Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lovarda

Go down 
+5
Hanashita Onitsura
Tsubaki Iria
Kurosaki Ichigo
Alice
Neliel tu Oderschwank
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 11:36 am

/Előre hajoltam és én is megsimogattam Selene nyakát. LoL a Selene a te titkos (álneved) Iria ^.^ Látom ma elég fáradt vagy xD/
*A bunkója, még csak most ültem fel és merültem el a lovaglásba és már el is kéri tőlem a lovat. Na mindegy inkább elmegyek egy jót aludni. Meglátok egy kis faházat, belül teljesen üres, de mivel nincs hideg ott is aludhatnék mára? Szerintem nem lesz gond max kifizetem a tulajnak. Közben még több emlékkép járta át az agyam, mintha én is visszatudnék emlékezni az eddigi cselekményeimre vagy mégsem. Hirtelen ismét elszomorodtam majd tovább álltam a szakadó esőben. Igazából már nem nagyon akartam Selene után koslatni, rájöttem nem én vagyok a megfelelő ember mellé. Ő nálam többet érdemmel "XD", inkább rá hagyom eme új fiúra persze még mindig zavar azaz érzés, hogy én ismerem őket, de honnan? Selene azt állította, hogy sosem találkoztunk, a fiúval igaz még nem beszéltem, de ha most oda mennék akkor megint az lenne, hogy "megint követsz? ; Nincs jobb dolgod, hogy utánam járkálj?; stb... " Miközben szépen lassan gyalogoltam már teljesen éreztem ,hogy átáztam. Így viszont már nem nagyon érdekelt, hogy megfázom-e vagy sem csak tettem amit kellett tennem. Ami jelen helyzetben az volt, hogy eljussak arra a helyre ahol megláttam azt a Hollow-t aki elrontott mindent. Sőt aki úgy felnyomta az agyamat, hogy az már kész. Ráadásba ez a Sai elől is elmenekült vagy mi legalább is mintha valami ilyesmit is mondott volna Selene, de nem csodálkoznék, ha ezt is képzeltem volna. Mostanában szar a memóriám, egészségem, életem sőt éjjel nappal unatkozom. Valahogy pedig fel kellene rázni eme hangulatot.*


/LoL miket ki nem találok ^.^/
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue562/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 5:20 pm

*A lány reakciójától nem lepődött meg. Sokkal megszokottabb volt ez neki, mint bármi más. Sokkal inkább meglepte, a felbukkanó fiú.*
- Hanashita vagyok. *Vetette oda félvállról. Nem találta érdekesnek, de nem akart bunkó sem lenni, így inkább egyik kedvesebb hangszínét vette elő. Mikor a lány elárulta, hogy nem az övé a paripa, nem lepődött meg. Felkelt és, a fiú által Selene-nek nevezett, lovas szemébe nézett. Az eső lassan elkezdett cseperegni, így csak egy röpke pillanatig tartotta meg a szemkontaktust. Az égre nézett.*
- Hogy ez milyen király érzés. * Vigyorodott el. Mikor megérkezett a gazda, és a lovat kérte, elkapta a tekintetét az esőről. Várta mi fog történni. Eközben a fiú lelépett. Nem értette, miért menekül mindenki az eső elől.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 5:49 pm

- Köszönöm, de nem kell.Majd én beviszem. *Válaszolt kedvesen majd lepattant a lóról.Az eső egyre jobban csepergett.A ló még mindig legelt, őt kicsit sem zavarta a víz.De mindegy is volt, ha be kell vinni, akkor beviszi ő a lovat.A másik megmondta a nevét.Erre Iria is reagált.Először majdnem a saját nevét kezdte el mondani, de végül észhez tért.*
- Az én nevem Selene, ahogy hallhattad. *Nem értette, hogy bírhassa ennyire az esőt.Olyan melankolikus hatást kelt az egész, Iria csakis ezért nem szerette.Emlékeztette a fájdalmas, ép emlékekre.*
-te aztán igen szereted az esőt.Na de én beviszem a lovat. *Azzal hátat fordított és a boxok felé vette az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue562/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 6:33 pm

*Tudta, hogy a lány nem rajong az esőért. De nem zaklatta fel.*
- Vidd csak. Én beülök oda. *Mutatott a pihenőhelyre, majd elindult és letette magát. Az egyik hajtincséről lecsöppenni készülő esőcseppet nézte. De nem bírta soká, így félresöpörte a tincset a szeméből, és a lányt figyelte. Aztán feltette a fejhallgatót és hátradőlt. Felemelte a kezét, és a nyakláncra meredt. *
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 8:03 pm

/Yare-yare kezdek messze kerülni a témától... Lassan kicsúszok a szerepből, na de reméljük ez még nem történik meg ^^. /

*Az eső csak esik és esik. Olyan jó nézni, teljesen felfrissülök tőle. Szinte imádom az esőt, habár vannak rossz tulajdonságai is, de ezt hagyjuk. Miközben feküdtem eme szép padon, nem sok minden jutott eszembe akárhogy is akartam. Végül arra jutottam, hogy oda megyek hozzájuk. Habár féltem az újra elutasítástól, de nem volt jobb ötletem. Majd megálltam egy száraz helyiség mellett, melyben a fiú mintha zenét hallgatott volna. Sajnos Selenét még nem láttam sehol, de ez egy remek alkalom, hogy megtudjam honnan is ismerhetem őt.*
- Helló! Dream Dai vagyok. Kit tisztelhetek benned? Nagyon ismerősnek tűnsz, nem rég bevertem a fejem és nem nagyon emlékszem vissza a múltamra. Nem tudod, hol találkozhatunk ez előtt? *a reiatsujára nem mertem rá kérdezni, mivel lehet hogy ellenség vagy még rosszabb... Szóval ezt a témát már hanyagoltam, de az eső még mindig nem állt el sőt még jobban rákezdett.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 8:16 pm

Míg Iria bevitte a lovat, addig az öregúr megköszönte, majd bement. Egy kissé ismerős reiatsu tűnt fel hirtelen. A szénakazal felől jött és egy ismerős alak jelent meg ott. Nem más volt mint Sai. mosolyogva nézett a két fiúra. Sályában szalmaszál volt és szalma kalapot viselt. Mosolyogva nézett a két személyre, majd megszólalt.
- Hello ismét. hát a barátnődet hol hagytad szép hölgy? Az ott a pasid lenne? Mit ne mondjak. Elég különös emberkének tűnik. Am hello fiú. Sai vagyok.
Akcentusa a szalmaszáltól elég különösre sikeredett. Eközben egy másik szerzet se volt rest. Bár nem lehetett semmit észlelni, mégis vadászott. A házban a villany lekapcsolódott, ezzel sötétséget teremtve a házban, majd hirtelen egy lélek reiatsuja tűnt fel ott, ami hamar meg is szűnt. egy másik reiatsu vette át a helyét.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue562/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 8:29 pm

*Dai szavait meg sem hallotta. Ebben segített neki a zene. Csak a nyakláncot bámulta folyamatosan. Lassan azonban, egy új fazon tűnt fel. Letette a kezét. Ugyan egy szavát sem értette, nem volt neki túl szimpatikus ez az új arc. Levette a fülhallgatóját.*
- Te ki vagy? * Nézett a szemébe hűvösen. Nem akarta hosszúra nyújtani az ismerkedésük. így karba tett kézzel várt.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 8:46 pm

*Nem telt nagyon sok időbe, míg visszavittem a lovat.megigértem a táltosnak, hogy amikor jobb idő lesz feltétlenül eljövök és egész délután lovagolunk majd.Leszedtem róla a felszerelést és visszaindultam a többiekhez.Reméltem, hogy nem arra megyek oda, hogy egymást fojtogassák vagy ilyesmi. én is a fedél alá gyalogoltam, de nem siettem.Kivételes nem érdekelt, hogy elázok, már így is vizes voltam.Nem igazán volt kedvem érzékelni a reitatsu mozgásokat, így fel sem tűnt ilyesmi.Csak bebújtam a fedezékünk alá.*
-Nah...itt vagyok. *jeleztem megérkezésemet.éppen a hajamból csavartam ki kicsit a vizet, mikor megláttam az ismerős arcot.Ez a múltkori halálisten.Mi is volt a neve?*
-Te vagy az?Várj mi is volt a neved? Si..Sia..ááá megvan Sai nem? *kérdeztem rá a biztonság kedvéért.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 10:05 pm

*Ne már ez a csávót, úgy nem csipem, ha nem lenne itt Selene szét tudnám tépni /xD/ Mi az, hogy le lányozott? Tudja ő egyáltalán ki vagyok? Végül is én sem tudom ki vagyok :S De a hangjából úgy ítélem meg, hogy már találkoztunk.*
- üdv, Sai? Honnan ismerlek téged. Gondolom nem vagyunk rokonok vagy még is?
*Egy kicsit fura szemekkel néztem rá.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 7:05 am

- Igen. Sai vagyok. Látom még nem felejtkeztetek meg rólam. Te meg süket vagy? félnótás. Nem emlékszel kék hajú hölgyemény a találkozónkra? Sajna nem tudtam ott lenni, mivel nem sikerült elkapnom azt a dögöt. Elvesztettem. Hogy hogy? Hát... Éppen pislantottam, amikor rám támadt, azután meg egyszerűen eltűnt. Én meg elcammogtam, de ez most nem fontos. Volna kedvetek enni velem valamit?
ebben a pillanatban a fiúra tekint (Onitsura). tekintetével jelzi a személy nem tetszését, majd visszafordul mosolyogva.
- Mit gondoltok? Benne vagytok?
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue562/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 10:24 am

*Nem igazán tudott másképp tekinteni Sai-ra, mint egy bohócra. Ezért nem érdekelte, miként vélekedik róla az idegen. Az már inkább meglepte, hogy Dai nem csak úgy tesz, mint aki nem emlékszik semmire. Egyre furcsább alakok tűntek fel körülötte. De most nem ez a legfontosabb. Sai-ra nézett, és vállat vonva elfordult.*
- Én nem vegyülök nagyképű bohócokkal. Olyannal főleg nem, aki még vak is. *Zsebre tett kézzel arrébb sétált.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 10:55 am

*3 srác egy helyen... hát nem tom, hogy a legjobb dolog-e.Sai elmondta, hogyan vesztette el a lidércet, amin meglepődtem.Na most az, hogy Hanashita nem kérdezett vissza, hogy milyen dögöt, furcsa volt.Most vagy tud a lidércek világáról, vagy csak egy kutyára gondolt. Sai érdekes alak. Enni? Vele? Nem is ismerem! és a lidérc mért nem falta fel, ha volt rá lehetősége? Furcsa az egész ügy.*
-Hát izéé... nekem kéne mennem dolgozni.Máma estére vagyok beosztva. *Próbáltam kiverekedni magam az ügyből.Plusz még a múltkori fagyizás is rossz érzést keltett bennem, hogy nem én fizettem.Az érzés, hogy ez az egész furcsa, nem akart elszállni.*
-Hé Sai! *Szólítottam meg. A következő mondatomat, kicsit titokzatosan és furcsán közöltem, lehetőleg úgy, hogy az éppen elmenni készülő Hanashita ne hallja meg.*
- Ha olyan nyitott volt a védelmet és rád támadt a lidérc... hogy lehet az, hogy nem kebelezett be?
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 10:58 am

- Hát sajnálom, de a stílusod rohadtul nem tetszik... *Követte cselekedeteivel a másik srácot.
Majd elég dühösen tekintett erre a Sai srácra. Ráadásba szépen kérdezett valamit és teljesen más stílusban kapott választ. Igaz elégé higgadt ember volt eddig, de nem tudom meddig bírja még hajszállal. *
- Ja és ne várd, hogy veled egyek!
*Majd elindult a városból kifelé.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 3:52 pm

A többiek elmenni készültek. Úgy látszik Sai hozta a formáját, mint mindig. Szomorkás tekintettel figyelte az elmenni készülő személyeket.
- De miért?
Kérdezte, de a kérdésére egy másik kérdéssel feleltek.
-Hé Sai!
Mondta Iria. Sai hamar felfigyelt, majd fél szemmel figyelte a folytatást.
- Ha olyan nyitott volt a védelmed és rád támadt a lidérc... hogy lehet az, hogy nem kebelezett be?
Erre Sai csak egy kis vigyorral reagált.
- Az indok egyszerű. Talán elgyengült volna? Kétlem. Talán tényleg elnyelt? Hát, akkor nem lennék itt. Amúgy meg a lábamról látni lehetne. Pont úgy mint a fagylaltosnak. A válasz ennél egyszerűbb. Nem engem akart. Valaki másra fájt a foga. És ki tudja? Talán most is minket figyel. Vagy az is lehet, hogy pont téged figyel, de vajon mi okból akarna téged? Vajon tudsz rá válaszolni?
Tekintete egyre kísértetiesebb lett, majd elmosolyodott.
- Am engem is akart valamiért. Csak vicceltem. nem tudom miért nem falt fel. De várjunk csak. Most hogy belegondolok. Én naiv. Az én árnyékomba menekült, én meg nem vettem észre.
Válaszolt. Az arcát a kezébe törölte, ezzel kimutatva szégyenét.
- Ilyen no komplettnek lenni. Gratulálhatok magamnak. biztos nincs kedved enni valamit? Csak egyszer van erre lehetőség. Apropó lehetőség. Ti melyik osztaghoz tartoztok?
A lidérc sem volt rest. Onitsura felé vette az irányt. Az esősben észre se lehetett venni. Reitsuját ismét jól elrejtette.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue562/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 4:39 pm

*Csak fél füllel hallotta, Sai és Selene beszélgetését, így csak mondat foszlányokat kapott el. "támadt a lidérc..."
"Talán elgyengült volna?"
"másra fájt a foga"
"Az én árnyékomba menekült"
"Gratulálhatok magamnak."
Ennyi elég is volt, hogy felkapja a fejét. Gyanakodva körbenézett. Nem vett észre semmit, de ettől nem lett nyugodtabb. *
- Rád támadt egy lidérc és nem végezted ki? *Kérdezett rá Sai-nál. Tudta, hogy ezzel teljesen szétbombázza, a talán nem létező inkognitóját, de nem érdekelte. Hirtelen valami elképesztő gyanakvás csapott bele. Remélte, hogy nem vezette ide. Micsoda felelőtlen alak. A ruhája alá rejtett kardja jutott az eszébe. Úgy tűnt eddig, jól elrejtette a magasságával, és a pólója alól kilógó markolat sem tűnt fel senkinek. Bár eddig ügyelt rá, hogy ne nagyon fordítson nekik hátat, ha rá figyelnek. Remélte, hogy előrántani sem lesz túlzottan bonyolult. *


A hozzászólást Hanashita Onitsura összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 22, 2011 5:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 5:12 pm

*Nekem is egyre kevésbé tetszett az alak.Túl gyanús volt.plusz komolyan, mi van ha idevezette a dögöt? és mi az már, hogy lehet, hogy engem akar? Bár a múltkori rémálmomtól, már ezt is eltudom képzelni.De ha véletlenül így van, akkor is mért engem? Annyi barna hajú lány van az utcákon, engem hagyjon szépen békén.Az osztagos kérdés viszont kizökkentett a nagy gyanúsítgatásomból.*
-Melyik osztaghoz? Háát... *hirtelen semmi kifogás nem jutott eszembe.de hála az égnek Onitsura elordította magát, és mindenki ránézett.Vagy mégsem volt ez olyan jó dolog.mi az, hogy tud a lidércekről?*
-Te..te..te *ennyi volt a megszólalás.semmit nem tudtam kinyögni, annyira meglepett a dolog.Na meg az is, hogy ilyen jó füle van.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 5:50 pm

*Miközben a srác mellett mentem valahogy szavakat halottam Selene és Sai beszédéből. Igazából nem nagyon akart érdekelni, de hirtelen elég fura válaszokat adót Sai. Itt nagy gond lesz, rá nézzek srácra és elordítja magát.*
- Hello, én is itt vagyok még nem kell ordibálni. Amúgy nekem ez a Sai gyerek nagyon nem tetszik. Tudom, hogy nem vagyok egy hatalmas arc, de ezt félre kell tennünk. Gondot / gondokat szimatolok Sai körül. Gondolom te se vagy átlagos ember, mivel enyhén különös reiatsud van. Sőt azt hiszem megegyezik az enyémmel, habár nem tudom, hogy ilyet elmondhatók-e neked. Sajnos most jobb ötletem nincs, mihamarabb válts "lélek" formára. Legalább is a tudatom ezt súgja, hogy ezt mondjam neked.
~Dai nyugi van, igaz én érzek egy hollowot és iszonyatosan közel van hozzánk, de ő még nem vette észre, hogy észre vettem. Pontosan nem tudom megmondani, hogy hol van, de annyit tudok neked mondani, hogy hihetetlenül közel érzem Sainál.~ *Ez biztos? Mindegy erre most nincs időnk, tisztelek mindenkit annyira, hogy nem hagyom ,hogy bajuk essen.*
- Hallod idegen a kardom azt mondta, hogy Sai közelében érez egy lidércet ő még nem vette észre, hogy mi észre vettük szerinted mit kellene tenni? Nem kellene semmit sem elhamarkodni, de nehogy késő legyen. - suttogtam az idegenek
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 6:08 pm

A halálisten csak nézett a hirtelen hangulatváltásra.
- Várjatok má. Azt hiszem elvesztettem a fonalat. Mos mi rosszat mondtam? Ne csináljátok már. Amúgy meg ha itt lenne a lidérc, akkor is itt van ez.
Előrántotta zseblámpáját és a magasba nyújtotta.
- Nem nagyon bírja a fényt. A nagyon erőset meg főképp, bár nem hal bele, mégis ezzel elő tudom csalni és, akkor egy jól irányzott vágással legyőzhetem. Addig is valaki nem eszik velem biztos? Lányok. Na? Mit szóltok hozzá?
Egy kis időt várt. Arcán mosoly volt, majd hétköznapi letört arcot vágott.
- Na jó. Látom reménytelen. Nem is próbálkozok. Hátha máshol...
Itt a suttogva mondta tovább, mintha magában motyorogna, majd megfordult és shunpóval távozott a helyről. Nem volt a leggyorsabb, de elég gyorsan távozott ezzel magára hagyva a többieket, vagy legalábbis úgy tűnt.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue562/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 6:31 pm

*Sai lelépett. Gyáva alak.*
- Dai engem nem érdekel miféle vagy. Ha végeztünk, majd megdumáljuk a hozzám kapcsolódó kételyeidet. *A zsebébe nyúlt, és egy lélekcukorkát halászott elő.*
- Remélem tudtok harcolni. *Sejtette, hogy Selene sem egy átlagos ember, így úgy mondta, hogy a lány is biztos hallja. Ezzel lenyelte a pótlékot, ami azonnal kilökte a testéből.*
- Spuri. *Vetette oda a testének, ami azonnal el is szaladt. Hátrafelé nyúlt. A másik kezével feltette a fejhallgatót úgy, hogy fél fülével hallja a többieket.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 6:59 pm

*Gondoltam, hogy nem lesz ennek jó vége.Sai elment, Hanashita azon nyomban halálisten lett, Dream meg valamit tervez.*
-na jól van, rendezzétek le egymást közt engem meg hagyjatok ki.Nem azért jöttem a lovardába, hogy lidérceket gyilkoljak.Nem, nem, nincs fakardozás. *Ezzel a mondattal indultam el ki a lovardából, egyenesen a város felé, és ha nem állít meg senki, vagy semmi, akkor a két srác között megyek el.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 7:16 pm

*A sunyi dög, Sai már is elment viszont eme hollow nem jelent meg. Mi történt Magical Dream? Nem úgy volt, hogy ott van?* ~Am ott volt, de hirtelen elvesztettem a nyomát, nem tudok mit csinálni.~ *Hát akkor irány haza, ha nincs semmi akkor minek maradjunk. A cukorkát melyet elővett rögtön vissza is rakta a zsebébe, majd vissza fordult és elindult kifelé a lovardából. Mi van, ha még itt van? Á nem hiszem, de egy próbát megér.*
- Üdv, hollow bácsi rég láttuk egymást, ma még elengedlek, de ha legközelebb találkozunk nem úszod meg ennyivel!! - enyhén hangosabban mondta a lovarda felé.
*Majd mintha mise történt volna kifelé tartott.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:44 pm

Hát igen. Ez is megesik. Se lidérc, se jó idő. A csapat se vár sokáig és hamar szétoszlik. Úgy látszik senki sem állít meg senkit. Dai bolonddá tette magát, azt remélve, hogy a lidérc meghallja amit mond. Bár nem kapott rá választ, mégis az üzenet tudatosult a célszemélyben. Szép lassan az eső is eláll. Onistura hamar átbújik halálisten alakjába, de sajna ő sem kapja meg azt amire számított, mint egy egyszerű nap, viszont senki sem számított egy tényezőre. Ahogy a felhők eloszlottak, a lovarda egyik mocsarában az árnyék megmaradt és hamar mozgásba is lendült, bár kissé bizonytalannak tűnt, mégse látta senki, legalábbis ő azt hitte.
~ A fenébe. Melyiket kövessem? A lánynál van a nyakláncom, de őt az az átkozott figyelmeztette. Viszont a másik nagyra van magával. Őt kéne felfalnom. Minden esetre megköszönhetem annak a halálistennek az ingyen szállítást. Elszállított áldozataimhoz.~
Ezzel befejezte gondolatmenetét, ami magában zajlott le, és Dai árnyékába bújva várt, míg a célszemélyek kellő távolságba nem kerülnek egymástól.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue562/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 9:45 am

*A másik kettő menni készült. Ez pedig baj. Dai szövegelésének pedig semmi értelme nem volt. Na de vajon, melyikre pályázik a hollow?. Kettőt egyszerre nem tudna szemmel tartani.*
~ Tényleg ennyire harcolni akarsz? * Kérdezte a kardja.*
~ Szerinted nem kéne?
~ Egyértelmű, hogy kéne. De lehet várni kéne vele. *Talán igaza lehet. Füttyentett a testének, ami azonnal mellé rohant. Mikor eggyé vált a póttesttel, a másik kettő után indult. *
- Hé! Várjatok egy kicsit! * Kiáltott utánuk. Aztán megindult.*
- Mifélék vagytok? Mi ez a halálos nyugodtság?
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 10:35 am

*Sétálgattam kifelé, lassan és biztosan.*
~Még, hogy engem? Pff.. baromság. *Győzködtem magam, de valójában tudtam, hogy lehet, hogy tényleg engem akar. A nyaklánca nálam van, legalábbis otthon. Hirtelen Hanashita kiáltott utánunk.Mifélék? Hát, hogyha elmondom neki, hogy megszöktem SS- ből az érdekes lenni.Meg nem tárom fel magam idegeneknek, szóval jöhet a hazugság.*
-Shinigami vagyok. A 12. osztaghoz tartozom. *Hazudtam a szemükbe, nagyon nagyon hihetően. Ebben már profi voltam.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Lovarda - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Lovarda - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 8:14 pm

*Dai, már rohadtul fáradt volt, igazából elég régen pihent már rendesen. Mivel egész nap csak az emlékei után kutatott. Ez után még az idegen zaklatta, hogy lehet őt (engem) követ a hollow. Igazából Dai-t már nagyon nem érdekelte eme hollow, esik az eső ráadásba míg lett volna lehetősége nem tett semmit. Akkor most miért tenné.*
~Hallod Dai, most minket követ a hollow, remélem észre vetted.~
~Szerinted miért mondok hülyeségeket? Smile Nem ismersz még elégé?~
*Majd sátáni röhej hang járta át a lovardát, igen ez Dai hangja volt, majd belenyúl a zsebébe és előkapja a "cukrot" mely szét választotta a testét és lelkét.*
- Menj és vigyázz a testemre!!! - ordította a póttest kapszulásnak. Gyere ifjú idegen itt van a hollow! - még erő teljesebben üvöltötte Dai. *Majd ismét nevetni kezdett.*
- Szánalmas vagy hollow...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lovarda
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: