Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Utcák

Go down 
+8
Kamitora Kenzo
Senkao Hitogara
Namika Zakuro
Vin Jamahox
Sayomi
Hirako Shinji
Nanja
Zaraki Kenpachi
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue405/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue40/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2012 4:14 pm

- Nem szándékozom elhúzni tovább a dolgokat. - mondom - Nem akartam alkalmazni, de úgy látszik muszáj lesz, tekintve, hogy nagyobb a reitsud mint az enyém.
Két katanamat a helyükre csúsztatom, majd előrántom hátamon lógó fegyveremet.
- Égess porrá mindent.. - majd a férfi elé shunpozok - Démonláng Sárkány!
Amint kiengedem lélekölőkardomat lángok csapnak fel, és egy tűztornádó vesz körül engem, amibe belefektettem egy kis erőt. Ha a férfi nem ugrott el időben, akkor könnyen beteríthette a felcsapó lángok. Mivel az előző támadások kifárasztottak egyenlőre nem támadok rögtön, de a tornádót fentartom.

// Tűztornádó: -90 reitsu (-10 reitsu/kör)
Démonláng Sárkány aktiválása -10 reitsu (-1 reitsu/kör)

320-90-10=220 reitsu//
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue405/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue40/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 11, 2013 7:03 pm

Szétuntam a fejemet. Ez volt a mai napom napi tervem. nem történt mostanában semmi izgalmas, és ebbe szinte már beleőrültem. Jobb dolgom nem lévén az utcákat járom itt Sereitben. Mindhárom kardomat gondosan készenlétben tartom, mert kitudja ki milyen állapotban van. Nem bíztam a shinigamik többségében, mivel teljesen idegenek számomra, emiatt mindig gyanakodva járkálok a városban. Reménykedtem, hogy sikerül valami elfoglaltságot szereznem, vagy küldetésre irányítanak, ám ha nem meg kell elégednem a lélekölőkardom "rendbetevésével".
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 11, 2013 7:46 pm

/ 2.kaland: Abakura Ryuu - Unalom elűzése felsőfokon/

*Az utcákat járod,teljesen céltalanul. Az osztagodban jelenleg nincs készültségi állapot, és semmilyen feladatot nem bíztak rád, amit el kéne végezned. Más szóval unatkozol. Éberen járkálsz az utakon, hiszen ki tudja, milyen veszélyes alakok mászkálhatnak a sötétben?
Ahogy elhaladsz az egyik kereszteződésnél, a sötét sikátorban észre vehetsz egy árnyat. Ha megállsz, és jobban szemügyre veszed, akkor láthatod, hogy az illető is shinigami, aki egy hordó tetején kuporog, és a fejét támasztja unalmában. A shinigami eléggé fiatalnak tűnik, maximum 14 éves lehet. A félhomályban is jól kivehető fekete haja, melynek közepén egy fehér csík rikít,mintha egy zebra lenne. A hátán hordja két kardját, és a karján végig megjelenik egy nagy kék tetoválás, amely nem szimbolizál láthatólag semmit, csak vonalak összevisszasága. Szintén kék szemében csak úgy csillog az unalom, és a tettrekészség.
Amint megpillant téged, flegmán odaszól neked.*
- Hé,Te! Te ott, abban a fekete ruhában!*Ez igazán értelmes megnyilvánulás volt, tekintve, hogy itt minden ember fekete ruhában járkál. Viszont láthatóan beszélgető partnered nem igazán a legépelméjűbb itt, de hát más nincs a közelben, ezért nem igazán tudsz mit csinálni,mint megállni, és meghallgatni. Érdekesebb szórakozásod úgysem lehet.*
-Igen, jól hallottad. Neked beszélek. Gyere csak ide! Hányadik osztagból vagy való?Jelenleg van valami teendőd, vagy Te is csak úgy lógsz a levegőben?*Kérdezi, szemmel láthatóan érdekli a dolog. Vajon mi célja lehet ezzel? Egyáltalán ki Ő?Talán egy magas rangú valaki, akiről Te nem is tudsz? Magad is rájöhetsz, ha szóba elegyedsz ezzel az igen különös idegennel. Ki tudja, lehet, hogy még fel is dobhatja ezt az igen unalmas napot...

/Kezdésnek egyenlőre ennyi, tervem van, de nem szeretek nagyon előre tervezni, abból úgysem lesz soha semmi, hiszen minden megváltozik, ha visszaírsz. Sok sikert, remélem tudsz majd vele mit kezdeni! Azért itt egy kép a titokzatos illetőről: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/412/shinigamibyshurak.jpg/ /
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue405/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue40/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 6:13 am

Miután semmi dolgom nem volt, így már kezdtem feladni a dolgokat, ám a sors furcsa játék. Egy vadidegen szól hozzám. A célzása rám valahogy nem volt a legpontosabb, de magasról teszek rá, lehet hogy érdekesebb lesz a vele való beszélgetés, mint a kardom fenése a végtelenségig...addig, vagy amíg el nem fogy a Zanpakutom pengéje. Így hát megállok, és unott tekintettel nézek rá.
- Nem fogok csak azért odamenni, mert te azt mondod bárki is légy engem hidegen. Jelenleg semelyik osztaghoz sem tartozok, mert elosztásra várok. És szerintem elég világos, hogy mit csinálok. A nagy semmit azt csinálom. Tiszta lelkesen nem látszik?
Lehet, hogy nem voltam valami kedves, de hát legyen az valaki udvarias, aki már jó ideje nem csinált semmit, és a kedve már a föld alatt van jó mélyen. Azért tisztában vagyok, hogy lehetséges, hogy a "beszélgetőbarátom" nem fog örülni a hozzá irányuló tiszteletemhez. Mindazonáltal én készenlétben tartom egyik Zanpakutomat, ami egészen pontosan Lángoló Fegyverzet. Markolatán nyugtatom kezemet, és kész vagyok a harcra, ha netán arra kerülne sor.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 12:12 pm

*Végül úgy döntesz, hogy megállsz, abbahagyod zanpakutoud piszkálását, és inkább jobban szemügyre veszed az idegent. Szinte rögtön megállapíthatod, hogy nem lesztek a legjobb barátok. Az idegen mégis mosolyog, amikor ugyanolyan flegmán válaszolsz neki, mint ahogy az előbb Ő kérdezett. Szinte élvezi a helyzetet, és egy őrült vigyor terül el az arcán. Hát ez a fickó tutira nem százas...*
-Óh,ezt már szeretem! Végre nem egy töketlen férfihoz beszélek, mint az eddigiekhez.*Ha lehetséges, akkor az arcára még szélesebb vigyor ül ki. Szinte már ijesztő ez a kis mitugrász. Leugrik a hordóról, zsebre vágja a kezét, és egyenesen odasétál eléd, kényelme tempóban.
Amint eléd ér, megállapíthatod, hogy nálad sokkal alacsonyabb, szinte a derekadig ér. Egy ötlet kezd formálódni a fejében.* -Szóval Te is unatkozol... Egyenlőre nincs osztagod, újonc? Akkor senkinek sem fogsz hiányozni egy darabig. Nekem most úgy sincs dolgom, Kuchiki nagyon el van foglalva, nem kell neki, hogy lábatlankodjunk.* Kuchiki alatt értheti Byakuyát , és Rukiát is. Szóval vagy a 6., vagy a 13. osztagból való. Egy ilyen ellenszenves embert inkább a 11. osztagban lehetne elképzelni, de hát úgy tűnik bármi megeshet.* -Mit szólnál, ha egy kicsit elmennénk szórakozni?*Kérdése először biztosan furán hangozhat, kétértelműsége miatt, de nincs semmi hátsó szándéka veled.* - Mondjuk az Emberek Világába, pár lidércet lemészárolni? Úgy hallottam, hogy jó sokat lehet megtalálni egy-két városban. Ezzel nem is szegnénk meg semmiféle szabályt, hiszen shinigamik vagyunk, ez a dolgunk.* Ezen eltöpreng egy ideig, rád kacsint, majd elindul zsebre tett kézzel, halkan röhögve a semmin. Eléggé őrült a gyerek. Majd valami még hirtelen eszébe jut, megáll, és hátrafordul feléd.* - Kunoshi Sai. Ha bajba keveredsz, említsd meg a nevemet, és már tudni fogják, hogy mi történt.* Szóval hirtelen csak úgy közölte veled a nevét, és felajánlotta, hogy elviszi a balhét, ha valami rossz sülne ki a kis kiruccanásotokból. Úgy tűnik, hogy Kunoshi eléggé közismert shinigami lehet, vagy legalább is nagy bajkeverő, ha már a neve alapján felismerik. Kunoshi tovább megy szép, komótos tempóban, így könnyedén követheted hosszú lépteiddel, ha szeretnéd. De vajon kell neked egy ilyen őrült, közveszélyes alak társasága?*
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue405/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue40/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 1:54 pm

Már azt hittem békén hagy, de csalódnom kell. Elkezdett pofázni nekem. Igaz, ami igaz. Nem kedveltem meg. Zagyvált valamit bizonyos Kuchukiről. Fogalmam sincs kiről hadoválhat, hisz én csak egy Kuchikiről beszélhet, és mivel nem tette hozzá azt a kifejezést, hogy Kapitány, már nem voltam benne biztos, hogy Kuchiki Byakuyáról van szó. Mikor az ötletével volt szó, majdnem rosszul lettem.
- Undorító! - mondom utána - Te csak egyszerű levadászni való bestiaként nézel a hollowokra igaz? Gyűlölöm azokat, akik így élik ki az izgalom hiányukat. Ha annyira harcra van szükséged itt vagyok!
Ezzel előrántom Lángoló Fegyverzetet és Sai felé irányítom annak hegyét.
- Mire vársz? Vagy nem mersz kiállni ellenem? - kérdezem, ha nem jönne kiélni harci vágyait.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 9:29 pm

/ Csak azért írok, mert megígértem. Egyébként már nagyon fáradt vagyok, és holnap 4-kor fogok kelni... De hát, aki szabadságot vesz ki, az így jár. Érd be ennyivel kérlek. /

* Kunoshi ötlete nem igazán dob fel téged. Úgy látszik nem rajongsz az ilyen fajta felfogású emberekért. Ráadásul úgy látszik, hogy kiálltál a lidércek mellett. Vajon mi üthetett beléd? Történt valami, amitől a felfogásod teljesen más lett, mint a többi shinigamié?
Kunoshi első kérdésed (vagyis inkább felháborodásod) hallatán megáll, és rád sem néz, úgy felel neked, minden érzelem nélkül.*
-Igen. Egyéb kérdés?* Közlöd vele, hogy gyűlölöd és megveted az ilyen embereket, de ez szemmel láthatóan nem hatja meg. Majd előkapod a zanpakutoud, és egy harci ajánlatot teszel neki. Kunoshi csak köp egyet a földre.*- Csigavér haver. Nem áll szándékomban kinyírni téged, én csak egy kis szórakozásra vágyom, amit Te nem adhatsz meg nekem. Mégis mit kezdjek egy újonccal?! Ha megöllek, akkor végleg elbocsátanak, több kihágásom már nem lehet. De ha akarnám, akkor minden gond nélkül végezhetnék egy ilyen taknyos kölyökkel, mint Te vagy. Lehet, hogy idősebb vagy nálam, de tanuld meg, hogy Soul Societyben nem számít a kor.Csakis a tapasztalat. Ha pedig nem akarsz velem jönni, akkor inkább hagyj békén. Egyedül is el tudok szórakozni a lidércekkel. Sőt, ha szerencsém van, akkor találkozhatok egy arrancarral is. Úgy hallottam, hogy azok jóval erősebbek, mint a sima hollowok.* Némi izgalom csillan a hangjában, ahogy a gyilkolásról kezd el beszélni. Gyerek létére igen szadistának tűnik, és felnőttesnek.*- Bár lehet jobban járnék, ha egyenesen Hueko Mundoba mennék...Majd meglátjuk.*Ezzel láthatóan be is fejezi a szövegelést hozzád, téged pedig mintha már nem is látna, magához kezd el beszélni.
Amint eltűnik a hangja a szélben, egy fekete repülő valamire leszel figyelmes. Ahogy közeledik, ki lehet már venni, hogy mi az: egy Pokollepke, ami egyenesen hozzád tart. Az üzenet a következő: " Abakura Ryuu haladéktalanul jelenjen meg az 1. osztag főhadiszállásán, osztagba való eligazításért! "
Na végre! Talán most kiderülhet, hogy melyik osztagba fogsz bekerülni. Valószínű, hogy még sokáig fogsz agyalni Kunoshival való találkozásodról, de egyenlőre más dolgod van...*

/Innen folytatjuk majd./
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue405/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue40/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 3:54 am

Az idegesítő Csend! teszi az agyát, hogy ő bizony erősebb, és simán életben maradna Hueco Mundoban. Remélem odamegy, és valamelyik arrancar kinyírja. Annyira elegem lett, belőle, hogy mikor távozni készült, megfogom Démonlángot, és szinte hangtalanul mondom.
- Égess porrá mindent... - ám nem fejeztem be.
Különös érzés kerülgetett. Elengedtem a fegyverem, és körbetekintek. Egy fekete akármit pillantok meg, ami felém közelít, de rögvest rájövök mi az, hisz a Pokollepkéken kívül nincs sok fekete, apró lény Soul Cityben. Idegességemet rögtön elhagytam, mikor meghallottam, hogy végre beosztanak az egyik osztagba. Nem szerettem volna sokáig itt álldogálni, így shunpoval máris megiramodok az 1. osztag főhadiszállása felé.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 12:38 pm

*Úgy látszik Kunoshi viselkedése igen felbosszantott téged. Ezen nem is kell csodálkozni, hiszen a legtöbb ember így reagált volna, ha egy másik le-"gyengézi". Úgy döntesz,hogy hátba támadod,ám meggondolod magad,amit észreveszed a Pokollepkét. Rögtön megváltozik a hangulatod, és már nem is vagy olyan ideges, mint az előbb. Nem akarsz késlekedni, ezért gyorsan az 1.osztag főhadiszállására shunpozol. A kapuőrök készségesen beengednek, mivel már mindenki csak rád vár.Megállsz az ajtóban, és rögtön észreveheted,hogy az összes kapitány fel van sorakozva 2 sorban,mintha kapitányi gyűlés lenne. Középen Yamamoto főkapitány áll, és érkezésedre felszólal.*
-Abakura Ryuu! Azért hívattunk ide,mert végre döntés született az osztagba helyezésedről. Mivel a legtöbb osztagban már nincs hely,ezért nagyon nehéz volt a döntés. Még így sem biztos,hogy ott maradsz,ahová mi elhelyeztünk téged. Vedd úgy,hogy ez csak próbaidő. Ha nem teljesítesz jól, akkor egy hónapon belül ki leszel rakva az osztagból, és várnod kell, míg ismét felszabadul egy hely. Remélem megértettél mindent. Egy régebbi tag vállalta,hogy eligazít téged,és "mentorálni" fog téged. Becsüld meg,mert erősebb és tapasztaltabb,mint te. Viszont nem fog tudni az összes idejében veled foglalkozni,mert van egy másik tag is, aki 24 órás felügyeletet igényel.* Ezzel láthatólag befejezte a beszédét,majd még eszébe jutott valami.* -Majdnem elfelejtettem! Az osztag,amibe kerülsz...az a 6.osztag. Sok szerencsét!* Ezzel a gyűlésnek vége is. Új mentorod kint vár az ajtónál.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue405/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 2 Left_bar_bleue40/50000Utcák - Page 2 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 1:05 pm

Mondhatni nagyon örültem annak, hogy majdnem elfelejtették közölni melyik lesz az én osztagom, de végül a főkapitány elárulta. Na persze, hogy avval az idiótával fogok egy osztagba kerülni... Nagyon reméltem, hogy nem fog megint nyafogni, mert ha mégis ígérhetem neki, hogy meg fogja bánni.
- Igenis főkapitány! - mondom és meghajolok.
Kikerestem a kapitányok közül Kuchiki Byakuyát az új kapitányomat, és neki is meghajoltam. Ezután kiléptem, hogy lássam ki vár rám.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom





Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Soul Society :: Tiszta lelkek városa :: Közös területek-
Ugrás: