Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Share

Senkai Kapu

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi

Hozzászólások száma : 927
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue14000/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Senkai Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 29, 2009 7:28 pm

//Megjegyzés: A senkai kapuból nem lehet Rukongaiba jutni!! Innen maximum a Földre lehet eljutni...//
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Namika Zakuro

Namika Zakuro

Hozzászólások száma : 38
Regisztrált : 2009. Aug. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue225/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (225/50000)
Démonmágia:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 2:45 pm

Hamar a kapuhoz ér, és várja, hogy valaki pontosabb infókat adjon.
~Remélem odalent várni fognak, és megmondják, pontosan hova kell menni.
Ruháját megigazítja, zanpakutou-ját is, és vár egy kis ideig.
~Na most már aztán jöhetne valaki.
Szétnéz, és a távolban már lát is valakit.
~Nah, végre valaki.
Megvárja, míg odaér hozzá, majd köszön.
-Hello. Namika vagyok.
Senkao Hitogara

Senkao Hitogara

Hozzászólások száma : 25
Regisztrált : 2009. Aug. 30.

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue265/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (265/50000)
Démonmágia:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 2:49 pm

*Egyenletes ütemes léptei mind addig nem szakadtak meg míg Namika hangját nem hallotta. Kihúzott háta kicsit meg görnyedt, felengedett.
-Hello, Örvendek, én pedig Senkao. 10. osztag.
*Egy kicsit előre hajol köszönés közben. Fürkésző tekintettel figyelte a lányt majd egy hasonló stílusban helyezkedett el ő is. Körbenézett és várt.
~Remélem hamarosan itt lesz a parancsnok is.
Stark

Stark

Hozzászólások száma : 144
Regisztrált : 2009. Aug. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue10000/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 2:55 pm

-Végre ideértetek!Csá,Moshi vagyok és ezen a küldetésen én leszek a csapatkapitány.A jó csapatmunka érdekében szeretném tudni mikre vagytok képesek.
*Moshi karba tett kézzel unottan nézte a két ideiglenes csapattársát.Ásítása közben még próbált mondani valamit,de nem lehetett érteni.*
Namika Zakuro

Namika Zakuro

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue225/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (225/50000)
Démonmágia:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 3:09 pm

-Én is a 10. Osztag tagja vagyok.
Mondta némi lelkesedéssel Senkao-nak.
~Legalább osztag béli.
Ekkor egy másik társuk is megjelent, aki a vezetőjük lesz. Modora nem tetszik Namika-nak, a beképzeltek sosem voltak ínyére.
-Namika Zakuro vagyok.
Kezdte el, vigyázzba vágva magát.
-Zanpakutou-mal, mely jég stílusú, képesek vagyunk lefogni az ellenfelet. Akár a lábát hozzáfagyasztjuk a földhöz, vagy kezét a falhoz.
Mondta el röviden, tömören.
Senkao Hitogara

Senkao Hitogara

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue265/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (265/50000)
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 3:15 pm

*Végig nézett a főnökön. Figyelmesen végig hallgatta.
-Üdv. Senkao Hitogara.
*Válaszolt röviden tömören. A zanpaktoukal kapcsolatos kérdésre vetett egy pillantást kardjára.
-Az csak kettőtökön múlik.
*Válaszolta mondhatni büszkén. Mintha felsőbbrendűnek nyilvánítaná magát társaihoz képest.
Stark

Stark

Hozzászólások száma : 144
Regisztrált : 2009. Aug. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue10000/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 3:24 pm

*egy kicsit elgondolkozott Senkao szavain,majd lehunyt szemmel indult meg a kapu felé.*
-Rendben,akkor kövessetek!A túloldalon majd elmondom mi lesz a dolgunk.
*A Senkai kapu őreinek felmutatja a parancsot,vált velük egy-két szót majd hátrafordul*
-Kész is van,mehetünk.

//irány a kórház gyerekek Smile//
Namika Zakuro

Namika Zakuro

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 3:37 pm

~Ez a Senkao se mindennapi figura.
Néz rá sandán, majd csak egy kicsit megrázza a fejét, és megy a vezetőjük után.
~Feladat... kiiktatni a Hollow-kat. Felkeresni őket, és megölni... nem tudom, mi más lehetne még.
Megint Senkao-ra néz.
~Remélem a rossz tulajdonságait mellőzni fogja.
A kapu felé megy, majd a másik oldalon találja magát.
~Érdekes érzés...

/Karakura - Korház/
Senkao Hitogara

Senkao Hitogara

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 3:42 pm

-Máris...
*Mondja nem túl lelkesen és utánuk megy.
~Ezt a stílust meghagyom neki...
*Végig néz a lányon. Alaposan felméri.
~Az ő stílusa jobban tetszik.
*Jegyzi meg magának és néma csendben belép a kapun.
~Holow irtásra felkészülni.
-Főnök. A te zanpaktoud mit tud?
*Érdeklődik sokkal barátságosabb hangnemben

/ Karakura: Kórház/
Kerino Hano

Kerino Hano

Hozzászólások száma : 176
Kor : 26
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue280/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 4:06 pm

*De jó már most hívat a Taicho pedig azt hittem végre gyakorolhatok és csajozhatok. A lány is már végre válaszolt úgy örültem neki, na mindegy elköszönök tőle, majd vissza fele nézve azt mondom*
- Még találkozunk, szép lány.
*Megindultam a Kapitány szóba felé a küldetést megkaptam és elfogadtam.
Még gyorsabban elindulok a kapu felé, mire megérkezem meg látom azt a másik Shinigami.*
- Üdv, örülök ,hogy veled dolgozhatok. *mondtam neki, habár válaszra se méltatott. Lehet, hogy fél tőlem, se baj majd beszélek vele rendesen. Majd megérkezik még egy Shinigami, rá nézzek és mintha mondani akarna valamit...*
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Hozzászólások száma : 737
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 4:16 pm

Megérkezel a kapuhoz és megszólítod az első embert, aki rád néz de vissza se válaszol. Szemmel láthatólag nem érdekled. Ekkor egy másik Shinigami is megérkezik. A kinézete teljesen eltér társaitól. Stílusábor és hangjából nem a legjobbakat lehet leolvasni.

https://redcdn.net/ihimizer/i/shinigamibyshurak.jpg/

- Te vagy az a másik alak?
- Tudod. A küldetésre.

Szól hozzád, tekintete egy kicsit kihívó. testtartása viszont az ellenkezőjét mutatja. A kezei zsebre vannak dugva.
Miközben elbeszélgettek megérkezik a kaput nyitó személy is aki nem habozik és megnyitja nektek az emberek világába vezető utat.

- A kapu kész! Mehettek.
Erre a társad is felfigyel.
- Ja. Kösz. Menjünk.
Beléptek a kapun és futásban folytatjátok utatokat egészen Karakura Shinigami szállásáig.
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue280/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:32 pm

*Hátha minden kész szerintem indulhatunk, de ez a fickó elég fura.
Most komolyan egy ilyen alakkal kell egy küldetést végig vinnem. A másik szerintem egyedül is képes lettem volna rá, nem értem miért rángatta rám Kuchiki Taicho. Ez a tekintette, úgy rá tudnék támadni. Pedig nyugis shinigami vagyok, de mellette valahogy elönt a düh. Ahogy megnyílik a kapu elindulunk.*
Saito Akira

Hozzászólások száma : 124
Kor : 25
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue150/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue20/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 8:59 am

*miután saito megkapta a feladatot rögytön elindult a kapu felé majd mikor odaért látta hogy előkészültek a kapu megnyitására~na ha ezt a küldetést is elbukoma akkor én leszek a következő tanulmánya a kapitánynak*gondolta saito. a kapu kinyitását nem más mint Ukitake kapitány felügyelte.
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 9:08 am

A csapat már várja a kapu kinyitását, mikor odaérsz. Mindenki mosolyog és nevet. Szemmel láthatólag nagyon jól érzik magukat.A kapu Lassan nyílik ki, és a védelmet kérő személyek is már ott várnak rátok. A tömegből egy jól öltözött szemüveges lányt szúrsz ki aki a Gép monitorán látott lánnyal egyezik meg. A buli megindul. A cél Észak-rukongai gazdag övezetéig megvédeni őket. Onan már átveszik tőletek. A menet megindul. Nagy öröm hallatszik. Társaid egy része is beszáll a buliba Mindenki nevet, de senki sem tudja mire számíthatnak.
/Észak-rukongai, gazdag övezet. Ott folytatom/

https://redcdn.net/ihimizer/i/kiscsaj.jpg/
/Kép a lányról./
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 8:53 pm

végre megérkezünk sai-val a kapu túl oldalára. *mint ne mondjak megint megfuttattak és még, hogy siessek mert fontos. Bezzeg nem várt ránk senki a kapunál.*
Megindulunk a 6. osztag kapitányi iroda felé, hogy leadjuk a jelentést. Eközben ismét megláttam azt a szép lányt akit az edző teremnél láttam. *Mit nem adnék, ha egyszer láthatnám emberi ruhában. Oda sétálok hozzá.*
- Szija! Rég láttalak. Ha nem gond akkor lassan jönnék edzeni, hogy befejezem azt amit pár napja elkezdtem (volna).
Sai valamit motyogott nekem, nem nagyon foglalkoztam vele, de siettünk ez után az irodába.
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 8:56 am

A kapu megnyílik és ti átjöttök rajta. balszerencsére senki sem vár rátok, így megindultok a kapitányi iroda felé. Út közben azt a bizonyos lányt is megpillantod, majd odamész hozzá. A lány unott arccal néz rád.
- Szija! Rég láttalak. Ha nem gond akkor lassan jönnék edzeni, hogy befejezem azt amit pár napja elkezdtem (volna).
- Ma nem én vagyok a konditerem nyitója. Menj és edz. Szia.
A lány ezek után gyorsan lelép. Mintha le akarná rázni Hano-t. Sai sem tétlenkedik. Sugdolózni kezd.
- He. Jó bige. Nézz egy kicsit jobbra. Az még jobb annál.
Bár Hano nem értette Sai motyogását, mégis megpillanthatja azt akit társa mond, majd ezek után a kapitányi iroda felé veszitek az irányt. Néhány lépés múlva Abarai Renjivel futtok össze.
- Végre megérkeztetek. Gyertek velem.
Ezzel mutatja az utat tovább. Miután leadtátok és beszámoltatok a küldetésről, szétvált az utatok is.
- Üdv. Jó társ vagy.
Szólalt meg Sai.
- Valószínűleg találkozunk még. Csá. Csá.
Köszönt el és megindult az ellenkező irányba. A kimonójából egy szép és igen ízletesnek kinéző emberi gyors kaját húz elő és elkezdi majszolni, majd lefordul a sarkon és eltűnik. A küldetés sikerrel zárult és Hano is elmehetett még egyzeni.

/ Köszönöm a játékot. Na, akkor pontozás következik.
az alap
5 tulajdonságpontot megkapod, amit (erő-gyorsaság-állóképesség) között oszthatsz el.
Ezen kívül
18 reiatsut tudhatsz magadévá. Ezeket írd fel karakterlapodra.
További jó játékot./
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 7:32 pm

~Mintha múltkor rövidebb idő alatt jártuk volna meg nem?~
*Én is úgy emlékszem, de tudod útközben még beugrottam venni egy kis kaját az útra. Ezzel viszont sikeresen leráztuk azt a nem tom milyen shinigamit. Már csak pár méter van a senkai kapuig, de nem látom a fickót háta már most felszívódott.*
~Nincs akkora szerencsénk. biztosan csak lassabban jött mint mi.~
*Mi még boltban is voltunk szóval akkor már itt kellene lenni-e. Na mindegy meglátok egy alakot a senkai kapunál. Nem ő nyitotta múltkor is a kaput?*
- Hello barátom! 6. osztagból vagyok a tacho küldött, hogy majd ti nyitok nekünk egy senkai kaput észak-rokungengaiba. *Közben lépteket hallok közeledni. Ez biztosan ő lesz. Az-a nagy képű shinigami.*
/elnézést ha rosszul írtam volna a helység nevet./
Saito Akira

Hozzászólások száma : 124
Kor : 25

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue150/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue20/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 7:39 pm

-na végre itt vagyunk..........mi?!?!?!? még nincsen nyitva a kapu ez hogy lehet *idegeskedett saito-áááá mindegy nyisátok kaput és kész*mondta saito. pár percel később nyitva volt a kapu észak rukongaiba- na induljunk
/ semmi baj am észak rukongai utcáknál folytasd köss/
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 7:46 pm

A kapu megnyílik. Hano választ kap.
- Hello. Mindjárt nyitjuk.
A következő pillanatban.
- A kapu nyitva. menjetek. Jó utat.
Akamoto Imuru
Shinigami

Hozzászólások száma : 178
Kor : 24

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue154/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 10:28 am

*A lány a kapu előtt várt társa következő lépésére. Reménykedett benne, hogy a túloldalon nem egy ideges kapitány, alias Kuchiki Byakuya fogja vári. Na meg persze hiányzott már neki az ismerős terem is.*~Remélem, nem fog egyből nekem esni.*gondolta kissé féle. Egyedül kardjának mutatta meg valódi érzéseit.*
http://www.peach94.eoldal.hu
Kerino Hano

Kerino Hano

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 2:45 pm

*Na hát nem is volt annyira vészes az út mint gondoltam. Elég jól tapasztalt a vakságában! Hihetetlen érzékei vannak. Tényleg mintha nem is lenne vak! Nem tudom még most sem elhinni, hogy ő vak! Biztos csak hazudik, de egy szép lány biztos, hogy nem hazudna! Na mindegy, de hihetetlenül aranyos.*
- Akkor induljunk a Kapitány szoba fele. Már a Taicho vár minket! Siessünk.
*Haj most mit mondjak Taichonak? Hogy magyarázom el neki, hogy vissza kell mennem az élők világába! Csak lesz valahogy*
/6. osztag / kapitány szóba. Very Happy/
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Senkai Kapu - Page 2 Left_bar_bleue154/50000Senkai Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 7:01 pm

*Imuru a kapunál várt a társaira. Nem volt szokásak ésni, de mive nem látott, s nyilván nm ismeri társait, ezért türelmesen várt. Az járt a fejében, vajon miért bánik vele kapitány úgy, ahogy. Elnézte, mondjuk ki, hogy pofátlan volt vele szemben, és ráadásu méenyhének se nevezhető büntétestkapott. Még mindig ezen rágódott, mikor társai megérkeztek. Ő csak intett köszönés gyanánt.*
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 7:09 pm

A társai hamar megérkeztek, majd köszöntek.
- Hello. Aya vagyok. Örvendek.
Felelte az egyik, majd a másik is felszólalt.
- Én meg Mizuki vagyok. Én is szintúgy örvendek. Indulhatunk?
Kérdezősködött kíváncsian. Szép napos időnek kívánkozott. A kapu körül nem ólálkodott nagyon senki. Kevesen voltak jelen, de a csapat összeállt.
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 7:35 pm

-Imuru*mondta ő is a nevét rideg, fagyos hangján, majd az út hátra levő részében nem is szólalt meg. Csak azt tette, amire megkérték. Egyedül Kuchiki kapitányban bízott meg. Imuru, mivel nem látott, így a reiatsu alapjőán követte társait némán.*
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
Démonmágia:

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 7:46 pm

Mizuki és Aya menetelés közben egymással beszéltek. Nagyon élvezték egymás társaságát. Csupa értelmetlen dolgokról kezdtek el beszélni. A pasik is témába jöttek ám. Aya egyből fel is horkantott.
- UUUU. Az a Komamura Taicho olyan szex-i testalkatú, csak kár hogy olyan szégyellős. Pedig úgy, de úgy megnézném az arcát.
- Tényleg? A múltkor képzeld ki jött velem szembe? Kuchiki Byakuya taicho volt.
- Oh. Ő is nagyon szex-i és olyan aranyos, de nagyon szigorú. Az a baja, hogy nem tud lazítani.
- Ne is mond. Ahogy közeledett, és az az illat. Azt hittem leteperem ott az utcán.
- Héé... Te belezúgtál? Ne tagadd. Látom hogy elvörösödtél.
- Na ne csináld, de tényleg jó képű. Mit meg nem adnék a szeretetéért.

Folytatták a beszédet. Hosszú útnak néztetek elébe.
/Kérlek a következő helyszínt a Rukongai gazdag övezetéhez írd. Előre is köszönöm./
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Senkai Kapu   Senkai Kapu - Page 2 Icon_minitime

Senkai Kapu
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2