Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vaizard "főhadiszállás"

Go down 
+10
XXVIII. Daimaou
Sentor
Hirako Shinji
Tezuka Maiko
Koroshija Shitai
Hiroshi
Kainu_Anatamaru
Ray
Alice
Zaraki Kenpachi
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji


Hozzászólások száma : 174
Kor : 31
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue10000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 26, 2009 5:46 pm

*Miközben Alice pakolódik lépteket hall a feje fölül, ha odanéz szembetalálja magát Shinjivel.*
Üdv nálunk ööö...ööö... bocsi de mi még nem találkoztunk igaz?*Látszik rajta hogy zavarba van a hiányos ismeretei miatt*
Vissza az elejére Go down
Alice
Vaizard
Alice


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Tartózkodási hely : Kaposvár
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue82/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (82/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 26, 2009 6:03 pm

*Felpillant a hangokra.*
-Nem hinném. Alice vagyok. Te pedig Shinji ha nem tévedek.... *Remélhetőleg jól tippel. Végül is jó párszor járt már a főhadiszálláson és elég öreg is. Ha minden igaz még Shinji volt z egyik kapitány mikor Alice még Shinigami volt. Bár meg kell hagyni nem egészen biztos benne. Alaposan megnézi magának a Waizardot, aztán tovább kezd keresgélni. De mikor megint nem találja a fekete félvállas táskáját ismét Shinjire pillant.*
-Nem láttad véletlenül a táskámat? *Húzza fel egyik szemöldökét kérdőn.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji


Hozzászólások száma : 174
Kor : 31
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue10000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 26, 2009 7:08 pm

*Először csak bólint, hogy fogta hogy ki és mi is a lány.*
Amúgy mi az a sok szakadás a ruhán? Buli volt és én nem tudtam volna?*Kikerekedett szemekkel és hülye fejjel néz, aztán lehuppan a lány mellé a földre és a kardjával odabök az egyik sarok felé.*
Ott van a szekrényben ha jól emlékszek.
Vissza az elejére Go down
Alice
Vaizard
Alice


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Tartózkodási hely : Kaposvár
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue82/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (82/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 26, 2009 9:26 pm

-Egy buliban nem szokták megszaggatni az ember ruháját. Maximum letépni róla, de a kettő nem ugyan az. *Szól oda Shinjinek, közben oda sem figyel a Waizardra. Aztán elsétál az említett szekrényhez és megtalálja a táskáját.*
-Kössz. *Felveszi az említett táskát, eligazgatja magán és csak aztán válaszol.*
-Edzette és a kardom kissé elragadtatta magát. *Vonja meg a vállát. Nos igen. És kifejezetten fáradt is. Nincs kedve hazasétálni. Elnéz a kijárat felé, aztán inkább lehuppan Shinjitől kissé hátrébb.*
-És te? Mit csinálsz itt? *Érdeklődik miközben hátát kényelmesen nekidönti a falnak. Nincs kedve tartani magát, a földön elterülni pedig még annyira se.*
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji


Hozzászólások száma : 174
Kor : 31
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue10000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 02, 2010 8:26 pm

*Shinji először buta arcot vág és csak utána szólal meg.*
Ha ellenálsz akkor csak megtépik... nah mindegy.*Mire a lány visszafordul Shinji is a talajon áll, és hátát nekidöntve a falnak keresztbe tett kézzel nézi végig ahogy a lány helyet foglal az ágyon.*
Igazából nem kell megmenteni a világot, az ebédnekvalót már megvettem úgyhogy nagyjából unatkozok.*Jelenti ki a szokásos unalmat sugárzó arcával.*
Vissza az elejére Go down
Alice
Vaizard
Alice


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Tartózkodási hely : Kaposvár
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue82/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (82/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 02, 2010 8:34 pm

-Megmenteni a világot? Úgy látom még mindig túl sokat képzelsz magadról. *Mosolyodik el. Nos igen. Még emlékszik arra mikor Shinji kapitány volt. A régi szép idők. Felpillant a plafonra de az koszos és csúnya úgyhogy nem tanulmányozza sokáig.*
-Ha unatkozol mért nem teszel ellene? *Számára kézenfekvő lenne hogy ha unatkozik kezd magával valamit hogy elűzze az unalmas pillanatokat.*
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji


Hozzászólások száma : 174
Kor : 31
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue10000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 02, 2010 8:43 pm

*Kikerekedett csodálkozó szemekkel néz rá a lányra.*
Te tudod milyen voltam amikor még az öreggel és a többiekkel dolgoztam? Eléggé nem tűnsz annyi idősnek.*Ezután megvakargatja a fejét hátha eszébe jut valami.*
Bocsi de nem emlékszek rád.... És hogy miért nem teszek az unalom ellen? Épp azt teszem.
Vissza az elejére Go down
Alice
Vaizard
Alice


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Tartózkodási hely : Kaposvár
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue82/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (82/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 02, 2010 8:52 pm

*Shinji megjegyzésére nevethetnékje támad de visszafogja magát és így kuncogássá tudja tompítani a nevetést.*
-Igen emlékszem. És nem csodálom hogy te nem emlékszel rám. Végül is akkortájt még a 11. osztagnál voltam.... *Az emlék hatására a mosolya lassan elhalványul. Nos igen. Emlékek.*
-Azzal hogy itt ücsörögsz tök egyedül. Jó most már itt vagyok, de eddig? Mért nem sétálsz egyet? Vagy bosszantod azt a hülye narancsfejű kölyköt? Vagy bármi. *Újabb kérdések.*
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue961/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:55 pm

*Sentor már régóta nem járt erre, hiszen külföldön volt "szabadságon". Mikor visszaér üresen és kihaltan találja a főhadiszállást.*
~Hát itt se lett több az élet mint volt.~
*Mivel nincs akivel beszélgessen ezért felmegy a tetőre és láblógatva nézi a város fényeit.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 9:08 pm

*Szépen lassan betéved Dai-is.*
~ÁÁÁ te jó ég, már megint itt kötöttem ki. Nagyon vonz ez a hely pedig mindig messziről elkerülöm.~ * Egy ismeretlen reiatsut érzékel fentről. Megindul felfelé a lépcsőn. majd egy idegent lát maga előtt. Csodálkozva nézz maga elé, hirtelen nem tudja mitévő legyen, de végül elszánja magát majd oda köszön.*
- Hello Dai vagyok, miben segíthetek neked? Még nem láttalak erre felé, amúgy ez egy lezárt terület idegeneknek belépni tilos. Kérlek mutatkozz be...
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue961/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 9:20 pm

*Észreveszi, hogy valaki a háta mögé kerül. Levesz szemét a városról és hátrafordul, hogy megnézze ki az újonc. Végigméri Dai-t talán kicsit feltűnően is, majd maga mellé mutat hogy üljön le.*
- Hali én Sentor vagyok és vaizard, egyenlőre maszk nélkül.*Mutatkozik be a tőle telhető legudvariasabban.*
-És benned kit tisztelhetek. ~Remélem nem ugrik neki a torkomnak egyből mint mások.~
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 9:30 pm

*Először Dai azt hitte, hogy egyből rá fog rontani a titokzatos idegen, de szerencsére ez nem jött szóba.*
- Üdvözöllek Sentor, én Daimaou vagyok. Kérlek csak Dainak szólíts. Még nem láttalak itt egyszer sem. Fura, biztos, hogy vaizrd vagy kérlek bizonyítsd be, Shinji mikor itt hagyott azt mondta csak megfelelő jellel léphetnek be. Tudod-e eme jelszót/jelet?.
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue961/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 9:39 pm

*Fel áll és kicsit leporolja magát miközben szembefordul Dai-al*
-Őszintén szólva fingom sincs, hogy milyen jelről beszélsz, úgyhogy csak ennyit tudok mutatni.
*Mikor befejezi a mondatot kihömpölyögtet magából egy szép adag reiatsut, hogy a fiú érezhesse, hogy ő vele van.*
Amúgy mikor ment el az öreg és miért?


A hozzászólást Sentor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 22, 2011 9:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 9:45 pm

* A szobámból indultam kifelé a reitatsu hegyomlást megérezve. Kíváncsi voltam, hogy melyik barom isteníti itten magát.Szandálommal suhantam felfele a lépcsőn, reitatsumat jól elrejtve. A tetőre nyíló ajtót jól kitártam, ami nagy hangot adott magának.*
-Melyik pöcsfej mutogassa itt a lélekenergiáját! *Ordítottam el magam a szokásos stílusban.*
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue961/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 9:51 pm

*Fülét farkát behúzza, mikor megjelenik Hiyori. Szabadkozva tud csak nekiállni a beszédnek is.*
Őőő... Hali Hiyori rég láttalak.*Miközben ezt mondja tesz egy két lépést hátra és felkészül az esetleges papucs-pofonra.*
Izé csak azt mondták, hogy van valami jelszó vagy ilyesmi, és én csak be próbáltam mutatni, hogy jófiú vagyok.*Hebeg-habog továbbra is.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 10:00 pm

- Ano aaa---no *hirtelen a nagy mennyiségű reiatsu mintha zavarná hősünket. Pár másod perc múlva egy ajtó durranásnak lettünk tanúi. Sőt ez még semmi még Hiyori ordibálni is kezd. *~hát ebből semmi jó nem fog kisülni.~
- el.né.zé.st, őő én kééért.em meeeg, hohohohogy mumumutatatason jelelelele. Mememe a bibibibibiztotonság..- dadogta hősünk.
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 10:07 pm

* nagyot néztem a jel szó hallatán. Milyen jel? Sentorra emlékszem régebbről, de ez az új srác...érdekes. és még ő kér jelet?Na jó itt rendet kell rakni.Kiscit vártam még, hátha elkezdenek magyarázni valamit még, de aztán indultam is.Semmi másodperc alatt Dait pofoztam a szandálommal és ordibáltam rá.*
-Milyen jelet te tökkelütött! Ennyire hülye nem lehetsz! Ki mondott neked ilyen baromságot! *Ordítottam rá teljes erőmből. Valószínűleg, ennek a pletykának a terjesztőjét ki fogom csinálni.*
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue961/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 10:13 pm

*Kicsit leesik az álla és megkönnyebbül, hogy nem ő kapja a pofont, de inkább továbbra is csöndbe marad mielőtt a fején csattana a következő ugyanilyen.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 10:21 pm

*Mikor nagy nehezen kinyögte a dolgot Dai akkorát kapott, hogy azt hitte holnapig nem tud felkelni, majd halkan de biztosan annyit mondott.*
- Shinji!!!!
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 9:19 am

* Dainak csak egyet adtam, de az akkora volt, hogy azt hittem megölöm. Dai kiköpte, hogy kitől hallott ilyen baromságot, de egyértelmű volt, hogy Sentor se ússza meg a dolgot.Őt is kénytelen voltam megajándékozni a híres szandál-pofonnal és neki se kegyelmeztem.Körülbelül ugyanolyan erősséggel adhattam neki, mint Dainak.*
-Te meg elhiszel ilyen baromságokat?! Meg amúgy is ha kiengeditek a reitatsutokat még valami shinigami idemerészkedik és akkor kénytelenek lennénk megölni! *Oktattam ki az újoncokat.Legalábbis félig-meddig újoncok, de a lényeg, hogy én vagyok a rangidős. Shinji számíthatott a kivégzésre.*
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue961/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 9:48 am

*Éppen elkezd elégedetten mosolyogni mikor az ő arcába is belecsattan a papucs. Mivel védekezni nem maradt ideje, ezért a szomszédos ház fala fogja meg.*
-Áú.. áú...áúú *Fájlalja az arcát és a hátát miközben kihámozza magát a falból.*
-Na de ezt most miért? És tudom, hogy nem kellett volna, de mit csináljak? Essek neki bizonyításként? *Őszintén csodálkozó arcot próbál vágni, ami nem annyira megy a feldagadt fejével.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 9:55 am

- Hiyori kérlek nézd el neki, engem üss! *Hát Dainak lehet, hogy nem kellett volna ilyet mondania, de most már nincs vissza út. Kemény arcot próbál vágni habár neki is fáj az arca.*
- Nemrég kerültem ide, szóval, ha nem gond kérem valamelyikőtöket vezessen körbe.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji


Hozzászólások száma : 174
Kor : 31
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue10000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 9:55 am

-Mi ez a hepalykodás errefelé? *Kérdezi a levegőből egy hang. Ha felnéztek akkor meglátjátok ahogy Shinji fejjel lefelé lóg a levegőből, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.*
-Hiyori nem kéne szétverned az újoncokat, mert elfogyunk. *Mondja nyeglén a kicsit ideges hangulatban lévő lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 10:14 am

*Végre Shinji is előkerült.Még, hogy elfogyunk? állandóan jönnek az új vaizardok és már ölegem van belőlük. Mindent elrontanak.Dai szavait meg se hallottam, most Shinji volt a célpont. A szokásos arckifejezésemmel végig hallgattam, amit mond és egy perc múlva már Shinji is röpülhetett az újonc Sentor mellé.*
- Mi az, hogy jelszóval tömöd a fejüket! Nincs semmi jelszó, vagy igen?! *kiabáltam utána kissé idegesen.*
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji


Hozzászólások száma : 174
Kor : 31
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue10000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 1:36 pm

*Miután "kényelmesen" elhelyezkedett a falban Sentor mellett leporolja magát és megszólal.*
Mi az, hogy mit traktálom őket? Kell valami amivel meg tudjuk különböztetni magunkat mindenki mástól. *Nagy elánnal magyaráz miközben továbbra is a kőfalban ül.*
-Például az e havi jelszó kisvakond volt ami szerintem korrekt és még aranyos is.*Kaján mosoly terül el az arcán mint aki teljesen elégedett a fantasztikus ötletével.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vaizard "főhadiszállás"
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tezuka Maiko - vaizard
» Kurai Kanashimi - vaizard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: