Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Darderon, A legvicceseb!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Darderon

Darderon


Hozzászólások száma : 4
Regisztrált : 2009. Sep. 20.

Karakterlap
Reiatsu:
Darderon, A legvicceseb! Left_bar_bleue50000/50000Darderon, A legvicceseb! Empty_bar_bleue  (50000/50000)
Démonmágia:
Darderon, A legvicceseb! Left_bar_bleue50000/50000Darderon, A legvicceseb! Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Darderon, A legvicceseb! Empty
TémanyitásTárgy: Darderon, A legvicceseb!   Darderon, A legvicceseb! Icon_minitimeVas. Okt. 04, 2009 1:09 pm

Név: Darderon
Kaszt: Módosított lélek
Nem: férfi
Kor: 26
Felszerelések: nincs
Születési dátum: június 13.
Kinézet: Egy plüss kutya
Jellem: kedves, rendes, segítőkész, ha valaki idegesíti akkor mogorva,

Képessége:

Akire ránéz, az elkezd szédülni, még elég gyengén tudja használni.

Előtörténet:

Mint minden más módosított lelket, engem is a shinigamik fejlesztettek ki, majd elakartak pusztítani. A félelem óriási volt bennem, ááá, el se bírom mesélni hisz ez borzalmas! *Mesélek a kicsiknek.* Ezt ne mondjátok el senkinek, de félek a sötétben. *A kis gyerekek csak néznek.*
-Bakkk!!-Hátra ugrottak a kis gyerekek, megijesztettem őket. Majd valaki megütött.
-Áu! Milyen joggal üt meg maga? -Ránézek a tettes re, és látom hogy a gazdám egy Ex-Shinigami. A neve; Kerihasi.
-Kerihasi! Ez muszáj volt? -Ordítok rá.
-Naná! Mit képzelsz mit csinálsz? Gyere induljunk! -Feleli hangosan.
-Rendben! Megyek!
Majd felálltam és elindultunk haza, a furcsa az volt hogy senki sem volt az utcán, majd egy hangos üvöltés hangzott, és egy szörny nekem jött, Kerihasi annyira nem volt meglepve mint én. Elém ugrott Kerihasi, és hosszadalmasan harcolt vele, az a valami a kaszájával hadonászik, Kerihasi pedig a zanpakuto-ját használja a harca. Körülbelül pontosan ugyan olyan erősek. Rám ordított Kerihasi.:
-Szaladj, Darderon!!
Ekkor futásnak indultam, de már késő volt. Kerihasi-t megölte az a lény, a mellkasát át szúrta, futottam ahogy bírtam, de már majdnem utol ért, mikor a kukába beleugrottam, belenézett a kukába, és elment. Kerihasi-n próbáltam segíteni, de már késő volt, meghalt. Valamilyen módon, örültem Kerihasi halálának, mert szabad lettem, de a szívem mélyén nagyon bántam, hiszen miattam halt meg. És én folytattam a munkám, a gyerekek remizgetését. Azonban valahogy úgy éreztem, hogy Kerihasi még életben van, de ez már csak rejtély marad. Nos, gyerekek elmesélem hogy hogyan kerültem bele ebbe a testbe, az úgy kezdődött hogy valaha réges régen, a shinigamik megalkottak, és egy áruló shinigami elrejtett engem a zsebébe, majd a Föld-re ment. Ott belerakott engem egy plüss kutya szájába, és így lettem én; Darderon. Mihelyt végeztem, kiabálták:
-Nem igaz!
-Hazudik!
Majd elindultam haza, és lemondtam az állásom, mindenki bolond-nak tartott, talán hazugság lenne? Kerihasi hazudott volna? Már nem is érdekel, és így tengettem minden napjaim.


A hozzászólást Darderon összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 15, 2009 7:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Darderon

Darderon


Hozzászólások száma : 4
Regisztrált : 2009. Sep. 20.

Karakterlap
Reiatsu:
Darderon, A legvicceseb! Left_bar_bleue50000/50000Darderon, A legvicceseb! Empty_bar_bleue  (50000/50000)
Démonmágia:
Darderon, A legvicceseb! Left_bar_bleue50000/50000Darderon, A legvicceseb! Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Darderon, A legvicceseb! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darderon, A legvicceseb!   Darderon, A legvicceseb! Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 4:35 pm

Legalább valamit írhatnátok hogy jó-e vagy rossz. Vagy valamit.
Vissza az elejére Go down
Kainu_Anatamaru
Vaizard
Kainu_Anatamaru


Hozzászólások száma : 186
Regisztrált : 2009. Apr. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Darderon, A legvicceseb! Left_bar_bleue480/50000Darderon, A legvicceseb! Empty_bar_bleue  (480/50000)
Démonmágia:
Darderon, A legvicceseb! Left_bar_bleue40/50000Darderon, A legvicceseb! Empty_bar_bleue  (40/50000)

Darderon, A legvicceseb! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darderon, A legvicceseb!   Darderon, A legvicceseb! Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 5:00 pm

Én nem vok a vezetőség tagja, de szerintem amíg nem írod le pl a képességeit addig nem fogják elfogadni.
Vissza az elejére Go down
Neliel tu Oderschwank
Admin
Neliel tu Oderschwank


Hozzászólások száma : 144
Kor : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Regisztrált : 2009. Jun. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Darderon, A legvicceseb! Left_bar_bleue4500/50000Darderon, A legvicceseb! Empty_bar_bleue  (4500/50000)
Démonmágia:
Darderon, A legvicceseb! Left_bar_bleue2000/50000Darderon, A legvicceseb! Empty_bar_bleue  (2000/50000)

Darderon, A legvicceseb! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darderon, A legvicceseb!   Darderon, A legvicceseb! Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 5:22 pm

Szia Darderon.

Először is. Anatamarunak igaza van. Például olvasd el Roy adatlapját. Ő is módosított lélek, sokat tanulhatsz tőle.
A Történet hogy mért kerültél bele abba a testbe jó, csak tartsd szem előtt hogy csak lélek nélküli testbe kerülhettél, és ilyenkor nem árt magyarázat hogy hogy lehet egy test lélek nélküli. (Ezért van a legtöbb módosított lélek valamilyen játékfigurában.)
Ezen felül. Nem árt ha kitalálsz valami képességet. Hogy legyen mit fejlesztened, és ne legyen túl unalmas.
A fogalmazásodon még dolgozz egy kicsit, van hogy túl sokszor ismételed magad esetleg kissé érthetetlen a szöveg. De Ez nem olyan fontos, játék során fejlődik.
Ezen felül: "Jellem: kedves, rendes, stb.. minden jó tulajdonsága van xD" Ezt kifejthetnéd rendesen.
Meg az Előtörténetnél nem kell feltételes mód "Kék szeme lenne".
Javítsd a hibákat, bővítsd az információkat. Ha kész szülj, és újra elolvasom.
Sok sikert.

Neliel
Vissza az elejére Go down
Darderon

Darderon


Hozzászólások száma : 4
Regisztrált : 2009. Sep. 20.

Karakterlap
Reiatsu:
Darderon, A legvicceseb! Left_bar_bleue50000/50000Darderon, A legvicceseb! Empty_bar_bleue  (50000/50000)
Démonmágia:
Darderon, A legvicceseb! Left_bar_bleue50000/50000Darderon, A legvicceseb! Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Darderon, A legvicceseb! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darderon, A legvicceseb!   Darderon, A legvicceseb! Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 7:09 pm

Kész
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Darderon, A legvicceseb! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darderon, A legvicceseb!   Darderon, A legvicceseb! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Darderon, A legvicceseb!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: