Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kariya Naomi

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kariya Naomi

Kariya Naomi


Hozzászólások száma : 5
Kor : 25
Regisztrált : 2012. Sep. 02.

Kariya Naomi Empty
TémanyitásTárgy: Kariya Naomi   Kariya Naomi Icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 7:33 pm

Név: Kariya Naomi
Kinézet: (lehet hogy kicsit el fog térni a képtől) barna hosszú haj,kék szem,130 centi és 25 kiló(ruháját nem részletezném)a jobb kezére egy nyaklánc van tekerve,aminek a végén egy kereszt alakú félig fekete,félig ezüst medál van.
Kor: 14
Szül.idő: 1967.szeptember 30.
Nem: lány
Tul.: általában komoly és komor,ha ő mosolyog,akkor az vagy gúnyos,vagy gonosz,vagy készül valamire.
Báb: (ez még nem teljesen kerek,de majd még dolgozom rajta) Név: Kuroshiro (Kürosiró) (Fekete-fehér)
Hívó szava: Mutasd magad,Kuroshiro!
Alakja: két farkas.Egy fekete,és egy fehér
Kariya Naomi Dark_Wolf_commission_by_Angela_T
Kariya Naomi Feher9

Ők Démoni Fekete,és Angyali Fehér.Egyszerre mindketten képesek előjönni,de ahhoz több reiatsu kell.Naomi a kersztes nyakláncával képes őket megidézni,és parancsolni nekik.Ha a nyaklánc nincs,a farkasok is megvesznek.Az "amulett" Teliholdkor készült fekete és fehér mágiával,ezért mikor a Hold növekszik,a farkasok (és Naomi) ereje is nő,és Holdtöltekor a legerősebbek.Mikor a Hold fogyatkozni kezd, gyengülnek,és végül Újholdnál Naomi nem tudja őket előidézni,mert erejük eltűnik arra az egy napra. Démoni fekete (röviden Fekete) képes karddá változni,aminek a markolata és a pengéje is fekete,ami olyan mint egy shinigami kardja.
Parancsszó: Démoni Kard!
A kardot csak Naomi tudja használni. Angyali fehér pedig pajzs formát képes felvenni.Ez egy sima fehér pajzs,ami képes eltakarni Naomi egészét.
Parancsszó: Angyali Pajzs!
Alapok: Alapból Fekete a kard,és Fehér a pajzs.(tehát támadás+védés.olyan mint az egyik bounté,asszem Yoshi-nak hívják.) Ha Naomi Feketét hívja először,akkor fekete lesz a szeme is.Ha Fehért,akkor fehér lesz a szeme,és ha egyszerre mindkét farkas kint van,akkor a bal szeme fekete,a jobb pedig fehér. Fekete képes osztódni,így több ellenféllel is tud harcolni,csak akkor a reiatsujuk is osztódik. Feketének mérge van.Ha megharap,vagy megkarmol,akkor a méreg lassan elkezd terjedni a szervezetben,és minden egyes percben (körben) gyengít egy kicsit.(én valahogy úgy gondoltam,hogy ha megharap,akkor körönként -5reiatsu,ha megkarmol,akkor -1reiatsu.Ha mindkettő,akkor -6reiatsu ugyebár.)Ha Fekete megharap,arra csak egy ellenszer van:
Fehér nyála.Ha végignyalja a sebet,akkor a méreg felszívódik,és a seb beforr.Egyébként bármilyen sérülést meg tud gyógyítani.Fekete és Fehér nem csak a nevükben,hanem alakjukban,tulajdonságaikban és erejükben is teljesen különböznek.Valamint Fekete hím,Fehér pedig nőstény.
(szerintem a bábról ennyi,ha még valami eszembe jut,akkor leírom.Bocsi,hogy ilyen össze-vissza idáig és zavaros,de így jutottak eszembe a gondolatok! Smile)
Történet: Kariya Naomi, Karakura városban született a Földön.Egy bátyja,és egy húga volt.Kiderült,hogy Naomi és a bátyja,Jin,nem teljesen emberek,hanem különleges képességekkel vannak megáldva: egy bizonyos idő után nem öregednek,lelkeket esznek,és van egy bábjuk,akit bármikor előhívhatnak,hogy védelmezze meg őket.Jin 20 évesen,Naomi,aki szimplán 2 évvel volt fiatalabb bátyjánál,pedig 14 évesen ragadt meg jelenlegi állapotában.Húgukat nem érte el ez a "betegség",ezért ő élte tovább megszokott kis életét,családot alapított,férje lett és gyerekei.Jin és Naomi meg bujdosni,vándorolni kezdett,és bosszújuk járt a fejükben azok ellen,akik ilyenné tették őket.

/írás alatt,erősen!xD/
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Kariya Naomi Left_bar_bleue14000/50000Kariya Naomi Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Kariya Naomi Left_bar_bleue0/50000Kariya Naomi Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kariya Naomi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kariya Naomi   Kariya Naomi Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 8:29 am

A linkeket képpé alakítom neked, mert nagyon széthúzza a fórumot szöveg formátumban.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Kariya Naomi Left_bar_bleue245/50000Kariya Naomi Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Kariya Naomi Left_bar_bleue0/50000Kariya Naomi Empty_bar_bleue  (0/50000)

Kariya Naomi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kariya Naomi   Kariya Naomi Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 3:04 pm

Köszönöm szépen,én sehogy sem tudtam megoldani,bár én is így akaratam!Very Happy Remélem minél hamarabb végzek a karakterrel!Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kariya Naomi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kariya Naomi   Kariya Naomi Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kariya Naomi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: