Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Park

Go down 
+8
Kerino Hano
Saria
Arashi
Grimmjow
Sentor
Zaraki Kenpachi
Akki Enzeru
Abarai Renji
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue5000/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 8:22 pm

A két gyerek ismét neked próbál esni. A hollowot sikeresen szúrod le aminek eredményeként kifekszik, majd eltűnik. A két kölyök is pont úgy tűnik el mint a hollow.
Társad felkel, megtapogatja fejét, majd hirtelen felpattan, és keresni kezdi az ellenfelet.

- Hát ezek hova tűntek?
Kérdi egy kicsit kábán.
Miután megtudja az eseményeket, továbbáll a Shinigami szálásba. Hano is vele tarthat, vagy akár körül is nézhet még jobban. Esetleg nézelődhet a városban.

Vissza az elejére Go down
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue280/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 4:32 pm

Végül úgy döntöttem, hogy követem shinigami barátom. Félek, hogy eltévedek és sose találok vissza a szállásra. Ahogy megérkezünk a szállóba.
- Héy te ott! Kérlek hozz innivalót a szobámba és kapcsolj egy kis zenét is, ha lehet.
Ahogy felértem elő vettem a novellám és írni kezdtem.
"A mai napom is egy csodálatos nap volt, egy kicsit eltévedtem..."
Megjött a pia megiszom és lefeküdtem a jó puha ágyba.
Vissza az elejére Go down
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue154/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 11:59 am

*Az iskola után parkba igyekeztem. Kellemes levegő uralkodott, semmi nyoma a télnek. Maximum a kicsit csípős levegő. Még mindig póttestben voltam, az egyenruhát azonban már az iskola után leváltottam egy kényelmesebb melegítő-szettre. Kíváncsi is voltam, vajon mit fog mondani Hano Kuchiki kapitányról.*
~Tuti bepöccent rám őnagysága.~*gondoltam.*
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue280/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 12:14 pm

*ááá nem fogok oda érni időben. Gyorsban felkaptam egy kabátot a szállodában lévő szobámból majd elindultam a park felé. A szállodától 10 percre volt a park szóval futnom kellett egy kicsit, majd a parkban lévő padnál meglátóm Imuru-t. Messziről integetek neki majd lassan elindultam felé.*
- Hello! Örülök, hogy eljöttél. Akkor vágjunk is bele. Egy kicsit mérges volt a Taicho, hogy szó nélkül ott hagytad majd még le is öntötted teával. Na jó ezt nem sorolom, te úgy is jobban tudod mint én. Ahogy nem rég mondtam neked a küldetésem az, hogy vissza vigyelek S.S.-be. De, ha én most vissza mennék S.S.-be úgy, hogy azt mondom nem találtalak meg, akkor eltudsz úgy rejtőzni, hogy mások ne találjanak meg? Mondjuk beszélj Yoshival szerintem, ha szépen megkérnéd biztos megengedné. Vagy a másik megoldás én is itt maradok veled, de akkor egy lakásban kell laknunk addig amíg meg nem gondolod magad a vissza térésről. Nem vagyok erőszakos a lányokkal, de szerintem ezt a Taicho is tudta ezért is kaptam meg én a küldetést. Inkább a szeretetét szeretné kifejezni, de tudod te is, hogy nem nyilváníthatja ki!!! Sokat esne a hír neve, tudod milyen fontos ez neki... Akkor várom a válaszod. Nekem mind a 2 megoldás megfelel, velem ne foglalkozz mind a két megoldást túl élem. ^^
Vissza az elejére Go down
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue154/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 12:24 pm

*Hano gyors magyrázatán nevettem el magam először.*-Ő? Egyáltalán mi az?*céloztam a szó jelentésére, hisz nem sok fogalmam volt az érzelmekről.*~Nem lehet szavakkal megmagyarázni, érezni kell... Na jó, de hogyan?~*járt agyacskámban a kérdés.*-Byakuya ettől okosabb, nem veszi be egyik megoldást se. Visszamehetünk, de nem most. Egy kicsit még mardnék, ha nem bánod.*lényegesen más volt ez a világ, mint odahaza. Szerettem volna kipróbálni valamit. A parkban volt egy hinta, és pont szabad volt. Óvatos voltam, amikor ráültem, s akko is, amikor hajtottam.*
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue280/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 12:30 pm

- Akkor ezek szerint maradunk, de vigyázzunk ezzel a Vaizarddal! Valahogy nem tudok benne megbízni. Ha szeretnéd meglököm neked ezt a "hintat". *habár pontosan a szó jelentését nem tom mi az. Mintha valakinek még lenne itt reiasuja? Nagyon ismerős... De honnan? Talán Yoshi? áá nem tudom biztosra nagyon halvány reiatsu. Nem tudom pontosan megállapítani ki lehet az. Na mindegy várom a válaszát Imurunak.*

/Akk várunk téged is Yoshi xD/
Vissza az elejére Go down
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue154/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 12:42 pm

*Csak megráztam a fejem. Nem kell felettem csőszködni, annyira béna nem vagyok. Egy bő fél óra hintázás után úgy döntöttem, jó lenne már menni. Egy hetes kimaradás után nyilván hiányol a banda, na meg a főkapitány haragját se szerettem volna magamra vonni.*~Na jó, legyen nektek gyereknap~*adtam mg végül magam mindkettejüknek.*
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue280/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 3:05 pm

/Szegény yoshi most, hogy játszón /
*pedig megkérték volna eskudni, hogy nem akar visszatérni. Na mindegy ez az ő választása volt.*
- Akkor gyere velem a szállodába és a többit majd ott megbeszéljük. Ott már várnak ránk.
*hát ezt tényleg nem gondoltam volna. Azért megpróbálom maradásra bírni. Meg szeretnék találkozni egy bizonyos személlyel és meg többet meg kell tudnom erről a yoshirol.
- most, hogy jobban bele gondolok meg nem mehetünk vissza! Sajnos meg egy titkos küldetést be kell fejeznem egy titkos küldetést kérlek meg várj egy kicsit maximum egy het. Sietni fogok ígérem.
* na a helyzet meg is oldódott.*
Vissza az elejére Go down
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue154/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 3:33 pm

*Nem szóltam, őszintén nem is érdekelt más shingamik baja.*-Egyeedül is haza tudok menni.*jelentettem ki. Reménykedtem benne, hogy azért annyira mégsem prögött be rám a kapitány.*
~ Na, még is csak megtört a jég?~*engedett meg halk kuncogást magéának a kardom.*
~ Ne reménykedj! Itt nehéz eligazodni, hiába lógtam meg egy hete. Seireitei pedig az otthonom. És ott nem vagyok egyedül ~*tudta jól Tsuki-chan, hogy mire célzok.*
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue280/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 6:55 am

- Iria! Most min változtat 1 hét? - Enyhén magasabb hangsúllyal.
*Most komolyan eljött 3 napra és elég is volt neki? Hát akkor nem értem minek jött ide. Ennek semmi értelme. Ez a csaj tök kerge még ő se tudja valójában mit gondol vagy szeretne csinálni. Vagy skizofrén, hogy egyszer ezt a karja é s két perccel később már mást, Hát nem tudom mit kedvelhet benne a Taicho. Én próbáltam barátságosan közelíteni hozzá, de ezt ahogy láttuk nem engedte. Mitévő legyek? Nagyon érdekel ez a Yoshi ügy, de viszont nem tarthatom itt a lányt csak ezért! De, ha vissza küldöm egyedül és én itt maradok nyomozni a nyakamat veszi a Taicho.*
- Egy kicsit elmegyek sétálni várj meg.
*Miközben sétáltam 200%kal pörgött az agyam, mit is tehetnék. Habár tényleg semmi ötletem nem volt/nincs. Elkezdtem vissza sétálni. Majd egy ragyogó ötlet jutott eszembe.*
- Rendben van te nyertél. Elviszlek a szállodáig majd a vezető nyit neked egy kaput melyen eljuthatsz S.S.-be. Ahogy említettem nekem fontos küldetésem is van nem lehetek öröké a babacsőszöd. Szóval akkor gyere velem, hogy mi hamarabb találkozz a Taichoval.
Vissza az elejére Go down
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue154/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 7:52 am

*A srác dumája már kezdett az agyamra menni. Ez van, minidg én húzom a rövidebbet, legaább valami normálisat küldött volna utánam...*Felőlem. Legalább előbb túlesek a kapitány szokásos rizsa-dumáján.*morogtam. Mot mit kellett egy kis kiránduáson így felkapni a vizet?*
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue280/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 11:48 am

- Akkor indulhatunk Irumu.
*Ekkor elindultam a szálloda felé, majd oldal megláttam egy éttermet. Tényleg mikor is ettem utoljára? ~Már nagyon régen ettél Hano. Csodálom, hogy eddig talpon voltál.~ mondta a kardom. Hát ebben viszont igazad van Img... akkor nézünk be ebbe az étterembe és együnk egy kicsit.*
- Be jössz te is enni? Meghívlak, ha szeretnéd. Persze, ha nem akarsz nem gond, de én már nem bírom sokáig. Maximum egy 0,5 óra és indulhatunk. Ígérem sietni fogok. /Itt mindegy melyiket mondod Smile/
*Szépen lassan besétálok az étterembe majd leülök egy asztalhoz majd oda szólok a pincérnek.*
- Kérem! Üdvözlöm, szeretnék kérni egy paprikás krumplit 5 főre, 6 üveg szakét és egy tál fagylaltot. A mennyiség mindegy annyit raknak rá amennyi rá fér. Az ízesítése legyen epres, citromos, görögdinnyés, meg lehet egy kis zöld alma íze.
*Egy kicsit furán nézet rám, gondolom egy kicsit hülyének nézet mivel télen fagyit kérek és nem is kis mennyiségben. sajnos S.S.-ben nincs semmi ilyesmi szóval ki kell használnom az időt. Pont 29p:55mp-re fejeztem be az evést majd folytattuk utunkat a szálloda felé.*
Vissza az elejére Go down
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue154/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue5/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 1:06 pm

*A fagyi részét nem hagyhattam ki, zöldalma ízben rendeltem magmanak, de utána eygből léptem is ki az ajtón, miután a bendőmben kötött ki. Az emberek világa nem is olyan rossz, leglaább is az ételek fenségesek.*~Ha tudná ezt a kapitány...~*vihogtam magamban először.*
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue280/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 1:12 pm

*Megérkeztünk végre szállodába. Már nem is kellett sokat várni már egyből meg is nyitják a kaput majd elindulunk S.S. irányába. Több órás futás után megérkeztünk a kapuhoz. Nem várt ránk senki. Ezek szerint nem is volt annyira nagy küldetés ez? vagy még sem érdekelte annyira a kapitányt? Na majd ezt megkérdezem tőle személyesen. Majd a kapitány iroda felé vettük az irányt.*
/A kapuhoz írj majd ^^ Amúgy elég nehéz téged kiismerni Smile /
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2011 3:37 am

*Egy kis boldogsággal a szívében indul el Dai, nem is lassan kb 1óra alatt el is érkeztek a parkba. Még mi előtt szóvá tenné Sentor, hogy már emlékszik-e valamire gyorsba körbe nézz, de nem lát semmi olyat amivel előrébb jutna. Majd egy kép ugrik be a parkról. Ez a kép épp kiskoráról volt mikor egy sráccal játszót a parkban. Egyen lőre semmi más nem jutott eszébe Dai-nak.*
- Köszönöm Sentor, hogy elkísértél most valahogy itt jobban érezem magam, ezt nem tudom megmagyarázni ,miért de ez a lényeg. Egy kicsit elfáradtam, úgy is süt a nap, meleg van így hát a virágos kertre vetette magát majd piheni készült.
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue961/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 8:43 pm

*Örömmel konstatálja, hogy Dai boldog, még ha nem is tudja, hogy miért. Neki is mosolyt csal az arcára az srác boldogsága.*
~Remélem jól fog pihenni.~*Gondolja, magában miközben látja, ahogy a másik leheveredik a virágokon.*
-Igazán nincs, mit, máskor is elviszlek, helyekre, ha ilyen kis dolgoknak is tudsz örülni.*Mondja miközben mosolyogva leül a legközelebbi fa tövébe. Hátát a fának támasztva figyel, és vár, hogy Dai elalszik-e? Ő mindenesetre keresztbe teszi lábán a zanpakutoját és gondolatiba merülve figyeli tovább Dai-t.*
Vissza az elejére Go down
Minato Angelote
Arrancar
Minato Angelote


Hozzászólások száma : 320
Regisztrált : 2009. Apr. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue1190/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (1190/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 7:39 am

*Egy hang szólal meg Sentor mögül,egy valószínűleg ismerős hang.*
-Hali Sentor!Rég találkoztunk!
*Minato az.A fa mögül szólt,ha Sentor hátranéz láthatja,hogy kicsivel mellette-mögötte Minato is a fának nekidőlve nézi az eget.Hangja a szokott módon unottas,de most egy kis örömet is csempészett bele.Kezet nyújt Sentornak üdvözlés céljából.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 11:39 am

*Dai szépet álmodik, de álmában megjelenik egy pár rossz emlékkép majd felriad. A rossz emlékkép kiváltója egy arrancar volt. Melynek hatalmas reiatsuja volt Dai hozz képest. Már éppen nyúlt volna egy cukorkáért, de látta, hogy barátságosan közeledik barátjához Sentorhoz. Így mintha semmi se történt volna enyhén nyitott szemmel lesett erre az arrncarra meg persze Sentorra is. Mivel kíváncsi volt miként fog reagálni erre a tevékenységre. Habár Dai nem sokáig bírta, tettetni, hogy alszik. Szépen lassan fel kell majd elindul Sentor és az arrancar féleség felé. Habár nem tudja Dai se pontosan, hogy valójában mi is ez az "arrancar", így inkább arra jut, hogy majd megkérdezi eme lénytől.*
- Üdv, Dai vagyok. Mit akarsz Sentortól, ugye nem akarod megölni vagy ilyesmi? Mert, ha ezt tervezed velem gyűlik meg a bajod. *Majd mosolyogni kezdett erre az idegenre. Int neki és vissza fekszik az ágyásra.*
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue961/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 7:59 pm

*Nézi a felhőket, és próbálja megállapítani, hogy melyik, mire hasonlít. Már gyerekkora óta szereti ezt a "játékot", mert ellazítja és még a fantáziáját is megmozgatja. Épp egy bigmac alakú felhőt szemlél, mikor meghallja az ismerős hangot. Hátrafordulva, már az arcot is hozzá tudja társítani a hanghoz. Már épp köszönne vissza, mikor meghallja Dai szavait.*
-Nah arra a meccsre befizetnék. *Mondja mosolyogva.*
-Bár szerintem gyors vége lenne. *Teszi hozzá hogy Dai még véletlenül se próbálkozzon semmivel.*
-Szia Minato! Hogy s mint? *Üdvözli barátját, miközben kezet nyújt neki. Mikor Minato befejezte e mondandóját megejti a szokásos bemutatást.*
-Minato ez itt Dai az egyik új vaizard. Dai ez itt Minato a valami ami határozottan nem ember vagy vaizard. *Mondja a tőle telhető legudvariasabban.*
Vissza az elejére Go down
Minato Angelote
Arrancar
Minato Angelote


Hozzászólások száma : 320
Regisztrált : 2009. Apr. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue1190/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (1190/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 8:13 pm

*Csak elmosolyodik Dai "fenyegetésén",nem veszi valami komolyan,és ebben Sentor is megerősíti.Kezet ráz Sentorral.A bemutatásnál int Dainak,mivel túl messze van ahhoz,hogy kezet fogjon vele.*
-Körülbelül ez a legpontosabb meghatározása annak ami vagyok.
*Jegyzi meg Sentor körülírására.Dai rövid úton ismét az ágyásban van,elsőre nem tűnik túl beszédesnek.Minato ezt meg is jegyzi.*
-Fura társaid vannak...Velem nincs semmi,élem az életem,néha levadászok egy hollowt meg hasonlók.Hát veled mi a helyzet?Volt valami buli amiből kimaradtam?
*Szeme a beszélgetés közben néha átugrik Daira.Lesi az új potenciális bajtárs-jelöltet.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 7:27 am

*Dai miközben alszik az emlékei szépen lassan vissza térnek, de van egy új probléma. AZ Ami az után történt, hogy beverte a fejét teljesen elveszett. Ezek után Dai szépen lassan felkel körbe néz és ábrándozni kezd a szép emlékeken. Ezt persze, nem sokáig teszi mivel két fura reiatsut érez. Egy vaizardét és hát azt a fajt nem tudta megmondani, hogy mi az. Ekkor a két személy felé nézett, persze érezte a hatalmas reiatsu különbséget. Gondolkozni kezdet,* ~Ha ellenségek lennének akkor már megtámadtak volna, de csak gy oda se sétálhatók. A másik lehetőség, hogy nem vették észre a reiatsumat habár az eltüntetésben elég jól állok, de nem hiszem, hogy alvás közben is sikerülne.~*Ezek után leesik neki, hogy hogy kerülhetett ide, nem rég még egy Selene nevezetű Shinigamival volt. Hát nagyon furcsállta ezt Dai, ezek után arra jutott, hogy nem veszít azzal semmit, ha bemutatkozik a két idegenek., mivel ha ismerik akkor csak nevetnek rajta majd megkérdezik mi ütött belé. A másik, ha nem ismerik akkor vagy új barátokra vagy ellenségekre talál. Hát nem könnyű most Dai élete. Majd megindul a sráctok fele, majd int.*
- Hellosztok, Dai vagyok! Előbb éreztem, hogy nektek se ember reiatsutok van szóval tudnátok nekem segíteni? Ha igen akkor abba kellene, hogy kerültem én ide. Igazából elég fura ezt így mondani mintha kivágtak volna egy falatot az emlékezetemből. *Mondta teljes kedvességgel. Közben a fülhallgatót mely a nyakán volt felhelyezte a fejére majd egyik fülén hallgatni kezdte. ~Mintha több hónapja nem hallottam volna ezeket a számokat, de várjunk milyen napot is írunk?~*
- Még annyit mondjatok meg, hogy milyen napot írunk! Mivel nagyon olyan érzésem támadt, hogy én átaludtam egy pár napot vagy csak emlékezett kiesésem van! *Hangsúlyozta a szavaknak erősségét, jelentőségét.*
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue961/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 11:48 am

-Én is megvagyok. Most jöttem vissza nyugatról. Elég furcsák ott az emberek, de azért lehet erősödni ott is.*Tartja meg a saját élménybeszámolóját Minatonak.*
-Hát igen a vaizardok mindig is egy kicsit furák...*Még be se fejezi a mondatot amikor Dai magához tér és felteszi ezeket az egész képtelennek ható kérdéseket. Kikerekedett szemekkel néz az újoncra.*
-Te most szórakozol velem vagy mi? Kedd van... Már egy ideje és én hoztalak ide várostnézni, hogy visszajöjjenek az emlékeid.*Mondandójának nyomatékosítása képpen odadobja Dai-nak a fényképezőgépét ami tele van az ide útról készült képekkel.*
-Kellett neked megszólalnod a furcsaságokról...*Veti oda szemforgatva Minatonak.*
Vissza az elejére Go down
Minato Angelote
Arrancar
Minato Angelote


Hozzászólások száma : 320
Regisztrált : 2009. Apr. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue1190/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (1190/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 7:29 pm

*Nem nagyon tud hozzászólni a helyzethez.Nem ismeri a lányt,nem is tudja mi folyik itt.Elképedve áll a helyzet előtt,pontosabban fekszik.Sentor poénja után áthelyezkedik az elkövetkező beszélgetéshez,de nem reagál rá semmit.*
-Mi a legutolsó kép,gondolat,amire emlékszel?Esetleg dátumot tudsz mondani?
*A felhőtlen dumálásnak annyi,itt az újabb megoldandó probléma.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue232/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 7:35 pm

*Hát igazából fogalma se volt Dainak, hogy erre mit mondjon mivel akkor se nézte az időt, közben rá nézett a képekre majd elmosolyodott. ~Ezen tényleg én vagyok és ő. Akkor ezek szerint ő az egyik barátom?~ Nem foglalkozott sokat ezzel a ténnyel majd felemelte a fejét.*
- Rendben van akkor elfogadom azt a tényt, hogy emlékezett kiesésem van, de miért? Van ötletetek? Habár rá néztem a képekre nem látok benne semmi ismerőst :S Maximum a helyszínt. *De azért csak nézte és nézte végül egy emlékkép ugrik be.*
- Tegnap volt az, hogy Hiyori lebaszott mert jelszót kértem? Legalább is valami ilyesmi rémlik.

/Honnan tudjam mikor volt az utolsó nap, nem tudom hogy megy itt az idő xD/
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 3 Left_bar_bleue961/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Park - Page 3 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 8:13 pm

*Próbál leolvasni valamit a srác arcáról miközben a képeket nézegeti.* ~Nem látom rajta a nagy ÁHÁ élményt...*Gondolja magában lemondóan.*
- Őőő mitől vannak ezek a spontán emlékezet kieséseid? Csak mert mikor idejöttünk még emlékeztél mindenre. *Próbálkozik, be, de valószínűleg erre is egy határozott "nem tudom" lesz a válasz.*
-Minato esetleg neked valami ötlet, kezelés, jó helyen fejbeverés? *Próbálkozik be még a haverjánál is hátha van valamennyi mélyen titkolt orvosi tudása. Kb ekkor szólal meg Dai és idézi vissza a tegnapi eseményeket.*
-Igen-igen az volt tegnap.*Bólogat, de nem látszik még ettől se túl vidámnak.*

//Idővel meg rögtönözz én azt tettem a keddel Razz//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Park
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: