Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Aizen irodája

Go down 
+12
Akamoto Imuru
Tsubaki Iria
Hanashita Onitsura
Higoshi Aya - Takayuki
Kobusi
Ulquiorra Schiffer
William Wandern
Hirako Shinji
Anvar Szaba
Minato Angelote
Akki Enzeru
Zaraki Kenpachi
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue14000/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 7:41 pm

Nem is kell Minatonak várnia, Aizen szól ki a teremből. -Szabad. - Nem valami bőbeszédű, de senki sem várja el tőle. Ő az egyetlen, akitől semmit sem vár el az arrancarok társadalma, hiszen hatalma így is nagy. Mikor Minato belépett, egy afféle mosollyal fogadja, bár talán biztos lehet benne az arrancar, hogy ez a mosoly nem neki szól, talán valami másnak örül, talán csak színészet ez a mosoly.
-Mondd hát.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Minato Angelote
Arrancar
Minato Angelote


Hozzászólások száma : 320
Regisztrált : 2009. Apr. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue1190/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (1190/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:02 pm

*Lassan belép a terembe,letérdel és már kezdi is a mondókáját.A szíve már a torkában dobog.*
-Jelentést jöttem tenni,uram.A vaizardok rejtekhelyét nem sikerült pontosan behatárolnom,de jelentősen lecsökkentettem a lehetséges területet Karakura egy kis részére.Továbbá kapcsolatba kerültem a vaizardokkal,akik barátjukként kezelnek.Úgy gondolom ez előnyünkre válhat.Természetesen nem tudják,hogy arrancar vagyok és nem is mondtam,vagy mutattam nekik semmit,amiből bővebb információt szerezhetnek rólunk.
*Nagy vonalakban,csak a főbb részeket kiemelve tett jelentést,próbálva elrejteni idegességét.Ismét csak várakozás...Aizen ítéletére és további utasításokra vár.Meg sem mozdul.*
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue14000/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:10 pm

Aizen végighallgatja a hosszúnak nem mondható jelentés, miközben valamit ügyködik, háttal az arrancarnak. Amikor az befejezte, felé fordul, s belekezd saját mondandójába. -Szóval barátként? Ez érdekes. - Lép közelebb Minatohoz. - Talán még használható. Nem is sejtik, hogy miféle lehetsz? - Kissé talán bizonytalankodik, de következő lépésnek már arra gondol, hogy küldi is szinte azonnal vissza, hogy megtucdhasssa a rejtekhelyet.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Minato Angelote
Arrancar
Minato Angelote


Hozzászólások száma : 320
Regisztrált : 2009. Apr. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue1190/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (1190/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:20 pm

*Minato kezd felengedni a fagyásból,Aizent sokkal jobban érdeklik az új fejlemények,mint az eredeti küldetés sikernek nem mondható befejezése.*
-Nem,uram.Érzik,hogy nem tartozok semmilyen csoporthoz,amit eddgi láttak,de ennyi.
*Nem fűzi hozzá a véleményét,pedig a jelentéshez is lett volna mit.*
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue14000/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:29 pm

-REndben. - Tudja le egy rövid szóval, hogy biztosan nem is sejthetik, hogy Minato egy arrancar, s valójából az ellenségük. - Ez esetben vissza kell menned, hogy bevégezd a küldetésed. Tudd meg hát a pontos rejtekhelyüket. Nem hagyhatom őket szabadon. Ha meg van a rejtekhelyük, akkor gyere vissza jelenteni. - Adja ki röviden a parancsot a visszatérésre, majd int is, hogy távozzon.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Minato Angelote
Arrancar
Minato Angelote


Hozzászólások száma : 320
Regisztrált : 2009. Apr. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue1190/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (1190/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue10/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:37 pm

*Minato vércukra kezd a helyére csúszni,megkönnyebbült.A küldetés nem lesz olyan egyszerű,dehát a háborúban semmi sem az.*
-Értettem,uram
*Mondja meghajolva,majd megfordul és siet vissza újdonsült "barátaihoz".Minél előbb ki akarja deríteni a szükséges infokat,hogy aztán győztesként térjen vissza.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 5:40 pm

Aizen nagyúr örömmel tekint le rátok, mikor beléptek az ajtón, majd gratulál nektek a sikeres vadászatért. Ajándékként megtarthatjátok a kardokat, de azt ne feledjétek, hogyha egy shinigami meghal, akkor a kardja is eltűnik. Ezek után megköszöni nektek a feladat teljesítését és kiküld. Egyenlőre semmi más küldetés nincs úgy látszik. Kint nem más mint Nnoitra várakozik, majd miután szólítják bemegy. Arcán nincs sok jó kedv. Messze Las Nocestol egy eldugott helyen gyakorol valaki, bár nem lehet tudni, hogy mit, de úgy látszik sok reiatsut fektet bele.

/Innen ha kívánjátok, akkor amolyan szabad foglalkozást nyújtok.
Am értékelés következik. Sajnálom, de ez a kaland egy kicsit rövid lett, de látom nem sajnáltátok a betűket. Gratulálok.
15 reiatsuval lettetek gazdagabbak.
Köszönöm a játékot. Az irományaitokat továbbra is figyelem és ha kell örömmel csatlakozok./
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 7:30 pm

Beérve az irodába, a formaságok után jelentést teszünk. Szemmel láthatóan meg van elégedve.
~Jó volt ez a kis kiruccanás.
Egy pillantást vetek Williamra. Végül elköszönünk és kilépünk a teremből. A kint állomásozó magas, cingár személyről süt, hogy nincs jó kedve.
~Ilyen arckifejezéssel nem húzhatja sokáig Aizen sama előtt. Kivéve, ha nincs meg az oka annak, hogy életben hagyja.
A gondolat menet után megállok pár méterre az ajtótól. Sóhajtok egy mélyet és körül nézek. Williamen egy pillanatig meg akad a tekintetem, végül tovább megy.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue285/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 11:18 am

~Renmek volt ez a kis kiruccanás.
*Miután kiértem a teremeből megláttam hogy Kobusi engem nézett. De mihelyt rápillantottam továbbhaladt a tekintete.*
-Nos és akkor most mi legyen?
*Tettem fel neki a kérdést válaszra várva.*
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 1:31 pm

William kérdésére nem válaszolok. A 3 folyosó ami itt fut össze mindegyikbe benézek még egyszer. Kinyújtom a kezemet. Mindegyik felé kitartom, majd a jobb oldalinál ott hagyom egy kicsit. Közelebb lépek.
~Huzat...
A középső felé nézek.
~A bejárat arra van.
Williamre nézek. Biccentek a jobboldali folyosó felé.
-Gyere, halottam valamit...
Elkezdek szaladni, majd kicsit lassítok, hogy William utol tudjon érni. Futás közben visszanézek rá egy pillanatig.
~Balhé esetére jól jöhet...

/ Folyt: Végtelen sivatag: Las Noches falai /
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 7:25 pm

Úgy tűnik hamarabb kellett volna lelépnem. Így most nekem is a többiekkel kellett tartanom.
~Hát ez sem lesz egy unalmas nap.
Útközben a két nem régiben megismert egyént fürkészem tekintetemmel.
~Nekem furcsa ez a kettő.
Még akkor sem veszem le róluk a tekintetem, ha észreveszik hogy bámulom őket. Végül elérünk az iroda elé. Csöndben várok, hogy mi lesz.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue285/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 8:02 pm

~Na remek ezt is jól megcsináltuk. De mi Kobusival nem kerülhetünk nagy bajba. Ellentétben ezzel a kettővel akik már előttünk ott voltak.
*Gondolkoztam magamban miközben én is szemügyre vettem a párost. Nem volt nagyon kedvem most mindehhez de a formaságok megkívánják. Nekidőltem az ajtó melletti falnak és csak vártam hogy most mi is lesz. Eközben még mindig őket analizálgattam és rajtuk tartottam a szemem.*
~Remélem legalább kapunk egy küldetést amiben van harc vagy még jobb lenne hogyha azt a hollowot kellene megölnünk. Sokkal jobban tetszene de elvégre még nem tudom mi is vár ránk szóval még reménykedhetek jóban is...
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 6:32 am

Aizen sama hamar behívat titeket, majd az őrség legfőbb tagja kezd el faggatni titeket.
- Mit kerestetek a helyszínen? Mi történt? Mit keres ott egy menos grande és ki altatta el?
És így tovább kérdezett. Abba nem hagyta a kérdéseket, ezzel árasztva el a helyszínen lévőeket. Minden apró dologra rákérdezett, ezek között a nevetekre és a számozásotokra is. Eközben Aizen békésen figyelt titeket. Kezével támasztotta fejét, mintha gondolkodna. Mit ne mondjak, elég szerelmes fejet vágott. Eközben az örök igazságszolgáltató is jelen volt, nem beszélve az örök mókamesterről. Thousen és Ichimaru Gin volt ez a két személy. Szép lassan egy újabb személy is megjelent, de csak a kérdések után. Ezt a személyt már mindannyian ismerhettétek. Nem más volt mint a jó öreg 4. számozású személy. Békésen nyitott be, megszokott érzelemmentes arcával, majd a nagyúr elé sétált és meghajolt előtte.
- Kiedzetted magad?
Kérdezte tőle egyetlen főnöke.
- Igen nagyuram.
Válaszolta vissza, eközben a szeme sarkából a "jelenleg" kis hőseinkre vetette szemét, de csak a szeme sarkából figyelt.
- Mit kívánsz nagyuram? Kérdezett ismét, de nem kapott választ.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue160/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 5:02 pm

[color:d65b=&0099FF]*Ahogy beérnek, már Aizen be is hívja négyüket. A két jó madár meglát 1-1 széket ahova le is ülnek. Takayuki teljes erejét a figyelemre koncentrálja, de nem bírja sokáig és elalszik a székben, de úgy hogy a többieknek nem tűnik fel.
Aya ellenben Takayukival teljesen éber és várja az új küldetést, de előtte meghallgatja a beszámolást. Majd kiegészíti annyival amennyit tud. Mikor elkezdené mondani az új küldetést be jön a 4. Espada. Aki zavaros kérdéseket tesz fel Aizen-samanak.*
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 7:33 pm

-Hallottam valamit így odasiettem megnézni.
Válaszolok röviden az első kérdésre. Némán rámutatok Anatarora. Jelezve, hogy ő volt aki elaltatta. Révén, hogy többet nem igen tudok az esetről így nem szólok semmit. Tekintetem a tróntermet rója. Szemügyre veszem az egész komplexumot. Néha megakad Aizen-saman, gyermeteg kíváncsisággal nézem és próbálok olvasni benne.
~Mi járhat a fejében?
A nyíló ajtó hangjára megfordulok és immáron sokadjára is megpillantom Ulqi' bá-t.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue285/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 5:53 pm

-Én csak a társamat követtem mert hallott valamit és gondoltam megnézem mi volt az.
*Válaszoltam a kérdésre. Majd szemügyre vettem a két új tagot. Elgondolkoztam azon hogy mi is várhat ránk de ha büntetést szabnának ki ránk nem vonatkozna vagy csak a kíváncsiságunk miatt kapunk egy kis büntetést. Majd meghallja Ulquiorra hangját.
~Vajon ő mit akar itt? Talán ő hajtja majd végre az ítéletet ki tudja...
*Majd végig Ayat figyeltem hátha találok valami érzelemre utaló jelet.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 2:43 pm

/Bocsánat a késésért, de újra jelen vagyok./

Aizen nagyúr továbbra sem változtatja arckifejezését, viszont figyelemmel hallgat titeket végig. Ezek után így szól.

- Rendben. Ulquiorra. Rád bízom a behatoló sorsát. Ti meg menjetek és nyomozzátok ki, hogy hogy került be az ellenfelünk.
Anataro megfordul és elindul kifele.
- Igenis Aizen nagyúr.
Szólal meg egy kicsit tiszteletlen viselkedésével.
- Te nem Anataro. Te fogod helyrehozni a károkat amiket okoztál.
Eközben a 4. espada is felkel, majd így szól.
- Értettem.
Ezek után megfordul és kimegy.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue160/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 10:13 pm

*Aya megböki Takayuki, hogy indulás. Hirtelen felkapja fejét.*
- Igen is Aizen-sama - mondta enyhén álmosan Takayuki.
*Eközben elmondja Aya Takayukinak, hogy eddig mi történt. Figyelmesen végig hallgatja majd kifele távoznak.*
- Bátyus az a Holow amikor bent voltunk engem nézett. *Majd rá mutatott. Enyhén morcos szemmel nézett a hollowra, de nem foglalkozott inkább vele, mivel ha nagy ügyet kerítene neki főleg itt akkor már holnap lehet, hogy nem itt lenne.*
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue285/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 9:58 am

-Köszönöm Aizen nagyúr a legjobb tudásom szerint járok el. Akkor úgy látszik jobb ha indulunk Kobusi.
*Majd kisétáltam az ajtón és beértem a kettejüket de nem mentem melléjük csak mögöttük haladtam leszegett fejjel de azért még jól láttam őket. Mindössze kíváncsi volt hogy most mit is tesznek. Ha rám szólnak lehet hogy abbahagyom de valahogy az az érzésem hogy Aizen őket is a mi kis kettős csapatunkhoz akarja csapni. Elvégre most szükségem van róluk némi infóra róluk. Majd csak megszólaltam mögöttük.*
-Na és akkor most mi legyen?
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 6:50 pm

Némán álldogálok és végig hallgatom a Nagyurat. Egy meghajolás után elhagyom a termet a többiekkel.
~Még is hogyan gondolta ezt kivitelezni.
Egészen elkalandozok, hogy hogyan is lehetne ennek utána járni. Azonban menet közben William kibillent az elmélkedésből.
-Nem tudom, azt sem hogy mire gondolt pontosan. Hogyan kéne utána járni.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 6:43 am

Hőseink nyomok nélkül kezdenek neki kalandjuknak. Vagy legalábbis azt gondolják. Ez egy kiváló lehetőség megmutatni, hogy milyen detektív válna belőlük. Aizen sama biztos nem véletlen őket kérte fel. És hogy mi van Anataro-val? Ő bent maradt, de talán az is lehet hogy ő tud valamit, de egyenlőre a kereséshez a legideálisabb hely talán az a helyszín, ahol ez az egész kezdődőt. Las Noches falai rejtélyekkel és titkokkal vannak teli. HA jól kerestek, akkor akár más információkra is lelhettek. Kezdődjék a nyomozás. Jó játékot.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue160/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 8:56 pm

Elindulunk a fal felé, elég sietős tempóban remélve, hogy még ott van ez a fura lény. Szerencsére mikorra oda érünk a lény még fekszik, igazából nem nagyon akarunk beleszólni ebbe a dologba inkább nyomozni indultunk. De nem találtunk semmit. Ahogy vissza értünk a lény még mindig aludt, ~Mennyit alszik még?~ A fáradtság lesz úrrá a két hősön és lefekszenek a lény mellé, ha nem történik semmi akkor el is alszanak.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue285/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 08, 2011 12:44 pm

*Ahogyan vége lett a harcnak és végignéztem ahogyan a társaimat elszállítják majd utána én is elindultam Aizen irodája felé. Ahogyan odaértem a hatalmas kőkapuhoz megvártam még behívatnak a szobába. Majd ahogyan a trón elé értem letérdeltem Aizen előtt.*
-Uram hivatott...
*Mondtam a fejemet is lehajtva miközben megpróbáltam mindent összeszedni a küldetésről a fejembe. Elég érdekes volt hogy most egyedül vagyok itt pedig csapatban kezdtük és csak én maradtam talpon a dolgok után. *
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue562/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 3:04 pm

// Végtelen Sivatag: Sivatag -> Las Noches: Aizen Irodája //
* Mikor az idegen Iriát fenyegette, mozdulni akart, de nem tehette. Végül nem is volt rá szükség, de idegesítette a dolog. Rossz előérzete támadt, mikor a másik rápillantott. Mivel Kobusi így döntött, ő követte őket, egészen a hatalmas fehér palotáig. Mindenfele vörös tornyok, és itt világos volt. Nem érdeklődte az okát, pedig máskor megtette volna. De most nem kötötte le. Egyenesen, egy hatalmas ajtóig vezette őket az idegen. Ő pedig csendben, egész úton egy szót sem szólva. Még az elméjét is elcsendesítette. Különös nyugodtságot árasztott magából. Csak a kardja mutatta, kisebb jelét az izgatottságnak, ám ő is próbálta elfojtani így kizárt dolognak tartották, hogy bárki is észrevegye.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue2550/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Aizen irodája - Page 2 Left_bar_bleue700/50000Aizen irodája - Page 2 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 3:17 pm

* Ahogy a torkának szegezte a kardját megfagyott benne a vér, de nem mutatta ki. Bármennyire is el akart lépni előle nem tette. Azzal csak megmutatta volna magának és mindenki másnak, hogy mennyire esetlen, ráadásul túl sok értelme nem lett volna.Ha meg akarja ölni simán megteheti, semmi perc alatt kettévághatná és a lány még csak észre se venné. Egész úton csendbe maradt, szökési terveket eszelt, de mind hiába. A lidércek földjére keveredett és minden bizonnyal itt is marad, akárhogyan.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aizen irodája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aizen irodája   Aizen irodája - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Aizen irodája
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Hueco Mundo :: Las Noches-
Ugrás: