Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Erdő

Go down 
+14
Kobusi
Tsubaki Iria
Hanashita Onitsura
Akemura Senshi
Megszünt felhasználó
Minato Angelote
Sentor
Akki Enzeru
Zakai Rasi
Koroshija Shitai
Zaraki Kenpachi
Kainu_Anatamaru
Tezuka Maiko
Abarai Renji
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue2550/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue700/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 24, 2011 5:22 pm

*A lidérc reakciójára egy sunyi kis mosolyt ejtett. Tetszett neki, hogy fel tudta idegesíteni, még ha csak kicsit is, de ez már haladás nála. Szíve szerint olyan balhét hozna ki ebből, hogy mindenki belekeveredne, .....de az már nem az ő énje. Sokat változott, ráadásul megígértették még vele régen, hogy vigyáz magára. Kénytelen volt visszavennie a stílusból és nem húzni ilyenekkel tovább a másikat.*
- Az maradjon az én dolgom. *Válaszolt eléggé Onitsurás stílusban, ami nem is volt baj most. Lehet, hogy emiatt fogja megúszni az egészet, vagy nem.*
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 24, 2011 5:34 pm

A hirtelen felindulásomnak már nyoma sem volt mire a lány hajlandó volt válaszolni. Behunytam szemem, sóhajtottam és kinyitottam.
-Jól van...
Oldalra fordultam egész testemmel és Onitsura-ra néztem de még mondandóm előtt vissza a másik kettőre.
-Örültem.
Mondom a lánynak majd a maszkosra néztem. Végigpásztáztam kissé lesajnálóan és elindultam Onitsura felé. útközben megragadtam a fegyverem végét. Kirántottam a földből. A következő pillanatban már kattant a hüvelyben a fegyver. A fiú mellé érve megállok.
-Mehetünk?
A válaszra várva még visszasandítottam a másik kettőre és figyeltem őket, szemem sarkából pedig Onitsura-ra koncentráltam.
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue3350/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue10/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimePént. Május 27, 2011 10:53 am

*A maszkos alak még egy darabig néz, majd mikor az arrancar megfordul, akkor Senshi is megnyugszik.*
- Arrancar!
*szólal fel hangosan.*
- Még fogunk találkozni! ebben biztos vagyok.
*Jelenti ki már nem olyan erős hanggal. Tekintetét maszkja takarja, de eközben ő mosolyogva nézi a jövőbeli egyik ellenfelét. Gondolatai messze járnak a tervei között, amiket e pillanatban ír át minimális szinten. Eközben mindvégig a célszemélyt nézi, majd mintha semmi se történt volna kényelmesen visszaül a fához, de figyel. Nem akadályozza meg a másik ismeretlen elvonulását és mint eddig, úgy most is még elnyomva tartja reiatsuját.


Ha átlép a két személy a kapun, akkor Akemura lehunyja szemét, és megpróbál pihenni Iria mellett.

Ha még nem lépnek át a kapun, akkor továbbra is éber marad és figyel. Mint tőle már eddigre megszokhatóvá vált, úgy most is keresi az információkat.*
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue562/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue0/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeVas. Május 29, 2011 9:22 pm

* Iria mondatában a saját stílusát fedezte fel. Elmosolyodott. Ahogy Kobusi mellé ér, csak bólint a kérdésre, majd a maszkos hallisten felé fordul.*
- A nevem Hanashita. És a tied maszkos idegen? *Teszi fel a kérdést. Vár pár másodpercet, hogy a másik válaszoljon. Ha válaszol. akkor bólint, majd elindul. Ha nem, akkor vállat vonva elfordul, és úgy hagyja maga mögött őket. Ahogy halad, még utoljára hátra pillant, és búcsút int. Legfőképp Iriának. Nem bánta meg a döntését. Gonosz vigyorral az arcán távozott. Tudta, hogyha visszajön, már olyan erő birtokában lesz, amivel véghezviheti a tervét. És amivel az újonnan riválisként kiszemelt halálistent is legyőzheti. Addig azonban, Kobusi lesz a vezetője. Ő lesz az első kapcsolata, a lidércek világával.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue2550/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue700/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 2:55 pm

*A lányt már nem igazán érdekelték a fejlemények. Az arrancar balhé nélkül elmegy Onitsurával, az idegen pedig itt marad. Semmi új, csak amire számított. A távolba nézett, kicsit lehangolódva és gondolkozott. Gondolkozott, hogy vajon mi lehet Soul Societyben, hogy mikor fedezik fel hol lakik, hogy vajon van-e menny és pokol, és hogy akkor most onnan-e figyeli őt az akit megölt? Sok minden átfutott az agyán, amíg a többiek el nem mentek, vagy ki nem zökkentették. Persze az Aizenes dolgok is szóba kerültek. Ha a lélekbontó olyan erős, hogy képes eltörölni a határt shinigami és lidérc közt, akkor biztos, hogy csak arra képes? Mi van ha valami nagyobb dolgokra hivatott? Ilyesmiken filózott, miközben a többiek rendezték soraikat. Még a búcsúzást se hallotta meg, csak oldalra bámult a messzeségbe, a fák lombjait nézte, az égboltot, bármit. De ez sem kötötte le nagyon a figyelmét. A mobilját húzta elő, megnézte az órát. Még reggel volt, de ideje is, hogy ágyba bújjon. Felkapta a földről a dzsekijét, hátra dobta a vállára, majd elindult ki az erdőből, egyenesen a nagyváros felé. Egyet intett hátra jelezve ezzel, hogy ő lépett.*
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 7:33 pm

Éppen fordulok vissza, hogy nyissam a garagantát amikor a lány felől mozgás észlelek. Odakapom a fejem ám egy érdekes eszközt vesz elő.
~Hát ez mi a jó fene?
Oldalra billentem a fejem. Vonásaim kisimulnak. Egy ideig nézem a furcsa alakú eszközt. Előbújik belőlem a gyerek. Eltűnök a helyemről és a lány előtt jelenek meg. Két ujjammal megfogom az érdekes eszközt és kikapom a kezéből. Nézegetem forgatom, meg is szagolom de a lány szaga árad belőle.
-Ez mi?
Megrázom de semmi változás. Kicsit odébb sétálok vele közben vizsgálgatom.
-Valami fegyver?
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue3350/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue10/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 5:02 pm

*Úgy látszik Senshi szavára nem sokan figyelnek fel. Gondolná az ember agában, ám de bár Onitsura mégis megszólítja az idegent.*
- Sajnálom, bárki is vagy, de ha megtudnád a nevem, akkor meg kéne öljelek. Remélem ennyivel megelégszel. Lidérc! *Nem sokkal a mondata befejezése után lép akcióba Kobusi is. A hirtelen mozdulatsorok megdöbbentik Akemurát.*
~ Ez ilyen gyors? Mi volt ez? Shunpo? Nem lehetetlen. A lidércek nem tudnak ilyen gyorsak lenni, de akkor mégis!~ *Gondolkodik magában, csak ez után véve észre a veszélyt amit a lánynak tettek ki. Rögtön fel is huppan, és már rontana is neki az illetőnek, viszont a gondolkodása bölcsességre tanítja.*
~ Lidérc, arrancar. Gyors. Ha szabadjára engedem a reiatsum, akkor félek hogy a lány se bírná elviselni, bár lehet hogy ők is elnyomják, viszont ezzel mégis fel tudnám a figyelmüket kelteni, de akkor másnak is felkeltem a figyelmét. Minden esetre ...1
*Gondolja magában miközben az Arrancar faggatózni kezd. A halálisten figyelmeztetésként előhúzza kardját és figyel. Egy igen érdekes dologra figyel fel, ami nem más mint az a szerkezet. Látta már sok embernél, sőt tapasztalata is van az eszközről. Tekintete kissé dühösebbé vált, majd hamar fel is szólal.*
- Az a szerkezet! Szóval te is hozzájuk tartozol! Tudhattam volna! *Szólal fel hangosabban Iriának. A tárgyal kapcsolatban rossz emlékei, tapasztalatai vannak, ami elég hosszú történet, de minden esetre pikkel a telefonra amit nem is rejt el. Reiatsuját hamar kiengedi dühében így hát a többiek érezhették az erejét, amit maga-tudta nélkül engedett ki.*

// Számolás gyerekek.
Senshi reiatsuja= 653
A tiétek pedig alig van meg 260. Gondolom így könnyű lesz felfogni az érzést. Ez már megint egosnak hangzott, na de mindegy.//
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue562/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue0/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 6:36 pm

* A halálisten reiatsuja kissé megdöbbenti, és egy iszonyatos fejfájást okoz, ám elmarad az a teljes padlóra kerülés ami egy kapitánynál érződne. Ám még így is nehezebben mozog. A fejét fogva próbál előrébb jutni a telefonig. *
~Na jó, most már tényleg kicsinálom a csávót. * Nyögi Lidérckardnak. A maszkos felé indul. Alig mozog már, de még a kitartása elég annyira, hogy a kardját a másiknak szegezze. *
- Állj le! * Nyögte, még éppen talpon. *
- Ha ennyire nem akarod, hogy észrevegyenek, akkor minek villogsz a reiatsuddal? Állj le! *Nyögte, majd szépen lassan, térdre rogyott. A kardján támaszkodott. *

// Ha nem baj, é a 300-as Reiatsummal, ennyit azért megteszek. Max. ennyire lehet elég, többre nem.//
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue2550/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue700/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 6:56 pm

*Egy kis kütyü óriási balhét okozott. úgy látszik Iria akkor is csak a bajt csinálja, ha nem áll szándékában. Még mielőtt felállhatott volna a helyéről és elsétálhatott volna, az arrancar kilopta a kezéből a mobilt és kisgyerek módjára babrálni, vizsgálgatni kezdte. Ekkor kapta fel a kabátját és szólalt fel.*
- Talán kérem szépen nem? *Ment vissza gúnyos hangnembe, de túl sokáig nem folytathatta. A másik shinigami bedurvult. Mondott valami furcsa dolgot Iriának amire egy szép nagy kérdőjel volt a válasz.*
- Hozzájuk? Már mint....T-Mobile? *Motyogta magában a kérdéseket miközben felvont szemöldökkel bámulta a halálistent. Hirtelen óriási reitatsu tömeg zuhant rá, amitől levegőt se tudott venni. Már így is teljesen kész volt az egész esti hajtástól és ez sem tett jót neki. Először négykézlábra ereszkedett és levegőért kapkodott, de így sem bírta sokáig. Eszméletét vesztette. Hevesen vert a szíve, tüdeje iszonyatos sebességgel mozgott fel-le. Most érezhette igazán, hogy mennyire gyenge másokhoz képest. Ha a reitatsu nyomás el is áll, ő továbbra is ájult lesz.*
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 7:23 pm

// T-mobile... ez most fájt xD //

Egy Reiatsu löket ér el, mire szúrósan néztem a kibocsájtójára. Érdeklődve néztem körül. A két másik összerogyott. Bennem is megindult valami, szívemhez kaptam... A bennem küzdő Shinigamit reménnyel töltötte el az érzés és harcra buzdította.
~Mondtam, hogy megbeszéljük... ha nem viselkedsz mind ketten itt pusztulunk...
-Tüntesd el az undorító Reiatsudat, de sürgősen. Amíg jókedvemben találsz.
Las Noches után ennyi reiatsu nem újdonság számomra. Sokan villogtatják erejüket akiknek ennél sokkalta több van. Volt alkalmam hozzászokni. Kissé zavaró ugyan, hogy ez most ellenem irányul, és akire számíthatok az járni sem bír.
-Várok...
Megfordul a fejemben egy pillanatra, hogy ekkora erővel tán még gyorsabb is lehet nálam, de otthon erre is láttam ellenpéldát.
-Előbb védeni akartad, most meg megfogod ölni... Döntsd el végre mit akarsz...


// Ennyi espada és arrancar közt nem ritkaság ez a szint. Amennyiben Valaki kifogásolja, forduljunk egy GM-hez ő majd eldönti és ha szükséges javítok. //
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue3350/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue10/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 7:35 pm

*Senshi elveszti az eszét a telefont látva, majd csak arra reagál hogy a két alak szinte már fetreng, még a harmadik kissé dühösebb. A halálisten Onitsura mondataira ébred fel, majd a lányra néz aki ekkorra már eszméletlen, és egyből vissza is fogja az erejét.*
- Basszus. Azt hiszem egy kicsit eltúloztam.
*Szólal fel egy kicsit meglepetten, majd maga mellé néz, és eszébe jut hogy mi a legfőbb feladata egyenlőre. Elrakja kardját, majd úgy dönt hogy gyorsan cselekszik.*
- Te idegen. Add ide azt a tárgyat és tűnjetek el innen minél gyorsabban, mert nemsokára nagy bajok lesznek itt. Ez alatt nem magamat értem. A lányt bízzátok csak rám.
*Szólal fel kissé sietősen.

Ha odaadják neki telefont, akkor gyors zsebre vágja, majd a lányhoz fut, és shunpóval elviszi.

Ha nem adják át, akkor egy kicsit dühösebb lesz, de ugyanúgy kérni kezdi az eszközt, egyre sietősebben.*

// Ha átadjátok Iriát, aki eszméletlen, akkor nem is tudom hova kéne vinni. Mentő vagy haza. Haza nem jó, mert megtudja hol lakik. Á megvan.//
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue562/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue0/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 7:54 pm

- Egy kicsit? * Nyikkan,meg Hanashita, mivel a jelenlegi állapotából többre nem futja. Próbál felállni, de nem sikerül neki. *
~ Basszus, ennyire, nem lehetek gyenge. Előtte pláne nem. * Gondolja magában, és megindul felfele. Talpra vergődik, majd az előbbi reiatsu tulajára néz. Ahogy a mobilt kéri, a szemébe bámul, majd onnan Kobusira. *
- Add neki oda. Majd megmutatom az én mobilom. Azzal babrálhatsz. * Mindegy Kobusi mit lép, én visszafordulok,a halálistenhez. *
- Meg akarod védeni? Itt a nagy lehetőség. Kiütötted, úgyhogy a te felelősséged lesz. Kérlek, vigyázz rá. Kissé agresszív, de el lehet viselni. Mikor visszajöttem Hueco Moundo-bol, megkereslek mindkettőtöket. Ha baja lesz, én kicsinállak. Ő az egyetlen, a fajtámon kívül, aki ide köt. * Kéri a maszkost, és a szemébe néz. Nem akarja, hogy Iriának baja legyen. Túlzottan kötődik hozzá, hisz annyira hasonlít Momo-ra. Ezért akart olyan gyorsan lelépni.*
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 8:17 pm

Némán figyelem az eseményeket. Szótlanul állok, tekintetem ide oda jár, vizsgálódom. Onitsura szavaira rászegezem tekintetem. Vissza nézek a maszkosra. Előveszem a telefont. Feldobom elkapom, kétszer. Hátrapillantok Onitsura-ra.
-Kapd el.
Ekkor a lány felé biccentek egyfajta jelzésként. Onitsura alatt felszakad a tér és tátong alatta a garaganta, ahogy belép bezárul és zuhanni kezd a sötét masszában egy szemformályú világos folt felé amin kicsivel később ki is esik. Hueco Moundoban köt ki. A lány mellé dobom a készüléket. Ám mielőtt a földbe csapódna a lány alatt is nyílik egy kapu amibe belezuhan a készülék is és a lány is majd szinte azonnal be is zárul.
-Nyugalom, nem lesz baja. Tán még vissza is adom. Sayonara.
Azzal hátralépek kettőt egy újabb garagantába. Ami rövid időn belül bezárul.


/ Végtelen sivatag: Sivatag /
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue3350/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue10/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 5:26 am

*Még mielőtt válaszolhatna a Onitsurának, egy Garganta nyílik meg alatta és bezuhan, majd a lány alatt is, és végül Kobusi is átlép egyen, ezzel cserben hagyva őt. Az arrancer viszont távozás előtt még mond egy mondatot és ezzel eltűnik, így egyedül hagyván Senshi-t. A dolgok hamar történnek ami miatt a halálisten későn reagál. Vesztesnek érzi hirtelen magát, mivel könnyen itt hagyták egyedül. A magány megint úrrá lesz rajta, és szomorúságában felüvölt, így adva magáról jelet. Nem érdekli már semmi, mert már megint egymaga maradt. Elrakja kardját, majd gyors tempóban hazavágtáz és egyzeni kezd. Felkészül a jövőre.*
Vissza az elejére Go down
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue154/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue5/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 10:01 am

*Imuru egy erdős területen ébredt, de csak a roszz álomra emlékezett, meg arra, hogy meglógott Seireitei-ből. Erre aztán rögtön elöntötte a bűntudat, hogy a kapitánya most biztos nagyon mérges rá.*
~ Kisasszony, nem kéne vélelenül hazamennünk? Neked meg bocsánatkérés kötelező a kapitányod felé! ~ * juttatott eszébe valamit Tsuki no Hime.*
~ De. Igen. Menjünk! ~ *értett egyet vele Imuru, és már iszkolt is vissza a Tiszta Lelkek Városába.*
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Nimoren Sadanis




Hozzászólások száma : 89
Regisztrált : 2012. Nov. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue230/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (230/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue0/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 1:06 pm

//Új játék Kenpachi engedélyével Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation //

Este vol már amikor kiléptem a Garagantából. ~Tehát ez az a hely amit erdőnek neveznek az emberek~ gondoltam és elindultam hátha találok embereket akiknek megehetném a lelkét. Hirtelen egy az enyémnél nagyobb reiatsut éreztem. ~Olyan ismerős ez az energia. Mint ha már éreztem volna. Nem ő nem lehet ő~ gondolkodtam magamban amikor egy suhanást hallottam a lombok felől. -Ki az? Ki van ott?? Mutasd magad!- parancsoltam arra a valamire ami ott állt tőlem egy olyan 4-5 méterre. A kardom felé nyúltam, hogy egy suhintással elintézzem az illetőt amikor a hold fénye megvilágított mindkettőnket. Ekkor vettem észre az ismerős alakot. -Nem lehet. Az nem lehet, hogy ilyen gyorsan és pont TE reagálj egy hozzám hasonló arrancar jelenlétére! -mondtam eléggé idegesen. -Nos remélem készen állsz mert ez az utolsó utad......Abakura Ryuu!!!- kiáltottam és nekirontottam, hogy behúzzaki neki egyet.

//Olyanra csináltam, hogy már ismerjék egymást régről ha nem gond//
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue405/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue40/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 2:50 pm

Egyszer csak Nimoran kiabál felém. Nem tudtam mit keres itt, mivel csak edzeni jöttem ki. Mondataira csak pislogni tudtam, ám hirtelen rám rontott. Szinte egyszerre hoztam elő Pokoltüzet, és Lángoló Fegyverzetet a tokjukból, és x-et formálva belőlük védekeztem. Nimoran csapását kivédtem (szerencsére).
- Nyugalom! Én azthittem egyedül vagyok! Ám... ha jobban belegondolok, ez kitűnő edzés lenne számomra. Na mit szólsz? - kérdezem nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Nimoren Sadanis




Hozzászólások száma : 89
Regisztrált : 2012. Nov. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue230/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (230/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue0/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 3:15 pm

Gondolkodok. Nem voltam benne biztos,hogy át akar-e verni bár látszott rajta,hogy csak a gyakorlás a szándéka.- Rendben de figyelmeztetlek nem fogom magam visszafogni- és hátra ugrottam. Ezután hírtelen megindultam és suhintottam a kardommal.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue405/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue40/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 3:21 pm

- Nem is szeretném, mert én sem teszem ezt!
Kardcsapását Pokoltűzzel próbálom kivédeni, és ha sikerült, akkor aktiválom kardomat.
- Szabdald szét Lángoló Fegyverzet. Láncolj!
parancsomra reitsum növekedésnek indult, mivel elértem a shikai szintet. Pokoltüzet is stabilan tartom, míg lángoló Fegyverzet egy Láncos sarlóvá változott. Elmosolyodok. A lánc közepét markolászva forgatom ezt az alakját, és úgy indítom útnak, hogy mindkettő pengerész Nimoran felé száguldjon, ám egyszer csak megrántom a jobb oldali láncot, és így a baloldali repül tovább, míg a jobboldali visszább jön, hogy a másik távolabb mehessen el. Ha talál, ha nem elkezdem fejem fölött forgatni a láncot, majd egyre jobban húzom vissza magam felé, majd a penge és a lánc találkozásánál kialakított vastag részét markolom meg, és intézek egy mosolyt ismét Nimoran felé.

//320 reitsu -10 reitsu =310 reitsu//
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Nimoren Sadanis




Hozzászólások száma : 89
Regisztrált : 2012. Nov. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue230/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (230/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue0/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 7:58 pm

Ryuu remekül reagál a támadásomra ki is védi és már vissza is támad de a második csapást sikeresen kivédem. ~Mosolyog..minek mosolyog. talán tervez valamit. áh kit érdekel ~ eképpen gondolkodok magamban és rálövök egy cero-t hátha eltalálom de a biztonság kedvéért a háta mögé sonidozok és ellövök még egyet.

//230 reitsu - 20 (1 cero 10 reitsu) = 210 reitsu//
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue405/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue40/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2012 10:36 am

Egyik pilanatban Nimoran egy cerot lő ki felém, majd eltűnik. Az elsőt sikerült kivédenem, ám ekkor érzem, hogy mögülem is nagy lélekenergia közeledik felém. Megfordulok, és látom, hogy egy újabb cero közeledik. Sajnos nem sikerült sértetlenül megúsznom. Habár a shunpoval kicsit távolabb kerültem, azért a lökéshullám elért, és egy közeli fának csapott. Csak azután vettem észre, hogy vérzik kicsit a vállam miután kiegyenesedtem. Elmosolyodtam, majd visszacsúsztatom Pokoltüzet a helyére. Lángoló Fegyverzet láncát két kézzel fogtam, és így még jobban képes leszek irányítani. Megpörgetem mind a két felét, majd hirtelen shunpoba kezdek, és megpróbálok Nimoran háta mögé kerülni, azonban egy csellel a kiinduló ponton hagytam a lánc egyik felét. Hiába fordulna meg Nimoran én már shunpozok is körülötte, és ha nem reagál elég gyorsan akkor láncaim csapdájába fogja érezni magát, amivel körbe akartam zárni. ha sikerült a manőver, akkor a másik felét is lerögzítem, majd előveszem Pokoltüzet, és lesújtok Nimoran vállára.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Nimoren Sadanis




Hozzászólások száma : 89
Regisztrált : 2012. Nov. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue230/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (230/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue0/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2012 10:48 am

Ryuu a fának vágódott. ~remek és most elinté.....~elakadtak a gondolataim mikor éreztem, hogy mögöttem van majd előttem mögöttem és így tovább. ~körbe akarsz keríteni te kis sunyi~ mondtam neki a gondolataimban de mire a gondolataimat befejeztem szorítást éreztem. A lánc elkapott. -Basszus te kis....- szavaim elakadtak és csak a fájdalmat éreztem a vállamban. ~ Mi ez az érzés.....ez...ez volna a vérem..~gondolkodok magatehetetlenül a földön térdelve miközben folyik a vér a jobb vállamból. Ryuure nézek aki csak bámul rám és várja a reakcióm. ~ Nos nézzük a jó oldalát legalább közel van bár, hogy megüssem arra vajmi kevés esélyem van~ gondolkozok és miután befejeztem a gondolataim ellövök egy cero-t az ujjam hegyéből Ryuu fele ezekkel a szavakkal. -Most megkapod a magadét!- . Remélem eltalálom és akkor kiszabadulok a láncok szorításából.

//210 reitsu -10 reitsu = 200 reitsu//
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue405/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue40/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2012 5:44 pm

Nagyon nagy szerencsém volt, mert éppen hogy csak magam elé tudtam emelni Pokoltüzet, így a cero nem talált el közvetlenül. A füstfelhőből végül megjelenek. Vérzett a homlokom, mindkét kezem, és a lábamon is volt egy csúnya nagy vágás, amit nem tudom mi okozott, ám jól tudtam, hogy az arrancar is megsebesült, hisz túl közel voltam ahhoz, hogy el tudjon menekülni. Lihegek egy sort, majd Nimoran szemébe nézek. Ha ő visszanéz rám ,akkor már nem lát mást, mint vérszomjat. Ezzel a támadással sajnos elvesztettem a fejemet. Pokoltűz már nem volt a kezembe (jó pár méterrel arrébb a földbe fúródva van), ám nem izgatott.
- Égess porrá minden, - mondom, miközben megragadom legerősebb kardom markolatát - Démonláng Sárkány!
Parancsomra rögtön megjelenik a tűztornádó, amint előrántom kardomat a hüvelyéből. ha az arrancar gyorsan nem szabadul ki a láncokból (amik a robbanás hatására megsérültek, szóval már nem sok kell) akkor a tűz körbefonja, és teljes testén tönkre teszi hieroját, majd szép lassan elégeti (ez csak a Ryuu véleménye, de ha te másképp döntesz, akkor tovább is életben maradhatsz).
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Nimoren Sadanis




Hozzászólások száma : 89
Regisztrált : 2012. Nov. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue230/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (230/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue0/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2012 9:49 pm

~ talált~ futott át a gondolat az agyamon de n is megsérültem. A jobb szememre alig látok. Ryuu rámnéz. ~ Vérszomj......ez......ez tetszik..~ mosolyodtam el és leszakítottam magamról a meggyengült láncokat. Hátrébb sonidozok de sajnos a lángok elérték a jobb lábam és karom valamint a vértől már nem látok semmit sem a jobb szememre. Lényegében az egész jobb oldalam tehetetlen. ~ nem még nem aktiválom.....még nem jött el az ideje..~ ezek a gondolatok futnak az agyamban. -Ryuu! - kiáltok neki -Álj le mielőtt még valakinek baja esik és súlyos sérülést szenved- mondtam bár látni lehetett, hogy én már eléggé súlyos állapotban vagyok. - Értem én, hogy felhúztalak de.......- szavaim elakadtak mivel látszott a vérszomj a düh a szemeiben. láttam, hogy itt a szavak nem segítenek. - Jaj jaj de nem akartam ezt de ha már rákényszerítettél legyen!- mondtam és előhúztam a kardom. Támadok a bal vállának és remélem talál mert ha nem szó szerint megsülök mivel a jobb oldalamon a hieromnak más így is annyi.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue405/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Erdő - Page 7 Left_bar_bleue40/50000Erdő - Page 7 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 10:05 am

A mondatokra nem reagáltam semmit, csak mikor Nimoran rám támadt. Őrült mosollyal nézek felé, és a kardjának pengéjét firtatom. Mikor már majdnem eltalált egy gyors mozdulattal megragadom a kardját puszta kézzel. Ennek hatására már ömlött is a vér a kezemből, de nem figyeltem rá. Felemel Démonláng Sárkányt és aktiválom a Lángkardot (egyetlen karcolással is begyullad az ellenfél a seb környékén, illetve a kard körül egy 5 cm vastag tűzburok van) egy gyors mozdulattal intézek felé rengeteg vágást (kb 8-10 körül) ,sé eközben a kardját szorosan fogom (csak úgy tudod kihúzni, ha visszafele rántod, ám ennek hatására még több vér jön kezemből). Látszik rajtam, hogy teljesen elvesztettem az eszemet, és nem is figyeltem semmi másra, mint a vérre. Nem érdekelt, hogy az enyém vagy másé, csak folyjon már végre még több.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom





Erdő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: