Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Abukara Akihiko vs Akemura Senshi

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Grimmjow Jaegerjaquez

Grimmjow Jaegerjaquez


Hozzászólások száma : 16
Kor : 30
Tartózkodási hely : Huceo Moundo
Regisztrált : 2011. Sep. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue5000/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue5/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (5/50000)

Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty
TémanyitásTárgy: Abukara Akihiko vs Akemura Senshi   Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Icon_minitimePént. Nov. 18, 2011 7:48 pm

*Déli napsütés járja át Karakura belvárosát. Habár az utcák zsúfolásig telnek emberrel, a mi távlatunkból mégis nyugodtnak tűnik. A házak tetejéről figyeljük az eseményeket, melyek messze az égbe magasodnak. Az emeletes épületek között keskeny sikátorok húzódnak, valamint egy-két nagyobb utca. Ebből a távlatból, az utcák ugyan nyugodtnak tűnnek, ám két igencsak zaklatott figura áll két egymáshoz közel álló háztetőn. Mind a kettejük kezében kard,, és dühödten néznek egymásra. Habár a lányka kissé vidámnak tűnik, most rajta is kiüt az idegesség. Shinigamik és Arrancar-ok csatájában, ez elkerülhetetlen. Szerencsére ilyen magasságból a lentiek sem érezhetik a szikrázó Reiatsut. Akemura Senshi maszkján megcsillan a napsütés, míg Abukara Akihiko-nak a szemében gyúl a csata élvezetének lángja. Vajon ki fog kikerülni győztesként? a Shinigami vagy az Arrancar. *
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue3350/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue10/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (10/50000)

Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abukara Akihiko vs Akemura Senshi   Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Icon_minitimePént. Nov. 18, 2011 7:57 pm

* Mint bármely más nap, úgy ez is csodálatosan indul Senshi számára, legalábbis indulna, ha nem egy háztömb tetején nézne farkasszemet egy számára idegen, de annál inkább fenyegető személlyel. Az illető nem más, mint egy feleltén fura kinézetű lidérc, vagyis mondhatnám hollownak.*
- Hé te ott! * Ordít fel kérdően a maszk mögül.*
- Hogy hívnak te lány? * Teszi fel a kérdést kérdően, bár a válasz nem izgatja, de a képességei annál inkább, mivel még maga se tudja, hogy kivel is áll szemben, így hát türelemmel vár, és eközben kardját szorongatja a jobb kezében. Lelkiekben felkészült a harcokra, bár nem sejti ellenfele lépéseit, de megpróbál minél jobban odafigyelni, és ha támadás érkezne, akkor azt a lehető légyszerűbben próbálná kivédeni, ami nem másként nyilvánulna meg, mint egy egyszerű shunpó formájában.*
Vissza az elejére Go down
Abukara Akihiko

Abukara Akihiko


Hozzászólások száma : 6
Regisztrált : 2011. Nov. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue158/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (158/50000)
Démonmágia:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue0/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (0/50000)

Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abukara Akihiko vs Akemura Senshi   Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Icon_minitimePént. Nov. 18, 2011 10:55 pm

* A napocska szépecskén sütöget az égen Karakura fölött. Így hát nem meglepő hogy pár órával ezelőtt az a hiper-szuper ötletem támadt, hogy átruccanok ide, hogy napozzak egy kicsikét ugyanis olyan, de olyan fehér a bőröcském akár egy kifejlett hóemberé. Ám sajnálatos módon szembesülnöm kell azzal a ténnyel, hogy… hogy már éppenséggel javában ősz van, sőt már majdnem tél is így olyan hideg van – még ha a napocska süt is – hogy csillogó villogó jégcsapocskák kezdtek el nőni a nózimon… Neeeeeem is igaz. Hehehe. Na, de, hogy a lényegre térjek ezzel az egésszel arra akartam kijukadni hogy most itt állok egy óriási ház tetején, és ha éppen nem egy farsangról szökött bácsival néznék, farkas szemet biztos azt játszanám, hogy én vagyok az óriás, de sajna ezt most nem lehet. A bácsinak nagy a reiatsuja érzem én azt, így egy kicsit tartok is tőle ám ez nem veszi el kedvem a hirtelen jött harci hévtől vagy micsodától.*
- Én Abukara Akihiko vagyok, arrancar… izé… a… ki… kilencvenedik, igen a kilencvenedik.* na, ugye csak tudom én ezt. Persze miért ne tudnám hisz okos nagykislány vagyok én.*
- És te ki vagy bácsi… és ami még fontosabb… őőő… nem nincs is fontosabb.* zárom le végül a mondandómat majd várok egy kicsit és kezecskéim egyikét a kardomra teszem, mivel a bácsi is ezt teszi. Tudom én, ám hogy ez a bácsi egy shinigami még akkor is, ha egy maszkot visel.*~ De mit is ácsorgok én itt? ~ * kérdem magamtól hisz itt egy halálisten és én még az előbb harcolni akartam vele. Nem is csigabigázok többet inkább a bácsi jobb oldalához sonidozom és miközben kihúzom, a kardomat a helyéről megpróbálom megvágni vele. Nagyon remélem, hogy sikerül is.*
Vissza az elejére Go down
Grimmjow Jaegerjaquez

Grimmjow Jaegerjaquez


Hozzászólások száma : 16
Kor : 30
Tartózkodási hely : Huceo Moundo
Regisztrált : 2011. Sep. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue5000/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue5/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (5/50000)

Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abukara Akihiko vs Akemura Senshi   Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 5:42 pm

* Mind a ketten kicsit furcsán néznek egymása, és tudni akarják ki is a másik,amit a lány gyorsan el is árul,majd támadásba lendül. Ám a támadás nem éri el a megfigyelésre összpontosító ellenfelét, aki arrébb vetődik a hirtelen jött csapás elől. Immáron egyetlen ház tetején ácsorognak, s a csata kezd kibontakozni itt Karakurában. Vajon az ellenfél mit lép a támadásra?*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue3350/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue10/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (10/50000)

Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abukara Akihiko vs Akemura Senshi   Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 6:35 pm

*Akemurát nem lepi meg a heves természet, hiszen mondhatni egy lidérctől pont ezt várta, így hát könnyű szerrel vetődik arrébb, bár nem szívleli az ugrándozást, ezért inkább a shunpót választotta volna, de úgy látszik nem volt elég ideje arra, ami az ellenfél gyorsaságára is utal.
Miután kényelmesen felkel és lesöpri magát, rögtön ellenfele kérdésére fókuszál.*
- Hívj csak névtelennek! * Ordítja oda nagy boldogan. Maszkja mögött eközben gúnyos mosolyt vet, majd egy egyszerű haditervvel elődrukkolva már támadásba is lendül. Mivel ellenfele reiatsuja igen kicsi, ezért ha elereszti magát, akkor valószínűleg ez valamennyivel legyengíti ellenfele reakcióképességét. Ha ez igaz, akkor a terv a következő.

Senshi megpróbál bármi áron az ellenfele mögé kerülni, lehetőleg villámlépéssel, és ha lehet, akkor a kardját a nyaka elé próbálja helyezni, de nem a támadás a célja, hanem az, hogy közvetlen közelről eleressze a reiatsuját, és úgymond szórakozzon az ellenfelével. Ha ez sikerül, és ha marad annyi ideje, akkor megpróbál egy kicsit közelebb kerülni, hogy a fülébe súgja a következőket.*
- Szeretsz játszani? * Tenné fel a kérdést. A halálisten megpróbál eközben főként csak egy pontra koncentrálni, ami nem más, mint az ellenfél jobb keze, illetve a lábai. Ha esetleg támadna, akkor elengedné a kardját, és megpróbálna hátradőlni, amennyire a ruhája engedi, majd jobbra dőlve megpróbálná elkapni a zuhanó kardját, és azzal megpróbálna egy sebet vágni a két lába közül az egyiken, ezek után egy shunpóval távolabb kerülne, ha viszont ez nem jön össze, akkor nem dől hátra, hanem csak egy egyszerű shunpóval próbálna meg messzebb kerülni, lehetőleg egy másik háztömbre, és megpróbálna felkészülni egy újabb támadásra.

Ha viszont a támadása sikeres lenne, akkor kardjába reiatsut engedne, hogy annak az alap képessége érvényesüljön.*

/ Ha sikeres, akkor A halálisten 20 reiatsu energiát engedne a kardjába./
Vissza az elejére Go down
Abukara Akihiko

Abukara Akihiko


Hozzászólások száma : 6
Regisztrált : 2011. Nov. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue158/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (158/50000)
Démonmágia:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue0/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (0/50000)

Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abukara Akihiko vs Akemura Senshi   Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Icon_minitimeHétf. Nov. 21, 2011 4:31 pm

* Nyuu~ ne már!!! De miért nem találtam el? Pedig olyan gyors voltam amilyen csak tudtam. Na, mindegy, majd a következő betalál.*
- Hah… Az meg milyen név? Sosem hallottam még ilyet. Biztos, hogy így hívnak bácsííí? * Vigyorgok ellenfelemre. Közben persze nem feledkezem el, hogy éppen harcolok, ezért a bácsiról le nem veszem a szemem és várom a lépését.
Nem is kell, sokat várnom a maszkos máris csinál valamit. Reiatsut enged, ki azt hiszem, amit meg is érzek. Mintha kicsit nehezebben mozognék.

Én ugyan megpróbálnék majd sonidoval kitérni a bácsi elől és ˝fogócskázni˝ kezdenék vele. Ha viszont elkap, akkor a fülembe suttogott szavakra a következőt felelem.*
- Ííígen… * Majd sonidoval megpróbálnék kiszökni a bácsi kezei közül aztán a háta mögé kerülni. Ha ez sikerül, akkor üres bal kezem mutatóujjával megbököm a hátát és azt felelem.*
- Mitsuketa! Te vagy a fogó! * Majd a bácsi elé sonidóznák.* - Na, gyere, kapj el! * Kiáltanák oda neki még utoljára és várnám, hogy utánam ered-e.*

/Mitsuketa: Megvagy/

Vissza az elejére Go down
Grimmjow Jaegerjaquez

Grimmjow Jaegerjaquez


Hozzászólások száma : 16
Kor : 30
Tartózkodási hely : Huceo Moundo
Regisztrált : 2011. Sep. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue5000/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue5/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (5/50000)

Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abukara Akihiko vs Akemura Senshi   Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 10:40 pm

A két küzdőfél hamar "összemelegszik" és egymás nevét gyorsan megtudva, olyannyira megörülnek egymásnak, hogy rögtön elszabadulnak az érzelmek. Meg reiatsu. Talán inkább csak az utóbbi. Akemura ugyanis elszabadítja nem is oly csekély reiatsuját, majd egy gyors shunpo, és az ellenfele mögé kerül. Elhangzanak az odasúgott szavak, majd a lány válasza is érkezik.

- Szeretsz játszani?
- Ííígen...

És ezzel már indul is a Sonido egyenest az ellenfél háta mögé. Ám Akihiko sem számolt valamivel. Mégpedig azzal, hogy ellenfelének hozzá képest igen komoly a reiatsu készlete. Így a sonidoval egybekötve a lány gyakorlatilag maga alatt vágja a fát. És a fa hamar eldől. Akár a lányka. Hiába a gyors és ügyes mozgás, és a kedves hozzáállás,sajnos ellenfele jóval nagyobb lélek energiával rendelkezik. Még annyi ideje marad a lánynak, mielőtt kidől, hogy elvégezze megkezdett modzulatát. Bár bágyadtan.

- Mitsuketa! Te vagy a fogó! Na, gyere...kapj...el.

Nyögi végül, majd azonnal dőlésnek indul. Ám sajnos a ház szélén teszi mindezt, így a kedves kismadár hamar zuhanásnak indul. Pedig olyan jól indult a napja a kilencvenedik arrancar-nak. Mégis egy ilyen gyors csata most úgy tűnik az életébe kerül....ne.
Bizony, hiszen zuhantában hamar garganta nyílik a lány alatt, ami egyenesen Hueco Moundo sivatagába teleportálja a lánykát. A maszkos örülhet, hisz újabb arrancar ellen győzedelmeskedett, még ha ilyen gyors csatában is. A győzelem ma az övé.


// Nos akkor az értékelés. Hát már mikor elkezdtétek is látszott hogy eléggé unfair meccs lesz ez, de mivel mindketten beleegyeztetek ezért úgy döntöttem ez ne álljon az utatokba. Sajnos a csata a vártnál is rosszabbul alakult. Éppen ezért is hagytam ki hosszú időt a válaszig. Megizzasztott a döntés, hiszen egy újonccal nem akartam ilyen csúnyán végezni, de tekintve, hogy reiatsu-ban közel ötszáz pontos hátránnyal küzdött sajnos nem tehettem mást. Ennek ellenére érdekesen indult a harc. S bármilyen érdekes is, jutalmat (mint pl.: reiatsu) nem adok. A döntésem oka csupán annyi, hogy ezek a harcok teljesen kívül esnek a játékon. Nem a részei a szerepjátéknak, valamint nem látom jó ötletnek, hogy a karaktereket ilyen úton lehessen tápolni, hiszen akkor mindenki ide járna istenkaraktereket gyártani. Ilyen tisztességtelen előnyt pedig mesélőként nem tartok okos döntésnek.//
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue3350/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Left_bar_bleue10/50000Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty_bar_bleue  (10/50000)

Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abukara Akihiko vs Akemura Senshi   Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2011 6:24 pm

//Köszönjük szépen Grimjow a szívességet, és az érvelésed jogos, ezért örömmel fogadom el.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abukara Akihiko vs Akemura Senshi   Abukara Akihiko vs Akemura Senshi Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abukara Akihiko vs Akemura Senshi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Akemura Senshi vs. Hanashita Onitsura
» Abakura Ryuu vs. Samiel Shiyori vs. Kurosaki Ishiro vs. Akemura Senshi
» Akemura Senshi
» Akemura Senshi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Általános :: Szabad harcok-
Ugrás: