Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Shirosovo Akitano

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Shirosovo Akitano

Shirosovo Akitano


Hozzászólások száma : 1
Kor : 29
Regisztrált : 2013. Dec. 25.

Shirosovo Akitano Empty
TémanyitásTárgy: Shirosovo Akitano   Shirosovo Akitano Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 6:14 pm

Név: Shirosovo Akitano
Kaszt: Arrankár
szám: 49
Nem: férfi
születési ideje:az 1900-as évek eleje
Kor: 100 éves

Zanpaktou neve: Omega Hold egy tűz típusú lélek ölő kard

Képessége: Perzselő Hold tűz elemű támadás 100 méteres félkör ív ben egy perzselő tűz sugarat bocsát ki a kard egy suhintással

Kinézett & jellem: Fehér bőre van, és haja mindig a fekete felsőjében van aminek a kapucnija szinte olyan érzést kelt mintha az lene a maszkja. Ami valóban azt a célt is szolgálja amikor túl lépet a hollow szinten a ruhája egyé vált a maszkjával ezért szinte mindig rajta van a kapucni és az arca egyik oldalát mindig el takarja.A piros szem mintán keresztül ugyan úgy képes látni mintha ott se lene és a szeme is mozog vagyis nem csak minta.Nem emlékszik semmire a régi életéből és mindig mindent meg akarna tenni csak azért hogy erősebb legyen mint amilyen most.
Shirosovo Akitano D1fd

emberi fél rövid ínfó:elég vakmerő ha harcról van szó de nem elég edzet és ezért gyakorlatilag ritkán ússza meg súlyos sebbe k nélkül a harcokat.Szereti az iskolát és a könyveket iskola után mindig a könyvtárba megy tanulni egyik alkalommal talált véletlenül egy élet a halál után c. könyvet amiben részletesen le volt írva minden arról hogy hogyan néznek ki  a halál után és hogy van a mellkasukon egy lánc.amint bele olvasott egyből érdekesnek találta ki kölcsönözte haza vitte és el kezdte olvasgatni.Halál istené válása után ő is mint ichigo a kardját a hátán szereti holdani mert úgy kényelmesebb a kard tokot át is rakta a hátára hogy amikor gyorsan kel mozogni a kardal ne akadályozza.

Ressurrection: Amikor a maszkjának erejét el zárták a lélek ölő kardjába az meg változót és egy sima fehér katanává változott és a szeménél a maszknak egy darabja ott maradt.Amikor ki engedi a lélek ölőkardjának erejét a teste fel veszi a korábbi hollow alakjának egy részét de nem változik vissza a teste teljesen, és a maszkjának nagyobb része látszódik az arcán.

Előtörténet:

Kezdet az emberi fél szemszögéből: Egy átlagos reggelen fel keltem és úgy éreztem ez egy csodás napnak indul. Azonnal fel is öltöztem ne hogy le késem a reggelit és időben el tudjak indulni a iskolába.Fel öltöztem és le mentem a földszintre már készen volt a pirítósom és fogtam mert már sietnem kellet nem késhetem el az iskolából gondoltam út közben meg eszem.-Sziasztok menem kel később jövök.Köszöntem el anyáméktól mint minden reggel.A Város szélén laktunk ami nem volt túl közel az iskolához ezért  időben kellet el indulnom csak később keltem és késésben voltam le késtem a buszt ezért futnom kel ahogy csak birok hogy még óra kezdés előtt be érjek. Futottam ahogy csak a tüdőm bírja nem várhattam meg még azt sem hogy a jelző lámpa zöldre váltson nem láttam autót ezért úgy gondoltam nincs mit vesztenem azzal hogy át futok az úton aztán hirtelen meg remegett a talaj mintha földrengés lett volna.De mégsem volt az hamar el múlt a rengés sietem tovább és abban a pillanatban be fordult egy autó. Nem vetem észre az autót és a sofőr sem vet engem észre időben hiába fékezett már késő volt és el ütőt. Úgy be vertem a fejemet hogy meghaltam amit az okozott hogy hirtelen az ütközést követő pillanatokban ált meg az autó és még jobban meg lökőt. Amikor fel eszméltem csak azt láttam hogy ott fekszik a testem az autó mellé le csúszva hirtelen nem voltam képbe arról hogy mi történ mert az egész hirtelen jött reagálni sem volt lehetőségem.Amint észhez tértem tűnt csak fel igazán az hogy meghaltam és nem tudtam mit kéne tennem fel álltam és oda mentem magamhoz megnézni közelebbről a holtestemet hogy meg győződjek arról hogy valóban meg haltam és nem csak álmodom.Amikor meg érintetem a testemet tűnt csak fel igazán hogy halót vagyok abban a pillanatban hirtelen meg rémültem és hátra estem azonnal hátráltam általában nem vagyok ijedős de ez még engem is megrémisztet.Aztán amikor ép kezdtem észhez térni a sok után ami a halálom miatt volt halottam valami üvöltést és megint éreztem azt a rezgést a talajban nem tudtam mi lehet az de a hangokból ítélve erre tart.Eszem ágában sem volt itt maradni.-Ha az a valami veszélyes és engem követ akkor el kel terelnem ínén ne hogy bárkinek is baja essen. Mondtam magamban és azonnal a hang forrásának irányába kezdtem el futni.Sietem ne hogy bárkinek is árthasson. Amint oda értem a hang forrásához egy nagy szörnyet láttam amit épen el kapót egy másik lelket és fel akarta falni a közelben meg láttam egy vas csövet fogtam és neki támadtam.Bele szúrtam a maszkjába a csövet aztán azonnal ki is húztam amikor aztán el engedte a szelemet és fel ordítót. Aztán mikor a következő támadásomat inditottotam ellene a meg karmolta a mellkasomat de még volt annyi lendületem hogy elég bele vághassam a maszkjába azt a csövet.Végül sikerült olyan mélyre bele nyomtam a képébe hogy már nem bírta tovább hangosan üvöltött aztán el is tűnt. A közelben lévő halál isten fel figyelt a hangos üvöltésre oda ment de én már el indultam onnan azután hogy le győztem a hollowot és ápoltam a sérülésemet.Órák teltek el és rám tört az éhség.Nem értetem az okát hogy mért jöhetett rám az éhség ha szelem vagyok.Éhes voltam aztán még egy hirtelen fájdalmat is kezdtem érezni a mellkasomon. Úgy gondoltam hogy biztosan a harc vele járója ami később jön elő a szellemeknél. Tovább indultam kerestem egy biztonságosnak tűnő helyet és akkor tűnt fel hogy a láncom kisebb mint volt.Aztán megint el kezdte emészteni magát de ezúttal a fájdalom erősebb volt. e--ről eszembe jutott hogy a könyvtárban találtam egy könyvet aminek ehhez hasonló volt a témája a lényege az hogy nem szabad el veszíteni a kontrollt ön magam felet.~Ha el veszítem az ön bizalmam végem.Gondoltam magamban és a láncok tovább emésztetek magukat.~Erősnek kel maradnom nem adhatom fel nem fogom fel adni.Valahol Lehet hogy azok a lények valami kapcsolatban lehetnek a lelkekkel végül is nekünk van a mellkasunkon egy lánc nekik meg egy lyuk. Lehetséges hogy valaha ők is lelkek voltak.Ha ez igaz akkor nekik is fel emésztődőt a láncuk.Gondoltam magamban végig az esetet aztán a lánc megint fel emésztet egy szemet de ez fájdalmasabb volt.-ÁH ez nagyon fáj ha ez így megy tovább el viselhetetlen lesz a kín és még olyan szörnyé is át változok ezt nem fogom hagyni erősnek kel maradnom nem fog érdekelni ha fáj a fájdalom is a lét része a fájdalom a barátom ezért nem árt nekem. Mondogattam aztán lassan a szemek kezdtek el fogyni már csak alig pár darab maradt rá néztem a mellkasomra és azt feleltem.-Már nincs sok időm ha az utolsó szem is elfogy lehet hogy én is olyan szörny leszek azt már nem fogom hagyni hogy a bennem lakozó szörny el uralkodjon most rajtam.Aztán az utolsó szemek egyszerre kezdték fel emészteni magukat még végül mind fel emésztődőt. Küzdöttem az átalakulás ellen ezért először a maszk kezdet el megjelenni és egy pillanatra el sötétült minden és egy hang szólítót a nevemen Akihiro. Fel ébredtem és fel néztem észre vetem egy fura fazont aztán megint megszólalt. Omega Hold:Akihiro hallasz engem?Én:Igen hallak de ki vagy te?Omega Hold:A nevemet kérdezed?A nevem nem más mint....!Én:Nem halom amit mondasz aztán hirtelen egy furcsa ságot vetem észre körülöttem a világ körölütem kezdet el pusztulni. Omega Hold:Jól figyelj Akihiro most ezen múlik hogy halál isten le szer vagy Hollow. Fehér kockák kezdtek el hullani az égből.Omega Hold:Figyelj ide ezek köz a kockák között az egyikben ott van a te halál isteni erőd de siess ha nem szerzed meg időben lidércé változol.Le hunytam a szemem koncentráltam aztán különböző szalagok jöttek felém az egyik vörös volt meg ragadtam magam felé huzam és egy kard markolat volt benne. Omega Hold:Itt a lehetőség húz ki engem onnan gyorsan ez az egyetlen esélyed arra hogy megmenekülj.Meg ragadtam a kardot és ki húztam a dobozból.Megint el sötétült minden nem tudtam hol vagyok aztán fel ébredtem fekete ruha volt rajtam és egy kard a kezemben.Szinte teljesen úgy néztem ki mint a szereplő abban a könyvben amit olvastam.Az arcomon még ott volt a maszk amit le vetem és meg néztem.-Ez let volna az arcomon ha szörnyé változok érdekes.Mondtam halkan majd fel álltam körbe néztem nem láttam senkit sehol.én:Most vajon mit kéne tennem?Kérdeztem magamban.-Áh igen meg van keresnem kellene egy elhagyatott környéket ahhoz hogy edzhessek egyedül és ki találjam milyen erőhöz is jutottam hozzá. El is indultam a közeli roncs tlep felé.-Már egy ideje üresen áll a hely nem jár oda senki messziről el kerülik ideális hely lesz az edzésre.El indultam gondolkozva azon erőn ami a birtokomba került.Meg érkeztem a roncs terepre meditációval kezdtem.~Az aki el mondhat többet erről az erő--ről biztosan az aki segített hozzá jutni.Gondoltam végig az eseményt aztán le ültem a kardomat az ölembe tetem.-Sose lehet tudni így legalább ha fel ébredek vagy meg zavarnak kéznél lesz.A meditációval el jutottam a belső világomba úgy nézem minden rendben volt aztán el kezdtem hirtelen körülnézni hogy merre lehet az a fura sötét fickó.Aztán észre vetem őt és még 1x meg kérdeztem tőle.Én:Mi a neved?Omega Hold:A nevem Omega Hold én vagyok a lélek ölőkardod szelleme lelke.Én:Várjunk csak azt mondod hogy a kardom egy lélek őlő kard és te agy a lelke?Omega Hold:Úgy van.Én:Elégé érdekesen hangzik ez az egész amúgy gondolom te tudod minek hívják ezt az erőt amihez segítettél hozzá jutni. Omega Hold:Ezt az erőt úgy nevezik halál isteni erő csak kevesen képesek ön erőből el érni ezt az erőt te is köztük vagy.Én:Értem azt hiszem és most hogy-hogy itt minden rendben van amikor legutóbb itt voltam minden el kezdet szét esni?Omega Hold:Ez azért van mert a benned lévő lidérc fel boritota a belső világod egyensúlyát ennyi az egész.Én:Azt akarod mondani hogy azok a szörnyek a lidércek?Omega hold:Igen.Én:Mond tudsz valamit még mondani erről a halál isten lét dologról?Omega Hold:Én sem tudhatok mindent de asban tudok segíteni hogy meg tanuld irányítani ezt az erőt.Én:Ez is több a semminél. Omega Hold:Akkor kezdhetjük?Én:igen.Én:igen. Omega Hold:A támadást amit indíthatsz a kardoddal perzselő Holdnak nevezik ez tűz típusú képesség és csak 100 méter a ható távja jó ha ezt észben tartod amikor harcolsz.Én:Igyekezni fogok. Omega Hold:Akkor kezdjük.Én:Gondolom Ellened kell küzdenem?!Omega Hold:Az ellenfeled nem én leszek hanem saját magad ez csak egy edzés nem fog bajod esni ne agódj nem hagyom hogy itt bármi bajod esen Én:Ez meg nyugtató kösz. Omega Hold:Igazán nincs mit.Aztán meg érkezett az ellenfelem aki pontosan úgy nézet ki mint én csak teljesen fehérbe.Én:Mégis ki vagy te?Akitano: Hogy én kivagyok?Hát én te vagyok.Na Akkor most Harcolunk vagy mi van tesó?Én:Rendben de lene még egy kérdésem. Omega Hold:Mi lene az?Én:több fokozata is van a kardomnak?Omega Hold:Igen két félre képen lehet elő hívni az egyik a Shikai ami nálad állandó a másik a Bankai ahhoz több erőre van szükséged de nagy erőhöz is jutsz hozá vele akár a jelenlegi 10x-lesére.Én:Értem na akkor kezdjük.Fogtam a kardomat és elindultam a fehér énem felé és neki támadtam ahogy csak bírtam ő egyből mosolyogni kezdet és amikor még csak fél úton voltam.Rám küldte azt a támadást amiről Omega Hold beszélt. Hirtelen jött ezért nem tudtam az egészet ki védeni el találta a bal karomat. Akitano: Kezdésnek nem is rossz de vajon meddig bírod?Én:Addig bírom ameddig kell.Mondtam neki aztán egy gyors mozdulattal háritotam a következő támadását és gyorsan igyekeztem a közelébe férkőzni.Én:nehéz menet lesz.Mondtam elég nyűgösen mert nem ilyen edzésre számitotam de ez is elég hatásos.Oda tudtam jutni  nagy nehezen a közelébe mert egy folytában ostromolt engem. Mivel arra koncentrált hogy fokozatos tűz támadásokat küldjön rám egy pillanatra nem figyelt oda és meg tudtam karcolni egy kicsit meg vágtam a karját. Akitano: Egész ügyes vagy kezdő létedre.Én:kösz szépen te is elég jól forgatod a kardodat. Akitano: Ugye tudod hogy a hízelgés nem fog segíteni?Én:Egy próbát meg ért.Rövid szó váltás után közeli össze csapásra váltottunk át és most én is bevetetem ellene a Perzselő Hold technikát. Omega Hold:Eleget láttam. Akitano: Ne már pont mikor nyerésre állok nem fair.Én:Kösz ha most támadt volna biztos végem. Omega Hold:Az edzésnek nem az volt a lényege hogy meg halj hanem az hogy menyire tudsz ügyesen harcolni őn magad ellen és ahogy láttam az eredmény döntetlen. Én:A döntetlen sem olyan rossz. Akitano: Én gyözni akarok és fogok is ha nem ma akkor majd legközelebb.Én:Most már megyek kösz az edzést indulok és ki probálom azokon a fenyegető Hollowokon azt amit tanultam. Omega Hold:Rendben de légy ovatos. Aztán el hagytam a belső világomat és pont arra jött Urahara  a szokásos árú szerző kör útjáról indult és amint meg látott egyből oda is jött hozzám. Urahara:Jé csak nem te vagy az Akihiro?Én:Heh maga lát engem?Urahara:Persze hogy látlak téged de pont azt nem gondoltam volna hogy halál istenként látlak megint téged.Én:hát ez a véletlen műve volt.Urahara:Igen gondolom az hogy halót vagy is véletlen volt?!Én:Igen épp az iskolába tartottam amikor el ütöttek. Urahara:Jejejejejej ez biztos nem lehetett túl kellemes élmény főleg neked.Én:Pontosan és tudna nekem segíteni aban hogy tudjak gyakorolni?Urahara:Persze ép vissza indultam a boltba gyere velem és segítek az edzésbe.Én:köszönöm megyek is.Aztán fel keltem és követem Uraharát a boltjáig. Urahara: Fáradj beljebb.Be mentem a boltba utána és fel nyitott egy csapó ajtót ami a pincébe vezet. Urahara:Ha edzeni akarsz akkor mássz le a pincébe ott lesz elég helyed edzeni. Én:öhn oké rendben.Le másztam a létrán és meg lepetésemre nem egy átlagos pincében találtam magam hanem egy nagy bunker féleségben ami olyan mintha ki vetek volna egy tájat és be tették volna ide.Én:jó tágas. Urahara: köszönöm szépen nem sokan értékelik a művészi képességeimet. Etől a mondatától egy kissé elképedtem ez most úgy jöt ki hogy ezt a pincét ő csinálta.Én:E...ez egy szerűen fantasztikus. Urahara: Még egyszer köszönöm. mondta a szokásos vigyorral. Majd meg fogta a botját és egy kardot húzott ki belőle. Én:az lene az ön lélek ölő kardja?Urahara: Te aztán hamar rájő tér igen ez itt valóban a lélek ölő kardom meg is mutatom mire képes.Táncolj Hercegnő.A neve pedig Táncolj Hercegnő.Az edzés közben olyan erősen támadót engem Urahara hogy majdnem végzet is velem aztán amikor épp támadni akartam volna hirtelen nem bírtam mozdítani a tagjaimat.Én:Mi ez nem tudok mozogni nem bírom irányítani a testem. Urahara aztán megint támadott és rajtam meg el kezdet megjelenti a maszk. Urahara meginditota ismét a támadását a kard suhintással aztán hirtelen fel álltam és fél kézzel ki védtem a támadását. Akitano: Istenem te aztán elég béna vagy Akihiro ennyitől behalnál mondok neked valamit ha te meghalsz itt én is meg szívom nem csak te.Mondta Akitano nekem és Urahara is fel figyelt rá egyből tudta hogy ő nem én vagyok és nem lehet más mint egy vaizard hollow. Urahara:Te biztosan Akihiro lidérc fele vagy ha nem tévedek. Akitano: El találtad és most én talállak el téged meg mutatom hogyan kel igazán jól forgatni ezt a kardot.Mondta majd neki támadt Uraharának egy Perzselő Hold támadással. Akitano :Na bírod még?Mondta Uraharának majd fel nevetett és még több támadást inditot ellene Urahara alig bírta tartani vele a lépést és párszol még el is találta Urahara ruháját.Aztán amikor már a kalapját is tönkre tette Akitano Uraharának. Urahara be keménykedtet és olyan erős csapást indítót hogy a maszk azonnal össze tört az arcomon. .Urahara: Nagy gond van ha nem bírod vissza nyerni az öntudatodat amikor a belső lidércet át veszi az irányítást azt javaslóm menj el a többi Vaizardhoz segítségért hogy meg tanulhasd irányítani az erődet megadom a címüket ahol meg találod őket de nem garantálom hogy segítenek is.Én:A jelen helyzetben bármien segítség jól jönne. Urahara: rendben van egy pillanat és adom a címet csak találjak egy papírt hova is tehetem?!Én:Nem sietek Sehova. Urahara: Tudom jól.Áh meg is van tessék már írom is.Meg írta a cetlit amin rajta van a címük a többi vaizardnak. Én: köszönöm a segítséget és az edzést is viszlát. Urahara: Szegény srác ha így megy tovább a lidérc fele győz.Mondta Urahara abban a pillanatban amikor ki mentem a házból.El indultam az utón kerestem azt az utcát amit a papír írt pár óra bóklászás után végre meg találtam azt az épületet és be mentem oda.Aztán a magasból az egyik elő lépet és üdvözölt. Shinji: üdv. HIrako Shinji vagyok vaizard mint te. Én: Hello tudnátok segíteni megtanulni hogyan irányítsam a belső lidércemet? Shinji: először le tesztelünk téged ha át mész a teszten segítünk ha nem akkor hagyjuk hogy fel emésszen téged.Nyeltem egyet majd folyattam is.Én: vágjunk bele mihamarabb.Shinji: Rendben van.Kezdjük.Aztán jött még egy pár vaizard és az is aki tesztelni fog nem más mint Hiyori. Hiyori:na lássunk hozzá ved fel a maszkodat.Amint ki mondta egyből le blokkolt a testem és el kezdet megjeleni megint a maszk és neki támadt Hiyorinak de mivel a testem nem volt elég erős ezért nem tudót benne nagy kárt okozni majd össze törték a maszkomat és kezdték is. Shinji: Megbuktál a teszten nem segítünk neked nem vagy elég erős de van a lidércek otthonában Huecho Mundoban lehetőséged arra hogy le győzhesd a lidércedet ha nem megy akkor lidércé változol és minden erőd birtokában lesz felkészültél mert akkor nyitunk egy átjárot oda?!Én:Készen árok erősebb akarok leni.Mondtam és már nyitották is ki a kaput amin azonal kellet át menem különben nem tudok egy napig bee jutni a köztes térbe.Ugrotam is amint megnyílt a kapu.a fehér út is megjelent. Shinji: koncentráld a lélek energiádat hogy fen tartsd az utat és csak egyenesen haladj ha le térsz az útról ott ragatsz. Intetem hogy meg értetem aztán el indultam egyenesen Huecho Mundo felé remélve ha át jutok ott lesz lehetőségem győzni. Át értem a kapun Huecho Mundoba ahova érkeztem elég elhagyatott volt ezért be léptem a belső világomba hogy meg küzdjek a másik felemel. Akitano: Cső régen találkoztunk felség.Én:Hol van Omega Hold?Akitnao: nem tudom miről beszélsz vagy hogy milyen omega Holdról aról ami a kezemben van vagy arról ami ott van a hátadon?! Én:nem erre gondoltam hanem a kard szellemre aki a múltkori csatánkat le álitota. Akitano: Ja hogy ő?Nincs itt mert most én vagyok az erősebb fel boritotam az egyensúlyt ezért ő addig nem lesz jelen a még lenem győzöl engem amit kétlek. Akihiro: Inkább kezdjük.Perzselő Hold.Ki mondtam és suhintoam felé nem voltam mesze így bőven el találnám de ő mi előt el érte mosolygott és ki védte fél kézzel. Nem haboztam támadtam tovább és közben igyekeztem közeledni hozzá. Az egyik támadásomat amikor ki védte már elég közel kerültem hozzá a támadásom látszatában pedig bele akartam döfni a kardomat a még nem figyel.De ahelyett hogy sikerült volna le döfnöm ő döfőt le engem. Akitano: Na milyen érzés veszíteni?én:még nincs vége.Mondtam és egy gyors hirtelen mozdulata hátra ugrottam de amikor ki húzódót belőlem a kard még több sérülést okozott nekem .én:Ha ez így megy tovább nekem végem.Össze kel szednem magam és le kel valahogy győznöm őt. A még beszéltem ő egy szem pillantás alatt előttem termet egy pillanat műve volt el tűnt egy pillanatra és előttem fel tűnt és meg vágott még 1x. Aztán belém rugot egyre több sérülést szenvedek de amiket meg neki vittem be szinte meg se érezte és véletlenül sikerült erősen meg ütnöm a tarkóját hátha lesz valami hatása. Akitano: Tényleg úgy gondolod csak mert párszor belém döfted a kardoddal és meg pörköltél le győzhetsz?Hát nagyon tévedsz vesztettél testvér enyém az erőd.Nem szóltam semmit és próbáltam el találni.Én:De túl gyenge vagyok le gyengültem kár volt ilyen hamar el kezdeni ezt a csatát. Akitano: Most már kár ezen bajlódni testvér neked úgy is véged.Aztán az egy órán át tartó küzdelem úgy ért véget hogy Akitano keresztül szúrja a szívemet. Akitano: Ennyi volt testvér vesztettél.

Történetek Arrankár és a hollow fél szemszögéből első fel bukanástól nézve:
Egyszer csak arra eszméltem fel hogy itt vagyok egy fura csarnokban két fazoonal.Az egyik Omega Hold a másik pedig a Shinigamim. Én:Ez aztán érdekes kalandnak indul.Mondtam és amikor Omega Hold ki mondta hogy nem vele fog küzdeni hanem velem meg lepődtem egy kicsit és gondoltam itt a lehetőség gyorsan móresre tanítani egy kicsit. Akihiro: Mégis ki vagy te?Én:Hogy én kivagyok?Hát én te vagyok.Na Akkor most Harcolunk vagy mi van tesó?Akihiro: Rendben de lene még egy kérdésem. Omega Hold:Mi lene az?Én:több fokozata is van a kardomnak? Omega Hold:Igen két félre képen lehet elő hívni az egyik a Shikai ami nálad állandó a másik a Bankai ahhoz több erőre van szükséged de nagy erőhöz is jutsz hotá vele akár a jelenlegi 10x-lesére. Akihiro: Értem na akkor kezdjük.Fogta a kardját és elindult felém és nekem támadt ahogy csak bírt én egyből mosolyogni kezdtem és amikor még csak fél úton volt.Rá küldtem azt a Perzselő Holdat. Hirtelen támadtam ezért nem tudta az egészet ki védeni el találtam a bal karját. én:Kezdésnek nem is rossz de vajon meddig bírod?Akihiro: Addig bírom ameddig kell.Mondta nekem aztán egy gyors mozdulattal háritota a következő támadásomat és gyorsan a közelébe akart férkőzni. Akihiro: nehéz menet lesz.Mondta elég nyűgösen mert nem ilyen edzésre számítót de ez is elég hatásos.ide jutott hiába támadtam a közelembe Jutót. Igyekszem el találni de elég ügyesen hárít egy pillanatra más felé figyeltem és el találta a karomat.én:Egész ügyes vagy kezdő létedre. Akihiro:kösz szépen te is elég jól forgatod a kardodat. én: Úgye tudod hogy a hizelgés nem fog segíteni?Akihiro: Egy próbát meg ért.Rövid szó váltás után közeli össze csapásra váltottunk át és most ő is bevetetem ellenem a Perzselő Hold technikát. Omega Hold:Eleget láttam. én: Ne már pont mikor nyerésre állok nem fair. Akihiro: Kösz ha most támadt volna biztos végem.Omega Hold:Az edzésnek nem az volt a lényege hogy meg halj hanem az hogy menyire tudsz ügyesen harcolni őn magad ellen és ahogy láttam az eredmény döntetlen. Akihiro: A döntetlen sem olyan rossz. én: Én győzni akarok és fogok is ha nem ma akkor majd legközelebb. Akihiro: Most már megyek kösz az edzést indulok és ki próbálom azokon a fenyegető Hollowokon azt amit tanultam. Omega Hold:Rendben de légy óvatos. Én :Na ennyi el ment.Most akkor vissza mehetek?Meg tetem amit kértél most már engedj vissza. Omega Hold:Rendben.Köszönöm hogy jöttél amikor kellet.Én:akár milyen gyenge nyavalyog vagy okos vagy ilyesmi ez az ő világa most hagynom kellet őt győzni. De jól neved Omega Hold nem sokára meg szerzem az erejét magamnak. Omega Hold:Rendben van csak ne pusztítsd el teljesen szívd magadba az erejét de ne öld meg ha meg kérhetlek.Én:nem ígérek semmit. Aztán egyesültem Omega Holdal és egy kicsit már jobban képbe voltam azzal kapcsolatban hogy mit csinál oda kint.~Nem sokára viszont láthatom szuper de neki az lesz az utolsó mert most nem lesz itt más hogy közbe avatkozón. Urahara hogy majdnem végzet is velem aztán amikor épp támadni akartam volna hirtelen nem bírtam mozdítani a tagjaimat. Akihiro: Mi ez nem tudok mozogni nem bírom irányítani a testem. Urahara aztán megint támadott és rajtam meg el kezdet megjelenti a maszk. Urahara meginditota ismét a támadását a kard suhintással aztán hirtelen fel álltam és fél kézzel ki védtem a támadását. Én: Istenem te aztán elég béna vagy Akihiro ennyitől behalnál mondok neked valamit ha te meghalsz itt én is meg szívom nem csak te.Mondtam Akihironak és Urahara is fel figyelt rá egyből tudta hogy én nem Akihiro vagyok és nem lehet más mint egy vaizard hollow. Urahara:Te biztosan Akihiro lidérc fele vagy ha nem tévedek. Én: El találtad és most én talállak el téged meg mutatom hogyan kel igazán jól forgatni ezt a kardot.Mondta majd neki támadt Uraharának egy Perzselő Hold támadással. Én :Na bírod még?Mondta Uraharának majd fel nevetett és még több támadást indítót ellene Urahara alig bírta tartani vele a lépést és párszol még el is találta Urahara ruháját.Aztán amikor már a kalapját is tönkre tettem Uraharának. Urahara be keménykedtet és olyan erős csapást indítót hogy a maszk azonnal össze tört az arcomon.A csata után egyből vissza estem a belső világba. Én: Ez elég kemény volt ha tovább bírtam volna harcolni biztos győzök már nem kel sokk és én nyerek.Mondtam elég hangosan de jenkisem volt itt rajtam kívül körbe néztem és fel is tűnt hogy nincs itt senki.Én:várjunk hol van Omega Hold?Kérdeztem de semmi válasz aztán éreztem hogy közeledik a mesterem Akihiro. Meg is jött. Cső régen találkoztunk felség. Akihiro: Hol van Omega Hold?Én:nem tudom miről beszélsz vagy hogy milyen Omega Holdról arról ami a kezemben van vagy aról ami ott van a hátadon?! Akihiro: nem erre gondoltam hanem a kard szellemre aki a múltkori csatánkat le álitotta. én:Ja hogy ő?Nincs itt mert most én vagyok az erősebb fel borittotam az egyensúlyt ezért ő adig nem lesz jelen a még lenem győzöl engem amit kétlek. Akihiro: Inkább kezdjük.Perzselő Hold.Ki mondta és suhintót felém nem volt mesze így bőven el találna de én mielőtt el ért volna mosolyogtam és ki védtem fél kezel. Nem habozott támadt tovább és közben igyekeztet közeledni hozzám. Az egyik támadását amikor ki védtem már elég közel került hozzám a támadás látszatában pedig belém akarja döfni a kardját nem arra koncentráltam egy pillanatra de amint elég közel jutott én döftem le őt.Én:Na milyen érzés veszíteni?Akihiro: még nincs vége.Mondta és egy gyors hirtelen mozdulattal hátra ugrott de amikor ki húzódót belőle a kard még több sérülést okozott neki. Akitano: Ha ez így megy tovább nekem végem.Össze kel szednem magam és le kel valahogy győznöm őt. A még beszélt én a villám lépést használva megjelentem előtte egy pillanat műve volt el tűntem egy pillanatra és előtte feltűntem és meg vágtam még 1x. Aztán belé rúgtam egyre több sérülést szenved és egyszer sikerült tiszta véletlenségből el találni a  tarkómat nem volt súlyos ezért biztos hogy később jelentkeznek a tünetek és a többi sérülés amiket meg nekem okozott az elégé fájt de nem érdekelt mert a győzelem a kezemben van.én:Tényleg úgy gondolod csak mert párszor belém  döfted a kardoddal és meg pörköltél le győzhetsz?Hát nagyon tévedsz vesztettél testvér enyém az erőd.Nem szolt semmit és próbált el találni. Akitano: De túl gyenge vagyok le gyengültem kár volt ilyen hamar el kezdeni ezt a csatát.én:Most már kár ezen bajlódni testvér neked úgy is véged.Aztán az egy órán át tartó küzdelem úgy ért véget hogy én keresztül szúrja a szívét.én:Ennyi volt testvér vesztettél. El kezdet el párologni tudtam hogy vége van győztem végre enyém az ereje és a teste is de annyi sérülést kaptam hogy csak idő kérdése volt hogy mikor következik be a hatása. Amikor teljesen birtokba vetem a testét tűnt fel hogy nem az élők világában hanem Huecho Mundoban vagyok és hogy  semmire sem emlékszem még a kardom nevére csak a saját nevemre.Csak annyit tudtam ösztönösen hogy erőt akarok még több erőt hogy tovább fejlődhessek. Megöltem minden egyes Hollowot aki az utamat keresztezte.Ösztönösen éreztem hogy van a közelben egy nagy hely ahol rengeteg nagyon erős lélek energia van ezért el kezdtem keresni aztán. Látam pár Hollowot akik le felé tartanak valamerre és akkor jöttem rá hogy amit keresek alattam van el kezdtem keresgélni egy helyet ahol vékonyabb a kéreg és ott át vergődhetek.A le jutás nem volt egyszerű főleg mivel elég nehéz volt rá bukkanni a le járatra de rájöttem mivel alattam van az erdő ezért le felé kel mentem igyekeztem le jutni nehézkesen de sikerült át vergődnöm a homokon és le jutottam a Menos erdőbe.Mindenhol látni letehet Hollowokat Gilliánokat úgy gondoltam hogy itt a lehetőség arra hogy több erőhöz jussak hozzá nekem támadod egy csapat Hollow mert fel akartak falni engem én vissza támadtam sokan voltak és párnak sikerült meg vágnia a karomat és a vállamat az egyik ki verte a kezemből a kardod nem volt más választásom az ösztöneimre kellet halgatam és cerot használtam ellenük a csoport felét el intéztem a ceroval fel vetem a kardomat ami a földre eset és nekik támadtam.Sikerült el intéznem azokat a hollowokat de a sérüléseim mait még gyengébbnek éreztem magamat közel voltam egy kijárathoz.Ki másztam a felszínre és találkoztam három fehér öltözetű fickóval az egyik oda lépet hozzám és felém nyújtotta a kezét segített fel állni.Nem igazán értetem őket eddig még hollowokon kívül mást nem láttam de a vállamon és a karomon lévő sérülés miatt nem kockáztattam meg hogy rájuk támadok. Segített fel állni és azt mondta nekem. Aizen: Te bizonyára egy Vaizard Hollow lehetsz más hollownak nincs lélek ölő kardja.Ha velem tartasz akkor nagyobb erőt adhatok neked mind ami most van. Amennyiben erőt akarsz tarts velünk és sokkal erősebb leszel mint azok a hollowok akiket most ott lent is legyőztél. Elfogadtam az ajánlatukat az egyik intet nekem hogy kövesem őket.Egy szót sem mondtam és követem őket a palota felé tartottunk aztán megszólaltam amit eddig nem tetem meg.Én:mégis milyen erőt akar nekem adni?Kérdeztem tőle mire ő el mosolyodót és azt felelte. Aizen: Olyan erőt kapsz tőlem hogy az nem fogható szemihez és odabent meg mutatom neked hogyan is szerezheted meg azt az erőt.Be értem azzal amit mondott nekem be mentünk a palotába egy nagy terembe.Biztosra vettem hogy ez az erő amiről beszélt arrankárári erő mert a terem tele volt arrankárókal biztosan nem lehet szó másról.Intetek nekem hogy menjek oda egy üveg ládának tűnt. Aizen: Mássz bele a ládába és segítek neked a létezés egy magasabb szintjére lépni.Szolt hozzám az aki a legutóbb is.Én:Mielőtt bele másznék a ládába meg tudhatnám a nevét ha van?Aizen:Persze.A nevem Aizen és mostantól én vagyok az akitől erőt kapsz és parancsokat elég ennyi?!Én:Igen elég ennyi információ.Mondtam neki és bele másztam a ládába amiben hirtelen a testem be fáslizódót aztán Aizen a lélek bontót használva arrankárt csinált belőlem.Az arrankárá változásom sikeres volt és meg kérdezte Aizen úr hogy mi a nevem nem ellenkeztem mert erőt adott nekem ezért hálás voltam és természetesen válaszoltam is. Én: Shirosovo Akitano a nevem Aizen úr. Válaszoltam neki.meg kaptam a számomat is Aizen seregében én lettem a 49-es arrankár Shirosovo Akitano. Aizen: Most már a létezésed egy magasabb szintjére léptél üdvözöljétek új testvéreteket a körünkben.Mondta Aizen a többi jelen lévő arrankárnak. Most még erősebbnek éreztem magamat Aizenen látszót hogy úgy gondolja hogy még hozzá kel szoknom ehhez az új erőhöz ezért intet nekem hogy el mehetek a szobámba vagy ilyesmi. Aizen: Gin kérlek vid az új társunkat az arrankári szállóra. Ichimarut kérte meg Aizen hogy vezessen engem a szobámba és hogy kapjak egy ruhát.Én:Köszönök minden segítséget és ha kellenék csak szóljanak és jövök és segítek Aizen úrnak amiben csak tudok.Mondtam Ichimarunak amikor be értünk a szobámba.Gin:Remek úgy is szükség van erős arrankárokra akik engedelmesek és hűen szolgálják Aizen úrat. Majd ő kiment és ott elkezdtem meditálni hogy el juthassak a belső világomba azért hogy ismét meg tudhassam mi a lélek ölő kardom neve.A meditálással be jutottam a belső világomba ahol ott volt a kard szelleme és mindent el mesélt hogy mi volt velem mielőtt át vetem az irányítást. Meg persze a nevét is elmondta nekem ismételten tudtam azt hogy ki vagyok és mi a múltam. Elég információhoz jutottam hozzá a multamal kapcsolatban a kard szellemétől és el mondta mi a támadó képessége is és el mesélte hogyan használhatom eben az új alakomban.Most már teljesen késznek érzem magamat hogy szolgálhassam az új uramat Aizent. El kezdtem tervezni pár saját öltözéket mint ami jelenleg is rajtam van és megoldani hogy a kapucnin a szem minta olyan legyen mint a maszkomnál.Ez nem tűnik olyan bonyolultnak talán meni fog.Amikor be fejeztem az új ruháim el készítését fel is vetem egyet aztán gondoltam körbe nézek egy kicsit hogy ha sietnem kell valahová tudjam az utat.Út közben jó illatokat éreztem ez volt az első alkarom hogy illatokat éreztem követem a szagokat és az étkezőre bukkantam farkas éhes vagyok szóval nem ártana egy kis étel aztán folytatom a kör utat.
Vissza az elejére Go down
Ivan Azgiaro

Ivan Azgiaro


Hozzászólások száma : 219
Regisztrált : 2013. Jun. 20.

Shirosovo Akitano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shirosovo Akitano   Shirosovo Akitano Icon_minitimeVas. Jan. 12, 2014 12:38 pm

Üdvözletem. Ivan Azgiaro vagyok (az egykori Ulquiorra Shiffer az oldalon) és én leszek az a személy, aki most leellenőrzi az előtörténeted. Mivel szóltál nekünk előre, így természetesen az írásjeli illetve, vessző, és egyéb helyesírási hibák alól szemet hunyok, viszont ahogy olvastam az előtörit a következő hibákat találtam.

1. A karakter talál egy könyvet, melyben a lelkekről van írva. Ez még elképzelhető, és még be is válhat, de az hogy a könyvben szerzett tudás elég legyen ahhoz, hogy egyedül halálisten (vaizard) szintre lépjen a karakter igen kevés. Az eset teljes egészében egy animén belüli személy történetére hajaz. Vaizardá így nem válhat senki (kivéve ichigot, de ha a mangát elolvasod, akkor ott megmutatják, hogy miért tudott ő így átalakulni). Ezen felül még a főszereplőnek is segítségre volt szüksége az átalakuláshoz.

2. Hirtelen hangulatváltozás. Csak hogy egyet említsek rögtön a legelejét írom le.
Akihiko meghal, majd szellem formában megijed a helyzettől, ezután segít ez léleknek egy lidérc megölésével. Ez eddig oké, bár egy kicsit csekély arra az esély hogy egy lélek megöljön egy lidércet, viszont miután felemésztődik a lánc, és halálistenné vált már nem hogy csak nem aggódik a történtek miatt, de már egyből tudja, hogy mi ő, és mit kell tennie, nem beszélve arról, hogy azt is tudja már, hogy hogy jusson el a belső világjába.

3. Nagyon sok a fölösleges párbeszéd. Néhány részlet elhanyagolható, mint például az a részlet, amiben a lélekölő kard, elmagyarázza, ki, illetve mi ő, és mik a képességei. Ezen felül még akad pár ilyen részlet.

4.Hirtelen barátságok. Az addig nem vészes, hogy Urahara rátalál Akihikora, de azt nem tudjuk meg, hogy honnan ismeri, és miért fogadja ilyen nagy örömmel?

5. Hueco mundo. Az a tényező, hogy Shinji már érkezésed során tudja, hogy vaizard vagy, még hadján, de az a tényező, hogy próbára tesznek és miután elbuksz már rögtön Hueco mundoba akarnak küldeni, eléggé kemény hibának számít. Mármint Shinjiék nem tudnak Hueco mundoba járatot nyitni, sőt elviekben nem is tudnak róla hogy létezik olyan hely.

Csak az emberi fél részét olvastam el a történetnek, de már ebből is látom, hogy szinte az egészet át kell majd alakítanod, így sok munkád lesz még az előtörténettel. Ettől fogva az előtörténeted
ELUTASÍTOM. Kérem javítsd a hibákat, és ha kész vagy, akkor kérlek szólj, és leellenőrzöm ismét.
Vissza az elejére Go down
 
Shirosovo Akitano
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: