Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kapuk

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Kapuk Left_bar_bleue14000/50000Kapuk Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Kapuk Left_bar_bleue0/50000Kapuk Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kapuk Empty
TémanyitásTárgy: Kapuk   Kapuk Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 8:07 pm

Sereteit négy kapu határolja, csak ezeken lehet bejutni. Illetékteleneknek meg kell, hogy küzdjenek a kapuőrrel, akik teljes erejükkel védik a Tiszta Lelkek városát. Csak kevesen vannak, akiknek sikerül betörni.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Micurugi Hattori

Micurugi Hattori


Hozzászólások száma : 21
Regisztrált : 2011. Jul. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Kapuk Left_bar_bleue160/50000Kapuk Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Kapuk Left_bar_bleue5/50000Kapuk Empty_bar_bleue  (5/50000)

Kapuk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapuk   Kapuk Icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 3:03 pm

//Hattori első küldetése – mire készül a mesélő? O.o //

Hamar az Északi kapuhoz értem egy futár társaságában, aki nem tűnt annyira erélyesnek, tartózkodónak, és büszkének, mint idősebb társai. Kicsit ügyefogyott, de rendes srác. Mindig felajánlotta, hogy viszi a cuccaimat, de pechére nekem nem volt semmim: csak ruhám, ami magamon van, a Zanpakutoum, és egy kendő, melyet nem rég eltűnt szerelmemtől kaptam. A srácnak nem adnék oda semmit. A ruhámtól nem válok meg, mert akkor a többiek mit szólnak? Igaz meleg van, irdatlanul. A zanpakutoum nem adom, mert egyenlő értékű az életemmel. A kendőt főleg nem adom, mert az fontosabb az életemnél. Látszott, hogy ideiglenes társam zavarban van, és én se vagyok teljesen nyugodt, hiszen ha a család hív, akkor valami komoly ügy lehet a háttérben. Emellett a kapitányom is elengedett fura módon, pedig szeretni végre hajtani az alacsonyabb rangú beosztottjain a kiszabott feladatokat. Nem tetszik ez az egész…
- Elmondanád nekem barátom a részleteket?
Már a kapunál álltunk a kérdésem feltevésekor, hátha gyors választ kapok.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Kapuk Left_bar_bleue5000/50000Kapuk Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Kapuk Left_bar_bleue5/50000Kapuk Empty_bar_bleue  (5/50000)

Kapuk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapuk   Kapuk Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 4:50 pm

* A halálisten és kegyence hamar elérik a kaput, ami amint megérkeznek, már nyílik is, de még mielőtt elindulnának egy kérdés bukkan fel a semmiből.*
- Elmondanád nekem barátom a részleteket? * Teszed fel a kérdést a hírnöködnek, aki szomorúan tekint vissza, bár száját sál takarja, de mégis ki tudod venni az érzelmeit. Látod rajta, hogy semmi jóról nincs szó.*
- A nővéred...* Harapja el a mondatát, majd nagy levegőt vesz.* ... A nővéred elrabolták! * Mondataiban részvét érződik, de ez nem jelenti azt, hogy meg is hallt volna. Sajna ez nem a legjobb hír, de innen tudhatod, hogy 2 feladatod is van. Hamar megtudod azt is, hogy a család személyes kérelemmel bérelt fel, bár azt még nem tudod miért, de következtethetsz dolgokra. Nem álltok sokáig, de hamar megindultok Rukongai Gazdagabbik övezetébe. Nem máshova, mint a családi fészekbe amit már oly régen láthattál. Az úton társad nagyon figyelmes. Minden zajra felfigyel, bár gyalog vagytok, ő mégis a lehető leggyorsabban, futással és ugrándozásokkal halad előre egy szót se szólva.*
Vissza az elejére Go down
Micurugi Hattori

Micurugi Hattori


Hozzászólások száma : 21
Regisztrált : 2011. Jul. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Kapuk Left_bar_bleue160/50000Kapuk Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Kapuk Left_bar_bleue5/50000Kapuk Empty_bar_bleue  (5/50000)

Kapuk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapuk   Kapuk Icon_minitimeCsüt. Aug. 25, 2011 2:58 pm

//Hattori első küldetése – mire készül a mesélő? O.o //

Összeszorította a szívem egy képzeletbeli csontos kéz a szívemet, amikor meghallottam nővérem, Mirella eltűnésének hírét a Shinigamitól. Kicsit megimbolyogtam, de nem estem össze. Éreztem, hogy valami probléma van a lelkemben zúgolódva. A kardom mocorogni kezdett érezvén a keserűséget, és a haragot vágyva egy véres harcra. Én magam nyugodtabb természetűbb vagyok, mint a Zanpakutoum, Gengetsu. Akaman Gengetsu helyeselte, hogy végre valami történt, de sosem akartam, hogy a családom bármely tagjának egy haja szála is görbüljön. Lassan a szívemhez emelem a kezemet. Kicsit nehezebben vettem a levegőt, mintha hatalmas teher zúdult volna a vállamra. Most már tekintetem nem az értelmetlenség, hanem a komolyság és a harag vívódott.
- Akkor induljunk… Te is részt akarsz venni a keresésen? Elárulod nekem a nevedet? A név memóriám nem a legjobb.
Mire ezeket a szavakat hangoztattam, egy lovat vezettek elém, amit elfogadtam. Javasolni akartam, hogy nyugodtan szálljon fel mögém, és elvágtatunk a családi birtokra, de nem tudtam kinyögni, mert máris láttam a lesütött szemet, az egy meghajlásban maradást. Utálom. Csak olyan akarok lenni, mint a többi, és segíteni bármiben, ha tudok. Előre néztem, amint felpattantam a lovamra és indultunk a messziségbe Rugonkai gazdagabbik negyedén keresztül.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Kapuk Left_bar_bleue5000/50000Kapuk Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Kapuk Left_bar_bleue5/50000Kapuk Empty_bar_bleue  (5/50000)

Kapuk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapuk   Kapuk Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 8:37 am

* A hír nagyon lesújt és megvisel, de te elég erősnek bizonyulsz, hogy ezt el tudd viselni. Megkérded a hírnököd nevét, aki egyébként a te családod egyik szolgája. ő meghajol, majd így szól.*
- Masamune Shizuka vagyok, és hogy önnel tartsak-e, azt még nem tudom, de ha parancsot kapok rá, akkor agy örömmel szolgálom és segítem az ön céljait. * A mondataiban kicsi szomorúság, de inkább nagyra törő bátorság és hűség jele vannak jelen. Hamar eléd vezetik a lovat, amire ő is felszáll, majd meg is indultok Rukongai Gazdagabb övezeteibe.*

// Folyt. köv. Rukongai Gazdagabb övezetei.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kapuk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapuk   Kapuk Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kapuk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Soul Society :: Tiszta lelkek városa :: Közös területek-
Ugrás: