Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Karakura folyópart

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 3:02 pm

A férfiszemély kérdőre von,amiért nem neki akarom elárulni először a nevemet.Legszívesebben felvágnám az ereimet,itt és most.
-Ugye nem gondoltad komolyan,hogy tényleg elmondanám a nevem?Főleg egy shinigaminak!-erre a shinigami shunpo-t használva a kardjai mögött terem,mire összerezzenek,de csak a helyükre rakja őket.A shinigami felajánlja,hogy feladja magát Aizennek,mire én gúnyosan felvonom a szám sarkát,ami lehetne akár gúnyos mosoly is.
-Te tiszta bolond vagy!Hát,ha tényleg most akarsz meghalni,akkor elvihetlek hozzá.-nem gondoltam komolyan amit mondtam,hiszen senkinek az életét nem akarom veszélyeztetni!Amúgy nem is tudom ki lenne a meglepettebb,ha beállítanék egy shinigamival: Aizen,vagy Ulquiorra-sama.Bár,amiket én műveltem,azok után Ulquiorra-sama már biztosan szóba sem áll velem.Elszomorodok,és ismét lehajtom a fejem,immáron jobban bízva a két idegenben.Ha meg akartak volna ölni,már megtették volna...
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 7:24 pm

*A Shinigami fölajánlja, hogy mindent megmagyaráz annak az Aizennek vagy kinek akitől a kisasszony fél. A kisasszony nagy megnyugvásomra közli velem, hogy nem mondaná el neki a nevét. Arra gondolok ezzel kapcsolatban, hogy mégis jelentek neki valamit. A Shinigami felkér arra, hogy a maradék idejében edzek vele egy keveset. nem mondom érdekes ötletnek hangzik megküzdeni egy Shinigamival.
-Benne vagyok. Úgy is a legjobb ismerkedési módszer a harc. Bár ha még nem osztottak be egy osztagba se nem kell nagyon félnem. Kardal akarsz küzdeni vagy anélkül.-
*Akármit válaszol védekező állást veszek fel, de nem öltöm magamra a páncélomat.*
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue405/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue40/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 1:56 pm

- Akkor kisasszony, amint befejeztük azedzést mehetünk. - mondom az arrancarnak, utána meg a sráchoz fordulok - Természetessen karddal, hisz a kardjaim hozzám tartoznak, a lelkem része, így viszont nem hanyagolom őket.
Amint befejeztem mondandóm előhúzom bal oldalamon lógó kardomat, és bemutatom.
- Ő itt Lángoló Fegyverzet.
~ És szét rúgom a fejét! - teszi hozzá a kardom.
Mosolyt csalt arcomra a kardom mondandója, de nem ez a lényeg.
- Ha szeretnéd odaadom a másik kardomat. - mondom.
Pokoltűz nem szólalt meg, így tudtamraatta, hogy nincsen ellene, szóval nyugodtan várom mit mond. Mivel nem akartam, hoyg a lány unatkozzon megkérdezem:
- Neked nincsen kedved edzeni? -kérdezem.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 7:51 pm

Elképedek a shinigami válaszán.Ez most tényleg el akar menni Aizenhez?!Biztosan megunta az életét.Megunta az életét...megun...élet...öngyilkos. Gondolatok kezdenek kavarogni az agyamban,majd bevilan egy kép,amint egy lány fekszik a földön a saját vérétől ázottan.A kép olyan gyorsan eltűnik,amilyen gyorsan jött,így nem tudom kivenni a lány arcát.Talán volt egy húgom?Vagy a barátnőm volt?Fejembe belehasít a fájdalom,ezért inkább nem kutakodok az emlékek zavaros folyójában.A shinigami bemutatja az emberszabásúnak a kardjait,majd megkérdezi van-e kedvem nekem is beszállni?Ismét gúnyos mosoly-féleségre húzom a számat.
-Nem akarsz te velem edzeni.Az számodra nem lenne tanulságos,max azért,hogy lásd ilyen bénák is vannak a világon.Nem vagyok jó edzőtárs,sem harcos,sem küzdő,sem gyilkos.Ezt fogd fel.-ekkor jövök rá,hogy konkrétan kijelentettem,hogy semmilyen módon nem tudom magam megvédeni,így bármikor megölhetnek.Bár gyorsnak nagyon gyors vagyok,az csak úgy van,de a meneküléssel még nem öltek embert szerintem.Legjobb lenne,ha most szépen felszívódnék,miközben őket lefoglalja az edzés?Nem vennék észre,elvégre én egy senki vagyok,egyáltalán nem feltűnő,ha nem vagyok itt.Csak nyitok gyorsan egy Gargantát,amiben még kissé ügyetlen vagyok,és elhúzok innen.Azzal megmenteném mindkettőjük életét.
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 8:44 pm

A Shinigami bemutatja nekem a fegyvereit ráadásul az egyik még meg is szólal. Valami olyasmit magyaráz, hogy megéget, de nem ijedek meg. Helyette kíváncsiságot és némi elégtételt érzek a gyomromban. Vagy lehet, hogy az a szívem. A Shinigami fölajánlja nekem a másik kardját ami meg sem szólal. Egy mosoly fut végig az arcom és tenyeremet tagadóan mutatom fel.
-Nincs szükségem egy Shinigami segítségére. Különben is megígértem valakinek, megfizetek a tereitekért és most nálam van a kassza. Természetesen emberséges mércével mérve.- erre elkezdem ropogtatni a kezeimet. Az Aranva hölgyet is hívja a Shinigami, de ő nem hajlandó részt venni. A szavaiból azt vettem ki nem szívesen harcol. Annyit jelent számomra, hogy elege van a harcokból. Ez azonban nem jelenti azt, hogy nem tud csak nincs kedve hozzá.
-Na akkor most elkezdhetjük végre a harcot közlepénykém? Szépségem pihenjen ott nyugodtan és nézze meg milyen egy izé.-
Elsőre csak védekezni akarok ha megtámad és nem veszem elő a páncélomat tudni akarom mit tud. Ha esetleg a hölgy eltűnne egy ismeretlen fekete lyukban utána vetem magamat.
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 7:11 am

Karakura egy eldugott részén, ami nincs is annyire eldugva, találkozott három különleges ember. Ezek közül a egyik nyilvánvalóen egy lidérc, hisz lélekenergiája ezt megsúgja a többieknek. A második egy halálisten, aki még elég gyengécske és a reitatsuját sem rejti el. A harmadik viszont egy nagyon különleges egyén, akiről semmit nem hallani a világokban így rejtély, hogy mi is lehet valójában. Egy biztos....nem egy egyszerű ember. Az események zajlanak, egy kis baráti harcnak leszünk szem tanúi, de ez akár átmehet mészárlásba is. Furcsa mód pont a lidérc marad ki az aggresszióból, de lehet, hogy csak el van foglalva az Aizentól való félelmével. A lényeg, hogy most bármi történhet, akár a nagy Aizen figyelhet valamelyik bokorból, vagy fa mögül.

/Megkérek mindenkit, hogy tartsa ezt a sorrendet a következőkben a keveredés miatt: Shiyori, Ishiro, Ryuu és szerény személyem. Mivel utána Hueco Mondoba akartok menni, most szólok, hogy ott valamelyikőtök meghalhat, ha elég buta. Én nem fogok megsajnálni senkit, hogy csak most jött és már megis halt. Ez Hueco Mondo gyerekek! /
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 7:41 am

/Rendben van!Akkor most én jövök.Huhh,szép lenne már,ha a saját
fajtársaim nyírnának ki Hueko Mundoban!xD Hmm.(Deidara Very Happy) Mit is
írjak?Mit is?Majd valamit útközben összehozok!xD Gondolom srácok,még
szeretnétek kicsit bunyózni,úgyhogy addig még én is maradok.Smile /

A shinigami és az emberszabású harcolni készül.Az emberszabású megropogtatja a kezeit,és kijelenti,hogy valamit neki is meg kell bosszulnia.Majd kijelenti,hogy üljek le oda a fa tövébe,és nézzem a harcukat.Hát ehhez semmi kedvem sincs!Mi értelme van nézni,ahogy két ember (?) öli egymást,még ha csak játékból is?Nevetséges!Utálok harcolni,mert nem tudok,és nem szeretek gyilkolni.Olyan érzésem van,hogy egyszer már kipróbáltam,még valamikor nagyon régen,és nem igazán jött be.Behunyom a szemem,és egy felugró feliratot látok magam előtt: "Egy lány meggyilkolt 13 embert,köztük a családját!" Felpattan a szemem.Túl sok ez nekem.
-Köszönöm,nem élek vissza a lehetőséggel,hogy megtekintsek egy csodás harcot.Inkább elmegyek egyet sétálni ha nem baj.-biztos vagyok benne,hogy utánam jönnének,ezért még sóhajtok egyet,és hozzáteszem.-Visszajövök.Megígérem.-és ezzel konkrétan le is cövekeltem magam.Az a baj velem,hogy arrancar létemre túl becsületes vagyok (mármint a többiekhez képest),és ha én megígérek valamit,akkor az úgy is van.A mókás az egészben az,hogy Aizent végül is nem árultam el,mivel neki nem fogadtam hűséget,de még csak ígérni sem ígértem semmit.Elindulok felfedezni a várost.
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 10:32 am

/Így kicsit nehezebb a harc mivel nincs mire reagálnom de megoldom./
*Még mindig nem tudom mi az az aranca de a kisugárzása vagy talán a reitsu-ja nagyon hasonlít valami másra. Azonban ezt a gondolatot félrevetem ugyanis az a valami egy gonosz gyilkoló szörny aki csak a gyengéket támadja. Ez a lány viszont kedves és félénk akár egy őzike és nem utolsó sorban borzasztóan csinos. Mikor kijelenti, hogy nem nézi meg a harcot hanem inkább jár egyet elszomorított. Meg akartam mutatni neki mit is tudok valójában. Nem megyek utána mert azt mondta visszajön és valamiért bízok a szavában. Újra szembe fordulok a shinigamival és várom, hogy támadjon. Érzem, hogy riatsuja nem sokkal, de nagyobb az enyémnél ez némi bizakodásra ad okot.
A csapásai elől megpróbálok ellépni a szúrásai elől meg igyekszem elhajolni. Meg akarom tudni, mi a kardjainak a különleges képessége. Bizonyára nagyon érdekes lessz mert nem mindennapi látvány egy két kardal küzdő Shinigami. Mondjuk az én számomra ez a Shinigami sem volt egy mindenapi élmény hisz mondhatjuk ez az első találkozom.*

/Sajnos még nem szabtam meg mennyivel erősíti majd a páncélom a fizikai erőmet./
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 12:20 pm

* Miután a munkámban délelőttös voltam és a nap másik felét egy kis pihenéssel akartam volna tölteni, több reitatsu foszlány is megcsapta az érzékeimet. Az utóbbi időkben semmi érdekes nem történt így koncentrálhattam a képpeségeim csiszolására. A lélekenergiámat mára már szépen sikerült elrejtenem, szinte alig észrevehető, főleg ha a városban van egy erősebb és nagyobb. A kondimat is sikerült visszahoznom, így mondhatom, hogy felkészült vagyok. Miután ezek a reitatsuk keveredtek és én már nem bírtam ész érvekkel, elhatároztam, hogy megkeresem az illetőket. Végül a forrás a Karasu folyó partja volt. A levegőből néztem az eseményeket, rejtett lélekenergiával és a biztonság kedvéért még egy kendő is volt az arcom előtt, hogy ne ismerjenek fel. A szokásos megjelenésemet adtam. Fekete buggyos hosszúnadrág, fekete sportmelltartó kinézetű felsőrész, a fekete sportkesztyűm a kezemen amiből az ujjaim szabadon mozoghattak, természetesen a fekete kendő az arcom előtt és copfba fogott hosszú hajam, a rózsafüzért a nyakamban pedig már nem is említem. A zanpaktoum az oldalamon, a tőreim a vádlimra feltűzve és ugyancsak az oldalamon is. Ezekből sosem volt elég, mindig volt tartalékom. Mindent ellenőriztem indulás előtt, hisz felkészületlenül nem érhetek egy harc közepébe. Három személyt láttam a parton ebből az egyik egy shinigami a másik pedig egy arrancar. Egyik sem volt szerencsés választás. A harmadik valószínűleg ember, de volt benne valami különleges. Látta a másik kettőt így kellett, hogy legyen reitatsuja, nem is kevés. Ráadásul az ember akart harcolni a halálistennel. Felfoghatatlan volt számomra az egész, a lidércnő pedig kimaradt mindenből szinte. Bár láthatólag az embernek nagyon bejön. Most már kiváncsi voltam a fejleményekre, hogy mi sül ki ebből.*
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue405/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue40/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 2:06 pm

/3 zanpum van, nem pedig kettő XD/

- Hát akkor siessen vissza kisasszony! - mondom a lánynak, és most ismét a fiúhoz fordulok - Mielőtt kezdünk szeretném megtudni a nevedet, csak formalitásból.
Szeretem tudni, hogy kivel harcolok, és így most sem haynagoltam el megkérdezni. Miután válaszolt kérdésemre hátrébb shunpozok a sráctól, és előhúzom Pokoltüzet is, és így Lángoló Fegyverzettel együtt harcolok az ember ellen. Démonláng Sárkányt addig nem használom, míg nem derítem ki, hogy méltó-e rá a srác, vagy nem. Kezdésként egy X-et vágok a srác felé, mikor közelebb megyek hozzá, és igaz, hogy nem teljes erőől sújtok rá, de megpróbálo msebezni, mivel most csak tesztelem. Támadásom végén védekező állást veszek fel, és várok, hogy mit lép.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 5:32 pm

Elindulok az úton,valószínűleg a város felé.Kezemet lazán összefonom magam előtt.A kezemben valahogy olyan furcsa érzésem van,már azóta,hogy újjászülettem arrancarként.A ruhám nagyon hosszú,így még én se láttam.A tenyerem valahogy...érdekes!Bal kezemmel felhúzom a ruhám jobb ujját: semmi különös.Jobb kezemmel felhúzom a ruhám bal ujját: semmi kü...Ekkor megpillantom a tenyeremet,azaz a lábam előtt lévő talajt.Felemelem a kezem,és csodálkozva nézem: a tenyerem közepén van egy hatalmas lyuk,ami majdnem akkora,mint maga a tenyerem.Megijedek,és gyorsan visszahúzom a ruhám,mintha mi sem történt volna.5 perc séta elteltével megállok.Már régóta furcsa érzésem van.Mintha valaki figyelne.Érzem a késszúrás-szerű pillantást a hátamban.Megfordulok,de sehol senki.Az érzés nem szűnik,ezért bemenekülök egy elhagyatottnak tűnő házba.Az érzés,hogy figyelnek,megszűnik.Fellélegzek.Körülnézek a házban,és beljebb merészkedek.Gondolataimba temetkezek,és már azt se tudom merre járhatok.Ahhoz képest,hogy lakatlan,nagyon nagy ez a ház.Sötét van,de én mégis jól látok.Egy perc múlva megint iszonyatosan melegem lesz,és szédülni kezdek.A szoba,sőt,a nagy ház is kezd kicsinek,szűknek tűnni.Látom,hogy a falak,és a plafon közeledik hozzám,és a szoba fojtogatóan szűk lesz.Ezt nem hiszem el!Ennyire gyenge lennék?Félős,paranoiás,és Csend!!A ház nem mehet össze.Egyszerűen lehetetlen!Lerogyok egy falnak támaszkodva,és a kezembe temetem az arcom.Már megint ugyan az az érzés,mint Las Nochesben.Egy óriási kastély,és én mégis szűknek látom.Hihetetlen gyáva vagyok!Visszaemlékszek a Las Nochesben töltött időkre,és megborzongok.Habár,a kis paranoiám egész jól végződött,hiszen akkor ismertem meg Ulquiorra-samat.
"-Kelj fel."-csak ennyit mondott hidegen,de nekem mégis ez hangzott a legkedvesebb szónak egész Las Nochesben.Az a hang...És én rögtön utána feleseltem vele,és kijelentettem,hogy nem parancsolhat nekem,mivel senki csicskása nem vagyok.Az ő baja,hogy nem fogadott el fraccionjának.Miközben így gondolkozok,szépen álomba süllyedek.

/ne haragudjatok,más nem jutott eszembe!Sad sokan mondták már,hogy én olyan jól el tudok lenni magamban,nem is kell,hogy ők beleszóljanak Smile Hiyori úrnő: kérlek találj ki valamit,és mentsd meg ezt a veszett helyzetet!Smile lehetne esetleg ez a waizardok búvóhelye ahova most betévedtem!Very Happy valamit,csak ments meeeg!xD//
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 7:48 am

*A bountokat és így az én mesteremet a Shinigamik vadászták és megpróbálták megölni őket annak ellenére, hogy ők voltak felelősek a létrejöttükért. Úgy gondolom ez egy méltó bosszú lehet minden ellesett bount nevében. Megmutatom annak a Shinigaminak nem is olyan mindenható mint amilyennek hiszi magát.
A csapásai elől megpróbálok ellépni a szúrásai elől meg igyekszem elhajolni. Meg akarom tudni, mi a kardjainak a különleges képessége. Nem szándékozom felfedni előtte különleges páncélomat míg több információhoz nem juttok jelenlegi ellenfelemről.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 8:42 am

*A kettő bolond harca nem kötött le túlságosan, de az arrancar már annál inkább. Vajon mit kereshet itt? A levegőből követtem őt. Elég furcsán viselkedik arrancarhoz képest,így még jobban el kezdtem érdeklődni iránta. Amint bement az elhagyatott halász házba én követtem. Olyan egy perc után besurrantam és elképedve láttam, hogy a nő lerogyott a falnak és sír. Legalábbis azt hiszem, hogy sír. Előhúztam a zampaktoumat, a nő elé álltam és mielőtt észrevett volna, pont annyira rászegeztem a kardom hegyét, hogyha felnéz nevágjam meg.*
- Mit akar itt egy arrancar? - kérdeztem tőle érzelemmentes hangon. A reitatsumat még mindig elnyomva tartottam, nem akartam a tudomására adni, hogy mennyire gyenge vagyok.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue405/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue40/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 2:54 pm

/azt hiszem én jövök/
A fiú elég jó volt, ám most valami felkeltette érdeklődésemet. Egy shinigami lányt pillantottam meg a szemem sarkából, aki láthatólag nemrégen, még a mi közelünkből volt. Felé fordulok teljesen és, hogy a fiú is lássa, mit nézek, hát odamutatok, ám mikor eltűnik szemünk elől, én megpróbálom követni shunpoval. Egy kis ,,hajsza'' után végre megállt egy épületben, és nagy meglepetésemre az előbbi arrancár hölgy is vele volt. Mikor észreveszem, hogy felé fordítja kardját, én mögé lépek, és ugyanúgy felé fordítom a kardomat, mint ő a lányhoz.
- Kérlek tegyed le a zanpakutod! - mondom.
Nem engedem szabadjára a teljes reitsumat, mivel egyenlőre szerintem fölösleges. Hát ebben a pozícióban állok. Pokoltüzet a lány shinigami felé fordítom, míg Lángolófegyverzetet pedig csak készenlétben hagyom, míg Démonláng Sárkány cssk lóg a helyén a hátamon.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 6:46 pm

Gondolataim mindenfelé járnak,mikor egy hangot hallok meg közvetlen fölöttem.
- Mit akar itt egy arrancar?-megijedek.Ki lehet az?Felemelem a fejem,és ránézek az illetőre.Egy nőszemély az,az egyértelmű,de amint meglátom a ruháját és a kardját rögtön rájövök,hogy nem is ember,hanem shinigami.Óvatosan,de nagyon gyorsan felállok,és egy másik sarokba surranok.
-Én...én csak.Jöttem...nem tudom.-majd bátrabb leszek egy kicsit.-Na és mit keres itt mégegy shinigami?!Nem elég egy ebbe a kis városba?-hirtelen megérzem a korábbi shinigami reiatsuját is,közvetlen a nőszemély mögött.
- Kérlek tegyed le a zanpakutod! -ez remek...Most meg egy shinigami fog megmenteni!Ennél méllyebbre már nem is süllyedhetnék.
-Fölösleges beleavatkoznod,Abakura Ryuu.Megvagyok én nélküled is.-habár az utóbbi nem volt igaz,azért az is kicsúszott a számon.
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 8:28 pm

*A shinigamival épphogy elkezdtük a mókát mikor valami érdekes dolgot vesz észre az égen. Kezével ájt int nekem majd a felhők irányába vezeti a tekintetemet. Egy pillanat erejéig meglátok egy nőt aki a levegőben áll. Mintha csak egy üvegfalon pihentetné a lábait. Erről is halottam már a tanítómról és nagyon szívesen megtanulnám. Mikor az ismeretlen nő eltűnt a Shinigami a nyomában eredt méghozzá a sunpo segítségével. Úgy otthagyat mint eb a Szaharát. Fogalmam sem volt hova mehettek mert a lélekérzékeléshez nem nagyon értek. Az Aranca hölgyet is csak véletlenül találtam meg mert rám esett. Nem tehetek mást mint eszeveszett iramban rohanok abban az irányba amerre a shinigamik és a bájos Aranca hölgy eltűnt. Körülbelül két percig rohanok míg elérek egy hatalmas házig ami teljesen lakatlannak látszik. Egy furcsa bizsergést érzek a mellkasomban ezért elindulok befele körülnézni. Mikor beérek egy női shinigami a bájos arancarra fogja kardját míg vívó társam megpróbálja elrakatni vele.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 7:01 am

* Még mielőtt bármi történhetett volna feltűnt a harcoló SS-i halálisten. Igaz, hogy csak reméltem, hogy nem vesz majd észre és a harcra koncentrál, de azért legalább egy kicsit késhetett volna. De ez akkor csak egy remény volt. A remény pedig az, amit az ember hajtogat magának a jövőről. Nem ér semmit. Mikor udvariasan megkér, hogy rakjam el a kardomat, kicsit fellángol bennem a racionalizmus. Melyik shinigami bolond annyira, hogy megvédjen egy arrancart? Melyik idióta rakná el a fegyverét, ha a közelében ellenségek vannak? Melyik gyengeelméjű mondja ki egy idegen előtt a társa nevét? Csak egy pár fontos kérdés, de válaszokat valószínűleg nem fogok kapni. A vállam felett néztem a másik shinigamira, természetesen szúrós pillantással.*
- Tegyem le a kardom miközben te is rám fogod? - itt visszafordulok az arrancarhoz és csak egy kis mosolyt tudok ereszteni a butaságukon, de körülbelül egy pislogásnyi idő múlva már ugyanolyan érzelemmentes arcot vágok - Te meg kiejted a megmentőd nevét idegen előtt? Kezd érdekelni mi folyik itt.
*A probléma az egésszel csak az volt, hogy közben a harmadik személy is belépett az ajtón. A fő számomra akkoris az, hogy ez egy Soul Societyből jött shinigami. Kitugyja milyen okból érkezett és, hogy mit kereshet itt. Egy biztos....én oda vissza nem megyek. Csak a kivégzés várna rám ott.*
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue405/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue40/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 4:25 pm

- Hm. - mondom egyszerűen.
Nem nagyon akartam most bunyóba kezdeni, így próbálom megnyugtatni a lányt.
- Nem tudom, hogy ki vagy, és nem is érdekel! Az a lényeg, hogy hagyd békén az arrancart. Gyűlölöm a fajok különbség közötti vitákat. Shinigaminak is csak kényszerből álltam.
Remélve, hogy a lányt leköti szavaim az arrancarhoz shunpozok, és megragadva kijjebb shunpozok, hogy kihúzzam a csávából akarata ellenérel, persze ha sikerül. Remélhetőleg nem okozott gondot, így végre nyugalom lehet nagyjából.
- Na végre befejezhetnénk a bosszankodást, és végre nyugodtan beszélhetnénk kardok nélkül? - kérdezem, mire elteszem sajátjaimat.


A hozzászólást Abakura Ryuu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 01, 2012 12:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 6:54 pm

//Remélem én jövök,de ha nem,akkor is ez van és írok!Very Happy//

A nőszemély feltesz egy kérdést,amire igen egyszerű a válasz.
-Nem érdekel,hogy mi lesz ezzel a shinigamival,sem bármelyik másikkal.Nem tekintek rá úgy,mint a megmentőmre,elvégre a halál túl kegyes dolog hozzám,amitől ez a shinigami "megmentett".-majd a shinigami shunpozik,megragad,és "kimenekít" a pácból.Azonnal lerázom magamról,és egy lépést hátrálok,így egyik shinigami sincs benne a privát szférámban.De a legrosszabb,hogy HOZZÁMÉRT egy shinigami!Legszívesebben elmentem volna vízbe fojtani magam,de túl feszült volt a helyzet.
- Na végre befejezhetnénk a bosszankodást, és végre nyugodtan beszélhetnénk kardok nélkül? -kérdezi a shinigami.Én csak vállat vonok.
-Felőlem.-ekkor jut eszembe,hogy én még nem is láttam a kardomat,és hirtelen kíváncsi leszek rá.Nem veszem elő,hiszem még valamiféle támadásnak vehetnék.-Szóval,meddig fog folytatódni a teadélután?Nekem még lenne egy kis dolgom,ugyanis Aiz...-elharapom a "vezetőm" nevét,mivel nem igazán szeretem kiejteni a számon Aizen Sosuke nevét.-Lenne egy kis dolgom.-persze,hiszen még nem találtam meg "A lidérc gyilkos"-t.Bár lehet,hogy hármuk közül az egyik az.De vajon melyik?A fura ember: Senki Sem; a shinigami: Abakura Ryuu;vagy a nőszemély shinigami: Akadékoskodó Ellenség?Vajon kit kell elvinnem Aizenhez,mivel én biztos nem fogom egyiket sem megölni.Bár az sem biztos,hogy elhurcolni el tudnám-e egyiket is.Jelen pillanatban átkozom,és meg tudnám ölni Aizent,amiért ÉN kaptam EZT a feladatot.Miért nem tudta rábízni az egyik espadajára?!Vagy Ulquiorrára,és akkor mehettem volna én is vele.Kár ezen már rágódni!Egy biztos pontom van: ha nem teljesítem a feladatot,biztos hogy holtan végzem.Az még hagyján,de egy shinigami,Aizen Sosuke kezei által...
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 9:13 pm

*Épphogy utolérem őket egy pillanat alatt a Shinigami elkapja az Aranca hölgyet és egy shunpoval el is tűntek. Így már egy szobában vagyok egy ismeretlen Shinigami hölggyel. Nem akarom, hogy kövesse őket ezért megpróbálok beszélni hozzá*
-Üdvözletem Shinigami asszonyom. Miért fogott fegyvert arra a szerencsétlen kislányra?-
*Ennél a kérdésnél hirtelen eszembe jut valami és a hangomat kissé bizalmasabbra veszem a tenyeremet meg a szám mellé rakom. Úgy teszek mintha attól félnék valaki le akar minket hallgatni*
-Meg tudná mondani kik azok az Arancarnok? Ismerem a Shinigamikat, bountokat és a hollowokat, de róluk soha életemben nem halottam.-
*Jól tudom gyorsabb vagyok egy átlag embernél, de ezeknek a sumpojukkal nem vehetem fel a versenyt.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 1:28 pm

*Könnyedén megállíthattam volna az eseményeket, de valahogy nem érdekelt ki ment meg kit. Viszont az arrancar szavaira felfigyeltem...nem mondta ki Aizen nevét? Talán nem szereti azt az áruló shinigamit? Gondoltam ez még ráér. Először a helyére raktam a zanpaktoumat, de az egyik tőrömet oldalt killjebb húztam a tartójából a biztonság kedvéért.*
-Tudod nem mindennapi egy arrancar az élők világában szóval tartozol egy kis magyarázattal - címzem az említett személynek a mondandómat. Már most megtudtam határozni, hogy ez a lány csökönyös, lázadó és csak a saját feje után megy. A legrosszabb fajta, akit ismerni lehet. Az ember sugdolózása az ami a legjobban hidegen hagy, de mégis inkább felvilágosítom a helyzetről.
-Az a szerencsétlen kislány valószínűleg már több száz vagy ezer lelket megevett. Ha tudni akarod mik azok kérdezd inkább őt! - mutattam az arrancarra vádlóan. Mégis csak gyűlöltem ezeket a lényeket, ahogy magamat is, hisz ők is segítettek megölni anno Raint, akit szerettem. Mást nem tudtam tenni, megmenteni nem lehetett.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue405/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue40/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 9:29 am

Nos a nyugodt beszéd nem éppen úgy sikerült, ahogyan akartam. A lányok vitájából inkább kiszállok, és a sráchoz megyek. Elmagyarázom neki a helyzetet.
- Nos az Arrancar is egy Hollow. Na de kezdjük az elején. Először is vannak az egyszerű Holllow-k. Ezekből van a legtöbb, és ők a leggyengébbek. Az utánuk lévő csoport az óriás Holow, ami több Hollow egyesülése. Ezek általában nagyobbak és erősebbek, mint az egyszerű Hollow. Ezek után a Menosok következnek, aminek 3 alcsoportja van. A leggyengébbek a Gillianok, ami több ezer Hollow egybeolvadva. Általában ugyanúgy néznek ki, és több emelet magasak, és igen buták. A legtöbbnek nincsen személyisége, ám ha akad egy, akkor az az egy felfalja társait, és így továbbfejlődik Adjuchas-sa. Ezek már okosabbak a Gillianoknál, és már hasonlítanak az emberekre valamennyire. Félúton vannak kinézetre ember és lidérc között. ők folyamatosan falják egymást, mert ha nem teszik visszafejlődnek Gillianná, ám ha elég energiát gyűjtenek átfejlődnek Vasto Lorde-á. A Vasto Lorde a legerősebb Hollow, ám belőlük van a legkevesebb. Kinézetük emberi, és törött maszk is látható rajtuk. Az Arrancárok aOlyan Hollow amelyik részben vagy egészében eltávolította a maszkját. Azáltal, hogy eltávolítja a maszkot, vagy annak egy részét, jelentős erőnövekedést ér el. Fajtájától és szintjétől függően a Hollow bizonyos mértékig emberi alakot vesz fel. Ha a létrejött arrancar elég erős, akkor erejét (és egyben igazi formáját) lezárja egy Zanpakutó alakjában. Legnagyobb eséllyel a Vasto Lordok válnak emberivé. Érdekes, hogy a testükön lévő lyuk helyzete és mérete egyedenként megváltozik. Az Arrancarok négy csoportra, vagy inkább "testületre" oszthatóak: Números, Espada, Tres Cifras és Exequias. Números: Általában Gillian-szintű Arrancar-okból áll, testük valamelyik részén egy kétjegyű számot viselnek, 11-től 99-ig, születésük (Arrancar-á válásuk) sorrendje szerint. A Números-ok közül kerülnek ki az Espada-k Farcción-jai, egyfajta alárendeltjeik. Egyes Espada-knak egy egész hadserege van, másoknak csak egy. Espada: Ők a legerősebb Hollow-ok, a Hueco Mundo urai. Testük valamelyik részén egy számot viselnek, 0-tól 9-ig, erejük nagysága szerint. Ők vezetik a Números-okat, és úgy tűnik, minden Espada alá meghatározott számú Números tartozik.Szabály, hogy az Espada tagja nem használhatják speciális cero-ikat, illetve az első 4 Espada nem oldhatja fel erejét, Las Noches-en belül. Mindezek mellett az Espadak a halál egy egy aspektusának a megtestesítői. Az Espada korábbi, természetes úton létrejött tagjai alkotják a:
Tres Cifras-t: Miután Aizen Sousuke uralma alá vonta a Hueco Mundo-t, a Hougyoku segítségével saját Arrancar-okat alkotott. Azokat, akik korábban Espada-k voltak, megfosztották hatalmuktól, és egy háromjegyű számot kénytelenek viselni. Innen a testület elnevezése: Tres Cifras. Magukat a tagokat a "Privaron Espada", vagyis "Megfosztott Espada" névvel illetik. Jóval erősebbek a Números-oknál…Exequias: A "kivégzőosztag". A kémek és a lázadók megsemmisítése a feladata. "Legismertebb" tagja maga az Exequias vezére.
- fejezem be.
A sok beszédtől igen kifáradtam, így kissé lihegve nézek körül, hátha van valahol innivaló. A dolgokban nem voltam biztos, mivel ezt az akadémián tanultam, és reménykedtem benne, hogy nem tévedtem. De most a legfontosabb az innivaló, ám nem találtam, így viszont visszafordulok a fiúhoz.
- Van kérdésed.... Öhm... Mi a neved? - kérdezem.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue245/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 5:39 pm

//Huhh,mennyit "pofázol"!xD Erre most mit lépjek?o.o//

A nőszemély shinigami nagyon nem bízik bennem...De az érzés kölcsönös!Még az emberfajzatban és a shinigamiban úgy ahogy "megbízok",de ebben a nőszemélyben...Hmm.Azért Aizen felett van,elvégre Hueko Mundo "ura" a legutolsó személy akiben valaha is megbíznék.

-Tudod nem mindennapi egy arrancar az élők világában szóval tartozol egy kis magyarázattal!-legszívesebben felnevetnék,ha emlékeznék rá,hogy kéne,de nem teszem.
-Mégis miért tartoznék bármiféle magyarázattal egy shinigaminak?!Amit tudhatsz,az az,hogy küldetésen vagyok,és ha nem teljesítem akkor Ai...-ismét elharaptam Aizen nevét.Egyszerűen undorodom attól,hogy a számra vegyem a nevét!Azzal bemocskolna.-...akkor büntetést kapok,amit őszintén szólva nem szeretnék. -majd a nőszemély nekem szegez egy "vádat",ami nagyon nem tetszik.
-Az a szerencsétlen kislány valószínűleg már több száz vagy ezer lelket megevett. Ha tudni akarod mik azok kérdezd inkább őt!-erre a fogaimat csikorgatom,és legszívesebben nekiugranék,de nem teszem,habár lélekenergiám egy kicsit talán agresszívabb lett.Kezeim viszketnek,remegnek,és eddigi életemben először most érzem azt,hogy meg tudnék ütni...sőt,még talán ölni is valakit.Valahogy mégis sikerül kissé lecsillapítanom magamat,de ha az a nőszemély még egyszer beszól,én esküszöm letépem a fejét!Mellesleg amúgy fogalmam sincs,hogy mennyi lelket ettem meg,vagy hogy ettem-e egyáltalán.Nem tudom...Majd a shinigami férfi kezd egy nagyon hosszú monológba az arrancarokról.Csodálkozva hallgatom,elvégre sok olyan információt is tartalmaz,amiről még én se tudtam.Mikor befejezi látszik rajta,hogy kifáradt.Ő sem tűnik annak a beszédes típusnak.Mikor ismét Senki Sem-hez fordul,én megpróbálok "láthatatlanná válni",(tehát összehúzni magam)és úgy kiosonni a házból.Túl sokan vagyunk kis helyen,és ez így nekem nagyon nem jó...Forog velem a világ,és testem minden porcikája üvölti: "El a tömegből!EL!LEVEGŐŐŐT!" Óvatosan kitántorgok a teremből,és nekidőlök az ajtófélfának.Próbálok lebegőhöz jutni.Hagyom,hagy beszélgessenek azok ott bent hárman.Addig én összeszedem magam.
Vissza az elejére Go down
Kurosaki Ishiro

Kurosaki Ishiro


Hozzászólások száma : 39
Regisztrált : 2012. Sep. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue270/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (270/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue15/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 8:35 pm

*Az ismeretlen Shinigami valami olyasmit mond, hogy az Arancar lány több ezer lelket elfogyaszthatott. Nem értem kristály tisztán úgy beszél róla mintha egy Hollow lenne. Ezután a férfi veszi kezébe a beszéd fonalát és egy kisebb előadást tart nekem arról mik is azok az Arancarnok. Elképedve hallgatom végig a történetet miszerint az Arancarnok nem mások mint Hollowok. Más az alakjuk sokkal erősebbek és van saját zanpakutouk, de ennek ellenére ők Hollowok. Hirtelen újra érzem azt a fájdalmat amit édesanyám halálakor éreztem és mikor rájöttem egy átkozott szörnyeteg tehet arról, hogy már nincs mellettem. Tíz méteres hullámokban özönlöttek felém az érzelmek. Gyűlölök minden Hollowot amiért megölték az anyámat és a Shinigamikat sem kedvelem a mesterem miatt bár már kétszer megmentették az életemet. Ryuu mondókája végén nem nagyon érdekel a kérdése csak az jár a fejemben, hogy most barátkoztam össze a leggyűlöltebb ellenségemmel. Minden egyes izomszövet pattanásig meg van feszülve a testembe ennek ellenére lassan az Arancar mellé sétálok és egy rövid mondatot odaszólok neki búcsúzásként mielőtt tovább állnék.*
-Tudod nagyon megkedveltek és rég voltam ilyen boldog mint most melletted, de nem bocsátok meg nektek azért amit az anyámmal műveltetek. Reménykedj, hogy többet ne találkozzunk.-
Azzal szélsebesen elrohanok minden erőmet beleadva egy elhagyatott parkolóig. Ott a hozzám legközelebb álló kocsi motorházához lépek és minden erőmmel püfölni kezdem annak tetejét. A csapásokban minden reatsumat beleadom, de a páncélt nem használom.
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Karakura folyópart - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Karakura folyópart - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 2:33 pm

* Az arrancar megint habozik a vezetője nevét kiejteni. Ez már több, mint gyanús nekem, arról nem is beszélve, hogy megint elmegy a többiektől.Az ember is elég furcsán reagál arra a tényre, hogy a nő egy hollow, bár azthittem ezt tisztán világos neki. A shinigami elmagyarázza a tényeket, jó hosszan. Talán a részletekre senki sem volt kiváncsi. Miután az emebr a lidérc után megy majd látom elrohanni az ajtóból, odamegyek a hollowhoz most már egy fokkal barátságosabban.*
- Mi a bajod Aizennel? Nem ő az urad? - fűzöm kérdésemet újra csak hozzá a másik halálistennel nem törődvén. Csak remélem, hogy a lány már nem futik el valamerre. Egy másik arrancarral is elég jól kijöttem vérengzés nélkül. Jobb szeretném magam mellett tudni, mint az ellenségemnek. A távolságot persze megtartottam. Jó két métert hagytam köztünk inkább, hogy legyen időm reagálni az esetleges támadásokra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakura folyópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura folyópart   Karakura folyópart - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakura folyópart
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: