Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Utcák

Go down 
+23
Sarugaki Hiyori
Akemura Senshi
XXVIII. Daimaou
Tsubaki Iria
Ulquiorra Schiffer
Saito Akira
Trafika
Higoshi Aya - Takayuki
Senkao Hitogara
Namika Zakuro
Stark
Kainu_Anatamaru
Hytari Takeda Kaelina
Sename Aiya
Ray
Matsuda Morino
Sentor
Hinamori Momo
Koroshija Shitai
Minato Angelote
Akki Enzeru
Zakai Rasi
Zaraki Kenpachi
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Stark

Stark


Hozzászólások száma : 144
Regisztrált : 2009. Aug. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue10000/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue3000/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 8:52 pm

*Moshiék kiértek az iskolából,az utcák az udvarhoz képest fényárban úsztak.A környék kihalt volt és a csendet szinte tapintani lehetett.Ezt a csendet zavarta meg a beszélgetés,valamint a léptek zaja.A házak többnyire egy- ,illetve kétszintesek,így a hideg szél gond nélkül halad át az út fölött.Namika kérdésére Moshi végiggondolta min ment eddig keresztül ebben az osztagban.*
-Elég régóta... *Hangzott végül a tömör,rövid válasz.Moshi kicsit gondolkozott,majd lehunyt szemmel,mosolyogva hozzátette.* -Viszont,ha ez a csimpaszkodó majom ennél nehezebb lenne,akkor már csak volt tagja lennék az osztagnak...
*Megáll,jelentőségteljesen kicsit feldobja Senkaot majd lassú iramban továbbhalad.*
Vissza az elejére Go down
Namika Zakuro

Namika Zakuro


Hozzászólások száma : 38
Regisztrált : 2009. Aug. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue225/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (225/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 9:12 pm

Kicsit össze kellett csuknia a szemeit, a fény miatt. Hamar hozzászokott, ahogy a hideghez is. Választ is kapott, bár rövidet, és tömöret.
~Jó válasz...
A következőn már mosolygott.
~Szegény Senkao. Legalább, ha pimaszkodik, lesz egy ütőkártyám, amivel visszavághatok.
Néha végignézett magán, és a sérülésein.
~Nem komolyak...pár zúzódás, és karcolás. Nem kell napokat eltöltenem majd az Orvosi Osztagnál. Otthon pihenek esetleg.
Szépen haladtak tovább, most nem tudott mit kérdezni, vagy mondani.
Vissza az elejére Go down
Senkao Hitogara

Senkao Hitogara


Hozzászólások száma : 25
Regisztrált : 2009. Aug. 30.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue265/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (265/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 10:14 am

-Ithai... Finoman...
Jajdult fel kicsit mikor Moshi megdobta.
-Ez a csimpaszkodó majom nem csimpaszkodna ha kicsit jobban kivetted volna a részed a harcból...
Vágott vissza a megjegyzésre majd halkan megszólalt hogy csak Moshi hallja.
-Furcsa módja a csajozásnak a másikat folyton beégetni.
Namikára nézett majd ismét hátra s vállat vont.
~De úgy látom valakinek bejön.
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue961/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 1:02 pm

*Ellöki magát a faltól és már épp indulna, amikor megjelenik a semmiből Anatamaru. Szépen végighallgatja amit mond aztán csak utána válaszol.*
Jah már magában azzal is többek vagyunk náluk hogy el tudtunk jönni előlük.
*Jegyzi meg epésen ugyanis talán ő az egyetlen akinek előbb lesz bankai-a, mint maszkja, mert valahogy nagyon nem szeret beszélgetni a hollow énjével ugyan nem azért mert irtózik tőle, vagy ilyesmi, de akkor, amikor beszélget kitaszítottnak érzi magát.*
Ha már így felajánlottad, akkor vezess minket az új bázishoz, vagy amire gondoltál.
*Visszadugja a zanpakutoját a kis tokjába az oldalán és várja, hogy induljanak.*
Vissza az elejére Go down
Minato Angelote
Arrancar
Minato Angelote


Hozzászólások száma : 320
Regisztrált : 2009. Apr. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue1190/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (1190/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 24, 2009 8:01 pm

-Hmm,köszi,de nem kell szállás.Jól elvagyok nélküle is.
*Homlokára hullott haját visszasöpri helyére.Fürkésző pillantással végigpásztázza a két vaizardot.Elgondolkodva néz fel újra az éj sötétjébe.A külvilág kizárásával gondolotai szabad utat kaptak.Nyugalom ült ki arcára,nem az a megjátszott kifejezés,amit eddig kénytelen volt megjátszani,hanem igazi,elégedett nyugalom.Ilyen némaságban sétált Sentor jobbján.Egy kóbormacska felborított a közelben egy kukát,ami Minatot újra ebbe a világba kényszerítette.Eszébe jutott miért is van itt...*
-Jó lenne összefutni egy erős hollowwal vagy shinigamival.Még mindig jól jönne a gyakorlás...
Vissza az elejére Go down
Stark

Stark


Hozzászólások száma : 144
Regisztrált : 2009. Aug. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue10000/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue3000/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 24, 2009 8:33 pm

*Moshi halkan suttog Senkaonak.A diszkrécióra nem ügyel annyira,elég nyilvánvaló Namika számára,hogy a két társa valamit nem akar megosztani vele.*
-Bocs,hogy kiábrándítalak,de nem az esetem.
*Amint a szokásos lazasággal lezárta a témát tovább folytatja a beszélgetést,hogy elterelje Namika figyelmét az előbbi privát beszélgetésről.*
-Ugyanabban az osztagban vagytok tudtommal.Nos,miért vélasztottátok éppen azt az osztagot,amelyiket?Gondolo jó sokat gondolkoztatok,hogy hova menjetek.
*A trió jobbra fordul és egy keskeny sikátorban haladnak tovább.A sikátorban egy-két részeg ember fetreng.Hamar végigérnek,a sikátor kivilágítatlan sötétje után a fényes utca zavarja a szemüket.Továbbhaladnak egy kis park felé.A park növényei és az épületek és civilizáció hiánya irónikusnak hat. Egy érintetlen dzsungel a betondzsungelen belül.*
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue961/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 27, 2009 9:24 pm

*Ellöki magát a faltól és Minato mellett lépdel. Kiveszi a kis kését a tokjából és elkezd picit zsonglőrködni vele, ez nála olyan felesleges mozgás féle dolog. Mivel ő ismeri jobban a várost int a fejével Minatonak, hogy kövesse és felugrik egy közeli faháztetőre. Ott leül és maga mellé szúrja a kését a fába.*
Hát jah az mondjuk sosem árt, de most segíts már annyit, hogy keresgélsz, mert én nem vagyok túl jó a reiatsu érzékelésben. *Mondja fancsali pofával, majd a távolba révedve figyel a maga módján hátha így is észrevesz valamit. Aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve előveszi a fényképezőjét.*
Szép ilyenkor a város, szeretem a fényeit.*Mondja miközben csinál pár képet az éjszakai városról.*
Vissza az elejére Go down
Namika Zakuro

Namika Zakuro


Hozzászólások száma : 38
Regisztrált : 2009. Aug. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue225/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (225/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 06, 2009 11:35 am

Namika-t annyira nem is érdekli a két fiú, inkább csak nézelődik.
~Pont olyan, amilyennek képzeltem.
A kérdés, amit Moshi tett fel, nem lepte meg, de hírtelen nem tudott mást mondani, mint csak ezt:
-Hitsugaya Taichou volt a legszimpatikusabb.
Ezzel le is tudta, majd hallgatta Senkao-t.
~Hm..ez a hely furcsa...
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue160/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 8:27 pm

*Hirtelen nem tudtam mit is mondhatnék neki. Most csak hülyéskedik velem vagy tényleg nem tudja, hogy ki ő és ki vagyok én?- Vagy csak poénkodik? Nem értem mi miatt veszíthette volna el az emlékezettét. áá mi lenne, ha elvinném az egyik bolthoz és ... á nem jó. Inkább elmondom neki, hogy ki ő legalább is amennyit ismerek róla. Közben sétálunk az utcák felé*
- Traf, igen ez a neved. Régen nagyon jó barátok voltunk. Te segítettél elmenekülni a laborból.
Csak ahogy menekültünk én elvesztem útközben. Igaz innentől nem tudom ,hogy mi történhetett veled, de elég régen találkoztunk. Akkor annyit mondj el nekem, hogy mire emlékszel? Vagy mi volt az utolsó emléked?
- Arra emlékszel, hogy engem, hogy hívnak? Nem?
Én vagyok, Daimaou. Most, hogy így belegondolok. Nem is ismerjük annyira egymást. Tudod mit megpróbálok segíteni neked, abban, hogy vissza szerezd az emlékezeted. De öltettem sincs, hogy mitévők legyünk.
Vissza az elejére Go down
Trafika

Trafika


Hozzászólások száma : 13
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue140/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (140/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 10:52 am

*Sok az információ. Túl sok ez így egyszerre. Daimaou... töprengek ezen a néven de semmi sem ugrik be. Nem tudom mi tévő legyek. Milyen laborból szöktünk meg? Ez túl sok nekem... Egy kis fejfájás kezdet el előjönni. Vagy mi. Szédülökés hányingerem van. A kardot még mindig a kezemben tartom. Nézem hogy milyen repedezett a kezem és észreveszek valami tetoválás félét... Fáradt vagyok. Jól esne egy újabb alvás.*
-Szóval én vagyok... Traf. Nekem a Trafika jobban tetszene, az olyan nyugatatóbb... Semmire sem emlékszem. Még azt sem tudom hogy te ki vagy. Jó formán azt sem tudom hogy hol vagyok. Arra emlékszem hogy egy tisztás partján keltem fel miután.. miután... nem tudom. Egyszerűen nem ugrik be semmi.
*Szép lassan megyünk tovább az utcákon. Egy sarok és még egy sarok. Mint valami út vesztő.
Valami furcsa kriksz-krakszot látok az egyik utcatáblánnak tűnő valamin. Egy emlékkép ugrik fel a fejemben. Sok jel. Sok hang és szín. De semmi sem ugrik be arról hog ki vagyok.. Ka-ra-ku-ra... Ez áll a táblán. Karakura. Furcsán hangzik. Ez vajon a város vagy az utca neve? És hogy hogy ismerem ezeket a kriksz-krakszokat? Különös. Meg is kérdezem ezt a Daimaou nevezetű emberkét hogy mi ez.*
- Hé! Mi az hogy Karakura..?
*A semmiből egy fekete kimonós ember jelent meg elöttünk és egy kardot szorongatott. Ez is ismerős, de nem tudom honnan. Valamit motyog ez az alak. Daimaou hirtelen megáll és a falhoz akar lökni, de valamiben megbotlok. A kezét a számra szoritja, de nem tudom miért. Meg próbálom le szedni magamról a kezét de hihetetlen erővel szorít. Különösen viselkedik és magatehetetlen vagyok. A fekete ruhás alak el is tünt a következő saroknál. Felállít és a falhoz nyom engem Daimaou.*
- Mi a ...?
*Próbálnám megkérdezni hogy mi volt ez, de meg se bírok szólalni mert megint a számra szorítja a kezét. Mintha még nem lennénk biztonságban. De mégis mi félni valónk van? Nem értem ezt a helyzetet. Jelzi hogy csendben kövessem, és kiváncsiságomnak engedve követem őt. Most már nagyon érdekelne hogy mi lesz ennek a vége.*
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue14000/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 12:00 pm

//Megjegyezném, hogy az átlag Játékos Karakterek nem tudnak rajtuk kívüli eseményeket befolyásolni, így egy shinigami megjelenése nem igazán lenne lehetséges, úgyhogy jövőben kérlek, hogy ezt próbáld elkerülni.//
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue160/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 4:35 pm

//ok, megpróbáljuk hanyagolni.//
*Még bemutatkozás után is ilyen hülyén nézz rám? Most mégis mit gondolhat?
Ki vagyok én? Vagy, hogy még is ki ez a fazon? Lehet, hogy nem is ismerem csak át akar verni. Valahogy be kellene biztosítanom nála azt, hogy ismerem. Rá nézzek a kezemre és meglátom a karkötőm amire az van rá írva, hogy "A legjobb barátodtól Trafika!" Hirtelen eszembe jut, hogy mielőtt eltévedtem volna. Akkor még beugrottunk egy boltba, hogy megpecsételjük a barátságunkat.*
- Trafika nézz a jobb kezedre, nem látsz ott egy karkötőt? Egy olyan felirattal, hogy "Barátod Daimaou" Még arra se emlékszel ,hogy hol vettük? Akkor ezek szerint mostanában veszthetted el az emlékezeted.
- Először is Karakura egy város mely az emberi világban létezik. Igen mielőtt megkérdeznéd több világ, idősík, egyéb mese szerű dolog van ezen a "világon." De szerintem erről meg kellene kérdezni valakit. *Eközben sétáltunk egy park felé nem messze az utcától ahol épp voltunk. Ott meglátunk egy Hollow-t*
- Trafika te tudod mit kellene ilyenkor tenni? Nekem gőzöm sincs. Hagyjuk így? Az emberek úgysem látják. Meg különösebben nem a mi feladatunk. Habár nekem a "másik énem" azt mondja, hogy pusztítsuk el. De nem tudom ,hogy képesek-e vagyunk rá.
Én még nem használtam az erőmet szándékosan, és te? *Igaz hiába kérdezem úgy is elvesztetted az emlékezeted. Most már én se kezdem érteni ezt az egész helyzetet.*
//Am, ha nem gond erre tévedhetne valaki xD Tőlem lehet akármi akárki.//
Vissza az elejére Go down
Trafika

Trafika


Hozzászólások száma : 13
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue140/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (140/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 5:01 pm

*Ez rosszabb mint gondoltam. Ilyen nincs. Ránézek a kezemre és ott van az a a karkötő amiről beszélt. Az enyém fekete. Furi. Meg milyen irracionálisan jön ki az hogy szökés közben elmegyünk egy boltba? Biztos piszok erős lehetek vagy lehet ő ha van erre időnk. És egy hollow-ot is említ. Mi az a hollow? És mi az hogy vannak síkok? Ez egyre furcsább. Nagyon nem tudom hogy itt mi folyik, de azért megpróbálok megmaradni a magam nyugodt állapotában. Nem fogom hagyni hogy valami is kizökkentsen. Oda nézek ahova intett ez a fazon. A barátom. Furcsa ezt így kimondani, de valamelyest leveszi a súlyt a vállamról. Amikor odanézek ahova mutatott megdöbbenek egy pillanatra. Egy furcsa metamorf alakú fekete-fehér lény van a földön és az embereket nézi.*
-Ez lenne a hollow? - teszem fel a kérdést mind inkább magamnak mint neki. Minnél jobban nézem annál jobban elönt a düh. A kardot egyre inkább szorítom a kezemben amit még mindig nem raktam vissza a helyébe. Hirtelen ötlettől vezérelve megindulok de fél úton megtorpanok. Mégis mit tehetnék én így egyedül? Becsukom a szememet. Olyan mélyen nézek magamba hogy már fényeket látok... Egy hang... Azt súgja gyűlöljek... Egy zongora ami egy furcsa dzsezz dallamot kalapál... A lábam szinte öntudatlanul indul meg. Mielőtt a holllownak nevezett dologhoz érnék felugrók. A kardot magam mögé emelem és egy suhintást mérek rá a fejére. A kardom mint valami gyufa szál lepattan a fejéről, de azt legalább sikerült elérnem hogy rám figyeljen. Az egyik csápnak mondható valamijével felém csap, amit nehezen tudtam blokkolni. A kardot már emelném suhintásra, de a belső hang megint figyelmeztetett hogy térjek ki. Erre fel fut mellettem Daimaou is... Ez az utolsó amire emlékszem mert a hollow leütött engem.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue160/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 5:26 pm

*Még is mit gondol ez? Azt hiszi egyedül elintézhet egy Hollowot?
Amikor még csak most tudta meg, hogy ilyen is létezik? Nem tudom elhinni, nagyon sokat változott Trafika.*
- Traf élsz még? *remélem azért nem halt bele.*
*Hirtelen egy düh roham játszódót le bennem. Mint, ha valami különös Aura vett volna körül. Megpróbáltam felidézni azt amit mondott az iker testvérem. Igaz is meg van.*
- DENSETSU (ordítom)
*Megjelenik egy kapu mellettem ami hirtelen behúz. És mint, ha megállt volna az idő amikor beléptem ebbe a dimenzió kapuba. Ismét találkozom az iker testvéremmel. Aki azt mondta:
- Ne Aggódj Daimaou megölöm neked ezt a hollow-ot. *Ezt a mondatót követve helyett cseréltünk.
Densetsu a levegőbe üti a kezét, megjelent egy kisebb kapu szerűség, majd bedugja a kezét és ki emel 2 kardot. A gyorsasága mint, ha meg változott volna Densetsunak. A hollow támadást indít Den. ellen. A támadást egy kézzel hárítja majd vág egyet a kardjával és a Hollow holtan esik össze.
Mikor megbizonyosodtam, hogy a hollow halott vissza jöttem az emberi világba és Densetsu vissza tért a dimenziójába. Megpofozom Trafika-t, hogy magához térjen. Ébredezik, de még látszik rajta, hogy homályosan lát.*
- Most már mindent rendben. *elmesélem neki, hogy mi történt.*
Vissza az elejére Go down
Trafika

Trafika


Hozzászólások száma : 13
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue140/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (140/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 8:09 pm

*Miután mindent meghallottam ami történt enyhe megdöbbenéssel nézek erre a "párosra". Úgy nézz ki van még mit edzenem. Egy enyhe mosoly kíséretében hallgatom nagy meséjét hérói hős tettjéről. El kérem tőle az MP3-asát hadd nyugodjak meg egy kis zene segítségével. Bal szerencsémre valami dübörgő förtelmet hallgatott. Úgy hívta hogy D'n'B, bár lövésem sincs hogy mi az. Biztos valami új dob szett. Az utcákra tévedünk újra és elkezd mesélni a múltunkról. Elég sokat beszél ahhoz képest hogy még mindig nem bízok benne annyira. Főleg mert felpofozott. A kardom, amit hő szeretettel fogtam eddig végre vissza raktam tokjába és most hátamon pihen. Mesél nekem Daimaou vagy Densetsu, nem értem az egészet de elfogadom hogy ez van vele, arról hogy mi volt vele a labori évek alatt, és hogy én miben segítettem neki. Meséli azt is hogy mikor a földre jött volt gyereke, meg gengszterekekel harcolt. Érdekes élettörténete van, de az hibádzik az egészben hogy 1815-öt mondott érkezésének dátumához, és nem rég azt mondta hogy 2011-et írunk. Hogy is van ez?*
- Te hogy-hogy nem öregedsz? - teszem fel enyhe cinizmussal a hangomban. Mintha sokat számítana nekem egy elme háborodott szava. Még hogy hollowok meg shinigamik meg labori kísérletek 1815-ben. Biztos hallucinálok és még a tó parton hadonászok egy fa bottal a levegőben, és az arra járó emberek engem néznek őrültnek. Próbaképpen megcsípem a kezemet hátha felébredek, de minden változatlan. Megcsípem Densetsu-t is, de még mindig minden változatlan. Lehet hogy ez a valóság? Áááá... Olyan nincs. Lehet hogy be van rúgva és én esek össze részegen... vagy igazat mond. Ezt egyféleképpen tudom csak meg. Valami olyan kérdést kéne feltennem amire csak én tudom a választ. De mégis mire tudja a választ egy amnéziás ember? Gyorsan végig nézek magamon, és meglátok egy 21-es számot a jobb oldalán a mellkasomnak a póló alatt.
- Milyen szám van tetoválva? - teszem fel a legegyszerűbben a kérdést, de ezt annyira félreérthetően teszem fel hogy már én is félreértem. Mégis honnan tudhatná? Ha meg tudja akkor adjon valami magyarázatot, hogy tudjam az okát hogy miért van rajtam...?
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue160/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 8:37 pm

*Lassan már én sem hiszem el amit. mondok. Ebbe még bele se gondoltam.
Több mint 150 év telt el és fel sem tűnt? Igaz elég sok minden történt azóta velem. De tényleg "röpül az idő". Ezután egy fura kérdést kapok Trafika-tól. Mit jelent a jobb mellkasánál lévő 21-es szám. Igazából az elején csak nevettem és nevettem. Mint, ha ezt tegnap beszéltem volna meg vele. *
- Ez egy elég egyszerű kérdés. 21 az a kísérlet számod mint, ahogy láthatod legalább is, ha jobban megnézzed. Láthatod az én mellkasomon a 28-at. Azért nagyobb aa számom, mert én későbbi teszt alany voltam. *Habár, ha Densetsu "Mell"kasára rá nézel, majd láthatód, hogy ő viszont a 24-eset kapta. De azért ennyire ebbe nem kellene beavatnom. Ki tudja mit hozz majd az élet.*
- Amúgy idefele hallottam egy fekete ruhás fazontól, hogy ha többet szeretnék tudni a múltamról (ez esettben a tiedről is megtudhatnánk valamit) keressünk egy Urahara nevezetű fazont. Sajnos több leírást nem kaptam róla. Csak a nevét tudom.
*Így bele gondolva milyen is volt az az ember aki ezt elmondta? Már nem is emlékszem, rá teljesen. Vajon megbízhatunk benne? Én még mindig nem nagyon bízok az emberekben. Egyedül Trafak hiszek és a húgomnak Densetsunak. De ebből Traf kilőve mert nem emlékszik, Densetsu meg pihen legalább 2 napig. Miközben sétálunk meghívóm Trafot egy gombóc fagylaltra. Kíváncsi voltam mit fog válaszolni, hogy mi lehet ez vagy ehető vagy ezt el kell dobni? Már alig várom ,hogy halljam a hülyeségét*
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue14000/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 12:39 am

*Ahogy a két módosított lélek a gigai-aikban sétálgatnak, egy eleinte halk, de hallható zajra lesznek figyelmesek. Mintha csak egy test ütközne nagy erővel a falnak. Pár másodperc csend... Majd ismét egy nagy puffanás, ezúttal hangosabban. Újabb pár másodperc, végül egy fekete ruhás alakot látnak elszállni maguk előtt, egyenesen a talajba csapódva, ismételten az előzőleg hallhatott hangok kíséretében. Hamarosan meg is jelenik egy hollow, melynek hat karja van, magasabb az átlagnál, s láthatóan erősebb is, bár talán mást nem is nagyon tud ezen kívül, ez nem látszik meg így külsőjéről. Ahogy mellétek ér, letekint rátok, s felszólal őrültes hangján.*
-Nah néézd máár. Újabb játékszerek! Ti lesztek az előételeeek. *Kiáltja el magát, majd egy röhögést hallat, s már is egyik kezével Densetsu felé nyúl.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue160/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 9:19 am


*Már megint mi ez? Mi lehet ez a taszító erő? Nem hiszem el, ma már ez a második Hollow.
Mi van a mai nappal? Valami Hollow gyűlés van??? Most mit csináljunk? Traf még épp, hogy lát. Én viszont harc képtelen vagyok ráadásba a "húgom" előbb harcolt. Most ő képtelen harcolni legalább 1 napig. Most komolyan mit kellene tennem?*
- Traf kelj fel! ÉS HARCOLJ! (ordítom) *Ez meg mit csinál már? Közben felkapom és rohanni kezdünk. Véletlen félre léptem és egy nagyot esünk.*
- Traf jól vagy??? *remélem nem esett baja. De most már mint ha józan lenne. Egy enyhe mosoly játszódik le az arcomon. Nem tudom vissza tartani. Smile*
- Traf a többit rád bízom. *Ájultan essek össze.*
Vissza az elejére Go down
Trafika

Trafika


Hozzászólások száma : 13
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue140/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (140/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 12:46 pm

*A fagyi és a vér íze most összekeveredett a számban. A földről szép lassan felkelek. Még mindig egy kicsit rosszul vagyok. Ezek a hollow nevezetű dolgok egyre inkább idegesítenek engem. A haragom folyamatosan növekszik. Tudom mit kellene tennem, de nem tehetem mert az feltűnő lenne mindenki számára. Érzem ahogy az erő megnövekszik bennem. A kardot kiveszem a tokjából egy suhintással. Az egyetlen ember aki tudja ki vagyok most ájultan fekszik a földön. Egy hollow itt van a szemem előtt és megint az a fékezhetetlen harag önti el szívemet amit nem is olyan rég éreztem. a kard a jobb kezemben elkezd remegni és egy halvány kék fény vette körbe. Megindulok a hollow felé. Eddig bizonytalan és gyenge kardvágásom végre sebet ejtett ezen a lényen. Igaz, hogy csak egy karcolásra futotta, de legalább megsebeztem. A kék fény elkezdett kitágulni és végül egy gömböt formált. Amint talpra kecmeregtem, megindultam a hollow felé hogy megvágjam, de mire odaérnék elveszítem az egyensúlyomat és elesek. Esés közben beleverem a betonba a fejemet és utána már csak a sötétséget látom. Arra kelek fel hogy egy fekete ruhás ember pofozgat a nevemet szólongatva...*
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue160/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 4:18 pm

Mire magamhoz térek mint, ha fel frissültem volna. Meglátom a hollow aki éppen leakarja döfni Trafika-t. Hirtelen erő járta át a testemet. Elég fura érzés volt ilyet még eddig nem éreztem. Olyan volt mint, ha akármit megtehetnék. Előre nyújtom a kezem és elordítom magam "ÉBREDJ". Hirtelen nem is tudom miért ordítottam. De még több erő áramlik a testembe. Le ütök egyet a földre, és teljes harci ruházat jelenik meg rajtam. Hihetetlen gyorsnak éreztem magam, de jobban át nézzek magamon és lépek egyet előre. Mint, ha egy teljesen más dimenzióba lennék. Mi lehet ez? Gondoltam magamba. Még egyet lépek és vissza térek a Hollow elé. Csak nem dimenziókat ugrottam? Ez elég fura volt ilyet eddig még nem csináltam, de nagyszerű érzés. Leütök ismét egyet a földre és megjelenik a kezemben 2 kard.
Vágok egyet a Hollow irányába. Igaz viszonylag messze voltam tőle, de így is sikeresen levágtam 3 karját. Ismét lépek egyet előre megint ez a fura dimenziós cucc. De most megpróbálok hátra lépni. Vissza térek ismét a Hollowhoz, de ez utal mögötte vagyok. Ismét vágok egyet és a Hollow mint, ha csillogna és porszerűen eltünik a szemem elől. Az erőm hirtelen mint, ha hagyna el. Eltűnik az öltözék rólam a kardokkal együtt. De valami fekete ruha jelenik meg rajtam. Oda sétálok Trafikahoz és megpofozgatom. Majd rá ordítok.*
- Kelj már fel te álomlény.
*Az erőm hiányában esek össze.*

*A semmiből megjelenik Densetsu, aki megfogott és bedobott egy lyukba. és ezt mondta:* - Bátyám pihenj egy kicsit, ha jobban leszel vissza térhetsz! Tudtam, hogy nem bírod vissza fogni magad. *Ezután Daimaou csak a sötétséget látja. Densetsu maradt Trafika mellett. *
Vissza az elejére Go down
Trafika

Trafika


Hozzászólások száma : 13
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue140/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (140/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 11:59 am

*Már megint ez a nyavalyás fejfájás. Az emlékképek most jönnek vissza arról hogy mi is történt. Az emlékek áradnak, de semmi következtetést nem tudok levonni belőlük. Vagy mégis... Igen, most hogy így visszagondolok volt valami furcsa a kardommal. Mintha fénylett volna. Jobb lesz ha vissza szerzem az emlékeimet. *
-Daimaou, vigyél el ehhez az Uraharához! -Jelentem ki teljesen tisztán és egyértelműen. minél gyorsabban túl esünk ezen, annál jobb. Onnan majd meg látjuk mi lesz. Lehet hogy keresnem kell egy helyet ahol tökéletesíthetem ezt a kardos cuccot.
Miközben azon gondolkodtam hogy mit is fogok csinálni, megérkeztünk Uraharáék boltjához. Egy kis sikátor féleségben volt eldugva, a maga szerényes külsejével ellátott bolt.
Densetsu ment be először a boltba...
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue160/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 12:52 pm


- Szép napot Urahara-san. *Milyen rég nem láttuk egymást.*
- Felismersz még? Tudod én vagyok Daimaou iker testvére. Sokat beszélgetünk régen, tudod abba a dimenzióban ahol megtanítottad nekem, hogy kell használom a képességemet.
De lenne hozzád egy kérésem. Tudnál mesélni Trafalgar-nak, hogy miért veszíthette el az emlékezetét. Meg persze, ha nem gond egy kicsit tanítsd meg harcolni a bátyámmal együtt.
Lassan lejár az idő és vissza cserélődünk. Tudom, hogy még nem ismered a bátyámat, de kérlek viseld gondját. *Ebben a pillanatban megjelenik ismét egy dimenzió gömb, pont olyan mint amibe bele dobta Daimaou-t. Benyúl Densetsu kihúzza Daimaou-t és besétál a gömbbe Densetsu.*
- Számítok rád Urahara. - Mondta Densetsu miközben be ment.
*Ébredezni kezdtem. Megkérdeztem az előttem lévő fazont, hogy ki ő. Meg se vártam a válaszát rá kérdeztem Trafika-ra is, hogy hol vagyunk és mit akarunk itt.*
Vissza az elejére Go down
Trafika

Trafika


Hozzászólások száma : 13
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue140/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (140/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 9:32 pm

*Sok dolgot én sem tudtam mondani újdonsült haveromnak. Az Urahara nevezetű fazon tett-vett a boltban, mi meg csak vártuk azt hogy történjen valami. Akartam volna kérdeni Den-t hogy mi történik, de tudván hogy ő kérdezte ezt előbb sejtettem hogy választ se bírna adni ki ez az ember. Nem tudom mi fog történni, de ami lesz az biztos a hasznunkra válhat. Mert hátrányunkra nem igen fordulhatnak a dolgok.*
- Mr. Trafalgar. Kérem fáradjon közelebb.- Mondja a maga kuncogós modorában. Nem tudom mi történhetne velem, de egy villamos szék szerűséget készített elő.
-Üljön csak le, ne féljen, nem rázz. - mintha csak a gondolataimban olvasna... Beülök a székbe és várom a csodát. Csoda nem jött csak egy tucat emlék. Képek milliárdjai mehettek keresztül a fejemen. Minden rémlik már. A hollowok, shinigamik, a póttestek, Urahara, Soul City és én.
- .. de jobb ha ezek a mellékhatások nem fordulnak elő. - fejezi be beszámolóját Urahara, amit külön Densetsu-nak adott elő. "Milyen mellékhatások?" fut át a gondolat az agyamon, de valamiért sietős tempóban megindult Urahara és Den a bolt belseje felé. Na majd később kifaggatom Dent.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue160/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 9:44 pm

*Miközben Trafika a abban a fura gépben ül. Megkérdezzem a fickótól, hogy hogy kerültünk ide.*
- Densetsu hozott ide titeket. Jobban mondva Trafot és téged meg kitépet abból a dimenzióból ahol ez előtt voltál. *Ezt nem nagyon értem, de elfogadtam.*
- Igaz is, te ki vagy?
- Daimaou, az illem azt diktálja, hogy előbb te mutatkozz be. Szerintem ez mindenkire vonatkozik nem csak az emberekre.
- Oh, elnézésedet kérem Uram, Az én nevem Daimaou, Igazából a koromra nem emlékszem a húgomról is nem rég hallottam legalább is szereztem tudomást.
- Az én nevem Urahara Kisuke, egy Shinigami voltam. Áhh-á szóval még csak most találkoztál vele és eddig, hogy boldogultál nélküle?
- Igazából elég jól, mivel nem tudtam róla semmit így mindent egyedül viseltem el, gondoskodtam magamról stb..
- Hát nem vagy semmi fiam. Akkor gyertek le velem egy lenti világba.
- Rendben van Urahara-san. *Habár nem tudom meg bízhatunk-e benne. De nincs akiben még megbízunk, de ha húgom ide hozott minket akkor biztosan jó oka volt rá. Ezek után csak mentünk és mentünk lefelé. Már több óráig mentünk azt hittem sose érünk le. Rá kérdeztem Trafra,*
- Trafika emlékszel már valamire? *A válaszra nem vártam mivel hirtelen megjelent előttünk egy másik világ telis-tele gyakorlásos eszközökkel. Elég messze ellehetett látni. De, ha jóban koncentráltam láthatunk ott a messziségben valaki. Csak egy bábu? *
- (Urahara) Na itt is vagyunk, gyakoroljatok addig amíg jónak látjátok. Akit a távolban láttok egy Shinigami, ha lehet vele vigyázzatok, de szerintem nem lesz gond. Soul Societyből küldték, hogy itt fejesze ő is a képességet. Ja persze majd a számlát a hó végén kérem. Szóval akkor jó gyakorlást.
*Az első amire gondolni tudtam, hogy megnézzem magamnak ezt a Shinigami fiút. Minél közelebb értem hozzá egyre nagyobbnak láttam az erejét. Micsoda képességek gondoltam magamba.*
- Héj fiú, nem tudnál nekünk segíteni gyakorolni? *Remélem, azért nem fog megenni.*
Vissza az elejére Go down
Trafika

Trafika


Hozzászólások száma : 13
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue140/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (140/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Utcák - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 11:20 am

#30 nap múlva#
* A sok edzés és gyakorlás után teljesen ki vagyok merülve. DenDam is sokat edzett velem. Nem is tudtam hogy ilyen jó skizofrénnek lenni. Olyan gyorsan tudták magukat váltogatni hogy már nem is tudtam különbséget tenni közöttük. Az erőnk, Kisuke szerint, sokszorosára nőhetet. Bízok benne hogy ez így van, de ki tudja. Sikerült kifejlesztenem azt a két technikát amit használtam, és még felfedeztem egy-két újdonságot abban amit csinálhatok.*
- Köszönjük a segítséget, Urahara-san.
- Nem tesz semmit. Vagy mégis tesz, mondjuk 3000 zeny-t.
- Haha! - nevetjük el magunkat mind a hárman.
- Majd akkor, jövünk ha kell még valami, Urahara-san. - köszönök el a kedves boltostól.
- Még valamit, Trafalgar-kun. - hív vissza Urahara.
- És mi lenne az?
- Elhoznátok nekem egy kardot? Fontos lenne, mert az egyik vevőm megkérte hogy javítsam meg neki.
- Elhozzuk - mondja Daimao -, de hol találjuk ezt az egyént?
- Jelenleg a Végtelen sivatagban. Nyitok nektek egy kaput. Itt van a mappában néhány adat nektek róla. - mondja és a kezünkbe nyom egy mappát. Egy kis előkészület után vissza megyünk a gyakorló térre és elkezdi nyitni a kaput. Egy fekete örvénylő ellipszis nyílik meg a szemünk előtt.
- Felkészültetek?
- Menjünk! - kiáltom minden bátorságomat összegyűjtve és beugrunk az ablakon, régi barátommal, Densetsu Daimao-val.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák
Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: