Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Karakura külterülete

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2011 7:29 pm

*Nem hiszem el, azt hittem ezzel a támadással végezhetek vele, de nem jött össze. Viszont ez elégé kimerítő támadás volt. Már nem tudom meddig bírom talpon. Eközben a pad felé gyaloglóm. Annyival viszont előnyben voltunk, hogy sikerült elintézni azt a hatalmas árnyékot. De valami árnyék kezd körbe venni, igazából nem nagyon érdekelt csak mentem a pad felé.*
- Selene Kérlek bírd ki egy kicsit, most le kell pihenem. 5perc múlva ébressz fel annyi pont elegendő a teljes reiatsu töltődésemhez. Ha nagyon nagy baj van csak üvöltsd a nevem és felébredek, az igazi nevem XXVIII. Daima---. *Ebben a pillanatban összeesek majd az utolsó pillantásba látom, hogy bajban van Selene. Majd még 30 shurikent parancsolok felé. A pihenés elkezdődött...*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2011 9:00 pm

Irina-nak semmi baja nem esik, viszont újdonsült barátjának annál több. Végzetes hiba volt hagyni, hogy az árnyék körülvegyen. Szépen becsomagol, mint valami tárgyat egy rongyba, majd kisebb pengékkel kezd el vagdosni, ezzel sem hagyva, hogy aludj, vagy akár pihenj valamit is. Iria sem maradhat sokáig nyugton, hiszen az ellenség egyből felé szegezi a figyelmét.
- A társad már megvan, most már te jössz. Az én részeimmé fogtok válni, mire lemegy a nap. Kicsikém. Remélem ízlett a fagyi. Pont olyan édes vagy nekem is.
Szólal ismét fel az árnyék. Viszont egy nagy probléma merül fel számára. A lemenő nap erősen világit, ami megnyújtja igaz az árnyakat, de égetően világos, és ezt nem nagyon kedveli, ezért az egyik ház mögé bújik. Ezzel próbál védekezni. A nap rásüt a burokra is, ami párolgásszerűen tűnik el a gyerek körül.
- A fenébe.
Szólal fel ismét a szörnyeteg. Egyenlőre vár. Ez egy nagy lehetőség a menekülésre, de ha nem győzitek le, akkor a szörny a jövőben további áldozatokat kaphat el, ezzel erősítve magát. Itt a nagy talány. Maradsz, vagy inkább futás?
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 5:28 am

~Ez most komoly?Te tényleg most akarsz szunyókálni?~
*Merült fel bennem a kérdés, amint Dream kidőlt,végül is jogosan.Az egyik shurikenje viszont majdnem eltalált, de hála a szerencsének sikerült kikerülnöm.Jó mérges fejjel ráordítottam a srácra, aki láthatóan ezt nem hallotta.*
-Mi van, megakarsz ölni!Nem most kéne aludni te barom!Itt hagysz egy lányt egymagába harcolni?Milyen pasi vagy te!
*Ordítottam, de hiába.A lemenő nap sugarai, most igazán szépek voltak, bár a helyzetünkhöz nézve, egy drámai jelenetnek lesz csupán jó.Viszont a hollow egyszeriben egy épület mögé bújt.Láthatólag nem kedveli a napot.én jó sietősen odafutottam a srác mellé és elkezdtem rázni.*
-Hallod?Nincs itt az ideje az alvásnak! Gyerünk ébredj fel te tökkelütött!*Ezután abbahagytam és inkább a hollow legyőzésére koncentráltam.*
~Szóval a nap sugaraitól fél.Szuper!Pár perc múlva lemegy a nap és nekünk annyi?Vagy akkor nem fog tudni árnyékot csinálni.Na most melyik?Francba is.nekem víztípusú kardom van, ennek meg...ennek meg valamilyen.Hát persze, véletlenül se lehetne fénytípusú vagy ilyesmi! Minek az! Hát az ilyen helyzetekre, de lényegtelen.Ez meg, alszik.De ahogyan többet nézem, egyre ismerősebb.AAA... de ne térjek el!Lidérc!Hollow!~
*Próbáltam megfejteni a nagy titkot de nem ment.Ez az én pechem.Csak ott ültem, reménytelenül és vártam, hogy Dream felébredjen végre.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 9:47 am

- ÁÁÁ de jót szunyókáltam *említettem halkan na jó ne szarozunk. Felveszem a Vaizard maszkomat majd ismét elönt az erő. A gyorsaságom és az erőm is megkétszereződőt. Ahogy látom selene egy kicsit mintha pánikolna. Pedig direkt mondtam neki, hogy ne pánikoljon. Látom ő se hallgat rám, habár nem véletlen még csak most látott először. Remélem érzi azért a reiatsumat, hogy nem vagyok kis legény.*
- Most már tényleg elegem van belőled hollowocska. Megmutatom ki hordja itt a gatyeszt. (^^)
*Ismét elordítom magam Jume no shuriken, majd ahogy dobálni kezdem a Shurikeneket. Az egyiket elégé méretesre méreteztem. De a mind a hollwo felé ment. Eközben fény elemben kezdet égni a shuriken. Láthatólag a Hollow nem nagyon bírta...*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 1:55 pm

A hollow nem tudni miért, de nem cselekedett semmit. Látszólag szórakozott. Végre felébredt a vaizard is és támadásba is lendül igen fura fegyverével. A fény remek ötletnek bizonyult, de csak feldühítésre volt elegendő. A legnagyobb darab még mielőtt elérte volna célpontját, széttört. A waizard maszkja is hasonlóképpen járt. Ennek eredményeképp az ereje is elszállt, ezzel a shikai is feloldódik. is megszűntek. A szörny árnyékról árnyékra járkálva menekült, majd mikor úgy látta, hogy ellenfelei figyelme megtörik, akkor egy újabb épület árnyékába bújik és figyel csendben. Kis idő múlva ismét a többi árnyékon keresztül felszólal.
- Mi vagy te fiú. Te mégsem lehetsz shinigami. Hogy lehet neked maszkod.
Még mindig húzza az időt. A nap viszont a nap mindjárt lemegy. Vajon hőseink mit fognak most csinálni?
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 2:37 pm

*én inkább hátulról figyeltem az eseményeket.Engem is nagyon érdekelt ez a félig halálisten félig lidérc dolog, de ha lemegy a nap elbuktunk.vagy így, vagy úgy mindenképp mi járunk rosszul.Vagy megöl minket vagy megússza és tovább eheti majd a lelkeket.Hirtelen ezeken a dolgokon filózgatva egy kép ugrott a szemem elé.Nagyon homályos volt és teljesen sötét, így nem tudtam kivenni pontosan mi is az, de miatta szörnyen elkezdett fájni a fejem.A kobakomat a tenyerembe helyeztem és így próbáltam enyhíteni a borzasztóan kellemetlen és fájdalmas érzést.Na de nem sokkal később a fájdalmat elnyomta egy remek ötlet.Daimaou az előbb fényt csinált!Rögvest felkaptam a fejem és kérdésekkel láttam el a szerencsétlen srácot.*
-Te az előbb...fényt csináltál!Minden shurikennel tudsz?Mekkora erősségűt tudsz csinálni maximum?
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 2:52 pm

*Damn it, pedig azt hittem egy kicsivel tovább fogom bírni Hollow alakban. Most már tényleg szinte semmi reiatsum nincs. A kardom vissza esik a shikaiból sima alak-á. Eközben töröm a fejem, hogy mit is tehetnénk. Ha elmenekülne ez a hollow nagyon sok problémát okozna. De, ha nem hagyjuk elmenni bele is halhatunk. Egy kicsit sajnálom ,hogy az elején leszartam. De ha megtörténne ez még egyszer ugyan ezt tenném. Közben hozzám szólt Selene is.*
- Sajnos ezzel a hollow szerűséggel elvesztettem az összes reiatsumat. Így is csak épp, hogy állni tudok. Szóval nem hinném, hogy megtudnám ezt tenni.
*Várjunk csak mielőtt eljöttem volna Sinjiéktől kaptam egy reiatsu vissza töltő kapszulát. Hova is tettem? Tényleg a nadrágomba tettem. Hihetetlenül gyorsan a nadrágomba nyúlok, majd megtalálom a kapszulát és lenyelem. A reiatsut újra kezdem érezni a testemen, igaz csak szépen lassan töltődik vissza, de legalább nem kell közben aludnom.*
- Így talán képes leszek azt ismét megtenni? vagy nincs elég reiatsum hozzá még? Ha kitartasz 1percig ismét vissza nyerem az erőm. Ez az utolsó kérésem, közben magyarázd el, hogy mire gondoltál. Sajnos lassú felfogású vagyok. Nem mindig jár egyött az ész az erővel.
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 3:22 pm

*Hát igen a fejfájás egyből elmúlt, ahogy kivertem a fejemből a depis gondolatokat.Na de időt kérni pont ilyenkor?éppen ez az, amink most nincs.Kitudja lehet, hogy egy perc múlva lemegy a nap.Egy másik tervhez kellett folyamodnom, amit egyedül kell végrehajtanom. felálltam a földről, majd Dream mellé lépdeltem.*
-Na mindegy.De próbálj meg nem elém kerülni.
*Figyelmeztettem, majd kezemet a zampaktoumra helyeztem.Nem vártam sokáig elő is húztam a tokjából.A lemenő nap sugarai szépen megvilágították a kidolgozott pengét, ami mintha vérben ázna már eleve, pedig nem is öltem vele.A láncok a keresztvason himbálóztak és megszólaltak a maguk hangján, ha egymáshoz értek.*
~Hé Iria! Mire készülsz? Ugye nem akarsz öngyilkos lenni?Erős egy lidérc, ne menny csak úgy neki, hülye fejjel!~
*A kardom nem bírta volna ki, hogy ne szólaljon meg, de mindegy is volt.Nem figyeltem rá, volt jobb dolgom is.*
-Küld a Túlvilágra...*szólaltam meg halkan és eléggé rideg hangon, mintha csak felkészültem volna a tömeges gyilkolásra, de hallhatóan még nem fejeztem be.*
-Si no kawa. *A hívószóra, vagy inkább parancsra a kardom katana alakjából ostorrá alakult át.csak, hogy ne húzzam az időt, és ne csináljak a lidércnek jót egyből felemeltem az ostor markolatát és egy lendülettel forgatni kezdtem magam fölött.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 3:41 pm

A lidérc nem sejtett sok jót. Bár jobbnak látta hogyha elő se bújik, ezért inkább az egyik ház árnyékát mozgatta meg, ezzel azt szimulálva, hogy ott van. Az árnyékból egy emberi alakot formált, mely a pultos testalkatára hasonlított, de a külseje ugyanolyan maradt. A Hollow reiatsuja mintha kezdett volna megint ingadozni.
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 3:53 pm

*Selene elég időt nyert nekem, hogy feltöltődjek reiatsuval. Ahogy pörgeti az ostort még szebbnek nézet ki ^^. Az előzőből tanulva először csak a gyorsaságomat használom fel. Sajnos démonmágiát nem tanultam, de meg leszünk még így is.*
~Daimaou, csináljuk azt amit sokszor gyakoroltunk. Ami szinte hibátlanul működik.~ *Persze csináljuk azt feleltem a kardomnak.*
- Támadj ismét az árnyra van egy jó ötletem.
*Miközben ezt elhadartam Selenének, megindulok a bodé felé. Ahogy oda érek teljes reiatsumat eltüntettem, szinte semmit se lehet érezni. De a lidércnek ismét megingót a reiatsuja így feltudtam mérni pontos helyét.* ~Tedd a dolgod barátom.~
- Dive into sleep!!!
*Hirtelen mintha csak 12 óra lenne teljesen szép felhőtlen napos idő lett. A hollow mintha kezdene előjönni a rejtekhelyéről.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 4:25 pm

*éééés megint csődbe vitte a tervem.Bár talán így csak jobb mivel süt a nap, viszont magán akcióba kezdett és ez lehet, hogy rosszul fog elsülni, de amíg nem kerül én és az ellenségem közé, addig nincs baj.Az ostort még mindig forgattam a fejem fölött és már nem kellett sok csak egy-két másodperc.A pörgetésnél vizet lehetett látni az ostor körül.Amíg én készültem Dream pedig kitudja mit csinál, az árnyékokat fürkésztem, hogy vajon melyikben bújik meg a kis hamis.Végül a megmozdult árnyékot elvetettem és a mellette lévőt céloztam meg.*
-Cocytos. *hangzott a parancs, majd az árnyék felé egy vízhullám közelített, amit az ostor csapásával indítottam meg.A társam most nem igazán érdekelt, ha eltalálja a jeges víz az az ő hibája lesz.de nekem ez azért elég sokba fog kerülni, és ha ezzel nem sikerül a hollowot legyőznöm akkor Daimaou-nak egyedül kell csinálnia valamit, mivel valszeg túl sok lélekenergiám nem fog maradni.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 4:54 pm

Az illúzió sikerrel jár. A Hollow ordibálni kezd, de csak az után miután Iria támadott. Iria támadása igaz nem járt sikerrel, de már nagyon közel volt. A lidérc megmutatta helyzetét. Összeállt, és előbújt. Maszkján kívül mindene lángszerű viselkedésű árnyékból állt. Lába nem volt.
- Nem! Nem! Nem! Az előbb még sötétedett! Hogy lehet most nappal! Ilyen nem létezik.
Miután elordibálta magát a fiúra nézett, majd újabb szavakkal illette meg őt.
- Te korcs! Na megállj csak! Felbosszantottál! NA most megmutatom neked a teljes erőmet!
A Lidérc kinyitotta száját, melyből hihetetlen mennyiségű árnyék jött ki, Az árnyék mint valami hatalmas víz felemelkedett. Szinte a napig ért, majd mint valami természeti katasztrófa, vízhez hasonló mozgással közeledni kezdett felétek.

/Kép a lidérc maszkjáról.
https://2img.net/r/ihimizer/i/projecthollow.jpg/
Remélem tetszeni fog./
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 6:04 pm

*A támadásom sokba került nekem és ha ez még nem lenne elég, megint fájni kezd a fejem és képek ugranak be az emlékeimből.Néha egy vértócsa, néha rossz kinézetű fickók és néha holtestek kerülnek a szemem elé, de csak homályosan.Viszont a fejfájás most rosszabb, mint valaha.Túl sokáig nem bírom ki, így a földre térdelek és mindent kizárva magamban ordítok a fájdalomtól.erőm már alig van egy két gyenge támadásra csak talán, ha maradt.A kardom inkább most meg se szólal, valószínűleg úgyse válaszolnék és meg se hallanám.érzem, hogy el fogok ájulni én is, de muszáj még valameddig kitartanom.A lidérc láthatólag úgyse velem foglalkozik, talán ennyivel jobb a helyzet.állandóan csak tengernyi kép és fájdalom, most csak ez volt bennem.Nem emlékeztem még így se, de szörnyű volt látni azokat a borzalmas képeket.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 6:17 pm

/nem azt mondtad, hogy szeretnél támadni? Smile/
*Láthatólag Selene elégé rossz passzban van, lehet, hogy elrontotta a gyomrát a fagyival? Akkor most már kerülnöm kell a fagyi témát, ha még majd szóba áll velem, vagy csal túl erőltette magát. Majd megkérdezzem.*
- Már jóban vagy? Tudsz harcolni, ha nem nyugodtan ülj le a padra elszórakozom én vele.
*Majd egy kemény arccal a hollow felé fordulok.*
- Most már végképp fel nyomtad az agyam, kicsi szörny.
*Na jó igazából nem tudom mihez kezdjek, de a válaszától függ, hogy most mihez kezdek.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 6:38 pm

A támadás mint egy szökőár kezdete indul meg felétek. Látszólag nem válaszol. reiatsuja ingadozik. Mintha félne valamitől.
/ bocsánat a rövid hsz-ért/
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 7:41 pm

*Kezemet a fejemhez kapta és megint úgy próbáltam csillapítani a fájdalmat.valahogy sikerült visszatérnem és észrevettem azt a hatalmas sötétséget, ami felénk suhant.Dreamot nagyon nem izgatta, ahogy néztem engem viszont annál inkább.Elég nagy így sok időbe telne elfutni előle, vagy csak elkerülni.*
-Csinálj...már valamit. *próbáltam kinyögni egy-két szavat a fájdalom közepette.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 8:31 pm

*Akkor gondolkodjunk egy kicsit. Eddig a Hollow csak egy fajta támadást használt, de több mint valószínű, hogy többet nem tudhat. Mi van akkor, ha van egy másik képessége is? Hát akkor jól megszívtuk. Eközben egy árnyékhullám tart felénk. Elégé fura süt a nap és még is tudja használni az árnyékait. A hollownak ismét ingadozik a reiatsuja. Majd meglátom az emberi testét melyen van egy medál. Amiben egy lány található. Azt hiszem Yuii van rá írva. Felteszek majd nem mindent erre.*
- Te hollow, most mit gondolhat a húgod rólad Yuii? Biztosan azt szeretnéd, hogy ezt lássa? Milyen testvér vagy te? Egy testvér dolga, hogy vigyázzon a testvérére és amit tudsz adj meg neki. De te inkább ezt a hollow ént választottad helyette? Ezt most komolyan mondod? Ha maradt benned még valami emberség kérlek térj vissza a valóságba. Hagyd el a Hollowot, ne akard hogy így lásson a húgod. Ne akard, hogy végezzek veled!!! MOST AZONNAL VOND VISSZA A TÁMADÁST!
*Illúzió kép váltás, melyben megjelenik Yuii és a táj egy tengerpart lesz.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 8:46 pm

A hollow reagál a változásokra. A terep megváltozása szintúgy nagyon felkavarja.
Mikor meglátja "Yuii"-t csodálkozva néz, majd elneveti magát.

- Még Hogy Yuii. Yuii! Ne nevettess. Nem Yuii, hanem Yiuzaki. És ő a bátyám volt. Miatta lettem olyan amilyen most vagyok. Ő miatta lettem hollow.
A támadás csodás módon abbamarad, majd eltűnik, viszont a hollownak ez sok energiavesztést jelent. A tájban azonnal árnyékot próbál keresni, majd azt megpróbálja megközelíteni.
- Nem versz át te korcs. Ez nem a valóság! És ha nem a valóságban vagyunk, akkor ez csak egy illúzió.
A reiatsuja jelentősen megcsappant, de az ingásból ismét helyreállt. A lidérc ismét belesüpped az árnyékba, ezzel eltüntetve maszkját, ami lehet az utolsó mentsvár lett volna a legyőzésére.
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 9:07 pm

*Kezdett újra helyreállni a fejem és végre tisztán gondolkozhattam.Mindenképp kiakartam nyírni ezt a hollowot.Kezdett nagyon idegesíteni a mocskos kis taktikázásaival.*
-Dream.Tudsz egy olyan shurikent csinálni, ami fénylik?Egy elég lesz. *Reméltem, hogy igent mond, és nekirohanhatok a dögnek.De csak egy gond lesz.Megint bement az árnyékába, majd valahogy ki kéne csalogatnom onnan.Közben felálltam és utolsó erőfeszítéseket tettem.Vártam a másik válaszát, a tervet szőtte amennyire csak lehetett.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 4:25 am

*Az a baj,. hogy előbb se hatot rá a fény, de egy fény shuriken miért lenne jó? Ezt nem nagyon értettem. Na mindegy rád bízom magam.*
- Rendben van megcsinálom. De hatalmas lesz!!! Szinte minden energiámat beleadóm.
~Koncentrálj amennyire csak tudsz Dai!~
*Én mindent megfogok tenni barátom ^^ ami a kezemben van zanpkatou a fejem főlé emelem majd elengedem. A zanpaktou jelenleg a levegőben repül/áll. Majd pörgetni kezdem, egyre gyorsabban és gyorsabban.*
- Most akkor jöjjön a nagyítás!
*A zanpakotu mérete 5 méter lett a sugara. Az átlója szóval 10m-er. Elégé nagynak tünt innen alulról. Majd jöhet a fény, ismét minden koncentrációmat a shuriken veszi el. Majd világítani kezd, szépen lassan eléri a nap fényességét majd azon is túl tesz.*
- Kész vagyok, mond mit csináljak Selene! Ez az utolsó lehetőségünk. Remélem sikerül!
*Majd várok, hogy selene válaszoljon.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 5:25 am

*Hát megint túltett az elvárásaimon.Elfelejtettem talán szólni neki, hogy egy kicsi elég lesz.ja és, hogy én futnák neki a lidércnek.Az a bizonyos vízcsepp a fejem mellé landolt én pedig nyomorultan lehajtottam a fejem.*
-Izé...egy kicsi elég lett volna.Te már túl sok reitatsut pocsékoltál.
~De lehet, hogy elég lesz az én kardom is.Kitudja...lehet, hogy a fénnyel semmire se megyünk.~
*Jól összeszorítottam a jobb kezemben lévő kardom markolatát, majd megindultam a lidérc felé, látszólag nyugodt léptekkel.reméltem, hogy már megijedt tőlünk és nem fog támadni.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 8:38 am

*Megint csoda szép szemeivel nézz engem, annyira cuki hogy az már kész. Nem bírom, nem nagyon tudtam figyelni. Na minden erőmet összeszedem majd eldobom a shuriken-t közben egy újabb shuriken jelenik meg a kezemben, melyet direkt jóval kisebbre csinálok mint a többit. Tűz elemben égetem ezt shurikent, majd ismét megjelenik egy másik ugyan azon a méreten, de ez viszont víz elemben ég. Majd ezeket is eldobom, de ez jóval gyorsabb mint az előző. Miközben közelít a két kicsi shuriken a hollow felé...*
- Használd ki az alkalmat több úgy sem lesz! Ez az utolsó esélyünk. A két shuriken, ha ütközik akkor gőz keletkezik melyben a fény világítása elégé erős lesz! Így a hollow tutira nem tud mit tenni! Ekkor kell bevinned a végső csapást!
*A két shuriken találkozik majd megjelenik a gőz. A nagy shuriken közeledik a gőz felé mely tényleg felerősítette a fényét...*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 1:52 pm

A hadművelet sikerrel végződik, de egy valamit elfelejtettek. Még pedig a szelet. A fény nagyon csodás jelenség, mely a lidércet teljes erővel összezavarja. Bár nem bújuk elő, de hangos üvöltésekkel jelzi fájdalmait. Ereje mégjobban megcsappan. Egy erősebb szél jön, mely hamar elfúja a gőzt. Daimaou sok reiatsut használt fel, aminek következtében hirtelen fáradtság törhet rá. Ezt ájulás is követheti. Selenen lenne az utolsó esély, ha nem történne valami. Lehet hogy csak véletlen, de egy fura reiatsu jelenik meg. Az égből jön. A magasban hatalmas erejű fény világítja be a kerületet. A lidérc felordít.
- Már megint te?! Nem Bírnál már rólam leszállni?!
A fényből válasz érkezik.
- Végre megtaláltalak. Vágod?!
Miután a mondat elhangzott, a fény lekapcsolódik, majd újra bekapcsolódik. Ez a folyamat gyorsan ismétlődik. Folytonos. A lidércet teljesen megőrjíti ez. Menekülni kezd, de a fény rajta van. Körülveszi és követi, így nem tud árnyékba bújni. Borzalmas kínüvöltéseket hallat maga után.
A fény ismét megszólal.

- Nem hagyom hogy még egyszer átverj.
A fény ki be kapcsolgatása inkább valamilyen idegesítésnek tűnik. Provokálás.
A messziségből szép lassan feltűnik egy alak. Kis termettel rendelkezik. Haja középen fehér csíkkal rendelkezik, a többi fekete. Shinigaminak tűnik, majd megpillantja a két illetőt. Leszáll hozzátok és így szól.

- Hello. Milyen szépek vagytok leányok. jaj ne legyek modortalan. Kunoshi Sai vagyok. Már egy ideje ennek a lidércnek a nyomában járok. Rájöttem hogy tudom legyőzni. Na de megyek végzem a dolgom.
Mosolyogva néz rátok, mosolya nem épp a legvonzóbb, majd a kidérc felé fordul és a fénylő tárgyal bevilágítja a kerületet. A világító tárgy nem más mint egy extra erős zseblámpa amit általában barlangászok szoktak használni. Nem időzik, shunpóval követni kezdi ellenfelét. A messziségből ordibálások hallatszódnak.
- Nem, nem! Nem veszem be még egyszer a kislány maszlagot! Gyere csak ide!
Majd visszaüvölt.
- Hé lányok. Gyertek el ma vagy holnap S.S-be. A Sereti kapuhoz. Nyolc órakor! Mit szólnátok ha akkor megismerkednénk egy kicsit jobban?
Ez az alak egy igen érdekes személy volt, de a legyengült lidércről minden bizonnyal gondoskodik. Béke vonul az utcába. A messziségben még mindig látni az erős fényt. A földön nyaklánc hever. feltehetően a lidérc hagyhatta el. A nyaklncba három név van írva, és három gyerek található. Az első egyéni komolyságú szemmel néz. Fekete hajjal rendelkezik. Feltehetően ő lesz Yiuzaki. Középen egy barna hajú vidám gyereket látni, aki mosolyog. Ő a lidérc lehet gyerekkorába. A harmadik személy egy lány. Iria szerű vonásokkal rendelkezik, ez megmagyarázza hogy miért nem bántotta Iriát. A kép mellé három név van írva. Yiuzaki, Karin, Kamitaro. A nyaklánc aljára valami éles tárgyal felkarcolt szó található. Egy név. Karasuki.



/ Bocsánat. elfelejtettem kiegészíteni. Most megteszem. illusztrálom is. Íme az adott személy.

https://2img.net/r/ihimizer/i/shinigamibyshurak.jpg/
Remélem tetszeni fog./
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 4:34 pm

* Egy-két másodperc alatt rengeteg dolog történt.Dreamnak a magánakcióját megint első sorból nézhettem, de az is balul ütött ki.Már éppen rohantam volna letámadni a lidércet, mikor egy fényoszlop, vagy vonal megvilágította azt.hangok is jöttek fentről és ezekből ítélve, a két személy már jó ideje ismerte egymást.a lidércnek sok ellensége lehet, ha mindenkibe így beleköt.A fény indítója egy erős lámpa volt, amit az emberek fejlesztettek ki.Az égből egy srác jött le, a lámpát markolva.Azt mondta, hogy a neve Kunoshi Sai.érdekes egy alak ez is.Még, hogy leányok.Bár én magamra nem vehetem végül is az vagyok, de reméltem, hogy Dreamnál nem üti ki a biztosítékot.Ezen a Soul Society-s ügy eléggé úgy tűnt nekem, hogy lehetetlen, de mért is ne?Régen láttam már a szülőföldemet.Na de ahogy jött, úgy el is tűnt a kölyök.A földön heverő nyaklánchoz ballagtam, és felvettem.A képet néztem.Szomorú története lehet ennek a nyakéknek.Az enyémhez kaptam a kezem, megragadtam és szorongatni kezdtem.Fájdalmas emlékek törtek fel a felszínre, bár azok is kissé ködösek.Ez a Karasuki név zavart kicsit de van jobb idő is erre.Most inkább haza mennék legszívesebben és lefürdenék.*
-Na!Ezt is túléltük valahogy. *Szólaltam fel, enyhítve a körülményeket, hogy nem bírtunk el egy ilyen hollowal.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue232/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Karakura külterülete - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura külterülete - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 5:32 pm

*A támadásom ismét sikertelen? Mi ez a Hollow? Valami hang is megszólalt fentről és ráadásba ez a hang lánynak hívott. Ki a ****nak képzeli ez magát? Itt játssza a menőt, pedig eddig nem bírta elkapni. Most meg már zseblámpával kergeti. Ez tiszta hülye. Ráadásba kaptam egy meghívót, hogy menjek el vele. Ez most hominak nézz? A fene egye meg ezt a srácot. Ha selene azt akarja elmegyek vele, de amúgy úgy rühelem s.s. ahogy van. Viszont már alig látok.*
- Selene kérlek vigyél valami biztonságos helyre, ezek után kifizettem az adósságom. Egytől egyig. Csak majd mondj egy ös-----.
~Pihenj barátom a mai meccs nem volt semmi. Álmodj szépeket.~
/Ez a Sai nekem nem tetszik xD ki túrt a menő helyemről xD/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakura külterülete - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura külterülete   Karakura külterülete - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakura külterülete
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: