Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előtér

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Előtér Left_bar_bleue14000/50000Előtér Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Előtér Left_bar_bleue0/50000Előtér Empty_bar_bleue  (0/50000)

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Előtér   Előtér Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2009 1:31 pm

A főkapunál található egy hatalmas előtér. Több oszlop is van, ezek ám csak díszítések, hiszen az épűlet elég szilárd, hogy ezek nélkül is megálljon.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Anvar Szaba

Anvar Szaba


Hozzászólások száma : 21
Regisztrált : 2010. Jun. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Előtér Left_bar_bleue265/50000Előtér Empty_bar_bleue  (265/50000)
Démonmágia:
Előtér Left_bar_bleue0/50000Előtér Empty_bar_bleue  (0/50000)

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 6:11 pm

Anvar most érkezett vissza sivatagi túrájáról. De nem ment sokáig egy oszlop tövénél leült és bezárta szemeit, lepleit magára téve. "remélem ma semmi és senki nem rontja el a napom. Például ha valaki párbajozni hívna vagy aizen a nyomorult felderítési küldetéseivel. Én halálisteneket szeretnék gyilkolni tiszteket vagy hadnagyokat, nem a szánalmas társaim legyőzésével vagy megfigyelésekkel tölteni az időt. Én hajszát vagy gyilkolást akarok és ez az amit aizen nem ad meg nekem."
*Ekkor lépteket vélt felfedezni az oszlopok közt. Egy arrancar volt az. Mintha keresett volna valakit. Ekkor odalépett Anvar mellé és így szólt: - Aizen téged keres a és nincs túl jó kedve szóval siess ha jót akarsz.-*Anvar felált és bólintott és futva elindult az iroda felé.* "Remélem nem megint valami szánalmas küldetés."
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Előtér Left_bar_bleue245/50000Előtér Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Előtér Left_bar_bleue0/50000Előtér Empty_bar_bleue  (0/50000)

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 10:21 am

Egy hatalmas épület.Egy óriási kapu.Belépek.Minden olyan tágas és szürke.Szemem még nem szokott hozzá a sok fényhez és hanghoz,ezért jót tesz a sötétség és a csönd.Belélegzem a levegő illatát.Mámorító érzés,újra élni!Boldog vagyok,és elégedett.Teszek előre két lépést.Sehol senki.Ez furcsa...Megérintem a nyakam jobb oldalán lévő 99-es számot,majd nyakig felhúzom a ruhámat.Ha én vagyok a 99.,akkor itt még sok-sok arrancarnak kéne lennie.Körbenézek.Az összes tagom még merev.Meg kéne próbálni megszólalni.Eddig még nem próbáltam.Az az Aizen figura nem tudott rávenni.Mellesleg csak a nevemet akarta tudni,amire sajnos nem emlékszem,így inkább hallgattam.
-Ha..hó.-suttogom rekedt hangon.Érdekes újra beszélni.Megszoktam,hogy csöndbe vagyok,és csak gondolkozok.-Van itt..valaki?-ez már hangosabbnak bizonyul,de aki 10 méternél messzebb áll tőlem,az valószínűleg nem hajjotta meg.Még egyszer körülnézek,majd elindulok felfedezőútra.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Előtér Left_bar_bleue5000/50000Előtér Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Előtér Left_bar_bleue5/50000Előtér Empty_bar_bleue  (5/50000)

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 4:59 pm

/Shiyori első kalandja, avagy egy új személy érkezése./

A csendes kis arrancar belép Las Noches falain belülre, ahol csodálatos napsütés fogadja, amit bár ő szokatlanul fogad, de a legnagyobb úr számára elengedhetetlen kellék eme zord vár belsejébe. Ez az idegen nem más mint te vagy.

*A kapukon belül minden kihalt, mintha csak a fény elöl bujkálnának, vagy mintha senki se lenne itthon, így hát ritka de értékes hangod megrezzentésére sem válaszol senki. Igen érdekes lehet a számodra, így hát elkezded a felfedező túrád. Ha jobban körbe nézel, akkor láthatod, hogy ez az egész építmény belülről sokkalta nagyobb mint azt elsőnek gondolhattad volna, így hát utad során hosszú ideig senkivel se találkozol, majd aztán léptekre figyelhetsz fel, ami mondhatni majdnem hogy veled szemből jön. Egy másik fehér ruhás alak jön feléd. Bőre hó fehér, míg szeme fekete mint a legsötétebb szoba. Haja a szeméhez hasonló árnyalattal bír. Az illető mondhatni majd hogy nem gúnyos vigyorral közeledik feléd, melyből láthatod, hogy fogai hasonlóak cápáéhoz. Arcán nem helyezkedik el maszk maradvány, vagyis jobban szólva van, de szinte észre se lehet venni. Hátán egy böhöm nagy kardot cipel, ami majdnem akkora mint a hordozója jó maga. Ha más nem is, de a legelső gondolat az lehetne róla, hogy nem valami túl kellemes alak. Mikor közelebb ér hozzád, láthatod, hogy nálad majdhogynem 1 fejjel kisebb, de ez nem rémiszti meg.*

- Üdvözletem idegen. *Mondja majdhogynem udvarias hangnemen.*
- Látom Arrancar vagy te is. Mit keresel itt, ahol a madár se jár, és hogy hívnak?
*Kérdi kissé barátságosabb de jobban inkább érdeklődő hangon, eközben végigmér téged szemmel. Vajon hogy fogadod az idegent?*

// Nekiindulásnak megfelelő Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Előtér Left_bar_bleue245/50000Előtér Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Előtér Left_bar_bleue0/50000Előtér Empty_bar_bleue  (0/50000)

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 9:48 am

Léptek zaja.Szemből jön.Megijedek és már menekülnék.Fehér bőr,fekete szem és haj,óriási kard:csak veszélyes lehet!A veszélyeket pedig szeretem kikerülni.Aztán látom,hogy sokkal alacsonyabb nálam.Érdekes...Megszólít.Én mit mondjak neki?Nem akarok totál idiótának tűnni előtte,ezért benyögök valamit,ami először eszembe jut.
-Szia.Én...én itt még új vagyok.Nem tudom mit kéne csinálnom.Nem tudsz nekem segíteni?A nevem...-elgondolkozok.A francba!Még mindig nem jutott eszembe,hát nincs más hátra,valamit mondanom kell.-A nevem Aisan Souna.Én vagyok a 99-es.És te ki vagy?-terelem másra a szót.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Előtér Left_bar_bleue5000/50000Előtér Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Előtér Left_bar_bleue5/50000Előtér Empty_bar_bleue  (5/50000)

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 12:15 pm

*Miután kinyögöd mondataid kissé habozva ő már válaszol is.*
- Hogy én ki vagyok? Természetesen én a 30. arrancar vagyok. Hyuzakinak hívnak, és örülök a találkozásnak. * Mondja barátságosabban, majd egy kis csend után újra felszólal.*
- Dehogynem tudok segíteni, bár ez attól függ miben kéne. *Szólal fel ismét megtörve a csendet. Bár nem szól róla semmit, de titokba gondolja hogy az utat, sőt az egész épületet nem ismered, vagyis nem ismerheted. Talán ezért is lehet jó kedve, na de térjünk vissza.
Hyuzaki nem várja meg a válaszod, megkordul és megindul előre szép lassan, mintha azt akarná hogy kövesd. Vajon követi fogod?*
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Előtér Left_bar_bleue245/50000Előtér Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Előtér Left_bar_bleue0/50000Előtér Empty_bar_bleue  (0/50000)

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 2:07 pm

Azt mondja a neve Hyuzaki.Valahogy ismerősnek hangzik ez a név...De ez jelen pillanatban nem érdekel,mivel Hyuzaki megfordul,és el is indul.Majd ő biztosan segít nekem,csak rá kell jönnöm mi a dolgom.
-Várj!Én is megyek!-azzal utána futok.Utolérem hamar,mivel hosszabbak a lábaim.Melléérek.-Mellesleg mi a dolga egy arrancarnak?Mit kéne csinálnom?Gondolom te már régebb óta itt vagy mint én.És az az Aizen fickó azt mondta,hogy ismerkedjek össze minél több arrancarral.Meg valami espadaról is beszélt,bár azt nem nagyon értettem.Mi lenne,ha mindent elmondanál nekem erről az egészről?-tovább haladunk.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Előtér Left_bar_bleue5000/50000Előtér Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Előtér Left_bar_bleue5/50000Előtér Empty_bar_bleue  (5/50000)

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Icon_minitimePént. Szept. 07, 2012 8:31 pm

*Hyuzaki megindul, míg te követed, majd mikor utoléred egyből 3 kérdéssel bombázod meg őt arra számítva, hogy talán ő többet tud nálad. A feltételezés igen logikus lehet, de sajna mint minden más esetnél így itt is fent van az a maradék pár százalék esély annak az ellentétére. Az első nagy kérdéseddel nem igazán, de az utána következővel szépen megleped az illetőt.*
- Hogy mi az arrancarok dolga? * Ismétli meg a kérdésed, bár talán a válasz az oldaladon, vagy tán az ő hátán fekszik, de még ő is elgondolkodik rajta.*
- Nem tudom. *Dobja egyszerűen hozzád ezt a kis egyszerű választ. Az után jön az utolsó kérdésed, vagyis jobban inkább kérésed.*
- Minek nézel engem? *Válaszol kérdéssel a kérdésedre, bár a válasz egy értelmű, de nem is azon van most a hangsúly. Könnyen kiveheted, hogy biza ő se egy őshonos személy erre. Akár még az is megeshet hogy csak tetteti, de te ezt honnan tudhatnád, minden esetre nincs más választásod mint követni. Az út többi részében elég csöndes, mondhatni majdhogy nem megnémult. Nem igazán lehetne mondani csevegő partnernek, de ez sem tart sokáig. Szép lassan egy újabb kapuhoz érkeztek, mely egy folyosót rejt maga mögött. Mikor ide beléptek a levegő is megváltozik. Ismét a sötétség fogad, és a hőmérséklet se olyan kellemes. Immáron több arrancart pillanthatsz meg a folyosókon császkálva. Egyesek jó kedvűen beszélgetnek, mások komoran néznek meg téged, de olyan is akad aki egy egyszerű mosolyt villant a nagy semmibe. Érdekes hely lehet ez, viszont mindben van 2 közös dolog, még pedig a jellegzetes fehér ruha, és a maszk maradvány az arcukon. Nem vitás, mind egytől egyig arrancar.

// A következő terep nem más lesz, mint Las Noches földszinti és föld alatti folyosói. Kérlek a történetet ott folytassuk. //

Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Előtér Left_bar_bleue245/50000Előtér Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Előtér Left_bar_bleue0/50000Előtér Empty_bar_bleue  (0/50000)

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 5:32 pm

Utam során sok kanyar van,de legalább senkivel sem találkozom.Végre megérkezek a...az előtérbe.Ott vagyok,ahonnan elindultam.Innen legalább kitalálok.A nyíl "elköszön" és lelép.Odamegyek a kapuhoz,kitárom,és kilépek a kísértetiesen sötét éjszakába.Ez a táj mégis sokkal jobban bejön,mint Las Noches belseje.Rálépek a puha homokra,és megállok egy lépés után.Egy percre habozok.Tudom,hogy mennem kell,hiszen bármelyik pillanatban rájöhetnek,hogy nem vagyok a cellámban,és jobb esetben visszavisznek oda.Tudom,hogy ha Hyuzaki,Ulquiorra,esetleg Aizen észrevesz,nekem végem van.Persze valószínű,hogy az összes arrancar tudja,hogy börtönben van a helyem.El se hiszem,hogy ÉN ilyet csinálok.Nem emlékszem a múltamra,de van egy olyan érzésem,hogy én világéletemben becsületes,és jóravaló ember voltam,aki mindig betartotta a szabályokat.Ehhez képest,ha most tükörbe néznék,legszívesebben a föld alá süllyednék szégyenemben.Tudom,hogy sietnem kell,ezért először bizonytalanul és lassan,majd magabiztosan és gyorsan megindulok a sötét éjszakába.Nem tudom milyen titkokat rejt Hueko Mundo sivataga,de szeretném a lehető legkevesebbet megtapasztalni belőle.

//Akkor most a sivatagban folytassuk?//
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Előtér Left_bar_bleue5000/50000Előtér Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Előtér Left_bar_bleue5/50000Előtér Empty_bar_bleue  (5/50000)

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 5:41 pm

/Folytatjuk a Sivatagban./
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Előtér Left_bar_bleue245/50000Előtér Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Előtér Left_bar_bleue0/50000Előtér Empty_bar_bleue  (0/50000)

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2015 7:55 am

Megkönnyebbülten felsóhajtok, amikor engedélyt kapok a távozásra. Szó nélkül indulok meg a kijárat felé, és csodák csodájára rögtön megtalalom a helyes utat ebben az útvesztőben. Lehetséges hogy ez a hely nem is olyan nagy, mint elsőre gondoltam? Vagy ez csak egy rossz illúzió? Lehet, hogy ez a sötét börtön úgy változtatja alakját és méretét, ahogy akarja? Ki is nézném Aizenből. Egy saját tudattal rendelkező birodalom. Stílusos, és veszélyes. Biztonságérzetbe ringatja vele az embert, aztán mikor már vakon megbízik a jól bevált utakban, az egyszer csak felszívódik. Ezzel is sakkban tud mindenkit tartani. Bár ez még csak egy elmélet, minden esetre nem árt odafigyelni. Mindig résen kell lennem, ha nem akarom én is agyatlan szörnyként végezni, aki ugrik Aizen nagyúr minden csettintésére. Sajnálom is ezért szegény Ulquiorrát. Vajon szabad akaratából van itt, és szolgálja ezt a shinigamit? Vagy őt is kényszeríteni kellett? Lehet, hogy először ő is ellenállt, majd Aizen hamar megtörte. Akkor viszont nekem végem. Ő sokkal erősebb, mint én, és mégis sikerült annak a dögnek a saját oldalára állítania. Nekem semmi esélyem sem lenne ellenŕllni. Gyenge vagyok, és sebezhető...
Hirtelen megtorpanok, és azt veszem észre, hogy ökölbe volt szorítva a kezem végig. Minden porcikám dühös, és bosszúért kiált. Jobb kezemmel végigsimítok az oldalamon, ahol a kardom helyezkedik el. Szegény pára... Még a nevét sem tudom. Egyszerűen nem emlékszem rá. Ahogy a saját nevemre sem. Mi történhetett velem, amiért ilyen selejtes lettem? De talán... Lehetne ezzel valamit kezdeni. Az emlékeim talán sosem fognak visszatérni, de megtanulhatok bánni a kardommal, valamint az erőmmel, mely arrancarként adatott. Talán gyenge vagyok, de attól még felkészülhetek a legrosszabbra. Mikor felpillantok, észre veszem, hogy már a bejáratnál vagyok. Az ajtó csábít, hívogat a menekülés lehetősége. De meggondolom magam. Nem fogok most innen kisétálni. Hirtelen jött pánikrohamomat mintha elfújták volna. Az adrenalin kezdett lüktetni az ereimben, melynek eredményeként úgy döntöttem, hogy edzeni fogok. De vajon kivel, és hol? Létezik egyáltalán olyan hely itt, ahol Aizen nem emelheti rám mindentudó tekintetét? De talán nem is lenne baj, ha figyelne. Ha találnék egy megfelelő partnert, akiben ő is megbízik, akkor biztos nem lenne gond, ha harcolni tanulnék. Hamar döntésre jutok, és egy hirtelen mozdulattal megfordulok, és visszasietek oda, ahonnan elindultam. Jobban szemügyre kell vennem a szobámat, hogy ne legyen gondom az itt tartózkodással. Aztán pedig felkeresem kedvenc espadamat, hátha ő tud nekem segíteni. Vagy ajánlani valakit, aki tud.
Vissza az elejére Go down
Ivan Azgiaro

Ivan Azgiaro


Hozzászólások száma : 218
Regisztrált : 2013. Jun. 20.

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2015 5:02 pm

*Shiyori élvén lehetőségével úgy dönt, hogy megkeresi a kiutat, amihez érdekes mód egyből megtalálja a legjobb útvonalat. 1 Dzsipiesz se találná meg az utat mint ő, melyen meg is lepődik, és miközben elmélkedik el is sétál a folyosónk végéhez, azaz a kiúthoz. Megérzi a menekülés hívogató szavát ebben a pokolban, ahol azt tisztelik csak aki erős, és a gyengéket eldobják. Bizony az Arrancarok élete nem könnyű, hisz a sajátjaik a legnagyobb veszély számukra, és itt bizony sokan vannak összezárva. Samiel el is gondolkodik az erősödés gondolatán, mely talán életmentő is lehet a jövőjére nézve, de egyben meg is találja egyik legnagyobb kérdését, még pedig hogy kivel eddzen. Bizony ez nagy feladat, hisz itt midnenki mindenki farkasa. Vajon ki alkalmas ezen feladatokra? Ezt még talán maga Aizen se tudhatja, viszont az ifjú arrancarunk úgy dönt, hogy visszasiet a fogadó személyzethez ergo a 4.-es számú espadahoz. Az ifjú arrancar bizony kisebb tévelygés során, de megtalálja a szobája a ajtaját. Most szemügyre veheti ismét azt, amely legutóbb annyira kiborította, de vajon most mit fog tenni?*
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Előtér Left_bar_bleue245/50000Előtér Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Előtér Left_bar_bleue0/50000Előtér Empty_bar_bleue  (0/50000)

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Icon_minitimeHétf. Szept. 28, 2015 2:58 pm

/folytatás az Arrancarok lakó körleteiben/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Előtér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Hueco Mundo :: Las Noches-
Ugrás: