Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Utcák

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák Left_bar_bleue14000/50000Utcák Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Utcák Left_bar_bleue0/50000Utcák Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 1:42 pm

Az osztag területén elhelyezkedő utcák.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Zakai Rasi
Shinigami
Zakai Rasi


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : Budapest/Nyáregyháza
Regisztrált : 2009. Apr. 16.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák Left_bar_bleue206/50000Utcák Empty_bar_bleue  (206/50000)
Démonmágia:
Utcák Left_bar_bleue50000/50000Utcák Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 2:17 pm

~Mikor lesz már valami érdekesebb is a Lelkek városában.Valami izgalom kéne bele.~
*Rasi tovább sétál az utcán a szobája felé hogy pihenjen egy kicsit.
~A mai nap túlságosan hasonlít a többihez de ma valami máshogy lesz tudom én.Csak azt nem tudom hogy ma mi lesz más.Talán az edzés lesz más.~
*Rasi elért egy elágazáshoz ahol megpihen az árnyékban és elgondokozik azon hogy mikor menjen edzeni és mit kéne edzeni.
~Szerintem ideje lenne már a gyosraságot edzeni.Ha oda értem rögtön lerohanom a célpontot.De ehezz képest jó napom van.Semmi unalmas küldetés.Hozzá tudnék szokni ezekhez.~
*Rasi elindult a szobája felé.
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák Left_bar_bleue14000/50000Utcák Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Utcák Left_bar_bleue0/50000Utcák Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 2:25 pm

*Ahogy Rasi az utcákon sétálgat, egy egyénre lehet figyelmes. Kinézetét tekintve teljesen átlagos shinigami, tisztségi rangja nincs, mely arról árulkodik, hogy nincs az osztaf 22 légjobbja közt, melyből egyik a kapitány, egy a hadnagy, a többi 20 pedig természetesen a számmal ellátott tisztek. Haja fekete, hosszú és lófarokban van összekötve. Elég magas, legalábbis Rasihoz képest, van vagy fél fejjel nagyobb az illető, ebből talán kora már megtippelhető, eprsze cska látszólagos kora. Ki tudja, hogy pontosan hány éves lehet valójából, lehet, hogy 100, 200, vagy akár ennél is több. Ahogy elhaladnak egymás mellett, az illető szó szerint orrabukik, a földre a esik. Lassan feltápázkodik, leporolja magát, a másik fiú felé fordul és felszólal.*
-Hé te... Te gáncsoltál ki, mi? *Hangjából remekül kihallható, hogy viccről szó sincs. Tényleg úgy gondolja, hogy a másik shinigami volt az, aki miatt elesett, és szívott. Természetesen a hangszínévből van más is, ami lerí, ez pedig nem más, mint hogy legszívesebben katanájával rohanna perpillanat neki a másiknak.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Zakai Rasi
Shinigami
Zakai Rasi


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : Budapest/Nyáregyháza
Regisztrált : 2009. Apr. 16.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák Left_bar_bleue206/50000Utcák Empty_bar_bleue  (206/50000)
Démonmágia:
Utcák Left_bar_bleue50000/50000Utcák Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 2:34 pm

*Rasi felfilgyelt a fickóra de meglepte hogy őt hibáztatja hisz a saját lábában bukott orra.*
-Nem én voltam ha nem elesett a lábában volt de ha akarod lehettem én is.
~Ideje felkészülni a harcra ha nekem ront semmi kegyelem míg a földre nem kerül és fel nem adja.Legalább megtaláltam mi az izgalom a mai napra.~
*Rasi előkészíti a katanáját is a biztonság kedvéért, és hátrál pár lépést a fal felé hogy tudjon védekezni.*
~Ha nekem támad nagy eséllyel le kell majd húzódni hogy ne találjon el.Ez az első harc amiben egyedül veszek részt fel ügyelet nélkül.~
*Rasi védekezéshez felkészül ha támadni akarna.*
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák Left_bar_bleue14000/50000Utcák Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Utcák Left_bar_bleue0/50000Utcák Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 2:40 pm

*A fickó enyhén felvonja a szemöldökét a fiú hátrálására, hát igen, nem feltétlen a legmegfelelőbb dolog a hátrálás, hiszen ezzel cska az ellenfelet bátorítja az illető. Szinte kikívánkozik így, hogy megtámadja, de az előbb orrabukó shinigaminak több tapasztalata van, s szinte egyből látja már, hogy "friss hússal" van dolga.*
-Ahha.. *Vakarja meg a fejét, majd kicsit lenyugszik.* -Serjou Yakumi vagyok. *Mutatkozik be, mintha az előbb meg sem gyanúsította volna Rasit a kigáncsolás vádjával.* -És te? Mi a te neved? *Veti oda, nem épp a legkedvesebb hangnemben, majd közelebb sétál. Láthatóan itt nem fog harcba keveredni, talán csak betartja a törvényeket, és az utca közepén nem fog jelenetet rendezni, talán csak itt, talán végképp nem fog.* -Új vagy, nem igaz? *Enyhül kicsit a hangnem, majd várja a válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Zakai Rasi
Shinigami
Zakai Rasi


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : Budapest/Nyáregyháza
Regisztrált : 2009. Apr. 16.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák Left_bar_bleue206/50000Utcák Empty_bar_bleue  (206/50000)
Démonmágia:
Utcák Left_bar_bleue50000/50000Utcák Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 2:48 pm

*Rasi meglepődött és eltette a katanát.*-Én Zakai Rasi vagyok, és igen új vagyok.*Rasi mondta higgadtan és örül hogy nem támadt neki.~Na ez furcsa előbb még meg akart ölni most megmindent kérdezz.Na ez tényleg izgalmasabb volt mint az előző pár hetem eddig.De ezután mi jön a mai nap.Egy Shinigami épp meg akar ölni aztán meg hirtelen lenyugszik és mindent kérdezz.Ez a nap egyre furcsább lesz számomra.*Rasi lepihen a falnál mert tegnap este jó sokáig fent volt hogy edzen.Egy kicsit még mindig a meglepődés nyoma van az arcán.
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák Left_bar_bleue14000/50000Utcák Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Utcák Left_bar_bleue0/50000Utcák Empty_bar_bleue  (0/50000)

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 3:02 pm

*A férfi küözelebblép Rasihopz, majd kezet nyújt neki, természetesen egy kézfogás erejéig.* -A tárgyra térek. *Villan meg a szeme, hangja ismét komoly.* -mit szólnál egy kisebb baráti párbajocskához? Az edzőtéren. *Mondja végig szándékát, s ámbár egy kérdést feltett, azt szinte csak költőinek szánta, hiszen a válasz ha az lenne, hogy nem egyezik bele, jól láthatóan letáamdná. Szemében ott a vágy, hogy harcoljon, hogy legyőzhessen még valakit.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Zakai Rasi
Shinigami
Zakai Rasi


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : Budapest/Nyáregyháza
Regisztrált : 2009. Apr. 16.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák Left_bar_bleue206/50000Utcák Empty_bar_bleue  (206/50000)
Démonmágia:
Utcák Left_bar_bleue50000/50000Utcák Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 3:08 pm

*Rasi nyújtja a kezét a kézfogáshoz.-Elfogadom csak hadd pihenjek mert tegnap egész este gyakoroltam.~Na ez a mai nap a legeslegizgalmasabb eddig.Csak az a kérdés hogy mennyire tudom ki pihenni magam.Meg az hogy mennyire gyakoroltam sokat.Ha nem eléggé akkor majd most lesz a napi edzéssem ha legyőz akkor jobb ha sokkal többet gyakorolok a többi hetekben.Itt most nálam a gyorsaságon és az erőn múlik hogy legyőzöm-e meg persze az ügyeség is számít.Vajon ki az ügyesebb?~
*Rasi amíg ezeket megpróbálta fejében meg válaszólni elindult az edző terem felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Soul Society :: Tiszta lelkek városa :: 1. osztag-
Ugrás: