Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Higoshi Aya - Takayuki

Go down 
+2
Zaraki Kenpachi
Higoshi Aya - Takayuki
6 posters
SzerzőÜzenet
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue160/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue0/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (0/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 6:07 pm

Név: Densetsu Daimaou (Legendás Démonkirály)
Osztály: Módosított lélek
Nem: Ismeretlen
Kor: Ismeretlen
Képesség: Előhív egy másik dimenzióból egy adót felszerelést.


Előtörténet: Nem tudni mikor, amikor még a Kutatási laboratóriumban kísérleteztek a módosított lelkek létrehozásában, születtem meg. Nem tudták szabályozni az energia szintemet mivel még csak a kísérleti fázis elején tartott a kutatás. Én kaptam a 28-as számot akkoriban. Mikor beakarták szüntetni a kísérleteket és megsemmisíteni az összes eddigi kísérleti alanyt (beleértve engemet is). Egy nagyszerű barátommal szöktem meg Trafalgar Law-val. Úgy szintén én is kaptam egy póttestett ami 178 cm-volt. Miközben elmenekültünk Trafival eltévedtem útközben az emberi világban, ez 1815-ban történt. Ekkor még valójában nem tudtam milyen képességem van. De egy gengszter csapat rám támadt és elakarta venni tőlem az összes pénzem, hiába mondtam, hogy nem tudom mi az csak azt ordibálták, ha nem adóm oda megölnek. Annyira megijedtem, hogy elvesztettem az emlékezettem. Mikor felébredtem a gengszter csapat a földön hevert. Nem értettem mi történhetett. Nem sokkal később. Nagyon nehezen beilleszkedtem az emberek közé. Volt munkám és örökbe fogadtam egy kis fiút is. Egy nap későn értem haza és a fiam holtan hevert. Pánikba estem, mikor hirtelen kinyújtottam a kezem és meg fogtam valami kard szerűséget. *csak úgy csillogott.* Lendítettem egyet és félbe vágtam azzal a lendülettel a házat. Irtózatosan megijedtem. Eközben megnyílt egy kapu szerűség mellettem. Jobban bele néztem és mintha saját magam látnám. De tévedtem egy csodálatosan kinézettű lány volt velem szemben. Elmagyarázott nekem mindent, hogy mi történt valójában. Ekkora értettem meg, hogy valami különös erőm van. Azt is elmondta, hogy egy azon világban nem lehetünk meg ketten, mert magunkra vonnánk a Shinigamikat. Arra gondoltam, hogy megkeresem Trafika barátom. Bejártam a világot mint egy "popsztár". Japánban rá találtam Trafra olyan 2011 körül, de hiába szólítottam nem ismert fel...



Nem (kifejtése): Egy iker párról van szó. Tökéletesen meg egyeznek kinézetileg, de a különbség a nem. Az egyik fiú a másik lány. Miért is írok akkor 1ről? Valójában nem képesek egy dimenzióban megmaradni. Így mindig külön helyen vannak. Ha harcról van szó általában a "nő" szokott harcolni, mivel a fiú nem képes vissza fogni magát.
Képesség (kifejtése):
Egy másik dimenzióból képes elő hívni akár milyen harci öltözéket, fegyvert.
Hátránya: Ha használja a képességét 2 napig a "másik dimenzióban" kell piheni-e. Addig a másik szórakozik.


A hozzászólást Higoshi Aya - Takayuki összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 23, 2011 9:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue14000/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue0/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (0/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 6:13 pm

Hm, tetszetős a történet, s a képesség is. Azzal a kivetéssle elfogadom, ha mágikus lényt nem tud előhívni, lévén ilyeneket a Bleach világában nem igazán tartanak számon, így egyelőre mi sem nagyon tervezünk, a többi viszont mehet. Ha ez így megfelel, akkor a kezdő reiatsud 160, s ossz el 90 pontot a 3 tulajdonság közt(erő-állóképesség-gyorsaság) mikor létrehozod a karakterlapod =)
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue160/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue0/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (0/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 6:24 pm

90 pontot? Nem 900zat?
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue14000/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue0/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (0/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 6:33 pm

De annyit, csak félreírtam Very Happy bocs Smile
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Saruwatari Hamano

Saruwatari Hamano


Hozzászólások száma : 126
Kor : 32
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2009. Jul. 20.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue250/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue0/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (0/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 6:42 pm

Egy hatalmas like a történetre Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.afsite.gportal.hu
Saito Akira




Hozzászólások száma : 124
Kor : 29
Tartózkodási hely : Székesfehérvár
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue150/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue20/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (20/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 5:48 pm

jah naon nagy like lol!
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue160/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue0/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (0/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 6:10 pm

Köszönöm nektek ^.^ Remélem fogunk majd együtt játszani Smile
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue14000/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue0/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (0/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 10:30 pm

Legyetek szívesek nem itt csevegni, mivel ez azért van, hogy ellenőrözzik az előtörténetekt Smile a tetszést ki lehet nyilvánítani csevegőben, főleg ha olyanról van szó, aki naponta ír oda Very Happy Megértést köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue160/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue0/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (0/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 7:45 am

A történet átírását szeretném kérvényezni, melyben mondhatni egy kis kaszt változtatás is lenne. A régi bejegyzést nem módosítom új hszbe fogom írni a módosításokat.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue160/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue0/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (0/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 8:57 am

Név: Higoshi Aya - Takayuki (Nevek jelentései: Szín - Nemes út)
Osztály: Arrancar
Nem: Lány - Fiú
Kor: mind2 17-évesnek nézz ki. Amúgy életkorát nem tudjuk.
Zanpakutou-uk neve: Hikari Szenkó /Fény villanás/

Előtörténet:
A történetük 1950-es évekre tehető. A főhősünk egy fiú, akit mindenki utált. A fiú sose tett semmi rosszat, de nem tudott semmit az ellen tenni, hogy ne szeressék. Így sokszor vándorolt faluról falura, városról városra. Egy nap egy szerető családra bukkant., befogadták, szerették ennél jobb dolga még életében nem volt. Ahogy teltek az évek minél nagyobb kötelék alakult ki köztük. Nagyon megszerette a vele egy idős lányt is, sokat szórakoztak együtt. Egy nap betért hozzájuk 3 fekete ruhás férfi, valami maffiózóknak néztek ki. Hirtelen pisztolyt rántottak majd pénzt követeltek, mivel elég szegény körülmények között voltak, így nem nagyon engedhették volna meg a fizetést, de nem akarták kockáztatni a gyerekeik életét. A pénz nyújtása közben ifjú hősünk Takayuki elé ugrott majd azt üvöltötte, hogy: "Még mit nem! Miért akarjátok elvenni ezektől az emberektől a pénzüket? Szánalmas fickók." Erre az egyik fegyvert rántott majd a fejéhez emelt egy pisztolyt. "Ne akarj hősködni fiú, ugye még nem akarsz meghalni?" már rögtön válaszolt is. "Engem nem érdekel eme élet csak, hagyják őket élni és hagyják meg azt a kevés pénzüket is! Ha nem, akkor nem állok jót magamért." Erre felnevetek. Mivel Takayuki teljes komolysággal mondta, egy idő után leült a szájukról a mosoly. Gondolták már, hogy tényleg nem hülyéskedik, de mit tudna kezdeni egy 14-15 éves fiú? gondolták magukba a rablók. A harmadik férfi is fegyvert rántott majd a lányra helyezte. "ha most nem adjátok ide a pénzt lelővőm." Takayukinak elborult az agya majd megindult eme rabló felé, a kezéből kiütötte a fegyvert majd azt a férfire tartotta. "Ha most nem húztok el lelővőm a társatok." Erre mind a hárman betojtak és elfutottak. "Ezt még megemlegeted ifjú srác!!!" Ezután eljöttek a nyugis korszakok. Nem volt semmi gond, mivel a rablók otthagytak egy rakást pénzt. Persze számítottak arra, hogy egy nap vissza térhetnek, de ez teljesen kiment a fejükből egy idő után. Miután betöltötte Takayuki a 17. élet évét megjelentek a rablók, de most tízen jöttek. Takayuki se pazarolta az éveit, éjjel-nappal csak dojoban edzet, berohant a fakardjáért majd ütni kezdte őket. Olyan szél vész volt, hogy hiába lőtték a golyóval nem találták el. Mikor sikeresen leütötte a 9. férfit is meghall egy sikolyt és egy durranást. Hátra nézet majd holtan látja a szeretteit. Az egyik rablótól felkapja pisztolyát, majd lelövi eme férfit. Igaz nem kapott annyira súlyos sebet, majd oda rohan és megkérdezi ki küldte őket. Elmond a férfi mindent annak reményében ,hogy nem fogja megölni, de Takayuki már nem látott ésszerűen és megölte. Több évig kereste eme férfit, viszont mikor a nyomára bukkant Takayukit ölték meg. Amikor felébredt egy furcsa lánc lógott ki a szívéből. Elég furán érezte tőle magát, de nem zavarta annyira, majd a gyilkosa felé vette az irányt majd felfalta az összes követőjével együtt. Ezek után, mintha tisztán látott volna és nem akarta többet bántani az embereket így folyton vándorolt, de már hollowként. Egy nap Huece muendoban ébredett, majd előtört belőle azaz énje, "erősebb akarok lenni". Huece Muendoban hollowokra, menosokra, menos grandekat evett. Szépen lassan Óriás Hollowá fejődőt, majd Gillian. Sajnos ez az erő nem felelt meg a számára, újabb hollokot evet. Ezek után Adjuchassá vált az ereje egy hollowhoz képest már hatalmas volt, de egy shinigamiéhoz képest szinte semmi. Egy nap mikor nehezen ébredt felette egy fehér ruhás shinigami állt. A shinigami annyit kérdezett: "Erősebb akarsz lenni? Megmutatom neked mi az igazi erő." Ezek után kitépte a láncot, és letépte a maszkot a testéről egyszerre, szörnyű fejfájást érzet Takayuki. Mikor ezt szóvá tette, csak annyit kapott válaszul, hogyha fáj akkor jó! Ezek után Takayuki átváltozott, szárnynőt ki a testéből majd karmok jelentek meg a kezén. A tollai jóval erősebbek voltak mint egy átlagos zanpakutou. Ezek után mintha sassá változott volna, legalább is valami olyasminek nézett ki. Ezek után ez a fehér ruhás shinigami annyit mondott, Aizen vagyok és most vissza fojtom az erőd egy kardba. Ez viszont nem lesz elegendő, így mivel túl sok reiatsud van, legalább is több mint egy átlagos arrancaré, feltűnnél a shinigamiknak. Azt tudom javasolni, hogy ketté választom a lelked és születik egy új arrancar mely a te fele erődet fogja birtokolni, ha kell az ereje egyszerűen átváltozol és elfog tűnni. Takayuki elfogadta eme feltételt, majd Aizen elvitte magával. Több hónapon át kísérletezett Takayukin, Aizen. Vért vett tőle, néha a karját vágta le sőt volt amikor nézegette milyen gyorsan tud ide oda alakulgatni Takayuki..Majd hat hónappal és tizenegy nappal később, Takayuki egyre szarabbul érezte magát, már ott tartott, hogy nem akar több kínszenvedést átélni. Mikor a torkához szegezett egy kést, Aiizen egyik szolgálója jött a szobájába és hihetetlen nagy mosollyal csak annyit mondott "gókaku" (siker). Ekkor mintha egy új Takayuki született volna stílusában teljesen megváltozott, ezek után megindult a kísérletező szóba felé. Aizen már várt rá, ő is csak kannyit mondott, hogy használd egészséggel. Aizent még sohase látta ilyenek, azt gondolta biztos valami teszt alany lehet akinek szerencséje volt. Így hát több hónap után megjelent a másik fele Aya...

Zanpakutou: Hikari Szenkó /Fény villanás/
Előhívása: Hikaru Szenkó, Samase! /Ébredj, fény villanás!/
Formája egy kasza: Mely a botja olyan mint Ikkauké, csak ezen a végén egy kasza van. A rúd a csata közben is meghajolhat a lánc segítségével.
Képességei:

Hikari Hagesi - Heves fény
Leírás: A kasza sárga fényben izzik majd mikor előre hajítja, akkor egy sárga gömbben eltűnik a vége majd az ellenfele mellett, valahonnan megjelenik. /A felhasználójától függ merről jelenik meg./
Hátránya: Naponta csak 4x használható, később persze majd többször.
Használata: 50 Reiatsu (Kivédés: 1,5x gyorsabbnak kell leni-e mint nekem.)

Tadzsú Hikari - Fény tböbszöröse
Leírás: Sárga gömbök jelenek meg a használója körül, mely elég magas fény kibocsájtással rendelkeznek és rendkívül erős bénítással, ha hozzá ér az ellenfél 30 sec megvakul, érzék szervei "meghalnak". A sárga gömböket, ha akarja mozgathatja is. (idő még fejleszthető.)
Használata:
álló: 20 reiatsu/db, körönkénti fenntartás: 1 reiatsu
mozgatható: 40 reiatsu/db


A hozzászólást Higoshi Aya - Takayuki összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 25, 2011 3:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Stark

Stark


Hozzászólások száma : 144
Regisztrált : 2009. Aug. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue10000/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue3000/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 11:33 am

Akkor kezdeném is az újraellenőrzést:
-először a zanpakutodról: az arrancarok maszkjuk letépésekor az erejük egy részét zárják a zanpakutoba.mikor szabadjára engedik ezt az erőt,akkor nagyjából visszanyerik eredeti formájukat és ilyenkor a zanpakuto eltűnik,vagy (Kenpachit idézve) úgy alakul át,hogy valamilyen köze legyen a testéhez.szóval írd le hogy néz ki a karaktered miután átalakult.
-a zanpakuto-képességekhez: a heves fény használata legyen 50 reiatsu és írd hozzá mekkora sebességgel lehet kikerülni.a másik képesség pedig legyen 20 reiatsu/db
-nos az új karaktered.nekem kicsit soknak tűnik,hogy csak úgy odamegy,elvesz egy fegyvert,aztán meg ledarál 30 embert,miközben sorjáznak a golyók...
-egy lélek nem tudja kitépni a láncot a mellkasából.az lehetetlen.a lánc lassan elfogy,ha nem küldik át a lelket a soul societybe,hollow lesz belőle és csak fejlődik és fejlődik,majd vagy saját magától tépi le a maszkját,vagy Aizen segítségével.(ha Aizen segít,akkor erősebb arrancar születik,mintha saját maga tépné le a maszkját)
Ennyi lenne.A javításokig az előtöridet elutasítom.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue160/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue0/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (0/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 7:25 pm

Javítottam, és ha lehet akkor ezzel szeretnék egy új reiatsu pontot igényelni. ^^
Vissza az elejére Go down
Stark

Stark


Hozzászólások száma : 144
Regisztrált : 2009. Aug. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue10000/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue3000/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 12:55 pm

Hali,
Átolvastam az új verziót.Még mindig vannak benne kisebb hibák:
-Aizen sem tudja kitépni a lélekláncodat
-lélekként nem tudsz elkerülni a Hueco Mundoba,szóval előbb Hollow-nak kell lenned a földön (ők már szabadon járkálhatnak a dimenziók között)
-azt nem tudom,hogy egy másik személy mint "reiatsu-hordozó" engedélyezett-e,ezt még meg kell beszélni Kenpachival.
Amúgy egész jó lett,az újrapontozást a javítások után végzem el.Addig is elutasítom az előtörit!
Üdv
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue160/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue0/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (0/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 3:37 pm

1. Nekem azt mondták, hogy Aizen kitudja tépni ^^ (Kenpachi, Ulqu)
2. Akkor rosszul fogalmaztam meg, mert én is úgy gondoltam, hogy hollowként járkált.
3. Kenpachit megkérdeztem és megengedte ^^
Vissza az elejére Go down
Stark

Stark


Hozzászólások száma : 144
Regisztrált : 2009. Aug. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue10000/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue3000/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2011 12:52 pm

Rendben,akkor ezek ismeretében elfogadom az előtörit. Smile
190 reiatsut kapsz rá és akkor a karakterlapodat alakítsd át és kezdheted a játékot az új karaktereddel.
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue14000/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue0/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (0/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 1:24 pm

Megjegyezném, hogy nem mondtam én hogy aizen kitudja tépni... én sem tudok róla hogy aizen kitudná tépni.... XD Emellett a kettévált lélekre is azt mondtam, hogy ha jól meg vna magyarázva a miértje, akkor elfogadott. nem ovlastam előtörid, szla nemtudom hogy ennek megfelel-e Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue232/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Higoshi Aya - Takayuki Left_bar_bleue0/50000Higoshi Aya - Takayuki Empty_bar_bleue  (0/50000)

Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 6:46 pm

akkor várom válaszod...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Higoshi Aya - Takayuki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Higoshi Aya - Takayuki   Higoshi Aya - Takayuki Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Higoshi Aya - Takayuki
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Higoshi Aya - Takayuki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: