Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kamitora Kenzo

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kamitora Kenzo
Shinigami
Kamitora Kenzo


Hozzászólások száma : 9
Kor : 33
Regisztrált : 2009. Apr. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue175/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (175/50000)
Démonmágia:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue0/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kamitora Kenzo Empty
TémanyitásTárgy: Kamitora Kenzo   Kamitora Kenzo Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2009 7:39 pm

Név: Kamitora Kenzo
Kaszt:Shinigami
Rang:Ismeretlen
Osztag:11
Felszerelés:Zanpakuto
Kinézet: Hosszú sötét barna haj, barnás zöldes szem, nem szokványos shinigami ruha.
Jellem: Kedves, barátságos, makacs, néha idegesítő, szemtelen, ravasz
Év:150 éves
Nem:Férfi

Zanpakuto Leírása:
Neve: GureAkki (Sötét Démon)
Neme: Férfi
Kora: Ismeretlen
Fajtája:Föld
Shikai: Parancs szóra megnő és a markolata fekete lesz és a végén egy lánc van ami nagyon erős és végén egy penge van
Parancsszó:Okiru GeruAkki (Támadj Sötét Démon)
Kamitora Kenzo Chara_black

Képessége:
1. Anki Mori
A lánc végén a penge egy másik karddá válik
Hátránya:Nincs


2. Hageshii Ken
A penge elkezd feketén villogni és egy suhintással egy fekete sugár tör ki belőlle
Hátránya:Ezt napi 5 alkalommal lehet használni




(alap) Kinézette:
Kamitora Kenzo Katana

(Shikai) Kinézette:Kamitora Kenzo Hajlitott_vegu_katana
Bankai: Még nincs
Szint:1



Előtöri.
Egy teliholdas éjszaka mentem hazafelé egy koncertről. De haza felé egy 10 fős banda megtámadót. Megprobáltam felvenni velük a harcot de nem sikreült. Csak 3 embert tudtam legyőzni. Mikor lefogot 2 ember akkor kérdeztem tőllük.
-Miért csináljátok ezt?
-Mert nekünk ez az életünk.
Ekkor a főnök egy kést nyomot a szívembe. Mikor magamhoz tértem akkor egy másik világban voltam. Felálltam és körbe néztem de legelőször a ruhámat vettem észre magamon.
-Mi történt a ruhámmal!?
Ekkor egy férfi jött elő egy házból. Oda lépet hozzám és elkezdtem vele beszélgetni.
-Én Kamitaro Kenzo vagyok. És maga?
-Én Naritao Itero vagyok.
-Hol a fenében vagyok?
-A perem vidékén vagy.
-Gyere Kamitora majd én gondodat viszelem.
-Köszönöm nem kell.
-Ne elenkez. Majd nállam dolgozol és laksz.
-Rendben.
Naritao egy nagy házhoz vezetet engem és mondta hogy itt lakik. Nekem nagyon megtetszet a hely. De mikor több ember jött elő és köszöntek Naritaonak akkor tudtam meg hogy ki ő.
-Úram ez a fiú ki?
-Ő az új gondnok itt és ő is itt lakik.
-Hello én Kamitora Kenzo vagyok.
Sokáig dolgoztam Naritaonak és már 50 év múlva megszólalt Naritoa.
Kamitora neked nagyon nagy erőd van és lélek energiád szerintem jó Halálisten lennél a képességeid megvannak hozzá.
Én csak néztem hogy mit beszél de elmondta nekem hogy mik a Halálistenek. Ezért másnap reggel Naritao és én elmentünk a lélek képző akadémiára ahova kis erőfeszitéssel bejutotam a legjobbak közé. Ott csak tanultam és edzettem amíg bírtam. Nem sok kidout tanultam meg, de nekem inkább a kard forgatása ment. Ahogy letelt az iskola időm mindennap edzettem pár ismerősömmel. Ahogy eljött a vizsga napja a Kidou vizsgákon nagy nehezen átmentem. MAjd jött a feketeleves mikor egymással kellet megküzdenünk. Az első 2 ellenfelemet simán legyőztem, de az utolsóval gondban voltam. Nagyon ravasz volt sőt ravaszabb volt nállam. Ahogy támadot a lábával megpróbált megrúgni, de sikerült elugranom előlle. Majd neki rontottam és csak támadtam ő meg hátrált és védekezett. Ahogy kifárasztottam a fegyverét a kezéből kiütöttem majd a válára tettem a fegyverem.
-Legyőztelek elismered?
-Igen el.
Ahogy ezzel végeztünk egy utolsó próbatételem volt. Hollow vadászatra kellett mennem. Ahogy a földre mentünk tudtam hogy most itt az ideje bizonyítani. Ahogy egy Hollowot megpillantottam egyből ketté szeltem. 40 Hollowot semmisítettem meg az nap. Ezt hallván a 11. osztag kapitánya Zaraki Kempachi egyből az osztagához kéretett mikor végeztem a vizsgákkal.Már kedztem elég sok barátot szerezni mikor egyik ellenfelemmel Isakéval elkellet mennem a földre és ott néhány lidárcet megölni. Isake már elég rég ott volt a 11.-dik osztagba. Mikor leértünk a földre rögtön 6 lidércbe futotunk. Isake 3 leválalt és így nekem is 3 maradt. Nekik rontotam a kardommal de nem mentem sokra vele. De Isake oda szólt.
-Te bolond mond a parancsszót.
-Rendben Támadj Sötét Démon!!!!
Ekkor a kardom átváltozot. Így már Isake is megkönyebbült.
-Gyertek ti dögök.
Isake már az útlsót ölte meg mikor én már végeztem.
-Nagyon jó volt Kamitora.
-Köszi Isake.
Ekkor Isake és én jó barátok lettünk. Majd egyik nap egy pokol lepke szállt hozzám. Az állt az üzenetben hogy a Földön pár hollow felbukkant és derítsem ki mi történt ott. Ahogy mentem a földre egy lány csatlakozott hozzám a 6. osztagból.
-Üdv én Kamitora Kenzo vagyok a 11. osztagból.
-Szia én Hitami Meran vagyok a 6. osztagból.
Ahogy a földre értünk Merannak mondtam ne váljunk szét nehogy baj legyen. Ahogy járőröztünk egy nagy lélek energiára lett Meran figyelmes. Megindúltunk felé és 3 Hollowot láttunk Akik éppen 6 másik Hollowot kebelezett be. Meran megtorpant, de én rohantam feléjük és a Kardomat már elő is húztam. Ahogy oda értem 2 Hollow támadásba lendült így én rögtön védekezni kényszerültem. Meranra a maradék 1 támadott ami sokkal nagyobb volt a másik kettőnél. Mikor az egyiket támadtam a másik kivédte és tudtam hogy nincs sok eélyem ha nem használom a Shikái-t. Kimondtam a parancsszót és a Zanpakutom megváltozott. Egyik kezemmel a markolatot fogtam a másikkal a láncot. Ahogy támadtak kivédtem és sikeres támadást tudthattam magaménak ahogy támadtam. Az egyiknek a karját vágtam le a másikat megöltem. Azzal az eggyel nem volt problémám. Ahogy azt is megöltem Meran felé fordúltam és láttam hogyha nem cselekedek gyors meghalhat. A hollow már támadot, de én gyorsabb voltam és Meran előtt teremtem és a támadást nehezen kitudtam védeni. Ahogy támadni akartam a hollow kivédte. Mikor már elhúzodott a harc ránéztem Meranra aki vérzet. Egyből ideges lettem és levágtam a Hollow kezeit majd a fejét ketté vágtam. Ahogy megtudtam mi történt Merannal visszamentünk a Lelkek városába és elvittem a 4. osztaghoz. Én megírtam a jelentésem Zaraki kapitánynak, de megint szokáshoz hívem Yachiru hadnagy rám ugrott és elkezdett kiabálni.
-Menjél gyorsan lovacska gyorsan.
-Kapitány úr itt van a jelentésem a küldetésemről.
Majd ahogy átadtam a jelentést kimentem az irodából és Yachiru is leugrott a hátamról.


A hozzászólást Kamitora Kenzo összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 25, 2010 10:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue14000/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue0/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kamitora Kenzo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kamitora Kenzo   Kamitora Kenzo Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2009 7:50 pm

Nos, elsőkét megjegyeznéma hibákat:
-Nem lehet megadnod magas rangot magadnak, azt el kell érni, így nem lehetsz mgé tsizt
-a bankai szint nem érhető el kezdő akrakterrel, azt majd gyakorlással elsajátítható lesz a játék foylamán.
Más gond nics, így amenyniben ezek nemlétezését elfogadod, az előtörtéenetet elfogadom.
Kezdő reiatsud: 175.
Hozd létre a krakterlapod, és kezdő hozzászólásod a 11. osztaghoz menjen.
Kellemes játékot.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Kamitora Kenzo
Shinigami
Kamitora Kenzo


Hozzászólások száma : 9
Kor : 33
Regisztrált : 2009. Apr. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue175/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (175/50000)
Démonmágia:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue0/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kamitora Kenzo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kamitora Kenzo   Kamitora Kenzo Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 7:43 pm

Jelentkezek ismét. Egy old motoros is néha kell a csapatba:P
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue14000/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue0/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kamitora Kenzo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kamitora Kenzo   Kamitora Kenzo Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 7:47 pm

A szabályok azok, amiket előző hszemben itt leírtam előtörivel kapcsolatban Very Happy am üdv ismét Smile
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Kamitora Kenzo
Shinigami
Kamitora Kenzo


Hozzászólások száma : 9
Kor : 33
Regisztrált : 2009. Apr. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue175/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (175/50000)
Démonmágia:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue0/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kamitora Kenzo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kamitora Kenzo   Kamitora Kenzo Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 9:58 pm

újítások benne
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue14000/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue0/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kamitora Kenzo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kamitora Kenzo   Kamitora Kenzo Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 10:02 pm

//Nem én ellenőrzöm, csa emgjegyezném hogy shikai kéepsség nem épp 11. osztagos xd persze, lehet, csak ha yníltan hasnzálod.. .XD akkor nevetség tárgya lesz a karid 11. soztagosok közt Very Happy//
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Kamitora Kenzo
Shinigami
Kamitora Kenzo


Hozzászólások száma : 9
Kor : 33
Regisztrált : 2009. Apr. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue175/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (175/50000)
Démonmágia:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue0/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kamitora Kenzo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kamitora Kenzo   Kamitora Kenzo Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 10:08 pm

akkor javítom nem gond
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue5000/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue5/50000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (5/50000)

Kamitora Kenzo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kamitora Kenzo   Kamitora Kenzo Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:52 am

Na elolvastam. Na lássunk is hozzá.
1. A zanpakuto-val, csak annyi kérésem lenne, hogy a típusát át kéne írni. A "föld" típus helyett írj inkább "erő" típusút. Az erő típusú kardokkal Renji, Ichigo, Ikaku, stb... rendelkeznek.
2. A karaktered mint már egyszer írtam ha meghalt, akkor nem emlékezhet mulltájra ezáltal a nevére sem.
3. Egy kicsit ha lehetne a helyesírási hibákon javíts kérlek.
4. Vannak igen érdekesen megmagyarázott mondatok is.
(Ahogy támadtak kivédtem és sikeres támadást tudthattam magaménak ahogy támadtam.) és még van 1-2.
5. A lélekölő kardod megszerzéséről, ez alatt a nevének megtudásáról nem tudunk semmit. Ha a kard megszerzését nem is írod le, akkor a nevének megtudását kérlek írd le.
6.A Shinigamik nem mennek vizsgán hollov vadászatra. Ez nem vizsgatétel. Ugyanez vonatkozik a Shinigami vs Shinigamira. Általában a vizsga a kard erejének bemutatásáról szol. Igaz ez történtet párbaj során.


Más problémákat nem találtam. Amíg ezeket nem javítod, addig Elutasítom az előtörténetet. Ha készen vagy a javítással, akkor szólj és leellenőrzőm.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kamitora Kenzo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kamitora Kenzo   Kamitora Kenzo Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kamitora Kenzo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kamitora Kenzo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: