Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dojo

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue14000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Dojo   Dojo Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 1:52 pm

Az osztag másik gyakorlási lehetősége a nagyméretű dojo. Fa építmény, gyakorlásra bárkinek megfelel, bokenek találhatóak egy szekrényben, mely a bejárat mellett van.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Nobory Kyo
Shinigami
Nobory Kyo


Hozzászólások száma : 24
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue1870/50000Dojo Empty_bar_bleue  (1870/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimePént. Május 01, 2009 8:44 pm

*Kyo sétál be az edzőtérrőla dojoba, hogy kcisit edzen a bokkenekkel, nem csak zanpaktoujával. Ráfér a gyakorlás, kár lenne tagadni, de majd egy kis idő után csak belejön a dolgokba Egybőla szekrényhez megy, es egy jot -128 cm-es botot - vesz ki onnan.* ~Hm, ez jobb lesz, mint a bokken most. kardot gyakoroltam mrá eleget, de ugye a shikait is kikéne tudnom eléggé ahsználni, azmeg nemcska a kardból áll. Így legalább nemahsnzálom el reiatsum még. ~ *Gondolkodott el, majd a dojo közepére sétált, s a botot megfogta a végén és kb a 1/3-ánál,a másik kezéhez közeléebbi részen. elkezdett vele ütögetni, jbobról,b alról, fordulte gyet,s a másik iráynba szúrt egyet, a jot ezek utná átrakta a vállához, s hátraszúrt vele. Egy fordulássla egybvéve ütött mgé egyet, leírt egy japná nyulcast a fegyverrel, mely két csapást takart, másik kezével meglökte a bot alját, mely átfordult, s megfogta alul, s ezek után úgy fogta, mint egy pallost néhány lovag, egynesena z ég felé. Ekkor még lecsapott egyet vele, megfordult s mgéegyszer lecsapott.*
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ichigo
Admin
Kurosaki Ichigo


Hozzászólások száma : 49
Kor : 32
Tartózkodási hely : Putnok
Regisztrált : 2009. Apr. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue5000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue50000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimePént. Május 01, 2009 9:15 pm

*Kyo annyira beleélte magát a gyakorlásba hogy észre sem vette hogy időközben valaki bejött a Dojoba. Mikor Kyo egy szuszanyásnyi szünetet tartott, halk taps ütötte meg a fülét. Az ajtónak dőlve Madarame Ikkakut pilantotta meg.* - Egészen jó. *Vigyorgot a 3.tiszt. Elindult hogy kivegyen ő is egy botot a szekrényből. * - Mi a neved ? Gondolom a mi osztagunkhoz tartozol. *elérte a szakrényt és egy pofás botot elő is varázsolt belőle. * - Úgy terveztem hogy gyakorlaok egy kicsit... egyedül. De te it voltál.*Kis szünetet tart.* - elég jónak tűnsz, szeretnék veled egy barátságos mérkőzést. Mit szólsz ? *Elindult Kyo irányába.*
Vissza az elejére Go down
Nobory Kyo
Shinigami
Nobory Kyo


Hozzászólások száma : 24
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue1870/50000Dojo Empty_bar_bleue  (1870/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimePént. Május 01, 2009 9:26 pm

*Kyo mikor megpillantotta a férfit, Ikkakut, akitől még tapsot si kapott, szemei kissé elkerekednek, nem gondolta, hogy iylen ahamar összetalálkozhat valaki magasabb rangú személlyel.* -Madarame... Ikkaku... *ejti kis záján halkan, kcisit ledöbbenve.* -Még csak friss vagyok., Egyelőre gyenge... De ha gyakorolni szeretne, én öörmmel csatlakozom önhöz! *Hirteléen teljesen megváltozott, azért tudja,h ogy hol a helye, ráadásul mgé nagyra is tartja Ikkakut, hogy eljutott egy ilyen szintre.* ~ Hihetetlen... Sosem gondoltam, hogy valaha is Ikkakuval fogok gyakorolni.~*kissé képtelen még felfogni, de azért a jot becsapja bal válla alá, ekzébe megfogva, s meghajolt,a hogy azt illik. Mikor ezzel megvolt, kissé sülylleszt, séa botot potn Ikkaku feje felé tartotta, hogy szugerálhasosn kicsit. Tudja, hogy a kisebb szugerálások, hogy hova érkezzene gy táamdás, egy Ikkaku szintű harcosnál feleslegesek lennének. Elméjében már elkezdte megtervezni, hogy hogyan fog támadni. Ismer pár módszert, hogyan lehet legyőzni valakit, de azt már tudja, hogy Ikkaku fegyvere egy afféle naginata, mely eléggé hasonlít a johoz, úgyhoy kevés esélye lesz.* -Támadjak, vagy támad ön elsőként? *Teszi fel a kérdést, miközben lassan oldalra lép kettőt, jobbra. Karja lágy, laza, könynen mozgatható, ám mégis viszonylag erősen fogja a vbotot, de csak hogy ne eshessen ki kezéből, ne legyen oylan könynű félreütni azt.*
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ichigo
Admin
Kurosaki Ichigo


Hozzászólások száma : 49
Kor : 32
Tartózkodási hely : Putnok
Regisztrált : 2009. Apr. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue5000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue50000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimePént. Május 01, 2009 9:43 pm

*Ikkaku csak vigyorog ahogy szokott. a harc gyakran feltüzeli, szinte mindig. * - Meg engedem hogy kezdj , ha már a nagy csodálkozásból magadhoz tértél. *Megáll hiszen eddig csak közeledett Kyo felé. Majd Terpesz állásba áll , és bal lábát előrébb , jobbat pedig hátrébb csúsztatja. egyet kettőt suhint a bottal , majd két kezével megfogja , úgy hogy a két kézzel között vagy 30 cm hely van . És végül átlósan maga elé tartja . Fejével int a fiúnak hogy kezdheti ha felkészült. * - Na és miért csatlakoztál a shinigamikhoz ? *Harcközben szeret dolgokat megtudni az ellenségről , a mint például mik a mozgató rugói és hasonlók.*
Vissza az elejére Go down
Nobory Kyo
Shinigami
Nobory Kyo


Hozzászólások száma : 24
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue1870/50000Dojo Empty_bar_bleue  (1870/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimePént. Május 01, 2009 9:49 pm

*Kyo megrodgatja kezében a botom, míg Ikkaku messze vna, látj a boton,h ogy még nem érné őt el. Lassan közeledni ekzd, hogy csatatávvolságban legyenek majd jojának végét hozzáilelszti Ikkaku jojának végéhez.* -Mert emgvolt benenm az erő. És harcolni akartam. ennyi az oka. Részéről van valami oka, hogy shinigami lett? *Teszi fel a kérdést, majd hiortelen előreleidnítia fegyvert, teljes erejéből szúr bele a támadásba, ded nem amrad rest, egyből visszahúzza a fegyvert, hogy újra támadhasson vele, egy újabb szúrás keretében. Mikor ez megvolt, jobb könyökét a feje fölé emeli, bal kézfeje a homlokánl s a fegyver végignyúlik pont Kyo teste előtt, a középpontjának vonalában,í gy védekezve.* -Gondolom jópár évniy gyakorlásba telt 3. tisztté válni. *Viszi tovább a besézlgetés vonalát, miközben várja a támadást, vagy hasonlót.*
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ichigo
Admin
Kurosaki Ichigo


Hozzászólások száma : 49
Kor : 32
Tartózkodási hely : Putnok
Regisztrált : 2009. Apr. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue5000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue50000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimePént. Május 01, 2009 10:03 pm

*Érdeklődve hallgatja a választ, közben levédi az egyik támadást. A botot felrántja és ezzel védi ki az elsőt , a másodikat pedig egyszerűen félreüti a bot bal végével. * - Az már régen volt és nem igazán emlékszek rá, de nem is fontos. *Előrelép .* - Igen nem volt könnyű eljutnom erre a posztra és sokvéres csatám volt , rengeteg sérüléssel. De sok gyakorlás is kellet hozzá , de ez nem minden tehetség és erő is kellet hozzá.* A bot jobb végével hatalmasat suhint Kyo jojára amibe a fiú meg is remeg , de biztosan tartja magát. * - Remek védelem , de vajon kitart e. *Még lendületből kettőt a bal végével is oda csap egyet fentre és egyet lentre. Majd megpördül és Kyo háta mögé kerül és hátba vágja amitől a fiú előre bukik.*
Vissza az elejére Go down
Nobory Kyo
Shinigami
Nobory Kyo


Hozzászólások száma : 24
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue1870/50000Dojo Empty_bar_bleue  (1870/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimePént. Május 01, 2009 10:15 pm

*Kyo ugyan próbálja védenia támadásoakt, ám jóüval feletteállóval áll szemben, így nem sokra megy a szerény kis tudásával, kevés az Ikkaku ellen. Mikor a földre kerül, feltápászkodik, s zembenéz Ikkakuval.* -Ki fog tartani.... AMíg csak talpon bírok maradni! *ejti ki száján, majd a botot ismét Ikakkura szegezi. Egy köríves csapást hajt végre Ikkku oldala felé, melyet utolsó pillanatban visszahúz, dee cska ha látja,h ogy védenék, ha nem akk betalál vele, s ha visszahúztta egy szúrást indít meg Ikkaku másik válla felé, remélve,h ogy bejö9nt ez a kis trükközés. Áme zzel még nicsn vége. Felmelei feje fölé a fegyvert, ímg ideje van rá, s tejes erejéből csap le Ikkaku másik válla felé is egyenesena bot legvégével, hogy az netörhessen el semmiképp.*
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ichigo
Admin
Kurosaki Ichigo


Hozzászólások száma : 49
Kor : 32
Tartózkodási hely : Putnok
Regisztrált : 2009. Apr. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue5000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue50000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimePént. Május 01, 2009 10:27 pm

- Helyes. *Bólint. Kyo már támad ismét .Elég egyszerű kis támadást akar bevinni amit Ikkaku ki is védene de a utolsó pillanatban Kyo elkapja a fegyvert és Ikkaku válla felé szúr vele . centiméterekre híja hogy eltalálja. a kimonót kissé meg is sértette ez a csapás. De a fiú látva hogy ez nem sikerül egy új és hatalmasabb támadásra készül. Ikkaku felkapja a botját és a válla felet védi ki az ütést. Majd félre löki Kyo joját és a védtelenül maradt fiút oldalba rúgja talpával amitől az hátratántorodik. Ikkaku nem hagy pihenési időt. Neki iramodik és már előtte is van és kyo lábára sújt , igaz nem teljes erőből , de igazán fájdalmas csapás , amitől az izmok elzsibbadnak és nem tudnak rendesen mozogni.* - elintézem hogy ne maradj talpon akkor.
Vissza az elejére Go down
Nobory Kyo
Shinigami
Nobory Kyo


Hozzászólások száma : 24
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue1870/50000Dojo Empty_bar_bleue  (1870/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimePént. Május 01, 2009 10:36 pm

*Kyo ugyan majdnem beviszi az egyik szúrást, ám végül mégsem sikerült, de nem csüügeed emiatt. Az utolsdó támadás sem siekrült, s immáron ikkaku fordítja támadásba a modorát. Kyonaka helyzete kissé szívós, ellenfele túl erős. Van még mit fejlődnie, de nem baj,. ugyana fiú lkába eltzsibbad, de másikra támaszkodik, íg yelkerülve az összerogyást.* -Amíg egy lábam is jó, addig talpon maradok. *Mosolyodik el, majd megpörgetia jot. jobbalapi állásba áll be, jobbjával fogja feljebba jot. A máésodpercek törtrésze alatt ragadja a jot meg a harmadolópontjain, majd a hátullévő részét felfelé irányban lendíti meg fejmgasságba, előrefelé, ezzel megcélozva Ikkakut, bár ez inkább védekező módszer, de atótlmgé megvan azt esélye hogy fejbetalál,d e valószínűleg védi. Következő pillanatban fölüől lévő kezét a bot végéhez csúsztatja s meglöki előrefelé, elfelé iránbn, ezzle újabb támadásii esélyt hozva létre, ám még korántsincs vége. A jo teljesne átforudl, amelyik ekze hátul votl,a z ekrül felülre, a akrdot emgint úgy fodja, mitn egy pallost. Hirtelen megtfordul, hátatfordítva Ikkakunak, a jot elengedi alsó kezével, válla alá csapódik az alja, ameliykkel elengedte azzla megfogja a bot másik végét, és hrtelen hátracsapm,e gyenesen Ikaku mellkasa felé.*
Vissza az elejére Go down
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina


Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue250/50000Dojo Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeKedd Jún. 09, 2009 5:20 am

Reggel elhagytam a körletett hogy felfedezem a területett a kardom magamal vitem.
Az a gondolatom támadt térjek be a dojoba edzeni.Bementem kézbe vettem egy bokent
egy szót nem szoltam ,nekiáltam külön gyakorolni finomitania a stilusomon.
Forgatam a bokent.
Egyedül.
Többiektöl elkülönülve.
Bemelegitek.

A többi kockafej shinigami elkezdet sugdolozni azaz 2..
-te ki az a lány anyira helyes.*sugja érdekes fejel*
-nem tom de nem valami vidám teremtés megkell hagyni..*sug vissza sohajtozik*
-biztos azért ilyen mert valamikor trauma érte...*sugja kockafej*
-TRAUMA???*kérdez vissza szépen kibeszélik kaelinát nagy kockafejel mint amikor ichigo meg ikakku egymásba kötött a 63as részben.**

*g*Ezek rolam beszélnek??*vizcsepes fejel félszemel figyelem a párost miközben gyakorlok*
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue14000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeKedd Jún. 09, 2009 7:48 pm

//Kaelina - Ikkaku és Kyo harca után jóval//
*A dojoban a levegő pár pillanat erejéig szinte fagyasztó, fullasztó, mielőtt az ajtó kinyílna. Nyikorgó hang, majd az erős lélekerő megszűnik. Egy férfi lép be a fa tákolmányba, Kaelina számára még takarja az érkezőt az ajtó, ám sejtheti, hogy ki áll mögötte, mikor a két shinigami, akik a dojoban vannak ekkor az ajtó elé rohannak és felszólalnak.* -Jó reggelt, Kapitány úr! *Hangzik fel, szinte kórusban. A talaj nyikorog párat, ahogy a testes "idegen" beljebb lépdel, az ajtót enyhén meglöki, mire az becsukódik. Mostanra már mindenki tudná, egész Sereteiben, hogy bizony az osztag kapitánya látogatott be a dojoba. Haja az égnek áll, valami rejtélyes módon összefogva, a haja végén csengőkkel, ám ezeknek hangjuk alig van, az itteniek talán nem is hallják, a figyelmük nem szentelődik effélékre. Zaraki körbe tekint, hogy kik vannak jelen. A két figurát ismeri már, legalábbis kinézetre, nevüket sosem lenne képes megjegyezni. Rajtuk kívül csak a magányában gyakorlatozó lány található, így a kapitányi haorit viselő férfi felé indul meg. Léptei dübörögnek a tatamin. A lányt még életében nem látta, nem ismeri, pedig kapitányként már-már feladata lenne ez is. Ismernie kéne, már ha elég erős. A gyengékkel nem igazán törődik.*
-Te... Mi a neved? *Veti oda a kérdést Kaelinának, a magasságát tekintve pedig lefelé kell, hogy tekintsen osztagának tagjára.* -Még nem láttalak... Új vagy, nem igaz? *Egy széles vigyor jelenik meg arcán, de ez nem épp a legbarátságosabb. Sokkal inkább élvezettel teli, mely kissé megrémítheti a lányt.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina


Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue250/50000Dojo Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeKedd Jún. 09, 2009 7:57 pm

*a hatás nem maradt el, a frász tört rám hirtelen, megálok le engedem a bokent felnézek megijedek nem tudom fussak e vagy sem de inkább válaszolok a kérdésre.*
-A NEVEm kaelina hytari takeda Kaelina kapitányúr....*azzal 45fokos szögel elforditottam a fejem ,és lesütöttem a szemem ,szégyeltem magam nem is kicsit.*
-igen új vagyok..*lesütött szemel felelek a kapitány kérdésére*
*csak áltam némán vártam a következőt , mi lessz ebből egy helytelen megszolitás után?stbstb mire készülhetek mire számithatok probáltam gondolatom össze szedni ami vagy igen
sikerül vagy nem nem sikerül , ha nem akkor csak én vagyok az oka, ha besülök a kapitány ellöt annak is én vagyok az oka kezdtem kétségbeesni legbelül.Nem tehetem mást mint vártam mit fog szólni.*
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue14000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeSzer. Jún. 10, 2009 9:08 pm

*Kenpachi szemében nem látszódik ezúttal szigor, keménység, vagy efféle. Nem is telt el még túl sok idő, mióta Ichigoval küzdelme volt, jókedve van, mi több, fejlődni akar. Persze ezen vágya nem az újoncokon fog visszacsapni. Egyelőre csak érdeklődik, nincs nagy oka a félelemre, zavarodottságra. Az meg, hogy a kapitány úr jelző lemaradt nem giazán izgatja Kenpachit. Nem a megnevezés a lényeg, hanem az erő. *-Halljam, mit tudsz. *Érdeklődik az újonc ereje felől a maga kis módján.* -Remélem nem egy újabb sírós baba került az osztagomba. Annak nem örülnénk.... *Hangja mintha kicsit fenyegetőző lenne, de efféle szándéka valójából nincs, csupán természete miatt adódik ez.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina


Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue250/50000Dojo Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeSzer. Jún. 10, 2009 9:18 pm

*Veker kiakad felkapta a vízet*
-Síros ?Méghogy?*elkapta az ideg harci hév van*
-nekem is megvanak a magam problémái kapitány de szembenézek vele....bármi is legyen az!!!!*ledobja a bokent a földre zaraki elé saját kardját vesszi elő*

-TETRAZIEL NYújtsd ki gyilkos kezed!!!!!!*megforgatta a kardját ami átváltozott sikaiformba válára emeli a nem kicsi pengét*
-Jobb ha a képeségeim nem ismeri meg kapitány.....*ég a harci tüz ez már csak az idegbajnak tudható be*

-lehet rossz volt a gyermekorom, apám nem igazán törödik velem, anyám meghalt de ha harcvan!!!TESZEK RÁ.....*int a kezével félre*
-ÉS a legvéksökig nem félek elmenni*a legvék sökig nem félek elmenninél megcsillanik a szemében a láng komolyan gondolja nem tréfál vetti oda a kapitánynak*
-és tudja mit*felemeli kardját félkézel majd a kapitáyn felé emeli*
-egyszer még magával is megküzdök..........*most sokaknak az járhat a fejében hogy kaelina megzakant?nem nem zakant meg csak elötört belöle a büszkeség Zaraki kapitány kisugárzása +van hatott a lányra a lány imár képes félrehajitani az érzéseit, szemrebenés nélkül a kapitány arcára néz amint leengedte kardját*
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue14000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeSzer. Jún. 10, 2009 9:34 pm

*A lányon hirtelen eluralkodott a bátorság, bár ez jóval inkább botorság, hogy a kapitánnyal így beszél, emellett rá tartja a fegyverét. Talán a legtöbb kapitány ezt nem is tűné szó nélkül, intézkednének az illető ellen, ám Zaraki nem ilyen. Mikor a kard az arcába szegeződik, egy hatalmas mosolyt ereszt meg, ám nem épp a kedves féléből. Egy alkalma sem hagyna ki a harcra. A mosolyában harci vágya lakozik, harcolni akar halálig. Akár egy démon. A mosollyal együtt egy kisebb adag reiatsu is felszabadul, nem ijeszt meg túl sok shinigamit, ám a dojoban lévő halálistenek haját meglebbenti a széllöket, melyet Zaraki ereje keltett. A kardot könnyedén lefelé elviszi kezével, természetesen keze nem éri a penge élét közvetlenül. Mikor már nem kardon keresztül néznek egymás szemébe, a lány elég bátor kijelentést tesz, bár ez is inkább csak ostoba. Már-már, hogy kihívta Zarakit. Ezt természetesen már ő sem hagyja szó nélkül.*
-Tudod mit? *Szólalt meg kissé hideg hangon, teljesen nyugodt volt.* -Mit szólnál ha az az egyszer most jönne el? Itt vagyok én is, te is! Hát támadj le. *A démoni mosoly még mindig nem tűnt le arcáról, mi több, csak szélesebb lett. A két shinigami, akik a kapitány mögött állnak, hátrálni kezdenek szépen lassan, láthatóan nem szeretnének a közelében lenni most.* -Várom a válaszod, Kaelina! *És igen, egy ilyen lánynak, aki így a szemébe mondja a dolgokat még a nevét is megjegyzi, ki tudja, egyszer talán még sokra vihezi a leányzó shinigamiként.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina


Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue250/50000Dojo Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeSzer. Jún. 10, 2009 10:16 pm

*megse rezzen de még nem eröss hozzá bátorsága már megvan hogy harcoljon bármikor bárhol de a kapitány reitatsuja földre kényszeriti féltérdre amiből nem tudd felálni.*

-kapitány az akaratom megvan hozzá hogy harcoljak ,de az erőm nincs még.......Sajnálom megondolatlan voltam.
*A sajnálatot már nem lesütött szemekel mondja felnézz a kapitányra szemében lecsilapodott a harci láng rájött hogy a célja az kell legyen hogy erösé váljon.*

-Zaraki kapitányúr, *sohajt*Meggondolatlan voltam ami az elfolytót dühöm haragom mellékterméke sajnálom...*felál nehezen de a reitatsutól nem lenne képes harcolni.*

-az őn reitatsuja lenyom mielött harcolnék.......még nem vagyok erős ehez a harchoz......*ám ekkor történik valami*

*gondolja*-Mit beszélek!!!? harcolnom kell!!!!

* azzal felemeli a kardját rásujt a kapitányra a támadás jól megizasztja de feltöri a tenyerét ,vér fröcsen a padlóra kaelina vére a kapitány nagyon pozitivan hatott rá semmi félelem, se semmi mintha a lány 5perc allat elindult volna egy olyan uton ami odavezethet ki, hogy anyira harcmániás barbár lehet a jövöben mint zaraki nem mondja ki de büszke arra hogy ilyen kapitány allat szolgálhatja serieitet már csak nem ,hogy a kapitányban a példaképét látja*

*a kapitány reitatsuja majdnem hogy megbénitja támadása erőteljes de eredménytelen az erökülönbségek miatt belefárad leengedi majd elteszi a kardját miellöt elájulna az utólsó tett már ösztönös reakció*

-most itt megfogadom hogy ami most elmarad arra a jövöben sor kerül kapitányúr...Amint megerösödök....Megfontolatlan voltam és túl büszke.......ez az újj célom ...KZaraki kapitány hogy erösé váljak...*erre vérrel esküszik kardjával megvágja a kezét direkt majd várja a reakcíót*
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue14000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeCsüt. Jún. 11, 2009 5:29 pm

*Zaraki már épp fordulna el, mikor a lány bejelenti, hogy meggondolatlan volt, azért mondta, amiket mondott, mert elfogta a harci láz. Mielőtt az elfordulása végbe mehetne a kard neki csapódik testének, ruháját kettészelve, ám reiatsuval teli testén a penge fennakad, még csak meg sem horzsolja, vagy karcolja. Zaraki ismételten elmosolyodik, majd pár másodperc elteltével megszólal.* -Ehheza harchoz tényleg nem vagy elég erős... De talán még egyszer... Fejlődj csak, Kaelina! Fejlődj! *A démoni énje szinte feltör, a második fejlődj-öt szinte már kiabálva ejti ki.* -Legyél csak erős, lehessen valaki, akivel jól elszórakozom. *Fordul meg, majd az egyik shinigamihoz sétál oda, jól hallhatóan mondd neki valamit.* -Mutasd meg, mit tudsz! *A férfi, akihez Zaraki odaszólt összerezzen, hátrál pár lépést, de ekkor a kapitány kissé unott hangon szólal meg.* -Nem velem, ostoba! Kaelinával... Látni akarom az erejét! *Majd a 11. osztag kapitánya elsétála dojo másik végébe, egy ablak alá leül, kardját testének döntve, lábával betámasztva, hogy ne csúszhasson el.* -Lássam hát! Mit tudtok. *A hatalmas mosoly azóta sem kopott le arcáról. A shinigami közelebb lép a leányzóhoz, láthatóan nincs sok kedve egy lány ellen harcolni.* -Ejh... ha a kapitány megparancsolta nincs mit tenni. *Sóhajt fel halkan, csak Kaelina hallhatja.* -Állj fel és közdj meg velem! Nem támadok egy földön ülő nőre! *Szólal fel, egy kis aggódás felfedezhető hangjában, majd várja a lány válaszát.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina


Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue250/50000Dojo Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeCsüt. Jún. 11, 2009 5:37 pm

*több se kellet felált*
-Ne sajnáltasd magad anyámaszony katonája!!!!*szemében ég a harci láng ismét*
*elöveszi a kardját olyan fordulatal hogy a kirántás irányával elentétesen megleben a haja*
-Tetrizeal nyújtsd ki gyilkos kezed....*sikai form*
-engem ne sajnálj!!!!Mi vagy te nyúl vagy vérbeli shinigami???*morcos arc*
*várja a támadást felkészülve bármire kevéske reitatsuja kezd összpontosulni felkészült szível lélekel a harcra*

-adok elönyt....kezdjél......*nyugodtság tükrözödik a hangjában de ez nem a szokványos jaj most mitegyek kaelina kivüláló azt mondaná beverte a fejét, de szó sincs ilyenről csak hatot rá egyszer a kapitányúr +a környezet kezdi meglelni magában azt amiről nem remélt.*
*megse mozdul kardja hegye a talaj felé nézz félkézel hátul támaszt ebbőla helyzetből nem lehet tudni hoyg vagy védekeznifog vagy támadni ez egy olyan speciális állás mely mindketöre lehetöséget add akkár várja a támadást*
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue14000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeKedd Jún. 16, 2009 1:04 pm

*A shinigami feláll harci állásba a lánnyal szemben, kinek valljuk be, nem tett túl jót a kisebb beszólás a nyúlról meg a vérbeli shinigamiról. Érzékeny lelkű az egyén. Kaelina még nem tudhatja, hogy mekkora erő lakozik az ellenfelében, láthatóan nem is szándékozik kimutatni.* -Nem szeretek lányokat bántani... de láthatóan most szükség lesz rá. *Mikor befejezte mondandóját, zanpaktoujáért nyúl. Jómaga nem is változtatja shikai szintre a kardot, csupán felkészül a támadásra.* -Hát akkor kezdjük.* Enged ki egy nagyobb adag reiatsut magából, mondhatni, hogy megfélemlítésképp. Katanája egyszer megfordul a kezében, majd mikor körbeért, hirtelen szúr a lány felé, aki épphogy csak követni bírja a férfi mozgását. Mindeközben Zaraki csupán figyel, nézi a csatát a háttérből, a másik shinigami pedig meghátrál, inkább a kapitány felé lépked, mint a harcosok felé.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina


Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue250/50000Dojo Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeKedd Jún. 16, 2009 1:12 pm

Bal láb nyujtva jobblábra támaszkodva kardja hátrafelé nézz pont hátraugrott.
Lendületesen támad irányváltott csapással ellenfelére.
Elöször b alról szúr de mégse, jobbrol csap ügyes ebbe a technikába a lány nem kiforott de veszélyes technika.

Kiengedi erejét teljesre ami még igyis joval kisebb mint ellenfeléé de ezáltal már a hatalmas kardját 1kézel tudja forgatni.

Esszeveszetül támadja ellenfelét.
Balról csapás jobba megy át ,szurás alulról csapásba kiszámithatatlan hogy honan milyen irányból fog ütni de meglepödik mikor támadása lebokolodik az ellenfél kardján ekkor eszébe jutt lehet túl bátor volt.De lessz ami lessz beleveti magát a folytatásba és, támad.
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue14000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeKedd Jún. 16, 2009 5:58 pm

*Az emberke könnyedén hárítja a támadásokat, egyik sem jelent neki gondot, szinte átlát a lány fején. Gyorsaságával képes felmérni, hogy merre fordítja a lány a kardját, merre fog lecsapni legközelebb védeni pedig pláne nem nehéz, mivel az irányfordított támadásokból kivesz a lendület ereje, szinte semmit sem érnek. A shinigami egy másodpercre eltűnik Kaelina szeme elől, pontosabban többre is, mivel a háta mögött jelenik meg, katanáját a lány nyaka elé helyezve.* -Hát... Láthatóan csak hevesség van benned, nem sokat tudsz. *A shinigami megvonja vállát, majd elveszi a kardot, hátralép Zaraki felé, aki láthatóan még várja Kaelina reakcióját az esetre.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina


Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue250/50000Dojo Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeKedd Jún. 16, 2009 6:04 pm

-nem adják azt foron*hirtelen kardja fordulatból peng csatanik az srácéval most direktbe támad de ebbe van már erő kihasználja a sebeségét és erejét mivel tudja állóképesége nem jó*

Felveszi a harcot sebbeséget vált és forgatja nem kicsi pengéjét
Szinte beleugrik a harcba nem sokat gondolkodik de amit csinál azt szépen csinálja
csak ugy zenélnek a kardok ahogy ütköznek.
Szaltoból intéz támadást majd az ellen háta mögé kerül.Egy felcsapás szurás
háritásból támadás komolyan veszi a sémát nem vicel.
*g*nem fog menni kaelina........*kezd elveszni a gondolatokba*
-MEGcsinálom!!!!MEGKELL!!!!*üvölt nem hadja magát elveszni*
-Fejlödnöm kell!!!!!!*kardja ellöte maga a pillantása egybeesik a pengével elég ilyesztő majd kicsap a nem sok reitatsuja és elöveszi a meglepetést.

Meglepetésre készül hirelen eltünik ,és a srácót könyökel oldalba nyomja
a támadáshoz egy félreugrásból maga a kardja volt a támasz...................
majd ráront kardjával a megtántorodott srácra ugyanazzal a
lendülettel amivel könyökel oldalba nyomta nem tréfál harcol*
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue14000/50000Dojo Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeKedd Jún. 16, 2009 6:20 pm

*A férfinek megállni sincs igazán ideje, mivel Kaelina újra meg újra támad, ezeket védi. Láthatóan meglepte a lány azzal, hogy nem adta fel. A férfi inkább csak védekezik, nem szándékozik kárt okozni, bár ezt elég nehéz úgy elintéznie, hogy a 11. osztag tagja. Mikor oldalba könyökölknék, hirtelen eltűnik, mint nemsokkal ezelőtt, a lány mögött jelenik meg.* -Shunpo... Csodákra képes. *Mosolyog kissé keleltlenül, hiszen az előbb majdnem elkapták. Nem kéne beégnie Zaraki előtt, úgyhogy rákapcsol. Gyors lendülettel indul meg Kaelina felé, hogy kardját belemélyeszthesse a lány vállába.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina


Hozzászólások száma : 178
Regisztrált : 2009. Jun. 05.

Karakterlap
Reiatsu:
Dojo Left_bar_bleue250/50000Dojo Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Dojo Left_bar_bleue0/50000Dojo Empty_bar_bleue  (0/50000)

Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitimeKedd Jún. 16, 2009 6:33 pm

*megfordul beleáll a kard a válába felordit de ez
csak az adrenalintól túlpörgöt lányt csak felpörgeti.
Kezével megfogja a kard pengéjét fáj neki de probálja uralni a fájdalmat*
-Szép jó de nekem célom van!!!*vértző válában megfogva a srác kardját mivel fogja a kardot a
srácot ott tartja miközben lesujt rá félkézel nem kicsi kardjával eközben gopndolatok százai cikáznak a fejében,Jönek elő azok a sulyós szavak amiket életében már hallot

--------------------------------------------Add fel!!----------------------------------------------------
-------------Úgyse nyersz erősebb nálad!------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------HArcolj csitri harcolJ!!!-----------
-------------Ha leteszed fegyvered szánalomra se méltó senki vagy!!!!---------------------------
-------------------------------------------GYenge önelégült kis utcalány haltál volna meg!!!-------
---------Kislányom az élet egy örökös harc amiben te vagy az eszköz.......---------------------
-------------Utállak!-----------------------------------------------Nem volt még elég?--------------

-NEEEEEEEEM!!!!!*felkiáltásal rászorit a srác kardjára hogy ott tartsa,
és lesujt kardjával a srácra Félkézel.
A vála vérzik de anyira elborult az agya
hogy igyekszik nem tudomást venni a fájdalomról.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dojo   Dojo Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dojo
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Soul Society :: Tiszta lelkek városa :: 11. osztag-
Ugrás: