Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Utca

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Hinamori Momo
Admin
Hinamori Momo


Hozzászólások száma : 317
Regisztrált : 2009. May. 01.

Karakterlap
Reiatsu:
Utca Left_bar_bleue0/50000Utca Empty_bar_bleue  (0/50000)
Démonmágia:
Utca Left_bar_bleue50000/50000Utca Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Utca Empty
TémanyitásTárgy: Utca   Utca Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2009 7:01 am

Ezeken az utakon juthatsz el bárhova az osztag területein belül.
Vissza az elejére Go down
Micurugi Hattori

Micurugi Hattori


Hozzászólások száma : 21
Regisztrált : 2011. Jul. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Utca Left_bar_bleue160/50000Utca Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Utca Left_bar_bleue5/50000Utca Empty_bar_bleue  (5/50000)

Utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 11:03 am

//Hattori első küldetése – mire készül a mesélő? O.o //

Jó magam én se tudom, mit keresek itt az utcán. Már fél órája feltakarítok kora reggeltől kezdve. lassan térképet is készíthetek az utcák labirintusáról, mert hetente nekem kell csinálnom ezt az unalmas melót. Ilyen a kezdők szerencséje. De legalább memorizálhatom a 8. osztag területét. Persze azért e munka nélkül is rátalálok a helyekre, mert senki se rejti el a jelenlétét. Szinte mindegyik helyen van egy törzstagos barátom. Lássuk csak: Ibiko állandóan edz Rikivel. Riki pedig a nagy mozgásképtelensége miatt elszántan fekszik az egyik fa tövébe, s abba fárad el, ahogyan Ibikot nézi. Mizare, pedig a laktanya közelében levő konyhában szorgoskodik, de nem főz, vagy bármilyen bűntető munkát kapott volna, hanem folyamatosan csak eszik. Vele ellentétben Rinsengan állandóan szorgos, de csak az előre léptetés miatt. Állandóan a kapitányi irodánál lebzsel, s benyal a feljebb valóknak. Én viszont gyakorolnék, hogy a Zanpakutoum, Gengetsu erejét felmérjem, és képességeket leljek benne. A mai napot arra szántam volna… Én barom állat a kidou gyakorlást nem az edzőtéren, hanem a hálókörzetben egy üres téren hajtottam végre. Nem gondoltam bele a következményekbe. Egy törmelék darabka kitörte a kapitány ablakát, amikor elszállt. A tegnapi nap büntetése ez lett…. söpörhetek…
Történhetne már valami érdekes!
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 31
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Utca Left_bar_bleue5000/50000Utca Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Utca Left_bar_bleue5/50000Utca Empty_bar_bleue  (5/50000)

Utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca Icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 8:57 am

* Mint mindig úgy most is Hattori lett az az illető, aki a rosszat csinálja. Meggondolatlansága büntetéssel járt, még hozzá nem mással, mint a takarítással. Szerencséjére nem tört mindent agyon a kidou tanulása közben, de ez nem vonatkozik az ablakra, illetve a talajra és a fel egyik részére. Bár a keletkezett kár nem nagy, mégis jelentősnek tekinti a kapitányod, nem is csoda, hiszen ő nem tűri a hibákat és mindig tökéletes munkát vár el. Szerencsédre csak a takarítás a feladatod, ennek örülhetsz, hiszen lehetne ennél súlyosabb büntetésed is. Hosszú ideig sepregetsz, szinte az egész hálókörletet összesepred, mikor egy személy jelenik meg téged keresve. Ez a személy számodra nagyon ismerős lehet, hiszen nem más, mint egy futár. A futár egy üzenetet hozott neked a klánodból, miszerint haza kell térned egy rövid időre. Ez az üzenet természetesen eljutott a kapitányodhoz is, ami elsőnek nem tetszett neki, de később engedélyt adott rá. A feladatod nem más, mint hazamenni. Utadat a hírnök mutatja majd, mely egyenlőre az Északi kapuhoz vezet.*

// Folyt köv. Soul Society :: Tiszta lelkek városa :: Közös területek :: Kapuk//


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utca
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Soul Society :: Tiszta lelkek városa :: 8. osztag-
Ugrás: