Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vaizard "főhadiszállás"

Go down 
+10
XXVIII. Daimaou
Sentor
Hirako Shinji
Tezuka Maiko
Koroshija Shitai
Hiroshi
Kainu_Anatamaru
Ray
Alice
Zaraki Kenpachi
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue562/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 4:43 pm

* Mikor a főhadiszálláshoz ért, a fülén a fejhallgatójával, már csak a látvány is fájdalmasan hatott. Shinji és egy másik arc a falban. Hiyori valószínűleg akcióba lendült. Levette a fülest, és a kezében egy szatyorral, fejcsóválva lépett az épülethez. A szatyorban csupa, az életfunkciók működéséhez elengedhetetlen, apró kis élelmiszer pihent. Név szerint chips és energiaital. A másik kezében pedig, egy nagy dobozos pizza. Mikor elég közel ért jó kedélyűen elordította magát.*
- Csövi! *Ezzel bűvészmutatványnak is felérő mozdulattal halászott elő a szatyrot tartó kezével egy energiaitalt. Ezt utóbb továbbította Hiyori felé. Majd befelé indult.*
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue5000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 5:43 pm

* Már ordítottam volna vissza Shinjinek, mikor szöget ütött a fejemben, amit mondott.*
-Kisvakond? *Néztem rá először értetlenül, mint aki nem tudja mit jelent a szó.Viszont nem maradtam úgy sokáig.*
-
Ott a maszk az nem elég bizonyíték?? és mi az már, hogy kisvakond!
legalább elmondtad volna a többieknek is a hülye jelszavas ötletedet!
Ilyesmire összejövetelt kéne szervezni, hogy mindenki tudja a dolgokat!
*Oktattam ki szokásosan Shinjit.Hirtelen a semmiből, egy doboz üdítő
vagy valami olyasmi röpült felém, amit még becsapódás előtt
megfogtam.Energiaital volt méghozzá Onitsurától.Mióta erről a gyerekről
is kiderült, hogy vaizard, nekem nyugtom van és nem kell kaját
szállítanom.*
-Mi van, leakarsz kenyerezni, hogy téged ne verjelek a
falba?! *Kiabáltam utána, de mivel vele nem volt problémám, ezért kicsit
nyájasabban már.*

/Energiaital hö??? XD Ismerős/
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue562/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 6:21 pm

*Nem szólt egy szót sem, csak ledobta a kezében lévő cuccokat a benti asztalra, majd kilépett az épület elé. Felnézett a tetőre. Aztán a falban leledző vaizardokra pillantott. Majd vissza Hiyorira.*
- Te lassan távolsági rekordot döntesz, tudsz róla? *Kiabálta fel, majd a falnak támaszkodva várt.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 7:04 pm

*Dai, hihetetlenül nagyot nézet mikor meglátta Onitsura-t, nem rég még azt sem tudta ki ő és mi ő, és most kiderül, hogy ő is vaizard... Hát nagyon meglepődött, de azért nem akart felvágni semmivel.*
- Hello Onitsura, rég láttalak. Nem is tudtam, hogy te is Vaizard vagy! - enyhén hülye kiejtéssel, mert még a pofija fájt.
*Tökjó megint én kapok Hiyoritól. Pedig csak a szabályt tartottam be, nem csodálom, hogy kardom azt mondta, sose szerettem itt lógni. Na, de körbe kérdezősködőm, hátha tudnak rólam valamit. Igaz a kardom nagyjából elmondta, de nem hallgathatok mindenben rá.*
- Amúgy tudtok nekem segíteni? Nem rég bevertem a fejem és egy csomó emlékem elveszett. Így is épp, hogy emlékszem 'rátok', de ezt is a kardom által tudom. Kérlek segítsetek rajtam.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji


Hozzászólások száma : 174
Kor : 31
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue10000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue3000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 7:51 pm

*Értetlenül néz Hiyorira.*
-Hát azért kisvakond, mert háát... nem evidens? Kisvakond!!!*A mondat végén úgy néz Hiyorira mint aki ezzel mindent elmondott.*
-Amúgy meg nemvolt itt senki se ezért csak egy embernek mondtam el, de őt most meg is dícsérem, mert betartotta. *Ekkor kedvesen rámosolyog Daira, aztán az új fiúra néz.*
-Na és őőőő kicsoda, a pizzás fiú?*Kérdezi felvont szemöldökkel Hiyoritól.*
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue961/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 8:05 pm

*Ő is kikászálódik a falból és leül a földre, azért Shinji közelében maradva.*
-Amúgy a maszk nem jó mert nekem olyanom még nincs, örültem, hogy túléltem Aizen vírusát azután nem nagyon mertem még visszamenni összeveszni a lelkemmel. *Vallja be kicsit őszintén a nem túl szép igazságot.*~Ha majd nagy leszek megcsinálom~
-Majd később visszamegyek harcolni a maszkomért. Amúgy veled mi történt Dai, hogy elvesztetted az emlékeidet?*Kédezi meg a srácot majd a másik srác felé fordul.*
Nekem hoztál valamit?
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue5000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 8:22 pm

*Hajjaj de sokan vagyunk már, vaizardok.Csak most tűnt fel legjobban, és még most sincs itt mindenki.Kisvakond.Kisvakond és kisvakond. Baromság, de nincs mit ellene tenni. én aztán nem fogok ilyen hülye szavat megjegyezni, nem még, hogy használni.Onitsurára néztem.Nem szóltam semmit a hülye, és egyeltalán nem vicces beszólásán csak megforgattam rá a szemem. Visszanéztem Shinjire.*
- Csak valami új kölyök. Ha minden igaz, akkor vaizard de ha nem, akkor elmegy kaja kihordónak. *Válaszoltam a kérdésre majd megindultam vissza az épületbe és ha nem szól hozzám senki, akkor el is megyek.*
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue562/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 8:38 pm

- Pizzás fiú a fejed! *Üvölt Shinji-nek. Sosem bírta ha lenézik. Maszkot húzott, majd mikor biztos volt benne, hogy a többek látták, levette. Nem akart nagyképűnek tűnni.*
- Igenis Vaizard vagyok, de ha esetleg nem tetszik, hogy ha már a városban jártam hoztam a zúzott fejeteknek valami kaját, akkor szóljatok. *Eléggé felidegesítette magát. Már majdnem kiabált. De azért próbálta visszafogni magát, nehogy baja legyen. Belépett egy doboz energiaitalért. Felbontotta és szinte egy húzásra legurította. Nyugtatólag hatott rá. Érezte, hogy a düh helyett a cukor önti el az agyát. Sentorra pillantott.*
- Kukázz magadnak valamit! Ami a szatyorban van, az az enyém. *Közölte hűvösen, majd a fejére tette a fülhallgatót és felugrott az épület tetejére.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 9:09 pm

*Hát akkor ezek szerint Onitsura is biztos, hogy Vaizard, habár előbb jól lebaszta Hiyori Sentort, hogy kiengedte reiatsuját, de most ő még fel is vette a maszkját hát nekem most el kellene innen tűnnöm. Ha Hiyori bevadul nem fogjuk megúszni, szóval inkább kifele vettem az irányt.*
- Sentor kérlek vezess körbe igaz, hogy már jó ideje itt vagyok, de azért most, hogy elvesztettem az emlékezetemet elégé zavarosak a dolgok. Hátha emlékezni fogok, szóval kérlek. *Kérelte Sentort ahogy csak tudta, remélve még azelőtt kijutunk mielőtt Hiyori dühős lenne.*
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue5000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 1:38 pm

* Már így is igen jó a napom aztán még ezek is.Nem elég, hogy óriási reitatsura kelek fel, még szemtelenkednek is az új kínozható alanyok.Onitsura mondatai erre az egészre rá tettek egy lapáttal.Még nem futottam neki,mivel csak hátulról halottam a kifogásait.Mikor végighallgattam a cseppet sem megnyerő szlogenét félvállról pillantottam hátra.*
- Szórakozol velem? *Kérdeztem vissza, félelmetesen és vészjóslóan.Szememből a jóság és az emberség szépen kialudt, közben pedig a hátamon lévő kardom felé nyúltam. A többiekre most nem figyeltem inkább a másik válaszát avgy reakcióját vártam.*
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue961/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 2:54 pm

*Kicsit begorombul az újoncon ő nem ezt szokta meg. Shikaiba vált, odaugrik a srác mellé kilopja a zacskójából a chipszet majd a mozdulatsort befejezve már a kibontott zacskóval Dai mellé érkezik. És visszavált normál állapotba, persze mindezt követhetetlen sebességgel hiszen shikaianak köszönhetően mindennél gyorsabb.*
-Kukáztam.*Veti oda fél vállról a srácnak, aki talán még észre sem vette a keletkezett űrt a zacskójában.*
-Persze szívesen körbevezetlek gyere!.*Mondja a legszebb mosolya kíséretében Dai-nak. Majd felé nyújtja a zacskót.*
-Chipset?
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue562/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 4:52 pm

*Sejtette, hogy így lesz. Hiyori a kardja felé nyúlt. A lányra fordult a figyelme. Sejtette, hogy ez most nem lesz sétagalopp, de úgy döntött inkább vadásszák le harcban. A kardjáért nyúlt. A másik kezével gyors mozdulatokkal számot váltott.*
- Ez jó móka lesz. * Vigyorodott el. Előrántotta a kardját. Az arany csíkon megcsillant a fény. A zene csak jobban felpörgette, így tényleg egyre jobban élvezte a helyzetet.*
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue5000/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 6:37 pm

* Ilyenkor mit lehet reagálni?Lehet, hogy meg kéne leckéztetni de nem most.Vannak jobb dolgaim is ennél.Kezemet visszahúztam és mint máskor magam mellé raktam.Tudtam, hogyha nekem esik simán kivédem és szépen elverem, de nem volt kedvem harcolni.Nyugodtnak kell maradnunk.Visszafordultam az épület bejárata felé és elindultam.*
-Vicces a fiú, nagyon vicces. *Jegyeztem meg menés közben.Elég hangosan mondtam, hogy a másik meghallja, de az előzőkhöz képest nyugodtan.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 7:30 pm

*Hát nagyot csodálkozott, hogy Hiyori nem vágott egy papucs pofont ennek az Onitsuranak sőt még elég kedvesen válaszolt neki. Nem hitte volna Dai, hogy ilyenek is megtörténhetnek. De még jobban meglepődött azon, hogy Sentor csak úgy baráti hangon azt mondta miért ne. Ráadásba még chipssel is megkínálta Dai-t. Hát ennél jobb dolga nem lehetett volna Dai-unknak.*
- Persze, ha nem gond! Akkor ennék belőle egy keveset, az úton viszont teljesen rád bízom magam.
*Dai megindult az ajtó felé, látván, hogy úgysem fog kinek hiányozni vagy talán csak Shinjinek. Az ajtó felé vette az irányt majd felvette a fülhallgatót és elkezdte hallgatni a zenét. *
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue562/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 7:39 pm

*Hiyori leállt. Ez pedig nem probléma. Legalább megúszott egy verést. Visszacsúsztatta a kardját a tokba. Levette a fejhallgatót. Mikor meghallotta Hiyori szavait, elmosolyodott.*
- Majd legközelebb? *Kérdezett rá, de nem várt választ. Zsebre tett kézzel megfordult, és leugrott a tetőről. Belépett az ajtón, és kivett egy újabb energiaitalt a zacskóból. Mikor észrevette a hiányzó Chipset, gonoszul elvigyorodott. *
- Jó étvágyat Sentor! *Üvöltötte olyan hangerőn, hogy ha a fiú még az épületben van, biztosan meghallja.*
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue961/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 8:39 pm

*Elégedetten elmosolyodik, mikor meghallja az újfiú hangját.*
-Hát ez itt a konyha, edzőtér, fegyvertár...*Vezeti körbe a srácot, miközben chipszet majszol.*
-Ámúgy honnan jöttél? Mármint osztag, kapitány stb...?*Kérdezget pár általános kérdést, hogy kicsit többet is megtudjon erről a gyerekről is.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 9:03 pm

*Elég érdekes ezekre a helyekre Dai már nem emlékezett, sajnos semmi képkocka nem jutott az eszébe. Ezek után kapott egypár fura kérdést Sentortól, igazából nem akarta megbántani, de hirtelen oda tudta volna üvölteni, hogy "előbb mondtam szinte semmire sem emlékszem", de végül lenyugodott.*
- Bocsi Sentor, nagyon rég lehetett ráadásba, most, hogy szinte semmire sem emlékszem tökre k.o. vagyok. Nem rég még azt sem tudtam, hogy én kivagyok és hol lakom. Remélem azért megtudsz bocsátani, hogy nem tudtam rendes választ adni a kérdésedre.
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue961/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 3:50 pm

*Kicsit csodálkozik ő is mikor meglátja Dai csodálkozó tekintetét. Azt hitte nem ennyire súlyos az emlékezetvesztés.*
-Nem gondoltam volna, hogy ennyire durván nem emlékszel semmire.*Teszi is szóvá egyből gondolatait.*
-Hát akkor mit szeretnél megnézni.
-Jójó tudom, hogy nem emlékszel semmire, de város vagy természet?.*Teszi hozzá sietve mielőtt megint emlékeztetnék az amnéziára.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 4:19 pm

*Örült Dai, hogy kedvesen fogadta Sentor a választ. Egy kicsit el is mosolyodott majd szólni készült.*
- Hát úgy emlékszem, hogy régen mintha lett volna egy park. Ha létezik ez a hely akkor már jók vagyunk mivel erre saját magam emlékszem, de persze lehet, hogy tévedtem.
*Dai azért minden reményét belefektette ebbe a helybe. Minden pillantását Sentorra szegezi, hogy miként fog válaszolni! Már az arc rendülését is figyelte, miközben kifele tartottak.*
- Amúgy tényleg köszönöm, hogy segítesz vissza nyerni az emlékezetemet. Eddig akárkihez fordultam elhajtott, mint egy állatot.
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue961/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 8:11 pm

*Elindulnak az ajtó felé, aztán mikor kilépnek a park felé veszik a irányt*
-Ez csak természetes, tudom milyen egyedül lenni, és valamilyen értelemben ez is az hiszen nincs senki akire emlékeznél.*Mondja élete legkomolyabb bölcsességét a srácnak. Séta közben beletúr az övtáskájában és elővesz egy digitális fényképezőt majd csattint egy-két képet magukról, ez utcáról meg mindenről.*
-Csak azért hogy legközelebb ne kelljen sétálni. *Mosolyog rá kedvesen a srácra.*
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue961/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 8:12 pm

// következőt majd légyszi a parkba írd//
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue562/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 4:20 pm

*Hanashita a főhadiszállás tetején üldögélt. Most, hogy a többiek mind másfele járkálnak, ő egy kicsit lazíthat. Nem mintha ezt olyan keveset tehetné, de az utóbbi napok után, kifejezetten jól esett neki. A fülén a zene szólt, mint máskor most is eléggé hangosan hallgatta. A szemei a környezetet pásztázták. Remélte, hogy a többiek nem szándékoznak, még egy darabig visszatérni. A kardja mellette pihent. Most is jól megszokott fehér pólója, és farmerja volt rajta. Valamint a csuklóján a nyaklánc. A másik kezében, egy doboz energiaital pihent, félig üresen. Gonoszan elvigyorodott, mikor megemelte a dobozt.*
~ Eddig csak játszottam a prédámmal, de most végleg elpusztítom. *Gondolta magában, majd ledöntötte a maradékot. Ezek után messzire hajította a dobozt*
Vissza az elejére Go down
Arisa Ishihara

Arisa Ishihara


Hozzászólások száma : 22
Kor : 29
Regisztrált : 2011. Jan. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue250/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 4:50 pm

*Arisa nem rég ért vissza a főhadiszállásra és úgy döntött felmegy a tetőre pihenni. Úgy tudta hogy a többiek elmentek valamerre. Ezért zavartalanul mehetett végig a tetőre vezető folyosón. Út közben zenét hallgatva. De a tetőn nem várt meglepetés fogatta. Ahogy felért a tetőre azzonal rájött hogy nincs egyedül. Meglepetésében majdnem leesett a tetőről. Hamar visszanyerte az egyensúlyát és alaposan megnézte hogy ki nem ment a többiekkel.* ~ Sejthettem volna hogy nem lehet egy perc nyugtom sem. *Világiskék póló aminek volt egy kis türktszes beütése is és farmert viselt. A csuklóin pedig egy-egy fekete vastag pántos szallag volt. Úgy tűnt hogy nem vette észre hogy ő is ott van ezért halkan odament hozzá és leült mellé a tetőre.*
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue562/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 5:02 pm

*Mikor a lány mellé ült, csak akkor vette észre, de nem ijedt meg tőle. Sejtette, hogy valaki belecsoszog majd, a kis egyedüllétébe. Szép lassan levette a fejhallgatót és hátradőlt.*
- Hát te? *Kérdezte szinte szavaktól túláradóan. A hangja ugyanolyan hűvös volt mint máskor. Szép lassan elfeküdt a tetőn, és a feje alá tette a kezét, ahogy hanyatt fekve az eget bámulta. Várta a lány válaszát. Nem tudta ki lehet, hiszen amilyen gyakran találkozik a többi Vaizarddal, nem is volt tőle elvárható. Gondolta, biztos valami újonc. Amíg nem olyan mint Hiyori, nem zavarta, miféle leányzó. *
Vissza az elejére Go down
Arisa Ishihara

Arisa Ishihara


Hozzászólások száma : 22
Kor : 29
Regisztrált : 2011. Jan. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue250/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 5:41 pm

*Ahogy leült a kilátással volt elfoglalva. A zene halkan szólt. De attól függetlenül mindent pontosan érzékelt ami körülötte történik. Várta a felleményeke és a tette következményeit ha a másik egyáltalán észreveszi. Nem várt hiába. Hamar érkezett is a reakció.* ~ Nem vártam mást. Sejtettem hogy kérdezni fog és így is lett. *Nem tudta hogy ki lehet az aki a kérdést tette fel igaz hogy nem mindenkit ismer. De ezzel nem igazán törődött. A szeme sarkából végig figyelte minden egyes mozdulatát és reacióját a társoságának. Húzta az időt mivel nem akart válaszolni a kérdésre.* ~ Nem is számítottam másra. De akkor is ez a jéghidegség ami körülveszi jószerivel csak álca. *Végül mégis csak rászántamagát hogy mondjon valamit. A jéghideghangnem és ez a hozzá álás nem ijesztette meg.* - Ezt én is kérdezhetném. *Válaszolt ugyanolyan stílusban. Várta hogy mit reagál a másik erre a fajta válaszra. De mégis csak válaszolt a kérvésre.* - Arisa Ishihara vagyok. *De még mindig csak a szeme sarkából figyelte a másikat.* - Te ki vagy? Ha már voltál olyan kedves és meg kérdeztél. *És végig ugyanabban a stílusban beszélt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vaizard "főhadiszállás"   Vaizard "főhadiszállás" - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vaizard "főhadiszállás"
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tezuka Maiko - vaizard
» Kurai Kanashimi - vaizard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: