bleue5/50000Kapitányi iroda - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Kapitányi iroda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 4 Icon_minitimeSzer. Szept. 14, 2011 7:02 pm

Bementél a kapitány irodájába, de egyik feljebbvalódat sem találtad ott. Egy lány bújt meg az egyik sarokban, valószínűleg ő is a kapitányt várta, de ezen kívül sehol senki.Ahogy kilépsz az irodából az egyik tisztet pillanthatod meg, amint feléd halad a kezében rengeteg papírokkal.
-áh Keisuke! Végre, azt hittem elkerüljük egymást és nem tudom odaadni a képet. - itt előkeresi a képet és odanyújtja a szabad kezével. Régi képnek néz ki, de hátha így könnyebb lesz.- A neve Tsubaki Iria, annak a klánnak a túlélője, akiket brutálisan meggyilkoltak. Az egyik nagy hatalmú klán örökösének a jegyese és háát...beleuntak a várakozásba.
Magyarázta a lány helyzetét, amíg te megnézed a fotót. A képen a lány mosolygott, gyönyörű barna szeme, mintha az ember lelkébe látna. Csokibarna haját a szél próbálta elvinni, de nem sikerült. Elsőosztályú lány volt tele életkedvvel és őt kell visszahoznod.
- Jah igen és a lidérc, amit meg kell ölnöd, olyan macskaszerű, biztos felismered majd. Elég erős szóval vigyázz.
Figyelmeztetett még utoljára, de ezzel elhaladva melletted belépett az irodába. Irány Karakura!

/Bárhova írhatsz Karakurába kivéve a vidámparkot./
Vissza az elejére Go down
Arakiri Keisuke

Arakiri Keisuke


Hozzászólások száma : 12
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Kapitányi iroda - Page 4 Left_bar_bleue280/50000Kapitányi iroda - Page 4 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Kapitányi iroda - Page 4 Left_bar_bleue68/50000Kapitányi iroda - Page 4 Empty_bar_bleue  (68/50000)

Kapitányi iroda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 4 Icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 8:55 am

*A kapitányi irodából kilépve egy tisztet vettem észre sok papírral a kezemben. A tiszt észrevett és odarohant hozzám és köszönt:
- Szia! Épp téged kerestelek már azt hittem elkerüljük egymást és nem tudom odaadni a képet. - előkeresi a képet és odanyújtja a szabad kezével. Régi képnek néz ki, de hátha így könnyebb lesz. - A neve Tsubaki Iria, annak a klánnak a túlélője, akiket brutálisan meggyilkoltak. Az egyik nagy hatalmú klán örökösének a jegyese és háát...beleuntak a várakozásba.
Magyarázta a lány helyzetét, amíg nézegettem a fotot. A képen a lány mosolygott, gyönyörű barna szeme, mintha az ember lelkébe látna. Csokibarna haját a szél próbálta elvinni, de nem sikerült. Elsőosztályú lány volt tele életkedvvel és őt kell visszahoznom.
- Jah igen és a lidérc, amit meg kell ölnöd, olyan macskaszerű, biztos felismered majd. Elég erős szóval vigyázz.Figyelmeztetett még utoljára, de ezzel elhaladva melletted belépett az irodába.

- Irány Karakura!*
Vissza az elejére Go down
Okumura Kazuki

Okumura Kazuki


Hozzászólások száma : 7
Kor : 28
Regisztrált : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Reiatsu:
Kapitányi iroda - Page 4 Left_bar_bleue265/50000Kapitányi iroda - Page 4 Empty_bar_bleue  (265/50000)
Démonmágia:
Kapitányi iroda - Page 4 Left_bar_bleue10/50000Kapitányi iroda - Page 4 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Kapitányi iroda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 10:56 am

Végre elérkezett az idő.... Épp mentem a folyóson a kapitányom irodája felé.
*Kuchiki Byakuya lesz mostantól a kapitányom... Király! De vajon hogyan mutatkozzak be neki? Itt kéne egyáltalán bemutatkoznom? Váááááh nem tudom!* - Gondoltam magamban. Örültem, hogy ebbe az osztagba kerültem. Byakuya volt az egyik példaképem, főképp higgadtsága, és ereje miatt. Ebbe az osztagba volt még Abarai Renji hadnagy is.... Szóval a legjobb osztagba kerültem! Végül egy nagyobb ajtóhoz értem, amin bekopogtam.... s az ajtó kinyílt....
- Jó napot kapitány úr! - Mondtam majd meghajoltam.
- Én mától az ön osztagában fogok szolgálni! Jöttem, hogy bemutatkozzak, és a szolgálatába állhassak!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kapitányi iroda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kapitányi iroda
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Soul Society :: Tiszta lelkek városa :: 6. osztag-
Ugrás: