Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kajálda

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Kajálda Left_bar_bleue14000/50000Kajálda Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Kajálda Left_bar_bleue0/50000Kajálda Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kajálda Empty
TémanyitásTárgy: Kajálda   Kajálda Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2009 1:30 pm

Lévén az arrancarok is szellemi energiát használnak, szükségük van táplálékra. Így hát itt az éttermük.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Minato Angelote
Arrancar
Minato Angelote


Hozzászólások száma : 320
Regisztrált : 2009. Apr. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Kajálda Left_bar_bleue1190/50000Kajálda Empty_bar_bleue  (1190/50000)
Démonmágia:
Kajálda Left_bar_bleue10/50000Kajálda Empty_bar_bleue  (10/50000)

Kajálda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kajálda   Kajálda Icon_minitimeHétf. Ápr. 27, 2009 9:07 pm

Minato szokásához híven a kajáldánál pihente ki előző küldetése fáradalmait.közben nagyon figyelt,hogy meglegyen a napi müzlibeviteli mennyiség.annyira koncentrált a flamójára (kajájára) hogy észre sem vette a mögötte tornyosuló arrancart.az idegen miután megelégelte a várakozást megrázta minatot ezzel jelezve neki ottlétét.az időzítés nem épp a legmegfelelőbb volt,ugyanis így sikerültannyira meglepnie "áldozatát",hogy az egy kanálnyi müzlit dobott a hívatlan vendég arcába.
-árgh,kösz szépen,de nem vagyok éhes-mondta az idegen,miközben csokis golyókat kapart le arcáról.-viszont annál fontosabb,hogy a boss látni akar.biztos valami nagy begyűjtést tervez,ugyanis nemrég küldte ki a 90est 3 másik números kiséretében.mind 1,a lényeg,hogy menj az irodájába,és ha lehet egy jótanácsom,ne vidd magaddal a müzlidet.
minato csak némán üllt miközben hallgatta az idegen monológját,majd újra nekikezdett az input folyamatnak*ha már nem vihetem fel a reggelimet,akkor inkább megeszem most,a feladat úgyssvrohan sehova,legalább is remélem*
gondolatmenetét lezárva nyugodtan fejezete be étkezését
*a fontossági sorrend szerint most már jöhet a főnök,de már megint miért épp rám próbál meg rámsózni egy küldetést,mostanában már egy perc nyugta sincs az arrancarnak.bezzeg hawaira sose küldene hollowt vadászni*
s ezzel elindult a főnök irodája felé.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Kajálda Left_bar_bleue562/50000Kajálda Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Kajálda Left_bar_bleue0/50000Kajálda Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kajálda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kajálda   Kajálda Icon_minitimeHétf. Jan. 16, 2012 1:47 pm

* Új nap indul Hueco Moundo-ban, mostani lakhelyemen. Én pedig a kajáldában ücsörgök, és a reggelimet majszolgatom. Kis tükörtojás, amit annyira szeretek. Mellettem pihenő kardom most csendben pihenget. A többi itt ülőt figyelgetem, és a szememmel az Espada tagjait keresem. Hátha megleshetem mit csinálnak. Habár ehhez nem fűzök nagy reményeket. Inkább csak eszegetek. A múltkori küldetésemen gondolkodok. A saját hibáimat elemezgetem, tudván, hogy vannak dolgok amin még mindig illene fejlesztenem. például a megfigyelésemen. hogy tudjam, hol bujkál az ellenség. És átássam a dolgokat. A csapattársaim segítségét is igénybe vehetném néha. Nem csak mikor már megjelennek. Igazán hasznosak, és nem mellesleg egész kellemes társaság is. A kis Aya még kellemes látvány is. Mint pl. Iria is. Mire ez átfut az agyamon akkor jut eszembe. Hogy a francba fordult ez meg az agyamban? Még hogy az a csaj így fusson végig a fejemben. *
~ Mi van kéne a csaj? *Hangzik Lidérckard gúnyolódása, elvégre a kardom majdnem az agyamba lát, és valahogy különlegesen kiélezte magát az ilyen gondolatokra.*
~ Á! Minek, hogy folyton csesztessen? Kizárt dolog öcsém. *Vigyorgok a kardomra, majd lenyelem az utolsó falatot. És kicsit még pihengetek az asztalomnál. Közben persze, nem bírom megállni, hogy ne csináljak valamit, így lassan, de igen hangosan elkezdem kihúzni a kardom a tokjából, majd mikor már félig kint van visszaejtem. És ezt ismételgetem még egy jó darabig. *
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Kajálda Left_bar_bleue5000/50000Kajálda Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Kajálda Left_bar_bleue5/50000Kajálda Empty_bar_bleue  (5/50000)

Kajálda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kajálda   Kajálda Icon_minitimeHétf. Jan. 16, 2012 5:54 pm

* Hanashita éhségében belátogat a kajáldába, melyet pár darab tükörtojással csillapít. eközben senki se zavarja meg, szinte senki se szól hozzá, vagy ül mellé, így alkalma adódik körbetekinteni. Szemeivel az espada tagjait kezdi el pásztázni, de közülük egy sincs jelen, így hát unalmában a kardjával kezd el szórakozni. Pár perc elteltével egy ismeretlen nőszemély ül le elé. Arcán barátságos és gyengéd mosoly. Haja 2 tűvel van összefogva, és mondhatni úgy néz ki, mint a régi típusú japán nők, annyi kivétellel, hogy a 2 tű a maszk töredéke lehetett, és a ruházata is hó fehér. Látszik hogy arrancar. Kis ideig barátságosan néz, kb 1 percig, majd megszólal.*
- Te vagy az az új jövevény? * Kérdi nagy nyugodtan, eközben arcán semmi sem változik, szinte már olyan, mintha csak egy maszk lenne. Bőre fehér és fényes, míg a szeme mint az üveggömb. Pupillája olyan fehér, hogy messzebbről nem is látni. Mellei is vannak jócskán. Dereka karcsú, és had ne folytassam xD. Lényegében szinte tökéletes.*
- Onitsura, ugye? Ha nem tévedek, akkor Aizen sama téged hívat. * jelenti ki békésen, majd ahogy jött, úgy el is megy egy szó nélkül.

Mikor az ajtó elé ér Hanashita, azt láthatja, ahogy az összes espada tag éppen kifele vándorol. Valószinűleg gyűlés lehetett. Az összes tag, kivéve szayel aporro granz.*


/ Cél Aizen irodája/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kajálda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kajálda   Kajálda Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kajálda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Hueco Mundo :: Las Noches-
Ugrás: