Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kerino Hano

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Kerino Hano Left_bar_bleue280/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Kerino Hano Left_bar_bleue0/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kerino Hano Empty
TémanyitásTárgy: Kerino Hano   Kerino Hano Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 3:48 pm

Név: Kerino Hano
Neme: Fiú
Kaszt: Shinigami, 6. osztály (Byakuya a kapitányom)
Kor: Titkolja, Kinézett alapján 16-18 közzé sorolható
Születési nap: Október 28.-a.
Felszerelése: Egy kard, ami úgy nézz ki mintha shikaiba lenne.

Kinézet:
- Kék szemű, fekete rövid hajú.
- 1 pár fekete "motoros" kesztyű
- Teljes fekete ruházat és egy fehér mellény.
- Egy karkötő amin van egy kereszt.


Jelleme:
- Vicces, komikus jellegű.
- Nem akar semmit sem komolyan venni.
- A harcok nagy részét elhülyéskedi.
- A lányok nagy kedvence (szívtipró), de ő csak hülyíti őket.
- Kedves, őszinte és a munkát mindig megcsinálja.
Igaz elhülyéskedi, de a munkájára nem lehet panasz.


Előtörténet:

Olyan 1600 körül születtem. A pontos évszámot nem lehet tudni. Egy gazdag családban éltem. Apám szakács anyám ügyvéd volt. Mind2 nagyon jól értették a dolguk. Minden nap jártam suliba és egy kendo klubba és egy Dojo-ba. Habár nem akartam járni, de anyám erősködött mindig. A suliban elég népszerű voltam és nem csak a pénz miatt. A kinézettem volna a fő oka meg persze a jellemem. Ahhoz képest, hogy gazdag családból származom elég sok embernek segítek az edzésem mellett. A suliban beleszerettem egy Kihuno Hary nevezetű lányba. Éjjel nappal jártam hozzá udvarolni, de ő mindig úgy tett mintha ott se lennék. Az oka az az volt, hogy én gazdag voltam ő szegény. Hiába próbáltam ezt a falat ledönteni de nem ment könnyen. Egy nap végre megadta magát és elmentünk egyet fagyizni. Ekkor valami megjelent fényes nappal. Habár nem láttam tisztán, mintha valami részecskéből tevődő valami jelent volna meg. Az egyik pillanatról a másikról láttam, hogy egyre közelebb kerül hozzánk. A "barátnőm" tisztán látta ezt a dolgot és mondta nekem hogy védjem meg. Hiába mondtam neki, hogy nem teljesen látom azt hitte viccelek. Egy pillanat után tisztán láttam ezt a dolgot láttam, hogy valami "kar" féleséget döf a barátnőm felé. Ekkor hirtelen elé ugrok és a kendó botommal próbálom hárítani. A kendó bot eltörik és át szúrja a szívem. Ekkor holtan esek össze, miközben a lány sír felettem.
Soul Societyben (Több évvel később.)
Ez is egy szép reggeli nap lett volna, ha nem jön be Abarai Renji azzal hogy kapitányánál sürgős jelenésem van. Hirtelen felpattanok az ágyamból és megindulok a kapitányi szóba felé. Igazából még csak nem rég jelentkeztem a 6. osztagba és még nem volt időm találkozni a kapitánnyal. Miközben elindultunk a kapitány felé, egy jót beszélgetünk Renjivel. Elmeséltem neki ,hogy én hogy kerültem ide. Valami ilyesmit mondtam: Hogy Soul Societytől nem messze ébredtem. Sok gyerek vett kőrül, mintha mindenki éhezett volna. Ezek után úgy döntöttem, hogy nem hagyom a sorsukra. Igaz lopnunk kellett az ételt, de legalább nem haltunk éhen. Nagyon boldogok voltunk együtt, de egy nap feltűnt egy fehér színű szörnyeteg, valami démon lehetett. 16 karja volt, de jobban rá nézve olyan volt mint egy hatalmas kukac. Megfogadtam, hogy a kicsiket az életem árán is megvédem. Éreztem ebből a kukacból valami szörnyűséges aurát. Valahogy erősebbnek éreztem magam, látván ezt a dolgot. Igaz csak puszta kézzel akartam vele szembe szállni. Persze már nem tudott várni a (Hollow) és támadást indított az egyik testvérem ellen. Hirtelen düh járta át a testemet éreztem, hogy még jobban elönt az erő. A támadása elé álltam, amikor a kezét éreztem felém jönni, valami csodálatos dologra gondoltam már nem is tudom, hogy miért és mire. Hirtelen élre ugrottam a támadás előtt, valami olyat ordított, hogy mit kereshet itt egy Shinigami. Nem értettem mire gondol, hirtelen előre esett a támadásától, mivel nem ért célba. Ekkor neki álltunk menekülni, de megjelent valami fekete ruhás női lény, valaki aki úgy nevezte magát, hogy: Matsumoto Rangiku. Egy csapásra végzett ezzel a dologgal. Ezután oda jött hozzám és azt mondta: Te fiú, ki vagy te? Hogy lehet , hogy nem ölt meg? Elmondtam neki, hogy mit mondott ez a dolog. Ő csak nevetett, hogy biztosan félre halhattam. Habár nem is tudom mi ez a Shinigami és a Reiatsu. Felkapva az alkalmat megkérdeztem tőle, hogy mik ezek a dolgok. Rangiku-san elmesélte, hogy mi mit jelent. Ekkor elmondtam neki, hogy tényleg nagy lehetett a reiatsu-m, mivel ez a Hollownak megállt a keze a fejem felett. Matsumoto csak nevetett tovább és nem hitt nekem. Ezután valami olyasmit kérdezett, hogy nem akarok-e vele tartani, mivel ha tényleg van valami valóság alapja amit én mondtam, hogy mondott a Hollow akkor lehetek Shinigami. A fél szívem örült a másik fele nem. Gondoltam mi lesz a kicsikkel? Attól még, hogy megvédem a gyengéket a testvéreim éhezni fognak. Azt mondta, hogy ő eltudja intézni, hogy ne essen bajuk és ne keljen éhezniük. Ennek a válasz hallatán új derűre kaptam. Megkérdeztem miért járt erre azt mondta, hogy titkos küldetésen van eről nem beszélhet. Másnap eljött velem Matsumoto Rangiku az akadémiára, hogy segítsen beiratkozni. Olyan simán mentek a dolgaim, hogy nagyon örültem neki. Eddig mindig csak szívtunk a testvéreimmel, de most mintha minden más lenne. Keményen tanultam minden nap az akadémiában, hogy büszkék lehessenek rám a testvéreim. Ennek eredménye képen kitűnő tanuló voltam. Sokan csesztettek érte, de nem foglalkoztam velük. A démonmágiával nem voltam valami jobban sajnos nem volt, hol gyakorolnom így csak annyit csináltam amennyit tudtam az akadémián. Matsumoto évente egyszer meglátogatott és kérdezősködött felőlem. Akár hányszor néztem a szemében mindig azt láttam, hogy nem bánta meg, hogy elhozott ide, de akár hányszor látták a többiek mindig gúnyos szemekkel néztek rám. Az év végére már észre se vettem, hogy néznek rám. Utolsó évben sajnos valami miatt nem tudott meglátogatni, helyette tudod téged küldött el. Ekkor jó pár tanácsot adtál főleg harci tanácsot. A kinézettem miatt sok lánynak tetszettem, de hogy megjelentél akkor mellettem Renji még jobban tetszettem nekik, de a fiúknál pont az ellenezőjét értem el még jobban utáltak. Elmondtad, hogy te is egy kalap kaki vagy a Démonmágiába ezért a nyers erőre hagyatkozol. Már csak egy hét volt a Shinigami-s vizsgáig. Ekkor tanácsoltad nekem, hogy akkor úgy is volt szabad időd segítesz. Ezt a hetet végig szenvedtem, gyakoroltam gyakoroltam és gyakoroltam. Mikorra elérkezett a vizsga napja elég bátor voltam/lettem. Az első vizsga a Hollow ölés volt. A Zanpaktou-m már meg volt, csak még nem találkoztam vele. Ekkor döbbentem rá, hogy vissza tudom fogni a lélekenergiám. (Ekkor be villan, hogy mi is történhetett anno.) A Lélekenergiám vissza fogásának hála sikerült több Hollowot is legyőznöm. Az ottani vizsga felügyelő azt ajánlotta, ha tovább jutnék a következő vizsgán jelentkezem a Titkos alakulathoz. Persze magamban mondtam, hogy még mit nem, mivel én Renjivel szeretnék "mulatni". Elérkezett végül a 2. vizsgám is ami Shinigami vs Shinigami volt. Sajnos még mindig nem tudtam használnia Shikaimat, mivel még nem találkoztam a Zanpaktoumal. Én voltam soron, innen már nem volt vissza út. Szemtől szemben álltunk a másik titokzatos shinigamival. Ahogy elindítják a mecset az ellenséges shinigami valami démonmágiával próbálkozott, hirtelen arra gondoltam ,hogy nem lesz valami ellenfél mivel a kardján se látom a shika-it. Kiürítem a fejem és megindultam felé. A kardomat felrántom és felé suhintom. A támadásomat hárítja, majd egy támadást indít felém ami elől nem tudok kitérni. Ekkor megszólal egy hang. Ugorj! Felugrottam és sikerült hárítanom a támadását. Ekkor mögém suppozik és ismét támadásba lendül. Ismét egy veszélyes helyzet, megint megszólal egy hang. Most komolyan mit csinálsz Hano? Ugorj balra! Épp, hogy kikerültem a támadást, csak egy karcolást szereztem. Ekkor hirtelen egy másik dimenzióba kerültem. Csóda szép látvány terült elém. Egy forrás volt előttem, nagyon szép volt. Ott a szélén volt egy nő, egykorú lehetett velem. Megkérdeztem ki ő és mit keresek itt. Csak ennyit mondott: A zanpaktou-d vagyok és a nevem: Imagination. Ha Harcra kerül a sor üvöltsd a nevemet. Ekkor vissza térek a valóságba. Látom ismét támadást indít felém az ellenfél eközben elordítom: Imagination. A kardom Shikaira vált. A lélekenergiámat mintha tudnám irányítani, és jóval gyorsabbnak is érzem magam. Pedig ez csak egy Shikai, de lehet, hogy csak én érzem úgy hogy erősebb és gyorsabb lettem. Valami lánc vesz körül és ahogy jönne az ellenfelem mintha eltaszítaná tőlem miközben maga a lánc is támadja. Hirtelen az ellenfelem mögé kerülök és a kardom a torkához szegezem ekkor vége lett a 2. vizsgámnak és ezt is sikeresen végeztem. Ezután sokat gondolkodtam, hogy hova küldjem a jelentkezésemet, de végül Renji mellett döntöttem. A jelentkezésemet még nem fogadták el. Egy nap mikor felkeltem egy karkötő volt rajtam nem tudom mi-okból, de nem tudtam levenni. Ez után belenyugodtam. És vissza tértünk a jelenbe Renji. Igaz Hano a végét ismertem, de jó volt vissza emlékezni. Most viszont siessünk, mert a kapitányom szét szedd minket, ha nem érünk oda időben. Végre megérkeztünk a kapitányhoz. Egy kemény és durva hang szól Renjihez, most már elmehetsz. Hirtelen nem tudtam megállni a lábamon, mivel eddig még nem találkoztam ekkora mennyiségű Reiatsuval. Ahogy közeledett úgy távolodtam tőle.
- Te jelentkeztél a 6. Osztagba Shinigami?
- Igen én jelentkeztem 6. osztag Kapitánya, Kuchiki Byakuya.
- Nem rég beszéltem Renjivel és Matsumotoval mind a ketten a te pártodat fogták hiába kérdeztem őket miért nem mondták el! Mond el nekem miről is van szó valójában.
- Taicho igazából nem tudom, hogy mit kellene mondanom igazából én sem tudok róla semmit, most hallok erről először.
- Jól van! De legközelebb az ilyenről egyeztessetek velem. Vedd fel az egyenruhád, majd Rejni elvisz a szállásodra.
- Értettem Taicho, ha gond van értesítsen.




Kardom jellemzése:
Kinézete:

Neve: 想像力 Imagination (Képzelet)
Neme: Nő
Kora: Ismeretlen
Felszerelése: Egy kard, 2p box kesztyű, fekete nyaklánc, hajgumi.

Képessége:
1. Imagination Chain
A lánc körbe veszi a tulajdonosát és csak akit ő akar beengedi az léphet be 20m belül.

Hátránya:
Csak 1 óráig tudom fent tartani.


2. Imagination Chain Element
A láncot bármilyen elem veheti körül és az körbe veszi az ellenfelet, majd egy burok szerűségbe zárja. Míg ellnem ájul / meg nem hal..[/i]
Hátránya:
Naponta 4x tudom használni..


3. Imagination Chain Extraction
A lánc láthatatlanná válik majd a semmiből körbe veszi az ellenfelet, majd ezek után elszívja a Reiatsuját.
Hátránya:
Naponta 2x tudom használni, jó esetben 3x..


Banka-i Képesség:
兑换的想像力 Redeem to the imagination (Váltsd valóra a képzeletet)
Ez a különleges "támadásom". A képesség annyiból áll, hogy a képzeletét valóra váltja.
Például, ha elképzel maga elé egy Hollow-t megjelenik. Ha azt képzeli két kard van nála akkor kettő lesz nála.

Hátránya:
Kemény 10percig tudom használni.



(alap) Kinézette:
- Fekete színű
- A markolatán megtalálható egy kereszt szerűség
- Ha támadók vele: kék színű aura járja át a kardot
- A kardot egy lánc veszi körül.


(Shikai) Kinézette:



A hozzászólást Kerino Hano összesen 17 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 25, 2010 9:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Stark

Stark


Hozzászólások száma : 144
Regisztrált : 2009. Aug. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Kerino Hano Left_bar_bleue10000/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Kerino Hano Left_bar_bleue3000/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Kerino Hano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerino Hano   Kerino Hano Icon_minitimeCsüt. Dec. 23, 2010 8:20 pm

Hello
Végigolvastam az előtörid és lenne egy-két dolog vele kapcsolatban:
az alapötlet,hogy nem csak úgy leírod mi történt,hanem a karaktered meséli el,tetszik.Viszont az első probléma itt jön: ugyanis a shinigamiknak nincsenek emlékeik a földi létükről.
Továbbá az egész történet során egy nagyon erős személynek állítod be a karaktert.Csakhogy nem kezdhetsz annyi reiatsuval,amennyit a történet szerint birtokolsz,így a kardod sem lehet mindig shikaiban,mert ahhoz nagyon sok reiatsu kell.
A kardod második képessége túlságosan sok egy shikaihoz képest.Vagy alakítsd át,vagy töröld.Az első képességhez ha írsz hátrányt (pl.: kevés ideig tudja fenntertani..) akkor jó lesz.Ehhez kapcsolódóan hozzáfűzném,hogy amit a kardod hátrányához írtál az nem valami nagy hátrány egy harc közben,szóval ott még kellene változtatnod.
Ha ezeket kijavítod,akkor újraértékelem,de addig is sajnos az előtöridet elutasítom!

Ui.:
Byakuya nem az a fajta,aki csak úgy behív diskurálni egy átlagos shinigamit a múltjáról
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Kerino Hano Left_bar_bleue14000/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Kerino Hano Left_bar_bleue0/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kerino Hano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerino Hano   Kerino Hano Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 10:51 am

Nahakkor:
így, hogy álmodat írod le, mivel látszólag nincs jelentősége az egésznek, az a rész teljesen felesleges, ez a leírás arról szól, hogy kiderüljön mi volt a karaktered halála előtt, hogyan élt, stb. A karaktered kell ezáltal kidolgozni.
Megjegyezném, hogy a Bleachben nincs 100-ak tanácsa,csak 64-oké.
A shikai 2. kéepsségét cskamert 1 percre fogod vissza, nem elsz gyengébb. Ez egy bankai szintű képesség!
A kardod nem válhat shikaira ha a nevét nem tudtad meg a vele való találkozás során!
A hadou-tudást igényelni kell, ez offban kell hozzátenni az előtörténethez, s azt a kapott reiatsiuból levonásra kerül a kellő démonmágiára.

Alakítsd át az előtörténeted olyanra, hogy ne tartalmazza a rengeteg fölösleget, s a valós emberi, léleki s shinigami kort írja le. addig is elutasítom
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Kerino Hano Left_bar_bleue280/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Kerino Hano Left_bar_bleue0/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kerino Hano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerino Hano   Kerino Hano Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 5:03 pm

Mission complite
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Kerino Hano Left_bar_bleue14000/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Kerino Hano Left_bar_bleue0/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kerino Hano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerino Hano   Kerino Hano Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 6:33 pm

Több gond is van még. Megjegyezném: ha a hosszal szeretnél jó előtörténetet gyártani, ne tedd! Szintén jó lehet az előtörténet, ha nem hosszú. Hosszú előtörténetnél nehéz fenntartani az olvasó érdeklődését, ráadásul a hossz helyett koncentrálj kicsit a helyesírásra, s hogy a hasonló külalaki szavakat ne keverd! (jóban-jobban)
Valamint: mint már elmondtuk, kezdő karakternek nincs írtó nagy reiatsuja! nem Ichigo-képző az oldal, hanem átlagos shinigamikat lehet indítani, akiknek átlagos a reiatsu szintjük is. Emellett a reiatsu alapból csak ha iszonyat nagy különbség van, akkor van fizikai kihatással, de az nagyon ritka.
Arrancarok.... Nem ismertek a shinigamik számára! Páran hallottak már róluk, de senki sem látott még! Mellesleg ahhoz, hogy osztaghoz felvegyenek, nem kell külön küldetést végrehajtani!

Akadémia... A vizsgán nem tudom honnan szedted, hogy egymás ellen, meg hollowok ellen kell küzdeni. Szimplán be kell mutatni, hogy ismered a shikait, s az egyéb technikákat, amiket tanultál, ám ez oldalunkon csak a shikaira csökken (lévén kidoukat csak játékban lehet tanulni)

Ami nagy hiba még: Semmit sem tudunk meg az emberi életedről. Amennyiben nem tudod beleszőni ebbe a "keretbe", akkor ne így csináld, azonban az efféléknek szerepelniük kell benne!

Viszont jó hír, hogy a képességeidet elfogadom, ámbár bankai-t még nem tudod végrehajtani majd. Az előtörténeted még elutasítom, de már alakulgat.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Kerino Hano Left_bar_bleue280/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Kerino Hano Left_bar_bleue0/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kerino Hano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerino Hano   Kerino Hano Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 8:44 pm

Akkor most? xD Látom fent csak nuku válasz, biztos az öcséd..
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Kerino Hano Left_bar_bleue14000/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Kerino Hano Left_bar_bleue0/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kerino Hano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerino Hano   Kerino Hano Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 9:01 pm

(* Olyan gyenge volt az a Hollow, hogy már a leggyengébb Shinigamit se tudta volna egy könnyen megölni.*)
<--- ennek ellenére még mindig nicns fizikai kihatása a reiatsudnak, hogy megállítsa a kezét a levegőben....
Ezt még javítsd ki, aztán utadra engedlek... (de megjegyezném, hogyha a barátaid is éheztek, akkor őket is a Lélektovábbképző akadémiára vitte Rangiku, mivel ha eg ylélek éhes, annak van reiatsuja elég, hogy shinigami legyen.)
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Kerino Hano Left_bar_bleue280/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Kerino Hano Left_bar_bleue0/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kerino Hano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerino Hano   Kerino Hano Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 9:08 pm

már mint kajára xD
Akkor átírom a történetet arra, hogy félre ugrottam.. xD
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Kerino Hano Left_bar_bleue14000/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Kerino Hano Left_bar_bleue0/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kerino Hano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerino Hano   Kerino Hano Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 9:13 pm

A lelkek nem esznenk, szóvla igen.. kajára Razz aki kajára éhes, az shinigami lesz XD Előbb vagy utóbb, de valaki úgy is felfigyel rá.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Kerino Hano Left_bar_bleue280/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Kerino Hano Left_bar_bleue0/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kerino Hano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerino Hano   Kerino Hano Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 9:16 pm

De ezt nem értem vegyük renjiéket. Akikkel együtt voltak ott is éheztek és nem lett belőlük shinigami. Csak Rukiából és Renjiből. (Ja és ott ették a zsemle féleséget.)
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Kerino Hano Left_bar_bleue14000/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Kerino Hano Left_bar_bleue0/50000Kerino Hano Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kerino Hano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerino Hano   Kerino Hano Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 9:19 pm

Legyen hát.. ELFOGADOM! XD
kezdő reiatsud: 160
A járást már ismered: hozd létre karakterlapod ahol 900 pontot osztasz el a 3 tulajdonság között Smile *Pukk* pezsgő kibontva Wink XD
Kellemes játékot!

(Mellesleg csak nem lett róla szó, hogy azzá váltak-e. De midnen bizonnyal ők is felvételt nyertek előbb vagy utóbb)
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Ajánlott tartalom





Kerino Hano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerino Hano   Kerino Hano Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kerino Hano
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kerino Hano

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: